GOEDIN VASTGOED VERKOPEN? *SÉ 33 O 33 PHILIPS „Ik wil advies over een Postbank- hypotheek." idk make fküys; beti&f Brouwer Cantrijn Vastgoed B.V. 'Bef Probeer thuis een Philips CD-i speler uit en wedden dat u 'm na drie weken niet meer kwijt wilt? I Brouwer en Cantrijn, 1als dienstverlening maatwerk moet i BOD GEVRAAGD Brouwer Cantrijn Vastgoed B.V. VAN DONZEL Koop een Philips CD-i speler en u krijgt uw geld terug als-ie niet bevalt! Het aanbod. Gratis het CD-i Uitdagings- demonstratiepakket. De CD-i Uitdagingsbeloning. Extra beloning voor snelle beslissers Ga naar de winkelier voor het Uitdagingsformulier. KLPHATEAMBOIW U kunt daarvoor terecht bij uw eigen hypotheekadviseur. POSTBANK Voor een hypotheek kies je gewoon de Postbank. Jacobs Breda Elect] ELTEK teli DE STEM ZATERDAG 25 NOVEMBER 1995 TE KOOP BIJ INSCHRIJVING: Monumentale langgevelboerderij met Vlaamse schuur, dwarsdeelschuur en bak huis aan Hoge Neerstraat 1 te Etten-Leur Burgemeester en wethouders bieden bij inschrijving te koop aan: Langgevelboerderij met Vlaamse schuur, dwarsdeelschuur en bakhuis, ondergrond, erf en tuin, staande en gelegen aan de Hoge Neerstraat 1 te Etten- Leur, kadastraal bekend gemeente Etten-Leur, sectie E nr. 2738 gedeeltelijk, groot ongeveer 4420 m2. Rijksmonument. Verbouwing en verbetering is moge lijk, met inachtneming van de monumentale waarden en de voorschriften van het bestemmingsplan. Rijks subsidie in principe mogelijk. Vrij te aanvaarden: - na passeren notariële akte en betaling koopsom (doch uiterlijk 30 april 1996). Bestemming: woondoeleinden en gemengde doeleinden, zoals maat schappelijke, sociale en/of culturele instellingen; huis- gebonden beroep is toegestaan; een horecabedrijf is eveneens toegestaan. Detailhandel, beroeps- of be drijfsmatige werk- of opslagruimtes zijn niet toege staan. Inschrijfbiljetten moeten uiterlijk maandag 12 februari 1996 om 17.00 uur in een gesloten envelop, voorzien in de linkerbovenhoek van het opschrift 'inschrijving Hoge Neerstraat 1' door notaris P.J. van der Loo, Post bus 34, 4870 AA Etten-Leur ontvangen zijn. Het kan tooradres is Roosendaalseweg 17 te Etten-Leur. De opening geschiedt door notaris P.J. van der Loo op dinsdag 13 februari 1996 om 10.00 uur op zijn kantoor. Inschrijvers kunnen hierbij aanwezig zijn. Burgemeester en wethouders hebben het recht zonder opgaaf van reden niet of niet aan de hoogste bieder te gunnen. Indien door burgemeester en wethouders tot gunning wordt overgegaan, geschiedt dat uiterlijk 29 februari 1996. Bezichtiging van de woning mogelijk op: (zaklamp mee brengen): zaterdag 2 december 1995 van 13.00 tot 14.00 uur zaterdag, 16 december 1995 van 10.30 tot 11.30 uur, en daarna na voorafgaande afspraak met de gemeente. Nadere inlichtingen en informatieset met inschrijfbiljet zijn verkrijgbaar bij de gemeentesecretarie, kamer 106, tel. 076-5024291 of 5024395. tzijn! BREDA/Zuid - Zandbergweg vr.pr. 197.500.- k.k. Nabi] centr. en Ginneken gel., in '90 nw. geb. won. met o.a. gas- c.v. (HR) en vloerverw., keuken met inb.app., luxe badk. met 2e tollet, bergzolder, tuin/plaats en berging, verkerend in perfecte staat v. onderh. (o.a. hardh. kozijnen met dubbele beglazing). BREDA - Oosterhbutseweg vr.p. 429.500.- k.k. Zeer roy. woonh. met kantoorruimte gesit. op 1500 m2 met o.a. gas-c.v„ grote garage met separate hobby-Zwerkkruimte, slpks., roy. living/eetkamer, bergzolder en tuin rondom. BREDA - Aardrijk vr.pr. 319.500.