DEREN Opvanghuis voor verslaafden Burgemeester van Sas van Gent wast gemeenteraad de oren 'Officiële' steen Bosdorp gelegd Vrijage betekent nog geen huwelijk Kessen haalt uit naar openbaar ministerie POLITIE RAPPORT PLAATSELIJK NIEUWS Hulst tellingen Riooltarieven in Hulst gaan definitief omhoog Knipperlichtrelatie eindigt in drama voor ex-vriendin pionoptocht f>ack 24.95 den 39.50 dbStem ZEELAND jjarbé: 'Locatie nog niet bekend en financiering is ook nog niet rond Amendementen halen geen meerderheid Voor mishandelen van agent twaalf maanden in cel Start van diabetes-collecte in Terneuzen Geslipt Diefstal Portemonnee ont vreemd Kop-staartbotsing Westdorpe Sas van Gent Terneuzen Carnaval in Philippine Meerdere nieuwe woonwagencentra in Sas van Gent MBER 1995 02 N TEEN Café De Kroon -14.00 ater 1.30 uurWaterworld van Engeland 2.00 uur Species 2.00 uur Nine Months 2.00 uur Waterworld 2.00 uur Seven Assassins Apollo 13 BURG 20.00 uur Antonia Tango Argentino GEN a 1-2-3-4 Nine Months Assassins 1.30 uur The Net 1.45 uur Seven 21.30 uur Species E Complex 22.30 uur Dolores Claibor- Braveheart r The madness of King r The Bridges of Madison 22.30 uur Assassins "E Screens 22.30 uur Apollo 13 22.30 uur Waterworld 22.30 uur Assassins 22.30 uur The Net treednen in Hulst is zo en vierde voorstelling te pland op zondagmiddag gehouden, start op 11 no- om 11.11 uur in het ge- hapscentrum den Dullae- ijn minder zitplaatsen dan jaren vanwege de strenge- atregelen naar aanleiding nieuwe wet op de brand- ging. Dat scheelt ongeveer d plaatsen per voorstel- oen dat bekend werd kwa- e telefoontjes bij ons bin- snel bleek dat drie voor gen niet voldoende waren rom koppelen we er nu een voorstelling aan vast. En middag, dat is voor hen t graag 's avonds komen de nheid om ons eens aan het te zien," aldus een van de edners. et voor de tonpraters een belasting is, vier optredens weekend, wordt wegge- t een grote vraag naar en wordt verwacht, werkt net als verleden jaar met ummers. estuur wil hen die een po- "Tlen wagen om in de ton te nemen, nogmaals aan- n zich vooral te melden. Dat og tot 1 december bij Rudi ogge, telefoon: 0114- 7. stdijk - Vanavond wordt ter enheid van St.Maarten in stdijk een lampionoptocht den voor de jeugd, vertrek van de optocht is uur vanaf de basisschool. ieren over Zeeuwsch- gesteld uit penteke- jeristieke plaatsen en •■plaatst in Dagblad los van Grieken en out. Voor de inwoner een aardige opfris- zoal te zien is in zijn Voor de toerist een iad bij een bezoek 1 sgebied tussen Hol- inderen. ar bij alle WV- en boekhandelaren i/sch-Vlaanderen. VRIJDAG 10 NOVEMBER 1995 B^ M onze verslaggever L van Gent - Burgemeester J. van van Sas van Gent heeft de ^enteraad en met name de oppo- ftièpartijen gisteren eens flink de ^gewassen. Velschillende fracties hadden flinke kri- k 0p (je informatievoorziening naar de gemeenteraad toe, maar kregen meteen de bal terug. Aanleiding was dat raadsleden uit de krant moesten lezen dat Axels en Sas van Gent een mogelijke fusie bekijken. „Vorig jaar hebben we u gevraagd acti viteiten te ontplooien om een betere samenwerking te bewerkstelligen tussen college en raad," betoogde R. Noët (WD). „Daar hebben wij, en niet wij alleen maar ook andere fracties, weinig van gemerkt." Reden voor burgemeester Van Rest om fel van haar stoel op te veren. „De raad op tijd inlichten? Nou daagt u me uit. Als ik een vergadering bijeenroep met alle fractievoorzitters komt de helft niet of zijn er wel andere problemen. Ik word er doodziek van." Als voorbeeld noemde ze een bijeenkomst van de commissie Alge mene Bestuurlijke Aangelegenheden, waar politiechef Goudswaard van alles uit de doeken zou doen over het drugsbe leid. Amper een paar uur voor de verga dering meldden zich drie van de vijf fractievoorzitters af, zodat de burge meester de bijeenkomst maar afblies. „Ik had op die dag belangrijker