elegenheid Uorres mag straks langer open STEUR i [luister raadslid De Vries gaat niet in op 'laag niveau' van college DE STEM Hulst huldigt groot aantal sportlieden PLAATSELIJK NIEUWS ZAKEN NIEUWS WEERMAN WILLYJÓ DAG KLAPPER rgen Ad Rombouts De Rampen fra ar teerd Drs. K, DESTEM Ruimere openingstijden lossen verkeerchaos bij Hulster meubelbedrijf mogelijk op Abraham Meer wind, maar zacht v articulieren ZEELAND C2 Ad ook Abraham gezien Nieuwe prins Lamsoren I*; - editie zeeland Franciske Roose speelt op muziekavond Axel Bij controles 91 hardrijders op de bon ÏKSS;'"4' 92 nazaten op familie-reünie van Van Eek Frisser Vorig jaar ens, bedankje, jubileum, tie, huwelijk, verloving, ning, prestatie, examen, Abraham enz. per kolom 0,65 incl. BTW grote regel verplicht, oto of afbeelding, 5 x 40 mm 26.- incl. BTW. e tarieven op aanvraag, orden niet geretourneerd. 5.312.313 of geef uw tekst óór plaatsing af bij één van toren. Schriftelijke opgaven luitend geaccepteerd, indien res bekend zijn, ook indien uw taling bijgevoegd is. en ons het recht voor teksten aaf van redenen te weigeren, ever klachten bereiken over de tekst behoudt de uitgever zich t voor om de naam van de tgever bekend te maken. d op 10 november 1995 ijne en Meta Dijkstra, Klundert e en Angela Wagemakers, Rijen Astrid Hoogeveen, Zevenbergen s en Franka Jankowski, Dongen en Astrid Baijens, Ftaamsdonkveer ooij en Anita Dekkers, Etten-Leur ns en Patricia Rietvink, Oosterhout. orger gefeliciteerd roere-Pouw in Terheyden. Schepper in Kloosterzande. iddendorp in Geertruidenberg. ndag 12 november van Bladel in Ossendrecht. a de Laat in Oosterhout. iat met je 50ste verjaardag Tot vanavond fé du Commerce, Terheijden jaar maar het ilie B.V. j, want 'n u voorbij. Sara o, Carlo. nog kwiek. ke, Pol 3en lol. jaat zij lar scooter ZATERDAG 11 NOVEMBER 1995 verslaggever Lang had De Vries erover ■hvijfeld- Hij had ruim twee kant- s volgeschreven. Toch besloot hij Jerdatwond tijdens de behan- L vai de begroting voor 1996 t in te gaan op de woorden van L niveau' die het Hulster college 1 en W aan zijn adres hadden gericht. De Vries, onafhankelijk raadslid, sprak in zijn algemene beschouwingen op de begroting dat in het Hulster gemeente bestuur sprake is van een toenemende vorm van 'democratische vernauwing'. Enkele opmerkingen uit die beschou wingen: 'Coalitie-fracties worden tus sentijds geïnformeerd, de discussie in de raad wordt zo eng mogelijk gehouden en het college doet toezeggingen aan de raad die later niet blijken te kloppen'. Het college wijdde in de beantwoording van de beschouwingen bijna een pagina aan de kritiek van De Vries. Het raadslid zou een 'zekere geldingsdrang' vertonen en zijn verwijten werden 'niet door de feiten gestaafd'. Kortom, zo schreef het college, 'er moet bij De Vries meer aan de hand zijn geweest dan een sombere najaarsstemming, veroorzaakt door het vallen van de bladeren'. De Vries nam voor tijdens de begrotings vergadering B en W van repliek te die nen. Ruim twee velletjes had hij volge schreven. Toch bedacht hij zich en besloot hij niet te reageren. Want: „Het stuk van B en W is dermate onzakelijk en van laag niveau dat ik er geen tijd en moeite meer aanwil verspillen." De Vries kreeg bijval van T. Blommaert (D66) en P. Steijaart (Lijst Bruggeman). „Het is een felle aanval op de persoon gericht. Staat het hele college achter het