Pipoos t t t t t Ter Gelegenheid 'SlecI DE STEM Gemeente 1 FAMILIE BERICHTEN Prijzenpoepers: Raadsfracties Seb Wakker Inge IJkelenstam NIET DOORGAAT HENRIOOSTERBAAN Hannie HANNIE OOSTERBAAN HANNIE OOSTERBAAN H.F.M.J. OOSTERBAAN JOHANNA VAN STRIEN Adrianus Verschure WILHELMINA MARTHA VAN DE VELDE Jan Krijn Kolijn GESLOTEN CORLIA MARIA VAN DE VIJVER Fidelis Marijnissen BOLESLAW SASS Bolek Petronella Johanna Langenberg ANNA VAN DEN BOS Theophiel Johannes Cretel PATER JUSTINUS CORSTJENS ss.cc. (JACOBUS HUBERTUS) INGETJE LINDHOUT-DUBBELMAN Jan Lindhout ADRI M.B.G. DE KROON Els M. Th. Koks OPA Familieberichten uit andere bladen C.L. Schout-Nachtegael veel succes met de marathon Bezorger gefeliciteerd Getrouwd Belle fleur Chinees-Indisch Specialiteiten Restaurant Chinees lopend buffet Mod podge van 12.50 voor ƒ7.50 Stempel: Prettige Feestdagen Footstoolpakket incl. schuimrubber ƒ90.- Vanaf nu bij Pipoos verkrijgbaar: Gietmallen voor o.a. engelen, consoles, ornamenten en nog vééééél meer Pipoos presenteert: postordercatalogus bel gratis: 06-0228845 tef6^ OËSTEM Geen subsidie van provincie voor Stichting Kijken editie zeeland DE STEM WOENSDAG 8 NOVEMBER 1995 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING en delen u hierbij mede dat de huwelijksvoltrekking op vrijdag 10 november aanstaande Wij hebben een nieuwe datum vastgesteld op vrijdag 8 december 1995. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je heht je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent nu bevrijd uit je lijden, maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Intens bedroefd delen wij u mede, dat na een zeer werkzaam leven, vol liefde en zorg voor ons allen, heden van ons is weggenomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 62 jaar. Brugge (België): E.Th. Oosterbaan-Bril Calonge (Spanje): Ilse en Rafaël Chica-Oosterbaan Christian, Rafa, Sandra Brugge (België): John en Tilly Oosterbaan- Vandewiele Shana, Davey Horgen (Zwitserland): Frank en Marion Oosterbaan-Bertou Jamie, Chariot 8000 Brugge, 6 november 1995. St. Claradreef 21. Tijdelijk adres: Burg. Everaarslaan 15 4503 AA Groede. De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 11 november om 10.30 uur in crematorium „Ter- neuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Zij die de plechtigheid willen bijwonen wor den verzocht om tijdig aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, ge lieven deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Met droefheid delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Amsterdam: M. Oosterbaan St. Kruis: A.J. Oosterbaan A.J. Oosterbaan-de Meij Neven en nichten 6 november 1995. Met droefheid delen wij u mede, dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zwa ger en oom Breskens: A. Schijve T.E. Schijve-Bril Nieuwvliet: Liesbeth en Bart Kimberley Jacklyn 6 november 1995. Moegestreden is na een dapper leven toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze oud mededirecteur, de heer Dankbaar zijn wij hem voor alles wat hij in zijn werkzame leven voor ons heeft betekend en gedaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel Oosterbaan Beheer B.V. en haar dochterondernemingen Enige en algemene kennisgeving In dankbare herinnering aan wat zij voor mij heeft betekend, deel ik u mede dat heden, na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis St.- Agnes, is overleden weduwe van 3-9-1913 t 7-11-1995 Uit aller naam: J. de Rooy-van Strien Corr.adres: Strausshof 23, 4904 LW Oosterhout. Tante is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, St.-Jozeflaan la te Raamsdonks- veer. Tot het brengen van een afscheidsbezoek be staat de mogelijkheid op donderdag 9 novem ber van 18.30 tot 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden op vrijdag 10 november om 16.