IJzendijke gaat fors onderuit Hoek kansloos in Scherpenzeel Sp Terneuzen walst met 5-0 over RKTVV heen SCHII m TOEGIFT OP MAANDAG Ui tgesproken. Patrijzen krijgt klop De Valleivogels heeft nog medelijden met Zeeuws-Vlamingen DE STEM VIERDE KLASSE H ZEELAND Robur en Hoofdplaat komen puntendeling overeen EERSTE KLASSE B Luctor'88 nipt baas over METO Doeltreffende Marvin Hamelink zet Zeeuws-Vlamingen op goede spoor TWEEDE KLASSE B Koffietijd Geluk bij een on geluk Sportief Middelburg geeft Virtus geen kans DERDE KLASSE D Koplopers in eerste klasse in de fout Ontslaggolf philips bep Arbiter pra via zender grensrecht Euthanasie baby niet b Veel gehani raken in ge Nigeria wee alternations Clinton slaa met Congre staatss chulc °P plein Te °aain van R Verkeerd ge Van onze sportmedewerker Terneuzen - Op het veld aan de Westhavendijk in Goes, waar het thuisspelende Robur in deze competitie nog niet had gewonnen, was gister middag Hoofdplaat op bezoek. De West-Zeeuws-Vla mingen, tot dan met twee winstpunten op de laatste stek in de rangschikking van de vierde klasse H, bleven daar staan. Het duel eindigde in 0-0. STEEN verloor in en tegen Bres- kens met 2-1. IJzendijke was niet opgewassen tegen een produktief Walcheren en verloor met 1-5. BRESKENS-STEEN 2-1 - De thuisclub nam van meet af aan het initiatief. Een goede actie van John Alleman bracht de bal bij Mark Boekhout, maar deze miste. Langzaamaan kwamen de bezoekers meer en meer in de wedstrijd. Halverwege werd het 0-1 door Harold van de Brande, die dankbaar gebruik maakte van een misverstand tussen Bres- kens-doelman Nico Knol en Car lo de Smidt. Na de doelwisseling kwam in de tiende minuut Bres- kens op 1-1. Johnny Jacobs speelde zich vrij, plaatste de bal voor het doel en het was Cisko Osmanovski die met een kopbal scoorde. Dezelfde speler bezorg de Breskens een 2-1-voorsprong. STEEN probeerde alles om op gelijke hoogte hoogte te komen, maar de Breskense verdediging gaf niet thuis. IJZENDIJKE-WALCHEREN 1- 5 - Walcheren toonde meeste agressie en inzet en had deze middag in Jean Paul Mulder een spits die vier keer scoorde. In de eerste helft kon Philippine het nog aardig bijbenen. Het schort te vooral aan de afwerking bij de thuisclub waardoor de nul bleef staan. Walcheren kon in die periode ook maar moeilijk het net vinden. De rust brak aan met 0-1-cijfers door een doelpunt na een half uur gescoord door Mul der. Een kwartier na rust werd het 0-2, opnieuw door Mulder. Daarna lang een gelijk opgaande wedstrijd. Met nog tien minuten te spelen kreeg de thuisclub een straf schop te nemen die door Adrie van Hanegem werd verzilverd. Lang bleef de spanning er niet in. Met twee treffers binnen vijf minuten scoorde Mulder 1-3 en 1-4. In blessuretijd werd het zelfs nog 1-5 via Dennis de Graaf. PHILIPPINE-VC VLISSINGEN 2-4 - VC Vlissingen nam in de vierde minuut de leiding door een doelpunt van Rob Post. Bin nen het kwartier stond het 0-2 door een treffer van de mee naar voren gekomen rechtsback Wim Houweling. Een teken dat er van Philippine-zijde weinig gevaar te duchten viel. Slechts een paar keer was de thuisclub gevaarlijk, maar in beide gevallen was het doelman John Jasperse van de bezoekers die fraai ingreep. Na een kwartier in de tweede helft Door Rinus Verberkmoes Scherpenzeel - Hoek werd door De Valleivogels zaterdag weer hard met de neus op de feiten gedrukt. De thuisclub won dik verdiend met 2-0 en had daarmee nog medelijden met de Zeeuws-Vlamingen. Hoek mocht daarna tot eigen verbazing constateren dat het toch koploper was geble ven. Een wonder, want Hoek speelde in de negen duels die het tot nu toe binnen de lijnen kwam slechts twee keer echt goed, plus