DE STEM R S O U L M4 het Hooghuys Psycholoog m/v zevij vestigingsmanager (m/v) Waters* Ansichtka; Hulpmonteur m/v ANi BUCAS INSTALLATIEBEDRIJVEN B.V. Ik A A roosendaal en nispen COMMERCIEEL-TECHNISCH MEDEWERKER M/V "V randstad uitzendbureau landbouw, natuurbeheer en visserij PB STEM gteeds meer bedriji medewerker personele zaken (v/m) PROJECTLEIDER-UITVOERING (San-CV-El) DE STEM ZATERDAG 25 NOVEMBER 1995 Stichting "Het Hoog- huys" Is een middel groot algemeen psychiatrisch zieken huis. Het verzorgings gebied van de stich ting valt samen met dat van het stads gewest Breda, om haar regionale functie te vervullen, heeft de stichting vestigingen In Etten-Leur, Breda en Oosterhout. Het Circuit voor Verzorging en Ouderenpsychiatrie te Etten-Leur, heeft een regionale functie ten behoeve van het stadsgewest Breda. Het circuit heeft de beschikking over 87 plaatsen verdeeld over 6 afdelingen. Een geriatrische afdeling (GAPZ) en een Psychiatrische Dagbehandeling voor ouderen maken deel uit van het circuit. Binnen de behandelstaf van dit circuit is een vacature ontstaan voor een enthousiaste voor 25 uur per week met een tijdelijk karakter tot 1-1-1997 en met als aandachtsgebied het cluster verzorging. Binnen verzorging wordt 24-uurs zorg geboden aan, veelal oudere, chronisch psychiatrische cliënten met een somatische handicap. Er wordt gewerkt binnen een woonmodel met de nadruk op kleinschaligheid en persoonlijk begelelderschap. Een arts Is als behandelaar eindverantwoordelijk. Functie-informatie: - u werkt samen met en begeleidt meerdere multidisciplinaire teams; - u leidt mede cliëntbesprekingen; - u werkt met cliënten met een breed scala aan psychiatrische stoornissen met gering behandelperspectlef; - u draagt mede de behandelverantwoordelijkheid; - u participeert in de ontwikkeling van het circuit en bent mede verantwoordelijk voor het ontwikkelen van het behandelbeleid van circuit v&OP. Functle-elsen: - voltooide basisopleiding psychologie; - affiniteit met de doelgroep en een attitude die daarbij past; - aantoonbare ervaring in het werken met de doelgroep als behandelaar; - flexibele persoonlijkheid. Arbeidsvoorwaarden: conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen, inllchtlngen.- in te winnen bij de heer M. Lucas, arts en de heer R. pranger, coördinator circuit voor Verzorging Ouderenpsychiatrie, telefoonnummer 076-5026390. Schriftelijke sollicitaties: Binnen 14 dagen te richten aan Stafdienst sociale zaken, van Bergenplein 39,4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vacaturenummer VOP95-22. De gemeente Roosendaal en Nispen ligt in het hart van West-Brabant en heeft een regionale centrumfunctie. Roosendaal is een dynamische, compacte en complete stad in een groen gebied, waar het gehele jaar door activiteiten plaatsvinden. Roosendaal, dè winkelstad van West-Brabant, biedt als middelgrote stad met een geheel eigen karakter haar circa 63.000 inwoners, bezoe kers en gebruikers een bijzonder prettig woon-, werk- en leefklimaat. Bij de afdeling Techniek van de sector Stadsontwikkeling en -beheer is een vacature ontstaan voor een CIVIELTECHNISCH MEDEWERKER I M/V (full-time) De afdeling Techniek maakt deel uit van de hoofdafdeling Ontwikkeling en heeft als doelstelling de voorbereiding en uitwerking van alle voorkomende (civieltechnische) projecten en de ont wikkeling en beheer van de gemeentelij ke (digitale) topografie en data, inclusief landmeetkundige activiteiten en het be- Functie-omschrijving: De functionaris is voornamelijk belast met het zelfstandig uitwerken van de ■n, waar- i en aanbe- !d (HAW-systematiek) ma- het ontwerpen, berekenen en begroten ieiteohnisohe werken; het verzorgen van de planning en- i welke aan derden (adviesburo's) zijn uitbe- Salaris: Salariëring zal (afhankelijk van opleiding en ervaring) plaatsvinden in aanloop schaal 8 (max. 4.822,-) of functie- schaal 9 (max. 5.446,-). Inlichtingen: Nadere informatie is te verkrijgen bij dhr. ing. F. Oosterhout, hoofd van de afdeling Techniek, telefoon (0165) 57 95 20. 