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Hemelvaart te Raamsdonksveer, waarna de begrafenisplechtigheid volgt op het parochie kerkhof aldaar. Samenkomst in de kerk. "Van het concert des levens krijgt niemand een program". Tot onze diepe droefheid werd volkomen on verwachts van ons weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder en onze zorgzame oma sinds 24 juni 1974 weduwe van in de leeftijd van 72 jaar. Terneuzen: J.J. Kolijn M.J.E. Kolijn-Vos Rhoon: A. Kolijn P.M. Kolijn-Ruytenburg Erwin Terneuzen: S.A. Oppenneer-Kolijn P. Oppenneer Peter Terneuzen, 6 november 1995. Churchilllaan 702. Corr.adres: J.J. Kolijn, Alvarezlaan 145, 4536 BC Terneuzen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 10 november om 11.15 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen. Vooraf wordt een dienst gehouden in de Op- standingskerk, Bellamystraat 74, die aan vangt om 10.30 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de Opstan- dingskerk na de begrafenis. Zij die door vergetelheid geen rouwbrief heb ben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens het overlijden van mevrouw W.M. Kolijn-van de Velde is onze zaak vrijdag 10 november de gehele dag Drankenhandel Jan Kolijn Terneuzen, 3 november 1995. Tot onze grote droefheid is plotseling overle den, voorzien van het H. Sacrament der Zie ken, onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Axel 14 november 1908 t Made, 6 november 1995 Made: C.E. van Oosterhout- Marijnissen H.A. van Oosterhout Herma, Martin en kinderen Fred, Corry en kinderen Angela en Jörgen Rotterdam: E.A. van der Elst- Marijnissen M.C. van der Eist Leo en Tineke Edam: A.A. Marijnissen D.G. Schrichte Reneé en Allart Marije en Erik Nederhorst den Berg: P.I. Janssen-Marijnissen Th. F.M. Janssen Jeroen en Ingeborg Zorgcentrum "De Wijngaerd", Cyclaamstraat 2A, Made Corr.adres: mw. C.E. van Oosterhout- Marijnissen, Norbartstraat 39, 4921 EB Made De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 10 november a.s. om 11.00 uur in de H. Blasius-kerk, Zuideindsestraat te Made. Aansluitend volgt de begrafenis op de alge mene begraafplaats, Leeuwerikstraat te Ma de. Op donderdag 9 november om 19.00 uur wordt er voor haar een avondwake gehouden in de kapel van zorgcentrum "De Wijngaerd". Moeder is opgebaard in haar vertrouwde om geving, kamer 113 in "De Wijngaerd", alwaar u haar een laatste groet kunt brengen a.s. donderdag van 18.30 tot 19.00 uur. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor de avondwake in de kapel en de uitvaart dienst in de kerk. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinnerin gen, die hij ons achterlaat, geven wij u kennis van het heengaan van mijn dierbare man, onze zorgzame vader en onze lieve opa Ereburger van de stad Breda echtgenoot van 17 april 1913 t 6 november 1995 Breda: P.J. Sass-Langenberg Breda: Paul en Annelies Inge en Bas Chaam: Leon en Anja 4817 LW Breda, 6 november 1995. Buffelstraat 62. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 10 november om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Michaël, Hooghout te Breda, waarna om 15.30 uur de crematie plechtigheid volgt in het crematorium te Bre da, ingang Tuinzigtlaan. Samenkomst in de kerk, alwaar u voor aan vang van de dienst het condoléanceregister kunt tekenen. Gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium na de plechtigheid. Mogelijkheid tot afscheid nemen op donder dag 9 november van 18.00 tot 19.00 uur in het uitvaartcentrum van Dela, Wilhelminasingel 3 te Breda. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Haar wereldje klein: Haar huisje rein, tuintje Jasmijn. Da's al. Sluiskil, zo vertrouwd: De brug, het kanaal. Een geurtje, kabaal. Da's al. 't geluk was groot: Die kleine dingen, waarvan zij genoot, Door man en kind, innig bemind. Dat was al. Frie Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmede zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat onverwachts van ons is heengegaan onze zorgzame en lieve moeder en oma weduwe van in de leeftijd van 79 jaar. Hoeven: Irene en Frie Verbrugge-Cretel Heidi en Gerald Erik Roland Elfi Sluiskil, 6 november 1995. Corr.adres: Oude Antwerpsepostbaan 50 4741 TL Hoeven. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben op zaterdag 11 novem ber a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk te Sluiskil, waarna de begrafenis op de r.-k. be graafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel „Dallinga" te Sluiskil. Zij, die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, verzoeken wij deze adver tentie als zodanig te willen beschouwen. Na een lang en actief leven is in de Heer over leden onze zwager, oom en confrater Hij werd op 11 februari 1913 te Holt- Gladbach in Duitsland geboren en trad op 25 september 1933 toe tot de Congregatie van de paters van de Heilige Harten. Na zijn pries terwijding op 31 juli 1938 werd hij benoemd tot missionaris in Brazilië, waarheen hij in oktober 1939 vertrok. 56 Jaar lang heeft hij gewerkt in de pastoraal, eerst op verschillende plaatsen als kapelaan, later als bouwpastoor in Barreiros, waar zijn levenswerk lag. De laatste jaren werkte hij als ziekenhuispastor in Patrocinio. In 1990 werden zijn verdiensten koninklijk erkend door zijn benoeming tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Na zijn vakantie, op de avond van zijn vertrek trof hem een zware hersenbloeding. Hij stierf aan de gevolgen ervan op maandag 6 novem ber 1995 te Schijndel. Moge de Heer, die hij zovele jaren gediend heeft, hem doen delen in de vreugde van het eeuwige leven. Voor dit leven van trouwe dienstbaarheid wil len wij God danken in de plechtige uitvaart dienst op vrijdag 10 november 1995 om 14.30 uur in de kapel van ons klooster te Bavel. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op het kloosterkerkhof van de Congregatie, Semina- rieweg 26 te Bavel. De avondwake aan de vooravond van de uit vaart zal gehouden worden in de parochie kerk van Heythuysen op donderdag 9 novem ber 1995 om 19.00 uur. 6 november 1995 Familie Aben Paters van de Heilige Harten Wingerdstraat 48 Seminarieweg 26 6093 AK Heythuysen 4854 PB Bavel Jezus Christus is de Opstanding en het Leven. Met grote dankbaarheid aan God, dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar ook diepbedroefd geven wij u kennis dat, na een smartelijk ziekbed van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante weduwe van op de leeftijd van 78 jaar. Krimpen a/d IJssel: C.M. Goudriaan-Lindhout J. Goudriaan Dirk-Jan en Marleen Inge-Lize en Dirk Sint-Annaland: A.D. Lindhout E.J. Lindhout-Theunisse Jan Magda 3353 SG Papendrecht, 7 november 1995. Pontonniers weg 338. Onze moeder ligt opgebaard in het mortua rium van "De Ganshoek", Ds. Jamesstraat 18 te Lage Zwaluwe, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 10 november van 20.00 tot 20.30 uur en op zater dagmorgen 11 november van 9.30 tot 10.30 uur. De rouwdienst, die zal worden voorgegaan door ds. Kaars en waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op zaterdag 11 novem ber a.s. om 11.00 uur in de Ned. Hervormde kerk, Raadhuisstraat 3 te Hooge Zwaluwe, waarna de begrafenis volgt op de Hervormde begraafplaats aldaar. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in "Concordia", Raadhuisstraat 37 te Hooge Zwaluwe. Geen bloemen. Dankbaar voor alles wat hij voor ons bete kende, delen wij u mede, dat na een welbe steed en actief leven onze zorgzame en fijne papa en opa, broer, zwager en oom Oud-directeur Coöp. Zuivelfabriek Venray Ridder in de Orde van Oranje Nassau sinds 1976 weduwnaar van voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, in de leeftijd van 74 jaar is overleden. Amsterdam: Gijs en Christa Freiburg (Did): Marie-Hélène Mamadou Mustapha Tidian Breda (v.h. Princenhage): Familie De Kroon (v.h. Dongen): Familie Koks Venray, 5 november 1995 Vincent van Gogh Instituut, afdeling Kempke E Corr.adres: Frank van Bijnenstraat 18, 5825 BP Overloon De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 10 november om 10.30 uur in de dekenale kerk van St. Petrus' Banden (Grote Kerk) te Venray, waarna wij papa aan de aarde zullen toevertrouwen bij mama op het parochiekerkhof te Overloon. Op donderdag 9 november zal er voor papa om 19.00 uur een avondwake worden gehou den in de voornoemde kerk. Papa is opgebaard in de Kruiskapel van de kerk. Zowel voor de uitvaartdienst van 10.00 tot 10.15 uur als na de avondwake is er aldaar gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. Gelegenheid tot schriftelijke condoléance, voor beide diensten, in de kerk. Ook u zullen we erg missen. Uw kullekes Conny-Rob, Petra-Richard, Michaël, Rob, Kim, Yvonne, Miranda OVERLEDEN: Mike Mol 45 jaar, Vlissingen, Beursplein 1 Begrafenis te Vlissingen, 9 november. Jantje Hendrika Catharina Wijngaarden-Weijer echtgenote van H. Wijngaarden 66 jaar, Oost Souburg, B. Stemerdinglaan 148. Crematie te Middelburg, 10 november. Simon Hollestelle echtgenoot van Sara Weststrate 76 jaar. Goes, Erasmusflat 9 Crematie te Middelburg, 9 november. Pieter Mesie weduwnaar van Jacomina Dekker 78 jaar, Zoutelande. Begrafenis te Zoutelande, 10 november. Pieternella Cornelia Adriaanse weduwe van Cornelia Maas 88 jaar. Middelburg, L. Stommesweg 1 Begrafenis te St. Laurens, 10 november. Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven betoond na het overlijden van mijn man, onze vader e grootvader n JOHAN PIESSENS zeggen wij u hartelijk dank. E. Piessens-Schoenmackers Kinderen en kleinkinderen Hulst, november 1995 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is iedereen persoon lijk te bedanken voor de vele blijken van me deleven die wij mochten ontvangen bij het overlijden van mijn vader, schoonvader, opa en levensgezel RICHARD JOURET betuigen wij langs deze weg u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid bij het afscheid, uw bloemen en condoleances waren voor ons een grote steun. Christiane en Jacques Van Hattum-Jouret Marjèlle en Annemieke Irma Soethaert-Verschorre Breda, november 1995. Dankbetuiging Heel veel dank aan familie, vrienden en buren voor de felicitaties, kaartjes en attenties ter gele genheid van ons 65-JARIG HUWELIJK. H. Dunantstraat 1, 4564 AT St. Jansteen. november 1995. Samen in New York aan de start, Ad en Bart. Van: Miranda-Corne, Danny-Helma, Wilbert-Karin. Mary van Hees-de Jong in Bavel. Ashild Machielsen in Breda. Arno de Bruin in Dongen. Ludwina Kotvis John van Eyk, 6 nov.'95, Sas van Gent Bij deze staat Sarah voor de deur. Anthonie Goedhals weduwnaar van P.C. Goedhals-Zachariasse 85 jaar. Middelburg. Crematie te Middelburg, 9 november. Wilhelmina Stoffelina Vermeulen weduwe van Adriaan Janse 88 jaar. Lewedorp. Crematie te Middelburg, 10 november. Hubrecht Waverijn weduwnaar van Jozina Cornelia Schippers 97 jaar. Domburg. Begrafenis te Kamperland, 10 november. Alice Coralie Prudence van Graefschepe weduwe van Johan Adrianus Weijnen 87 jaar. Hansweert, Maria Oord Crematie te Middelburg, 11 november. Dankbetuiging De wijze waarop u meeleefde tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw JENNY VAN BLOPPOEL-BUIJS heeft mij veel goed gedaan. Uw bezoek, uw handdruk, uw kaart en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid, speciaal het personeel van de R.E.T., vrienden van de carnavalsvereniging D.C. de Pivo's, waren een troost voor mij. Voor dit alles zeg ik u dank, Jan van Bloppoel Clinge, november 1995. Groenendijk 63 4587 CS Kloosterzande FONG LIN Tel.: 0114-681245 Fax:0114-681722 voor buitenland Tel.: 0031-114681245 Elke vrijdag van 19.00-22.00 uur Voorgerechten Salade van het huis Kroepoek Atjar Soep van de dag Chinese mini-loempia Pisang Goreng Hoofdgerechten Babi pangang Foe young hai Tjap tjoy Sui paai kwat (geroosterde varkenskrabbetjes) Sate Chinese koe lo yuk Rundvlees met kerriesaus j