C£ ids Reality tv leeft van branden DE STEM 'Je moet vooral goed letten op de mensen in pyjama Veiling van adellijke verzameling brengt 77 miljoen mark op Toenemende import van gestolen kunst Rondom Tien over ontspoorde jeugd Variaties Tchaikovski - Daan Manneke Simone Kleinsma Maxene Andrews overleden röSTEM nederland 2 nederland 3 WÊÊÊÊSÊKÊÊÊÊÊM WÈÊËBÊÈm belgië frans 1 belgië frans 2 duitsland 1 duitsland 2 g°. Radio Tegen Ajax speel je tegen voetballers, niet tegen schoppers" Regi Blinker, Feyenoord Door Guus Mater, anp Amsterdam (anp) - De ca mera's zijn gericht op een jongen van een jaar of achttien. Hij loopt, de han den geboeid en begeleid door twee agenten, op de afrit van de Amsterdamse ringweg. De ploeg die beelden maakt voor 06-11 Weekend van RTL 5 treedt het drietal tegemoet. Achterop komen de collega's van AT 5, het Amsterdamse station. Even later duiken drie nog jongere getuigen op. Kort gesprekje met een agent. Shotje van een diender die in kogelvrij vest het verkeer regelt. Langs de Amstelveense- weg treffen beide teams elkaar. De begroeting is hartelijk. Prachtige beelden, zeggen ze. Al zijn beelden van een brand altijd mooier, weten ze. De wereld van de reality-tv is snel tevreden. Een kwartier eer der had de Amsterdamse politie via de scanner laten weten dat op de afrit de jongeman op de af rit in het wilde stond te schieten. Doel van de actie was politie noch cameraploegen duidelijk. De redactie moet het verhaal maar rond zien te krijgen. Rituelen Een uur eerder meldt de politie een schietpartij bij de flat Eef- tink, Bijlmer. Het slachtoffer ligt *Een cameraman probeert aangehouden verdachten in een Amsterdamse politiewa gen te filmen. De televisie ploeg maakt voor het pro gramma 06-11 Weekend voor RTL5 actuele beelden op straat. FOTO ANP op een parkeerterrein en is er niet best aan toe. Afgezien van een twintigtal agenten ver schijnt snel de camera van een team dat onder meer werkt voor SBS 6. Op het moment dat de ca mera inzoomt op een auto die met de schietpartij te maken zou hebben, dreigt een vechtpartij tje. Een flatbewoner vraagt of de cameraman wel toestemming heeft. Een rechercheur sust het incident. SBS (programma: Het hart van Nederland) is de enige, 06-11 Weekend miste de juiste afslag en AT 5 was even koffie drinken. Opnamen van het werk van hulpdiensten: het is een van de rituelen van de nacht in de grote stad geworden. In het weekeinde moet het gebeuren, maar soms zijn de reality tv-programma's toch moeilijk te vullen. „Giste ren zaten we goed", zegt de man van AT 5. „Een dode in de Bijl mer en eentje in Amstelveen." Omdat reality tv de werkzaam heden van de hulpdiensten (poli tie, brandweer, ambulances) zou hinderen en minister Dijkstal van binnenlandse zaken maatre gelen heeft aangekondigd, hou den de makers zich gedeisd. De minister is gealarmeerd door een rapport van de Nationale Om budsman. Volgens ombudsman Oosting moet de politie worden verplicht om verdachten, slacht offers en politiemensen tevoren te informeren over het maken van tv-programma's. Praktijk Dat is niet de huidige praktijk. Met draaiende camera's naderen teams agent, dader en slachtof fer. De camerateams beroepen zich op afspraken met de hulp diensten. „Die worden ter plek ke gemaakt en zijn niet vastge legd", zegt een woordvoerder van RTL, dat het bekendste pro gramma op dit gebied op het scherm brengt. Ambulancever pleegkundigen hebben juist op schriftelijke afspraken aange drongen. Zij voelen zich bij hun werk op straat gehinderd en ma ken zich zorgen over de privacy van de gefilmde patiënten. Camco BV, een facilitair bedrijf (33 medewerkers, omzet 10 mil joen) is met een minibus op straat. Het bedrijf, dat reporta ges maakt voor 06-11 Weekend van