:genheid Nog hoop op windturbmepark' Onderzoek naar kansen voor vestiging McDonalds in Axel 6Als mijn konijnen konden praten zou je heel veel over mij College van B en W pareert kritiek De Vries DE STEM DAG klapper PLAATSELIJK nieuws bestem KIDO r jjelta Nutsbedrijven positief ondanks bezwaren in gemeente Hontenisse 4 Studiekoor Kloosterzande herdenkt Willibrordus SKS1*2"1*"* j&KSL**.,,.- rticulieren d Abraham ZEELAND C2 edacht aan >erkende leraren SAAB „ANCIA VERSEN tobedrijf olen B.V. tel.0115-645769, j«j-ma t/m vrij. 0115-645751 el' zondag 0115 - 645753 ireai°°p'.ei,der: Harrie Muur- nans. Pnve 076-5020894 Hulster onafhankelijk raadslid: 'Ik raak hier niet van onder de indruk' Run de rails Clinge 1995 X 70 T 'bedankje, jubileum, welijk, verloving, prestatie, examen, ham enz. tolom 0,65 incl. BTW, regel verplicht, afbeelding, mm 26.- incl. BTW. ven op aanvraag, niet geretourneerd. 82 of geef uw tekst aatsing af bij één van Schriftelijke opgaven d geaccepteerd, indien kend zijn, ook indien uw bijgevoegd is. het recht voor teksten n redenen te weigeren, dachten bereiken over de jehoudt de uitgever zich om de naam van de r bekend te maken. gefeliciteerd de Sanden in Breda. Dun inTeteringen. "ngelen in Gilze. Kapitein Iglo ziet Chantay, Curtly, Christ-Jan, Marleen Hiep Hiep Hoera Wat zijn we blij DONDERDAG 2 NOVEMBER 1995 Bertje is al 50 jaar op de May de lessen weer gestart Sportcentrum UMO Westhavendijk 17 Donderdag 21.00 uur Sporthal Gageldonk Gagelboslaan Woensdag 21.30 uur Vrijdag 19.30 uur Aangesloten bij de Judo Bond Nederland VAN <»X groen blauw roze quartz wit groen roze quartz aubergine odoardo odoardo wit groen blauw m. grijs met. beige blauw rood d.blauw zwart met. acc. groen met. 3, ABS wit ABS zwart met. torn. acc. groen met. rood met. grijs met. grijs beige )int. rood met. aut. d.grijs zwart zilver met. groen wit 10 rood >0 rood sl blauw beige grijs met. zwart rood zwart grijs grijs d.blauw rood d.grijs grijs met. 01-'86 03-'84 10-87 07-'89 12--91 04-88 1994 01-'92 01-'92 02-91 05-'86 01-92 07-89 1986 1992 03-'89 02-95 03-'89 10-'93 05-'90 06-'94 01-'94 06-'94 1991 1986 04-'87 03 -'93 09-'91 11-'86 01-'90 04-'93 1990 1992 1993 1988 07-'89 01-'87 04-93 12-'87 06-'88 04-'86 04-89 01-'89 09-'89 01-89 06-'89 12.500 9.250 15.500 17.900 26.500 19.950 59.950 38.850 47.500 35.500 12.500 49.950 10.750 6.950 25.750 12.850 29.950 19500 35.000 19.950 42.500 57.850 28.750 22.500 8.450 13 850 54.500 34.850 4.500 19.500 23.950 10.950 24.950 27.500 5 950 27.900 19.950 49.950 9.750 10.950 6.750 7.950 17.950 12.950 24.850 11.950 Off. Lancia-dealer Noordzijde Haven 48-50 4611GT Bergen op Zoom -Tel.: 0164-233 880 Fax: 0164-238336 T_ w onze verslaggever w| - Het Midden- en Klein ririjf (MKB) pluist voor de éikeliersvereniging Axclu- je{ jn Axel de vestigingskan- sen van een eettent in de geest 0 de wereldwijde McDo- nalds-keten verder uit. jjeen eerder dit jaar gehouden enquête over het koopgedrag van mensen die de winkels in Axel bezoeken, kwam de wens voor een McDonalds in Axel naar vo ren. 'Dat is natuurlijk godsonmoge lijk', reageerde Tonny Marteijn, de voorzitter van Axclusief, die het onderzoek liet doen, toen. Toch is het idee niet helemaal losgelaten door de winkeliersver eniging, legt hij nu uit. Er liggen namelijk wel degelijk kansen voor een eetgelegenheid volgens de formule van de Ameri kaanse hamburgergigant, aldus Marteijn. „Een snelle hap tegen een zeer acceptabele prijs." Volgens de voorzitter van de Axelse winke liersvereniging heeft Axclusief al gepraat met enkele plaatselijke bankiers om de vestigingscondi ties voor zaken als een McDo- nalds-achtige eetgelegenheid aantrekkelijk te maken. Te den ken valt dan aan een financiering op maat die toegesneden is op de mogelijkheden en wensen van nieuwe ondernemers die