Sport Donkere tijden voor HW924 Hoek blijft lijstaanvoerder Michel Nieuwelink matchwinnaar IC11 Duel tegen GVW niet hoogstaand maar qua kijkspel interessant TOEGIFT OP MAANDAG LIitgesproken. DE STEM ZEELAND Hulster ploeg gaat onderuit tegen Roosendaal Axel omzeilt ook lastige klip Hoofdplaat Domper Bezige bij Beste man Dubbel verhuurd Discipline Verkoop 'Mestbeleid ram v0or Zeeland Vitesse ontslaat Ronald Spelbos Bolkestein wil terugkeer Surinamers Beatles-cd streng bewaakt Tegenvaller van 1 tot 1,5 miljard Handelsverdrag EU met Israël steunt vrede Uier op de tien °eren verdwijnei Tr Van onze sportmedewerker Terneuzen - Het zijn voor HW'24 donkere tijden. De Hulstenaren belanden giste ren na het 2-1-verlies in en tegen Roosendaal op een gedeelde laatste plaats in de voorlopige rangschikking van de derde klasse D. Patrijzen klom een plaatsje door met 1- 0 van Steenbergen te winnen. DERDE KLASSE D Zierikzee speelde voor de zevende keer gelijk in deze competitie. Gisteren werd het op Valreep 1-1 tegen BSC. Middelburg-RCS en MAANDAG 20 NOVEMBER 1995 B9 de topper MOC'17-Moerse Boys werden afgelast. ROOSEND AAL-HVV'24 2-1 - In de eerste periode een sterker Roosendaal, maar uitstekend werk van de HW'24-doelman hield de thuisclub een paar keer van scoren af. Na een half uur ging Jeroen van Beers op de solo toer, plaatste vanaf de achterlijn de bal voor het HW'24-doel, waar Carlo Dielemans de bal ont ving en fraai inschoot. Roosen daal kreeg nog verschillende kan sen, maar het 'benutte die niet. Een magere 1-0 waarmee HW'24 zeker niet ontevreden mocht zijn, gezien de vele kansen die de thuisclub had laten liggen. Na de hervatting stond het binnen tien minuten 1-1. Angelo Verbracken speelde enkele tegenstanders uit en schoot de bal buiten bereik van doelman Rob Barendse in het nylon. Roosendaal kreeg goede kansen om opnieuw op voor sprong te komen. Twaalf minuten voor tijd was het Dennis Frank fort die een vrije trap inschoot: 2- 1. Daarna eén fel aanvallend HVV'24, maar echt gevaarlijk werd het daarbij niet. PATRIJZEN-STEENBERGEN 1- 0 - Op een slecht veld waarbij van go?d voetbal geen sprake kon zijn trachten Patrijzen en ook Steen bergen er van te maken wat er van te maken viel. Het mondde uit in talloze valpartijen en ook veel passes die niet aankwamen op de plaats en bij de speler waar ze voor bedoeld waren. Toch had Patrijzen al na acht minuten suc ces. Een. doorgebroken André Smulders schoot in eerste instan tie tegen de Steenberge-goalie aan, maar de terugspringende bal werd door Hubert Rentmeester binnen geschoten. In feite het eni ge wapenfeit van de thuisclub, maar ook Steenbergen bleef onder de maat. Na de pauze eerst een Steenbergen-offensief dat geen zoden aan de dijk zette. Daarna weer een gelijk opgaand duel met de beste kansen nog voor Patrijzen, maar het bleef bij die 1- 0. BSC-ZIERIKZEE1-1 - Een mati ge wedstrijd zonder echte hoogte punten. BSC nami na een kwartier een 1-0-voorsprong door een doelpunt van John Schrauwen. Tien minuten later moest BSC- middenvelder Patrick Vermeulen, geblesserd in een duel, van het veld worden gedragen en naar een ziekenhuis worden vervoerd. In de tweede helft een aandringend, maar lange tijd machteloos