DE STEM PERSONEEL EPZ n r H00FDLEID(ST)ER Vedior Automotive Account Manager VACATURES Verwo projectingenieur civiele techniek (m/v) praktijkbegeleider v/m Stones De Markenlanden personeelsfunctionaris m/v OOMEN JIJ voor het rayon Zuidwest-Nederland ASB Administratief The flexible workforce y s t g m s calculator COMPUTERPROGRAMMEUR MAGAZIJNCHEF VOORMAN GEREEDSCHAPMAKERIJ VERTEGENWOORDIGER AUTOCAD-TEKENAAR 'CREATIEF MEDEWERKER' i ri -■ -| IGNATIUS ZIEKENHUIS BREDA DE STEM Prijs DE STEM ZATERDAG 2 DECEMBER 1995 X 78 Instituut Sint Marie is een orthopedagogisch centrum voor diagnostiek en behandeling van kinderen/jeugdigen (3-25 jaar) met een auditieve en/of communicatieve handicap, gelegen aan de Castiliëlaan 8 te Eindhoven, Veel aandacht wordt besteed aan intensieve specifie ke (o.a. audiologische) diagnostiek. De intramurale behandeling (171 bedden) vindt plaats in 20 leefgroepen, samengesteld op grond van leeftijd, ontwikkelingsniveau en aard van de handicap. Ten behoeve van niet opgenomen pupillen wordt dagbehandeling en deeltijdbehandeling gerealiseerd. In de zorgverlening ligt het accent op een hoge kwaliteit van het behandelingsaanbod als antwoord op de individuele vraagstelling van pupil en de ouders. Op korte termijn ontstaat een vacature voor: Af\ uur mak ...aaU voor 40 uur per week Taken: leiding geven aan groepsleiding, organiseren en coördineren van de werkzaamheden binnen een viertal leefgroepen; leiden en coördineren van de teambesprekingen; zorg dragen voor een adequate personeelsbezetting/roosters; gegevens aandragen voor de begroting, budgetbeheersing, gebruiks- en verbruiksartikelen bestellen en toezien op beheer van gebouwen en inventaris; in overieg met de directie het beleid vaststellen van de onder zijn verantwoordelijkheid vallende leefgroepen; in nauwe afstemming met de orthopedagoog zorgdragen voor een goed opvoedingsklimaat en behandelbeleid; adviseren ten aanzien van het instellingsbeleid. Gevraagd wordt: afgeronde studie op H.B.O.-niveau; leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; goede sociale en communicatieve vaardigheden; ruime ervaring in een leidinggevende functie in de gezondheidszorg, bij voorkeur bij auditief en communicatief gehandicapten (aantoonbaar minimaal 2 jaar); bereidheid tot het vervullen van onregelmatige diensten, avonddiensten, weekenddiensten en bereikbaarheidsdiensten. De salariëring is volgens de functiewaardering gezondheidszorg. Overige arbeidsvoor waarden volgens C.A.O-Ziekenhuiswezen. Een medisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure en eventueel ook een psychologisch onderzoek. In het kader van het positieve actiebeleid voor minderheden, worden betreffende doel groepen nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Desgewenst kunt u van te voren inlichtingen verkrijgen bij de heer A. Coolen, personeels functionaris, telefoon 040-2413515. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de directie van het centrum, Instituut Sint Marie, Postbus 1447, 5602 BK Eindhoven. Gezinsverzorging Maatschappelijk werk Kinderopvang Ouderenwerk Sociaal-cultureel werk Opbouwwerk Jongerenwerk Stichting De Markenlanden Directie en administratie: Zuidhaven 9-11 Zevenbergen Postadres: Postbus 10 4760 AA Zevenbergen Telefoon 0168-323350 Stichting De Markenlanden is werkzaam in de gemeenten Dinteloord en Prinsenland, Etten-Leur, Fijnaart en Heijningen, Hoeven, Hooge en Lage Zwaluwe, Klundert, Oudenbosch, Prinsenbeek, Rijsbergen, Standdaarbuiten, Terheijden, Willemstad, Zevenbergen, Zundert. De afdeling personeel organisatie zoekt op korte termijn kandidaten voor de functie van voor 20 uur per week De personeelsfunctionaris werkt onder verantwoording