L ITIEUZE ER GEEL BV Genieten Visstek? PYTHAGoras rker m/v JVISEUR m/v Herten zwemmen wel Sinterklaas is weer in aantocht HÉ JA, DAT KEN I ZORGSTER De dansende benzinemeter Bouwmanagement bv il bouwen VAN HOOF erving en selectie U C K S E R V I c E LPG nns ZEELAND C5 Storm in een glas bordeaux Vrouwen Nastrevenswaardig Nederlands IKVIN'T spijtug PC-KERKDIENSTEN RK-KERKDIENSTEN PASTORIEDIENSTEN Aflevering 433 AFSCHEIDSLIED VOOR PIET EVERAERT BER 1995 X 84 Architecten- en ingenieursbureau irsbureau S-Bouwkunde en heeft minimaal 3 tot rtgelijke functie. Kennis van en ervaring st maar niet noodzakelijk. Uw ervaring U werkt graag zelfstandig en resultaat- icatieve vaardigheden bent u een prettig dt het belangrijk om in een klein team samen met uw collega's het succes van Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. rantwoordelijkheid; e collega's; VAN DORST personen- en bedrijfswagendealer erne vestiging te Breda dragen wij et Toyota wagenpark in de regio m tot 5 personen. ambitieuze persoon die wij zoeken groep uitstekende doorgroeimoge- oorwaarden; tandigheid. p; (IVA); '9 [iaol ereidheid hier te wonen, automobielen. Daarnaast brengt u an profiteren. e bent aan een nieuwe uitdaging oor 18 november 1995. Uw schrij nt u richten aan: E Breda. gd: ri 1996. en 28 jaar die het heel leuk vindt en e leeftijd van 6 en 3 jaar, te zorgen, in de provincie Noord-Holland. mfortabel appartement erktijden act aan te gaan voor minimaal twee wijs -BE. orden geboden. Wie zich aangetrokken oeken wij een handgeschreven reactie, referenties te zenden aan: gstraat 1, 1333 ZR Almere-Buiten d met de snelle groei zijn wij, uitendienst, op zoek naar een jen: of vergelijkbare opleiding. van motorvoertuigentechniek. ing in de branche is een vereiste, 'jd tussen de 30 en 40 jaar. ien: 3 arbeidsvoorwaarden, oed salaris naar leeftijd en ervaring- prettige werksfeer. ïlijke sollicitaties graag richten aan. uckservice C. Van Geel B.V. ttentie van Dhr. C.F.J. Van Geel ius 5108-5004 EC Tilburg. DBSTEM ZATERDAG 11 NOVEMBER 1995 beland Rond verschijnt elke zaterdag in de Zeeuwse editie van dagblad De Stem. Bijdragen deze week van Peter van den Assem, Wil Verherbrugge, Camile Schelstraete, Frank Deij en Gerlach Hochstenbach. De redactie stelt reacties op prijs. Geen anonieme inzendingen, en niet op rijm. Voor tips, wetenswaardigheden, op en/of aanmerkingen belt u: 0115-645769. U kunt ook schrijven naar Postbus 145,4530 AC Terneuzen. HET eerste deel van de behande ling van het urgantieschema van de gemeente Oostburg, verliep donderdagavond in opperbeste stemming. Aanleiding: het te besteden geld voor een nieuwe afrastering voor het hertenpark in LJzendijke. De gemeente wil hiervoor 80.000 gulden uittrekken. Naarmate dit onderwerp behandeld werd, vroeg een groot deel van de raad zich af, of het hier nu wel dege lijk om een hertenpark ging, of misschien om de inrichting van een toeristische attractie in de vorm van een heel nieuw dieren park. Want er passeerden nogal wat beesten de revue. Het CDA vond die tachtig mille veel te veel van het goede. Met dat geld kon je afrastering bouwen, waar zelfs olifanten nog niet doorheen zouden komen. CDA'er Harry Lippens snapte best dat die zaak gemaakt moest worden. .Natuurlijk willen die herten van die heuvel af. Die willen natuurlijk zien wat er aan de andere kant van het water te beleven valt. Je moet ze straks in die dorpsbossen laten lopen die aangelegd worden." Voor VVD'er Johan Provoost was die heuvel, omringd door water meer iets