Rundvlees met pikante saus jj Kipfilet met kon po saus Tsiu yin kip Nasi, bami en mihoen Nagerecht Koffie of thee gratis van het buis Per persoon,23e50 Voor groepen van min. 15 personen ook op andere dagen mogelijk (niet op zon- en feestdagen). Max. 130 zitplaatsen. Reserveren mogelijk. Volop keuze en cursussen en 20.000 artikelen, dus... Pipoos is handig in hobby Den Bosch, Verwersstraat 7 Eindhoven, Geldropseweg 19 Tilburg, Besterd- ring 129 Oss, Berghemseweg 27 Breda, Houtmarktpassage 19-21 van 7.95 voor ƒ5.00 van 129.00 voor Deze aanbiedingen zijn geldig van 8 november t/m 14 november 1995 (op op) WS: Van onze verslaggever Hulst - Inwoners van de gemeen Ten voortaan geen vuurtje meer het stookverbod aan zijn laars laf kans door de politie op de bo geslingerd. Het stookverbod is ingegeven door n singen. Het verbranden van een stap> het opporren van een gezellig kam] namelijk flink wat luchtverontreini^ Van onze verslaggever Kloosterzande - Een aantal vindt dat de gemeente slecht j aanleg van twee verkeerseilaij vonden afgelopen weekend di fracties grijpen de begrotingsj aan om het college van B en voelen. De gemeente plaatste vorige i week twee betonnen verkeersei- landen in Vogelwaarde om de 1 snelheid van het inkomend ver- j keer te temperen. Een op Rapen- i burg, vanaf de provinciale weg i N61. De andere verkeersremmer werd op de weg naar Hengstdijk, ter hoogte van de Hengstdijkse Keiweg aangebracht. Bij die laatste vonden afgelopen week end drie aanrijdingen plaats. En dat binnen een tijdsbestek van iets meer dan twaalf uur. Zoals deze krant gisteren be richtte, willen de drie onfortuin lijke automobilisten via hun ver zekering de gemeente Hontenisse voor de schade laten opdraaien. Die heeft in hun ogen verzuimd voor voldoende waarschuwing te zorgen. Verkeerde plaats Volgens het raadslid mevrouw M. Ie Roy (Progressief Hontenis se en inwoner van Vogelwaarde) ontbraken ten tijde van de eerste twee aanrijdingen, zaterdaga- Van onze verslaggever Middelburg - De in Axel geves tigde Stichting Kijken krijgt geen provinciegeld om haar resultaten van een onderzoek naar de pu blieksvriendelijkheid van Neder landse museums in een rapport neer te leggen. Bij monde van voorzitter R. Bel lemans had de stichting 750 gul den gevraagd om vijftig tot hon derd rapporten te kopiëren. Volgens GS van Zeeland betreft het hier, gezien de aard van het onderzoek en de brede opzet van te bezoeken museums, een zaak van voornamelijk landelijk be lang. Aangeraden wordt het pro ject voor te leggen aan de lande lijke Mondriaan-stichting. De afgelopen maanden heeft de stichting zo'n veertig Nederland se museums bezocht en wil men er nog eens zestig onder de loep nemen. Daarover wil de stichting rapport uitbrengen. „Geen lijvig rapport want het is een eerste on derzoek. Wij hopen op basis van dit rapport onderzoeksgelden los te krijgen om een uitgebreider onderzoek te kunnen opzetten," staat in het subsidieverzoek te lezen. Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32, tel.0115-645769, 'ax 0115-645742. Redacteuren: Peter Oggel (editie- Fr i er van den Assem, enk van Cooten, Rein van der elm, Harold de Puysseleijr, Higene Verstraeten. ,7°®s„: Klokstraat 1, tel. 0113- Roa fax 0113-273701. facteur: Cees Maas (provincie verslaggever). 37,?ï:„Steenstraat K tel- °114" Rpa fax 0114-372771. chon ^ür,en: Frank Deij (plv. ed. Gerlach Hochstenbach. Ton r?redactie Zeeland: r°n Koomen tel' V|ïj. 0115 -645751 •zondag 0115-645753 Dee»rtent,e"exP|oitat'e e Stem en ZVK tekm^f™ Elandstraat 32, Verte fax 0115-645741 Mart woordigers: Silvia'Rr °t'[e' privé 0115-563976, 45273a u en' privé 0115" 0,15-562354 S Dimmers' privé tHel'oti:iSieenstraat K VertJ14"372770 Edde °ordi9ers: Sl457na1.de" Brar|de, privé 0114- °114-3 5755 3n Verstieten Privé mans° nP'eider: Harr'e Maur is. Pnve 076-5020894 0P«ningstijden: a- t/m vr. 8.30- 17.00 uur

de Stem | 1995 | | pagina 16