vorige week een keurige tweede helft tegen Kloetinge. „Er zijn er teveel die in de fout gaan," oordeelde trainer Johan Ballegeer na afloop van het duel in Scherpenzeel. Die lijn had Hoek dan ook stevig in handen. Althans, in de eerste termijn. Een periode waarin Hoek de lijnen uitzette, het veld aardig benutte, maar aanvallend niet tot grootse daden kwam. „Twee kan sen hebben we gecreëerd en dat is veel te weinig," aldus Ballegeer, die Hoek pas na een kwartier het eerste schot op doel zag lossen. Van de Walle legde de basis, De Poorter legde terug tot bij Minna- ert, die over knalde. Daarna mochten Danny Magito en Leo Kayser elk nog een keer koppen. De koek was daarmee voor Hoek een heel eind op. Na de thee 'rook' Mare Minnaert nog een doelpo ging. Zijn pijnlijke botsing met doelman Ben van Veldhuizen leidde tot een kansje voor Gijsel, die echter tegen een verdediger knalde. Dat wat Hoek betreft. „Ik had nog gehoopt op een ople ving van een man als Geertjan de Smet. Helaas kwam die ook niet," mopperde Ballegeer na zijn eerste woede in stilte te hebben ver werkt. Boosheid omdat Hoek speelde met in zijn visie 'vier tot vijf onzichtbaren'. Hierbij zijn spelmakers De Poorter en Naudts. Plus, en dat zal een vraagteken blijven, werd er niet te angstig begonnen met het van uit teruggetrokken positie spelen- Ballegeer bedoelde dit niet dub belzinnig, maar wees hiermee op zijn spelersgroep. Het kan ook uitgelegd worden richting compe titie. Want hoe is het anders mogelijk dat het al weken minder goed draaiende Hoek nog altijd leider is. De kaart Hoek bevat een 'engeltje' en valt dus goed. Alleen binnen de lijnen wil het niet meer vlotten. De combinaties lopen niet, de passes komen niet aan en zowel aanvallend als verdedigend rammelt het. „We lijden teveel balverlies en kom je dan op ach terstand, dan beginnen na enige tijd de verdedigers zich met de aanval te bemoeien. Terwijl zij dat proberen en het niet echt kun nen, vallen er achterin gaten. Het huis is dan open," lichtte Balle geer zijn gram op het spelverloop bij De Valleivogels toe. Een gastheer die door Paul Telus- sa, trainer van Kloetinge, over Hoek was ingeseind. Zij het met enkele persoonsverwisselingen, zoals bleek. Met name Naudts en De Poorter waren van rol gewis seld. Toch pakte het niet slecht uit voor de equipe van trainer Ernst Brandes. Een formatie die, ondanks dat Hoek met slechts Dave Gijsel en Benedikt van de Walle voorin speelde, met vier man achterin bleef. Hoek speelde met drie man ach terin tegen het aanvallende duo van De Valleivogels en had dus een man meer in de middenlinie. Van onze sportmedewerker Terneuzen - Na het teleurstel lende verlies van een week geleden tegen Alliance, kon Luctor'88 zich gisteren geen misstap meer veroorloven wil de het zijn plaats in de mid denmoot handhaven in de vierde klasse G. VIERDE KLASSE G Voor METO, dat in de voorgaan de acht duels hetzelfde aantal winstpunten als Luctor'88 (10) had vergaard, gold hetzelfde. Ingrediënten dus voor een span nend duel en dat werd het ook. LUCTOR'88-METO 4-3 - Beide teams toonden veel inzet en speelden voluit op de aanval. METO begon sterk, maar het was Luctor'88 dat na tien minuten op een 1-0-voorsprong kwam door een doelpunt van Eric de Groene. METO schrok hier toch wel van en zakte wat terug. Dat gaf de thuisclub gelegenheid hiervan gebruik te maken en Eric de Groene liet halverwege 2-0 aan tekenen. Na ruim een half uur werd het zelfs 3-0 door een doel punt van Ronald de Jonge. Vlak voor de rust scoorde Bosboom 3- 1. Vijf minuten na de hervatting kwam de spanning volop terug toen Almekinders 3-2 liet aante kenen. Nu was het de beurt aan de thuisclub te schrikken en