10 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij het hoofd van de afdeling Personeelszaken en Organisatie, Post bus 5000,4700 KA Roosendaal. U wordt verzocht het vacaturenummer VAC S95- 14 in de linkerbovenhoek van de enve loppe te vermelden. 3t gemeentelijk beleid Is erop meer vrouwen en allochtonen in te nemen op die functieniveaus ij ondervertegenwoordigd zijn. Bij bekwaamheid en geschiktheid ng met bij voor bij de gemeentelijke Zevij B.V. te Oosterhout (N.-Br.) is een actieve inkooporoan». die met een 40-tal toonaangevende ijzerwarenvakhandelaren technische groothandelaren zich richt op de professionele einl'" bruiker in de bouwnijverheid, installatiebranche en industrie n linen milrien roalleaor, - organisatie, omzet ca. 190 miljoen gulden, realiseert e®.n optimaal inkoopvoordeel voor haar afnemers (contractanten). Zii vm2 een groot gedeelte van de inkoop van haar contractanten adm stratief dan wel fysiek. Daartoe heeft zij vele overeenkomsten 2 A-leveranciers. Ook ondersteunt zij haar contractanten op het? rein van verkoop, logistiek en informatietechnologie. De position» ring van Zevij is voortdurend in ontwikkeling. De organisatie teint medewerkers. Ter versterking van de organisatie zoeken wij een- (binnendienst) Functie-eisen: - MTS-werktuigbouw of gelijkwaardig, zo moqeliik aangevuld met NEVIE-1 - leeftijd 25 tot 30 jaar - commercieel inzicht en onderhandelingservaring - goede contactuele eigenschappen en teamgeest - kennis van de industriële gebruikersmarkt en -produkten - beheersing van de Duitse en Engelse taal Functie-inhoud: - onderhouden van contacten met onze afnemers en leveranciers - uitvoeren van produktvergelijkend onderzoek - administratief verwerken van orders - bewaken van levertijden Wij bieden u een afwisselende baan in een expande rende inkooporganisatie. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uwc.v. vóór 6 december a.s. richten aan: Zevij B.V., Postbus 447, 4900 AK te Oosterhout, t,a.v. de heer A.L.J.G. van der Aart (directeur). Voor aanvullende informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer W.J. Lambregts, commercieel coördinator industrie, via telefoonnummer (0162)42 69 17. Voor een project in de regio Bergen op Zoom/Roosendaal zoeken wij aspirant-hulpmonteurs voor een gerenommeerd bedrijf in telecommunicatie. U heeft een opleiding LTS/MTS- electronica of veel interesse in en ervaring met dit vakgebied, De werkzaamheden vinden voornamelijk buiten plaats. Deze opdracht begint in januari 1996 en voorafgaand hieraan krijgt u een vaktechnische opleiding van een week. Deze opdracht duurt een half jaar en biedt een goed perspectief. Leeftijdsindicatie: 19-23 jaar. Informatie bij Marjan Sprengers, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. vacaturenummer 950880-S De ANWB is de grootste vereniging van Nederland, en heeft tot doel het behartigen van de belangen van haar leden op het gebied van recreatie, toerisme, verkeer en vervoer. De ANWB - met haar 3000 personeelsleden - realiseert dit door voorzieningen voor haar ruim 3 miljoen leden te (laten) treffen, alsmede door het aanbieden van produkten en diensten zoals Wegenwacht, Internationale Reis- en Kredietbrief, Rechtshulpcertificaat, technische keuringen, een achttal periodieken en vele publikaties. De dienstverlening vindt plaats in en vanuit vestigingen verspreid over heel Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De Business Unit Verkoop Services (V&S) is een commerciële, op dienstverlening en kwaliteit gerichte organisatie met als primair doel "het verkopen van goederen en diensten en het mede inhoud geven aan het ANWB-lidmaat- schap". Het assortiment van de Business Unit bestaat uit eigen V&S produkten en diensten, die van andere ANWB Business Units en produkten van derden. Binnen de Business Unit V&S werken ruim 600 mensen. Het grootste ver koopkanaal van V&S wordt gevormd door de 52 landelijk gespreide vestigingen. De vestigingenorganisatie is verdeeld in vier regio's elk aangestuurd door een Manager Verkoop. De vestigingen zijn verschillend van grootte. Voor de vestiging Terneuzen zijn