OZ boekt eerste seizoenzege Van de Linde in Schipholloop 'STEEN onterecht aangevallen' B-klasse is terug in Den Dullaert telefoon n! Oostburgse loper voor vierde keer rond Haarlemmermeer ran Weet Frans Maas opent We editie Indoor Zeeland DËSTBM SPORT ZEELAND B2 zaalvoetbal in tweede klasse van regionale zaalvoetbalcompetitie ft erin rijden. g 1, tel. 0117-45 2679. Voetbal atletiek Trainer Edy de Witte voelt zich genomen door uitspraken van Sluiskil-zijde SPORTNIEUWS KORT Jong Zeeland verliest nipt Jeugd Zeeland klopt Hontenisse Cl Turnwedstrijden voor vrowuen Zeeuws kampioenschap jeugdschaken Sinterklaaslopen in Graauw Winst Bron met korfbalscore Scheldestroom naar Amersfoort Huldiging motorcrossers RES in Axel Ben de Ridder wint met klein verschil van Kloetinge: 7-6 Vaste sponsor Hulster indoortoernooi goed voor herkenbaarheid 1995 x si DONDERDAG 9 NOVEMBER 1995 onovertroffen weg- iblieme multi-link nelophanging, zn zijn uitgebreide iningen? Compu- Irde kreukelzones, rbaaren standaard In startonderbreker n 3 jaar of100.000 rendeling, stuurbe- \lling en u zult zn dealer uitkomt. oefrit. yan onze sportmedewerker jxel-In de tweede klasse van I u regionale zaalvoetbalcom- „etitie heeft OZ in het treffen L; Qutility de eerste seizoen- „e geboekt. OZ won dit duel Jt 5-4. De Gravin kwam tij- jens deze zesde speeldag al leen op kop door Ron's Fashi- 10-1 te kloppen. IZV was en bleef tweede. Het jwam door onderlinge misver- I «den niet binnen de lijnen, "om Boys/De Graaf stond daar om voor niets in de Axelse sport hal. In het duel GTI-HKC vielen deze week de meeste doelpunten. GTI won deze slag met 9-5. Maas kwam tot acht treffers en dat was genoeg om Wentzler/Pauwels met 8-4 te verslaan. GTI-HKC 9-5 - GTI legde in dit duel de basis voor de winst in de eerste termijn. Deze werd met 4-1 op de borden afgesloten. De ge slagen bres bleek groot genoeg. GTI kwam uiteindelijk op negen rozen. Benny van den Brande, Jean-Paul Eggermont (2x), Jur- gen Vermeulen (3x), Benny Maes (2x) en Marty Dobbelaar zorgden hiervoor. Johan Plamont (3x), Jack Dingenouts en Hans Stoffijn scoorden voor HKC. RON'S FASHION-DE GRAVIN 0-1 - Dit duel stond als topper te boek en voldeed hier gezien de magere score niet aan. Gerben Dierickx maakte de beslissende treffer. De Gravin had er genoeg aan om de punten meer naar Westdorpe te nemen. MAAS-WENTZLER/PAUWELS 8-4 - Maas speelde het partijtje degelijk. De Terneuzenaren wachtten de kansen af en sloegen op gepaste momenten hard toe. Het was voldoende voor de winst, die er kwam door doelpunten van Leo Zegers, Wim de Blaey (2x), Jean Dooms (2x) en Ronald Gort (3x). Marco van Vlierberghe (2x), Mark van Acker en Peter Vael scoorden tegen. OZ-QUTILITY 5-4 - In deze Ter- neuzense derby pakte OZ de eer ste punten en werkte er de hate lijk nul mee weg. Voor dit succes tekenden Mels Verhelst (2x), Frank Buijze, Peter de Bock en Stefan Dobbelaar (ei gen doel). Dobbelaar schoot te vens twee keer in de doelnetten van OZ. Daniël Dobelaar (2x) en Barry Blondeel deden dat hem na. STAND De Gravin 6-12, IZV 5-11, Ron's Fashion 6-10, Maas 6-10, GTI 6- 10, Corn Boys/De Graaf 4-9, Van Haperen 6-8, HKC 7-7, Qutility 6- 6, Wentzler/Pauwels 6-5, OZ 6-5. joorFred Rabout i Oostburg - Jan van de Linde staat zondag 12 november om 09.30 uur in Badhoevedorp voor de vierde keer aan de start van de Schipholloop. Het begin van een rondje Haarlemmermeer, hetgeen neerkomt op 61 