het trachtte de bakens te verzetten, wat lukte. Met nog een kwartier te spelen was het de deze middag zeer succesvolle Eric de Groene die de score naar 4-2 tilde. Op de valreep werd het nog 4-3 door een treffer van Terane, maar de punten waren voor Luctor'88 toen al binnen. Een luchtduel tijdens De Valleivogels-Hoek. de snelle mannen als De Smet en Minnaert? Knapen die vooral voorin voor oorlog kunnen zorgen, maar zich als verdediger niet goed in hun vel voelen zitten. Met mogelijk als gevolg dat zij te weinig voorzet ten vanaf de flanken kunnen ver zorgen. En als het dan eens lukt er te weinig aanvallers voor de pot verschijnen. De Valleivogels deed dat een stuk beter. Met name onder impuls van vrije verdediger Dik Peters van Ton, die een enorme gatendichter bleek te zijn. Met hem bij Hoek zou De Valleivogels geen schijn van kans hebben gehad. Eens temeer een onderschrijving van de bewering dat Hoek sinds het vertrek van Peter Hamelink geen goede vrije verdediger meer heeft gehad. Het bewijs daartoe leverde De Valleivogels bij het maken van 1-0 uit de eerste beste aanval op het doel van Hoek. Spits Patrick Biemans maakte die in de 26e minuut af. Hoek moest daarna meer aanvallen, scoorde niet en liep mede daardoor na de thee tegen de harde feiten aan toen er aan meer pressie gedacht werd. Het leidde tot zeven enorme kan sen voor De Valleivogels, dat pas in de 70e minuut op 2-0 kwam door een doelpunt van Jeffrey Pijl. Eerder had doelman Wim Verpoorte, de beste man bij Hoek, zijn ploeg voor een nog slechter resultaat behoed door Biemans van scoren af te houden. Hetzelfde deed hij later bij con frontaties met nogmaals Biemans (2x) en Ali Loukiïly en kwam hij goed weg bij duels die hij uitvocht met de eerder genoemde Ali Loukilly, Biemans en Veldhuizen, die nauwelijks te missen kansen naast of over schoten. Die missers bespaarden Hoek voor een nog grotere afgang dan het nu als koploper moest onder gaan. Een stek die Hoek volgens Ballegeer niet aankan. Door Peter Snelders Terneuzen - De jeugdige Marvin Hamelink was giste ren de man van de wedstrijd. De anders vaste rechtsback was in dit duel op het mid denveld geposteerd en scoor de maar liefst drie treffers en had een belangrijk aandeel in de andere twee doelpunten, die een riante 5-0-eindstand op het scorebord brachten. Een belangrijke winst voor Ter- neuzen. Na een hoopgevende competitiestart was de ploeg van trainer Henk Ottens flink terug gevallen in de klassering. De rood-zwarte formatie dreigde zelfs in de hoek te komen waar de klappen vallen. Verlies tegen RKTW had Terneuzen in die weinig aanlokkelijke zone doen belanden. Heel Terneuzen was doordron-' gen van dat feit en wilde tegen RKTW voluit gaan voor winst. Dat dit duel vijf treffers op zou leveren had niemand verwacht, omdat RKTW op SC Gastel na de minst gepasseerde defensie van de tweede klasse had. Het begin gaf geen enkele indica tie dat Terneuzen op een derge lijk forse zege af zou gaan. Lang durig lieten de bezoekers zelfs het best verzorgde voetbal zien. Maar waar het schepppen van kansen bij de Tilburgers een groot probleem vormde, daar Temeuzen-verdediger Michel de Vries steekt het^complete veld over richting doel van RKTW. Zijn schot belandde in het zijnet. foto wim kooynan. dook een scherp counterend Ter- neuzen verschillende keren wel gevaarlijk voor het doel van keeper Coen van Riel op. Aan vankelijk waren die kansen niet aan de thuisploeg besteed. In de achtste minuut speelde Mare de Kunder zich handig vrij, maar trof doelman Van Riel op zijn weg en even later schoot Patrick Baumgarte op aangeven van Gerard Maas over. Niet lang daarna liet De Kunder de bal dezelfde weg volgen. De