zich in Axel willen vestigen. Andere (deel)branches waar voor mid denstanders nog kansen liggen, zijn in de heren- en dameskleding in de middenprijsklasse. Marteijn spreekt overigens de sombere berichten over de neer waartse spiraal waarin Axel als koopstad verkeert tegen. Uit ei gen ervaring - een beetje natte vinger politiek, zo geeft hij toe - stelt hij dat het aantal bezoekers aan Axel zeker niet is vermin derd. Ook hardere feiten zoals statis tieken van de Kamer van Koop handel wijzen in die richting. „Die cijfers tonen aan dat er in Axel nog altijd sprake is van koopkrachttoevloeiing. w onze verslaggever lÜoosterzande/Middelburg - Delta Nutsbedrijven gaan er jog steeds van uit dat er in de polders bij Ossenisse een ®ot windmolenpark komt, ondanks de bezwaren die in je gemeente Hontenisse leven. (oofd milieu W. Zweemer kon- fct aan dat in januari de proce- iare gestart wordt voor een Mi- li® Effect Rapportage (MER), je nodig is om een bouwvergun ning te krijgen. In het onlangs gehouden overleg lissen Delta Nuts en het Honte- lisser gemeentebestuur zijn geen concrete afspraken gemaakt. .Maar we gaan door op de inge slagen weg," aldus Zweemer die, ■gelet op de discussie' ruim schoots de tijd wil nemen om alle voors en tegens af te wegen. „Die HER kan, als je het snel doet, in takwart jaar klaar zijn. Maar ik denk dat het in dit geval eerder ren jaar zal duren." Delta Nuts wil in de polders nabij Ossenisse een enorm windmolen park met veertig windturbines realiseren. De molens, die zestig meter hoog worden, zullen ge- joeg stroom leveren voor 15.500 huishoudens. Zweemer spreekt van een opbrengst van 42.000 megawatt-uur per jaar. „Dat be tekent een besparing van bijna iertien miljoen kubieke meter Belangrijk gevolg is de verminde ring van de uitstoot van kooldi oxide met 25.000 ton. Kooldioxi de, een van de veroorzakers van het broeikaseffect, komt vrij bij de traditionele manier van stroom opwekken via gas- en ko- lengestookte centrales. Zweemer zegt dat Delta Nuts niets wil overhaasten, zeker ge zien de grote huiver die er in de gemeente Hontenisse bestaat. „Hoewel we het park snel willen realiseren, moeten we rekening houden met alle belanghebben den. Daar hechten we grote waarde aan." Burgemeester Th. Steenkamp herhaalt nog maar eens dat hij 'principieel niet tegen windener gie is' en daarom niet van afstel spreekt. Maar hij weigert hals overkop een voorbereidingsbe- sluit aan de gemeenteraad voor te leggen. „Dan zegt de raad: bekijk het maar, en zijn we terug bij af." Delta Nuts heeft inmiddels prin cipe-overeenkomsten afgesloten met eigenaren van de grond waar de turbines moeten komen te staan. Dat van die kant het aan tal bezwaren meevalt, vindt Steenkamp niet meer dan logisch omdat die mensen er een finan ciële vergoeding voor krijgen. „We moeten juist de bezwaren van mensen in de buurt heel se rieus nemen." Zweemer oppert op zijn beurt de mogelijkheid van een eventuele participatie van omwonenden in het windmolenproject. Op welke wijze dat zou moeten gebeuren, daar kan hij nog geen duidelijk heid over geven. „Die gedachte moeten we nog verder uitwer ken," Voor de Hontenisser fractie van Algemeen Belang is het nieuwe windturbinepark in de polders bij Ossenisse in ieder geval niet bespreekbaar. „Er is genoeg an dere ruimte en daar willen wij over meedenken, want wij staan zeker niet onsympathiek tegen windenergie," schrijft Algemeen Belang in zijn algemene beschou wingen op de begroting van 1996. De komst van een windturbine park naar Ossenisse 'ruïneert' volgens de fractie twee 'van de mooiste polders in onze gemeen te'. Voorzitter Peter Dobbelaar van de klein-dieren vereniging 'Ter Verbetering' uit Axel. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze correspondente Kloosterzande - Het Gregoriaans Studiekoor uit Kloosterzande heefteen Willibrordus-project opgezet en treedt daarmee enke- lemalen op, in Kloosterzande op 5 november en een week later in Utrecht. Het koor wordt geleid door Mar- fhi Polspoel en timmert steeds meer aan de weg. Omdat herdacht writ dat het op 21 november 1300 jaar geleden is dat Willi- hrord in de Sint Pieter door de paus tot bisschop van de Friezen werd gewijd en hij het castellum kajectum (de basis van het latere Utrecht) kreeg toegewezen als missiepost, heeft het Studiekoor een toepasselijk programma sa- ZEELAND '«■neuzen: Zuidlandstraat 32, WO! 15-645742. .^deuren: Peter Oggel (editie- - 1'Peter van den Assem, 'ank van Cooten, Rein van der wi, Harold de Puysseleijr, 'ugene Verstraeten. SS* KloKstraat 1, tel. 0113- ("700, fax 0113-273701 In Kloosterzande zingt het koor uit het officie de terts (het derde uur) om 10.30 uur in de Martinus- kerk in Groenendijk. Ook de mis viering om 11.00 uur wordt door de vokalisten opgeluisterd met de mis van Sint Willibrord. Om 17.00 uur wordt in de Nederlands Hervormde Kerk in Kloosterzan de de Tweede Vespers van het feest van Willibrordus verzorgd. Voorganger is pastoor Ruyloft. Vele teksten van deze manuscip- ten, afkomstig uit Utrecht en Echtemach uit de 11de en 12de eeuw, zijn destijds speciaal geënt op het leven van de heilige Willi brordus. Een week later, op 12 november, zingt het koor eveneens de terts om 10.00 uur, de hoogmis om 10.30 uur en de vespers om 16.00 uur in de Sint Wiliibrorduskerk in Utrecht. Door Astrid Klein Beekman Axel - De een voetbalt voor z'n hobby, de ander houdt konijnen. Liefhebbers van deze laatste categorie kunnen dit week end hun hart ophalen in het Gregorius- centrum in Axel. Daar houdt de klein- dierenvereniging 'Ter Verbetering' haar jaarlijkse tentoonstelling. De mooiste sierduiven, kippen, cavia's en konijnen zullen dan te bewonderen zijn. De Axelse dierenvereniging bestaat al zeven tig jaar. Op de tentoonstelling van dit jaar zijn vierhonderd kleindieren te zien, 120 beesten meer dan vorig jaar. „Veel mensen denken een konijn is een konijn, maar zo werkt het niet helemaal. Ieder type konijn moet aan andere eisen voldoen wat betreft kleur en bouw," legt de voorzitter van de ver eniging Peter Dobbelaar uit. Enthousiast ver telt hij over zijn hobby, het fokken van het konijnenras Vlaamse reuzen. Een eenvoudige boerenpolderjongen noemt Dobbelaar zichzelf, „Ik heb er geen proble men mee een konijn zelf te slachten. Dan weet ik tenminste zeker dat het dier een mens waardig eind heeft. De beste Vlaamse reuzen houd ik natuurlijk over. De geslachte konij nen eet ik op. Maar er zijn ook konijnenfok kers die nooit konijn eten," zegt hij ter ver duidelijking. Hoewel de uit Vogelwaarde afkomstige Dob belaar bij het fokken naar perfectie streeft kent hij zijn 25 Vlaamse reuzen ook gezel- schapswaarde toe. „Het knuffelen van het ko nijn hoort er ook bij. Contact is ook erg be langrijk. Als mijn konijnen konden praten zou je heel veel over mij weten." De voorzitter werkt overdag in het Terneu- zense ziekenhuis De Honte. De ellende die hij daar te zien krijgt verwerkt hij door bij de dieren te zijn. „De ene schildert maar ik ga bij m'n konijnen zitten. Dat is het rustpunt in mijn dag." Stabiel Dobbelaar is vier jaar voorzitter van de vere niging. Op zijn veertiende werd hij lid van de organisatie. „Dat was toen ik Vlaamse Reuzen ging hou den. Daarvoor had ik verschillende soorten konijnen gehad maar mijn voorkeur gaat uit naar dit soort. Hoe groter het dier hoe mooier ik het vind. De Vlaamse reus is een van de grootste konijnen, vandaar mijn belangstel ling voor dit ras. De gemiddelde leeftijd van de leden van de Axelse vereniging is zestig jaar en telt rond de zestig leden. De laatste jaren is het aantal le den van de vereniging