90 LEVI'S 3 MODELLEN LEVI'S FOR KIDS Levi's ALLE TRUIEN 1) liT AXEL-BRESKEHS-SLUIS-HELLEVOETSLUIS AUTOPREMIE OMHOOG Zelf c DAMES STRETCHBROEKEN destem: GROOTSTE SHOWROOM VAN ZW-NEDERLAND DESTE r ckifac I Johan de Block GARAGE HANS DR1JDIJK ook 505 löilKf per stuk Schitterende pasvorm. Diverse kleuren. Assurantiekantoor 1 Noordstraat 25 Spuiplein 1e Nieuwstraat 14 Rijksstraatweg 39A DEMONSTRATIE BIJ VAN HAPEREN 10.00 - 15.00 ULm Tegen Inlevering van ontvangt u f 50.* van een Wat reinigt de Vaporetto® stoomreiniger? tapijt ramen meubels "vinyl 'kleding "ovens Informeer naar onze voordelige tarieven. "i Emmabaan 4 - Koewacht tel. 0114-361841 Op zoek naar een goede occasion Deze auto's hebben wij voor u ingeruild. Alle auto's worden afgeleverd met een nieuwe APK-keuring en een grote beurt. 3 maanden BOVAG-garantie. TUINHUISJES TUINMEUBELEN - ZONWERING Houtland Ritter-Tazelaar Waterschap De Drie Ambachten Bekendmaking Gekkenwerk DE STEM VRIJDAG 22 DECEMBER 1995 DIVERSE SUPERAANBIEDINGEN JACKS gf8ffl88888jf888«^^ -^O^aterdag 23 december v "J - De Vaporetto is de ideale hulp in huis. Hij reinigt werkelijk alles en bespaart u veel tijd en geld. De mogelijkheden van dit apparaat zijn zo groot, dat wij dit alleen via een demonstratie aan u kunnen laten zien. De Vaporetto® stoomreiniger, made by Polti®. verwijdert moeiteloos vuil en vlekken met alleen leiding water, dus zonder toevoeging van milieubelastende reinigingsmiddelen doodt microscopisch ongedierte zoals o.a. huismijt werkt besparend, zowel in tijd als geld wordt geleverd met diverse hulpstukken voor speciale klusjes waarbij het unieke strijkijzer niet mag ontbreken |M mm m i iitsr* "sanitair 'plavuizen 'enz.enz. Zelfs voor het verwijderen van [/ODOTetto steam by Polti bv behang is de Vaporetto geschikt! v WG pleln 65°- JlrClM) Amsterdam rtom uzelf overtuigen van Tei 020-6070116 Fax 020-6120098 de talloze mogelijkheden Geselecteerde Vaporetto8 tijdens de demonstratie dealer: één advertentie per apparaat WESTKADE 58 SAS VAN GENT TEL. 0115-452240 BESTEAAMINGSPLANNEN O De burgemeester van de gemeente Terneuzen maakt bekend, dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 14 december 1995 heeft be sloten: A. I. het voorbereidingsbesluit Koegorspolder - vast gesteld op 31 augustus en op 18 september 1995 in werking getreden - in te trekken; II. te verklaren, dat een partiële herziening van het bestemmingsplan Buitengebied en van de "eerste partiële wijziging van het bestemmingsplan Buiten gebied" wordt voorbereid voor het gebied, zoals bedoeld onder I en aangegeven op de bij dit besluit behorende gewaarmerkte tekening num mer 026. Het besluit voorziet o.a. in de moge lijkheid tot realisatie van een recydingzone, van een baggerspeciedepot en van een kantoren en bedrijvenlokatie in de Koegorspolder; III. te bepalen, dat het verboden is in het onder II bedoelde gebied, zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wet houders als bedoeld in artikel 14 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (aanlegvergunning) over te gaan tot het aanleggen van infrastructuur, zoals toegangswegen, alsmede het asfalteren c.q. aanleggen van bestrating, het aanbrengen van beplantingen en het leggen van kabels en leidin gen met de daarbij behorende werken en/of werkzaamheden, een en ander met uitzonde ring van de normale onderhoudswerkzaamheden; IV.te bepalen, dat voor de hiervoor onder III ver melde werken en/of werkzaamheden een aanleg vergunning wordt verleend, tenzij door de uit voering van die werken en/of werkzaamheden het terrein minder geschikt zou worden voor de verwerkelijking van de daaraan bij de par tiële herziening van de bestemmingsplannen te geven bestemming(en) en daaraan door het stel len van voorwaarden niet of onvoldoende tege moet kan worden gekomen. B. te verklaren; dat een partiële herziening van het bestemmingsplan Buitengebied wordt voorbe reid voor het gebied, zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende gewaarmerkte situatietekening nummer 028. Het besluit voorziet in de mogelijk heid tot het oprichten van een woonwagencentrum aan de Otheensedreef te Terneuzen. De hierboven bedoelde besluiten met bijbehorende tekeningen liggen met ingang van de datum van inwerkingtreding, in casu 2 januari 1996, bij de sector Stadsontwikkeling en -beheer (afdeling Ruim telijke Ordening), Schuttershpfgebouw, Schut- tershofweg I te Terneuzen, derde verdieping, voor een ieder ter inzage. Terneuzen, 22 december 1994, De burgemeester voornoemd, drs. R.C.E. Barbé. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Terneuzen delen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.19, lid 2, onder b van de Algemene wet bestuursrecht mede, dat bij hen de hierna volgende aanvragen om een vergunning ingevolge de Wet milieube heer zijn ingekomen: d.d. 11 oktober 1995 bij hen een aanvraag is inge komen van: Terneuzen Bonded Stores/Bunker Service Terneuzen, Schependijk I te Terneuzen voor het uitbreiden van de opslag voor gasolie en drinkwater op het perceel plaatselijk bekend Schependijk I te Ter neuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie K, nummers 961, 962; d.d. 7 november 1995 bij hen een aanvraag is inge komen van; de heer Swartelé, Axelsestraat 151 te Terneuzen voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de verkoop van auto-onderdelen en reparatie van startmotoren en dynamo's op het perceel plaatselijk bekend Axelsestraat 151 te Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie M, nummer 1736; d.d. 7 december 1995 bij hen een aanvraag is inge komen van: Bakkerij van Strien b.v., Lange Reksestraat 6 te Terneuzen voor het uitbreiden van de bestaande inrichting d.m.v. het plaatsen van nieuwe buiten silo's en automatisering van de deegbereiding op het perceel plaatselijk be kend Lange Rekse straat 6 te Ter neuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie F, num mers 1718, 1720, 1245. Zij zijn voornemens de vergunningen ingevolge d Wet milieubeheer te verlenen, onder het stelle' van voorschriften ter bescherming van het milieu De aanvragen, de ontwerp-beschikkingen en andere terzake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer (sectie Milieuj Herengracht 7 te Terneuzen en wel tot 20 januari 1996 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en var! 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 1900 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donder dag van 19.00 tot 22.00 uur worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen, tel. (0115) 67 54 58, Desgewenst kan tijdens de kantooruren een monde- linge toelichting op de stukken worden verkregen Tot 20 januari 1996 kunnen gemotiveerde bedenkin gen schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die een bedenking indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken Indien daarom wordt verzocht, tel. (0115) 67 54 $j wordt tot 20 januari 1996 voorts gelegenheid gegei ven om mondeling bedenkingen in te brengen en over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bestuursorgaan, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. De aandacht wordt er tenslotte op gevestigd, dat alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belangheb benden, die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de i bestuursrechtspraak van de Raad van State. Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.44, lid 2 van de Algemene wet bestuursrecht, ter open bare kennis dat door hen op 19 december 1995 aan Auto Service Terneuzen een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning ingevolge artikel 8.4 van de Wet milieubeheer onder voorschriften is verleend voor de bestaande inrichting aan de Mr. F.J. Haarmanweg 56 te Terneuzen kadas traal bekend gemeente Terneuzen, sectie F, num mer I 169. De beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer (sectie Milieu), Herengracht 7 te Terneuzen en wel tot 3 februari 1996 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen, tel. (0115) 67 54 58. De beschikking is gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. De aandacht wordt er op gevestigd, dat terzake van de onderhavige beschikking tot 3 februari 1996 be roep openstaat bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die overeenkomstig artikel 3.24 en 3.25 van de Algemene wet bestuursrecht bedenkin gen hebben ingediend tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzi gingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. enige belanghebbende die aantoont dat hij re delijkerwijs niet in staat is geweest overeenkom stig de onder a. vermelde artikelen bedenkingen in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht en ge zonden te worden aan de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State. Postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Voorts wordt er nog op gewezen dat: 1de beschikking van kracht wordt na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdig beroep is inge steld en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8,81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek wordt gedaan tot het treffen van een voor lopige voorziening; 2. een verzoek tot een voorlopige voorziening ge richt moet worden aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State; - 3. de beschikking niet van kracht wordt voordat op het ver zoek als bedoeld onder 2 is beslist. Terneuzen, 22 december 1995. Burgemeester en wethouders van Terneuzen. secretaris, burgemeester, Th.J. de Brauwer. drs. R.C.E. Barbé. SUZUKI Merk/Type Kleur Bouwjaar Km.stand Vraagprijs Suzuki Swift 1.3 GS rood juli 1991 44.500 16.950.