- k.k. Vrijst. woning, gesit. op 230 m!, met o.a. gas-c.v., garage, tuin, L- woonk. met openb. en tegelvl. (vloerverw.), semi-open keuken met app., bijkeuken, 4 slpk.s, luxe badk., douche op 2e verd. Woning verkeert in uitst. staat v. onderhoud en biedt vele extra's. BREDA/IJpelaar - Mathenessestr. 269.500.- k.k. Uitst. gesit. drive-in-won met o.a. gas-c.v. ('92), garage, tuin- /werkk. ca. 25 m!, 2 balkons, dichte (Amerikaanse) keuken, 3 slpks. en tuin. BREDA - Oranjeboomstr. Vr.pr. 209.500.- k.k. Over geh. breedte uitgeb. woning met o.a. gas-c.v., woonk. met houtenvloer en mod. houtkachel, luxe badk., tuin (W) en berging. Redenen om/ Seen praten, waaronder BREDA - Moeskroenstr. vr.pr. 198.500.- k.k. Op goed bereikbare locatie, nabij gr. winkelcentrum gel., in '87 geb. patiobungalow (alles b.g.) met o.a. c.v., 2 slpks., inpandige berging en tuin/patio op west. Optimaal geïsoleerd. BREDA/IJpelaar - Wildenborgstr. vr.pr. 279.500.- k.k. Uitst. op 179 m2 gesit., over geh. breedte uitgeb. won. met o.a. gas-c.v., woonk. met open h„ 4 slpks., badk. met ligb. 2e toilet, tuin en grote berging. Vrij uitzicht over groenstrook. BREDA/Centrum - Middellaan Op loopafstand v. Grote Markt, op b.g. gesit., roy. 2-k.app. v.v. c.v., luxe keuken met app., compl. inger. badk. tuin 45 m2) en berging. BREDA - Vekenoord vr.pr. 189.000.- k.k. In '90 geb. 3-k.app. met o.a. lift, c.v., eigen parkeerpl., berging (b.g.), balkon (W). Optimale isolatie, kunststof kozijnen (draai/kiep). HOEVEN - De Heul vr.pr. 359.500.- k.k. Vrijst., uitgeb. woonh., verkerend in pert, staat v. onderhoud, ge sit. op 590 nf met o.a. gas-c.v., garage, 3 slpks. waarvan 1 op l b.g., compl. inger. eetkeuken met app., luxe badk. tuin. ZATERDAG GEOPEND van 11.00-14.00 uur. Academiesingel 25, Breda Tel. 076 - 5 22 57 00 - Fax 076 - 5 21 85 31 WEEKENDTELEFOON DHR. G. CANTRIJN TEL. 076-5140054 o m m O Systeembouw Oirschotseweg 120 5684 NL Best Betaalbaar bouwen! beton of hout of combinatie Vraag vrijblijvend documentatie en inlichtingen Voor Zeeland Tel. 0118-501601 Tel. 0499-395312 en 373932 of 040-2518127 X 73 Dat is de uitdaging die Philips met u aan durft te gaan. Waarom? Omdat Philips ervan overtuigd is dat wanneer u eenmaal een CD-i speler in huis hebt, u zo enthousiast bent dat u er niet meer van af wilt. Dat er al bij meer dan 100.000 gezinnen in Nederland een CD-i speler in huis staat, is daar misschien wel het beste bewijs van. Het plezier en gemak van een CD-i speler ontdekt u eigenlijk pas écht goed wanneer u er zelf mee aan de slag gaat. Als u hiermee thuis aan de slag gaat, zult u versteld staan wat er allemaal mogelijk is met CD-i. En u zult zien hoeveel plezier u eraan kunt beleven. In het pakket zitten de volgende demonstratiediscs: de Film disc - met voorproefjes van speel films de Muziek Video disc - een swingende keuze uit muziekclips de Games disc - met voorbeelden van spellen op CD-i de Bonder disc - toont een keus aan kinder- DE CD-i Als u tussen 15 november 1995 en 15 januari 1996 een Philips CD-i speler inclusief Digital Video cartridge aanschaft, mag u deze 3 weken lang thuis uitproberen. Compleet met maximaal 500,- aan Philips CD-i titels en Video-CD's naar keuze. Als u besluit deze titels en de CD-i speler niet te behouden, krijgt u van ons gewoon uw geld terug. De CD-i Uitdaging is dus altijd in uw voordeel. Tevens ontvangt u bij aankoop van een CD-i speler een gratis demonstratiepakket. UITDAGING programma's de Encyclopedie disc - een kijkje in de eerste Nederlandse