van het hoofd personeel organisatie en heeft als aandachtsgebied het inkopen van opleidingen/cursussen en het organiseren van de uitvoering hiervan. Werkzaamheden adviseert het hoofd personeel organisatie inzake het personeels- en opleidingsbeleid; voert overleg met opleidingsinstituten en opleiders over de inhoud en de didactische vormgeving en kosten; draagt zorg voor het inkopen van opleidingen/cursussen na overleg met het hoofd personeel organisatie; ondersteunt leidinggevende functionarissen bij de taken op het gebied van personeelsbeheer (werving, selectie, ontslag, etc.); past regelingen toe op het gebied van arbeidsvoorwaarden en sociale wetgeving; volgt externe ontwikkelingen op het gebied van personeels- en opleidingsbeleid. Functie-eisen een afgeronde MBO- of HBO-opleiding gericht op de functie; ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling; in staat zijn om op een slagvaardige manier te kunnen onderhandelen; beschikken over communicatieve vaardigheden en organisatievermogen; inzicht in administratieve handelingen en kennis van autmatisering. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Thuiszorg. Het salaris is afhankelijk van ervaring en zal liggen tussen de 3547.20 en 4896.00 bruto per 4 weken op full-time basis. De duur van de arbeidsovereenkomst is vooralsnog voor een jaar. Volgens een in de instelling opgestelde sollicitatiecode zal gelijktijdig een interne werving plaatsvinden. Informatie en sollicitatie Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw G, Portier, hoofd personeel organisatie, tel.nr.: 0168-323350. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw G. Portier en dient uiterlijk 15 december 1995 in ons bezit te zijn. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 51. Ter versterking van ons verkoopteam Nederland zoeken wij een Wat houdt de funktie in: het onderhouden van kontakten met bestaande relaties en het, door middel van doelgerichte acquisitie, verwerven van nieuwe relaties het informeren over en het verkopen van een uitgebreid assortiment smeermiddelen, industriële reinigers, handreinigers en specialiteiten het verzorgen van produkt-presentaties op de plaats van verkoop Wat vragen wij: enthousiasme, een grote dosis werklust en goede kontaktuele eigenschappen bewezen kwaliteiten als vertegenwoordiger, bij voorkeur een specialist die gewend is een groot pakket artikelen te presenteren en te verkopen opleiding op middelbaar niveau met affiniteit voor techniek leeftijd tussen 25 en 35 jaar bij voorkeur woonachtig in het rayon kennis van de smeermiddelenmarkt is een pré, maar geen noodzaak Wat bieden wij: uitdagende funktie in een groeiende organisatie prima salariëring, passend bij de zwaarte van de funktie bedrijfsauto 1 volle maand vakantietoeslag 13e maand uitstekende pensioenregeling 24 vakantiedagen plus ADV-dagen bedrijfsspaarregeling Geïnteresseerden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie met CV, binnen 7 dagen, te richten aan: PENNZOIL Products Europe b.v., Sluispolderweg 11Postbus 20,1500 EA Zaandam, Telefoon: 075 - 6123 382, Fax: 075 - 6156 623 t.a.v. Dhr. C.W. Vergeer. Voor informatie kunt u zich wenden tot Dhr. F.J.H. Verstappen, Marketing Manager of Dhr. M.M. de Vries, Sales Manager. PENNZOIL Products Europe b.v. is een dochteronderneming van Amerika's marktleider voor motoroliën, PENNZOIL Products Company. Reeds meer dan 100 jaar speelt PENNZOIL een toonaangevende rol bij de ontwikkeling van motoroliën. Het Europese hoofdkantoor van PENNZOIL Products Europe b.v. is gevestigd in Zaandam. Vanuit deze vestiging wordt een belangrijk deel van Europa bevoorraad. De PENNZOIL produkten vinden voornamelijk hun afzet binnen de