Naamgeno Dekkers Truck Service zoekt Account manager verpakkingsmaterialen C\P Jubilarissenf De Vondst Mercuri Urval L I 'T Plastic DE STEM PER O IM E E L iveco onna van den Broek b.v. Bel 06-0195 of bon vandaag nog. S I I A V-/AGROEP I Psychiatrisch CentrumJanWier BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT zelfstandig adviseur die resultaat wil boeken in de foodsector I ZORGVERZEKERINGEN i CZ.REKEN DAAR MAAR OP. pESTEM DE STEM ZATERDAG 25 NOVEMBER 1995 Psychiatrisch Centrum Jan Wier is een klein schalig opgezet algemeen psychiatrisch ziekenhuis en vormt samen met het Riagg Midden-Brabant de Stichting Geestelijke Gezondheidszorg Midden-Brabant. De lokale vestigingen binnen onze organisatie behoren tot de sektor Klinische Behandeling. Uitgangspunt van de behandeling is het invaliditeitsmodel met als doel de patiënt zo lang en/of zo vaak mogelijk in het eigen thuismilieu te laten zijn. Binnen elke lokale vestiging zijn daarom een viertal funkties te onderscheiden: resocialisatie, deeltijdbehandeling, crisis interventie en nazorg-depot-poli. Voor de lokale vestiging aan de Trouwlaan te Tilburg, die een capaciteit heeft van 15 klinische en 2 deeltijd-plaatsen, zoeken wij met ingang van 1 januari 1996 een full-time Ben jij die verpleegkundige (v/m) met diploma B of HBO-V, bij voorkeur met ervaring in het werken met chronisch psychiatrische patiënten! Ben je bereid onregelmatige diensten te verrichten m ben je in staat goed zelfstandig te funktioneren? Heb je daarnaast het vermogen om je positief kritisch op te stellen binnen het afdelingsgebeuren, dan komen wij graag met je in kontakt. Je voert de afdelingsroutine uit voor het 24-uurs vervangend milieu en verzorgt individuele en groepsgerichte bege leiding. Je geeft mede inhoud aan het sociotherapeutisch klimaat op de afdeling. Je funktioneert tevens als mentor en je brengt specifieke deskundigheid in voor individuele behandelplannen. Bovendien lever je een aktieve bijdrage aan ontwikkelingen binnen de afdeling. De funktie beslaat 40 uur per week. Het salaris bedraagt maximaal f 4.048,- bruto per maand, konform funktiegroep 40 van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor nadere informatie kun je kontakt opnemen met de heer J. Durville, afdelingshoofd, telefoon: (013) 549 Tl 60. Je schriftelijke sollicitatie kun je vóór 11 december richten aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw E. Stevens, Postbus 10052,5000JB in Tilburg. T I L U R G Wijnen Transport b.v. - Dongen OPSLAG - DISTRIBUTIE INTERNATIONALE EXPEDmE Wijnen Transport GmbH OBB - TERMINAL Wijnen Transport b.v. in Dongen is een internationaal transportbedrijf met nevenvestigingen in Woudenberg en in Wels (Oostenrijk). Met onze kippers zijn wij gespecialiseerd in het vervoer van losgestorte goederen door geheel Europa. Door goed werk af te leveren heeft Wijnen Transport een positie verworven op de transportmarkt. Doordat ons werkpakket is uitgebreid zijn wij op zoek naar iemand die van aanpakken weet. Ter versterking van onze fi nanciële administratie zoeken wij een De volgende taken zullen tot uw werkpakket behoren: - algemene administratieve taken - debiteuren/crediteurenadministratie - bijhouden van bedrijfsgegevens - correspondentie - assistentie bij de boekhouding Het ligt in de bedoeling dat deze functionaris over enige jaren verantwoordelijk zal worden gesteld voor de uitvoering van de gehele financiële administratie. Functie-eisen: diploma MAVO, MEAO BA of het prak tijkdiploma Boekhouden en het diploma MBA. Daar naast dient u vaardig te zijn in het gebruik van de com puter. De bij ons gebruikte programma's zijn WP, EXACT, LOTUS 123. Bent u de geschikte kandidaat, schrijft u dan uw brief aan: WIJNEN TRANSPORT B.V., KANAALSTRAAT 100 5100 AC Dongen, tel. 0162-314753 Wij zien uw reactie graag binnen een week tegemoet Uitgever van de grootste krant metgratis partikuliere adverten ties in het Zuiden van Nederland (provincies