geen geschreven is wilde Blommaert van het college weten. „Ja," bevestigde burgemeester A. Kes- sen. „Het college treedt als homogeen geheel naar buiten. Ook wat deze notitie betreft." „„onze verslaggever juist - De openingstijden van Morres worden wellicht taTuimd, waardoor de verkeerschaos in het weekend jogehjk kan worden verminderd. Bovendien worden e maand nog nieuwe bewegwijzeringsborden laatst, die de weg naar dit Hulster meubelbedrijf moe- vereenvoudigen. jit zei burgemeester A. Kessen luderdagavond tijdens de Kgrotingsvergadering op vragen en W van Hulst «even fouten in onununicatie met dorpsraden toe Het zit erop, de vlag in top. Mireille, Nelly Harry Eric en Corina («onze verslaggever Bét - Het college van B en W «Hulst geeft toe dat er fouten maakt in de contacten met de'dörpsraden. „Wij hebben wel- sis toezeggingen gedaan die we ér niet konden waarmaken," ai wethouder P. Weemaes tij de begrotingsvergadering londerdagavond. Dr communicatie tussen gemeen ten dorpsraden is niet optimaal, zo constateerden enkele fracties. ju meer verlangens dan dat a verwezenlijkt kunnen wor- aldus J. Steijaert (CDA), jiet college moet duidelijker aangeven wat wel en wat niet dijk is." T. Blommaert (D66) sprak van steeds terugkerende proble- nen met dorpsraden. De oorzaak van ontevredenheid bij dorps- en wijkraden ligt meestal in het feit de verwachtingen te hoog jaspannen zijn. De dorpsraden zijn vaak teleurgesteld dat niet alle wensen in snel tempo vervuld iunnen worden, maar de t gemeente heeft er gewoonweg geld en mankracht voor. ■Sommige raden zitten met over- ven wensen," bevestigde wethouder P. Weemaes dat standpunt nogmaals. fan onze correspondente bmswaarde - Prins Quibus (Jan jftermans) van Lamswaarde gisteren na zes jaar de stepter gezwaaid te hebben over Hamsoren dit kleinnood over zijn opvolger Stefan de Schrijver. A heb het zes jaar met veel ple tst gedaan, maar ik ben blij dat ïnueens iemand anders aan het JJtr gaat staan," aldus Quibus. nieuwe prins, zijn hofdames le raad van elf zetten in ieder al carnavalesk de bloemetjes Jaiten bij Louis van café de Gerd, Cor, Theo, Jim en Racker. Niet te geloven! Op Vismarkt 4 woont boven. Proficiat. 30 Jaar getrouwd Opa en Oma van harte gefeliciteerd, van ja"1® kleindochter Lisanne. En handelsonderneming Zilverhoek 17 Steenbergen 0167-566748 adres voor i verhuur van: is, minikranen irankladers. Je avond werd opgevrolijkt door Hoerenkapel de Lamsoren en ■co Pico Bello draaide de rest 'inde avond muziek. factie t.u???en: Zuidlandstraat 32, 9 0115-645769, «0115-645742. rkJClfUren: Peter Oggel (editie- H Peter van den Assem, i ï?n Cooten' Rein van der t Har°ld de Puysseleijr, "geneVerstraeten. lS0kstraatl'tel0113" h] 0113-273701 .^Cees Maas (provincie- straat 14, tel, 0114- tfS' ax0114-372771■ JMacteuren:Frank Deij (plv. ed. erlach Hochstenbach. Zeeland: 'Zoomen tel ïrf j"1 vrii' 0115 - 645751 ■zondag 0115 - 645753 Sntie-e^p'citatie van het onafhankelijk raadslid F. de Vries. Die wilde weten hoe het staat met het 'eisenpakket' dat Morres bij het gemeentebestuur op tafel heeft gelegd. „Ik heb eerder al een lans voor Morres proberen te breken. Zo is de verkeersafwikkeling nog steeds een drama. Daarbij heeft een verruiming van openingstij den veel voordelen." De verkeersproblemen spelen vooral in het weekend. Dan krijgt het meubelbedrijf duizenden bezoekers