automobiel- en motorfietsbranche, alwaar zij zich een uitstekende naam hebben verworven. Naast haar verkoop divisie Nederland heeft PENNZOIL eigen verkoop organisaties in België, Duitsland, Italië en Spanje. Distributie naar de overige Europese landen gebeurt via onafhankelijke distributeurs. AMERICA'S N0.1 SELLING MOTOR OIL Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één vi volgende functies (MA/): Commercieel medewerker. Voor één van onze relaties in Breda zijn wij op zoek naar HEAO'ers die representatief, - accuraat en tevens erg ambitieus zijn. Buitendienstmedewerkers. De kan didaat die de kunst van het verkopen verstaat, ervaring of affiniteit heeft in met de kopieerbranche, is degene die wij zoeken. Heeft u interesse bel of kom vandaag 2 december a.s. tussen 11.00-13.00 uur naar ons kantoor op de Ginnekenweg 80, Breda, tel: (076) 5222777. Dycore Verwo Systems BV ontwerpt, produceert en verkoopt jaarlijks, met in het totaal ca. 400 medewerkers, meer dan 2 miljoen m2 systeemvloeren voor de binnen- en buitenlandse markt. In Breda wordt de Breton bekistingsplaatvloer geproduceerd, in Oosterhout de Dycore kanaalplaatvloer en in Harderwijk en Lelystad de Flevo ribbenvloer. Dycore Verwo Systems maakt deel uit van de CRH-groep die zfch toelegt op de produktie van en handel in bouwmaterialen. Voor de afdeling calculatie op het hoofdkantoor te Oosterhout zoeken wij een: De werkzaamheden bestaan uit het: •zelfstandig uitwerken van prijsaanvragen •afstemmen van gegevens met de aanvrager ♦bepalen van m2, vloertype en wapening •aandragen van alternatieven Wij denken aan iemand met: een afgeronde HBO-opleiding B/WW een goed constructief inzicht ervaring op geautomatiseerde systemen een leeftijd tot ca. 30 jaar Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van Dycore Verwo Systems BV, Postbus 197, 4900 AD Oosterhout, Telefoon 0162-477477 De N.V. Elektriciteits- Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ is een belangrijke producent van elektriciteit en warmte. Er werken ongeveer 1750 mensen. Het hoofdkantoor staat in Eindhoven. De produktie vindt plaats in centrales op de locaties Limburg (Maascentrale in Buggenum, Clauscentrale in Maasbracht), Brabant (Amercentrale en Dongecentrale in Geertruidenberg) en Zeeland (centrale Borssele). Een nieuwe warmte/kracht centrale is in aanbouw op het industrieterrein Moerdijk. EPZ en haar medewerkers staan voor continuïteit in de energievoorziening. Dankzij hun kennis, kunde en betrokkenheid. Dag in, dag uit. Met inachtneming van strenge veiligheidsnormen. Uiterst efficiënt en kosten bewust. En met oog voor het milieu. EPZ stelt haar deskundig heid op het gebied van energie en milieu graag ten dienste van andere onder nemingen. Helpt bij de optimalisering van hun energievoorziening. Bij de realisering van hun milieu doelstellingen. Of bij de opzet van nieuwe projecten. En maakt zo waar wat zij voor haar relaties wil zijn: EPZ, bron van energie. EPZ heeft in de loop der jaren expertise opgebouwd in de ontwik keling, bouw, exploitatie en verbetering van centrales. Van voorbereiding tot oplevering, van bediening tot onderhoud. Conceptontwikkeling, engineering, milieu-effectrapportage, vergunningenproblematiek, warmte/krachtkoppeling, het inpassen van nieuwe technieken in bestaande installaties; het zijn voorbeelden van gebieden waarvoor EPZ een bron van kennis en ervaring vormt. De deskundigheid op deze gebieden is gebundeld in het bedrijfsdirectoraat Techniek en Projecten op ons hoofdkantoor in Eindhoven. Om deze deskundigheid verder uit te breiden, willen wij in contact komen met een De functie Als projectingenieur civiele techniek bent u belast met de civiel-technische