kilometer. Links de Ringvaart, rechts het polderlandschap. Het «ten eenzame, lange kilometers zijn. Afgebeeld: LX4-deurs s rijklaar f 36.595,- j/inruil f 16.125,- Voorbeeld 11 Verkoopprijs rijklaar f 36.595, Aanbetaling/inruil f 16.125fi Kredietsom f 20.470,- aling. i jetaalt u in de daluren maar :nt per minuut aan gespreks- nalige entreekosten bedragen Pocketline Tango is de extra imfort-service 3,36 per Met deze pakket telefoon «passing, jdt u behalve the pocket'. de matiebewijs, elijke klanten) ■Tl ATLETIEK Joch niet," vindt de 42-jarige docent uit Oostburg. „Het gaat eigenlijk vanzelf. De eerste helft svoorbij zonder dat je het weet. gaat ontspannen. Dan besef it je op de helft bent en dat pft de burger weer nieuwe in spiratie. Uiteraard komen er moeilijke momenten. Dat weet iedereen die al eens een mara- i heeft gelopen. Dan is het toestie van de geest overeind kouden. Het is toch heerlijk om middenin de natuur te mogen lo pen. Ik ken mezelf ondertussen goed genoeg om een dergelijke tins in te kunnen delen. Weet dat i motor zonder tegensparte- lal twaalf kilometer per uur kan DL Het is een zaak dat motor- I tje niet over de begrenzer te ja- i komt dan ook maar mondjesmaat in zijn woorden- koek voor. Twee keer overkwam het hem. Hij praat er niet graag over. Dit in het rotseizoen 1990 waarin hij in Terneuzen-Graauw en de midwintermarathon in Apeldoorn het eindpunt niet Inmiddels heeft de ex- I voetballer er zo'n veertig mara- thons op zitten. De teller van het 1 lopen staat op 675. Er wordt al vooruitgeblikt naar let magische getal 1000. Sport beheerste en beheerst zijn leven, dat begon op het voetbal- 'd in Kloetinge, waar zijn op- den in het eerste beperkt bleef Ween kwartier. „Ik mocht een bartier meedoen tegen Smer- diek, Ben er nog steeds een beet- je trots op. Op mijn 23e ben ik •aar Oostburg verhuisd, speelde een jaar in het derde van Oostburg, maar de ambitie was weg. In mijn jeugdjaren had ik al ffl hardlopen gedaan en die Ne stak weer zijn kop op. In Ml ben ik daar serieus mee be- !«en. Daarna kwam het tria- jen zo is het eigenlijk all.e- Je wilt wel eens ITALIAANSE Bondscoach «chi heeft Roberto Baggio niet Weeteerd voor de EK-kwalifi- ®eduels met Oekraïne (11 no- !*r) en Litouwen (15 novem- aanvaller is hersteld van «zware blessure, maar Sacchi Haan nog niet fit genoeg. Ook I VrfF'®8nor' van Lazio Roma *8 geen uitnodiging voor de te twee kwalificatiewed- ®- Hij is uit vorm. een marathon proberen, ook wel eens een volledige triathlon. Kij ken hoe lang lichaam en geest het volhouden. Het geeft als je de streep bereikt steeds een Kick." Almere Vijf keer kwam hij in Almere, nog steeds het Mekka van de na tionale triathlonsport, aan de start. Vijf keer bereikte hij de fi nish. Beste tijd in 1988 toen hij 11 uur, 6 minuten en 1 seconde onderweg was. Beste tijd op de marathon 2 uur en 55 minuten. Dus onder de voor velen de magi sche grens van drie uur. Dat gaat in de boeken voor het nageslacht. Een tijd neergezet in de kale, al tijd winderige polders rondom Graauw. „De ambiance deert mij niet. Ik loop net zo gemakkelijk in Graauw als in Rotterdam. Mis schien nog wel liever. Je hebt er de ruimte. Moet geen vijf minu ten staan dribbelen alvorens je in je pas kunt komen. Kijk, zo'n 150 deelnemers in de Schipholloop, dat is voor mij voldoende. Het hoeft allemaal niet zo massaal te zijn. Het lopen is een puur indi vidualistische sport." Of de 100 