over de vloer. Die stap pen tegen sluitingstijd bijna alle maal tegelijk in hun auto. Het college, in de persoon van wethouder G. van de Voorde, heeft deze week een gesprek gehad met de directie van Mor res. „Daar is een aantal aspecten aan de orde geweest. Wij kennen de ambities van Morres, dat doorgaat als een van de vijf grootste meubelbedrijven van Europa. Morres verdient onze speciale aandacht," vond burge meester A. Kessen, Een eerste aanzet daartoe bestaat uit de verruiming van de ope ningstijden, waardoor het ver keer zich niet en masse een weg naar huis baant. „De raad krijgt hier in december een voorstel over," aldus Kessen. Wethouder Van de Voorde voeg de er aan toe dat een goede ont sluiting van Morres van belang is. „Maar daar hebben we Rijkswa terstaat bij nodig. Dat zullen we met hen bespreken." Van onze correspondente Axel - Franciske Roose uit Hoek verzorgt vandaag een recital in Axel. Roose studeert momenteel aan het Rotterdams conservatorium. Zij is 23 jaar en studeert orgel en kerkmuziek bij Arie Keyzer en Ben van Oosten. Franciske Roose geeft regelmatig concerten in Rotterdam en omgeving. Zij doceert in Rijswijk en Rotterdam en heeft twee koren onder haar hoede. In Dordrecht is zij de vas te organist van de Gereformeerde kerk. In de Gereformeerde kerk aan de Kerkdreef in Axel speelt zij werken van J.S. en C. Ph. E. Bach, C. Franck, M. Reger en F. Liszt. Het concert begint om 20.00 uur. De Toegangskaarten kosten 7,50, kinderen betalen een rijksdaalder. Van onze correspondent Kapellebrug/Kuitaart - Bij gis ternacht te Kappelbrug en Kui taart gehouden snelheidscontro les zijn 91 weggebruikers bekeurd wegens het overtreden van de maximum snelheid van 50 kilometer. In Kapellebrug waar de radar post van de politie tussen 01.00 en 03.00 uur stond opgesteld aan de Gentsevaart reed bijna de helft van de gecontroleerde bestuurders (51 op 109) te hard met als hoogst gemeten snelheid 126 kilometer per uur. Van 04.00 tot 06.00 uur werd gecontroleerd op de Hulsterweg te Kuitaart. De radar registreerde 140 voertui gen, 40 bestuurders reden te hard en de snelste liet 116 kilometer per uur voor zich noteren. Europees kampioen handboogschieten Jozef Vlaeminck ontvangt de Hulsterse paraplu uit handen van Reinaert de Vos. FOTO WIM KOOYMAN Van onze correspondente Hulst - Burgemeester en wethouders van Hulst hebben gisteravond in de ont vangsthal van het Hulster stadhuis een groot aantal sportlieden gehuldigd, die zich tussen 1 september 1994 en 1 septem ber 1995 verdienstelijk hebben gemaakt. De sportlieden vertegenwoordigen verschil lende sport-disciplines. Als aandenken kregen ze een rugzak of een paraplu, al naar gelang de leeftijd. De gehuldigde sportlieden zijn onder meer afkomstig van volleybal-vereniging Morres: het Jongens miniteam, dat een derde plaats behaalde op het nationaal toernooi in Baarn, team Meisjes C, dat een tweede plaats behaal de op de nationale gesloten clubkampioen schappen in Utrecht en team Heren 1, dat kampioen werd in de landelijke derde divisie F. Het eerste herenteam en het eerste mixed team van Tennisvereniging Game '78 werden kampioen van Zeeland. Ook de volgende sportlieden behaalden op Zeeuws niveau ereplaatsen tijdens kampioen schappen: Kim de Maat van Honteruiters Kloosterzande, Femke de Buck en Esther de Vetter van de landelijke rijvereniging en pony club Hulst, Daphne