aspecten in projecten met betrekking tot het projectmatig mede realiseren van modificaties, aanpassingen en nieuwbouw van installaties, systemen en voorzieningen. Meer specifiek zult u -veelal in projectteams- (pré)engineerings- werkzaamheden uitvoeren c.q. begeleiden, waarbij u verantwoor delijk bent voor de civiel-technische inbreng in het project en bij de uitvoering van projectwerkzaamheden. In voorkomende gevallen zult u als (deel)projectleider functioneren bij nieuwbouw- en ombouw- projecten. Tevens verricht u nazorg na inbedrijfstelling en dient u, in overleg met betrokkenen, eventuele problemen op te lossen. Uw profiel U beschikt over een afgeronde HTS- of TU-opleiding (civiele techniek) en u hebt ten minste 5 jaar relevante werkervaring. Voorts hebt u aantoonbare ervaring met betrekking tot project matig werken, bij voorkeur opgedaan als projectleider en bent u een flexibele, doortastende en creatieve persoonlijkheid met goede contactuele en rapportagevaardigheden. Uw leeftijd ligt tussen 30 en 40 jaar. Daarnaast hebt u, in woord en geschrift, een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal. Gelet op het mobiele karakter van de functie dient u te beschikken over het rijbewijs B. Ons aanbod Indien u de uitdaging aandurft om deze functie met een grote mate van zelfstandigheid en flexibiliteit inhoud te geven, zal daar van onze kant een passend en aantrekkelijk arbeidsvoorwaardelijk pakket tegenovergesteld worden. Naast een uitstekend salaris dat -inclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering- varieert tussen circa 65.000 en 95.000 gulden bruto per jaar, behoren hiertoe onder meer een gunstige pensioen- en ziektekostenregeling, (premie)spaarregelingen en gunstige studiefaciliteiten. Uw sollicitatie Uw schriftelijke reactie, voorzien van een uitgebreid curriculum vitae, ontvangen wij graag vóór 18 december 1995. U dient uw reactie te richten aan de bedrijfsdirecteur Sociale Zaken, de heer drs. J.J.Th. Beckers, Postbus 7115600 AS Eindhoven. Uiterlijk in de tweede week van januari 1996' kunt u ons antwoord tegemoetzien. Wilt u liever eerst meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met het hoofd van de afdeling Engineering, de heer ir. J.J. Puts, telefoon (040) 2503273 of de heer J.M.M. Hofkes, personeelsfunctionaris, telefoon (040) 2503454. Telefonische acquisitie naar aanleiding van deze personeelsadvertentie wordt niet op prijs gesteld. Oomen uitzendburo is op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor de volgende functies: Ervaring met RPG II, IBM en hardware is vereist; kennis van FOX Pro is een pré. Gevraagd wordt een stressbestendige kandidaat met MBO Informatica. Bedrijf in de regio Breda. Betreft fulltime job in vast dienstverband. Van deze kandidaat wordt verwacht dat hij fysiek en administratief een magazijn met acht medewerkers runt. Leidinggevende capaciteiten en sociale vaardigheden zijn hierbij onontbeerlijk. Bedrijf in de regio Breda. Fulltime job in vast dienstverband. Voor een geavanceerde matrijzenafdeling. Vereist zijn leidinggevende capaciteiten en kennis van verspanende industrie. MTS-niveau. Bedrijf in de regio Den Bosch. Fulltime job in vast dienstverband. Gevraagd worden kandidaten met lef en een enorm doorzettingsvermogen. De produkten van het bedrijf moeten bekend gemaakt worden bij de detailhandel. Eigen vervoer is vereist. Bedrijf in de regio Tilburg. Betreft fulltime job voor 3 tot 4 maanden. De voorkeur gaat uit naar een MTS'er Installatietechniek die handig is met een PC en ervaring heeft met AutoCAD 12. Bedrijf in de regio Tilburg. Fulltime job met mogelijk uitzicht op vast dienstverband. Gevraagd wordt een kandidaat die ervaring