zaken," verdedigde Noët zich. „En u verzet ook weieens vergaderingen als er eens iets tussen komt." „Ja, maar wel ruim van de tevoren," reageerde de burgemeester. „Als u wat anders te doen heeft dan is dat uw goed recht. Het is maar waar je als raadslid je prioriteit legt. Dan blijft u toch lekker thuis." flifligewaosc". viteiten te ontplooien om een betere ik een vergadering bijeenroep met alle dering meldden zich drie van de vijl dat uw Verschillende fracties hadden flinke kri- samenwerking te bewerkstelligen tussen fractievoorzitters komt de helft niet of fractievoorzitters af, zodat de burge- als raa Jjkop de informatievoorziening naar de college en raad," betoogde R. Noët zijn er wel andere problemen. Ik word er meester de bijeenkomst maar afblies. toch le lvan onze verslaggever lerneuzen - De gemeente Terneuzen zet in de loop van volgend jaar in samenwerking met de Agogische Zorg- ©tra Zeeland (AZZ) een opvanghuis voor dakloze hard- jdrugverslaafden op. gemeentebestuur een dringend beroep op het kabinet alsnog met geld over de brug te komen om de drugoverlast beter te kunnen beteugelen. Barbé toonde zich verheugd met dit extra drukmid del van de gemeenteraad. Het onderstreepte volgens hem dat Terneuzen de voorrang die de regering aan de vier grote steden geeft niet accepteerde. De WD en GroenLinks vroegen het college de pijlen ook eens meer te richten op verbetering van het imago van Terneuzen, dat te lijden heeft van alle negatieve berichten over de drugoverlast. „We moeten geld beschikbaar stellen om in de binnenstad allerlei activiteiten te laten ontplooien," aldus A. van Himme, de fractievoorzitter van GroenLinks. „Zodat er een bruis ende binnenstad ontstaat waar het de moeite waard is om te wonen." Van Himme riep in dat verband de actiegroepen tegen drugoverlast op hun energie niet in negatieve acties te stoppen, maar de krachten te gebruiken met een positieve insteek. De burgemeester zegde toe de promotie van de stad in het senio renconvent, de vergadering van fractievoorzitters en college, aan de orde te stellen. Barbé deelde dat mee in de begrotingsver- van de gemeenteraad. 'ï)e locatie van het opvangcen- iun voor dakloze junks, die er jjjecht kunnen voor een douche, ontbijt en overnachting, is nog niet bekend. De financiering van je voorziening is evenmin rond. Hot tehuis kost op jaarbasis vier ton," aldus Barbé. AZZ betaalt de helft, de gemeente andere twee ton op tafel Want bij het rijk heeft Iemeuzen geen geld los gekregen. kabinetsbeleid is namelijk gericht op de problemen in de vier e steden. „We hopen die twee op een creatieve manier bij ar te sprokkelen in de gemeentebegroting," zo zei Barbé. AZZ begin verder op korte ter mijn een sociaal pension in de bin- id van Terneuzen voor de g van andere mensen die in psychische nood komen te verkeren. De bestrijding van de drugproble- beheerste gisteren voor een belangrijk deel het debat dat de Temeuzense raad voerde over de nieuwe gemeentebegroting. De voltallige raad nam onder meer een door het CDA ingedien- motie aan. Daarin deed het Van onze verslaggever Hulst - De rioolrechten gaan in Hulst volgend jaar definitief omhoog met ongeveer twintig procent, ongeveer een tientje per gezin. Een amendement van D66 en F. de Vries (onafhankelijk) kon gisteravond niet op een meerderheid van de gemeenteraad rekenen. Beide oppositiepartijen wilden geen stijging. Het amendement dat A. Hegger vervolgens namens de PvdA indiende - de socialisten wilden een lagere tariefsverhoging - kreeg eveneens te weinig steun. 