Bussens, die brons haalde tijdens het Nederlandse Kampioenschap Baton Twirling, Tom Pieterse, Martijn Verbist, Joris van Gulick en Rens Pieterse van Zwem- club Koewacht, Eline Velgersdijk van de Zwem- en Poloclub de Bruinvis, Stefan de Block, Debby van Dorsselaer, Martijn Mortier, Liesbeth Breepoel, Tara Wouters, Rik van Laarhoven, Natasja Picavet, Wouter Verdur- men, Eimert-Jan Goossens, René Hellebrekers en Sebastian Vonck van de Hulster Atlethiek- vereniging, Noël Verdunnen, Nathalie van Wolffelaar, Benjamin de Maat, Huub de Maat, Erwin Verdurmen, Davy van de Walle, Jan de Schrijver en Jo van Wolffelaar van de Tafel tennisvereniging Reynaert, Anja d'Hondt-.van de Vijver van Tafeltennisvereniging SAR 72 Kloosterzande, Pascal van Poecke van Tennis club Hulster Ambacht. Cjok Nederlands kampiqen ereklasse bandsto ten Jean Paul de Bruijn werd gehuldigd en in de discipline 'Vogels' waren de prijzen voor Hans Begijn, E. van den Branden, D. Seghers, H. Nicolaas, E. Fassaert en P. Kint. Het team Merckx van Schuttersvereniging St. Jan werd Nederlands kampioen handboog schieten. Die eer was er ook voor Eddy Savooij. Jozef Vlaeminck werd zelfs Europees kampioen handboogschieten. Van de schiet sportvereniging 'Brown-Bess' vielen Arnold van de Walle en Herman Naessens in de prij zen. St.-Jansteen POSTZEGELCLUB - De ver eniging van postzegelverzame laars Het Land van Hulst houdt morgen van 09.30 tot 12.00 uur een bijeenkomst in De Warande voor leden en geïnteresseerden. Er is een vei ling van aangeboden kavels. Ook zijn enkele handelaren aanwezig. OPEN DAG - Het gezinsver vangend tehuis Ter Steene houdt vandaag open dag in het nieuwe tehuis voor de eigen bewoners en hun familie. Aan de Kastanjelaan zal de opzet kleinschaliger zijn met woon eenheden van 4 personen, ter wijl er ook een middenwoning voor 10 personen is. WANDELEXCURSIE Natuurberschermingsvereni- ging De Steltkluut houdt mor gen een wandelexcursie in het stropersbos. Vertrek om 09.30 uur aan de Heerstraat, achter het pompgebouw van Delta Nuts. Koewacht KOFFIECONCERT - Het ouderenkoor geeft morgen een koffieconcert in De Vla schaard. Aanvang 13.30 uur. Toegang gratis. Kloosterzande COLLECTE - De collecte van de Nederlandse Brandwonden Stichting in Kloosterzande heeft 1214,60 opgebracht. Q8 Mangnus opent shop Kapellebrug - Q8 Gebr. Mang nus in Kapellebrug opende deze week een moderne shop en introduceert tevens de Q8 cadeaucard. Tijdens de openingsdagen, vandaag en morgen, krijgt iedereen die voor 25 gulden tankt een gratis fles wijn of een kinderhorloge. Via de elektro nische Q8 cadeaucard worden de spaarpunten voortaan via de computer bijgeschreven. Een volle kaart geeft recht op een PTT-cadeaucheque of een station-cheque ter waarde van vijftien gulden. Deze laatste kan men besteden bij de tankshop, Amax Super markt Mangnus of in viswinkel Mangnus. Worn c?;„Zuidlandstraat 32- "«er,! 