DE STEM PER O N E E L deste Aim iHB Account-manager speelautomaten Sales Eng Medewerker Computercentrum m/v oacvan Ham Mercuri urval LEERLING-VERPLEEGKUNDIGEN (M/V) ASSISIË WIJ ZORGEN ERVOOR DAT UW MERK VEEL VAKER DE KRANT HAALT. Produktiemanager (m/v) "Studenten PAf hebben grote mm\ WÊ Uitdagingen voor Interim Technici ~ir randstad interim techniek getalenteerde verkoper voor een professioneel produkt vooreen perfelc Informatiemiddag éénjarige dag 6 mogelijkheden om de inservice Z-opleiding te volgen HOGESCHOOL WEST BRABANT Bel het Cebuco voor de gratis dienst Co-adverteren 020-6242316. SAMEN ADVERTEREN MET UW RETAILERS. DAT MAG WEL IN DE KRANT, Programmeur/systeembeheerder m/v Aankomend produktieleider m/v Accountmanager m/v Software Engineer m/v Hardware/Software Engineers m/v Als marktgericht produceren u aanspreekt, biedt AMP u een geweldige kans. Tandarts Tandartl J.C.F. van Erp J.S. Tolï TANDARTS- ASSISTENT® 32 u| - vrijdag 1 december - vrijdag 15 decembc Het programma start om 14 1 Opleiding tot Leraar voltijd en deeltijd Hogeschool West-Brabant m Bel voor informal DE STEM ZATERDAG 25 NOVEMBER 1995 nE STEM r Regionaal Zorgcentrum Assisië is een moderne organisatie waar gewerkt wordt voor en met mensen. In leefgroepen op het terrein in Biezenmortei en woningen in Udenhout, Hilvarenbeek en Loon op Zand wonen 574 mensen met een ver standelijke handicap. Op 1 januari 1996 fuseert Assisië met Stichting Accent In Waalwijk. De nieuwe stichting die dan ontstaat biedt een regionaal netwerk voor dienstverlening aan en ondersteuning van mensen met een verstandelijke handicap en/of hun naaste verwanten. Bovendien is Assisië druk bezig met de realisatie van twee dependances in Raamsdonksveer en Geertruldenberg. Bij Assisië werken momenteel zo'n 750 medewerkfstjers. Regionaal Zorgcentrum Assisië te Udenhout zoekt per maart 1996 enthousiaste Werken voor en met mensen. Zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en veel contacten. Een beroep met aanzien. Je kunt er trots op zijn je verpleegkundige binnen de zorg voor verstandelijk gehandicapten te kunnen noemen. Niet zo maar, maar na een gedegen opleiding van 3 jaar en 4 maanden bij Assisië in Udenhout. Een modem, regionaal zorgcentrum met veel deskundigheid in huis. Je ontvangt een opleiding en tegelijk werk je binnen een woongroep. De opleiding. In de eerste 7 maanden van de opleiding, de voorbereidende periode, ben je meestal op school bij het Grenslandcollege in Tilburg, maar ook 4 weken op ons zorgcentrum waar je binnen een woongroep stage loopt. Daarna begin je aan de drie leerperiodes in de praktijk. In deze leerperiodes ga je regelmatig voor een lesweek terug naar school (in totaal 21 lesweken, verspreid over 2 jaar en 9 maanden). Gedurende de hele opleiding werk je op tenminste twee woon groepen. Daarna blijven er voldoende mogelijkheden over om je talenten verder te benutten Want als verpleegkundige heb je een vaste baan binnen Assisië. De arbeidsvoorwaarden in het kort. De kosten van de opleiding zijn geheel voor rekening van Assisië. De eerste 7 maanden ontvang je een tegemoetkoming van f 495,- bruto per maand. Daarna een salaris, oplopend tot f 2.276,- bruto per maand (exclusief toeslagen) in de derde leerperiode, indien het minimum(jeugd)loon niet hoger ligt. Het eindsalaris voor een verpleegkundige bedraagt momenteel f 3.763,- bruto per maand. Wanneer kun Je reageren? Ben je 17 jaar of ouder, heb je minimaal een MAVO-D opleiding (of gelijkwaardig) of een middelbare beroepsopleiding afgerond? Ben je enthousiast en gemoti veerd om te werken voor en met mensen met een verstandelijke handicap? Schrijf dan een sollicitatiebrief vóór 4 december 1995, onder vermelding van vacaturenummer 95-87, aan Regionaal Zorgcentrum Assisië, dienst personeel en organisatie t.a.v. mevrouw Karin Kaldenhoven, postbus 12, 5070 AA Udenhout. Voor verdere informatie over de opleiding kun je contact opnemen met de heer Walter van