lenheid Slecht werk van de gemeente' 23.50 mm Gemeente Hulst stelt een stookverbod in uit milieu-overwegingen DE STEM 6Het busje zou helemaal niet moeten komen' DAG klapper POLITIE rapport PLAATSELIJK nieuws IfTeur Raadsfracties trekken aan de bel over aanleg verkeerseilanden in Vogelwaarde 4 fe-r2**""'1' Show- en revue-avond van Hosanna en Axelerando Kantonrechter Terneuzen legt hardrijders boetes op dinsdag 7 november woensdag 8 november DESTBM ZEELAND C2 Nachtegael cialiteiten Restaurant pend buffet Geen subsidie van provincie voor Stichting Kijken EDITIE ZEELAND Moeilijk Flauw 9de BEDRIJVEN KONTAKTDAGEN WEST BRABANT - LEYSDREAM ROOSENDAAL Kieldrecht St.-Jansteen Hulst Kloosterzande Graauw Heikant Clingc _x 611 iging medeleven betoond i man, onze vader en 3SENS |k. as-Schoenmaekers i en kleinkinderen Jiiging I is iedereen persoon- Ivele blijken van me- - ontvangen bij het r, schoonvader, 0pa OURET Iweg u onze oprechte bi] het afscheid, uw ■s waren voor ons een Ine en Jacques ptum-Jouret t en Annemieke lethaert-Verschorre WOENSDAG 8 NOVEMBER 1995 inging lie, vrienden en buren js en attenties ter gele- BLIJK. |rk aan de start, de marathon 3art. hy-Helma, Wilbert-Karin. •feliciteerd 3 Jong in Bavel. pen in Breda. in Dongen. uwd yk, 6 nov.'95, Sas van Gent. oor de deur. f LIN Tel.: 0114-681245 Fax: 0114-681722 voor buitenland Tel.: 0031-114681245 19.00-22.00 uur tie van het huis poek I van de dag ese mini-loempia tig Goreng pangang young hai ftjoy raai kwat losterde varkenskrabbetjes) ese koe lo yuk dvlees met kerriesaus dvlees met pikante saus let met kon po saus J yin kip 1, bami en mihoen ie of thee gratis van het huis arsoon Iroepen van min. 15 personen andere dagen mogelijk (niet S- en feestdagen). B5BSs5?S^«v/" ff.A I m onze verslaggever Hulst - Inwoners van de gemeente Hulst mo- voortaan geen vuurtje meer stoken. Wie stookverbod aan zijn laars lapt, loopt grote door de politie op de bon te worden ngerd. L stookverbod is ingegeven door milieu-overwe- «„sen. Het verbranden van een stapel snoeihout of u opporren van een gezellig kampvuurtje heeft namelijk flink wat luchtverontreiniging tot gevolg. Voor heel wat tuinbezitters zal de nieuwe regeling wel even wennen zijn. Tot nu toe was het namelijk algemeen gebruik om groenafval in een hoekje van de tuin te verbranden. Een gemakkelijke en snelle manier om er van af te komen. Er is overigens geen enkele noodzaak meer om snoeihout en dergelijke te verbranden. Dit afval kan met de reinigingsdienst worden meegegeven in de groene gft-rolemmers die iedereen heeft. Met grotere hoeveelheden kan men altijd terecht bij het milieupark van de gemeente Hulst aan de Absdaal- seweg. Volgens een woordvoerster van de gemeente Hulst stuit het stookverbod bij sommige inwoners op onbegrip. „Mensen vragen zich af waarom een vuurtje stoken verboden is, terwijl je wel de open haard mag laten branden. Maar daar zit nogal wat verschil in. De open haard is een stuk minder slecht voor het milieu, omdat daar sprake is van een geleidelijker en dus optima lere verbranding." Het is overigens niet zo dat het nu afgelopen is met alle vuurtjes in de open lucht. Burgemeester en wethouders kunnen namelijk in bepaalde gevallen ontheffing verlenen. Bijvoorbeeld voor boeren die maaisel willen verbranden, voor de organisatie van een kampvuur, voor oefeningen van de brandweer, voor kerstboomverbrandingen en voor het ver branden van besmet takhout en stammen. Daarbij moet je je dan nog wel aan allerlei regeltjes houden. Ontheffingen worden meteen doorgegeven aan de politie, die opdracht heeft gekregen alle opkringe- lende rookpluimen te