kilometer, die jaarlijks in Winschoten en het Belgische Torhout op de kalender staan, nog ergens in zijn agenda staan? „Zeg nooit, nooit, maar ik denk het niet. De Schipholloop bete kent toch een kleine vijf uur lo pen. Mijn beste tijd 4.52.08 in 1984. Een halve werkdag vind ik eigenlijk wel voldoende, al heb ik in Almere wel eens overuren ge draaid." Naast het actieve atleet zijn be geleidt hij ook nog de loopgroep van AV De Wielingen. Gestart in 1990 met een groepje van twaalf enthousiastelingen is die onder tussen aardig uitgedijt. Weke lijks komen er de zondagmorgen zo'n dertig mannen en vrouwen naar de Cadzandse duinenrij om zich te laten afknijpen door Van de Linde. „De gezeligheid maakt daar een wezenlijk onderdeel van de trai ning uit. Toch wordt er serieus gewerkt. Anderhalf uur door het geaccidenteerde terrein bagge ren geeft nieuwe energie. We zijn nu aan het zesde jaar begonnen en het draait nog steeds als een trein. Een groot aantal uit de be ginperiode is nog steeds van de partij. Voor mij een signaal dat we goed bezig zijn. Ieder op zijn niveau, want de een heeft nu een maal meer meegekregen van moeder natuur dan de ander. Geeft niet, dat is juist het mooie van de sport." Bred* en Pocketline dealer: 218342; Automat Breda 076-57l7°44' - TB BAM B.V. 076-5787888. HULST: Next Telecommunicatie 0165-55800^ t dateer zo'n vijfhon- 1 atleten en atletes i tot en met B-ju- Hfc "7** zullen zijn. Men is «aagd om Frans Maas, l'"%nM0ppf in het hoog" r'laWi r Zeelandhallen |S>|p °tn deze achttiende edi- nen- Dit om 09.25 uur. lïjL, Senuren komen de leef- frie«7-totenmetl2- setie. Het middagpro- t voor de B-, C- en D- rWatueen aant£H talentvolle P'tet en atletes in actie. |ji%a Jailderen B-juniore bii k van het Goese het kogelsoten, B-ju- Jan van de Linde, de Oostburgse atleet die voor de vierde keer uitkomt in de Schipholloop op zondag 12 november. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE. j'onze ebetiekmedewerker k'Mnde Goese Zeelandhallen wordt zaterdag 11 november jjt J iet)de editie van Indoor Zeeland afgewerkt. Nieuw is senioren niet meer in actie komen. De organiserende ysie 'Indoor Zeeland Atletiek' heeft na de ervaringen van "Pen jaren, waarbij de belangstelling van de senioren Idom k'6 wensen overliet dat het evenement als een kaars uit- e, het besluit genomen alle programma-onderdelen voor !|ïoren te schrappen en de jeugd alle kansen te geven. Door Sjaak Begijn St-Jansteen - Voor beide par tijen was het duel van emi nent belang. De 'topper' in de vierde klasse H tussen STEEN en Sluiskil eindigde uiteinde lijk in een 1-0-overwinning voor de thuisploeg. Eens te meer bleek na afloop dat vreugde en verdriet in de voetballerij slechts twee kleedlokalen uit elkaar kun nen liggen. VOETBAL Terwijl STEEN feest vierde, was verliezend trainer Bert Timmers van Sluiskil bezig de wonden bij zijn spelers te helen. Zijn forma tie had die middag de periodetitel uit handen gegeven aan Axel, dat die middag wel wist te winnen. Ongeloof en verbetenheid over heersten. De blauw-witten zei den bestolen te zijn door scheids rechter Van der Perre uit Breda. Maar wat erger was: STEEN zou willens en wetens Benny van Leeuwen van Sluiskil uit de wed strijd hebben willen schoppen. Althans, dat was de mening van Van Leeuwen een kwartier na de verloren partij. „In de week voor afgaand aan de wedstrijd was dat een van de punten van bespre king," zo was zijn commentaar. Terwijl