'orig jaar stegen de riooltarieven ®et 25 procent. B en W beloofden toen dat die in de zittingsperiode 'an het huidige college niet nog eens zouden stijgen. Dat dit nu »el gebeurt, is tegen het zere been van D66, De Vries, PvdA en Lijst taggeman, zo bleek tijdens de begrotingsraad. De Vries: „Ik blijf op het stand punt staan dat de lastendruk voor ie inwoners van Hulst al hoog genoeg is en nu nog eens wordt opgevoerd." T Blommaert (D66) constateerde iat hierdoor de afstand tussen politiek en burger 'groeiende is'. ®i: „Het geloof in de poütiek is al laag. Door deze actie van B en W w°rdt dat er niet beter op.Heg- 8et: „Als het college iets belooft, ooet het zich daar aan houden." othouder G. van de Voorde e ende ^a' er vorig jaar toezeg- pogen zijn gedaan. Maar de kos- un uitvoering van het riool- «üeersplan zijn dermate hoog «hij een verhoging gerechtvaar- gd vindt. „Vandaar dat ik mij er voor schaam op de gedane a' nppèl op het Zeeuwse open- r «fisterie (OM) sprak bur- uit tühr A' fessen gisteravond ring begrotingsvergade- haalde fel uit naar het Persofficier D. Veurink noemde Kessen's optreden onlangs 'ongewenst solisme'. De Hulster burgemeester sluit vol gens Veurink op eigen houtje de eoifeeshops, zonder overleg met andere Zeeuws-Vlaamse gemeen ten. Die uitspraken verwierp Hessen gisteren ten stelligste. Volgens hem staan de andere Zeeuws- Naamse gemeenten, op Terneu zen na, op dezelfde lijn als Kessen. De steun van het Openbaar Minis terie in de aanpak van de drug overlast in Hulst zou door het FOTO CAMILE SCHELSTRAE- Bouw van stichting Zeeuwse Instelling Beschermd Wonen aan de Tuinstraat. Van onze verslaggever Hulst - Bestuurslid P. Bosch van de stichting Zeeuwse Instelling Beschermd Wonen (ZIBW) heeft gisteren de 'officië le' steen geplaatst van het nieuwe Bos- dorpcomplex in de Hulster Tuinstraat. De vier huizen staan inmiddels over eind en hoeven alleen nog afgewerkt te worden. In het voorjaar trekken de bewoners in hun nieuwe behuizing. De steenlegging was het laatste wapenfeit van Bosch als bestuurslid van de stichting waarin hij 25 jaar zitting heeft gehad. Het Bosdorpcomplex heeft nu nog onderdak in het klooster van de Pater Maristen aan de Carmelweg in Hulst. Daar wonen zeventien mensen met psychische problemen. De overkoepelende ZIBW wil juist de inte gratie van die mensen in de 'gewone' samen leving bevorderen. „Huisvesting in een gewone straat," legt ZIBW-voorzitter G. de Bruijn uit. „Daarom ben ik buitengewoon blij met deze geschikte plek in de Hulster binnenstad, in de buurt van alle voorzienin gen." Het woonblok in de Tuinstraat biedt plaats aan achttien bewoners. Het bestaat uit twee gewone huizen waarin vier bewoners kun nen worden gehuisvest, een voor rolstoelge bruikers aangepast huis voor eveneens vier bewoners en een woning waarin zes mensen kunnen worden ondergebracht. toezegging terug te komen." Maar dat de kosten van het opknappen van de riolering groot zijn, dat had het college vorig jaar ook al kunnen weten, voerde de oppositie aan. „Ik kan u verzeke ren dat niemand van het college het rioolbeheersplan vóór septem ber heeft gezien. Trouwens, een tientje verhoging is niets als je dat vergelijkt met de werkelijke kos ten die naar voren komen uit het rioolbeheersplan. Dan spreken we van drie- tot vierhonderd gulden per gezin." Van de Voorde wist de oppositie partijen niet te overtuigen. D66 en De Vries dienden een gezamenüjk amendement in, die de verhoging van de rioolrechten moest tegen houden. Alleen de raadsleden van de PvdA. WD en Lijst Brugge- man steunden hen daarin en het amendement werd verworpen. Reden voor de socialisten ook met een amendement op de proppen te komen. Hegger stelde daarin een mildere verhoging voor de laagste categorie voor. Een meer gediffe rentieerde verhoging dus. Dat amendement haalde het ook niet. Zij het dat de PvdA-wethouder P. Weemaes nu wèl voor stemde 'omdat ik voorstander ben van een gedifferentieerde verhoging'. Van onze verslaggever Sas van Gent - 'De vrijage tussen de gemeente Sas van Gent en buurman Axel hoeft nog niet meteen uit te lopen op een verloving, of zelfs een huwelijk. Maar dat ligt in de toekomst wel voor de hand, want van een intieme relatie met de andere buurman Ter neuzen