DE STEM PER m kunsti M Vast YOUNG SERVICE-TECHNICUS (m/v) Artotheek 18 OELLER (m Klöckner-Moeller N.V. Vastgoedfon 'Kalkar' ii aankomend supervisor telemarketing KUNT U DAT OOK ZEGGEN OVER UW CARRIERE? Systeem voor succes. voor 32 uur per week verdeeld over dag- en avonddiensten ROOZEN VAN HOOF fyadvies, werving en selectie directeur kunstuitleen m/v Klöckner /f\\ Curator FBIM ziet Vie d'Or-topman Maes vrijuit gaan X 6J In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het succesvol realiseren van de verkoopdoelstellingen in uw gebied. U informeert en adviseert architecten, aannemers, aluminiumfabrikanten en eindgebruikers Onze relatie, Automatische deuren record b.v. in Doorwerth, is de Nederlandse dochteronder neming van AG fllr Tiirautomation in Zwitser land, een wereldwijd toonaangevend bedrijf in automatische deuren. Sinds de oprichting in 1953 ontwikkelde en perfectioneerde het bedrijf een groot scala van deuraandrijvingen, die terug te vinden zijn in talloze toepassingen bij openbare gebouwen, supermarkten, hotels, ziekenhuizen, etcetera. De meerwaarde van automatische deuren van record is de perfecte combinab'e van techniek, topkwaliteit en esthetiek. Om de groei verder gestalte te kunnen geven, zijn wij voor Automatische deuren record b.v. op zoek naar zelfstandige, enthousiaste, daadkrachtige en relatie- gerichte kandidaten voor de functie van Sales Engineer (Project-adviseur Buitendienst) voor Zuid Nederland. over de projectmatige invulling en ondersteuning die u kunt bieden. Door uw inlevend vermogen bent u in staat de wensen van de opdrachtgever goed in kaart te brengen en de juiste oplossing aan te dragen. Als projectverantwoor- delijke begeleidt u de werkvoorbereiding en ziet u toe op een goede voortgang. Naast het succesvol onderhouden en uitbouwen van uw relaties bent u constant op zoek naar nieuwe projecten. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Wij denken aan kandidaten van circa 30 jaar met minimaal een MTS-B- of Wtb-opleiding. U bent Qr~* bekend met de bouwsector en momenteel bijvoorbeeld werkzaam in een commercieel-adviserende /jP functie. Naast technisch inzicht zijn vooral uw commerciële kwaliteiten van doorslaggevend belang. 11 bent in staat zeer zelfstandig te werken. Initiatief, overtuigingskracht en doorzettingsvermogen zijn vaardigheden die u kenmerken. Daarnaast bent u flexibel en resultaatgericht. U bent gewend te werken in een omgeving met hoge kwaliteitsnormen en past deze ook op uw eigen functioneren toe. Onze relatie biedt u een sterk afwisselende en interessante functie, waarin u zich uitstekend kunt ontplooien. De organisatie kenmerkt zich door professionaliteit, kwaliteit en een uitstekende werksfeer. Tegenover uw inzet en capaciteiten staan goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd in deze functie en herkent u zich in bovenstaand profiel, stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief, onder vermelding van nummer 0278, naar mevrouw M.R.M. van Gremberghe van Interselect Werving en Selectie, Oeverkruid 13, Postbus 250, 4940 AG Raamsdonksveer. Vermeld daarin uw motivatie en sluit een beknopt curriculum vitae bij. Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwen. INTERSELECT -•werving en selectie INTERSELECT B.V. Is lid van de O.A.W.S. Vergunning CBA/A 9103 65 Interselect heeft de 3-Dlmensionale selectiemethodiek ontwikkeld. Praktijksimulaties, gebaseerd op de assessment center methode en psychologisch onderzoek kunnen daarvan deel uitmaken. Onze relatie, Young Life B.V., voert produkten van Noord-Braband Verzekeringen (Delta Lloyd). Het bedrijf is gevestigd in Waalwijk en is in haar markt aktief in heel Nederland. Young Life benadert en informeert jonge gezinnen over verzekeringsprodukten, gericht op deze doelgroep. Voor de consu- lentes in de buitendienst worden afspraken gemaakt door de afdeling telemarketing, die daarmee van vitaal belang is voor de organisatie. Om binnen deze afdeling kwantiteit en kwaliteit te managen zijn wij namens Young Life op zoek naar een De functie Als supervisor bent u primair verantwoordelijk voor het maken van effectieve afspraken die nodig zijn om de jaaromzet te realiseren. Het managen van kwalitatieve en kwantitatieve input is daarmee de weg die naar dit doel leidt. Onder meer komt hierin aan de orde: het werven, selecteren, opleiden en coachen van relemarketeers, her initiëren van akties, her maken en bewaken van werkroosters en het analyseren van ratio's die u weer als management-tool gebruikt. Aktieve communicatie met de buitendienst is hierbij essentieel. Young Life B.V. biedt u: - een zeer zelfstandige en verantwoordelijke baan binnen een relatief jonge en succesvolle onderneming; - de ruimte om naar eigen inzicht verdere structuur en inhoud te geven aan uw afdeling en eigen functie; - een gevarieerd werkrooster wat ruimte biedt aan de combinatie baan en gezin. 1 F E De kandidaat Door opleiding en werkervaring beschikt u over een goed hbo werk en denkniveau. U kent het fenomeen telemarketing van nabij en heeft uw sporen verdiend in het managen van vergelijkbare processen. U bent bereid en in staat om startend als telemarketeer in korte tijd via senior- telemarketeer in uw rol te groeien. In uw stijl van leiding geven bent u de evenwichtskunstenaar die de balans zoekt en aanbrengt tussen doelgericht- heid/produktiviteit en sfeer/aandacht. Uw leeftijd ligt rond de 35/40 jaar. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Kunstuitleen Artotheek 18 met vestigingen in Bergen op Zoom en Roosendaal, leent hedendaagse beeldende kunst uit aan ca. 750 leden. De artotheek is een stichting met een bestuur en 25 vrijwilligers. Wij zoeken per I januari 1996 een voor 20 uur per week. Functie-informatie management over de beide vestigingen gericht promotiebeleid externe contacten onderhouden (o.a. overheden) leiding geven aan de vrijwilligers -organiseren van selecties en tentoonstellingen Functie-eisen relevante opleiding met management kwaliteiten belangstelling voor hedendaagse beeldende kunst commercieel en financieel inzicht ervaring met geautomatiseerde administratie flexibele werktijden in bezit van auto De functie heeft een grote mate van zelfstandigheid en vereist daarom een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Het salaris bedraagt maximaal 2.200,- bruto per maand bij een 20-urige werkweek. Bij belangstelling voor deze functie, verzoeken wij binnen 10 dagen, uitsluitend schriftelijk, te solliciteren bij het bestuur van de Stichting Kunst lenen in Westelijk Noord Brabant, ta.v. de heer M. Verhoeff, Postbus 269, 4600 AG Bergen op Zoom. Klöckner-Moeller is een van de grootste Europese producenten op het gebied van componenten en systemen voor laagspannings- en industriële automatiseringstech niek. Het bedrijf kenmerkt zich door een kwaliteitsbewuste benadering, innovatie, dyna misch denken en handelen. Klöckner-Moeller groeit en zoekt daarom een Voor onze after-salesafdeling De functie: U bent de technisch specialist, die vanuit een gedegen kennis van produkten, voorschriften en praktische applicaties, zelfstandig ser vice-, inbedrijfstellings- en storingswerkzaamheden uitvoert. U werkt nauw samen met de verkoop- en