40' ^ax 0115-645741 Martin B"W°ordi9ers: Wvi3Rr 0?'ie- Privé °115-563976, <52132 u S-n' Privé 0115- ^''3-562354S Dirnmers' Privé f<e„T0rd,9ers: 314570 m Brar>de, privé 0114- 0ll43j67j9an Verstraeten privé 9ans°0BP!eid®r: Ha"1e Muur- ni'Pnve 076-5020894 lestijden: 8.30-17.00 uur Van onze correspondente Hulst - Vandaag komen 92 nazaten van Jos en Leonie van Eek samen in het Hof van Vlaan deren in Hulst. De reünie, die georganiseerd is door drie kleinkinderen, begint om 14.00 uur. „In totaal zijn er 118 nakomelingen, nonkels, tan tes, neven en nichten en achterkleinkinderen. Het echtpaar van Eek uit de Hemelstraat in Sint Jan steen had tien kinderen, waarvan er drie gestor ven zijn. Van de zeven kinderen is de oudste 85 en de jongste 67 jaar. Omdat Nonkel Louis uit Aus tralië voor zes weken naar Zeeuws-Vlaanderen kwam, hebben we snel deze reünie georgani seerd," aldus Aloys Rottier, een van de drie orga nisatoren. Dat ze niet alle 118 aanwezig zijn, komt omdat een aantal nazaten in Australië of Canada wonen. De familie van Eek is muzikaal en dat gaan ze bewijzen vanmiddag. Er wordt een orkest gevormd van 22 personen en deze groep speelt een aantal harmonie-numers voor de familieleden. „Knap toch, want dit hebben we binnen de veer tien dagen voor elkaar gebokst." De aankomst van Sint-Nicolaas gaat begeleidt van een redelijk fris aanvoelende wind maar bij een temperatuur van ruim 16 gra den. Daarom is het aanbevelenswaardig je te kleden tegen de wind. De algemene weerssituatie ziet er als volgt uit. Boven Cen traal - en óók oostelijk Europa ligt een groot hogedrukgebied met een kerndruk van 1030 Hectopascal, boven onze streken een lage drukgebied met nauwelijks 1000 millibar en dat betekent een nogal forse luchtstroom van hoog naar laag. Aangezien het ten oosten zo'n 5 graden vriest krijgen wij vandaar de frisse wind. De kou ervan wordt geneutraliseerd door een warme luchtstroom bij ons, daardoor de hoge temperaturen. De verwachting voor de komende vijf dagen is dan ook: vandaag wind zuid-oost 6 Beaufort, overdag 16 misschien zelfs 17 graden, komende nacht 5 graden, droog en sterk wisselende bevolking met flink wat zonnige perioden. Morgen wordt het aanzienlijk frisser, de wind is dan meer oostelijker en wordt krachtiger waar door de koude continentale lucht nog sneller wordt aangevoerd. Het wordt dan ook niet meer dan 11 graden, de nacht van zondag op maandag 5 graden, wel droog met opnieuw zonnige perioden afgewisseld met wolkenvelden. Na zondag wordt het over de gehele lijn nóg kouder, maandag overdag 9 graden, 's nachts 4, opklaringen en wolkenvelden. De gehele dag droog, de wind zwakt af naar 2 tot 3 graden uit het oosten. Dinsdag wordt het maar 7 graden en 's nachts 3 graden. De kans op een bui neemt iets toe, maar ook dinsdag wisselend bewolkt en ook forse zonnige perioden. Woensdag is nagenoeg hetzelfde, zoals dinsdag noordelijke wind, 2 tot 4 Beaufort en langzaam wordt het kouder. Hoe was het weer vorig jaar op 11 november? Overdag 11,5 jTraad, 's nachts 7 graden, géén tegen, maar ook géén zon! De extreme temperaturen op 11 november sinds 1900! In de nacht van 10 op 11 november 1908 vroor het 5.1 graad en in 1977 was het overdag 17.9 graden Wat mogen de zeilers en surfers verwachten? Vandaag wind zuid 5 tot 6, zicht goed, golfhoogte 1 meter, temperatuur water 13 gra den. Morgen wind oost-zuid-oost 5 tot Beaufort, zicht goed, golf hoogte 80 cm. In de tuin kunt u vanaf vandaag de tulpen en paas bloemen planten, ook is dit de plantperiode voor fruitbomen en andere bomen, als u een steunpaal gebruikt, plaats die circa 10 cm, zuid-westelijk van de te planten boom daar komt altijd de meest krachtige wind vandaan. Heeft u een moestuin strooi dan afgevallen bladeren tussen prei en wortelen, dan blijft de grond vorstvrij. De weerspreuken: 'Een waterige zon en bleke