Sluiskil in rouw gedom peld was, ontlaadden de wit- zwarten van winnend coach Edy de Witte zich. De tweede over winning van het seizoen was een feit en dat nog wel tegen de kop loper, Door de winst klimt STEEN langzaam, maar zeker, uit het diepe dal. Toch blijkt na het optrekken van STEEN-trainer Edy de Witte is allerminste te spreken over de uitlatingen van Sluiskil-zijde. de mistdampen na het feestge druis trainer Edy de Witte niet echt blij met de naar zijn idee ne gatieve publiciteit over 'zijn' STEEN. „Als mens raakt mij de uitspraak van Van Leeuwen diep," zegt hij een dag na de wed strijd. „Op mijn werk werd ik al geconfronteerd met die uit spraak. Men vroeg zich af of STEEN het altijd schoppend op lost wanneer men voetballend te kort schiet. Als er zo'n uitspraak gedaan wordt zie ik mij als trai ner als opdrachtgever. Onbegrij pelijk. Als voetballer stond ik 'proper' spel voor. Dat is bij mij als trainer niet veranderd. Na tuurlijk heb ik Harold van den Branden de opdracht gegeven Van Leeuwen kort te dekken. Maar wanneer ik zou merken dat hij bewust iemand uit het veld zou willen schoppen, dan kon hij bij mij meteen vertrekken. Door uitspraken als die van Van Leeu wen komt STEEN negatief in de FOTO CAMILE SCHELSTRAETE. publiciteit. De wedstrijd was hard en pittig, maar het was ze ker geen arrogante schoppartij." Volgens Van Leeuwen zou De Witte zijn spelers in de week voorafgaand aan het duel de op dracht hebben gegeven hem zo snel mogelijk van het veld te schoffelen. Het een en ander was hem via een bevriende relatie ten gehore gekomen. „Onzin," vol gens De Witte. „Ik houd mijn wedstrijdbespreking een uur voor aanvang. Dan kan zoiets toch nooit 'uitlekken'? Voor de speler Van Leeuwen heb ik veel bewondering. Hij is de man die de twee diepgaande spitsen in stelling moet brengen. Alleen is hij provocerend en probeert hij de scheidsrechter naar zijn hand te zetten. Hij mocht blij zijn niet uit het veld gestuurd te zijn na het natrappen halverwege de tweede helft. Het geel dat Van den Branden tegen hem kreeg was terecht. Dat is het risico als je de opdracht hebt iemand zo kort te dekken." De indianenverhalen als zou Edy de Witte een viertal spelers uit de groep gezet hebben, doet her en der de ronde. Het betreft hier Edwin Hofman en Ronnie van Deurssen, die voorheen een ba sisplaats in het keurkorps had den en de van Hontenisse overge komen Davy van Overmeeren en Dave de Booy. Ook De Witte heeft weet van deze verhalen. Toch is de realiteit anders naar zijn zeggen. „Ik hoor niet anders. Ik snap ech ter niet waar men die verhalen vandaan heeft. Die vier spelers zijn 'gouden gasten', komen altijd trainen en zijn positief ingesteld. Dat niet iedereen kan spelen is een gegeven. Als trainer maak je keuzes. Ik heb voor een bepaalde groep gekozen waarmee ik hoger op wil. De spelers zelf hebben er niets aan om steeds maar op de bank te zitten. Een goede sport man moet een teleurstelling kun nen verwerken. Als hij dat kan, komt hij extra sterk terug. Alleen door te spelen in het tweede elftal kan ik die jongens scherp hou den. Wanneer ze kwaad zouden zijn, zouden ze zeker niet bij de reserves willen voetballen. Hoe Bert Timmers aan die informatie komt is mij onduidelijk. Het ver baast mij dat hij zulke uitspraken doet, want in mijn ogen is hij een goed collega. Straks zal ik onge twijfeld een beroep op het viertal moeten doen. Er zijn spelers in het