willen burgemeester en wethouders van Sas van Gent niets weten.' Dat viel gisteren tijdens de Sasse begrotingsvergadering te belui steren uit de mond van burge meester mevrouw J. van Rest. Zij ging in op de kritiek dat de Sasse raadsleden uit de krant moesten lezen dat de secretarissen van beide gemeenten de mogelijkhe den voor een eventuele fusie bekijken. Dat werd namelijk twee weken geleden bekend gemaakt tijdens de Axelse begro tingsvergadering. Volgens de Sasse fracties druist een dergelijke handelwijze in tegen eerdere afspraken dat de gemeenteraad tijdig geïnfor meerd zou worden over ontwik kelingen op het gebied van gemeentelijke herindeling. Bovendien zouden, zo is ook afgesproken, alle mogelijkheden in dat kader onderzocht worden. Volgens mevrouw Van Rest trekt de gemeenteraad uit de voorzich tige toenadering te voorbarige conclusies. „Niet het college maar de raad loopt te hard," aldus de burgemeester. „Natuur lijk onderzoeken we alle opties, maar het ligt voor de hand dat we met Axel beginnen. We doen dus eigenlijk precies wat u wilt." De gemeenteraad sprak zich twee jaar geleden uit voor zelfstandig heid als eerste keuze. „Maar inmiddels is er wel wat gebeurd," hield mevrouw Van Rest de vroe de vaderen voor. „We moeten ons weinig illusies maken. Het kabi net wil naar gemeenten van mini maal tussen de 19 en 20.000 inwoners. Dat kunnen we niet leuk vinden, maar we ontkomen Jjton1 onze verslaggever Hulst - Als het Hulster drugbeleid van zowel inwoners, de rechter en de Raad van State steun krijgt, dan moet het open bar ministerie alle medewerking geven bij het sluiten van ille gale verkooppunten in de Reynaertstad. t\ solitair Wel^ i°p1fe?en van Kessen het geding kunnen komen, het Veurink doorscheme ren. Een 'heikel' punt noemde Kessen die uitspraak: „De gemeente en de bewoners hoeven dan dus niet te rekenen op de medewerking van justitie," maak te Kessen uit die woorden op. Hij vindt dat absurd, vooral omdat hij in zijn beleid de rechter en de Raad van State achter zich heeft staan. De raadsfracties vroegen het col lege werk te maken met de aan pak van de illegale verkooppun ten van drugs in Hulst en de daar mee gepaarde overlast. Kessen beaamde dat met de sluiting van de coffeeshops het nog niet gedaan is met de drugverkoop. Maar dat er in Hulst twintig ille gale verkooppunten zijn, wat de PvdA voor rekende, „komt niet overeen met de getallen van de politie," aldus Kessen. Van onze correspondent Middelburg - Het was in zijn visie puur onrecht dat het was geschied. Tijdens de behande ling van de zitting sputterde hij veel en luidkeels tegen, maar het vonnis dat de recht bank in Middelburg gisteren over hem velde, hoorde hij in alle rust aan. Tien maanden cel plus nog eens 2 maanden cel omdat hij het mis drijf had gepleegd terwijl hij nog in zijn proeftijd liep en het beta len van 3.500 gulden smartegeld aan zijn twee slachtoffers. En dat alles omdat hij eind augustus van dit jaar in Terneuzen als argeloze 'toerist' een politiehond had geaaid. Dat was het begin ten minste. Bij die aaierij kreeg B. van de twee politiemensen het verzoek om de hond met rust te laten. Toen dat verzoek door overvloe dig drankgebruik en XTC- pillen niet direct tot B. door scheen te dringen, volgde een klein corrige rend tikje met de wapenstok. Als gestoken door een kudde wespen stoof B. op en ging beide agenten te lijf. Beide agenten moesten zich ver volgens onder doktersbehande ling laten stellen. Begin maart werd B. door het Hof in Den Haag veroordeeld tot vijf maan den cel wegens eveneens het mis handelen van een politieagent. Wethouder P. Hamelinck gaf gisteren in het gemeentehuis het startsein voor de diabetes-col lecte die volgende week wordt gehouden. Hij deed dat door het deponéren van de eerste gift in de collecte-bus. „Ik ben graag bereid het startsein te geven. De Cadzand - Op de provinciale- weg tussen Cadzand