ban werd kort voor rust gebroken. In feite werd de wedstrijd binnen twee minuten beslist. In de 40e minuut stopte doelman Van Riel een kopbal van Mare de Kunder uit een corner van Gerard Maas. De terugspringende bal kwam voor de voeten van Marvin Hamelink terecht, die geen moment aarzelde: 1-0. Nauwe lijks twee minuten later vervul den De Kunder en Hamelink opnieuw de hoofdrol. De Kunder kopte door naar de snel doorbre kende Hamelink, die speelde opnieuw De Kunder aan net bui ten het strafschopgebied. De nummer 10 van Terneuzen scoor de na een beheerste knappe kap- beweging met een lage schuiver 2-0. Alleen in de beginfase van de tweede helft kreeg Terneuzen het nog even moeilijk. Toen ging RKTW wat nadrukkelijker op zoek naar de aansluitende treffer. Dat resulteerde in kansen voor Stef Staps, Hetzer Ubbens en Werner Cools. De gasten kon den de weg naar het net niet vin den. Na dat offensief kreeg Ter- neuzen meer greep op de wed strijd en veruit de beste scorings kansen. Nadat Patrick Baumgar te de bal oog-in-oog met Van Riel te hoog stiftte was het even later wel raak. Een fraai afstandsschot van De Kunder sprong via de onderkant van de lat terug in het veld. De goed anticiperende Marvin Hamelink scoorde uit die situatie simpel 3-0. Vanaf dat moment was de wedstrijd beslist en legde een moedeloos RKTW het hoofd in de schoot. Terneuzen kon het zich zelfs veroorloven om de 'speerpunten' De Kunder en Baumgarte te wisselen voor de jeugdspelers Tom Nieuwelink en Barry van der Hooft. Het aan- valsspel van Terneuzen werd er niet minder om. Michel de Ridder zag een inzet van de lijn gehaald worden en een voorzet van Barry van der Hooft werd door Tom Nieuwlink in kansrijke positie foutief beoordeeld. Barry van der Hooft leidde toch de vierde treffer in. Hij werd onreglemen tair gestuit binnen het straf schopgebied en Marvin Hame link verzilverde de toegekende strafschop. Kort voor tijd schoot Roy Couwenberg uit een voorzet van Hamelink in eigen doel en legde de 5-0-eindcijfers vast. MAANDAG 13 NOVEMBER 1995 B9 kwam de aansluitingstreffer, gescoord door Peter Hamelinck, die de VC Vlissingen-goalie met een bekeken lob passeerde. Vliss ingen zag het gevaar. De kans op 2-2 was er. Trainer Jan Kapelle bracht Pascal Coumartin in het veld en dat bleek een gouden wissel te zijn. Hij scoorde kort achter elkaar tweemaal. Op de valreep werd het nog 2-4 door een doelpunt van Ostar Die- lemans. ROBUR-HOOFDPLAAT 0-0 - Een terechte uitslag in een wed strijd die geen winnaar verdien de. Toch twee hardwerkende ploe gen die wel een paar kansen kre gen, maar die niet konden benut ten. Verder een sportief duel, ondanks de grote belangen voor beide ploegen. GELD WILLEN verdienen, mensen snel willen helpen en dus goed scoren bij deze klan ten, behoort tot de taken van de vlotte verkopers op voetbal velden. Bij De Valleivogels in Scherpenzeel is er naast een riante kantine, een koffie- en desgewenst ook soephuisje, voor de dorstigen in de pauze. Kort bij hun stekkie kunnen zij aan hun trekken komen. Zo was het en zo zou het zater dag eveneens gaan. Met één oog op de klok en één oog op de arbiter, werden de kopjes alvast gereed gezet en de soep ingeschept. De vrouwen achter het snelbuffet waren er klaar voor. Tot, en dat was jammer voor deze vrijwilligster, de arbiter net een minuutje langer liet doorspelen. Een tijd waarin Ali Loukilly van de thuisclub Geertjan de Smet nog net van doorstomen af kon houden. Hij deed dat door de bal hard over de zijlijn te jagen. Net stevig en hoog genoeg om over de omhei ning te vliegen, de ontwijkende bezoekers niet te raken om ver volgens linea recta op de koffiepot af te stuiven. Blij waren de