RTL, probeert die hinder te beperken door steevast met een ploeg van vier man uit te rukken. Een verslaggever, een camera man, een geluidsman en een ma nusje van alles, die onder meer de weg vrijhoudt. De eerste melding van een nood geval wordt gedaan via de scan ners. Om het aantal volgers te beperken wordt vervolgens overgeschakeld op de mdt, de mobiele data terminal. Journa listieke avonturiers hebben ken nelijk besloten dit keer thuis te blijven. Graantje Twee, drie hobby-fotografen proberen een graantje van de reality-hausse mee te pikken. Later in het weekeind moeten zij hun materiaal aan de kranten proberen te slijten. De cameraploegen zorgen ervoor elkaar buiten beeld te houden. Later in de nacht zien de came ra's van RTL en SBS elkaar in de lens. Dat gebeurt nadat de opna men zijn gemaakt van de gevol gen van een botsing op de AIO bij Muiden. Missertje van AT 5. Muiden was het Amsterdamse station te ver. „Een motoronge luk in de Jordaan leek ons leu ker", zegt de verslaggever. Pyjama Televisie moet het hebben van bewegende beelden, reality tv vooral van branden. Hoe spectu- culair een botsing ook is, een verkreukelde auto is toch maar statisch. Omdat een brand ook na het blussen zichtbaar kan nasmeu- len, is de volgers ook meer tijd vergund. „Blussen levert altijd goede beelden op", zegt een rou tinier die de rituelen van de nacht al volgde toen het woord reality tv nog niet bestond. „En let dan toch vooral op de mensen in pyjama", doceert hij. Daarom negeert geen ploeg de melding van een brand in het winkelcentrum Klaverweide in Oostzaan. Drie winkelpanden, waaronder het Chinese restau rant Het Oosten en het Griekse restaurant Orpheus hebben rook- en waterschade. Acht op de eerste etage wonende gezin nen zijn geëvacueerd naar het naast het centrum gesitueerde politiebureau. SBS, RTL 4 en AT 5 zijn een kwartier na de melding present. Het vuur smeult nog. De fik is niet groot genoeg voor NOS en het RTL-nieuws, maar dankbaar onderwerp voor de sector reali ty. De brand is ontstaan in de berging van het Chinese restau rant. Menukaart De eigenaar spreekt van ernstige schade. Met de brand is namelijk de gehele voorraad menukaar ten, voorzien van het nieuwe te lefoonnummer, in as opgegaan. Hij zegt dat het hem weken kost de kaart weer actueel te krijgen. Een heel aardige cd met piano- werken van Handel, Brahms en Reger is 'live at the Concertge bouw' opgenomen door Andras Schiff. Het is de opname van een recital met een mooi samenhan gende en overdachte program mering. Op 4 december 1994 bracht Schiff in Amsterdam een soort kruisbestuiving tussen Roman tiek en Barok tot stand. Centraal in het programma staan de wel bekende Handel-Variaties van Brahms, een monumentaal opge bouwd werk gebaseerd op een Air van Handel, eindigend in een grote fuga - Brahms' enige echte. Het aardige is nu dat Andras Schiff zijn uitvoering van Brahms' Handel-Variaties laat voorafgaan door de korte Suite van Handel waaruit Brahms het thema heeft geplukt. En wat blijkt? Niet alleen is die (korte) Suite van Handel buitengewoon aantrekkelijke muziek (een stormachtige 'Prelude', een fli- sende 'Sonata' en een melancho liek 'Menuet'), maar bovendien blijkt Handel zelf het 'Brahmsi- aanse' Air-thema ook al geva rieerd te hebben, en wel heel knap, vindingrijk en virtuoos. Echt een ontdekking, een amuse gueule voor muziekhistorisch geïnteresseerde liefhebbers. Na Brahms' behandeling van Handel sluit Andras Schiff zijn recital af met de totale verbou wing die Max Reger toepast op een (onbekend) thema van Bach: Variaties en Fuga op een thema van J.S. Bach, opus 81. Op het grondplan van Bachs eenvoudi ge constructie trekt Reger een bizarre villa op, vol uitstulpin gen, balkons, erkers, dakkapel