maan, kondigen regen aan' en 'Is het donker op Sint-Marijn, zo zacht zal de win ter zijn'. ZATERDAG MARKTEN GENT Land- en tuinbouwbeurs - deelna me van Toeristisch Bureau Zeeuwsch- Vlaanderen - thema Plattelandstoe- risme - tent in centrum Sint-Lievens- Houtem - 9.00-18.00 uur (vr t/m ma) KORTRIJK Classic Beurs - deelname door geschenkenhuis Petra van Geyt uit Hulst - thema I Lirici, Muranoglas-col- lectie - Hallen - 11.00-20.00 uur (t/m 2Q] THEATER AXEL Kriebels in de buik (blijspel) - door Siesa - De Halle - 20.00 uur - za uitver kocht (vr en za) OOST-SOUBURG Bonbons in luxe verpakking (klucht) - door toneelvereniging S.T.E.C. - De Zwaan Kromwegesingel - 20.00 uur (ƒ10) TERNEUZEN Jongens waren we - door de Gebroeders Flint - Zuidlandtheater - 20.00 uur (ƒ20) VLISSINGEN Els de Schepper (cabaret) - Vlaamse Zeep - Vestzaktheater - 20.00 uur 17,50) KLASSIEK AXEL Franciske Roose (orgel) - met wer ken van Franck, Reger en Bach - Gere formeerde Kerk Kerkdreef - 20.00 uur GOES Try-out Lang Leve de Opera (musi cal) - met Jasperina de Jong - De Prins van Oranje - 20.00 uur 32,50) MIDDELBURG Het Zeeuws Orkest - o.l.v. dirigent Enst van Tiel - m.m.v. Het Zeeuws Philharmonisch Koor, Miranda van Kralingen (sopraan) en Hans van Hei ningen (bariton) - De Schelde voor sopraan, koor en orkest - Sequentia uit het requiem - i.k.v. Gerard von Brucken Fock-herdenking - Concert zaal - 20.00 uur 22,50) Jeugdconcert - muzikaal avontuur van Peer Gynt - Concertzaal - 14.00 uur (gratis) De Goese Operette Vereniging - La Belle Héléne - Stadsschouwburg - 20.00 uur (ƒ22,50) POP EN JAZZ GOES Finale De Zeeuwse Belofte - Podi um 't Beest Beestenmarkt - 21.30 uur (ƒ12,50) TERNEUZEN Texas Bluesmen Revue - met Miller - Porgy Bess - 21.00 uur 15) VLISSINGEN Sequoyah (southernrock) - De Piek Hellebardierstraat 13 - 22.00 uur 10) Greetje Kauffeld Trio (jazz) - Impressions of New Orleans - Arse naaltheater - 20.00 uur 20) DIVERSEN BRESKENS St.-Nicolaasintocht - aankomst vis sershaven -14.00 uur EEDE Vogelexpositie - vele soorten - Hof van Eede -14.00-22.00 uur HULST Buutreednersevenement - ludieke kaartverkoop buutreedners festival - Den Dullaert -11.11 uur Schieting - café De Kroon -14.00 uur TERNEUZEN St.-Nicolaasintocht - centrum - mid dag Kaarting - 't Schelpenhoekje -14.00 uur Verkooptentoonstelling - Tessel- schade Arbeid Adelt - serviceflat Resi dentie Terneuzen -11.00-16.00 uur ZUIDDORPE Schieting - 't Schutterslokaal -14.00 uur WESTDORPE Wafelactie - De Koeters - afhalen mogelijk vanaf 10.00 uur in Concor dia SAS VAN GENT MEGA-kroegentocht - met bekend making prins carnaval - vanaf 20.00 uur Ophalen oud papier - wijken ten oosten van spoorlijn - harmonie De Vereenigde Vrienden - vanaf 09.00 uur CLINGE Dansen - ANBO - Malpertuus - 20.00 uur Hengelen - Clinge Hengelaarsvereni ging - grote prijs Ronny de Koek - Witte Bergen ST.-JANSTEEN Dansen - St.-Jan - De Warande - Jum bo Trio-20.30 uur Schieting - St.