controleren. Van onze verslaggever Kloosterzande - Een aantal Hontenisser raadsfracties vindt dat de gemeente slecht werk heeft geleverd bij de aanleg van twee verkeerseilanden in Vogelwaarde. Daar vonden afgelopen weekend drie aanrijdingen plaats. De fracties grijpen de begrotingsvergadering van vanavond i om het college van B en W hierover aan de tand te voelen. Oe gemeente plaatste vorige weet twee betonnen verkeersei landen in Vogelwaarde om de snelheid van het inkomend ver teer te temperen. Een op Rapen- burg, vanaf de provinciale weg Ktl. De andere verkeersremmer werd op de weg naar Hengstdijk, hoogte van de Hengstdijkse weg aangebracht. Bij die laatste vonden afgelopen week end drie aanrijdingen plaats. En dat binnen een tijdsbestek van iets meer dan twaalf uur. Zoals deze krant gisteren be richtte, willen de drie onfortuin lijke automobilisten via hun ver zekering de gemeente Hontenisse voorde schade laten opdraaien. Die heeft in hun ogen verzuimd voor voldoende waarschuwing te Verkeerde plaats Volgens het raadslid mevrouw M, ie Roy (Progressief Hontenis se en inwoner van Vogelwaarde) ontbraken ten tijde van de eerste twee aanrijdingen, zaterdaga- Van ome verslaggever Middelburg - De in Axel geves tigde Stichting Kijken krijgt geen provinciegeld om haar resultaten van een onderzoek naar de pu- blieksvriendelijkheid van Neder landse museums in een rapport neer te leggen. Bij monde van voorzitter R. Bel lemans had de stichting 750 gul den gevraagd om vijftig tot hon derdrapporten te kopiëren. Volgens GS van Zeeland betreft het hier, gezien de aard van het onderzoek en de brede opzet van te bezoeken museums, een zaak «an voornamelijk landelijk be- Jang. Aangeraden wordt het pro ject voor te leggen aan de lande lijke Mondriaan-stichting. De afgelopen maanden heeft de stichting zo'n veertig Nederland se museums bezocht en wil men er nog eens zestig onder de loep temen. Daarover wil de stichting rapport uitbrengen. „Geen lijvig rapport want het is een eerste on- derzoek. Wij hopen op basis van ®t rapport onderzoeksgelden los te krijgen om een uitgebreider onderzoek te kunnen opzetten," staat in het subsidieverzoek te "cdactie !r„?u*n: Zuidlandstraat 32, tel.0115-645769, ra* 0115-645742. Mattenen: Peter Oggel (editie- e Peter van den Assem, 'ank van Cooten, Rein van der t™. Harold de Puysseleijr, pene Verstraeten. !7uni5!i0ltstraat h tet 0113- j's'OO, fax 0113-273701. vercfrtetJr: Cees Maas (provincie- verslaggever). 37nwSt?enstraat 14'tel- 0114" ™V0, fax 0114-372771. tel vrii' °115 - 645751 tendag 0115-645753 fcrteMie"exploitatie "«Stem en ZVK tel JS Asidlandstraat 32, Verten fax 0115-645741 genwoordigers: SilvbRr ,1®' privé 0115-563976, 45273? u en' Privé 0115- 0115-562354Dimmers' privé fciS]eenStraat 14' L°J14-372770. Edd 9enw°ordigers: 3l457nari^0" Brande. Privé 0114- 0114-316755 an Verstraeten Privé raanks°nPJeid®r: Harr'a Muur- Pnve 076-5020894 vond, de signaleringslichten. Na dien zijn ze weer geplaatst. „Ik vind dat ze die in ieder geval een paar maanden moeten laten staan, totdat iedereen aan de verkeersremmers gewend is." Le Roy vindt voorts dat de verkeers remmers op de verkeerde plaats staan. Ze zijn vlak buiten de be bouwde kom aangebracht. „Het was beter geweest als ze die bin nen de bebouwde kom hadden gezet. Mensen die Vogelwaarde binnenkomen, hebben hun snel heid dan al aangepast," aldus Le Roy die de kwestie vanavond in de begrotingsvergadering aan de orde wil stellen. A. Sponselee (CDA) heeft inmid dels verantwoordelijk wethouder B. Pauwels geadviseerd de ver keerseilanden wit te verfen. „Nu zijn ze grijs en nauwelijks waar