len en follies in de tuin. Regers materiaalgebruik is on orthodox en zijn planken zijn soms van erg dik hout. Maar hij blijft de merkwaardigste bouw meester van het hele stel, eigen zinnig, tegendraads, onvoorspel baar en toch onweerstaanbaar. Bij de fuga van negen minuten waarmee hij deze Bach-varia- ties afsluit geloof je je oren niet. (Teldec/Warner 4509-99051-2) HANS ROOSEBOOM Beroemde walsen van Tchaiko vski, zo heet in alle eenvoud de cd waarop de New York Philhar monic deze walsen speelt, geleid door Kurt Masur. Ze staan er al lemaal op: de walsen uit Doorn roosje, Eugen Onegin, het Zwa- nenmeer, Hamlet, de Bloemen- wals, de walsen uit de Vijfde Symfonie en uit de Serenade voor Strijkers. Of het nu ballet- of concertwalsen waren, Tchai kovski beheerste het genre als niemand anders. Het is lichte, ontspannende muziek, in zijn soort van de hoogste categorie, hier vlekkeloos door Kurt Masur uitgevoerd in rustige tempi, die zich door niets laten opjagen. Om je ogen bij te sluiten en weg te dromen. (Teldec 4509-94571-2) HR De componist Daan Manneke laat zich op zijn cd Pneoo van twee kanten horen: als compo nist van koorwerken enerzijds en als orgelcomponist ander zijds. De combinatie van deze werken op één schijf is verhelde rend, want verschaft inzicht in de tegengestelde componenten van Manneke's oeuvre. De hier geboden zes werken om spannen een periode van meer dan dertig jaar: van het vroege koorwerk Pseaume 121 (1960) - waarin de 20-jarige Manneke in kort bestek een staalkaart van zijn stilistische mogelijkheden toont - tot het lange orgelwerk Et in tempore vesperi erit lux (1991). De kern van de cd zijn drie grote orgelstukken: Pneoo (1979), Or- ganum (1986) en het zojuist ge noemde, gespeeld door Jos van der Kooy op het orgel van de Haarlemse St. Bavo. Na het be luisteren van deze werken wordt de dichotomie in Manneke's oeu vre duidelijk. Waar hij in zijn werken voor de menselijke stem vooral streeft naar harmonie en evenwicht, naar een afspiegeling van een volmaakter wereld, daar kan de componist in zijn orgel composities een ander register van de menselijke existentie opentrekken. Deze werken zijn van een hardnekkige onont koombaarheid; een mate van agressiviteit, soms op het bar baarse af, is er niet vreemd aan. De cd wordt gecompleteerd door Threni, gezongen door Quink Vocal Ensemble, en Archipel 1, op blokfluiten gespeeld door het Amsterdam Loeki Stardust Quartet. Bij elkaar een afgewo gen representatie van Manne ke's compositorische arbeid. (E- rasmus WVH 132) HR Een echte ster bleek ze vooral in de musical Sweet Charitydie ook nog eens ontwapenend wist te acteren: Simone Kleinsma. Ze droeg de hele voorstelling. Met komisch-groteske rollen in Les Misérables en Sweeney Todd en met een eigen show bewees ze haar speciale talenten, waarvan de zang misschien toch wel doorslaggevend was. Op haar solo-cd Met open ogen vertolkt Simone Kleinsma twaalf Nederlandstalige songs, veelal bewerkingen van bestaan de buitenlandse nummers, met aanstekelijke vitaliteit of met een gevoelig inlevingsvermogen. Zij is de eerste artiest die, buiten eigenaar Paul de Leeuw, op het Brommerpech-label is versche nen. Een duet met Paul, Zonder jou (een bewerking van Vivere van Andrea Bocelli) hoort er dien tengevolge ook bij. Het andere duet op deze schijf, Tweestrijd, gaat samen met Kar in Bloemen en is een mooi liedje over twee vrouwen die van de zelfde man houden. Beide zin gen: 'Zul jij ooit zijn wat ik voor hem kan zijn?' Simone Kleinsma kan uitbundig uithalen in forse refreinen, zoals in Jij bent een wonder dat ook als single is uitgebracht, Leven en in het pittige Laat me maar alleen, waarin een levenslustig type haar geliefde verwijt dat hij zo saai is. Mijn eigen