-Jan -14.00 uur AXEL Bingo - Clublokaal showband Axel - 20.00 uur Rommelmarkt - De Boemerang Kaarting - De Halle -14.00 uur Bieden en jokeren - Gregoriuscen- trum - duivenmaatschappij De Ver wachting - 20.00 uur SPUI Bingo - De 3 Gehughten - 20.00 uur NIEUWVLIET Kampioenendag - afdeling Zeeland postduivenhouders - De Pannen- schuur -14.30 uur DRIEWEGEN Duivenshow - Jong Maar Moedig - café Nieuwlandse Molen -14.00 uur TERHOLE Kaarting - café Staminee -14.00 uur NIEUW-NAMEN Ophalen oude papier - De Schelde- zonen - 09.00 uur - start Hulster- loostraat FILMS GOES Grand Theater 14.00 uur Free Willy 2 19.00 en 21.30 uur Waterworld HULST De Koning van Engeland za/14.00 uur; zo/13.45 en 16.15 uur Doornroosje za/19.30 en 22.00 uur; zo/13.45,19.00 en 21.30 uur Species za/19.30 en 22.00 uur; zo/13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur Nine Months za/19.30 en 22.00 uur; zo/13.45,16.15 en 21.30 uur Waterworld za/19.30 en 22.00 uur; zo/13.45, 16.15,19.00 en 21.30 uur Seven za/19.30 en 22.00 uur; zo/16.15 en 19.00 uur Assassins za/22.00 uur; zo/19.00 en 21.30 uur Apollo 13 MIDDELBURG Cinema - za/20.00 uur Tango Argen- tino za/22.30 uur; zo/20.00 uur Antonia OOSTBURG Ledeltheater za/20.00 uur All night horror show zo/14.30 uur Batman Forever VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 14.00 uur Doornroosje 14.00 uur Mortal Kombat 14.00 uur André 14.00 en 19.00 uur Nine Months 21.30 uur Assassins 19.00 en 21.30 uur The Net 19.00 en 21.45 uurSeven 19.00 en 21.30 uur Species BRUGGE Kennedy Complex 14.30,17.15,20.00 en 22.30 uur Dolo res Claiborne 20.00 uur Braveheart za/17.15 en 22.45 uur; zo/22.45 uur The madness of King George 14.30 uur Free Willy2 14.30 uur De Zwanenprinses 17.15 en 20.00 uur The Bridges of Madison County 14.30, 17.15, 20.00 en 22.30 uur Assassins Ciné Kennedy - 17.15 uur Caduta degli Dei KNOKKE Beverly Sereens 15.00,17.30,20.00 en 22.30 uur Apol lo 13 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Waterworld 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Assassins 20.00 en 22.30 uur The Net 15.00en17.30uur Power Rangers the Movie ZONDAG MARKTEN GENT Land- en tuinbouwbeurs - deelna me van Toeristisch Bureau Zeeuwsch- Vlaanderen - thema Plattelandstoe- risme - tent in centrum Sint-Lievens- Houtem - 9.00-18.00 uur (vrt/m ma) KORTRIJK Classic Beurs - deelname door geschenkenhuis Petra van Geyt uit Hulst - thema I Lirici, Muranoglas-col- lectie - Hallen - 11.00-20.00 uur (t/m ZüL THEATER TERNEUZEN Jan Rot - Hard zingend in het donker - Porgy Bess -15.30 uur 15) POP EN JAZZ HOEK Jazz behind the dikes - met het Ronnie Verbiest Quartet - De Molen hoek -15.00-18.00 uur (gratis) KLOOSTERZANDE Greetje Kaufeld in concert (jazz) - Greetje Kaufeld met Jan Menu en Rob Nieuwerkerk - Krokodilbar hotel de Linde-15.00-18.00 uur MIDDELBURG Soesja Citroen Band (jazz) - Theatercafé Stadsschouwburg -15.30 uur (ƒ15) KOEWACHT Koffieconcert - De Vlaschaard - 13.30 uur DIVERSEN KLOOSTERZANDE Hoktentoonstelling - De Reizende Man -10.00 uur Prijskaarting - De Reizende Man - 14.00 uur EEDE Vogelexpositie - vele soorten - Hof van Eede -14.00-22.00 uur PROSPERPOLDER Wandeltochten - 6 en 14 km - Jeugdcentrum -10.00-15.00 uur ST.-NIKLAAS Ruildag - lokaal het Centrum Grote Markt-9.00-12.00 uur STEKENE Ruildag - ruilclub De Regenboog - zaal Bond Moyson Dorpsstraat - 9.00- 13.00 uur ZUIDDORPE Schieting - Willem Teil -14.00 uur IJZENDIJKE Schieting - café Les Amies - 14.00 uur LAMSWAARDE Schieting - café De Vier Jaargetijden - De Vrede - 50,- gratis -14.30 uur DRIEWEGEN Duivenshow - Jong Maar Moedig - café Nieuwlandse Molen -14.00 uur ZANDSTRAAT Kaarting - De Straete -14.00 uur TERNEUZEN Theedansant - Zuidlandtheater - 14.00 uur ST.-JANSTEEN Bijeenkomst postzegelclub - De Warande-09.00-12.00 uur

de Stem | 1995 | | pagina 21