eerste die al de nodige kaar ten hebben." Rest nog de vraag wie erbij ge baat is STEEN in een kwaad dag licht te stellen? „Geen idee," be sluit De Witte. „In ieder geval zijn'het gefrustreerde mensen." Vlissingen - In een vriendschappelijk treffen verloor Jong Zee land nipt met 1-2 van de beloften van het Belgische Lierse SK. Over de gehele wedstrijd bekeken was die nederlaag terecht. Toch opende Jong Zeeland voortvarend. In de vijfde minuut ruk te de snelle Marc Minnaert van Hoek op over de vleugel en gaf de bal op maat voor aan Onno Doeland van RCS, die 1-0 liet noteren. Tot ongeveer de twintigste minuut was er sprake van een gelijk opgaande wedstrijd. Daarna nam Lierse SK het initiatief in han den en was veelvuldig op de helft van Jong Zeeland te vinden. Dat overwicht leidde slechts tot sporadische kansen. Na de pauze kwamen de bezoekers vinniger uit de startblokken, maar ook die speelwijze resulteerde slechts in enkele kansen. Er was zelfs een fout (verkeerd uitverdedigen) voor nodig om de Bel gische formatie op 1-1 te brengen. In de 75e minuut strafte Jurgen Cavens die misstap af. Nauwelijks vijf minuten later liet dezelfde speler 1-2 noteren. In de slotfase waren er zelfs nog kansjes voor Mare Minnaert en Onno Doeland op de gelijkmaker. Dinsdag 12 december speelt Jong Zeeland in Aalst tegen de belof ten van de gelijknamige eerste Wasser. Kloosterzande - De voetbaljeugd tot 12 jaar van de afdeling Zee land was duidelijk de sterkste in de oefenwedstrijd tegen Honte nisse Cl. Het was vooral aan goed werk het Hontenisse-keepertje te danken dat tot kort voor de pauze 0-0 op het scorbord bleef staan. In de slotfase van die eerste helft liep Zeeland uit naar 0-2 en stoomde in de tweede helft op naar een afgetekende 0-6-zege. Hamse Abdy van Aardenburg scoorde twee keer en dat gold ook voor Corné Schilperoort van RBC. Het zestal treffers werd com pleet gemaakt door doelpunten van Eric Atuahene (Terneuzen) en Arco Herrebout (Hoek), St.-Annaland - De turn- en gymnastiekvereniging WIK uit St.- Annaland houdt zaterdag 11 november in samenwerking met de regio West-Brabant/Zeeland van de KNGB turnwedstrijden voor vrouwen in sportzaal De Wellevaete te St.-Annaland. De wed strijden, waaraan zo'n 90 turnsters deelnemen, beginnen om 13.00 uur en zijn omstreeks 17.00 uur afgelopen. Er worden verschillen de onderdelen afgewerkt, waaronder de brug, lange mat, de even- wichtsbalk, het spectaculaire ringen zwaaien en ritmische of vrije oefeningen. Axel - Bij de schaakvereniging Landau in Axel wordt zaterdag 11 november de tweede speeldag van het persoonlijk schaakkam pioenschap voor de jeugd van Zeeland gehouden. Onder leiding van Adri Paauwe komen de deelnemers vanaf 10.00 uur in actie in cultureel centrum De Halle te Axel. Graauw - In Graauw staan zaterdag 11 november de Sinterklaas lopen op het programma. Het is de tweede loop uit de traditione le serie van vijf die in de wintermaanden door SV Aloy worden gehouden. De jeugd krijgt een 500 meter voorgeschoteld. De ove rige afstanden zijn 2500, 6800 en 16.000 meter. Alle afstanden gaan om 15.00 uur van start. Er kan vanaf 14.00 uur worden inge schreven in het clubgebouw van SV Aloy aan de Dorpsstraat. Oostburg - In het West-Zeeuws-Vlaamse KNVB-zaalvoetbal stond afgelopen week slechts één duel op het programma. Dit in verband met het landelijke bekertreffen tussen De Cocq en Bun- ga Melati. Bron pakte tegen Leenhouts zijn