voor geiten. Want, zo verduidelijkte hij met een biologieles de raad, herten zwemmen wel en geiten doen dat schijnbaar niet. Voor D&T voor man LiberBaarends was de zaak een koe van een waarheid, waar door de raad het met deze ver- toch even te kwaad DE storm van kritiek op de Fran se kemproeven op het eiland Mururoa leek (voorlopig) geluwd. Maar André van Himme, fractie voorzitter van GroenLinks in Ter- neuzen, deed afgelopen donder- tijdens de gemeenteraad het eerste briesje weer opwaaien. Zeg maar, de eerste storm in een glas wijn, als voorbode op de ork aan die de publieke opinie straks ongetwijfeld los zal laten, wan neer de Fransen hun kemproe- venprogramma verder uitwerken. Of de raad er mee in kon stemmen, dat tijdens het raadsdiner (dat gisteren plaatsvond) geen Franse wijn geschonken zou worden, zo vroeg Van Himme zich af. Niet direct een origineel plan, maar ook de gemeente Terneuzen moest een daad stellen, zo meende hij. Burgemeester Barbé had een afge meten antwoord paraat: „Heiaas, ik moet u teleurstellen. Er is een uitstekende droge bordeaux besteld. Maar, ik moet er bij zeg- pn, dat heeft de gemeentesecre taris gedaan." Het antwoord zorgde voor grote hilariteit, ook in de GroenLinks- tractie. Van Himme kondigde aan 'och naar het raadsdiner te gaan, j-'] het dat de bordeaux niet aan hem besteed is (PvdA). kreeg met de lachspieren. Baar- ends stak onverstoorbaar zijn betoog af en pruttelde wat over 'mensen die waarschijnlijk beter bespraakt zijn'. Dat ontlokte de opmerking bij een raadslid door te stellen dat er 'slimme en dom me koeien' zijn. De waarheid ligt meestal in het midden. Maar duidelijk is dat men in een her tenkamp gerust een hoop andere beesten los kunt laten. (WV) 'HUP MEIDEN zijn niks. Hup meiden zijn niks. Ze weten niet eens wat voetballen is. Ze heb ben een keeper, die doet geen sodemieter. De bal komt er aan en de keeper laat 'm gaan'. Dit pesterig versje uit zijn jeugd schoot Sjoerd te binnen toen hij onlangs zijn auto terugkreeg die een vriendin een tijdje had gebruikt. „En..?, vroeg Sjoerd nieuwsgierig. Want hij kende nu eenmaal zijn pappenheimers. „Nee, hoor. Ik heb nergens problemen mee gehad. Rijdt prima. Alleen de radio is kapot. Ik krijg er geen geluid meer uit. De lampjes branden wel, maar niks geen geluid. Misschien dat er een paar contactjes los zijn," klonk het verontschuldigend. „Ik laat er wel eens naar kij ken," antwoordde hij. En bij het eerstkomende bezoek aan zijn garage speelde hij in blind vertrouwen de klacht door aan de monteur. Deze kwam tellen later al met een glimlach op de lippen terug. „De radio doet het prima. Maar je moet in het vervolg wel het cassettebandje eruit trekken." (FD) Een reddingbrigade, ditmaal tijdens een oefening op het kanaal Gent-Terneuzen, zonder reddinghond is geen reddingbrigade. Deze is overigens nog in opleiding, zo schijnt. Want 'langoor' had meer belangstelling voor spelevaren met de golfjes dan met het rampsce nario. Maar ach, je bent jong en dan wil je genieten. foto camile schelstraete l J- o O o V Door Marjon Sarneel li VANMIDDAG in Terneuzen kun je de klok er weer op gelijkzetten: exact om kwart voor twee zal 'de stoomboot' van Sinterklaas de pier ronden en afmeren bij de voormalige aanlegsteiger van het veerbootje naar Hoedekensker- ke. Dat de stoomboot in de Schelde- stad vervangen wordt door een lullig slepertje mag de pret van de wachtende menigte niet druk ken. Rond de dranghekken is het drin gen geblazen en ook de dijk, waar men uitstekend zicht