DE STEM PER O N E E L. Consultant werving, selectie en ontwikkeling Grootel groepsopvoeder Mercuri Urval VERKOOPADVISEUR FINANCIERINGEN EN VERZEKERINGEN \Z\l/ir/e/7s Autocenter HE 't Hooshou) COMMERCIEEL MEDEWERKER A.G.F. m/v De Volckaert Dongen Projectleider (Hoofd)uitvoerder Werkvoorbereider Inkoper M opvoedings gemeenschap Wij zoeken e mannen a visie op mensen en organisaties. pE STEM Middelgroot bouwbedrijf gevestigd in West-Brabant HOOFD BEDRIJFSBUREAU (M/V) PFF Europe B.V., De directie van Vriens Autocenter B.V. Postbus 2023, 4800 CA Breda. QuadCore Automation B.V. is, als onafhankelijk project en systeemhuis, gespecialiseerd op het gebied van CAD-, besturings- en informatieverwerkingtechniek. Vanwege de sterke groei van de order portefeuille zoeken wij: AUTOMATION ENGINEERS (M/VI DE STEM ZATERDAG 28 OKTOBER 1995 X 75 In verband met toenemende bouwactiviteiten, in zowel onze vestiging Zuid te Eindhoven als onze vestiging West te Rotterdam, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies. Uw functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor zowel de organisatie als het financiële resultaat van de aan u toevertrouwde projecten. Ais projectleider wordt u al in een vroegtijdige (verwervings) fase bij het bouwproject betrokken. In de voorbereidings- en uitvoeringsfase bent u het aan spreekpunt voor de opdrachtgever en geeft u leiding aan het projectteam (werkvoorbereiding en uitvoering). Profiel: Naast een bouwkundige opleiding op MTS/HTS niveau beschikt u over minimaal vijf jaar relevante werkervaring in de woningbouw. Verder is van belang dat u een volwaardige gesprekspartner voor onze opdrachtgevers bent om zo de goede relaties verder uit te bouwen. Intern moet u de projectteamleden kunnen inspireren en motiveren. Grootei's Bouwmaat schappij B.V. (GrooteQ is een inititatiefnemende woningbouwonder neming, landelijk opere rend vanuit een viertal vestigingen en een nevenvestiging. Grootel is actiefin alle woning bouwsectoren, zowel gesubsidieerde woning bouw als woningbouw in de vrije sector, in hoog" en laagbouw. Naast nieuwbouw projecten omvat ons produktie- pakket ook grootonder houds-, kieinonder- houdS', renovatie-, en woningservice- actlviteitenr Vanuit de business-unit Planont wikkeling worden via de verschillende vestigingen eigen risico-projecten en projecten voor derden ontwikkeld Grootel heeft ongeveer 600 medewerkers in dienst en maakt als zelfstandige werkmaat schappij deel uit van Ballast Nedam KV Uw functie: U bent verantwoordelijk voor de realisatie van nieuwbouw-, renovatie- en grootonderhoudspro- jecten (hoog- en laagbouw) binnen de gestelde randvoorwaarden. Daarbij legt u zich toe op het bewaken en bijsturen van het bouwproces en het begeleiden en aansturen van produktiemede- werkers en onderaannemers bij hun werkzaamheden. Profiel: Naast een bouwkundige opleiding op MTS niveau beschikt u over vijf jaar werkervaring in de woningbouw. De functie vereist een hoge mate van zelf Uw functie: Binnen het pi de voorbereidende van het project Profiel: U beschikt over een bouwkundige c maal drie jaar s verband en in s bent u verantwoordelijk voor het planmatig organiseren en bewaken van Tevens bent w belast met de organisatorische begeleiding 3 op MTS/HTS niveau. Daarnaast beschikt u over minh jJn de woningbouw. U bent gewend om te werken in team ordelijkheid te dragen. Uw functie: Als lid van het projectteam bent u belast met het zelfstandig voorbereiden, coördineren en afwik keien van inkooptransacties en onderaanftemersDvareenkomsten. Daarnaast adviseert u in de verwervingsfase het projectteam omtrent leveranciers en onderaannemersselectie en beoordeelt u de offertes. Het beoordelen en evalueren van inkoopresultaten en de verleende diensten