Limpt, coördinator opleidingen, telefoon (013) 511 82 03. In september 1998 biedt Regionaal Zorgcentrum Assisië opnieuw 10 opleidingsplaatsen en in oktober 1996 6 opleidingsplaatsen voor mensen die in het bezit zijn van een MDGO-diploma. Je kunt nu al solliciteren I REGIONAAL ZORGCENTRUM voor mensen met een verstandelijke handicap Hooghoutseweg 3, 5074 NA Biezenmortei De HEAO kent voltijd- opleidingen, deeltijd opleidingen, bedrijfs opleidingen en consultancy. De voltijdopleidingen teUen bijna 2100 studenten en 150 mede werkers en de deeltijd opleidingen ruim 750 studenten en 100 (part-time) medewerkers. Bedrijfsopleidingen en consultancy tellen jaarlijks 2000 cursisten. De sector'verzorgt de volgende opleidingen/ afstudeerrichtingen: Accountancy Bedrijfseconomie Bedrijfskundige Informatica Commerciële Economie Internationaal Management Management, Economie en Recht Daarnaast verzorgt de sector een groot aai'.al kortere opleidingen en cursussen op HBO-mveau. Bovendien voert de HEAO opdrachten uit voor bedrijven en instellingen. De sector werkt nauw samen met diverse onderwijsinstellingen in Croot-Brittannië, Duitsland, Frankrijk en de USA. Het Computercentrum van de sector Economisch Administratief Onderwijs draagt zorg voor de computerondersteuning ten behoeve van het onderwijs. De afdeling levert gebruikersondersteuning aan studenten en docenten op de lokaties Lovensdijkstraat en Hogeschoollaan te Breda, verzorgt practicumassistentie, interne computercursussen, etc. Bij het Computercentrum ontstaat per 1 december 1995, in verband met zwangerschapsverlof, tijdelijk de vacature Functie-inhoud Binnen het team zult u worden belast met: - ondersteunen van gebruikers op de bovengenoemde lokaties - leveren van een actieve bijdrage bij het geven van practica voor studenten, docenten en contractonderwijs - actief beheren van het AS400-systeem - secretariële ondersteuning voor het hoofd van de afdeling Functie-eisen - relevante opleiding op HBO-niveau - kennis van Novell Netware en AS400-systemen - uitgebreide kennis van PC-applicaties en de vaardigheid om deze kennis over te dragen - in teamverband kunnen werken - bereidheid tot het werken in onregelmatige dienst Arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een zelfstandige full-time functie met een grote mate van eigen verantwoordelijkheid. De aanstelling zal geschieden op tijdelijke basis in verband met zwangerschapsverlof. De honorering wordt voorlopig vastgesteld, op basis van leeftijd, ervaring en huidig salaris, op maximaal 4.262,- bruto per maand (schaal 7 BBRA). In het kader van het project organieke functiebeschrijvingen volgen de definitieve functie beschrijving, -benaming en -waardering later. Informatie en sollicitatie Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J. de Bakker, hoofd Computercentrum, telefoon 076-525 06 14 of 076- 525 03 66. Uw sollicitatie kunt u - binnen 10 werkdagen en onder vermelding van vacaturenummer 348 - richten aan Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.P.J.M. de Louweren, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 90.116, 4800 RA Breda. De Hogeschool West-Brabant beschikt over een eigen kinderopvang. Randstad Interim Techniek is een zelfstandige onderneming binnen de Randstad Groep, gespecialiseerd in projectdetachering en uitzending van technici op middelbaar, hoger en universitair niveau. Organisatie: een moderne, middelgrote uitgeverij in Eindhoven. Functie: binnen een klein team bent u verantwoordelijk voor het onderhoud aan en de realisatie van de informatie systemen. Tevens bent u medeverantwoordelijk voor het operationeel systeembeheer. Andere belangrijke aspecten binnen uw functie zijn: programmeren (4 GL AS/SET), soft- ware-installatie, gebruikersadvisering, beveiliging en troubleshooting. Vereisten: MBO- niveau, met ervaring op het gebied van AS-400 en pc's. Ervaring met CLP en RPG is een prae. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer W.B.M. van Wanrooij, Eindhoven. Organisatie: een modern produktiebedrijf in Limburg. Functie: na een gedegen inwerk- periode van ongeveer 1 jaar, waarin u het produkt en de organisatie leert kennen, zult u als manager van een afdeling van ca. 40 mensen de verantwoordelijkheid krijgen over de produktiedoelstellingen. Vereisten: HTS-opleiding richting E of WTB met 1-3 jaar werk ervaring in een produktieomgeving. Bereidheid tot het volgen van cursussen. Uw leeftijd: tot 32 jaar. Duur: 1 jaar, met een optie op een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer W.B.M. van Wanrooij, Eindhoven. Organisatie: een succesvol bedrijf in de zakelijke dienstverlening op de arbeidsmarkt van technische experts. De standplaats is de regio Brabant. Functie: als accountmanager onder houdt u contacten met de opdrachtgevers. Uw rol daarin is zowel adviserend als acquirerend. Bij de opdrachten en/of projecten houdt u de vinger aan de pols door regelmatig overleg te voeren met de betrokken medewerkers en opdrachtgevers. Om vraag en aanbod vak kundig bij elkaar te brengen is het essentieel dat u de situaties goed inschat, voldoende technisch inzicht heeft en dat u oor heeft voor de wensen van beide partijen. Vereisten: minimaal een technische HBO-opleiding, aangevuld met 3 jaar ervaring in de zakelijke dienstverlening. U bent vertrouwd met relatiebeheer en acquisitie. U heeft affiniteit met computers en databases. Uw leeftijd is 27-37 jaar. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Duur: 1 jaar, met een optie op een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer W.B.M. van Wanrooij, Eindhoven, mevrouw A.M.A. van Lieverloo, 's-Hertogenbosch, de heer ir. J.D.F. Burgers, 's-Hertogenbosch of de heer ing. M.N.C.M. Beyloos, 's-Hertogenbosch. Organisatie: een internationaal georiënteerd telecommunicatiebedrijf in de omgeving van Tilburg. Functie: als engineer werkt u in teamverband aan het perfectioneren van software-applicaties voor de telefonie. Uw werkzaamheden bestaan uit het verifiëren van specificaties, testen van softwaremodules en doorvoeren van wijzigingen. U heeft regel matig contact met de ontwerpers en de gebruikers van de software. Vereisten: een HT5- E/TCK of HlO-vooropleiding en bij voorkeur enige ervaring in een programmeeromgeving. Duur: 6 maanden, met een optie op een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie kunt u zich wenden tot mevrouw A.M.A. van Lieverloo, de heer ir. J.D.F. Burgers of de heer ing. M.N.C.M. Beyloos, 's-Hertogenbosch. Organisatie: een bedrijf met activiteiten in de computerbranche in de regio 's-Hertogenbosch. Functie: op de afdeling Research Development werkt u mee aan de voorbereiding van nieuwe produkten volgens nieuwe marketingspecificaties. Afhankelijk van uw ervaring werkt u in het voortraject aan de technische specificaties of tijdens de implementatiefase aan het ontwerp en de testprocedures. Vereisten: een afgeronde opleiding HTS-TCK. Duur: 6 maanden, met een optie op een vast dienstverband. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie kunt u zich wenden tot mevrouw A.M.A. van Lieverloo, de heer ir. J.D.F. Burgers of de heer ing. M.N.C.M. Beyloos, 's-Hertogenbosch. Amsterdam, Orlyplein 147, 1043 DV Amsterdam, telefoon (020) 682 72 70. Arnhem, Willemsplein 5, 6811 KA Arnhem, telefoon (026) 351 80 03. Den Haag, Noordeinde 35, 2514 GC Den Haag, telefoon (070) 356 97 11. Eindhoven, Fellenoord 340, 5611 ZH Eindhoven, telefoon (040) 246 48 58. Groningen, Steenhouwerskade 8, 9718 DA Groningen, telefoon (050) 311 16 60. Hengelo, Markt 204, 7551 CJ Hengelo, telefoon (074) 250 21 60. 