vrouwen van het snelbuffet er niet mee, dat bleek toen Geert de Poorter de bal van zijn smurrie moest ont doen om in te kunnen gooien. Hilariteit genoeg, koffie des te minder. ZELDEN ZAL een volleybal wedstrijd zo kort hebben geduurd dan de wedstrijd Savok 2-Delta 1 in de eerste klasse vrouwen. Delta was met slechts zes speelsters naar sporthal De Vlaanderen in Sas van Gent afgereisd. Als er niets gebeurt geen probleem, maar helaas. Bij een voorsprong van 6-11 in het voordeel van Delta liep een van de speelsters een zware blessure op, waardoor verder spelen onmogelijk was Hierdoor moest scheidsrechter John van Dun uit Terneuzen zijn kortste wedstrijd in zijn carrière tot nu toe afblazen en ging, ondanks de grote achters tand, de overwinning regle mentair toch nog naar Savok. Een geluk bij een ongeluk voor Savok. ROB VAN de Velde, speler van het tweede mannenteam van YVC, kan terecht uitgeroepen worden tot de sportiefste speler in de districtsvolleybalcompe- titie van het afgelopen week einde. De YVC-speler gaf bij de stand 9-14 in het voordeel van zijn team in de vijfde set van de wedstrijd Savok 2-YVC 2 in Sas van Gent een touché-bal aan, terwijl de scheidsrechter de bal van Savok uitgaf en de wedstrijd al had afgeblazen. Van de Velde werd voor zijn sportieve gedrag beloond met een daverend applaus door het talrijke publiek. Gelukkig voor Van de Velde won YVC de wed strijd toch nog met 2-3. Een pluim voor dit sportieve Eindredactie: Ton Koomen. Bijdragen: Rinus Verberkmoes en Willy van Leeuwen. foto cord otting DE VALLEIVOGELS-HOEK 2-0 (1- 0) - 26. Patrick Biemans 1-0, 70. Jef frey Pijl 2-0. Scheidsrechter: Sake Boonstra. Gele kaarten: Danny Magito (Hoek), Teun van de Broek (De Vallei vogels). Toeschouwers: 300 DE VALLEIVOGELS: Ben Veldhui zen, Dik Peters van Ton, Teun van de Broek, Dolf van de Beek, Marco Elders, Ali Loukilly, Harry Epskamp, Raymond Vos, Jeffrey Pijl (74. Rob bert van 't Land), Patrick Biemans (90. Jovanny van Rootselaar), Erik van Veldhuizen. HOEK: Wim Verpoorte, Danny Magi to (74. Davy Maes), Jos Kayser, Leo Kayser, Mare Minnaert, Patrick Naudts, Mart van de Guchte (69. Erwin Dek), Geert de Poorter, Geert jan de Smet, Benedikt van de Walle (73. Ron Brusket), Dave Gijsel. Voetbaltrainer Lex Schoenmaker, assistent van Wim van Hane gem in Saoedi-Arabië, in VI: „Alles is hier perfect geregeld. Ik heb alleen nog wat problemen met de versnelling van mijn vliegende tapijt." Barcelona-coach Johan Cruijff in Nieuwe Revu: „Het is eigenlijk altijd zo geweest dat ik fysiek niet zo'n mannetjesputter ben." International en Ajacied Ronald de Boer in het Algemeen Dag blad: „Halen we het EK in Engeland niet, dan krijgen wij, de Aja- cieden de rotzooi over ons heen." Noorse bondscoach Egil Olsen in NRC Handelsblad: „Als Hid- dink speelt als Noorwegen zou Nederland veel beter zijn." Badmintonner Joris van Soerland in de Volkskrant: „Bij de hap- tonoom heb ik geleerd mijn gevoel breder te maken waardoor je geen pijn meer voelt. Hij kan me aan m'n vel omhoog tillen en dan nog heb ik geen pijn." Wielrenner Fred Rompelberg in Panorama: „Ik hou ervan het onmogelijke te presteren. Bij mij is het altijd volle patat." Van onze sportmedewerker Terneuzen - In de-derde klasse D van het landelijk amateur voetbal reisde Patrijzen als hoogstgeklasseerde Zeeuwse club in deze klasse af naar Zierikzee, waar de club met die naam als gastheer fungeerde. Het duel eindigde in een 3-0-overwinning voor de thuisclub. Marcel van Hees 1-3, Maurice Hendrickx 2-3, Marcel van Hees 3-3 en 4-3. Middelburg won met 3-1 van Vir tus in een wedstrijd die ruim drie kwartier te laat kon beginnen wegens pech onderweg van Virtus doordat hun