'Minder inkomen kamerbewoners' Boeren dreigen met platleggen verkeer 'Mutant' tegen Franse kernproeven ^Bisschop Wiertz voert beleid Gijsen uit' ereiy cjegecjek{ptaje[ Instituut: klopgeest Druten bestond niet, maar toch wel 'Incest-onderzoek rammelt' Geen onderzoek strafbare feiten bij justitie Alkmaar Kritiek bisschoppen en D66 op commerciële omroepen Parkeerboetes zijn riante melkkoe voor gemeenten Bende fraudeert voor 4 ton BINNENLAND A3" I op 4 december wordt in de Bra- "--ï in Den Bosch een gro Volgens onderzoek Jonge Socialisten worden kamerbewoners in '96 dupe nieuwe Bijstandswet St. Maarten krijgt EU 1,2 miljard gulden noodhulp FNV wil uitstel behandeling Ziektewet TIENTJES KORTING Bij Sacha schoenen B om-melding bij ministerie van Economische Zaken A.s. zaterdag en ZONDAG OPEN NIEUW CADEAU AFDELING (60 m2) I 1995 DE STEM ZATERDAG 25 NOVEMBER 1995 en m tijd vind. Ierland: tot tijd Vooral in vuurai rr matig opklarin- minder an doost- nburg zacht ongeveer 8 -Engeland nl ld nl toe Wolken- zon. In de hier en daar het westen uit tregen. Middag- geveer 9 graden, enkele graden dden-Frankrijk: chtend eerst nog /erder af en toe het westen toe en regen. Voor- iaalkust een ste- wind. Zondag n zich naar het [dagtemperatuur n. In de bergen Van tijd tot tijd n het zuidoosten bui. Zondag ioden met regen. Provence en neerslag. Langs ;e Zeekust harde Middagtempera- aden in de Alpen in het zuiden. ;erdag van het lit verder toene ming en perioden logelijk onweer, in het zuiden ook klaring. Middag- lalend naar een zaterdag in de >nd 17 graden, lag wolkenvelden en, mogelijk met s de Costa's ook lag minder buien gs de Costa's ten 'alencia perioden ddagtemperatuur •aden in het noor- ;elijk in het bin :ts boven de 20 op de zuidelijke en met zon, maar dellandse Zeekust elden en kans op lag van het noor der toenemende n enkele buien, onweer. Op Sicilië gen kans op een weersbui. Plaatse slag en veel wind. eratuur van 7 gra- lorden tot circa 17 en Kreta: Perioden ijwel overal droog, iet westen uit meer toenemende neer het Egeisch zeege droog. Lichte stij- nperatuur: zondag ien rond Thessalo- op de Peloponne- eta. Wolkenvelden, met suiden ook af en toe meeste plaatsen nacht en ochtend Maxima uiteenlo- iraden in het noor- Beieren. de -Kornet -Anders -Paleis -Stilet -Pastel -Intree -eslook -Garant -Letsel KAPSHIKEI |Van onze verslaggever Den Bosch - Als de politiek 1 i december niet is bijge- j met haar milieu-eisen I wor'b°eren- dreigen de boze I agrariërs op zaterdag 9 december op tal van plaatsen jn het land wegen te gaan I afsluiten. Het is een absoluut laatste red- omdat we zuinig zijn op jan publiek die altijd achter ons heeft gestaan," aldus Frans Meu- lenmeesters van de actie 'Wij zijn te manifestatie gehouden van boeren. Er worden ongeveer 8.000 actievoerders verwacht. Kopstukken uit de argrarische wereld, onder wie ir. A. Latijn houwers, voorzitter van de NCB, zullen de boeren toespreken. Ook zijn politici uitgenodigd, maar alleen zij die er voorstander van zijn dat de Integratie Notitie in het voordeel van de boeren wordt gewijzigd, komen aan het woord. „Er zit het een en ander aan actie aan te komen om de maximale druk op Den Haag vast te hou den. We hebben verschillende scenario's op de plank om de aan dacht op ons probleem te vesti gen," aldus Meulenmeesters. Hij wil niet ingaan op het plan het verkeer in het land op verschil lende plaatsen plat te lggen. „Het is niet onze eerste optie omdat we daarmee het publiek treffen, dat ons altijd goed gezind is geweest. Het grote publiek moeten we achter ons zien te houden. Het is onze consument. We rekenen er eerst op dat op 4 december de zaken er zo bijliggen dat ons pro bleem is opgelost," aldus Meu- lenmeester. Vrouwen uit de land en tuinbouwsector houden