heeft op het hele gebeuren zal rond die tijd bezaaid zijn met mensen. Voor één keer knijpt de politie een oogje toe wanneer het publiek de dure parkeerterreinen negeert en de auto's als boterbloemen in het gras van de zeedijk plant. De muzikanten zijn ieder jaar weer van de partij maar helaas hebben ze maar een zeer beperkt tradi tioneel sinterklaasrepertoire. In de kiosk wacht het ontvangstco mité. Kapitein van der Decken, die met z'n zwierige kostuum niet onderdoet voor de zwarte pieten, zal er zijn. Ik meen zelfs dat het daarbij blijft, want dit jaar ont breekt in Terneuzen de burgerva der. Hoewel dat de intocht enig cachet geeft, is dat misschien wel zo goed. Menigmaal heb ik me staan verbijten wanneer van die gelegenheid gebruik gemaakt werd om de stad eens uitgebreid te promoten. Al die kinderen die klaarstaan met tekeningen in ruil voor wat snoepgoed, kunnen nauwelijks tot de doelgroep van de spreker gerekend worden. De toespraak is meer gericht op de papa's en mama's en wat er ver der mee uitgelopen is. Maar de begeleiders hebben slechts een vertederd oog voor hun kroost en de voortgang van de Steenen Beer of de -lage- bezettingsgraad van de parkeergarage interes seert hen op dat cruciale ogen blik geen steek. Zij zijn niet gebaat met mededelingen over garantiefondsen of de 'Sprong over de Kreek' maar proberen hun hangerige kindjes - die door de aankomsttijd hun middag slaapje moeten missen - te sus sen. Het publiek komt gewoon voor de goede Sint en een hand vol pepemoten. Aan dat laatste ontbreekt het trouwens ook nog al eens. Hoewel de toevloed van het publiek bekend mag worden geacht, blijkt de inkooppiet zich jaar na jaar te vergissen in het aantal peperbollen dat meege bracht dient te worden. Nog voor de Sint zijn rondje langs de dranghekken gemaakt heeft, vouwen de Pieten hun lege zak ken al op. Mooi begin van een feest. Een feest dat trouwens in Terneuzen bijna consequent een week vervroegd wordt: in ver band met de zuidelijke ligging van onze stad heb ik dat al die jaren wel kunnen verkopen aan mijn kinderen. Immers, een boot vaart niet zo hard en arriveert daarom pas een week later in het noorden van ons land. Vanzelf sprekend gun ik de plaatselijke middenstand het maximale pro fijt van het decemberfeest maar aangezien eind augustus de eer ste pepemoten, boterstaven en chocoladeletters al in de winkels liggen, ga ik er vanuit dat zij wei aan hun trekken komen. Je kunt als consument ook maar beter inslaan terwijl het er ligt want nog voor de pakjesavond in zicht is, is er nergens meer strooigoed of marsepein te koop. Op die plaats liggen dan alvast de paas eitjes. Maar waar maak ik me eigenlijk druk om; mijn jongste heeft zijn geloof verloren en ik zal dus dit jaar niet meer van de partij zijn! „HET IS nastrevenswaardig om de als kansrijk geselecteerde gebou wen en complexen uit de bouwkundige verkenning als prioriteit en vertrekpunt te beschouwen bij het transformeren van gebouwen en complexen tot wijksteunpunt of woonzorgcentrum." Dat is zo'n zin die je drie keer moet lezen en dan is het nog maar de vraag of je de bedoeling ervan snapt. Je komt 'm tegen in de 'Inven tarisatie Woonzorgvoorzieningen Zeeuwsch-Vlaanderen.' Is die zin van jou, Paul Weemaes, wethouder van Hulst en lid van de stuurgroep Regionaal Ontwikkelingsplan (ROP) Zeeuws-Vlaande- ren, die het onderzoek heeft laten uitvoeren? En zo ja wil je hem dan even voor ons vertalen. „Eehh, die zin heb ik niet geschreven," poogt hij er tussenuit te glip pen. Tja, begrijpelijk