heeft met of zich wil verdiepen in het ontwerpen van catalogi. Het schrijven van teksten en artikelen behoort tot de taken. Betrokkenheid, een hoog werktempo en stress moeten een uitdaging vormen voor de geschikte kandidaat. Bedrijf in de regio Breda. Fulltime job in vast dienstverband. uitzendburo b.v. Oisterwijk Gemullehoeken- weg 10 5062 CD 04242-88755 Den Bosch Rijen Hoofdstraat 14 5121 JE 01612-26660 073-122466 Orthenstraat 44 5211 SX .1 I. I Het Ignatius ziekenhuis Breda Is een algemeen zieken huis met 535 bedden en 1450 medewerkenden, in de Medische Staf van ongeveer 90 leden zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoordigd. Het ziekenhuis beschikt over een moderne accommodatie. voor onze röntgenafdeling vragen wij een full-time Functie-Inhoud: - het begeleiden van leerling radiodiagnostisch laboranten op de theoretische en praktische aspecten van hun functie; - het voeren van overleg Inzake praktijkbegeleiding met het afdelingshoofd, de groepshoofden, de radiologen en het opleidingsinstituut; - het bijwonen van vergaderingen betreffende de opleiding; - het betrokken zijn bij de werving en selectie van nieuwe leerlingen; - het werkzaam zijn als radiodiagnostisch laborant; - de planning en evaluatie verrichten van diverse groepen stagiaires. Functie-voorwaarden: - het bewijs van bevoegdheid radiodiagnostisch laborant met minimaal 1 Jaar ervaring; - het diploma praktfjkbegeleldlng; studerend hiervoor of bereid zijn deze opleiding te gaan volgen. - kandidaten met enige jaren ervaring met bovenstaande genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: worden vastgesteld overeenkomstig de CAO-Zieken- huiswezen. uw salaris bedraagt maximaal 4.446,- bruto per maand op full-time basis (FWG groep 45). De aan stelling is vooralsnog voor bepaalde tijd tot eind 1996. informatie en sollicitatie: voor nadere Informatie met betrekking tot deze vaca ture kunt u contact opnemen met mevr. J. van Beijnen, organisatorisch hoofd Röntgenafdeling, tel. 076-5258000, toestel 4109. uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, rich ten aan de dienst Personeel, Organisatie opleidingen onder vermelding van ST 764. Molengracht 21. postbus 90158,4800 RK Breda. poor Nico Schapendonk Is dat Mick Jaggerl daar zit rond te neuzl damestoilet? En wit vrouw die daar quasii lant aan haar jarretf frunikken? In ieder j Micks vrouw. Maar ja, in de Voodoo het altijd feest en kan erl alles gebeuren. Tenmil staat in het begeleidend van de eerste cd-rom va ling Stones, Voodoo Lod pit eerste multimedia van de Stones speelt ziel afgelegen eeuwenoud I huis in de moerassen val na. De vier overgeblevel den hebben het kapil gehuurd van Baron S( voodoo-god van de dol erotiek. Vandaar Voodoi Op het moment van f wordt al duidelijk dat hd zomaar om het eerste feestje gaat. De Stonq hun hele entourage gehaald om de fuif cachet te geven. Zelf namelijk intussen een b? gen uit, dus met de huid tische nachtvlinders, tra. zatlappen, mooie meid^ leernichten wordt het gezellig. De bezoeker w. het gewoel gegidst door j Kort §De recent verschenel over het politieke pand rond de Amerikaanse pa verkiezingen ('Campaign dates the Presidency serieuze geschiedschrif echter niet voorbij gaatj pige schandalen. Met beeldfragmenten el viaal spelletje; wie winti sident van de Verenigd zijn. Het is een uitgave van (bekend van de encj] NewMedia. Het lijkt een van die ogj PRUSPUZZEL kaartspel lid v.e. rechtbank bordspel molen trechter on behaard toe schouwer aarden vaas denk beeld te paard gezeten troef kaart voor zetsel koker verzoek schrift gruttel SE* R°mmens-Maa Pakket van vorige week Ool/rt6" Draaior9e' en( u°k deze week kunt u ia

de Stem | 1995 | | pagina 32