neembaar. Daar schrok ik van toen ik er voor het eerst langs reed. Het was mistig en dan val len ze nog minder op. Ik zal er vanavond zeker een vraag over stellen, als ze nog niet wit ge verfd zijn. Want obstakels als de ze moeten goed te zien zijn." De fractie L. Mangnus zegt zich bij monde van mevrouw J. Hage- man-van Damme nog te beraden over de voorvallen in Vogelwaar de. Maar zij vindt juist dat auto mobilisten 'alert op de baan' moeten zijn. „Ik ben er zelf ook al een paar keer langsgereden en ik heb er geen problemen mee gehad. Je moet duidelijk gas inhouden, maar dat is natuurlijk ook de be doeling van deze verkeersrem mers. Ik vind het erg dat er drie auto's op geknald zijn, maar wie er schuld aan heeft? Dat vind ik een moeilijke vraag." Overigens vindt Hageman dat verkeersremmers eigenlijk over bodig zijn als 'iedereen zich als een heer in het verkeer zou ge dragen en zich aan de maximum snelheid houdt'. „Maar dat is jammer genoeg niet zo." A. Roctus van Algemeen Belang heeft meteen al burgemeester T. Steenkamp aan zijn jasje getrok ken. „Ik heb gezegd dat de ge meente te weinig heeft gedaan om weggebruikers duidelijk te maken dat de verkeerssituatie gewijzigd is. Dat ene bord dat er staat, verdwijnt uit het zicht om dat er boomtakken voor han gen." Wethouder B. Pauwels vindt het niet juist dat sommige raadsfrac ties het college nu aanvallen op de verkeersremmers. „Er wordt van alle kanten geroepen dat er te hard gereden wordt. Er moe ten verkeersremmers komen en dan liggen ze er eenmaal dan is het weer niet goed," verzucht hij. „Er zijn voor de verkeerseilan den in Vogelwaarde twee hoor zittingen geweest. De stem van de bevolking heeft geklonken. Men heeft keuzes gemaakt waar de raad later over heeft beslist. Dat hebben wij uitgevoerd. Ik vind het flauw en ongepast daar nu zoveel kritiek op te leveren." Hoewel hij de ongevallen van het afgelopen weekend betreurt, denkt Pauwels toch dat de pro blemen van tijdelijke aard zijn. „Verkeersremmende maatrege len kosten een gewenningsperio de. Dat zie je overal. Later blijkt het allemaal mee te vallen. Maar misschien dat we er een extra lantaarnpaal moeten plaatsen. Gehandicapten op de bres tegen verplicht collectief vervoer Door Peter van den Assem Oostburg - 'Het busje komt zo, het busje komt zo', klonk het gisteren in Den Hoekzak in Oostburg. Busje komt zo, zeker, medio december om precies te zijn. Maar veel ge handicapten in Terneuzen, Sluis/Aardenburg en Oost burg zitten niet te wachten op de strekking van dit lied, dat lange tijd de vaderlandse hitparades aanvoerde. De Werkgroep West-Zeeuws- Vlaanderen Gehandicapten beleid sprak gisteren in Den Hoekzak haar bezorgdheid uit over het nieuwe plan 'col lectief vervoer'. Het busje komt zo? Het busje zou hele maal niet moeten komen. De problematiek rond de nieu we Wet Voorzieningen Gehandi capten (WVG) in het algemeen en die rond het collectief ver voer in het bijzonder, kwamen gisteren aan bod tijdens de info markt die de werkgroep had ge organiseerd. Vanwaar die hetze tegen het col lectief vervoer? Toch prachtig dat er een vervoerssysteem komt waar iedereen gebruik van kan maken, en wat bovendien voor mensen met een handicap letter lijk laagdrempelig is. Of niet? Verplicht „Natuurlijk zijn ook wij gebaat bij een goed bussysteem, maar het plan heeft vele haken en ogen," zegt Ben Scherbeijn van de werkgroep. „Wat ons met na me niet lekker zit, is dat het col lectief vervoer verplicht gesteld wordt. Driekwart van de ver goeding die mensen met een handicap krijgen om zelf hun vervoer te regelen, wordt nu in beslag genomen. En dat terwijl sommige mensen