Nederlands is moeilijk. Het kan misschien ook zo: Sommige gebouwen die we hebben onderzocht, zijn geschikt als wijksteunpunt of woonzorgcentrum. (GH) Te zien op rijksweg tussen Hoek en Biervliet, halverwege bij het recreatiegebied De Braakman. Zomaar, aan de kant van de weg, een puik visstekje voor invaliden. Tja, als het lijntje maar niet breekt, want het is wel een heel eind naar het water. foto j. dam-leydekker AFGELOPEN zondag was de historische rit met oude leger voertuigen van Hoofdplaat naar Knokke een groot succes. Vijfenzeventig legervoertuigen volgden het spoor van de Cana dese bevrijders die hier 41 jaar geleden veel strijd leverden om de Duitsers te verjagen. Als je de voertuigen nader bekeek, zag je dat ze met veel liefde weer in hun oorspronkelijke staat waren teruggebracht. Het leek soms net of ze zo de fabriek uitkwa men. Ook die jeep van de garagehou der uit Aardenburg. Hij had in zijn vrije tijd menig uurtje in het opknappen van een 'Willy' ?*ee va# de zullen'm wel 't mag nie Dien bi el bij zijn pietsjen gekregen en, maor ij waogdent dan toch maor. ie meer eeh, enk g'oren, t'is rotslecht voort mieljeu, vandaor. oer, zo tegen't vallen van d'n aoved op n'n schonen naojaorsdag. Saoterdas jao, messchien etter da d'iets mee te maoken, omda't niemer mag. Botestrooi deenk'k, want witten oest is al geruimd end septemmer vaneigen. En f?er^00f kan ook nog, 't was wijd weg, ik zag allenug de rook opstijgen. «c was mee d'auto en toevallug ook nogal vreed aostug van de keer, neken doej ook nog niks, anders weette vaneigen al eel wa meer. Maor Uk as gezeed: ij waogdent'r op, ij stak zijne rommel netjes in brand. nie rJleer, strooi, slootekuisel en zukken dingen verbrannen opt land. mieljeu eeh, ik zeej't al, messchien te begrijpen oor mee wa goeje wil, maortoch weer iets da weg is, al staoj daor vaneigen nie eiken dag bij stil. Da n l" '0C'1 d'n baomes as krentebrood bij de kerremes niewaor? Wa fr,?,annen van dien afval in de polder en die rook taor dan emaol naor. in a B ro°k£'r naor? Drie polders wijd kost't rieken atte wind goed zat. Passant wiste: t'is baomes! Wemmen tees jaor ook weeral zo goed as g'ad! 's^p^071^: nael nattegeid, somtijds zever 't zowa d'ele daogen. Da (j»iaor sch°ne daogen d'r tussendeur, dan weer enen mee geweldug veel vlaogen. D'aor^ vai\e79en no9, t'weer blijf tzelde, maor diene reuk over de polders is verbij. e9em gaot'r lankzaomerand 'n eel ende afvinne kik, wat gij gestoken. De auto was helemaal uit elkaar geweest en toen weer met originele bouten en moeren terug in elkaar gestoken. Het resultaat mag er wezen, inclu sief zend- en ontvangstinstalla tie. Zo nauwkeurig als hij voor zijn jeep is, is hij ook voor zijn klanten. Even behulpzaam en attent en met een benzinepomp voor de deur wordt menig klant met volgetankte auto op pad gestuurd. Enfin, zondag reed hij ook mee met zijn jeep. Zijn broer reed. Afscheid genomen in Aarden burg en de jeep gestart. De ben zinemeter deed wel wat vreemd, want hij danste wat heen en weer. Dat gebeurde wel vaker en er moest maar geen aandacht aangeschonken worden. Zijn vrouw informeerde nog of er toch wel genoeg benzine inzat. Ja hoor, daar moest ze zich maar geen zorgen om maken. En hup, daar ging het richting Hoofd plaat. Zijn broer was er maar niet gerust op, dat die benzine meter zo raar deed. Niet zeuren en gas geven. In Hoofdplaat was het verzamelen en toen trok een groen, blinkend legerlint door de polder naar Knokke. Om niet in de drukte verzeild te raken, ging het