tweede seizoenzege met een korfbalscore van 10-6. STAND Zeemeeuw 4-7, Dikke van Dale 4-7, Groosman/Casuals 5-7, Verduin 5- 5, Bron 4-4, De Ruysscher 4-2, Leenhouts 4-2, Security Nederland 4-2. Breskens - De jeugdploeg van Scheldestroom uit Breskens komt zaterdag 11 november in Amersfoort uit op de nationale estafet tekampioenschappen 1995 voor de jeugd. Er wordt gestart in de jeugdgroepen tot 11 jaar, tot 13 jaar en tot 15 jaar. De leeftijdsgroep tot 11 jaar zwemt drie estafettes, de overige leeftijdsgroepen vier. De totaaltijd van alle estafettes is bepalend voor de eindklassering per groep. Scheldestroom is in alle leeftijdsgroepen bij de jongens en de meisjes toegelaten. De Stormvogel mag slechts starten in de leeftijdgroep tot 11 jaar bij de meisjes en tot 13 jaar bij de jongens. Scheldestroom klasseerde zich landelijk op de achtste plaats en kan daardoor met de totale ploeg starten. Axel - Op vrijdagavond 10 november worden de kampioenen ge huldigd van de RES-clubcompetitie in de kantine van het cross terrein in Axel. De aanvang is 20.00 uur. Tevens worden de streekrijders Erwin en Erik van Tatenhove uit Terneuzen gehuldigd voor him behaalde kampioenschappen bij de MCB/BLB. Als afsluiting van het seizoen wordt het geheel om lijst met een feestavond. Axel - In de provinciale hoofdklasse van het zaalvoetbal heeft Ben de Ridder uit Terneuzen een nipte 7-6-zege geboekt op Kloetinge. In dezelfde klasse verloor ZVH uit Hulst in Goes met 9-5 van De Landbouw. Het treffen van De Cocq werd wegens bekerperikelen uitgesteld. ZAALVOETBAL BEN/DE RIDDER-KLOETINGE 7-6 - De Terneuzenaren hadden in Mike van Rossem de grote man. Hij nam vijf van de zeven treffers voor zijn rekening. De ploeg van coach Dennis Sanchez nam mede door zijn trefzeker heid vrijwel steeds een nipte voorsprong. Slechts bij 4-5 kwam Kloetinge voor. Na de 5-5-score halverwe ge, werd het strijden met open vizier wat ingetoomd en vervan gen door tactiseher spel. De thuisclub liep hierdoor uit naar 7-5 om vervolgens in de slotse conden nog tegen 7-6 aan de lo pen. DE LANDBOUW-ZVH 9-5 - De formatie van coach Henk Maas zit in een dal. Het frisse is uit het spel en dat wreekt zich. Tien mi nuten was het verzet goed. ZVH kwam zelfs op 0-1 om daarna snel op 4-1 gezet te worden. De bres was ermee geslagen, waarna De Landbouw uitliep naar 9-5. Voor ZVH troffen Michel d'Olieslagers (2x), Arno Zwegers en Hans Picavet (2x) de doelnet ten. nior Martij n Mortier van RK- HAV, die goed is voor 7,39 op de 60 meter en 5,90 meter bij het verspringen en de Brabantse ta lenten Ties Peeters en Floris Ter kei, beiden van Thor Roosendaal. Peeters behoort tot de absolute nationale top en heeft als per soonlijk record op het onderdeel verspringen een afstand van 6,30 meter staan. Ook Floris Terkei is van de partij bij het verspringen. Zijn 5,90 me ter telt ook nationaal zeker nog mee. Indoor Zeeland, ondanks het wegvallen van het seniorenpro gramma nog steeds het grootste evenement op atletiekgebied van Zuidwest Nederland, zal rond 17.30 uur worden afgesloten. Vari onze tennismedewerker Hulst - De B-categorie is te rug van weggeweest in het ING Dubbeltoernooi. Het sterke duo Mike Simon/Leo Huijgerts is favoriet. Patrick Marteijn en John Dijkman worden getipt als hun tegen- standers in de finale. TENNIS Het Hulster tennistoernooi in sporthal Den Dullaert vindt plaats van vrijdag 10 november tot en met zondag 19 november. De