en Nieuw- vliet raakte gistermorgen bij een eenzijdig verkeersongeval een 26-jarige man uit Vlissin- gen gewond. Door onbekende oorzaak raakte hij de controle over zijn personenauto kwijt, kwam in een slip en belandde in een sloot. Daarbij werd de auto geheel vernield. De bestuurder werd overgebracht naar het ziekenhuis in Oost burg, maar kon na behandeling aldaar worden ontslagen. Terneuzen - Een 19-jarige inwoner uit Terneuzen deed bij de politie in zijn woonplaats aangifte van diefstal van zijn bromfiets. Het voertuig stond niet afgesloten geparkeerd voor een café aan de Oudeland- seweg in Terneuzen. Terneuzen - Vanuit een kleed ruimte van een sportvereniging aan de Zuidersportlaan te Ter neuzen werd een portemonnee ontvreemd met daarin een geldbedrag, bankpas en een identiteitskaart. De gedupeer de was een 16-jarige jongen uit Terneuzen. Terneuzen - Bij een kop- staartbotsing op de Willem de Zwijgerlaan in Terneuzen wer den twee peronenauto's beschadigd. Een 50-jarige automobilist uit Terneuzen zag te laat dat de bestuurder van een voor hem rijdende auto, een 29-jarige man uit IJzendij- ke, zijn voertuig net voor de kruising met de Churchilllaan afremde en botste er tegen aan. COLLECTE - Leden van het Westdorpse brandweerkorps haalden vorige week 1183,70 op tijdens de collecte voor de Nederlandse Brandwonden Stichting. In Oostburg bracht deze collecte f 1304 op. WAFELACTIE - De westdorp se carnavalsstichting De Koe- ters houdt morgen de gebrui kelijke wafelactie. Uiteraard komt de opbrengst hiervan ten goede aan de organisatie van het leutfeest in het dijkdorp. Leden van de Raad van Elf komen huis-aan-huis de koe ken venten. Vanaf 10.00 uur kan men de wafels eveneens afhalen in cultureel centrum Concordia. -N0-MM-C0-OUD PAPIER - Morgen wordt het oud papier in de wijken ten oosten van de spoorlijn weer opgehaald door de leden van harmonie de Ver- eenigde Vrienden. Zij begin nen hiermee om negen uur. THEEDANSANT - In het Zuidlandtheater wordt zondag 12 november een theedansant gehouden van 14.00 tot 16.45 uur. De zaal gaat om 13.30 uur open. WANDELEXCURSIE - Zater dag 25 november is er een excursie in De Braakman- Noord. De aanvang is 10.00 uur en de excursie wordt geleid door L. Calle. Het ver trek is aan de meest oostelijke parkeerplaats aan de Savoy- aardsweg. In dit gebied is een grote variatie aan biotopen dicht bij elkaar aanwezig, zoals diverse soorten bos, grasland en kreken. Eveneens kunnen diverse eendachtigen op de kreek worden waargeno men. -Cl-MM-CO-VERKOOP - De algemene Nederlandse vrou wenvereniging Tesselschade Arbeid Adelt houdt morgen een verkooptentoonstelling. Deze is in de serviceflat Resi dentie Terneuzen aan de Stu- vezande van 11.00 tot 16.00 uur. In 1996 viert Tesselschade Arbeid Adelt het 125-jarig bestaan. Naar aanleiding van dit lustrum komen allerlei artikelen met TAA-emblemen in de handel. Deze artikelen zijn nu al tijdens deze ver kooptentoonstelling aanwezig. KINDERPOSTZEGELS - De Stichting Kinderpostzegels Nederland begint woensdag 15 november met de verkoop van de nieuwe serie kinderpostze gels, kerst- en nieuwjaars kaarten. De verkoopstands zijn in Terneuzen te vinden in winkelcentrum Zuidpolder, iedere dag van 09.30 uur tot 17.00 uur, ziekenhuis De Hon- te vanaf 16 november op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag en in het ABC-com- plex op woensdag, vrijdag en zaterdag. Het thema van de postzegels is dit jaar 'Kind en fantasie'. De opbrengst is bestemd voor kin deren in binnen- en buiten land die het extra moeilijk hebben. er niet aan." Als dan toch de krachten gebun deld moeten worden, ligt het vol gens Van Rest voor de hand dat Sas dat doet met een gemeente waarmee op basis van gelijk waardigheid gesproken kan wor den. „Met een partner die je kunt vertrouwen en niet met een part ner die bijvoorbeeld alles uit de kast haalde om woningbouw in Philippine