behoort eveneens tot uw takenpakket. Profiel: Naast een bouwkundige opleiding op MTS/HTS niveau beschikt u over minimaal twee tot drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van en ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Wij bieden u een professionele en uitdagende werkomgeving waarin kwaliteit centraal staat. Het Ballast Nedam arbeidsvoorwaardenpakket, behorend bij de functies, is uitstekend. Uw sollicitatie brief met curriculum vitae kunt u voor 21 november 1995 richten aan Grootei's Bouwmaatschappij B.V., t.a.v. de heer M. van der Bruggen, Hoofd Personeelszaken, Postbus 147, 5600 AC Eindhoven. Voor telefonische informatie kunt u eveneens b| hem tefecht. Umburglaan 24a, Postbus 147,5600AC Eindhoven Telefoon (C*tÖ) 252 74 75, Telefax (040) 2551935 Stichting 't Hooghout in Best is een orthopedagogisch instituut voor moeilijk lerende jeugdigen in de leeftijd tot 21 jaar, dat de functies diagnostiek, opvang, begeleiding, behandeling en nazorg realiseert, veelal in residentieel verband. De huizen zijn verspreid over Midden- en Zuidoost Noord-Brabant. De Stichting heeft een erkenning voor 108 plaatsen en heeft ruim 120 medewerkers in dienst. In verband met herschikking van de huidige bezetting ontstaan in het leefgroep huis Kaatsheuvel per I december een tweetal vacatures voor de functie m/v Deze vacatures zijn voor onbepaalde tijd en hebben een arbeidsduur van 24 uur per week, respectievelijk 32 uur per week, voor beide functies met de verplichting om indien nodig de arbeidsduur uit te breiden tot maximaal 36 uur per week (min/max-contract). Functie-inhoud: De groepsopvoeder draagt zorg voor de uitvoering van de hulpverlening, te weten de opvang begeleiding en behandeling van jeugdigen, neemt deel aan overleg situaties en verricht gedelegeerde taken. Functie-eisen: diploma HBO-J, HBO-IW, HBO-SPH, HBO-V, B-verpleegkunde enkele jaren aantoonbare ervaring in het werken met gedragsmoeilijke, licht verstandelijk gehandicapte kinderen het vermogen om met een grote mate van zelfstandig heid, methodisch en gestructureerd te werken. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Inpassing in de functie (aard van de overeenkomst en salarisinschaling) zal afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring plaatsvinden, waarbij het salaris maximaal 4.048,- bruto per maand op basis van een 40-urige werkweek exclusief onregelmatigheidstoelage zal kunnen bedragen. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij mevrouw drs. I. Boumans-Brilman, coördinerend pedagoog; nadere informatie over de selectieprocedure kan worden verstrekt door de heer drs. W.H.M. Verkuylen, hoofd P&O, beiden bereikbaar onder telefoonnummer (0499) 39 35 15. Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk op 7 november 1995 in het bezit te zijn van: Stichting 't Hooghout, ter attentie van de heer drs. W.H.M. Verkuylen, Hoofd P&O, Postbus 40, 5680 AA Best. Mercuri Urval is een internationale managementadviesorganisatie met 65 vestigingen, waarvan 8 in Nederland. De basis van onze dienstverlening is de gedachte dat kwaliteiten van mensen bepalend zijn voor het succes van organisaties. Kernactiviteit is werving en selectie, daarnaast adviseren wij o.a. in het kader van loopbaanontwikkeling, potentieelbepaling, management- en teamontwikkeling. In Brabant opereren wij vanuit Eindhoven en Breda. In het kader van onze groeistrategie willen wij ons team versterken met collega's (m/v) voor de functie van Profiel van de werksituatie en uw functie U wordt opgenomen in het team van Eindhoven of Breda (totaal zestien mannen en vrouwen). Uw collega's komen uit diverse disciplines en hebben ervaring in uiteenlopende organisaties. U start met een gestructureerd ontwikkelingstraject, waarin