engineeringsafdeling. Naast een goed gevoel voor techniek is commercie u niet vreemd. Uw werk gebied is Nederland; binnen de after-salesafdeling moet u periodiek permanent oproepbaar zijn. Functie-eisen: U bent een stressbestendige persoonlijkheid met een hoog verant woordelijkheidsgevoel. Pragmatisch, analytisch denken, aangevuld met een goed gevoel voor relaties is essentieel. Een MTS E (Energietechniek) als vooropleiding, aangevuld met kennis van normen en voorschriften in technische en veiligheidszin, is nood zakelijk om de functie inhoud te kunnen geven. Daarnaast bezit u voldoende kennis van de Nederlandse en Duitse of Engelse taal. Wat biedt deze baan u: Een functie met een grote mate van zelfstandigheid, verantwoording en afwisseling. Een gedegen inwerkperiode vormt deel van uw oplei ding, waarbij de techniek en ons bedrijf centraal staan. De honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer interessant. De sollicitatieprocedure: Uw schriftelijk reactie, voorzien van pasfoto en c.v., zien wij graag op korte termijn tegemoet, ter attentie van de directie. Postbus 2022 5300 CA Zaltbommel 'ALS IT-CONSULTANT BEN IK ONGEËVENAARD.' Als het gaat om technische infrastructuren staat u professioneel gezien op eenzame hoogte. Uw kennis is state of the art zogezegd. Wat uw marktwaarde nog aanmerkelijk verhoogt, is uw brede oriëntatie op de technische, economische èn organisatorische aspecten. Maar ziet u die bijzondere talenten vertaald in uw carrièrelijn? Zou een steilere curve niet beter overeen komen met uw capaciteiten? Het aanbod van CMG is meer dan het overdenken waard. CMG Advanced Technology (AT) is gespecialiseerd in technische automatisering: proces- en produktie- automatisering, real-time systemen en telematica. Met meer dan 250 technisch specialisten wordt CMG Advanced Technology steeds meer gezien als toonaan gevend in Nederland. Niet verwonderlijk, want wij werken met de nieuwste technologieën en streven naar 'fitness for use' en 'value for money'. CMG AT in Rotterdam heeft mogelijkheden voor consultants met één of meerdere jaren ervaring, die naast een academisch werk- en denkniveau, beschikken over kennis van en ervaring met meerdere van de vol gende expertises: client/server architecturen, operating systemen (Unix, MVS, VMS, AS400, Windows, OS/2), LAN/WAN technologie (X.25, X.400, TCP/IP, Internet, SS7, GSM, Mobitex, FDDI, SNA, etc.), moderne data base technologieën (DB2, Oracle, Sybase, etc.), moderne systeemontwikkeltechnieken en systeembeheer concepten (ITIL, Systemview). PROlECXLEjDE^S/jyiANAGERS U bent verantwoordelijk voor het hele traject: van het uitvoeren van haalbaarheidsstudies en het op stellen van projectplannen tot en met de oplevering. People- en Risk management zijn trefwoorden. Naast diepgaande kennis van bovengenoemde expertises, beschikt u tevens over ervaring met system integration. U bent een vaardig onderhandelaar, resultaatgericht en diplomatiek waar nodig. ^STEM_ENGINEERS Het ontwerpen en implementeren van client/server systemen in een netwerkomgeving is uw belangrijkste taak. Migraties en koppeling van randapparatuur zijn kernbegrippen. U implementeert middleware produkten en actieve netwerk-componenten, maakt capaciteits berekeningen en performance analyses. SYSTEEM ARCHITECTEN Aan de hand van eisen en wensen van de opdracht gever werkt u de architectuur van de technische in frastructuur verder uit. U zet het functioneel ontwerp op, selecteert componenten en begeleidt de implemen tatie. Doel is het realiseren van een optimale balans tussen functionaliteit, beheerbaarheid en