vanaf maandag vijf dagen lang een wakebij het Tweede-Kamerge bouw in Den Haag. Deze 'vrou- wenwake vóór toekomst' wordt gehouden naar aanleiding.van de hoorzittingen over het landen tuinbouwbeleid die woensdag in de Tweede Kamer plaatsvinden. „We krijgen ontzettend veel bij val. De actie gaat zeker lukken, de betrokkenheid is erg groot," aldus actievoerster Joke van Doorn (50), bestuurslid van de Noordbrabantse Christelijke Boerenbond, CDA-gemeente- raadslid in Berlicum en varkens houdster 'die 't ook zat is'. „Op dit moment maken alle agra rische vrouwen in land- en tuin bouw in heel Nederland, maar specifiek de Brabantse vrouwen, zich grote zorgen over de leef baarheid van het platteland, over de toekomst van de gezinsbedrij ven, over de werkgelegenheid." „Als de voorstellen die nu voor liggen worden aangenomen, kan nog maar een heel klein gedeelte van de land- en tuinbouwbedrij ven verder gaan." De vrouwen zullen bij de start van de wake een toorts ontsteken en die dag en nacht brandend houden. De eerste fakkel wordt aangedragen door voormalig schaatskampioene Atje Keulen Deelstra. Vrijdag zullen zij premier Kok een manifest aanbieden. Dezelfde dag vindt ook een grote slotmani festatie plaats in het Haagse Con gresgebouw. Na de bijeenkomst vertrekken de boerinnen in een deir^onstratieve optocht naar het Binnenhof om daar duizenden lichtjes te plaatsen. I Van onze Haagse redactie Den Haag - Kamerbewoners die afhankelijk zijn van een bij standsuitkering dreigen financieel de dupe te worden van de nieuwe Bijstandswet die vanaf volgend jaar gaat werken. Gemeenten bepalen vanaf 1996 welke toeslagen er uitgekeerd worden bovenop de basisuitkering. i de huidige bijstandsregeling I ontvangen kamerbewoners 70 I procent van het minimumloon. In nieuwe wet bepalen de neenten welke toeslag een I kamerbewoner krijgt bovenop I fen basisuitkering van 50 procent I van het minimumloon. I Volgens een onderzoek van de I jonge Socialisten zijn veel I gemeenten van plan kamerbewo- I ners geen toeslag te geven van 20 I procent maar slechts van 10 pro- I cent. Die lagere uitkering, waar- I voor de meeste gemeenten geen I goede argumenten geven, kan een kamerbewoner 180 gulden per I maand schelen. I Volgens de Jonge Socialisten I gaan gemeenten bezuinigen op de I bijstand door bepaalde groepen minder hoge toeslagen te geven. Dat is volgens hen nooit de bedoeling geweest. De Tweede Kamer vindt dat er in de toe komst minder geld voor de bij stand nodig is, omdat er nog veel gefraudeerd wordt in de bijstand. De regering gaat ervan uit dat de gemeenten die fraude aanpakken en daardoor kunnen bezuinigen op de bijstand. De gemeenten blijken niet van plan de bij standskosten te beperken door de fraude aan te pakken, maar gaan de bezuinigigen binnenhalen door minder hoge toeslagen uit te betalen. De Jonge Socialisten onderzoch ten de plannen voor de uitvoering van de nieuwe bijstandswet bij een aantal grote gemeenten. IAdvocaat bepleit vrijspraak kantonrechter ■Almelo (anp) - Advocaat mr. H. Boekhorst heeft gisteren voor Ide rechtbank in Almelo vrijspraak bepleit voor de 51-jarige Ikantonrechter M.C.K., die wordt verdacht van incest met zijn Ivier dochters. Hun verklaringen zijn volgens de verdediger Itegenstrijdig, vertonen hiaten en bevatten onjuistheden. De raadsman schreef de beschul- agen van de dochters toe aan I de sfeer van haat en nijd die ont- I stond door de echtscheiding van K. in 1985. Droom en werkelijk heid zijn door elkaar gehaald, I concludeert Boekhorst. ■Het openbaar ministerie had zich Idaarom in zijn visie bij de bewijs voering niet uitsluitend mogen laten leiden door wat de dochters hebben verklaard. Het 'onder zoek rammelt aan alle kanten. De vraagstelling van de politie was suggestief', stelde Boekhorst. Officier