BANEN LADDER PERSONEEL Projectleider Projectverwerver Rayon-vertegenwoordiger IBPO Q§ü DP5ÏMHN CHAUFFEUR Robin enthousiaste verkoper Vitron schoonmaakdiensten 'Jts Bedrijfsgebouwen bv van enckevort groothandel b.v. Autoverkoper Plus (m/v), die wil doorgroeien I(JVBB-district BAX BEELD GELUID ERVAREN MEDEWERKER Commerciële Medewerkers (m/v) Europe Steel CenterB.v. Adjunct-directeur die een hechte relatie opbouwt met detaillisten in Noord-Brabant Mercuri Un/al WINKELVERKOPER TV-MONTEUR CHAUFFEUR/INSTALLATEUR Art UtU- Veetransportbedrijf in West-Brabant CONGREGATIE ALLES VOOR ALLEN vraagt voor de avonduren, 5 dagen per week, 2 a 3 uur per avond in bezit van rijbewijs. f Nouveau Métier (onderdelen en kleinhuishoudelijk) Ervaren Inkoper AFWASHULP m/v WEEKENDHULP m/v INVALKRACHT m/v BILJARTE Wielrennen KNVB-ZONDAGVOETBAL VOETBAL Kstwm W"f6lS' die in" DE STEM ZATERDAG 4 NOVEMBER 1995 X 71 BAX BEELD GELUID IS EEN AUDIO- VIDEOSPECIAALZAAK, met een totaalpakket aan apparatuur, waaronder sinds korte tijd ook TELEFONIE en COMPUTERS met alle aan verwante accessoires. Wij zoeken voor ons jonge team een met interesse voor onze branche en gevoel voor winkelpresentatie.- U adviseert en de monstreert de artikelen aan onze klanten en denkt mee bij het ontwikkelen van commer ciële activiteiten. Wij bieden u een afwisselende baan in een leuke werksfeer. Uw salariëring is in overeen stemming met uw opleiding en ervaring. Heeft u enige verkoopervaring in deze branche, een representatief voorkomen en bent u tussen de 18 en 30 jaar, bel dan zo snel mogelijk naar: Visweg 2 Baarle-Nassau, tel. 013-5078078, contactpersoon: Jan Bax. De werkzaamheden betreffen voornamelijk vloeronderhoud van steen, lino en tapijt, aanverwante werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar een ervaren schoonmaakman in de leeftijd van 25 a 35 jaar. Zonder ervaring onnodig te solliciteren. Sollicitaties (persoonlijk) aan ons kantoor: Polderstraat 2a, Breda. Ons bedrijf dat zich bezighoudt met de handel in stalen kwarto platen en de bewerking daarvan is gevestigd in Moerdijk.Wij vragen voorspoedige in diensttreding: i I Gedacht wordt aan kandidaten die beschikken over: opleiding HEAO (Commercieel) of gelijkwaardig goede beheersing van de moderne talen (Frans, Duits Engels) bekendheid met de branche geniet de voorkeur goede kontactuele eigenschappen f 4 Jlff Geboden wordt: een passende salariëring goede secundaire arbeidsvoorwaarden een auto van de zaak Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan de direktie van Europe Steel Center BV. 4782 PZ Moerdijk P.O. Box 47 - 4780 M Moerdijk The Netherlands-Telephone: +31 (168133 45 00 (Europe Steel Center 8.V.) +31 (168) 33 45 60 (Kroger Staal B V.) +31 |168)33 45 80(B.V. Snijwerk) Onze opdrachtgever is een handelsonderneming in de meubelbranche. Men heeft naam opgebouwd als betrouwbare leverancier van kwaliteitsprodukten. Dit heeft in de afgelopen jaren geresulteerd in een omzetgroei boven het marktgemiddelde. Op dit moment staat men op het punt om diverse nieuwe markten te betreden in binnen- en buitenland. Om deze stap succesvol te laten verlopen zijn wij op zoek naar een De functie In deze functie bent u verantwoordelijk voor het algemeen beleid en management van de onderneming. U werkt hierbij samen met het reeds aanwezige management en draagt verantwoordelijkheid af aan de algemeen directeur. Uw belangrijkste taak is inhoud geven aan het commerciële beleid. U evalueert perio diek de resultaten van de vertegenwoordigers en stelt in overleg met hen nieuwe doelen vast. De contacten met de bestaande agenten worden door u onderhouden en verder uitgebouwd. Tevens neemt u het voor touw in het onderzoeken en opstarten van nieuwe contacten in binnen- en buitenland. U draagt er zorg voor dat actuele en adequate informatie t.a.v. trends wordt vertaald in de meubelcollectie. Wij vragen HBO denk- en werkniveau, ervaring in de interieurbranche geniet