- Suzuki Swift 1.3 GL grijs met. feb. 1988 132.000 8.500.- Suzuki Alto GLX rood feb. 1992 58.900 10.750.- Suzuki Alto GLS wit juni 1993 15.620 11.950.- Citroën AX1.4 TRS grijs met. okt. 1989 97.000 11.950.- Opel Kadett 1.6S (stationw.) grijs met. sept. 1988 94.500 12.500.- Nissan Micra 1.0 wit apr. 1989 63.000 10.750.- Peugeot 309 XR1.4S wit apr. 1989 105.050 9.350.- Renault 11 TL blauw apr. 1987 81.000 7.500.- Lancia Y10 Fire rood juni 1988 98.000 6.250.- Volkswagen Passat CL beige mrt. 1985 160.000 5.750.- Autobedrijven presenteren hun paardekracht in de krant. Koudepolderstraat 24 - Hoek - Tel. 0115-441447 Het dagelijks bestuur van het waterschap De Drie Ambach ten - gelet op artikel 73 van de Waterschapswet - ma,?K bekend dat de algemene vergadering bij besluit van 29 no vember 1995 heeft vastgesteld een wijziging van de um- slagverordening waterschap De Drie Ambachten 1994 Dit besluit betreft wijziging van de omslagtarieven onge bouwd, gebouwd en ingezetenen. Dit besluit is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten va Zeeland bij besluit van 6 december 1995, onder nr. 955755 en ligt vanaf heden voor de tijd van drie maancie tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage ter secreta van het waterschap (afdeling algemene zaken), Korte i« straat 19 te Terneuzen. Voor een ieder is tegen betaling van kosten een exempi van het besluit verkrijgbaar bij voornoemde afdeling. Terneuzen, 22 december 1995. Het dagelijks bestuur voornoemd. W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris f Zo tegen Kerstmis is het een gekkenhuis bij Kunstatelier Slabbinck in Brugge. Vanuit de hele wereld rollen er bij het Belgische atelier nu dagelijks faxen binnen met spoedbestellingen. Van-geestelijken die nog even de voorraad paramenten op peil wil len brengen. Met drie kazuifels Sonata en bij behorende stola's, met tien nieuwe albe's qf een wasbare linnen altaarset in Ravenna- weefsel. Slabbinck doet namelijk in kerkbeno- digdheden met als spe cialisatie kerk-textiel. Die wordt in eigen huis ontworpen en genaaid. Door Florence Imandt „Strepen, poeh, da's uwen goes ting toch nie ee", zegt de kleine dame met de wollen geruite jas hoog gesloten. Ze verschiet een beetje van kleur, lijkt geschrok ken van het enthousiasme waar mee de aankomend pastoor tus sen de rekken met kleurige kazuifels snuffelt. „Neuh, neuh", stelt Adriën Dhooghe zijn shop ping-partner gerust. „Ik houd van klassiek, net als u." Christien Tuypens, die zichzelf 'werkster achter de schermen' van de parochie van Adegem noemt, slaakt een zuchtje. „Tja, 't is 'ne lange mens ee. De vorige was kleiner. D'n deze heeft echt 'n nieuw kleed nodig." Haastig stapt ze meneer pastoor achterna. Geen tijd meer te verspillen. Aan Christien en haar pastoor van daag de moeilijke keus om met de centen van de parochianen een •geschikt priester-gewaad uit te kiezen. En er hangen er honderden bij Slabbinck. Een Brugs familiebe drijf dat wereldwijd allerlei -reli gieuze artikelen slijt, maar zijn faam vooral dankt aan het assor tment zelf-ontworpen kazuifels. Christien en haar dorpspastoor mogen het lelijk vinden, strepen ®Jn 'in' in de reli-couture van tegenwoordig. In de luxe folder staat zelfs Johannes Paulus II in een gestreepte Slabbinck afge beeld. Want ook de paus behoort tot de cliëntèle van de artistieke Bruggelingen. Ze hebben het razend druk in oeze tijd van het jaar. De weken v°or Kerstmis wordt een kwarl van de jaaromzet gemaakt, ,,'t Is gekkenwerk. Afgelopen maandag ijvoorbeeld kregen we nog een axje van een klant uit Californië. ze voor zondag een op maat gemaakt kazuifel in huis kunnen ebben. Dat soort dingen heb je nijd zo vlak voor Kerstmis. Dan °hien ze er ineens achter dat ze n°g wat moeten hebben." ver het algemeen zijn de klan- en niet moeilijk, zegt de 28-jari- ge verkoopleider Matthias Slab- mek. Het gaat bij het Brugse bftstambachtelijk atelier niet 01,1 impuls-inkopen. linten komen met een specifie- behoefte. Ze willen een wand- -Jhjt van drie bij vier meter me' araa en het Kind Jezus erop. G: J n icssenaarsdoek met de gebor- bav6 symboleft van de wonder- li1*6 o komen voor een kazuifel, een Nee, dc broodvermenigvuldi- wit feest- kazuifel voor dt

de Stem | 1995 | | pagina 22