bus een lekke band opliep. ZIERIKZEE-PATRIJZEN 3-0 - Halverwege werd het 1-0 door Peter van Beveren, die de Patrij zen-doelman met een fraaie lob het nakijken gaf. Dezelfde speler scoorde kort voor de rust ook 2-0. Na de pauze een aandringend Patrijzen, echter zonder succes. Tien minuten voor tijd bracht Patrick Roggeband de stand op 3- 0. MIDDELBURG-VIRTUS 3-1 - Middelburg kwam in de eerste helft op een 1-0-voorsprong door een treffer van Werner Blancka- ert. Vlak na de hervatting kwam de gelijkmaker door een grove verdedigingsfout bij Middelburg op het scorebord. Middelburg bleef beter en nadat Thuran Dogan voor 2-1 had gezorgd was het in de slotfase Albert Slinger die 3-1 liet aantekenen. Kort daarvoor was een Virtus-speler van het veld gestuurd. MOERSE BOYS-RCS 0-0 - Een wedstrijd met weinig uitgespeel de kansen en veel middenveld spel. Dat alles in een traag tempo. In de tweede helft een wat meer levendig duel.Het bleef 0-0, mede doordat nog een bal geschoten door Martin Snepvangers van Moerse Boys op de lat uiteen spatte. STEENBERGEN-ROOSEN- DAAL 1-4 - Rust 0-2, Dennis Verstraeten 0-1, Carlo Dielemans 0-2, Dennis Broos 0-3, Ger Uitde- willigen 1-3, Dennis Frankfort 1- 4. WR-BSC 4-3 - Rust 0-2, John Schrauwen 0-1, David van de Kolok 0-2, John Schrauwen 0-3, Terneuzen - De koplopers ui de eerste klasse B van het lan- delijk amateurvoetbal °P zaterdag, Hoek en Heerjans- dam, verloren allebei. Van de achtervolgers moest Spaken burg via een 2-2-uitslagi een puntje achterlaten bij tinge. ASWH verloor met 3-1 van Kozakken Boys en dus veranderde aan de top van e ranglijst vrijwel niets. EERSTE KLASSE B Hoek blijft leider en Heerjansda® tweede. Onderaan veranderde evenmin iets. Ajaxblyft donr he' 2-1-verlies bij Zwart Wit 28 kesluiter. ACHILLES HEERJANSDAM 1-0 - Bus 0 Sjaak Hoeke 1-0. Toeschouwen* BAJRENDRECHT-STRIJEN 3-1 Rust 1-1, Lionel Eersteling vjnkdewteiL^oUuwe« ASWH-KOZAKKEN BOYS Rust 1-2, Ton Cornehsse 0-1, jan Ritmeester 1-1, Jaa„Ve. Oort 1-2, Jacco Verbaan 1-3- schouwers 850. .„„„.gust ZWART WIT'28-AJAX2-l e! 1-0, Dennis Dekker 1-0, M Monteiro 2-0, Jerry va 2-1. Toeschouwers 750. GWV-DOVO !"Vn i Be:' Henry van de Craats 0- Smit 1-1. Toeschouwers HULST Tl C1 01 Ol Terneuzen - Het a ij de Philipsvesti en blijft beperk 00 De bonden eens gewogen n eerste instantie i 340 arbeidsplaatsc willen schrappen iningsraad heeft geadviseerd (ZIEZEELAND- Praag - Op het O: baltoernooi volg Atlanta zullen des tijdens de wedstrr jer in contact grensrechters. Cr kunnen grensrecht wijzen op overtred ter hun rug gebeur Groningen - De Gr bank heeft een 48- uit Holwierde - rechtsvervolging beëindigen van het drie weken oud e niet te genezen deed dat op ver ouders en na colle geraadpleegd. (ZIE BINNENLAND Den Haag - Ruim de gehandicapten bijdrage moet b daardoor in financ en moet schulden blijkt uit een door van Sociale Zake onderzoek. Het inmiddels besloteil eigen bijdragen te 1 ZIE BINNENLAND - Veel bewolking De wind draait na dat betekent voor wisselvallig bewolking en kans regen. Lagos - Nigeria is indruk van de goli tionale protesten te 'ie van negen m activisten. Integei hep gisteren de 'erug uit de VS, Z de landen van de I De Nederlandse ri weegt verdere st Nigeria. ■zie buitenland- Washington - De President Clinton i: gevecht gewikkeld pes. Clinton weige 'akenen, waardoor ma»mum van de V Worden verhoogd. A et niet alsnog eens EenoïdVtandaagfo fen groot aantal o ten wordt dan stoj een compromis is economie- a> het Ro'V B'j het e Konmgen van i 'eiAvivnaarde voi een°ndeifremierYit het if UnHjke fout &dddat zond; naam werd ftT van de hetfc?^ bin-felsstaat ,aeookbüitenla A c pre ge^ er

de Stem | 1995 | | pagina 20