van justitie mr. E. van Heek blijft bij haar eis van vier jaar gevangenisstraf tegen de kantonrechter, zo heeft' zij laten weten. Uitspraak 8 december. Een zich 'mutant' noemende demonstrant protesteerde gisteren voor het ministerie van Algemene Zaken in Den Haag tegen de eerder deze week gehouden Franse kernproeven in de Stille Zuidzee. foto anp Amsterdam - (anp) - Er komt geen onderzoek van de rijksre- Icherche naar valsheid in geschrifte door drie Alkmaarse offi- Icieren van justitie en een agent van de CID (Criminele Inlich- 1 tingen Dienst). De Amsterdamse procureur-generaal R. van ISandwijck ziet daartoe geen aanleiding. |De Amsterdamse advocaat C. ■Dekker deed in september aan gifte van valsheid in geschrifte, iomdat er tijdens een drugszaak I 'wee verschillende versies van I w proces verbaal opdoken. De pak dient voor de rechtbank in I Alkmaar. In het ene proces ver- 1 stond dat er een loods was geobserveerd, in het tweede dat I" ook videocamera's waren pebruikt. De tweede versie dook s in de loop van het proces op. I Dekker stelde dat de Alkmaarse ■officieren van justitie van de pee versies op de hoogte moe- pnzijn geweest. 'olgens een brief van Van Rand- fijck blijkt uit onderzoek bij de ■politie dat er sprake is van een prgissing waardoor per ongeluk I «t eerste concept van het proces ■verbaal in roulatie bleef. Hij pndt de zaak daarmee opgehel- lclerd en concludeert dat er geen pafbare feiten zijn gepleegd por politie en justitie. Dekker ISweegt over het besluit zijn °klag te doen bij het gerechts fin Amsterdam. II ?^vocaat heeft inmiddels een aangespannen tegen Alkmaar. Hij wil ®hissel (anp) - Sint Maarten I ruim 1,2 miljard gulden 1 oodhulp van de Europese §e^d een ld 1 age voor het herstel van 16 enorme schade die het E1 And opliep door de cycloon in september van dit jaar. informatie hebben over de tot standkoming van de twee pro cessen verbaal, in beslag name van een koelwagen en het plaat sen van een peilzender. De rechtbank heeft de officier van justitie daarom gevraagd. De advocaat wil die informatie heb ben voordat op 4 december getuigen worden gehoord bij de rechter-commissaris. Het kort geding dient op woensdag 29 november bij de rechtbank in Alkmaar. Draten (anp) - De klopgeest die zich in mei van dit jaar zou hebben gemanifesteerd in een woning in Druten, blijkt voornamelijk veroor zaakt door de vijftienjarige zoon des huizes. Getuigen hebben gezien dat hij met spullen gooide en dingen liet bewegen. Toch twijfelt het Parapsycholo gisch Instituut in Utrecht niet aan psychokinetische gaven van de jongen, die als polter geist ineens tot een paranorma le uitbarsting zijn gekomen. Dat staat in een brief van het instituut. Onderzoekers van de semi-wetenschappelijke instel ling kwamen in mei met ultra moderne apparatuur naar de Drutense woning, die ineens groot nieuws was. Het bleek namelijk dat mensen in het huis op onverklaarbere wijze zand in het gezicht gegooid kregen. Theekopjes vielen spontaan. Er kwamen zomaar gaten in de muur. Zelfs politiemensen maakten een paar keer melding van raadselachtige gebeurte nissen. De zaak trok honderden belangstellenden. Opvallend was dat de stiefmoe der en het halfzusje van de vijf tienjarige jongen meestal het slachtoffer van de klopgeest waren. Voor de politie was dat reden om de zaak af te doen als kattekwaad wegens huiselijke spanningen. Verschillende getuigen verklaarden ook dat zij gezien hadden dat de jongen met steentjes gooide. Zo'n geval staat zelfs op de videoband die het Parapsychologisch Insti tuut heeft gemaakt. De onder zoekers maakten nooit een onverklaarbare zaak in levende lijve mee. De Utrechtse onderzoekers onderschrijven gedeeltelijk dat de zoon de zaak bedrogen heeft. Zij zijn er tegelijkertijd echter van overtuigd dat de jongen door spanningen paranormale gaven aan het werk heeft gezet. Daardoor kon hij dingen van plaats laten veranderen zonder ze aan te raken. Toen hij vol doende aandacht had gehad, trok de poltergeist die hij in beweging kon brengen zich terug, zo staat in de brief. Pstitie !t) 'J8|ed do |34 een woordvoerder van de 'mmissie is de bijdrage in eer- !Rstantie bestemd voor het Hv '®etl van de hoogste noden l°e0sel, water en medische hulp) jl ,Provisorische reparaties van L.