Brabant, Limburg Zeeland) is op zoek naar een ENTHOUSIASTE ADVERTENTIE-ACQUISITEUR m/v Kandidaten voor deze functie dienen aan de volgende eisen te voldoen: goede algemene ontwikkeling opleiding minimaal HAVO-nivo commercieel inzicht leeftijd vanaf 25 jaar zelfstandig kunnen werken resultaatgericht optreden "scoren" verkoopervaring is een voorwaarde ervaring in de advertentieverkoop is een pré i.b.v. rijbewijs BE Hiertegenover stellen wij een afwisselende baan met flinke doorgroeimogelijkheden. Acquisitie wordt gepleegd vanuit ons kantoorTilburg of Eindhoven. De honorering bestaat uit een basissalaris provisieregeling. Kandidaten moeten ervan overtuigd zijn dat zij zich kansen kunnen creëren op een zeer concurrerende advertentiemarkt. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen met duidelijke motivatie c.v. kunt u richten aan: Uitgeverij De Vondst, Postbus 444,5000 AKTilburg (t.a.v. Hélène Spierings) x 69 2 DIESEL Dekkers Truck Service is de dealer van Iveco, Fiat en Neoplan bedrijfswagens voor geheel Midden Brabant. Gevestigd in Tilburg en met een staf van 20 medewerkers concentreert Dekkers Truck Service zich op levering en onderhoud van bestel-, vracht wagens en touringcars. Ook bemiddeling bij financiering en levering van onderdelen zijn vanzelfsprekende service-taken. Wij zijn gespecialiseerd in logistieke oplossingen met betrekking tot aile vervoer en transportmiddelen. Om een optimale service te kunnen waarborgen willen wij ons team uitbreiden en zoeken wij op korte termijn twee dieselmonteurs. Gevraagd wordt gedegen vakkennis en ervaring met bedrijfswagens grote mate van zelfstandigheid bereid in verschoven dagdienst arbeid te verrichten Geboden wordt Een dynamische werkomgeving in een zeer aantrekkelijke branche Veel ruimte voor eigen initiatief Een goed salaris dat meegroeit met uw resultaten Een goed secundair arbeidsvoorwaardenpakket Zo solliciteren Interesse? Meer informatie? Bèl de heer A. Rombouts of J. Dekker (013) 423 14 01 of stuur uw schriftelijke sollicitatie naar: Dekkers Truck Service BV Siriusstraat 77, 5015 BT Tilburg. A. van den Broek B.V. in Waalwijk, is een internationale handelsonderneming op het gebied van folies en vacuumzakken. Afnemers zijn met name producenten in de voedings- en genotmiddelenindustrie in de Benelux. Het bedrijf dankt zijn expansie aan de kwaliteit van het advies, gerichte technische support en uitstekend voorraadbeheer. Het bedrijf, dat in 1982 is opgericht, bestaat nu uit 6 medewerkers. Voor de Nederlandse markt zijn wij namens A. v.d. Broek B.V. op zoek naar kandidaten voor de functie van (m/v) ZB De functie: - Na uw inwerkperiode, waarin u vertrouwd raakt met het produkt "folie" en de machinetechnische toe passingen wordt u verantwoordelijk voor de verkoop in Nederland. - U legt contacten met nieuwe en bestaande relaties, denkt samen met hen na over hun verpakkings probleem en adviseert hen over een maatgesneden verpakkings oplossing. U sluit zelfstandig contracten af. Inventiviteit en kwaliteit zijn hierbij sleutelbegrippen. - U denkt na over nieuwe toepassings mogelijkheden voor uw produkt in de markt en neemt initiatieven voor een goed beheer en uitbouw van de Nederlandse markt. U rapporteert aan de Directeur/ eigenaar. Gevraagd: - Zelfstandig, initiatiefrijk professional, die vanuit zijn oplossingsgerichtheid in staat is een meerwaarde te bete kenen voor zijn klanten. - Enkele jaren succesvolle verkoop ervaring aan de voedingsmiddelen industrie danwel in de verpakkings- sector. - Een HBO niveau verkregen door opleiding en/of ervaring. - Leeftijd 27 - 35 jaar en kermis van de Engelse en Duitse taal. - Bij voorkeur woonachtig in het zuiden van het land. Geboden: - Zelfstandige functie waarin veel ruimte is voor eigen initiatief en een grote mate van vrijheid. - De mogelijkheid om een volwaardig verpakkingspartner te worden voor uw klanten en op die manier hun resultaten te verhogen. - Ondersteuning door een goed team vanuit Waalwijk. - Goed salaris, representatieve auto en een bonusregeling. Bent u de verpakkingsadviseur die wij zoeken of wilt u dat graag worden? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 129.954300 aan Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven Waarom heeft uw collega wel een goede zorgverzekeraar cn u niet? Omdat uw collega een zorgverzekering van CZ heeft. perfecte particuliere ziektekostenverzekering. Profiteer bijvoorbeeld van lage premies en royale vergoedingen. Maar dat is nog niet alles. U kunt ook rekenen op snelle verwerking van uw rekeningen - deze kunnen ze/ft direkt aan zorgverlener worden betaald. V hoeft dus niets voor te schieten. CZ biedt u optimale service klantvriendelijk. Wat denkt u van een eigen thuiszorg- en kraamzorgserviceDe ruime keuze aanvullende pakketten completeren het beeld van CZ. Wij staan 24 uur per dag VOor u klaar. Vandaar dus. Binnen een paar dagen heeft u een offerte jn de bus. Bel 06-0195 of stuur de bon naar CZ groep Zorgverzekeringen, Antwoordnummer 76, 4460 VB Goes (postzegel niet nodig). Naam: Voorletters: Adres: M/V' Postcode/Plaats: Telefoon: I O loondienst O werkzaam in onderwijs O studerend O overig leeftijd manvrouw leeftijd kinderen Inu verzekerd bij ziekenfonds/particulier* j 'svp doorhalen wat niet van toepassing is Zeeland Rond verschijnt elke zaterdag dagblad De Stem. Bijdragen deze week Camile Schelstraete, Eugene Verstraete Hochstenbach. De redactie stelt reactie inzendingen, en niet op rijm. Voor tips, en/of aanmerkingen belt u: 0115-64576S Postbus 145, 4530 AC Terneuzen. VAN DEN Assem is de naam, Peter. De enige echte, dacht ik tot voor kort. Nooit bij stil gestaan dat ik een naamgenoot zou kunnen hebben. Sterker nog, het leek me uitgesloten. De 'Jansens' en 'De Wits' zullen hun naamequivalenten per gros uit de bestanden van de bevol kingsregisters kunnen vissen. Maar als je Van den Assem heet... De naam komt niet veel voor in den lande. Een enkeling mis schien, die afstamt uit de Oost brabantse schoenenindustrie, draagt de naam die ik al dertig jaar in mijn paspoort heb staan. Nee, de 'Assems' zijn niet dikge- zaaid. Houden zo, dacht ik. Maar soms loopt het leven van het ene bizarre toeval in het andere over. Het begon vorige week, na het overlijden van de oma van mijn vrouw, 's Avonds, na de crematieplechtigheid sprak ik een collega. „Stond vandaag een overlij densadvertentie in de krant met jouw naam eronder," merkte ze op. „Kan wel kloppen," zei ik. „Ikb tie dat heeft bleek jouw ze, werk Allee desbi vond adve: leder dat van i naan iema dezel mijne Geen hem Peter gaat tus ii zoent ande: voorj onze tijd in de Wits' 'Als je de jubilarissen van de Hulster brandweer op de foto zet, dan moetje dat natuurlijk wel uit de hoogte doen, dacht deze fotogenieke dame. Bij gebrek aan een brandweerlad der beklom ze daarom, met gevaar voor eigen leven, een stoel. Een riskante onderne- tning, waarbij ze natuurlijk maar weinig echte risico's hep. Want al die brandweer mannen moeten toch wel in staat worden geacht om haar uit welke netelige positie dan ook was Na werei, en we EEN MEVROUW op leeftijd vraagt bij de slager om een onsje rookvlees. Een alleraar digst meisje begeeft zich naar de snijmachine om aan jnevrouws wensen tegemoet te komen. Nou ligt er naast de machine altijd een stapeltje dunne plasticjes. Die legt het meisje tussen de plakjes vlees. ze omdat anders de ken aan e"caar vastPlak- Zo ook is ze bij het onsje rook- yiees van plan. Maar mevrouw !s daar niet van gediend. „Nee, nee géén plastic gebruiken!," gebiedt ze het vleesmeisje dat tan schrik bijna met haar vin- komt1 sni^machine terecht- Gedwee gehoorzaamt ze haar renge klant. Die is niet van P asticjes gediend omdat haar oestelling, voor 'onmiddellijk gebruik' bestemd is. °k, zo laat ze de rest van aanwezige clièntele weten, al dat plastic-gebruik onzin en vooral slecht voor het milieu..." Waarvan akte. (GH)

de Stem | 1995 | | pagina 24