aan vallend Zierikzee. Pas in een van de laatse minuten slaagde John van de Have erin alsnog een punt voor Zierikzee in de wacht te sle pen door 1-1 te scoren. VIRTUS-WR 0-1 - Rust- en eindstand. Ries Hendrickx 0-1. Door Ton Koomen Hoek - Hoek blijft fier lei der in de eerste klasse' B van het KNVB-zaterdag- voetbal. Een positie die het nog steeds inneemt, na een verdiende 3-2-overwinning op GVVV. De ploeg uit Veenendaal, voordat de competitie begon bestem peld als kampioénskandi- daat,: kon die aspiraties geen moment waarmaken. In een weinig hoogstaande wedstrijd, die door het gro te aantal kansen aan beide kantén als kijkspel zeer interessant was, leidde Hoek tot acht minuten voor tijd nog - geflatteerd - met 3-0. GWV kwam in bles suretijd nog terug tot 3-2, maar verder kwam het terecht niet. Een gelijk spel zou teveel van het goede geweest zijn voor de Veen- endalers. EERSTE KLASSE B „Zo is het wel mooi genoeg ggweest scheids," schreeuwde een immer nerveuze trainer Johan Ballegeer naar het adres van arbiter Martin van de Herik toen GWV in blessuretijd twee doelpunten produceerde. Dirk van der Steeg knalde na 91 minuten een penalty achter Hoek-keeper Verpoorte,nadat Jos Kayser hands had veroor zaakt in het strafschopgebied. Nog geen minuut later moest Ve'rpoorte - hij speelde een sterke wedstrijd - opnieuw buigen toen invaller Paul Hartog raak knal de. Van de Herik liet terecht enkele minuten doorspelen, omdat hij na een half uur in de tweede helft geveld werd door een voltreffer van Patrick Naudts.' Het schot van Naudts trof Van de Herik vol in het gezicht en hij ging compleet groggy gestrekt naar de grasmat. Een striemende hagelbui en via de 'almachtige waterzak' van Hoék-verzorger Mario Tanghe werd de duizelige Van de Herik Dave Gijsel loopt juichend het GVW-doel in nadat Geertjan.de Srtiet Hoek op een 3-0-voorsprong heeft qebracht. EOTO CAMILE SCHELSTRAETE weer op de been geholpen. Hij bleek achteraf niet al teveel schade te hebben opgelopen. De blessuretijd brak Hoek bijna nog op. Het trainersduo Nico van de Kerkhove-Johan Ballegeer begroette het laatste fluitsignaal dan ook mét vreugde. „Het had niet veel langer moeten duren. We kregen het nog even Spaans benauwd," merkte Van der Kerkhove op. Verrassend Een Hoek-trainersduo, dat aan valler Bendikt van der Walle ver rassend aan de kant had gelaten. In de basisopstelling stond nu ex-Koewacht-speler en winnaar van de zilveren Stem-schoen Jacky Lambert (na rust toch ver vangen door Van de Walle). „We hebben gekozen vóór Lambert, omdat die in het oefenduel tegen Burkina Fasso sterk acteerde. Die verdiende d.e voorkeur boven Van de Walle, die even uit vorm was," stelde Van de Kerkhove. Erwin Dek werd als 'laatste man' geposteerd met eveneens in de achterste lijn Jos 'en Leo Kayser en Danny. Magito. Het werd zaterdagmiddag in Hoek voor zo'n 600 toeschou wers, die de miserabelde weer somstandigheden trotseerden, een vreemde pot voetbal. Het aantal kansen aan beide zijden was niet te tellen. Met in alle eer lijkheid de beste mogelijkheden voor Hoek, dat wellicht meer scoringsmogelijkheden kreeg dan in alle voorgaande duels tezamen. Alleen werd er vrij slordig mee omgesprongen. Gelukkig voor