®- Het geld zal over een C, van een half Jaar liet Üt r word«i gesteld aan Nederlandse Rode Kruis en "Plaatselijke autoriteiten. Roermond (anp) - Na het vertrek van bis schop J. Gijsen is er in het bisdom Roer mond weinig of niets ten goede veran derd. De nieuwe bisschop, F. Wiertz, voert geen eigen beleid. Hij laat kansen onbe nut om tot een dialoog met de gelovigen te komen, uit onmacht of bij gebrek aan gezag. Dit schrijft pater Rogier 't Hoen in zijn boek De Bosdruïde, dat gisteren in Weert werd gepresenteerd. Het boek bevat een uitvoerig relaas van de conflicten over het al te vrijzin nig optreden van 't Hoen als priester. Begin dit jaar besloot hij geen pastorale taken meer in het bisdom Roermond te verrichten. De pater capucijn 't Hoen (67) bepleit in zijn boek een kerk met een menselijk gezicht. „De gelovigen willen niet langer door de hiërarchie betutteld worden. De bisschoppen zijn gaan staan tussen de gelovigen en het Evangelie van Jezus van Nazareth. De kerk is verdeeld in twee groepen. Dat is erger dan een schisma." Pater 't Hoen, oud-legeraalmoezenier in Weert, ambieerde indertijd de functie van gevangenispastor in Roermond. Bisschop Gij sen hield dit tegen. Vervolgens werd 't Hoen ziekenhuispastor in Weert, waar hij na een conflict opstapte. Daarna was hij actief als freelance priester. Pastoor L. Creemers van Nederweert, opgeleid aan Rolduc, maakte ernstig bezwaar tegen huwelijkssluitingen die door 't Hoen werden ingezegend. Hiervoor had 't Hoen geen vol macht. Bovendien zou hij zich niet gehouden hebben aan de voorgeschreven liturgische tek sten. Medestanders van de omstreden pater verzamelden 14.000 adhesiebetuigingen. Kerkjurist vicaris dr. H. van der Meer had in januari het laatste bruidspaar waarvan het Bisschop F. Wiertz. foto anp huwelijk door 't Hoen was ingezegend, schrif telijk laten weten dat hun huwelijk niet geldig was. ,,'t Hoen pleegt geen liturgie van de Kerk. Niet hem is onrecht gedaan, maar 't Hoen heeft u onrecht gedaan." De aangeklaagde pater reageerde furieus, 't Hoen zei ervoor te passen 'een kille ambtenaar' te worden. Daartegen protesteerde Van der Meer op zijn beurt. „U bent geen man van de Kerk, omdat u opstand tegen de Kerk preekt. U beticht kerkelijke gezagsdragers van extreem-rechts fundamentalisme, noemt hen potentaten en aanhangers van totalitaire sys temen." 't Hoen, wie het verboden was om nog pastoraal op te treden in het dekenaat Weert, verbrak naar aanleiding hiervan de banden met het bisdom Roermond. De titel van het boek is ontleend aan een uit spraak van deken Van der Valk, die de eigen zinnige pater een bosdruïde noemde. Dat is het Keltische woord voor een priester-tovenaar. Medestanders van 't Hoen vonden dit een 'belediging', maar de auteur vond het een toe passelijke titel voor zijn boek. Tijdens de presentatie van het werk zei de zich protestants-katholiek noemende dominee Leopold Freund dat 'spanningen tussen gelo vigen en de rechtskerk moeten uitlopen op conflicten'. Maar volgens dominee Freund zal niemand van de gevestigde orde van het bis dom Roermond ervan wakker liggen. 