zelf over een aangepaste auto of bus beschik ken en helemaal geen gebruik maken van het collectief ver voer." A. Luteijn van de Zeeuwse Stichting voor Gehandicapten beleid (ZSG) sluit zich aan bij de mening, dat het verplichte element in het collectief vervoer discutabel is. „Er zou veel eer der gekeken kunnen worden naar het vervoerspatroon van mensen. Bij ouderen ligt dat heel anders dan bij jongeren. Bovendien is het in dit stukje Nederland de vraag hoe het col lectief vervoer moet gaan opere ren. Kan het grensoverschrij dend werken richting België? Daar kennen ze deze vorm van vervoer nog niet. Dat is een extra complicatie die bij dit sys teem om de hoek komt kijken." Het collectief vervoer komt voorrijden op oproepbasis. Wie er gebruik van wil maken moet van tevoren een afspraak ma ken. Daarmee verdwijnt volgens Scherbeijn voor gehandicapten de mogelijkheid om even spon taan de auto te pakken en ergens naar toe te gaan. „Onze keuze mogelijkheden worden verder beperkt. De auto is er straks niet De gehandicapten uiten in Oostburg hun bezorgdheid over het nieuwe plan 'collectief vervoer'. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE meer bij. Dan zijn we allemaal aangewezen op het collectief vervoer." Scherbeijn pleit daarom voor het beleid zoals dat in Hulst, Hontenisse en Sas van Gent ge voerd wordt. Daar krijgen de mensen met een handicap nog gewoon hun vergoeding van tweeduizend gulden handje con- tantje, naar eigen goeddunken te besteden. Begrip De infomarkt was er niet alleen om uitleg te geven over de nieu we Wet Voorzieningen Gehandi capten. De bijeenkomst bracht mensen met verschillende han dicaps (lichamelijk en verstan delijk) bij elkaar. Bovendien wilde de organisatie begrip kweken voor de dagelijkse pro blemen waar deze mensen mee te maken hebben. Scherbeijn: „Nu is het in Nederland geluk kig zo dat er al best veel begrip is. Maar het gebeurt nog steeds dat vooral mensen met een meervoudige handicap geweerd worden in bijvoorbeeld restau rants. Komt niet vaak voor, maar elke keer dat het gebeurt, is een keer te veel." Het was niet uitsluitend de kri tiek die gisteren in Den Hoekzak de boventoon voerde. Verre van dat. Veel geïnteresseerden wisten de weg naar het gebouw te vinden, 's Morgens hadden al meer men sen de infomarkt bezocht dan waar de organisatie voor een he le dag op gerekend had. De be zoekers konden getuige zijn van diverse activiteiten, zoals het rolstoeldansen. Daarnaast wa ren er allerlei werkstukken te zien. Schilderij Burgemeester J. Kruize opende gistermorgen de infomarkt. De werkgroep deed hem een schil derij cadeau dat, hoe kan het ook anders, betrekking had op het collectief vervoer. Daarop een rode 'Zeevlaniecar' die juist de huilende watertoren van Oostburg passeert. Ondanks het verschil van visie pakte de eer ste burger het geschenk met twee handen aan 'om direct aan zijn ambtenaren te laten zien'. Een sportief gebaar, zo meent de organisatie. Van onze verslaggeefster Axel - Drumfanfare Hosanna en de groep Axelerando houden op zaterdag 18 november hun jaarlijkse show- en revue-avond in het cultureel centrum De Halle. Van onze verslaggever Terneuzen - De foto- en de radarapparatuur die D.E. uit Axel in maart voorbij zagen flitsen, toonden het onmiskenbaar aan: hij reed veel te hard. Met man en macht werken de korpsen om de show voor de 16e (ADVERTENTIE) "i't/m vr. 8.30 OPENINGSTIJDEN 14.00 T/M 22.00 UUR VOOR INLICHTINGEN DEELNAME: 0164-257521 17.00 i keer tot een succes te maken. Axelerando zal op de avond key- bords bespelen en playbacknum mers opvoeren. Hosanna brengt nummers als Rondo, Songe and