Hoek wilde GVW wat het missen van kansen betreft niet onderdoen voor zijn opponent. Anders zou een 8-5- uitslag beslist niet hebben mis staan. Voor GVVV kreeg vooral rechtsbuiten Jan van Rabens- waay, die Jos Kayser nogal eens met speels gemak voorbij liep, een aantal niet te missen kansen.' Hij slaagde er tot een keer of vier in vrij voor doelman Verpoorte naast te knallen. Dragan Ristic, van DOVO overgekomen en Dick van der Steeg waren eveneens niét in staat Verpoorte.'te ver schalken, hoewel ook zij volop de mogelijkheid hadden hun club op voorsprong te schieten. Als er dan toch eindelijk eens op doel geschoten werd stond daar de puik keepende Verpoorte op zijn plaats. Afgekeurd Voor Hoek was het al niet anders. Dave Gijsel, Jacky Lam bert en Geertjan de Smet doken regelmatig vrij op voor het doel van GVVV-keeper Marc van Wijk, maar effect leverde dat aanvankelijk niet op. Het teken de wel de kwaliteitvan beide verdedigingen, die alles behalve solide opereerden zaterdagmid dag. In de dertiende minuut leek Hoek de leiding te nemen toen de mee opgefukte Leo Kayser een hoekschop van De Smet inkopte, maar dit doelpunt werd door Van de Herik afgekeurd, omdat Kay ser hierbij een overtreding had begaan. Het betekende slechts uitstel van executie, want een tiental minu ten later had Danny Magito wel succes. Hij kopte de bal uit een .corner van Geert de Poorter '(later vervangen door Franky Standaert, pas vader geworden van dochter Laura) fraai achter Van Wijk. Negen minuten later was het opnieuw 'raak toen Dave Gijsel een strafschop mocht nemen, na een handsgeval in de GVW-verdediging. Gijsel maakte geen fout en schoot onberispelijk raak: 2-0. Nadat Verpoorte schitterend redde bij een doorbraak van Van der Steeg en Van Rabenswaay zijn zoveel ste kans op simpele wijze om zeep had gebracht, kreeg Gijsel op slag van rust een ideale moge lijkheid Hoek in veilig haven te loodsen. Van Wijk bracht op wonderbaarlijke wijze redding. Open Ook na rust een open wedstrijd. Het aantal kansen was vrijwel net zo groot als het aantal hagel stenen dat de acteurs geselde, maar benutten was er niet bij. Toen acht minuten voor tijd Geertjan de Smet via een tweetal GWV-verdedigers raak schoot en voor 3-0 tekende leek de race gelopen. Leek, want GVW, dat zijn keeper Van Wijk af en toe als veldspeler zag acteren, kwam in blessuretijd dan eindelijk wel twee keer tot succes. Te laat, zo bleek, want het niet verdiende gelijke spel bleef gelukkig voor Hoek uit. „Hij had wat ons betreft een paar minuten eerder mogen afflui ten," merkte een van oor tot oor stralende Ballegeer na afloop op. In de kou had hij toch nog even moeten zweten, maar de voldoe ning na afloop was er niet min der om. Je kunt nog altijd beter winnen in een matige partij, dan verliezen in een schitterend duel. Zo was het ook met Hoek het geval. Een Hoek dat verschillen de concurrenten in de fout zag gaan en zijn leidersplaats mag blijven koesteren. HOEK-GVVV 3-2 (2-0) - 24. Danny Magito 1-0, 33. Dave Gijsel 2-0 (strafschop), 82. Geertjan de Smet 3- 0, 91. Dick van der Steeg 3-1 (straf schop), 92. Paul Hartog 3-2. Scheidsrechter: Martin van de Her ik. Toeschouwers: 600. Gele kaarten: Jos Kayser en Dave Gijsel (Hoek) en Johan de Man (GVW). HOEK: Wim Verpoorte, Leo Kayser, Erwin Dek, Danny Magito, Jos Kay ser, Mare Minnaert (75. Mart van de Guchte), Geert de Poorter (58. Fran ky Standaert), Patrick Naudts, Geertjan de Smet, Dave Gijsel, Jac ky Lambert (65. Bendikt van de Walle). GVW: Marc van Wijk, Theo van der Werf, Johan de Man, Edwin Kam- pert, Dennis Epskamp, Marco de Jager, Dragan Ristic (70. Steve Kuils), Harry van der Haar (70. Louis Laan), Jan van Rabenswaay, Dick van der Steeg, Berto Smit (58. Paul Hartog). Door Fred Rabout Hoofdplaat - Na drie gelijke spelen werd Hoofdplaat gisteren door het bezoeken de Axel weer met een neder laag geconfronteerd. Axel sleepte een verdiende, maar benauwde 0-1-zege uit het 'Oesterput-vuur'. Op de winst van de Axelaars viel niets af te dingen. Voetbal lend was het verschil tussen de leiders en de hekkeslui- ters duidelijk. VIERDE KLASSE H Hoofdplaat stelde daar in de tweede helft een partij werklust tegenóver. De Axelaars waren blij dat de goed leidende (al had Hoofdplaat-trainer Benny Piel- aat een andere mening. Hij floot volgens hem voor onbenullighe den) Danny Luijcks uit Clinge niet al te veel blessuretijd bij trok. Axel had het volledig aan zichzelf te danken. Voor de pau ze had dit team het gewoon af moeten maken. Axel-trainer Rinus Zegers verweet zijn jon gens dan ook voetbalintelligen tie. Zegers: „Een euvel dat niet alleen vandaag werd getoond. Hoofdplaat houdt de poort gesloten en probeert via de counter toe te slaan. Gezien hun positie hun goed recht en wij Axel-aanvaller Michel Nieuwelink scoort de winnende goal. De Hoofdplaat-goalie js kansloos. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE hadden de oplossingen maar moeten bedenken." Energiemeter Hoofdplaat speelde zeker in de eerste helft het spelletje dat het onder de huidige omstandighe den moet spelen. Er is gebrek aan voetballende kwaliteit op 't Durp en zoals Benny Pielaat stelde: „We moeten roeien met de riemen die we hebben." Qua inzet kon hij zijn pupillen niets verwijten, I Er werd geknokt voor elke meter en als er een energiemeter aan te pas was gekomen dan was die aan Hoofdplaat-kant zeker dik over de rode streep gegaan. „Axel is gewoon de betere ploeg. Daar moeten we geen doekjes om winden. De tweede hel'ft hebben we geprobeerd wat te forceren. Er kwamen een paai; kansjes. Ik ben niet ontevreden óver de ploeg, maar je blijft wel met lege handen achter," aldus een niet uit zijn lood geslagen Pielaat. Waarde Michel Nieuwelink bewees gisteren weer zijn waarde voor de oranjehemden. Hij was het die in de twaalfde minuut, volle dig in overeenstemming met de krachtsverhoudingen tot dan toé, zijn ploeg op voorsprong bracht. De uiterst behendige rechterspits Gino van de Broec- ke, die Tom Sinack een zware middag bezorgde, besloot op doel. Hoofdplaat-doelman Ste fan Dijkers,' die een foutloze partij vertolkte, keerde knap diens schot, maar kon niet ver hinderen dat Michel Nieuwelink in de rebound de bal hard tegen het net joeg: 0-1. s Axel kreeg nog meer mogelijk heden, maar met name Joep Frusch, toch weer knap voetbal lend op het middenveld, had geen geluk in de afwerking. Hoofdplaat kon daar een paar waterkansjes tegenover