Encyclopedie op CD-i de Foto CD-disc - zo tovert u uw familiefoto's op TV het Gold Club Magazine, inclusief de meest recente Philips titelcatalogus (alleen titels uit deze catalogus doen mee aan de actie). Als u een Philips CD-i speler aanschaft, kunt u gratis lid worden van de CD-i Gold Club. In dat geval ontvangt u een gratis welkomst pakket met o.a. de CD-i titel "Ontdek het (On) bekende Nederland" ter waarde van 89,95. En u krijgt ƒ100,- korting op de Philips Media Interactieve Encyclopedie. Gaat u echter nu de CD-i Uitdaging aan, dan willen wij u daarvoor graag extra belonen. Daarom krijgt u ook nog 'ns de titel "Family Games 2" ter waarde van 59,95 als extra CD-i Uitdagingsbeloning. Wordt u echter binnen drie weken na aankoop, maar vóór 20 december 1995 lid van de CD-i Gold Club, dan krijgt u bovendien het CD-i spel "Christmas Crisis" ter waarde van 49,95 gratis. Een Kerst cadeautje van ons voor de gezellige avonden tijdens en rond Kerstmis. Snel reageren is dus extra voordelig voor u. Wilt u van al deze fantastische aanbiedingen profiteren, dan kunt u bij uw Philipswinkelier vragen naar het CD-i Uitdagingsformulier. Hij kan u meteen vertellen hoe de CD-i Uitdaging in z'n werk gaat en wat de voorwaarden en spelregels zijn. Snel naar de winkel dus. Wilt u eerst meer informatie? Bel dan even met de Philips Consumentenlijn: 06-8406 (20 cpm). OPENBARE VERKOOP VAN MOOIE VILLA TE HOOGSTRATEN/MEERLE (BELGIË): Notaris A. Rommens te Meer (B.), Meerseweg 16, tf. 00.32.33.157.167, zal openbaar verkopen, onder op schortende voorwaarde van uitblijven van hoger bod: Onder Hoogstraten/Meerle: mooie villa met open luchtzwembad en tuinhuis (o.a. met douche, sauna), Zwartvenweg 10, met aangelegde tuin, groot 3.653 m2. Bezichtiging: elke zaterdag van 14.00 h. tot 16.00 h. Enige zitdag: donderdag 7 december 1995, om 15.00 h. in café De Bombardon te Meerle, Kerkstraat 9. Alle inlichtingen ten kantore van de Notaris. ONTWERPERS BOUWERS Bestel gratis en geheel vrijblijvend ons documentatieboek. ONTWERPERS EN BOUWERS VAN WONINGEN, BUNGALOWS EN BEDRIJFSHUISVESTING Geer 19-5104 HE Dongen-Tel.: 0162-312785 Zij weten alles over de Postbankhypotheken en zijn u graag van dienst. In 'n adviesgesprek wordt samen met u bepaald welke Postbankhypotheek voor het meest aantrekkelijk 's- U wordt voorzien va" een geheel vrijblijvend, °P maat gesneden advies. Daar kunt u thuis nog eens rustig Een Postbankhypotheek heeft goede voorwaarden en een lage rente. U kunt voor een Postbankhypotheek terecht bij alle deskundige hypotheek adviseurs. Zoals de Hypotheker, de NVM Hypotheekshop, de Van Bruggen Advies groep, HypotheekVisie, de Gulden Adviseurs Groep, Huis Hypotheek, het Financieel Diensten Centrum en natuurlijk ook de overige zelfstandige hypotheekadviseurs. over nadenken. Voor advies over h)P° theken van de Postbank kunt u dus ook bij uw eigen hypotheekadviseur o assurantietussen persoon terecht. jjnporteur/groothandel/dealer van geluid, licht ei van ƒ5797- voor grote sortering faxen liesbosstraat 14 Breda/PrincenhageTel. Waarom wordt iemand in gods naam voorzitter van een voetbal club? Waarom voelt iemand die het maatschappelijk gemaakt heeft, die meestal toch al veel meer' dan veertig uur per week werkt, zich geroepen om ook nog eens tussen de twintig en de veer tig uur voorzitter uit te gaan han gen? Ik ken de voor de hand lig gende antwoorden van roeping, clubliefde en dienstbaarheid, maar daar geloof ik allemaal geen bal van. Wel als het