'Profeet' 't Hoen kraait niet meer, aldus Freund. Nu is het zaak dat anderen gaan kraaien. Bestuurslid Hub Steijns van de Vereniging van Pastoraal werkenden in Limburg merkte op dat 't Hoen de taal van de mensen spreekt. „Hij is een sociaal bewogen priester wiens woorden niet formalistisch en kil overkomen zoals die van vicaris Van der Meer. Deze vicaris brengt nooit vierduizend mensen op de been die wel bij nachtmissen van 't Hoen op een camping in Weert waren." Steijns karakteriseerde het boek als 'een ont hutsend stuk actuele kerkgeschiedenis'. Het wordt hoog tijd dat een eind komt aan conflic ten binnen de kerk. „Zij dient open te staan voor het pastoraat van velen, ook voor dat van vrouwen. Verschil van visie en inspiratie kan de kerk alleen maar verrijken". Amsterdam (anp) - De verdere behandeling van het wets voorstel privatisering Ziekte wet in de Tweede Kamer moet worden uitgesteld. Dat heeft de vakcentrale FNV gisteren geschreven in een 'brandbrief' aan het parlement. Volgens de FNV is een verant woord besluit niet mogelijk als op handen zijnde publikaties van het College van Toezicht Sociale Verzekeringen (CTSV) worden genegeerd. CTSV heeft drie eva luatierapporten in de maak over de wet Terugdringing Ziektever zuim. Volgens de FNV wordt in de rapporten getwijfeld aan de betekenis van verdergaande pri vatisering voor de terugdringing van het ziekteverzuim. Verder wordt gewaarschuwd voor de negatieve effecten daarvan op de reïntegratie van gedeeltelijke arbeidsongeschikten en de rechtsgelijkheid in de gezond heidszorg. Het CDA-kamerlid Bijleveld schermde afgelopen week ook al met het nog niet gepubliceerde onderzoek. (ADVERTENTIE) De voorverkoop is al begonnen Op de hele collectie ook: Dr. Mariens Sancho Yellow Cab Lumberjack en vele andere merken. Alleen bij Sacha Breda Kortebrugstraat 7 Ginnekenstraat 5 See you at Sacha Blijft er dan nog iets voor mensen verborgen? Nee, althans niet als je Nederlander bent, want onderzoekers in dit land brengen alles, maar dan ook alles in kaart. Wee uw gebeente als u durft af te wijken van die groot ste gemene deler. Zo las ik gisteren dat de gemiddelde Nederlander, u dus, acht en halve maand treurt als uw huisdier overleden is. En om die pakweg 34 weken enige dimensie te geven: dat is net zo lang als u om overleden familieleden treurt. Een ander onderzoeksgegeven dat gisteren naar buiten kwam, was dat peuters eigenzinniger richting ouders opereren dan tot op heden werd aangenomen. Die klei ne ettertjes blijken doelbewust het bloed onder uw nagels vandaan te halen. Een echte wetenschapper ben je pas als je de twee boven genoemde onderzoeksgegevens met elkaar combineert en wel op zo 'n manier dat er opmerkelijke conclusies te trekken zijn. Zeggen dat huisdieren net kinderen zijn, wordt door de tv-reclame al gedaan en ook dolgedraaide moeders die zich tegen de komende dag wapenen met niet-zeepach- tige zeep of hondenbrokken die net zoveel vezels bevatten als een paar sneetjes brood, kennen we al van tv. Het zijn alletwee symptomen van de gekte die menszijn heet, maar hoe peuter je dat iemand aan zijn verstand zonder dat hij er een kater aan over houdt? MERIJN Utrecht (anp) - De rooms-katholieke bisschoppen en D66 zijn voor het terugdringen van de 'verloedering' door de commer ciële omroepen. Zij verschillen echter van mening over de wegen waarlangs dat moet worden bereikt, aldus de woord voerder van het RK-Kerkgenootschap. Dit bleek gisteren in Utrecht waar cijfers. Maar ook daarin verschil- delegaties van de bisschoppen conferentie en van D66 elkaar voor de tweede maal ontmoetten. Vorig jaar was het eerste gesprek. Beide partijen menen dat de com merciële omroep nadelige effecten heeft op de overdracht van nor men en waarden. In verband met het vele geweld op die zenders sprak een D66'er van 'verloede ring'. De bisschoppen wezen op de heel slechte invloed van zulke programma's op de acceptatie van geweld door jongeren. Van