stellen. Een voorzet van Peter Vercruys- se viel door de wind gedragen bij de tweede joaal neer, maar Patrick Sutin kreeg de bal niet onder controle en Axel-doelman Carlo de Deckere, die niet onder deed voor zijn collega, behield het overzicht. Gevolg dus een voor Axel uiterst benauwde 0-1- ruststand. De 'peptalk' van Benny Pielaat bracht een weer van energie bruisend Hoofdplaat uit de kleedkamer. Men stroopte de mouwen nog eens extra op en Axel moest zowaar terug. Een voorzet van Peter Vecruysse werd door Jeroen' Verstraeten goed naar de grond gekopt, maar De Deckere hield zijn ploeg overeind. Een knappe vrije trap van Marco van Waes (na rust ingevallen voor Patrick Ghijs) vanop een twintigtal meter werd door De Deckere overgetikt en Jeroen Verstraeten zag zijn inzet maar net naast de geslagen Axel-defensie naast huppelen. Twee minuten voor tijd vèr- dween een kopbal van Jean- Pierre Pielaet nog in de handen van de Deckere na goed voorbe reidend werk van Jeroen Ver straeten en Patrick Sutin. Het was gezien de veldverhoudingen ook te veel van het goede ^geweest, maar het gaf nog maar eens aan dat je met hard werken in de vierde klasse een aardig eind moet kunnen komen, al wordt het met de week moeilij ker voor Hoofdplaat. Arbiter Luijcks trok in deze sportieve partij een keer geel. Dit voor Alf Waatjes na fel inko men op de voor Michel Nieuwe link ingevallen Jordy van Bun deren. SCHEIDSRECHTER MARTIN van de Herik uit Ridderkerk ging voor enkele minuten knock out tijdens de wedstrijd Hoek-GWV in de eerste klasse B van het' KNVB-zaterdag- voetbal. Van de Herik kreeg de bal vol in zijn gezicht na een voltreffer van Hoek-aanvoerder Patrick Naudts. Van de Herik ging gestrekt en kon na enige tijd weer worden opgelapt door Hoek-verzorger Mario Tanghe, die hem hier bemoedigend toe spreekt. Hoek-spits Dave Gijsel (links) kijkt met zijn maats belangstellend toe, nieuwsgierig of Van de Herik, weer op zal krabbelen. Van de Herik 'overleefde' de aanslagj maar in de extra blessuretijd kreeg Hoek nog twee doelpunten om de oren. Gelukkig net niet genoeg om te verliezen... FOTO CAMILE SCHILSTRAETE ASTRID STEYAERT, speelster van het eerste vrouwenteam van de volleybalvereniging YVC, was zaterdag in haar nop jes met de 3-0-overwinning op Savök 2. Toen ze echter de sporthal in Oostburg verliet om op haar fiets huiswaarts te gaan, maakte de feestvreugde plaats voor een domper. Haar fiets was zwaar toegetakeld en Astrid kon door een krom voor wiel haar fiets niet meer gebrui ken. De dader(s) hadden hier mee de feestvreugde bij YVC flink verknald. RONNY WINNEN staat bekend als 'mister Savok' en wie zijn activiteiten van afgelopen zaterdag bekijkt zal dit volledig kunnen beamen. Zaterdagmor gen moest hij vroeg uit de veren om als vervangend coach op te treden bij het aspirantenteam van Savok tijdens wedstrijden in Zierikzee. Zaterdagmiddag moest hij om 14.00 liur aantre den in Vlissingen om daar met Savok 2 te spelen tegen WS'92 5, maar deze bezige; bij met zijn lange blonde haren had er toen nog geen genoeg van. Zaterdag avond moest hij met het eerste team van de partij zijn in de sportzaal in Aardenburg waar hij tegen De Kikkers moest aan treden, waarna deze bezige