tegen te gaan," gaf de burgemeester een sneer richting Terneuzen. Waarmee meteen dui delijk werd gemaakt dat Sas niet op samenvoeging met Terneuzen zit te wachten. Wel met Axel dus. „Maar het moet een heel zorgvul dig proces zijn, waarbij we niet te hard moeten lopen." Van onze correspondent Middelburg - Officier van justitie, mr D. Veurink, heeft gisteren op de zitting van de rechtbank in Middelburg een gevangenis straf van twee jaar waarvan acht maanden voorwaardelijk geëist tegen de 34-jarige Vlissinger A.L. De Vlissinger wordt verdacht van verkrachting en mishandeling van zijn ex- vriendin en bedreiging met de dood van haar nieuwe vriend. opbrengst wordt immers gebruikt voor weten schappelijk onderzoek om te bekijken hoe deze suikerziekte bestreden kan worden.De collecte gaat komende maandag van start en duurt tot vrijdag. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE De relatie die L. en zijn vriendin hadden was volgens zowel de raadsman als de officier wazig, vreemd, mistig en gelijk een knipperlicht. Knetterende ruzies werden afgewisseld met tedere momenten en iedere denderende ruzie werd tussen de lakens opge lost. Uiteindelijk liep het toch allemaal fout af en is de relatie definitief ten einde. Het geruzie begon al in 1994, toen beiden op vakantie in Praag waren. Zij had veel te veel gedronken en hij was de sleutel van de kamer vergeten. Er ont stond een ruzie, er vielen rake klappen over en weer en L. ver trok richting Nederland. Enkele dagen later, in Nederland, ont dekte de vriendin dat haar vinger was gebroken en deed zij aangif te. Kort daarna bloeide de relatie weer op en trok zij de aanklacht in. Vervolgens raakte de relatie begin dit jaar weer uit en ging zij verder door het leven met de Vlis singer M.B. die haar bij tijd en wijle van harddrugs voorzag. L. kwam zijn rivaal tegen en na een woordenwisseling gaf hij hem een ferm pak slaag en dreigde hij B. 'in reepjes te scheuren of te vermoorden' als hij zichtbaar in Van onze correspondent Philippine - Het carnavalssei zoen in Philippine wordt zater dag 11 november geopend met een feestelijke dag voor jong en oud. De organisatie is in handen van carnavalsvereniging De Mos- selkrauwers. Om 14.30 uur is er een ballonnen wedstrijd voor de kinderen. De ballonnen worden opgelaten bij de kiosk. Om 15.00 uur is er een grandioos optreden van een clown bij Kees en Nelly, Het prinsenbal begint om 20.30 uur in café Marinet. de buurt van de vriendin durfde te vertonen. Kort daarop ruilde de vriendin B. weer in voor L. en begon het geruzie weer opnieuw. Medio mei was er weer zo'n botsing en na afloop daarvan wilde L. met haar - zoals gebruikelijk na knetteren de ruzies- de liefde bedrijven. Zover kwam het niet, want kort nadat hij haar en zichzelf had ontdaan van de kleren stoof zij naar buiten en riep ze om hulp. Volgens L. was alles in goede harmonie gebeurd. Een verkla ring die haaks op de hare stond, want zij had het over een regel rechte verkrachting, waarbij de kleren haar van het lijf waren gerukt. L. bestempelde alle beschuldigingen aan zijn adres als 'leugens'. De rechtbank wijst vonnis op 23 november. Van onze verslaggever Sas van Gent - De woonwa genbevolking van het woon wagencentrum in Sas van Gent wordt verspreid over meerdere locaties binnen de gemeente. Burgemeester mevrouw J. van Rest zei dat gisteren tijdens de begrotings vergadering. Hoeveel nieuwe woonwagencen tra er komen, kon de burgemees ter niet zeggen, maar in ieder geval meer dan één. Het eerste plekje dat B en W op het oog heb ben, biedt ruimte aan 10 tot 12 woonwagens. Over de locatie hulde het college zich gisteren in stilzwijgen en de fracties drongen ook verder niet aan. De gemeen teraad krijgt in ieder geval vol gende maand een voorstel daar over. Dat moet ook wel, want de gemeente moet voor 1 januari de procedure in gang zetten.

de Stem | 1995 | | pagina 11