gestabiliseerd. „Lan delijk gezien is dat goed. Ik denk dat de be langstelling voor kleine dieren terugloopt door een vorm van mentaliteitsverandering. Jongeren willen steeds meer vrijheid. Bij het houden van dieren heb je verplichtingen zoals het verschonen van de hokken en het eten ge ven. Ouderen gaan steeds vaker met vakantie. Daarin past ook de verzorging van dieren niet." Identiteit Het voordeel van een vereniging voor kleine dieren is volgens Dobbelaar dat je het beest een identiteit geeft. „Door je aan te sluiten bij een vereniging krijg je een landelijk erkende fokkerskaart. Daarmee kunnen konijnen worden getatoeëerd en krijgen kippen en dui ven een ring. Ze worden op die manier ook ge controleerd." Op de tentoonstelling, die vrijdagavond be gint, zijn de konijnen in de meerderheid. Daarna komen de kippen en duiven, de ca via's sluiten de rij. Al deze dieren worden door een deskundige jury van de landelijke Federatie Kleindierenteelt gekeurd. Uit iede re categorie wordt een winnaar gekozen. 'ar: Cees Maas (provincie- «aggever). mS:Steenstraat 14, tel. 0114- «70, fax 0114-372771. fL?<!rtiuren: Frank Deij (plv. ed. e1. Gerlach Hochstenbach. {^«rtentie-exploitatie "«Stem enZVK ts|rnie,UcZen: Zu'dlandstraat 32, 0115-645740, fax 0115-645741 '«legenwoordigers: Si|™Boeije, privé 0115-563976, 4527io0u 0Ven' Pdvé 0115- 0115-562354S D'mmers' privé °114-316755 3n Verstraeten privé °Peni "la-t/m in9stijden: vr. 8.30- 17.00 uur Van onze verslaggever Hulst - Burgemeester en wet houders van Hulst wimpelen de kritiek van het onafhanke lijk raadslid Fr. de Vries af als zouden zij het niet zo nauw nemen met de democratie. In de antwoorden van B en W op de algemene beschouwingen vegen zij de vloer aan met het raadslid. „Ik raak hier echter niet van onder de indruk," al dus De Vries in een reactie. „Dit sterkt mij alleen maar om mij kritisch te blijven op stellen." De Vries bespeurde in zijn alge mene beschouwingen op de be groting voor 1996 een toenemen de vorm van 'democratische ver nauwing' in het Hulster gemeen tebestuur. Dat gevoel is hem ingegeven door een aantal voorvallen in de afge lopen raadsperiode. De Vries vindt de discussie in de raad ui terst 'eng', coalitie-fracties ne men niet of nauwelijks deel aan de openbare debatten, het colle ge doet bij de behandeling van voorstellen uitspraken en toezeg gingen die later niet blijken te kloppen of niet worden nageko men en het college informeert tussentijds alleen coalitie-frac ties bij belangrijke ontwikkelin gen. „Zulke woorden gericht aan het adres van een bestuurder beteke nen nogal wat," constateren B en W. „Dan moet er meer aan de hand zijn dan een sombere na jaarsstemming, veroorzaakt door het vallen van de bladeren," voegt het gemeentebestuur er aan toe. In de beantwoording van de al gemene beschouwingen pareert het college alle kritische woor den van De Vries. „Het leiden van een raadsvergadering en het hanteren van het reglement van orde is een bevoegdheid van de voorzitter van de raad. Dat de heer De Vries daar anders over denkt, vloeit eerder voort uit een zekere geldingsdrang die hij graag in het debat toont en waar door zijn zicht op de orde van de vergadering wel eens verflauwt." Ook de kritiek van De Vries dat het college alleen coalitie-frac ties van tevoren informeert wordt afgewimpeld. „Fracties vernemen wellicht weieens informatie via hun ver tegenwoordiger in het college. Maar wanneer er zaken van wer kelijke importantie aan de orde zijn die de raad moet weten, dan volgt er informatie aan alle frac ties. Wij herinneren ons één inci dent (Neckermann-subsidie, red.) van niet gelijktijdige infor matie aan alle raadsleden en daarvoor heeft de portefeuille houder zijn verontschuldigingen aangeboden. Dat is onvoldoende om daaruit structureel gedrag af te leiden." De