rk-zijde werd geopperd de commerciële omroep meer aan banden te leggen, onder meer door hen te dwingen minder geweld uit te zenden. Namens D66 werd hier tegenin gebracht dat een klein land als Nederland geen zeggen schap heeft over satellieten die zich niets van grenzen aantrek ken. Alleen in Europees verband zijn maatregelen mogelijk. Beide partijen hechten aan een sterke publieke omroep. Die is van eminent belang voor de over dracht van normen en waarden. De publieke omroep moet worden beschermd tegen de commerciële die alleen maar uitgaat van kijk- den de rk-herders en de politici van mening. Terwijl de bisschop pen pleiten voor handhaving van de omroepverenigingen, wil D66 juist de versnippering in het publiek bestel tegengaan. Den Haag (anp) - Het ministerie van Economische Zaken aan de Bezuidenhoutseweg in Den Haag is gistermiddag circa een uur ont ruimd geweest na een telefoni sche bom-melding. Volgens het telefoontje zou het explosief om 14.00 uur afgaan. Dat gebeurde niet, waarna de politie het pand even na half drie weer vrijgaf. Zo'n 150 ambtenaren stonden tij delijk op straat. Ook een naastge legen school werd ontruimd, de leerlingen kregen direct vrij. De politie zette de omgeving van het ministerie af wat enige verkeers overlast opleverde. Over de exac te inhoud van het telefoontje heeft de politie geen mededelin gen gedaan. Den Haag (anp) - Steeds meer gemeenten doen parkeerovertre- dingen af als belastingdelict. De 101 gemeenten die een fiscale regeling voor parkeerboetes kennen, halen dit jaar met zo'n 865.000 naheffingen een bedrag van ruim 55 miljoen gulden binnen. Dit blijkt uit een enquête die het wetenschappelijk onderzoeks centrum WODC van het ministe rie van Justitie heeft gehouden onder de 632 Nederlandse gemeenten. Volgend jaar verwacht het cen trum een opbrengst van zestig miljoen gulden. In 1993 pasten nog maar 77 gemeenten de fiscaliseringsme- thode toe. Er zijn momenteel nog 53 gemeenten die ook met het plan spelen om dit in te voe- ren.-Nl-, -N0-Uit de berekeningen van het WODC blijkt dat het gemiddelde bedrag van een naheffing op bij na 59 gulden ligt. Het gaat vol gens de onderzoekers wel om bruto-inkomsten. Het is volgens hen nauwelijks te becijferen wat de kosten van de handhaving, en daarmee de netto-inkomsten zijn. Opzettelijke aanrijdingen en diefstal auto's Van onze verslaggever Arnhem/Huissen - De politie Gelderland-Midden heeft een bende van vijftig man opgerold die verzekeringsmaatschappij en een rad voor ogen draaide en daardoor ten onrechte 400.000 gulden aan verzekeringsgeld opstreek. De bende bestaat voor het groot- De politie is sinds september ste deel uit inwoners van Arn- 1994 met het onderzoek bezig hem, Huissen en Angeren. Zij veroorzaakten opzettelijk ver keersongevallen en voerden ver volgens in een eigen garagebe drijf zogenaamde reparaties uit. De 'kosten' werden bij de verze kering gedeclareerd. Ook werden auto's een motoren gestolen om de onderdelen vervolgens te gebruiken in de auto's die gere pareerd moesten worden. geweest. In totaal moeten 25 ver dachten voor de rechter verschij nen. Ze zijn tussen de 20 en 52 jaar oud. De bendeleden gebruikten eigen auto's voor de aanrijdingen. Ook lieten zij auto's en motoren stelen waarvan de onderdelen dan wer den gebruikt om de aangereden auto's op een goedkope manier te repareren. (ADVERTENTIE) U kunt kiezen uit serviezen, tafelbestek, glasserviezen Profiteer van geweldige sinterklaas- en kerstaanbiedingen op onze gehele collectie. (Uw^bestelling leveren wij GRATIS thuis nog voor sinterklaas en/of kerst). Nederlands grootste serviezenspeciaalzaak Dorpsstraat 58, Chaam 0161-492458 Openingstijden: ma. t/m vr. 10.00-12.00 13.00-17.00 uur za. 10.00-17.00 zo. 11.00-17.00 uur

de Stem | 1995 | | pagina 3