u zowel theoretisch als praktisch kennis maakt met de filosofie en adviesdiensten van Mercuri Urval. Na dit traject van maximaal een jaar wordt u verantwoordelijk voor de opbouw van een eigen adviesplatform. De eerste jaren ligt het accent op het zelfstandig verwerven van opdrachtgevers en het uitvoeren van wervings- en selectieprocedures. U ontwikkelt zich steeds breder op het volledige adviesterrein van Mercuri Urval, waardoor u gespecialiseerd raakt in alle diensten die Mercuri Urval biedt. België Denemarken Finland Frankrijk Engeland Italië Nederland Zweden Profiel van de nieuwe collega Na uw HBO of academische opleiding heeft u nu 5 tot 10 jaar werkervaring in het bedrijfsleven of in een not-for-profit organisatie. U heeft laten zien wat u kunt en dat is boven het gemiddelde. U zoekt nieuwe perspectieven omdat u voelt meer talent te hebben dan uw huidige werkkring vereist. Bovendien wilt u een meer tastbare relatie tussen uw eigen inbreng en de resultaten daarvan (ook in de beloningssfeer). Ons vakgebied, personeel en organisatie, interesseert u en onze sector, commerciële dienstverlening, sluit goed aan bij uw persoonlijkheid. U bent immers gemotiveerd en volhoudend genoeg om commerciële taken te verrichten in de sfeer van opdracht- verwerving. Door uw zakelijke en representatieve optreden verwacht u een vertrouwenspersoon te kunnen worden voor directies van kleine, middelgrote en grote ondernemingen. U bent tussen de 30 en 35 jaar. Wat wij bieden: U verwerft een breed zicht op een groot aantal organisaties en op zeer uiteenlopende functies op verschillende niveau's. Daarmee legt u een solide basis voor uw professionele toekomst. Het beloningssysteem biedt als basis een goed pakket vaste voorwaarden en daarnaast een uitstekende prestatiebeloning. Voor deze vacature kunt u uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 70.954239 sturen naar Mercuri Urval BV Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. Noorwegen Spanje Duitsland Zwitserland Australië Verenigde Staten KALSHOVEN 25 4825 AL BREDA ISPC Breda, het best gesorteerde horeca-specialiteitencentrum van West- Europa maakt nog altijd een enorme omzetontwikkeling door. Tevens wordt ons assortiment wekelijks met top-specialiteiten verrijkt die uit heel de wereld worden geïmporteerd. Eén van de belangrijkste onderdelen van de bedrijfsfilosofie is dat zowel de klanten als de produkten optimaal begeleid en ondersteund worden. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een enthousiaste leeftijd 20-30 jaar. Voor deze functie wordt een kandidaat gezocht die: - goede produktkennis bezit; - ervaring in de branche heeft; - verkoopervaring heeft; - commerciële activiteiten kan ontplooien. U maakt deel uit van een jong en gemotiveerd team, waarbij service en kwaliteit hoog in het vaandel staan. Denkt u voor deze functie in aanmerking te komen, schrijf dan een handge schreven brief, voorzien van curriculum vitae en recente pasfoto naar: ISPC t.a.v. de heer J. Christiaens, Kalshoven 25, 4825 AL Breda. roept belangstellenden op te solliciteren naar de functie U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse lei ding van de werken. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: Minimaal voltooide opleiding HTS Bouw kunde Beschikken over communicatieve en sociale vaardigheden Kunnen leiding geven en onderhandelen Bekend zijn met de voorschriften die in de bouw gelden (waaronder Bouwbesluit) Ervaring en inzicht in geautomatiseerde pro cessen Beschikken over een rijbewijs (BE) Sollicitaties voor 10 november schriftelijk gericht aan: brieven onder nr. 6868 van dit blad. Internationaal opererende groothandel in buizen, flenzen en fittingen zoekt: die verantwoordelijk is voor: - Leiding geven aan