kritiek van De Vries dat coa litie-fracties nauwelijks deelne men aan debatten in de gemeen teraad doet het college als volgt af: „Wij laten het aan de heer De Vries over of hij zijn collega's wenst op te leiden in de fijne kneepjes van het (debat)vak." Voor De Vries is het, na de beant woording op de algemene be schouwingen, duidelijk dat hij een gevoelige snaar heeft ge raakt. „Dat vind ik op zich een goede zaak ter bewustwording van dit college." De Vries spreekt van een per soonlijke wedstrijd die het colle ge speelt. „En dat is in ieder geval nooit mijn stijl geweest. De toonzet ting in het antwoord van het col lege is puur persoonlijk getint. Het hoort eerder thuis in een ru briek als 'Lieve Mona' dan in een beleidsstuk." Het raadslid vindt dat een deel van het college op onzakelijke, persoonlijke en ongenuanceerde wijze in het wilde weg schopt. „Wellicht willen ze hiermee be reiken om in de toekomst van kritiek gespaard te blijven. De reactie is het tekenende bewijs dat mijn opmerkingen over hun democratische gehalte terecht zijn. In ieder geval voelt De Vries zich bijzonder gevleid door het be-, lang dat burgemeester en wet houders aan zijn opvattingen hechten. „En de aandacht die zij daaraan besteden door mij als enige met naam te noemen in hun 31 blad zijden tellende memorie van ant woord." „Door op deze wijze op de man te spelen, heeft het college voor mij de weg geopend om dat ook te doen. Hoe vervelend dat voor en kele collegeleden ook zal zijn," besluit De Vries. Het valt niet mee om als inwoner van Zeeland je zelf respect te handhaven als je in een van de moderne vervoer middelen van de NS bent ge stapt. Tijdens de herfstvakan tie viel het bijvoorbeeld op, dat een Intercity-trein die op een populair uur in de ochtend uit Vlissingen vertrok, een op vallend bescheiden omvang had. Drie wagons waren het slechts. Nu zeg ik als leek: logisch - zo'n kleine trein - het is ten slotte herfstvakantie. Maar wat hadden de Nederlandse Spoorwegen, marktbewust als zij zijn, bedacht Op de televi sie en in diverse kranten had den zij de jeugd, in haar hoe danigheid van 'railrunner' een treinreis voor een prik be loofd, inclusief een gratis at tentie. Echt iets voor de herfst vakantie. Goed gevonden Er werd ter ere van de herfst vakantie zelfs een speciale 'be rendag' geannonceerd. Met het nodige publicitaire lawaai werd de jeud uitgenodigd om op een railrunnerskaartje naar Artis in Amsterdam te komen, waar een speciale 'berendag' werd gehouden. De jonge rei zigers moesten wel hun beer tjes meenemen van oma Spoor. Dat deden die kinderen getrouw. De trein van negen uur uit Vlissingen had zijn drie wa gons al aardig vol met railrun ners, voorzien van een hele menagerie aan pluchen beren en andere, verwante knuffel beesten, toen hij de halte Sou burg naderde. Daar werd het perron bevolkt door een luid ruchtige meute kinderen met railrun-kaartjes, pakjes brood, marsrepen en blikjes cola. De trein was, vijf kilometer van zijn vertrekpunt verwijderd, al nagenoeg afgeladen. Station Middelburg verscheen aan de horizon. Het perron zag zwart van de railrunners. Ze moesten nagenoeg alle maal staan. Op station Goes moesten de gangpaden en de beenruimten tussen de banken met railrunners worden ge vuld. Ik verwachtte te Kruinin- gen-Yerseke, dat er kinderen op het dak zouden worden ge plaatst, of aan de treeplanken moesten gaan hangen, zoals je dat op grievende reportages uit de derde wereld ziet. Maar nee: kinderen zijn samenpers- baar, zo bleek al gauw. Er gaan er wel duizend in een treintje van drie wagons. De conducteurs bleven bleek jes in hun hokjes zitten. Ze konden er toch niet doorheen komen. Bovendien ontliepen ze zo de lastige vraag: waarom lokken de spoorwegen duizen den Zeeuwse kinderen als rail runners de trein in, zonder te gelijk