performance. SPEgAU_STPROCE_S- EN PRODUKIIE.; AU TO MATIS.E RJN G U bent in staat proces- en produktievraagstukken te vertalen in automatiseringsoplossingen. Uit ervaring bent u dan ook vertrouwd met begrippen als SCADA, DCS, Batchcontrol, SP88, recipe management, inclusief de hierbij gangbare (leveranciers van) hard- en software. De hoge eisen die we stellen impliceren meer dan interessante beloftes. Financieel, en in termen van carrière. Zo ligt in principe een management-functie in het verschiet. U hoort er meer over tijdens onze zeer snelle sollicitatieprocedure. Bent u toe aan een betere waardering? Neem dan voor meer informatie contact op met de heer D. Groenenberg, directeur, telefoon 010 - 498 51 li- Na 20.00 uur 0184 - 611 756. Uw schriftelijke sollici tatie kunt u zenden aan onderstaand adres. CMG op Internet: http://www.cmg.nl ,Daiwa Bank-president Ta- kashi Kaiho foto anp Breda - De vastgoedfondsen den Nederland VWN gaan der de naam VastNed Groep, in een nieuwe hoofkantoor VastNed en VWN nog vanuit Haag. Het woord fusie willen de bestu ren van beide fondsen niet in de mond nemen. Hooguit mag van een 'personele unie' worden ge sproken, aldus VastNed-bestuur- svoorzitter K. Streefkerk. De hoofdkantoren van VastNed en VWN worden in de loop van volgend jaar samengevoegd in Rotterdam. Bij VastNed in Breda werken twintig mensen. Zij kun nen allemaal mee naar Rotter dam. De beursnoteringen van de twee fondsen blijven gehandhaafd. VastNed heet voortaan VastNed Retail en zal in hoofdzaak in win kels beleggen. VastNed Offi- cies/Industrial (VWN) richt zich op het beleggen in kleinschalige en middelgrote kantoren en be drijfsruimten. De fondsen komen onder één management. VastNed heeft een belegd vermo gen van 1,2 miljard, bij VWN ligt dat bedrag op 439 miljoen. Met een gezamenlijk belegd ver morgen van ruim 1,6 miljard komt de combinatie op de vierde plaats van de Nederlandse beleg gers. Rodamco is met 7,3 mil jard de grootste, gevolgd door Van onze verslaggever Kalkar - De voormalige snelli kocht. De elektriciteitsmaatsc seise ondernemer H. van der half drie de overdracht defini' ondertekend in bijzijn van no Dat hebben directeur W. Koop van de Schnell Brüter Kern- kraftgesellschaft (SBK) en on dernemer Van der Most gisterer bekend gemaakt. De stad Kalkai heeft al eerder ingestemd met eer wijziging van het bestemmings plan. De verkoopprijs van d< kerncentrale ligt naar verluid rond de tien miljoen mark. Van der Most wil in de voormali ge snelle kweekreactor het evene mentenpark Kern Wasser Wun derland Kalkar onderbrengen. I de kerncentrale moet een hotel complex met tweeduizend, bed den, een sportaccommodati (binnen en buiten) en een water park komen. De Overijsselse or dernemer verwacht medio vo. gend jaar, op zijn vroegst in apri de kerncentrale als museum i kunnen openstellen voor het pi bliek. De volgende stap is dap tochten over de Rijn naar Kalka Van der Most wil in vijf jaar voc dertig tot veertig miljoen guide het complex (terrein van 55 he< tare, gebouwen, laboratoria kantoren) veranderen. H|j rekent op één tot anderha miljoen bezoekers uit Nederlan Van onze redactie economie Eindhoven - Als de voormali vie d Or-topman Frans Maes aoor justitie strafrechtelijk vervolgd, dan zal de (nacht niet veel voorstellen, is althans de taxatie van mr. «■eizers, curator in het failliss ment van Maes' privé-vennoi schap FBIM. Hij leidt dat af uit het feit c Frtx/t niet als bestuurder BIM wordt vervolgd en mededeling van justitie oruan, waarin al gas werd ien genomen na eerdere beschuli gingen. aa D uit in ten

de Stem | 1995 | | pagina 6