bij, die doordeweeks er voor zorgt dat we de post op tijd krijgen, pas kon gemeten van een wel verdiende rust. Mister Savok, een bezige bij of hoe je hem dok noemt, hij wist zaterdagavond nog te 'Winnen' ook. HET VQLLEYBALTEAM van Morres 3, dat uitkomt in de tweede klasse van de districts- volleybalcompetitie, won vrij dagavond met 3-2 van Ardito 3. Dat betekende het eerste ver- liespunt van Morres, de koplo per in deze competitie. Voor routinier Eddy Bertram was het helemaal een tegenvaller, want hij verloor na dertig wedstrij den (vorig seizoen was hij met het tweede team ongeslagen) zijn eerste competitiepunt. Toch wist Bertram zonder dralen de beste man van de wedstrijd aan te wijzen, namelijk scheidsrech ter Sjaak van de Bliek, „Dat mag best wel eens gezegd wor den. Er wordt altijd gekankerd op de arbiter en vaak ten onrechte, maar hij was de beste man op het veld," zei Eddy sportief. TJOBA IS ook in het zaalkorf bal debutant in de eerste klasse. De resultaten van de eerste wedstrijden zijn dan zeker vhn 'belang voor het verdere verloop van de competitie.,Wordeh die goed afgesloten, dan is er rust, zo niet dan geeft het een knauw aan het zelfvertrouwen. Tjoba had het goed getroffen. Weliswaar een uitwedstrijd, maar wel tegen TOP Amemui- den, het zwakkere broertje in deze klasse. Jammer genoeg voor Tjoba 'ging dat feest niet door. De sporthal in Middel burg was twee keer verhuurd en het korfbal móest wijken. Geen gemakkelijke eerste wedstrijd dus voor Tjoba, dat het zaterdag 25 november mag proberen tegen GKV uit Gorinchem. DISCIPLINE IN het voetbal is altijd meegenomen. De pupillen van Feyenoord waren gister middag te gast op het sportpark van STEEN. De leider van de Rotterdammertjês legde zijn aanvoerder van zeven jaar uit wat er allemaal verwacht werd van hem. De kleding lag alle maal netjes klaar. De begeleider vertrok richting bestuurskamer en het jochie .van zeven jaar hield heel de ploeg in bedwang en zeer gedisciplineerd werd er naar hem geluisterd. Niemand .hoefde dit team in de gaten te houden. „Dat noem ik nu echt discipline. Als je dat B-junio- renploegen zo zou laten doen, dan braken ze de tent volledig af. Die jongens zijn er blijkbaar op getraind en ze doen dat alle maal graag. Daar heb ik wel bewondering voor," liet jeugd- voorzitter Frank Boussen weten. De kleintjes van STEEK verloren hun wedstrijd van het 'grote' Feyenoord. Het werd 2- 6. Opvallend was dat er bij deze wedstrijd meer publiek langs de kant stond dan bij het eerste team dat tegen Robur aantrad. ONLANGS KWAMEN we Heel wat Erotic-spulletjes tegen op een rommelmarkt op De Beve- landen. Het ging_ om shirts en andere accessoires van de ama- teurploeg van Erotic Discount Centre, De spulletjes werden aangeboden door een gezinslid van ex-ploegleider Rinus Ver boom, Of de opbrengst groot was is niet bekend. Hetzelfde deed zich overigens voor in Hulst waar de shirts van Erotic te koop werden aangeboden Daar moest dan echter wl veertig piek voor worden neer geteld. Veel gegadigden waren er niet en dus op naar de_ vol gende verkoop. Eindredactie: Ton Kooroen. Bh' dragen: Ton Koomen, Willy van Leeuwen, Rinus de Doelfe en Eddy de Schrijver. Feyenoord-coach Arie Haan in de