bedrijfsbureau. - Kwaliteitsbewaking. - Technische ondersteuning afdeling ver koop. - Handhaven levertijden. - Administratie en orderverwerking. Funktie-eisen: - Opleiding HTS/MTS-Wtb of gelijkwaar dig. - Bekendheid met moderne automatiseringstechnieken. Uitsluitend schriftelijke reakties richten aan Postbus 8121, 3301 CC Dordrecht, t.a.v. de direktie. Opel is ruim 26 jaar marktleider in Nederland. Zo'n positie bereik je niet alleen door prima auto's te maken. Perfecte service is net zo belangrijk. Opel en GM-US Cars-rijders kunnen daarvoor in Breda terecht bij Vriens Autocenter B.V. Naast een ruime showroom en moderne werkplaats vin den zij daar vooral heel veel vakmanschap. Specifiek gericht op onze particuliere klanten zoeken wij een energieke, stressbestendige, resultaatgerichte vakman of vak vrouw met het diploma Assurantie-B en commerciële ervaring voor de functie van Bij de aanschaf van een auto speelt, in toenemende mate, de financiering en/of verzekering een rol van betekenis. Het geven van op de klant afgestemde adviezen en daarmee het bevor deren van een langdurige relatie, is de taak van deze 25/35-jarige medewerk(st)er. Hij of zij die bewijst hoog te kunnen scoren verdient een goed salaris, krijgt uitstekende arbeidsvoorwaarden en gaat werken in een team van elkaar aanvullende, professionele (auto)-medewerkers. Een interne oplei ding is de basis voor goed functioneren. Bent u de aangewezen persoon voor deze verantwoordelijke functie? Dan graag uw schriftelijke sollicitatie, recente pasfoto en curriculum vitae Voor meer informatie over deze functie kunt u - tijdens kantoor- uren - telefoneren met mw. L. Foesenek (tel.nummer 076 5877950). Vriens Autocenter B.V., Biesdonkweg 31,4826 KS E la. Telefoon 076-5877950 Fax. 076-5870559 VERPLEEGHUIS VERZORGINGSTEHUIS REACTIVERINGSCENTRUM Stichting de Volckaert is een combinatie - instituut van een verpleeghuis van 180 bedden, een verzorgingstehuis van 120 plaatsen, een dagbehandeling en dagverzorging. Het verpleeghuis vraagt voor een somatische afdeling een pr Functie - omschrijving: - Deze le teamleidster maakt deel uit van een team van ziekenverzorgenden en leerling ziekenverzorgenden; - Hij/zij houdt zich voornamelijk bezig met de verzorging van de bewoners en geeft leiding aan het team; - Hij /zij moet beschikken over enthousiasme om teamverpleging verder mee te ontwikkelen en/of te verbeteren; - Vervangt bij afwezigheid het afdelings hoofd. zaffirenux f o a"~ Van de kandidaten verwachten wij: - Dat zij in het bezit zijn van het diploma verpleegkundige A en/of B, HBO-V; - Een positieve instelling; - Dat zij bij voorkeur ervaring hebben in een soortgelijke funktie; - Affiniteit te hebben met de somatische verpleeghuispatiënten. Wij bieden: - Een veelzijdig én interessante funktie; - De funktie is ingedeeld in FWG funktiegiroep |5; - Uitsluitend dagdiensten. Arbëldsyoorwa^den confoimde GA.Ö. - Ziekenhuiswezen. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer J.P.M. van Spreuwel, hoofd verplegingsdienst, Middellaan 2,5102 DA Dongen, die tevens bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (tel- 0182-314650, tst.224). >7éh ouraziw core Functie - Het ontwikkelen van software voor geavanceerde PLC-besturingeo (Siemens, Modicon, Allen Bradley, Mitsubishi, Téiémeehanique e.a.); - Hel configureren van MMI's (SCADAS: FactoryLink, Wizcon.lniouch, IC2X, FixOmacs e.a.); - CAO-ontwikkeling, koppelingen tussen CAO en RDBMS, en het opzetten vantekeningconversie en -beheersystemen; - Engineering en realisatie van MIS, gebaseerd op client-server teehno- - RappurtagB van dB werkzaamheden. Functie-eisen M.B.O., H.B.0. ut Academisch niveau; Specialisatie Electrotechniek, Ervaring met één van De heer f. Smits van Qyen - Reitscheweg 3b, 5332 BX 'S'ffmtogenboseb NEDERLAND 1 14.15 16.05 16.30 17.00 18.00 18.29 18.58 19.27 20.00 20.30 22.05 22.36 23.21 Nieuws voor doven en slech horenden (ook 13.00) Author! Author!, speelfilm Bamboo Bears, animatieserir Kinderen van de wereld, se reportages Confettidub met Verzoeke man, (17.15) De Droomshow (17.40) Dag juf tot morge jeugdserie Boggle, spelletje (ZW) Laurel Hardy, slapsti Alle dieren tellen mee The Nanny, comedy Journaal. Aansl. weeroverzid The Boys of St. Vincent, spe film Mores leren, spelletje Karei, talkshow The Boys of St. Vincent, spe film (deel 2, tot 00.50) NEDERLAND 2 (000 Lassen, lijmen en plaat werken. Afl. 1 (tot 10.30) 15.00 Zoovenirs, serie over dierent nen 16.32 De dierenspoedkliniek, rep tage-serie 17.03 De Russ Abbot Show 17.29 2 Vandaag, actualiteiten om 17.30 en 18.00 Journ 18.43 Sportjournaal en 18 Hoofdpunten uit nieuws/weer 19.00 Etiquette 19.35 Het pakhuis, magazine 20^07 World Safari, natuurreporta 20.56 Boys are back, comedy 21.25 Tijdsein, actualiteitenmagaz 22.04 Jeugddromen, waarin beker Nederlanders het beroep hun dromen uitoefenen 22.32 Otto in Afrika, reportage-se over Afrika: Namibië 23.09 Omega, talkshow over de vennatuurlijke werkelijkheid 23.59 Sluitingsiied 38.04 Journaal 00.09 Kunst omdat het moet, tret Amerikaanse beeldhou van Japanse afkomst, Isamu gushi (tot 01.04) NEDERLAND 3 07.00 Alles kits met Roze pan tekenfilmserie 07.25 (ZW) Charlie Chaplin, slaps 07.43 Robbedoes 08.08 Roze panter 08.33 Verzoekenman. Aansl.: droomshow 09.10 Pressgang, jeugdserie 09.35 Het zevende venster 09.55 Binnenland 10.20 Filmspot 10.45 Het elfde uur 11.36 Boggle 12.01 Van gewest tot gewest 12.27 AC-TV 13.00 Journaal 13.08 Onderstroom 13.33 Zembla 14.19 Kunstmest 15.01 Eindeloze ontdekkingen BELGIË FRANS 1 10.30 Follow me, cursus Engels 1 Spreek met ons mee, cursus Neder 11.30 Vivre a Bruxelies 11.55 Tu voi que je veux dire, magazine 12.25 Ot tif Europe, magazine 13.00 Nie 13.20 Gourmandises 13.30 Strip-te magazine 14.35 Les enfants du Franse komedie uit 1990 van Krzys Rogulski met Jacques Bonnafé, Thé Liotard en Marie Dubois 16.15 Cou film 16.45 Tarzan, serie 17.15 park, jongerenmagazine 17.50 Be* Hills 90210, soap 18.35 Contacts, keerstips 18.45 Génies en herbe, sp tje 19.30 Nieuws 20.10 Le jardin e ordinaire 20.50 Les brumes de Manc ter, Franse tv-film van Jean-Daniel haeghe met Bernard Fresson, L Duthilleul en Pascal Elso 22.25 Cont verkeerstips 22.35 Match 1, sportm zine 23.35 Nieuws (tot 24.00) BELGIË FRANS 2 14.17 Gourmandises, culinair mag; 14.34 Coup d'envoi, voetbalmaga met samenvatting wedstrijd Stan Luik- Anderlecht 14.54 Parcours, magazine 15.51 Ref Iets-Images leurs: Des jeunes et des villes, Afrik magazine 16.43 Théatre Wallon: d'soris pou s't'chat-la, blijspel in het led 18.24 Fran^oise et les siens, reel magazine 19.04 lei bla-bla, kir programma 19.30 Nieuws 20.00 Ba ball Belgische kampioenschap: vers-Charleroi 21.41 Racing 95 sportmagazine 22.11 Nieuws 22.3 musique habite au 21La nuit des gi gitaarmuziek. In het kader van het val de la Guitare een hommage Django Reinhardt, uitgevoerd doe Raphael Fays Groupe (tot 23.32) DUITSLAND 1 06.50 (ZW) Klamottenkiste 07.05 B RADIO RADIO RIJNMOND 8.00 Kris kros. 10.00 Studio gloria. Jong. 13.00 Muziekprogramma. 14.00 Sport. 17.00 Deelder draait jazz. 18.01 19.00-22,00 Radio Rijnmond Sport OMROEP BRABANT Nieuws; zie Radio 1- 9.03 Brabants ni< zaterdag, actualiteiten, Brabantse agei Johan Verschuuren. 10.03 Brabants nie aliteiten, De krant in Brabant en weer schuuren. 10.30 Op stelten. 11.03 B 11.07 Van harte. 12.05 Brabants niet Muziek beneden de Moerdijk. 17.( Brabant Sport OMROEP ZEELAND Nieuws: zie Radio 1. 10.03-13.00 18.00 Omroep Zeeland Sport

de Stem | 1995 | | pagina 14