Dance, Yester day en Conquest of Paradise. De Nederlandse Jubelmars en mar sen van John Philip Sousa wor den ook niet vergeten. Tussen door zijn drie toneelstukken te zien. De avond begint om 19.30 uur en kaarten a F 7,50 zijn in de voor verkoop te krijgen bij de Bruna- boekhandels in Axel, Terneuzen en Hulst. Indien voorradig zijn ook nog kaarten voor de voorstel ling aan de kassa in De Halle ver krijgbaar. Toch vroeg kantonrechter Kla- renbeek nog even of het klopte. Had E. inderdaad 118 kilometer gereden in de gemeente Honte nisse? „Ja en nee," was zijn ant woord. „Op dat papiertje dat ik heb gekregen stond namelijk dat het 'ongeveer' 118 was," zei hij. Waarop Klarenbeek uitlegde dat dit alleen betekende dat het ook 116 of 120 geweest kon zijn. Toch had de Axelaar al eerder met dit bijltje gehakt. Officier van justitie Willems wees op twee boetes voor snelheidsovertredin gen die de man in de laatste twee jaar had gehad. „Het is nu de der de keer. En dan 38 kilometer te hard. Waanzinnig, levensgevaar lijk," vond zij. Met 'dan doen wij ook niet kinderachtig', leidde zij haar eis in: 455 gulden boete en een rijverbod van vier maanden. E. zei daarop dat hij zijn rijbe wijs niet kon missen, omdat hij voor zijn werk door heel Neder land rijdt. Klarenbeek had daar begrip voor. Hij legde een voorwaardelijke rijontzegging van vier maanden op, maar verhoogde de boete naar 750 gulden. J.N. uit Heikant kreeg eveneens een voorwaardelijk rijverbod van vier maanden, plus een boete van 515 gulden. Hij had in februari 123 kilometer gereden over de N61. THEATER TERNEUZEN Hakim - voor kinderen - Zuidland- theater-15.00 uur KLASSIEK MIDDELBURG Carmen (musical) - naar de opera van Bizet - Stadsschouwburg - 20.00 uur (ƒ55) DIVERSEN CLINGE Handwerken, kaarten, biljarten - Malpertuus (KBO) -13.30 uur Koersbal - ANBO - Malpertuus - 13.30 uur GOES Voorlezen - voor kinderen 5-8 jr - bibliotheek - 14.00-14.45 uur ST.-JANSTEEN Schieting - KBO - De Warande - 13.30 uur KOEWACHT Kaarting - De Lange Akkers -13.30 uur HULST Kaarting - café De Kroon - 14.00 uur SAS VAN GENT Kaarting - De Regenboog - 14.00 uur AXEL Koersbal - Gregoriuscentrum - 14.00 uur Bridgen - Gregoriuscentrum - 14.00 uur TERNEUZEN Jokeren - 't Schelpenhoekje -19.30 uur FILMS GOES Grand Theater 14.00 uur André 20.00 uur Species HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Species 20.00 uur Assassins 20.00 uur Waterworld MIDDELBURG Cinema - 20.00 uur Carmen VLISSINGEN Alhambra 1-2-34 14.00 uur Doornroosje 14.00 uur André 14.00 uur Mortal Kombat 20.00 uur Assasins 20.00 uur Waterworld 14.00 en 20.00 uur Nine Months 20.00 uur First Knight BRUGGE Kennedy Complex 14.30 uur Free Willy 2 14.30 uur De Zwanenprinses 14.30 uur Doornroosje 20.00 uur Braveheart 20.00 uur The Bridges of Madison County 20.00 uur The Madness of King George 14.30 en 20.00 uur Assassins GENT Decascoop 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur As sassins 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Wa terworld 14.30 en 17.00 uur Dumbo Drop 14.30 en 17.00 uur Power Rangers 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur The Net 14.30 en 20.00 uur Braveheart 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Brylcream Boulevard 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Species 20.00 en 22.30 uur Desperado 20.00 en 22.30 uur Madness of King George 14.30,20.00 en 22.30 uur Under Sie ge 2 20.00 en 22.30 uur Dolores Claibor ne 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur French Kiss 17.00, 20.00 en 22.30 uur The bridges of Madison County 14.30 en 17.00 uur Casper 17.00 uur While you were