in totaal 338 deelnemers zijn goed voor 324 wedstrijden. Een lichte stijging ten opzichte van vorig jaar toen het evenement ook al behoorlijk vol zat. Voor de herkenbaarheid is het goed dat de organisatie een 'vaste' sponsor heeft weten te strikken. Het ING Dubbeltoernooi zal dan ook on getwijfeld een begrip worden, „We hebben een contract met de sponsor getekend voor drie jaar met een uitloop tot vijf jaar. Dat is een goede zaak. We willen na melijk niet steeds veranderen van sponsor zoals in het verleden te vaak is gebeurd," aldus de wed strijdleiding. Deze bestaat voor het derde jaar in successie uit Ru- di Martens, Eddy Schelfhout en Marleen Blanckaert. Bondsgede- legeerde is Robert Asselman. Men is niet alleen ingenomen met de hoofdsponsor, maar tevens met het feit dat er nu ook gele genheid is voor de beste regionale tennissers om mee te doen. „Maar ze genieten geen privileges zoals vroeger wel gebruikelijk was. De B-spelers moeten zich nu schik ken naar de algemene lijn. In het verleden werden zij verwend met 'mooie speeltijden', werden vaak zelf gebeld en moesten geen in schrijfgeld betalen. Nu is het zo dat ook de B's gewoon moeten in schrijven. Ze hebben dezelfde rechten en plichten als alle ande re spelers." Ondanks dat het toernooi tot de nok toe vol zit, heeft men geen mensen moeten weigeren. „Wel hebben we spelers doorgeschoven naar hogere categorieën. Als we van tevoren al wisten wie zou winnen in een bepaalde categorie hebben we die spelers in een ho gere klasse ingedeeld. Het moet namelijk wel leuk blijven. We vinden het overigens plezierig dat onze gasten uit Dokkum en Tholen weer van de partij zijn. Voor hen hebben we speciaal overnachting geregeld op een na burige camping. Op zondag 19 november presenteren we op nieuw een finale-diner. Liefheb bers voor deze heerlijke maaltijd kunnen zich tijdens het toernooi opgeven." Alle dubbel- en mixedpartijen, van B tot D2, duren drie kwartier met dien verstande dat voor alle finales een uur speeltijd gereser veerd is. PLAATSINGEN MANNEN B: 1. Huyggerts/Simon, 2. Dijk- man/Marteyn. Cl: 1. Crombeen/Wouters, 2. Jan sen/Van Cauteren. C2: 1. Missiaen/Van Damme, 2. De Jonge/Dutree, 3/4. Neve/Van de Sande en Bouwens/Van Jole. Dl: 1. De Bakker/Kouwijzer, 2. Bo- gaert/Scheffers, 3/4. Hame link/Hamelink en Matthijs/Van Mossevelde, 5/6. Cleyman/Van Goethem en Huis/Schakel, 7/8. Kint/Van Eerdenburgh en De La Ruelle/Quaak. D 40+: 1. De La Ruelle/Ingels, 2. Huis/Kegels, 3/4. Jongelie/Koen en De Roeck/Huygens. D2:1. De Block/De Block, 2. Claas- sens/Vael, 3/4. Blommaert/Hirdes en Dobbelaar/Jutte, 5/6. Bon- te/Vanassche en Rotthier/Verbiest, 7/8. Boes/De Bie en Van de Voor- de/Warrens. VROUWEN Dl: 1. Blokland/Van Loo, 2. Van der Klok/Van Tiggelen, 3/4. Heynd- rickx/Versteeg en De Moor/Van Duyse. D2: 1. Lammens/Vlaeminck, 2. De Milliano/Fenijn, 3/4. Burggra- ve/Lampo en Moorthamer/Nanna, 5/6. Pauw/Verschelling en Pauw/Wijland, 7/8. Beterams/Ver- biest en Franse/Van de Voorde. GEMENGD DUBBELSPEL Cl: 1. Tijssen/Van Remortel, 2. Hoek/Martens. C2: 1. Huis/Huis, 2. Visser/Mis- siaen, 3/4. Baecke/Van de Voorde en Nijssen/Neve. Dl: 1. Vermunt/Bogaert, 2. d'Hont/Wijland, 3/4. Kint/Schef- fers en Roman/De Bock, 5/6. Be gijn/Van Goethem en Van Kerkho- ven/Cevaal, 7/8. Blanckaert/Huis en Morres/Pollet. D2: 1. Franse/Franse, 2. Lam mens/De Kort, 3/4. De Kind/De Kind en Verbiest/Rotthier.

de Stem | 1995 | | pagina 11