wij op zoek naar een: Het gaat hier om een commerciële manager die op de vestiging Terneuzen aan zes enthousiaste medewerksters leiding gaat geven. De vestigingsmanager is verantwoordelijk voor de realisatie van de door hem geaccepteerde verkoopdoelstellingen. Hij rapporteert rechtstreeks aan de Manager Verkoop Zuid Wanneer u belangstelling heeft voor deze functie dient u zich wel af te vragen of u aan de onderstaande eisen voldoet; aantoonbare ervaring met het leidinggeven in een commerciële omgeving; initiërend leidinggeven en denken in praktische zin; strategisch beleid kunnen maken op korte en lange termijn; zakelijk; kunnen onderhandelen met zowel in- als externe disciplines; HUMOR; het vermogen bezitten om te relativeren; op de bres kunnen springen en opkomen voor diverse belangen; aantoonbare flexibiliteit; resultaatgericht, m.n. op kwalitatief en kwantitatief gebied; kunnen anticiperen op kansen en bedreigingen. Verdere belangrijke voorwaarden; opleiding op HBO-niveau een opleiding op toeristisch gebied is geen must, maar wel een prae. Het jaarinkomen in deze functie bedraagt maximaal 73.000,-. De ANWB kent een uitstekend pakket arbeidsvoor waarden en geeft haar vestigingsmanagers regelmatig de kans te rouleren. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.Nijman, Manager Verkoop Zuid, telefoon 076-5223232 (vestiging Breda). Uw sollicitatiebrief met uitgebreid Curriculum Vitae kunt u binnen 14 dagen sturen naar de ANWB, Business Unit Verkoop en Services, afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer K.H.H. Idema, Postbus 93200, 2509 BA Den Haag onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Van onze verslaggever Philippine - De Zeeuwse waterschaj meer bedrijven zelf hun afvalwater ga; veren. Daardoor blijven de waterschap zuiveringsinstallaties in de maag zittf bedrijven en burgers de rekening gepre De Rijksdienst voor de Keuring van Vee en Vlees vraagt ten behoeve van de RW-kring Breda een 24 uur per week, uitbreiding tot 38 uur is niet uitgesloten Taak: Verricht onder leiding van het sectiehoofd onder meer de volgende werkzaamheden: - het verzorgen en bewaken van de administratieve procedures met betrekking tot declaraties, weekrapporten, werktijdenregeling, salaris administratie overzichten, opleidingen, RBB-bestanden; - het up to date houden van personeelsdossiers; - het aanleveren van gegevens bij het maken van de begroting voor wat betreft de personeelskosten; - het opzetten, bijhouden en beheren van rayon indelingen. Functie-eisen: - diploma MAVO/HAVO/MEAO-secr.richting; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur; - ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Breda. Salaris: Maximaal 3.514,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek (schaal 4 BBRA 1984). Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer M.M. Vermaire, kringsecretaris of mevrouwT.G.M. van Uhm, sectiehoofd personele zaken, onder nummer 076-5225660. U kunt uw belangstelling schriftelijk en binnen 2 weken kenbaar maken aan: RVV-kring Breda, t.a.v. Dr. J.M. de Kruijf, Postbus 7193,4800 GD Breda. Souvereinstraat 11 postbus 125 4900 AC Oosterhout telefoon 0162-450450 Wie durft deze uitdaging aan Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van Bucas Installatiebedrijven bv Postbus 125 4900 AC Oosterhout Indien gewenst telefonische informatie door: F. Kreuger bedr.leider Tel. 0162-450450 Wij zijn een modern middelgroot installatiebedrijf, dat zich sinds 1975 richt op het installeren en prefabriceren van sanitairloodgieterswerken, centrale verwarming en elektrotechniek. De activiteiten spitsen zich toe op nieuwbouw- en renovatieprojecten in de woningbouw en utiliteitssector, alsmede industrie, service en onderhoud. Het bedrijf onderscheidt zich daarin door een flexibele, industriële aanpak gericht op normalisatie, standaardisatie met vanzelf sprekend een constante hoge kwaliteit. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: Uw functie: De projectleider is belast met de verant woordelijkheid voor de projecten die aan zijn zorg zijn toevertrouwd in samenwer king met hfd.proj.leider en bedrijfsleiding. U bent verantwoordelijk voor de organisa torische en technische begeleiding van plm. 25 medewerkers op diverse projecten en eindverantwoordelijk voor het resultaat hiervan. In teamverband met de werkvoorbereiding moet u in staat zijn, binnen het budget, effi ciënt en kwalitatief de projecten op te leve ren. De juiste administratieve begeleiding waar onder begrepen het bijhouden van meer- en minderwerk. Het onderhouden van contacten met de ge sprekspartners van onze opdrachtgeefsters. De projecten van uw rayon worden uitge voerd in Noord-Brabant en Zuid-Holland. Gevraagd wordt: Accuratesse, planmatig en systematisch kunnen werken met een goed technisch in zicht. Opleiding HIT, minimaal MIT of ver gelijkbaar niveau zoals GAWALO of op basis van kennis en ervaring van het instal latievak. Ervaring in een soortgelijke functie is ver eist. Leeftijd 35-45 jaar. Geboden wordt: Een afwisselende functie in een modern be- drijf. Goed salaris en secundaire arbeids- s voorwaarden zijn in overeenstemming. Voorzitter W. Gosselaar van de Zeeuwse Waterschapsbond schetste de concurrentie-proble- matiek gisteren tijdens de jaar vergadering van de bond. Als het vaat om bijvoorbeeld nieuwe bedrijven, die zelf gaan zuiveren of dat laten doen, is er nog niet zoveel aan de hand. Anders wordt het wanneer bedrijven verdwijnen van een bestaande rioolwaterzuiverings installatie (RWZI)," hield Gosse laar de aanwezigen voor. Bij de bouw van de RWZI is er, wat betreft de capaciteit, namelijk duidelijk rekening gehouden met zo'n bedrijf. Als het bedrijf ver trekt, blijven de investeringslas- ten en moeten de overige bedrij ven en de burgers voor de finan ciële gevolgen opdraaien. „Onbe grijpelijk dat sommigen zeggen dat de burgers er beter van wor den. Nog meer onbegrijpelijk is de uitspraak dat waterschappen nu wel kostenbewuster zullen worden." vond Gosselaar. Vol gens hem zijn de waterschappen altijd al heel kostenbewust. Ook gastspreker CDA-Tweede- Kamerlid P. Biesheuvel ging gisteren op de concurrentie in. „Vaak worden de bedrijven tot afhaken gestimuleerd door het aanbod van derden om tegen ere tarieven het water te zui veren," wist hij! Een sprekend voorbe waar I schelp; een bo Of uitl viteitei of niet vel in i geen „Belan vind ik gers m voorde heuvel weegt; op tege Bieshe waters werker en dat om in schapp houder dat vo: Een Bieshei wetteli in de Ze mo{ wat vr: gen, m ferenth „Wetsv orde v; niet dè de moe naar te Door Ronald Verstraten Breskens - De postbode en zijn zwager hebben een boek gemaakt. 'Groeten uit Bres kens' heet het en het staat vol met oude prentbrief- en foto kaarten. 'Ruim vierhonderd' liet uitgever ADZ begin sep tember via een in het vissers dorp verspreide folder weten. De response was enorm. Enkele dagen voordat de Zeeuw se gedeputeerde J. Hennekeij het eerste exemplaar in handen kreeg was het bij het ADZ in Vlissingen een drukte van belang. Het rapen en binden werd om de haverklap onderbroken door telefoontjes. Uit Breskens. „Ja, zaterdag komen we ze bezorgen. O, u bent dan niet thuis. Bij de buren dan Dat kan toch wel Nee, hoor. Dat hoeft niet. We stoppen er een acceptgirokaart bij. Dan kunt u het gewoon overmaken." Het boek is gemaakt volgens de formule waarmee het ADZ eerder 'Groeten uit Westkapelle' uitgaf. Een van de auteurs van dat boek, werkzaam bij het Provinciaal Depot Bodemvondsten, bracht de daar eveneens werkzame Henk Hendrikse op het idee. Samen met zijn zwager Sjaak Fenijn selecteerde hij het foto- en kaart materiaal en ze-schreven er ook de meeste inleidende teksten bij. Mede door de grote leegte die de bombardementen van september 1944 worder vooroo: terd. vrijwel een aa Breskei boek Bressia niet ui alleszir valt op bomme staan. Afges Het scl inleidir postzeg briefka tegenst al inte afgeste zenden gedate; Enkele ven ka het boe Een over he door hi vooraf, ansicht anders ciale S ligt aar uit 190 twee ja, van ko; gebruik Aankor I 'Het Keipad in Breskens anno 1915. bereikbaar in heel E

de Stem | 1995 | | pagina 22