een paar extra wagons naar eindpunt Vlissingen te sturen Pas in Bergen op Zoom verscheen er een inder haast opgetrommeld treinstel, dat de railrunners die uit onze trein werden geperst aan boord nam. Als passagier van zo'n popu laire trein kan je wel huilen als je aan je auto denktDit hui len gaat over in krijsen, als je (komend uit Zeeland) de be stemming Zoetermeer hebt uitgekozen. Zoetermeer: vesti gingsplaats van enorme bedrij ven en instellingen. Ik meen dat zelfs de vervoersbond FNV daar zit Een blik op het spoorboekje leert je, dat 'zowat alle wegen naar Zoetermeer leiden, be halve de spoorwegen. Je bent op het traject Vlissin- gen-Zoetermeer (151 km) ten minste tweeëneen half uur kwijt. De auto doet dat in an derhalf uur. Je kunt via Rot terdam en Gouda (een fikse omweg), maar ook via Den Haag. Wie de laatste variant kiest (voor iemand uit Zeeland is het de meest logische) ontdekt dat de trein van Den Haag naar Zoetermeer volgens de dienstregeling precies twee minuten is vertrokken nadat de trein uit Vlissingen is gear riveerd. Maar geen nood: na een half uur verschijnt uw 'aansluitende' trein. Hij brengt u in vier minuten naar Zoetermeer. Wie reistijd en wachttijd sa mentelt realiseert zich dat hij het laatste stuk van het traject Vlissingen-Zoetermeer beter kan gaan lopen. Helaas zien de NS niet graag rail-renners op de bielzen THEATER GOES Urbanus - Prins van Oranje - 20.00 uur - uitverkocht Jongens waren we (muziekthea ter) - rond werk van Nescio - door De Gebroeders Flint - 't Beest Bees tenmarkt - 20.30 uur MIDDELBURG Hans Dorrestijn (depri-cabaret) - Gesmolten Ijsberen - Stadsschouw burg - 20.00 uur KLASSIEK TERNEUZEN Orgelrecital - door Arie Karreman - Grote Kerk - James, Langlais, Guil- mant, Aberg - 20.00 uur FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Species HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Nine Months 20.00 uur Waterworld 20.00 uur Species 20.00 uur Assasins 20.00 uur Apollo 13 MIDDELBURG Cinema - 20.00 uur Carmen VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 20.00 uur Assasins 20,00 uur Waterworld 20.00 uur Nine Months 20,00 uur First Knight BRUGGE Kennedy Complex 14.30 uur Brylcream Boulevard 14.30 uur Free Willy 2 14.30 uur Doornroosje 20.00 uur Braveheart 20.00 uur The madness of King George 20.00 uur The Bridges of Madison County 14.30 en 20.00 uur Assasins KNOKKE Beverly Sereens 15.00,17.30,20.00 en 22.30 uur Wa terworld 15.00,17.30,20.00 en 22.30 uur As sasins 17.30,20.00 en 22.30 uur The Net 15.00 en 17.30 uur Operation Dum bo Drop 15.00 uur Power Rangers the Movie 20.00 uur Braveheart DIVERSEN KOEWACHT Schieting voor bejaarden - café 'tHoekske-13.30 uur CLINGE Dansen - ANBO - Malpertuus - 13.30 uur Biljarten - KBO - Malpertuus - 13.30 uur - gymnastiek -15.00 uur AXEL Sport-overdaginstuif - 't Spor- tuus - 13.30-15.00 uur (vanaf 16 jr. (ƒ3,-) Kaarting - Gregoriuscentrum - 14.00 uur KLOOSTERZANDE Kaarting - café De Kastanje -19.30 uur WESTDORPE Kaarting - Concordia -13.30 uur STOPPELDIJK Prijskaarting - KBO - 't Gelaag - 14.00 uur GRAAUW Kaarting - Gemeenschapshuis - 13.45 uur LAMSWAARDE Schieting voor bejaarden - café De Lamsoren -13.30 uur OSSENISSE Koersbal - Hof ter Nesse - 14.00 uur HEIKANT Kaarting en bingo - KBO - 't Heike - 13.30-16.30 uur ANBO - De Algemene Neder landse Bond voor Ouderen, af deling Groot Hulst-Clinge houdt zaterdag 4 november de najaarsvergadering in gemeen schapscentrum Malpertuus. Begonnen wordt om 13.45 uur met het vergadergedeelte. Naast de behandeling van de jaarstukken staat een bestuur sverkiezing op het programma en toespraken van verschillen de bestuurders. Na de vergade ring wrodt er een bingo gehou den en aansluitend is er een koffietafel voor degenen die zich daarvoor opgegeven heb ben.

de Stem | 1995 | | pagina 19