om een meneer de voorzitter gaat, wiens kop is inge pakt met een pet, een sjaal en een sigaar. Die, een lintje op het revers, al veertig jaar, borreltje in de linkerhand, de immer in Poolse landdagen ont aardende algemene ledenvergaderingen van de afdelingsclub met de rechterhand tot bedaren probeert te hameren. Dat is clubliefde. Bij de voorzitters van betaald voetbal organisa ties zijn andere drijfveren I in het geding, al zullen ze j dat nooit toegeven. Blin- I de ambitie, egotripperij, een dringende behoefte aan aanzien, een overdo sis trots, hunkeren naar macht, dèt zijn de drijfve ren die een rol spelen. Meedraaien in die car rousel van de ijdelheid is één ding, het gewoon toegeven is een ander. Zij die het geschopt heb ben tot de gerieflijkste stoel aan de bestuursta fel van een BVO, ontle nen aan dat voorzitter- I - zijn hun identiteit. Het j zijn een soort nieuwe rij- 1 ken die soms niet meer lijken te willen weten wat j ze in het dagelijks leven precies uitvreten. Dat collectieve ontkennen lijdt af en toe tot ver makelijke situaties als er conflicten ontstaan. Op die momenten valt er altijd wel iemand uit de zelf gekozen rol, waarna een soort kettingreactie ontstaat. Toen Frans Derks zich een jaar of tien geleden geroepen voelde om de boel bij NAC te gaan saneren, trof hij daar Guus Roffelse. Derks is in den lande bekend geworden als scheidsrechter, maar privé had hij zijn schaapjes toen al op het droge door een internationaal schoonmaakbedrijf op succesvolle wijze te managen. Roffelse was de man die ISPC vanuit het niets tot een in binnen- en buitenland bekende miljoenenzaak in exquis voedsel opbouwde. Tijdens verga deringen gebeurde het destijds nogal eens dat Derks en Roffelse elkaar frontaal in de haren vlogen, waarna ze elkaar uit plachten te schelden voor respectievelijk vere delde putjesschepper en omhoog gevallen krokettenbakker. Dat vond ik altijd net zo vermake lijk als stompzinnig. Ik heb voor de toiletjuffrouw bij de Hema en voor de fritesbakker bij mij thuis om de hoek net zo veel respect als voor mijn eigen directeur. Laten we ons even het onwaarschijnlijke geval voorstellen dat ik alsnog in een functie terecht zou komen die in de ogen van sommigen écht iets zou voorstellen. Ik zou mijn lachen niet in kunnen houden als iemand mij dan voor omhoog gevallen stukjesschrijver uit zou maken. Al was het maar omdat degene die datdoet, in dat geval volkomen gelijk zou hebben. Ik zou het zelfs als een compliment opvatten. 8ij mensen in wier koppen een overdosis aan zelfrespect het tekort aan zelfspot helemaal ver drongen heeft, ligt dat kennelijk ee' anders. Neem de voorzitters van Feyenoord en Heerenveen. Die raakten donderdagavond in Zeist met elkaar in de clinch. Hrompt begonnen ze elkaar om de oren te slaan met hun respec tieve beroepen. Jorien van den Herik van Feye- noord is multi-miljonair geworden aan het roer van een multination- H u? 9especialiseerd is in dakbe dekkingen. Ik ken Riemer van de velde van Heerenveen niet, maar die meneer zal wel aan het hoofd van een keten van supermarkten «aan, of zoiets. Dat maak ik ten minste op uit het gegeven dat ze elkaar luidkeels voor dakdekker en groenteboer uitmaakten. Het was Tln)®r dat Van den Herik zich meld, toen hij het met de voor tter van de vergadering, Jos taatsen, aan de stok kreeg. Het ou een aardige primeur geweest 'R een voorzitter die voor mboog gevallen burgemeester uitgescholden wordt. Léon Krijnen

de Stem | 1995 | | pagina 12