naar de Kikkerstad op uitnodiging van Promotie Aar denburg. Op de Elderschans, een 500 meter van zijn eigen pomp, liet de jeep van onze garagehouder het afweten. De benzinemeter trilde nu helemaal niet meer en bleef voor dood in de hoek lig gen bij 'nul'. Geen druppel meer in de tank. Gelukkig had zijn neef en organisator Huib van Iwaarden wel op alles gerekend. Hij had gelukkig niet op een paar druppeltjes benzine geke ken en nog een paar extra benzi- ne-jerrycans meegenomen'. (WV) zaterdag 11 november ZEVENDEDAGS ADVENTISTEN Terneuzen (Goede Herderkerk): 10 u. ds. J. Engelgeer. Middelburg. (Doopsgezinde kerk) 10 u. ds. H. TermateC. Vlissingen.( 't Anker': 9.30 u. ds. H. Termate. zondag 12 november HERVORMDE KERKDIENSTEN Aardenburg v (Ontmoetingskerk): 10.30 u. ds. H. Valk. Axel: 10 u. ds. J. Maasland (HA). 19 u. (de Vurssche): ds. J. Maasland. Biervliet: 9.30 u. ds. J.v.d. Schee. Breskens: 9.30 u. ds. Blokland. Cadzand: 9.30 u. mevr. Don. Groéde: 10 u. ds. F.v.d. Sar. Hoek: 10 u. ds. M. Lorier. Hontenisse: 11 u. ds. A. de Meij Meci- ma. Hoofdplaat: dienst te Biervliet. Hulst: 9.30 u. ds. A. de Meij Mecima. Nieuwvliet: 10 u. dhr. D.v.d. Bauw- hed'e. Oostburg: 10 u. ds. C.v. Duinen. Philippine: 10 u. ds. M. Heijting. Schoondijke: 10 u. dienst te Groede. Sint Anna ter Muiden: 11 u. mevr. Don. Terneuzen: (Grote Kerk): 10 u. dhr. M. Rouw, Axel. (Goede Herders- kerk): 10 u. ds. A. Bosch. 11.30 u. dienst voor jongeren. 19 u. dhr. D. de Best. (Opstandingskerk): 10.30 u. ds. J. Hanenkamp, Kapelle. (Ziekenhuis De Honte): 17.45 u. ds. C. Hoogen- doorn. Waterlandkerkje: 10 u. dienst te Groede. IJzendijke: dienst te Biervliet. Zaamslag: 10 u. ds. H. Reinders. Zuidzande: 10 u. dienst te Oostburg. GEREFORMEERDE KERKDIEN STEN Axel: 10 ds. ds. J. R. van Elderen, 17 u. ds. J. Maasland (dienst in De Vurs sche), in beide diensten viering van heilig Avondmaal. Terneuzen: (Goede Herderkerk): 10 ds. D. de Best, 19 u.. Heijting. (Opstandingskerk): 9 u. ds. A. Bosch. Zaamslag: 10 en 15 u. ds. A. de Haan. Oostburg. 10 u. ds. Van Duinen, (SOW-dienst in Ned. herv. kerk). GEREFORMEERDE KERKEN (VRIJGEMAAKT) Axel: 10 u. ds P, Storm, 15 u. Kandi daat Boersma. Hoek: 9 u. ds. L. Leeftink,15 u. ds. A. Kramer te Gent. Terneuzen: 9.30 u. Kandidaat Boers ma, 15 u. ds. P. Storm. Zaamslag: 10.30 en 15 u. ds. L. Leef- tink. CHRISTELIJK GEREFORMEER DE KERKDIENSTEN Zaamslag: 10 en 15 u. ds. A. van Ek. EVANGELISCHE GEMEENTE Terneuzen: (De Kandelaar) 10 u: dhr. K. de Jager. VRIJE EVANGELISCHE GEMEENTE Breskens. 10 en 17 u. ds. Durieux. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Middelburg. Hu. dhr. W. Kruidenier te IJzendijke. Vlissingen. 9.30 u. dhr. W. Kruide nier. NIEUW-APOSTOLISCHE KERK Terneuzen (Schuberthof 31): 10.00 uur dhr. R. Brink. WEST-ZEEUWS-VLAANDEREN Aardenburg - Maria Hemelvaart, zond. 9.15 u. Biervliet - H. Maagd Maria Onbe vlekt Ontvangen, zat. 19 u. Breskens - H. Barbara, zat. 19 u. zond. 10 u. Eede - H. Maria ten Hemelopneming zat. 19 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat. 17 u. Oostburg - H. Eligius. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apostel, zond. 09.15 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. IJzendijke - H. Maria Hemelvaart, zond. 10.30. Sluis - H. Johannes de Doper. zond. 10.30 u. OOST-ZEEUWS-VLAANDEREN Clinge - H. Henricus. zat. 19 u. Hulst - H. Willibrordus, zat. 19 u. zond. 10.30 u. Graauw - Maria ten Hemelopne ming. zond. 9.30 u. St. Jansteen - H. Johannes de Doper, zat. 19 u. Boschkapelle - H. Petrus en Paulus. zond. 11.00 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat. 19 u. Hengstdijk - H. Catharina. zat. 19.00 Heikant - H. Teresia. zond. 9 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat. 18.30 u. zond. 11.00 u. Koewacht - H. H. Philippus en Jaco bus. zond. 10.30 u. Lamswaarde - H. Comelis. zond. 9.30 u. Nieuw-Namen - H. Joseph, zond. 11.00 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zond. 9.30 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zond. 9.30 u. Sluiskil - St. Antonius. zat. 19.00 u. Terhole - H. Gerardus Majella. zat. 19.00 u. Axel - H. Gregorius de Grote. zat. 19 u. zond. llu. Philippine - O. L. Vr. Hemelvaart, zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemelvaart, zat. 19 u. zond. llu. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. Willibrordus (Trini- teitskerk). zond. 9.30 u. Verrezen Christus: Maand. t.m. zat. 19 zond. 11.00 u. Hoek - H. Kruiskerk, zond. llu. Zuiddorpe - H. Maria Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.45 u. Voor geestelijke bijstand in het weekeinde is onderstaande pastorie te bereiken. OOST-ZEEUWS-VLAANDEREN Hulst, Hontenisse en Koewacht - Van zond. 12 u. tot maand. 24 u. Past. L. Verver, Hulst, tel. 0114-313167. WEST-ZEEUWS-VLAANDEREN Van zond. 12 u. tot maand. 20 u. Past. A. de Nijs, tel. 0115-482062 (bgg. Ziekenhuis Oostburg: tel. 0117- 459000). KANAALZONE Terneuzen, Philippine, Axel, West dorpe, Sas van Gent, Zuiddorpe - Van zond. 12 u. tot dinsd. 12 u. Past. E. Erpelinck, tel. 0115-451661. Onlangs nam Piet Everaert uit Walsoorden afscheid als voorzitter van de Woningbouwvereniging. Een van de hoogtepunten van de afscheidsreceptie op 6 oktober was een lied op Piet op de melodie van het Zeeuws-Vlaamse volkslied, beter bekend als 'Van D'Ee tot Hontenisse'. Die het lied gemaakt heeft, moet een ingewijde zijn en volgens onze informatie is het J. Koster uit Kloosterzande, die ook bij 'De Woningbouw' werkt. Ere wie ere toekomt, nietwaar? Het lied is bijna even lang als de carrière van Piet Everaert bij de Woning bouw en daarom publiceren we het in twee afleveringen. 1. Het is al lang geleden daar op de Mosseldijk toen ons Pietje werd geboren als jonge telg te kijk tesaam met broer en zussen was Piet al snel gewend te zorgen voor een ander snel werd hij een grote vent. Refrein: Van d'Ee tot Hontenisse Piet voelt zich daar zo thuis ja ook wij zullen hem missen daarom dus dit feestgedruis. 2. Ook als jongen was ons Pietje niet bang van kattekwaad met de Steijntjes en Van Kruijssens de schrik van heel de straat. de tijd kwam om te werken, voor studie was geen geld, hij ging toen stenen houwen daar was hij gauw uitgteld Refrein: Van d'Ee tot Hontenisse Piet voelt zich daar zo thuis ja ook wij zullen hem missen daarom dus dit feestgedruis Iets wat veel van ons niet weten hij was een groot talent als coureur en voetbalspeler was hij in de streek bekend ook vissen in de Rietput het liefst waar het niet mocht ook hazen en konijnen verschalkte hij op stroperstocht. Refrein: Van d'Ee tot Hontenisse Piet voelt zich daar zo thuis ja ook wij zullen hem missen daarom dus dit feestgedruis Alle gekheid op een stokje Piet werd een ambachtsman bij Fons Kint in Kloosterzande hij weet daar alels van. Hij ploeterde en sjouwde en had t zelfs zo druk dat men hem toen beschouwde als een echt familiestuk Refrein: Van d'Ee tot Hontenisse Piet voelt zich daar zo thuis ja ook wij zullen hem missen daaorm dus dit feestgedruis. Pegam. n r

de Stem | 1995 | | pagina 27