Krant van Feyenoord: „Wij moeten spelen zoals Van Hane- gero vroeger voetbalde." Columnist Hugo Camps in Voetbal 2000: „Ik heb Haan buiten de krijtlijnen in zijn meest walgelijke facetten gezien. Haan is nu al een diepte punt in de geschiedenis van Feyenoord." Wolverhampton Wanderers- verdediger John de Wolf in de Krant van Feyenoord: „Weet je waar ik nu zo bang voor ben? Dat is dat Ronald Koeman aan het einde van het seizoen zegt: 'Sorry Feyenoord, maar ik heb me vergist, de groeten'. En wat dan?" Schaatser ïds Postma ,m Volkskrant: „Als -éc) denkt dat er iets r zoekt hij eerst de sci - trainer." Schaatscoach Wopki het Algemeen Dagblad: zijn af van het onderbroek®'' veau van vorig seizoen Sampdoria-middenvchler rence Seedorfin Elf: - karakter sluitaan bij 'j tuur, de levenstijl van Be Ban nen. Dingen, die voor rajn0 maal zijn, kom ik in Nedeu8" niet altijd tegen." M Tennisser Thomas {Unster.» NRC Handelsblad: „Hf naar toernooienliev« s mee, die piwaRet zo v 5c O WALK axel - Milieuf uit d ramp l kw oppervlal milieubeschi „On land Den 's ai Goes - De Zeeuwse M ge (ZMF) gaat ervan voorgenomen mestbeleid rijksoverheid een ramp voor de Zeeuwse natuur, beleid doorgaat, zal de van het Zeeuwse (er volgens de mi.... stcrk verslechteren, uestoverschot in het lamnen zetten, laat ut Zeeland de dupe worden, je ZMF in een brief Kamer. (ZIE ZEELAND - C1 'tonhem/Enschede - Het bi van Vitesse heeft hoofdt Ronald Spelbos gisteren o gen wegens een vertrouwens met z'n spelersgroep. Oud- Frans Thijssen en assistent ner Jan Jongbloed nemen tij (iet takenpakket over. Iss; Donkelaar stapte gisteren trainer van FC Twente. Hi; verder bij de club als hoofd ding en scouting. Assistent ner Fred Rutten neemt voo: de honneurs waar. (ZIE SPORT-B1 Den Bosch - Nederland mc terugkeer van bekwame Si mers stimuleren. Dat zei Wi der Bolkestein gisteravond o WD-gvond in Den Bosch. T kijkend op 20 jaar Surina onafhankelijkheid, noemde 1 migratie van capabele SurinE naar Nederland een belanj oorzaak van de dramatische nomische terugval. (ZIE OOK BINNENLAND - A3 Uden - Bij EMI in Uden zi afgelopen weken 3,5 m: exemplaren gemaakt van de we Beatles-cd Anthology. D met nooit eerder uitgeb materiaal, ligt vandaag in de kels. Bij EMI golden ext strenge veiligheidsregels. ZIE BINNENLAND-A3 Nevelig Het wordt vandaag de overg naar winderig en zacht herfs weer. Het is eerst nevelig, lat toenemende bewolking, maa bet blijft droog. Er staat een matige wind. Den Haag - De opbrengst vs inkomstenbelasting valt dit een tot anderhalf miljard gr 'egen. Minister Zalm van Fi jjën zei dit gisteravond laat t tweede-Kamercommissie mtanciën. Brussel - Het handelsverdrag mi en be Europese Unie g v n tekenden, kan model s Jr°e regionale ontwikkelii Ji. ^den-Oosten en het wied rond de Middellandse e is een bijdrage aan het vre P oces vindt de Israëlische Shimon Peres. ■ZIE BUITENLAND-A5 SiUAk~,^et frnancieel advie: van a dat werkt, voor de 1 boLn6 Brabantse en Zeei Var. 6n tuinders, voorspelt tien i e tien boerderijen er ven „a^r vier door grotere bei zelf^1? °Pgek°cht. Alleen aeraw r 'e wor<ten, vergroe &td"Abab°VerleVmgS' E ECONOMIE - A7 Als Arie maar met wate en brool toekan

de Stem | 1995 | | pagina 20