's-Hertogenbosch, Visstraat 55, 5211 DM 's-Hertogenbosch, telefoon (073) 613 16 61. Rotterdam, Lichtenauerlaan 184, 3062 ME Rotterdam, telefoon (010) 212 29 99. Utrecht, Australiëlaan 11a, 3526 AB Utrecht, telefoon (030) 289 84 84. AMP Holland B.V. maakt deel uit van het internationale AMP concern Een succesvol hightech bedrijf met 180 vestigingen in 40 landen. Het bedrijf profileert zich wereldwijd als een "total system supplier" en lent zich toe op de ontwikkeling, produktie en verkoop van elektrotechnische elektronische en optische verbindingssystemen. AMP opereert in een industriële markt die bijzonder hoge eisen stelt aan kwaliteit, leverings betrouwbaarheid, kennis en ondersteuning. Daarbij hanteert zij het prin cipe van "early involvement", een vroegtijdige betrokkenheid, meestal in de ontwerpfase van nieuwe klantenprojecten. AMP Holland is gevestigd in 's-Hertogenbosch en telt circa 950 medewerkers. Het produktieproces van AMP Holland bestaat uit het stansen, galva niseren en spuitgieten van een zeer grote verscheidenheid metalen en kunststof componenten die uiterst nauwkeurig en in grote hoeveel heden worden geassembleerd voor industriële toepassing in verbin dingssystemen. De vervaardiging van deze hoogwaardige serie-produkten stelt, naast een extreem hoog kwaliteitsniveau, nog tal van andere eisen die minstens zo belangrijk zijn. Om daaraan te kunnen voldoen is een veranderingsproces in gang gezet dat ondernemingsbreed wordt gedragen en dat een procesgerichte aan pak moet wijzigen in een meer flexibel marktgericht produceren. Gezocht wordt daarom naar een bekwame die vanuit persoonlijke ervaring dit veranderingsproces verder vorm geeft en verankert binnen de produktie-organisatie. Uw functie: - U geeft leiding aan mensen werkzaam in verschillende technische dis ciplines en stuurt processen binnen de produktie-afdelingen. Daarbij realiseert u de doelstellingen met betrekking tot produktie, kwaliteit (ISO 9001), stipte levering (JIT), kostenreductie, procesverbeteringen de invoering van efficiënte en effectieve werkmethoden; - u zorgt voor de inrichting van de organisatie, teneinde een verdere groei zowel kwantitatief als kwalitatief voor te bereiden. Daarbij hoort het zodanig aansturen van uw medewerkers, dat optimale produktie- normen en kwaliteit haalbaar blijven; - middels coaching en training verhoogt u het niveau van de medewer kers, alsmede hun betrokkenheid en motivatie; - u bent verantwoordelijk voor een afgerond deel van één of meerdere bewerkingen in "het produktieproces en wordt aangesproken op resul taten die door u zijn uitgewerkt in het produktie-verbeteringsplan; - in de organisatie is budgettering een normale zaak die gezien de aard van de functie voor u van groot belang is. Verwacht worden van u voor stellen die leiden tot verbetering van budgettering, organisatie en kwaliteit; - door mee te denken op beleidsniveau levert u een belangrijke bijdrage aan het ondernemingsplan en de verbetering van de interne commu nicatie; - u maakt deel uit van het produktie-managementteam en rapporteert aan de Director Manufacturing. Uw profiel: - U bezit een afgeronde hogere technische opleiding Werktuigbouwkunde, zo mogelijk aangevuld met een opleiding Bedrijfskunde en minimaal 5 jaar relevante ervaring met industrieel produktiemanagement; - u bent een doortastend manager, pragmaticus, en kunt inhoud geven aan begrippen als Total Quality Management, Value Adding Mana gement (VAM) en MRP II Class A; - tijdens uw loopbaan heeft u ervaring opgedaan in het leiden van verande ringsprocessen en weet anderen van de noodzaak ervan te overtuigen; - u kunt uitstekend zelfstandig werken en beslissingen nemen; - u bent flexibel en gewend aan een zekere werkdruk. Daarnaast beschikt u over de nodige kennis op het gebied van stansen, kunststofverwerking en assemblagetechnieken; - gezien het internationale karakter van ons bedrijf is kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift noodzakelijk; - uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. AMP Holland biedt: - Een boeiende en uitermate verantwoordelijke functie in een financieel sterke en resultaatgerichte onderneming; - uitstekende arbeidsvoorwaarden, waarbij het belang van de functie in de salariëring tot uitdrukking wordt gebracht; - een grote mate van inbreng bij beleidszaken als procesverbetering en personele betrokkenheid; - mogelijkheid tot het vergroten van kennis en ervaring door o.a. trainin gen en frequente contacten met mensen uit verschillende technische disciplines. Informatie/sollicitatie: Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u desgewenst telefonisch contact opnemen met onze Director Manufacturing, de heer T. Donkers, telefoon (073) 624 63 95. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met C.V. vóór 18 december a.s. richten aan de heer R. Dijkstra, Personnel Manager, AMP Holland B.V., Rietveldenweg 32, Postbus 288, 5201 AG 's-Hertogenbosch. Onmisbare schakel in hoogwaardige technieken De Jac van Ham Groep in Tilburg is een internationale onderneming, die zich toelegt op kwaliteitsprodukten voor de recreatieve sector, met name amusementsautomaten en geluidsapparatuur. Deze produkten worden ontwikkeld, gepro duceerd, geëxploiteerd en verkocht aan afnemers in binnen- en buitenland. Het bedrijf behoort tot de absolute top in haar sector. In verband met uitbreiding van het verkoopteam in Nederland wordt gezocht een (m/v) De functie: - Uw werkgebied is Nederland, met het accent op Zuid-Holland. - U verkoopt een breed produktenpakket, bestaande uit behendigheids- en kansspelautomaten en amusements- apparatuur. - U bezoekt vooral bestaande relaties, speelt in op de behoefte aan vervanging en vernieuwing, ruilt in, onderhandelt over prijzen en sluit orders af. Het accent ligt op een winstgevende èn langdurige relatie. - U rapporteert aan de sales-manager. Jac van Ham verwacht: - Enkele jaren succesvolle ervaring in een buitendienstfunctie is een absolute voorwaarde. - Opleiding minimaal op mbo-niveau. - Uitstekende onderhandelings vaardigheden, het vermogen om langdurige relaties te onderhouden en u bent bekend met professionele verkooptechnieken. - Leeftijd rond de 30 jaar. - Affiniteit met het produktenpakket. Jac van Ham biedt: - Een relatiegerichte buitendienstfunctie, waarin samen zaken doen telt. - Een gevarieerd en tot de verbeelding sprekend produktenpakket. - Een stabiele en professionele organi satie, die gestaag groeit en een gezond toekomstperspectief kan bieden. - Salaris en andere voorwaarden in overleg. Wilt u een bedrijf vertegenwoordigen dat het spel speelt volgens alle maatschappelijke regels op dit gebied? Schrijf dan uw brief voorzien van c.v. enref.nr. 70.954314 aan Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. Onze cliënt: Koninklijke Lanc installaties en meetinstrumenten te Vianen is al meer dan 35 jaar le apparatuur. Effectieve marketing, k uitstekende serviceverlening zijn I apparatuur ten behoeve van de De functie: - U bent verantwoordelijk voor de i koop van een compleet programr. spuitgietmachines (Maiuiesmann Demag), robots (Wittmaiui) en ra apparatuur. - U legt en onderhoudt intensieve relaties met zowel de afnemers als met de leveranciers. - U bouwt zelfstandig een cliënten platform op in het rayon Zuid- Nederland, waar veel mogelijkhe aanwezig zijn. - U volgt de produkt- en marktont wikkelingen om uw markt zo goec mogelijk te kunnen bedienen. - U wordt ondersteund door de binnen- en buitendienst. - U rapporteert aan de Directeur. Acaciastraat 69, 4814 HG Breda In onze groepspraktijk, bestaande uit 2 tandai en 4 assistentes, is een vacature ontstaan vof - Bezit van het tandartsassistent(e)diploma, praktijkervaring strekt tot aanbeveling; - moet goed in teamverband kunnen tunctioij Sollicitaties richten aan bovengenoemd adres Plaats: Dr. Jan Ingenhouszplein 2, Bre Voor nadere informatie: telefoon 071 Wil je na HAVO, VWO of MBO nog verder studeren? Schrijf dan nu in voor de Sales Manager I* Sales Manager II* Marketing Manager** Marketing Sales Manager I** Marketing Sales Manager II** Manager Financiële Administratie (t met 4 tot 9 rijkserkende diploma's. Erkend door het Ministerie van OCW. HBO studiefinanciering HBO studiefir

de Stem | 1995 | | pagina 28