de voorkeur; strategisch denkvermogen met visie en oog voor ontwikkelingen; ervaring in een commerciële leidinggevende functie in een dynamische en internationaal georiënteerde omgeving; beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; leeftijd 40-45 jaar; gemoedelijke, innemende persoonlijkheid (m/v) met natuurlijk overwicht. Herkent u zich in bovenstaand profiel? Stuur dan binnen 2 weken uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar Nouveau Métier, mevrouw J. Jacobs-Verbeek, Grote Berg 18c, 5611 KK Eindhoven. Voor nadere informatie kunt u contact met haar opnemen: 040 2461715. Werving Selectie Nouveau Métier is onderdeel van de Vitae Groep en werkt landelijk vanuit vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam en Utrecht Ruts Bedrijfsgebouwen B.V. is een bouwbedrijf, gespecialiseerd in de ontwikkeling en realisatie van bedrijfshuis vesting. Op basis van een programma van eisen, ontwikkelt zij bedrijfsklare gebouwen; dit varieert van eenvoudige hallen, wasstraten en restaurants tot representatieve kantoren. Ruts Bedrijfsgebouwen is een werkmaatschappij van Ruts Beheer te Tilburg. Vanwege een sterke toename van het aantal opdrachten en de verdere geplande groei, zoeken wij: De functie; U bent resultaat-verantwoordelijk voor een aantal projecten in uitvoering. U stuurt het bouwproces aan, ondersteund door het bedrijfsbureau. U onderhoudt nauwe contacten met opdrachtgevers en architecten. De functie-eisen: - werk- en denkniveau: HTS-bouwkunde; - enkele jaren relevante werkervaring; - resultaatgerichte, flexibele persoonlijkheid; 1 - goede contactuele eigenschappen. De functie: U bent verantwoordelijk voor het traceren en benaderen van potentiële opdrachtgevers. Op basis van een programma van eisen kunt u, ondersteund door het projectbureau, projecten aan de man brengen. De functie-eisen: - HBO-werk- en denkniveau; - super-commerciële instelling; - goede representativiteit en communicatieve vaardigheden; - scoringsdrang. Het aanbod: Een interessante functie in een jong team, dat wil scoren en op resultaat is gericht. Er zijn goede perspectieven en de werksfeer is prima. Uiteraard zijn de arbeidsvoorwaarden modern en concurrerend. Uw sollicitatie: Wanneer u wilt werken aan uw en onze toekomst, schrijf dan binnen 14 dagen uw brief met uitgebreid curriculum vitae aan Ruts Bedrijfsgebouwen B.V., Postbus 5050, 5004 EB Tilburg. Indien u nadere informatie wenst, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Hermkens, via telefoonnummer 013-4672930 Van Enckevort Groothandel B.V., met vestigingen in Venlo, Heerlen-Hoensbroek, Helmond en Sittard, is een groothandel gespecialiseerd in de verkoop en distributie van gereedschappen, ijzerwaren, bouwbeslag, hang- en sluitwerk en land- en tuinbouwartikelen. Van Enckevort richt zich daarbij op de detailhandel, de bouw en de industrie. Namens onze cliënt willen we in contact komen met de juiste kandidaat (m/v) voor de functie van De functie: - Na een zorgvuldige en inten sieve introductieperiode gaat u zelfstandig de markt bewerken. U bent verantwoordelijk voor de verkoop in het rayon Noord- Brabant. - Uw doelgroep wordt gevormd door doe-het-zelf zaken, ijzer waren en gereedschappen speciaalzaken, bouwmarkten en tuincentra. - Naast het onderhouden van contacten met het vaste klanten bestand richt u zich tevens op het verwerven van nieuwe afnemers. - Tot uw (verkoop)taak behoort ook het geven van advies, service en begeleiding aan uw klanten. - Wekelijks rapporteert u aan het hoofdkantoor in Venlo. Gevraagd: - Minimaal enkele jaren ervaring in een op de detailhandel gerichte buitendienstfuncie. - Opleiding op MBO-niveau. - In staat zijn duurzame relaties op te bouwen en vast te houden. - Een zelfstandige werkhouding en een sterke servicegericht- heid. - Woonachtig in Brabant. Geboden: - Een uitstekend onderhouden en stabiel rayon, waar voor Van Enckevort veel mogelijk heden zijn. - Een bedrijf bekend om zijn snelle levering, goede service en actieve ondersteuning van de detaillist door een uitgekiend doe-het-zelf en professioneel assortiment, vergaande automa tisering, catalogi en consumen tenfolders. - Een goed vast salaris, auto, diverse vergoedingen, winst- delingsregeling en pensioen voorziening. Is uw interesse gewekt? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van ref.nr.: 70.954282 naar Mercuri Urval B.V., Boschdijk 60, 5612 AN Eindhoven. Eén van onze relaties is een bekende detailhandel in luxe audio- en video-appara- tuur, gevestigd in de regio Breda. Het assortiment kenmerkt zich door een breed' en tegelijkertijd ook een zeer specialistisch aanbod waarbij kwaliteit voorop staat. Klanten kunnen rekenen op een goede en snelle service en desgewenst een uitge breid advies. Voor deze relatie zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor de func ties van Heeft u ervaring opgedaan in een soortge lijke functie, en kunt u zich vinden in het bovengeschetste bedrijfsprofiel, dan ver zoeken wij u uw handgeschreven sollicita tiebrief, voorzien van curriculum vitae, te sturen naar BDO CampsObers Registeraccountants, t.a.v. de heer P. Trouw, Heerbaan 250, 4817 NL Breda. Bij hem kunt u desgewenst telefonisch informatie inwinnen, tel. 076-5714900. BDO CampsObers Registeraccountants I ISOLERENDE BOUWELEMENTEN Opstalan is een onderneming met ca. 250 medewerkers, toonaangevend op het gebied van isolerende bouwelementen, vervaardigd van verschillende types isolatiemateriaal. Wij zoeken een De functie-inhoud: verantwoordelijk voor alle inkoopwerkzaamheden; het onderhouden van de kontakten met bestaande en nieuwe relaties; functioneert in nauwe samenwerking met produktiemanagement. De functie-eisen: HBO werk- en denkniveau; ruime ervaring als inkoper, bij voorkeur opgedaan als inkoper/calculator in een aannemersbedrijf; goede contactuele eigenschappen en een commerciële instelling; leeftijd 30 - 40 jaar; vaardigheid in de Duitse en Engelse taal; woon/werkafstand maximaal 30 km. Opstalan biedt u: een werkkring binnen een gezond produktiebedrijf, dat in Nederland marktleider is; primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de verantwoordelijkheid van de functie. Kandidaten (m/v) die menen voor deze functie in aanmerking te komen, kunnen handgeschreven sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Opstalan BV., Postbus 3, 5060 AA Oisterwijk, t.a.v. de heer L.L. Beaard, Idirecteur Produktie (telefoonnummer: 013-5231313) DP5THIRN E ISO 9001 zoekt enthousiaste Wij zoeken iemand die: - geen bezwaar heeft tegen on regelmatige werktijden; - in het bezit is van een chauf feursdiploma; - enige ervaring heeft, doch dit is niet per se noodzakelijk; - tussen de 20-45 jaar is. Brieven onder nummer 6870 van dit blad. Mgr. Hopmansstraat 2, 4817 JS Breda vraagt voor indiensttreding op korte termijn keuken (part-time 50%) keuken en huishoudelijke dienst keuken en huishoudelijke dienst Salariëring Conform rechtspositiereglement voor personeel in dienst van ordes en congregaties. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen omtrent de uit te voeren werkzaamheden kunt u contact opnemen met dhr. Willems (tel. 076-5225250). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan: Congregatie Alles voor Allen t.a.v. dhr. D.A. de Jong, Mgr. Hopmansstraat 2, 4817 JS Breda. Ob am, de snelgroeiende en toonaangevende Ford-dealer voor Tilburg, Dongen en omstreken, zoekt voor haar filiaalvestiging te Dongen: Hij of zij is hands-on, enthousiast, flexibel en doortastend. Een self-starter dus, die bruist van ideeën en vooral zelfstandig kan werken en dat dan ook gewend is te doen. In een omgeving waarin serviceverlening en klanttevredenheid voorop staan. We denken aan iemand die prima in een team van specialisten kan functioneren, maar die tevens uitstekend zelfstandig kan opereren. We verwachten: Afgeronde opleiding op MBO niveau (IVA zou