sleeping 14.30 uur Doornroosje 22.30 uur Sneak preview KNOKKE Beverly Sereens 15.00 en 20.00 uur Waterworld 15.00 en 20.00 uur Assassins 20.00 uur The Net 20.00 uur Braveheart 15.00 uur Operation Dumbo Drop 15.00 uur Power Rangers, the movie Auto-inbraak Terneuzen - Een Terneuzenaar ontdekte gisterochtend dat was ingebroken in zijn aan de Pijn boomstraat in zijn woonplaats geparkeerde personenauto. Uit het voertuig waren twee ge luidsboxen ontvreemd. Politie neemt drugs in beslag Breskens - Een surveillance dienst van de politie zag maan dagavond op rijksweg N58 dat uit een auto twee pakjes wer den gegooid. Bij controle bleek daarin 200 gram marihuana te zitten. Twee mannen in de Bel gische auto uit Brussel en Ninove werden aangehouden. Beiden kregen een boete opge legd van 600 gulden, waarna ze hun weg weer mochten vervol gen. De marihuana is in beslag genomen. Snelheidscontrole Sas van Gent - Bij een op de Westkade in de bebouwde kom van Sas van Gent gehouden snelheidscontrole zijn 17 weg gebruikers bekeurd wegens te hard rijden. Gecontroleerd werden 286 voertuigen met als hoogstgemeten snelheid 81 ki lometer per uur. RUILDAG - Zondag 19 no vember wordt er van 09.00 uur tot 17.00 uur een ruildag inge richt in de basisschool De Wij zer. De organisatie is in han den van De Kieldrechtse Ver zamelaarsvrienden. WANDELEXCURSIE - Zon dag 18 november is er een ex cursie achter het pompgebouw van de Delta Nuts in St.-Jan- steen. Het vertrek is aan de Heer straat en de aanvang is 9.30 uur. Deze excursie wordt geleid door C. Smet. Tijdens deze tocht zullen diverse soorten paddestoelen te zien zijn. OUD PAPIER - Leden van de voetbalvereniging STEEN ha len zaterdag 11 november tus sen 08.30 en 13.00 uur weer oud papier op. OPEN DAGEN - Openbare basisschool De Reynaert aan de Sportlaan houdt dinsdag 14, woensdag 15 en donderdag 16 november open dagen. Be langstellende ouders en hun kinderen kunnen die dagen een kijkje nemen in de ver schillende groepen en sfeer proeven tijdens de lessen. Dinsdag en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.00 uur. Op woens dagmorgen staat de deur van De Reynaert open van 09.00 tot 12.00 uur. KVO - De KVO wil een cursus pergamano voor beginners en gevorderden organiseren. Ook niet-leden kunnen zich voor deze cursus aanmelden. Dat kan bij M. van Damme-Borm, telefoon 0114-345314. OUD PAPIER - Leden van de voetbalvereniging Graauw ha len zaterdag 11 november weer oud papier op. JAARVERGADERING - Voor donderdagavond 16 november staat een jaarvergadering op de rol voor de bewoners van de kernen Graauw, Paal en Zandberg. De bijeenkomst in het Ge meenschapshuis in Graauw begint om acht uur. Een dele gatie van het Hulster college van B en W zal de avond bij wonen. Er wordt onder meer gespro ken over de renovatie van de Dorpsstraat en het nieuwe uit breidingsplan achter de Rozenstraat. KBO - De Katholieke Ouderen Bond houdt dinsdag 14 no vember een voorlichtingsbij eenkomst over 'Goed zien'. Aanvang 14.15 uur in gemeen schapscentrum 't Heike. Ver der houdt de KBO woensdag 15 november een konings- schieting voor 60+-schutters uit Heikant en omgeving in 't Heike. Aanvang 13.30 uur. Er wordt in vijf ronden geschoten op de koningsvogel. Er is een grote koningsvogel met trofee voor de winnaar en een envelop. Voor iedereen is er gratis kof fie. De inleg is 3. OUDE SPULLEN - Muziek vereniging Weldoen door Ver maak haalt zaterdag 11 no vember weer rommel en oude spullen op. Dat gebeurt tussen 10.00 en 12.00 uur. Van te voren bellen met de familie Stienen en de fanfare komt langs om de spullen op te halen.

de Stem | 1995 | | pagina 17