goed staan) 0 Ervaring in de automotive branche 0 Leidinggevende capaciteiten 0 Leeftijd zo eind 20, begin 30 We bieden: 0 Verantwoordelijk en zelfstandige functie 0 Doorgroeimogelijkheden De primaire en secundaire arbeids voorwaarden die wij bieden zijn zonder meer goed te noemen, maar gro tendeels afhankelijk van je eigen succes. Het belangrijkste is dat er fantastische toekomstper spectieven voor de juiste man of vrouw wachten. Bel en schrijf naar een uitgebreide sollicitatie met CV naar de OBAM Tilburg b.v., t.a.v. Mart Prinssen, directeur, Postbus 740, te 5000 AS Tilburg,Tel. 013-5350045 TILBURG Spoorlaan 175, Telefoon 013-5350045. DE stem Door Ton Koomen Hyist - De tijd dat de conflicten district Zeeuws-Vlaanderen van landse Biljart Bond lijkt voorgoe aan het bestuurlijke front. En 00 van de kant van de 'spelende le fferken," zegt Robin Claerhouc stnjdleider van het district en me lid van het districtsbestuur, dat staat van Terneuzenaar Cor Dirv stek en 'diplomaat' pur sang. Robin Claerhoudt rolde drie jaar geleden het districtsbestuur bin- "jo Leeraert gaf toen te kennen het na vijf jaar voor gezien te wil len houden. Leeraert was eerder al van 1965 tot 1970 wedstrijdleider geweest. Ik zag het wel zitten. Ben zelf een computergek, steek veel tijd in de biljartsport en heb het eerste jaar met Jo 'meegelopen'. Jo deed al les nog met de hand. Er kwam geen computer aan te pas. Sinds vorig seizoen doe ik het alleen. De persoonlijke kam pioenschappen dan, want de wedstrijdleiding bij de teamwed strijden is in handen van Eddy van Goethem," zegt Robin Claer houdt, al zo'n vijf jaar werkzaam als banketbakker in St.-Gilles- Waas. Claerhoudt, die momenteel stevi ge verkering heeft met Anniek van Esbroek, een 22-jarige pabo studente uit Hulst, heeft wel een SPORT KORT DE DUITSE beroepsrenner Marcel Wüst rijdt komend seizoen voor de nieuwe Spaanse formatie Mx-Onda. Het bedrijf was vorig jaar subsponsor van Castell- blanch, maar heeft nu beslo ten zelfstandig verder te gaan. Wüst stond met onder andere de Nederlander Tom Cordes onder contract bij Castel- lblanch. Axel - Met winst op SVSSS wil Terneuzen de toon zetten voor spektakel op de nieuwe accommodatie. Vorige week opende deze tweedeklasser hun 'trots' met een uitwed strijd voor de boeg. De cham pagne is voor zondag. Een klasse lager verkast HW'24 naar Moerse Boys terwijl in de vierde klasse de derby's STEEN-Sluiskil, IJzendijke- Philippine en Hoofdplaat- Breskens op de rol staan. „Zondag moet het gebeuren," op perde Anton Hermus, voorzitter van Terneuzen, vorige week in Helvoirt. Zijn oogappels verloren daar met 3-2 na eerder een 2-0- achterstand te hebben omgezet in 12-2. Die ommekeer gaf moed, de dom per verpestte veel. Tegelijkertijd werd duidelijk dat Terneuzen in aanvallend opzicht niet zonder de spitsen Patrick Baumgarte en °oor Fred Rabout Aardenburg - Voetballend Aardenburg lijkt dit seizoen eindelijk uit de 'kelder' van het afdelingsvoetbal (tweede Wasse) te kunnen klimmen. e eerste periodetitel komt er pan- Een prijs die volgens ransje van Dongen gepakt moet worden. I^-gen, net achtttien, is een tra; ieuSdige talenten die ?rZer Jl,mmy van Acker dit sei- naria,m dasis beeft gebracht, aan vori§ iaar 20 af en toe al ven w keurkorps mochten proe- san„ steeds wordt hij Fransje genoemd om het verschil aan te van AVC V3der Frans'voorzitter 185°md?n'is dat Fransje met zijn duirij?efejZiin v®der in lengte al geen nu6 kaas is' beb daar Sennit en mee noS Fransje achtn worden' «et is l\ aan"'® Jaar zo, dus je bent er Die I eld geraakt." zich Van Dongen ontpopte dan in„j 1 ieugd al tot een meer denb»r»au VOetballer voor Aar" Cercle I' J werd gescout door stejaars^geenVertrokalseer- Olympia Q]Um°r naar het Brugse genoot M en met zijn Plaats- speelrlenT lllem 11 actief is- Hij le cadetten6"]farindeuationa- het Buro 6n eerde terug naar sportpark eSter van D°ngen- genoemd naar zijn

de Stem | 1995 | | pagina 14