voorkeur gaat uit naar mooie luisterliedjes als Je mist ze zo, over de onbegrijpelij ke dood van geliefden geschre ven door Martin van Dijk en Jan Boerstoel. Daarin bewijst Kleinsma dat ze ook een echte cabaretière is, die een wat min der voor de hand liggende tekst expressief weet te vertolken. Kijk me aan is een aantrekkelij ke bewerking door Belinda Meuldijk van Madonna's Baby face dat door de zangeres voor treffelijk wordt uitgevoerd. Het orkest van Cor Bakker begeleidt Simone Kleinsma op deze geva rieerde schijf waarvoor ook Coot van Doesburgh weer bestaande liedteksten hertaalde. (Sony) MARJAN MES Door Frans Wijnands Bonn - De veiling van de verzameling kunst- en gebruiks voorwerpen van de Markgraaf von Baden heeft in totaal meer dan 77 miljoen mark opgebracht. Bij aanvang van 'de veiling van de eeuw' in Baden-Baden werd nog voorzichtig op een opbrengst van hooguit 30 miljoen mark gerekend. Dat bedrag was aan het einde van de tweede veilingdag al be reikt. Het laatste stuk van de marathonveiling, een wandel stok, bracht 17.000 mark op. Vijftien dagen achtereen heb ben elkaar afwisselende vei lingmeesters van het Londense huis Sotheby ruim 25.000 (kunst)voorwerpen onder de hamer gebracht. Dagelijks wa ren meer dan duizend kopers en belangstellenden aanwezig. Via 20 telefoonlijnen konden bieders rechtstreeks tijdens de veiling hun bod uitbrengen. Gedurende de hele veiling zijn er ongekend hoge bedragen ge boden. Kopers in de zaal en aan de telefoon boden regelmatig tot extreem hoge prijzen tegen elkaar op. Een allegorische bronsgroep - geschat op 15.000 mark - ging tenslotte voor 190.000 mark van de hand. En het was niet het enige stuk dat ver boven de geschatte waarde werd verekocht. Het duurste stuk van de veiling bleek een ovalen tafel van ko ning Gustav III van Zweden. Het meubelstuk, waarvoor het Zweedse koningspaar ter voor bezichtiging naar Baden-Ba den was gekomen, kostte de nieuwe bezitter 1,5 miljoen mark. Plus de 20% veilingkos- ten die iedere koper moest betalen. Schulden De graaf besloot tot verkoop van de collectie omdat hij door enkele slechtlopende familie bedrijven zwaar in de schulden was geraakt. Hij had de deel staat Baden-Württemberg aan vankelijk aangeboden om de hele collectie - inclusief het Neues Schloss in Baden-Baden - voor 80 miljoen mark te ko pen, De overheid vond dat te duur. En heeft nu spijt niet op dat aanbod te zijn ingegeaan. Wel kocht ze nog voor de veiling be gon, voor ruim 30 miljoen uit de collectie. Om nog zoveel mo gelijk kunsthistorische voor werpen voor de regio te behou den, stelden sponsors en be drijven diverse musea in staat om nog eens voor drie miljoen mark te kopen. Leiden (anp) - Het Rijksmuseum voor Volkenkunde in Leiden maakt zich zorgen over de toenemende import van gestolen kunstvoorwerpen. Steeds vaker duikt dat soort cultuurgoede ren in Europa op. Nederland kan daar vrijwel niks tegen doen, Onlangs stuitte de Rotterdamse douane op een lading cultuurgoe deren uit Thailand en Cambodja. Het gaat onder meer om twaalf- de- en dertiende-eeuwse voor werpen van het Cambodjaanse tempelcomplex Angkor Vat, dat op de lijst van Werelderfgoederen van de Unesco staat. Jaarlijks verdwijnen honderd duizenden kunstwerken. Een deel komt terecht in Nederland; een deel wordt onderschept door de douane. Begin dit jaar stuitte men in Rotterdam op negentig stukken uit Ghana, die illegaal dat land waren uitgevoerd. Om dat import in Nederland niet is verboden, stond de douane mach teloos; het was onmogelijk de voorwerpen in beslag te nemen. Wel konden de medewerkers de waarde ervan schatten. Als die hoger zou liggen dan in de papie ren was aangegeven, kon de douane over het verschil invoer rechten berekenen. Sindsdien onderschepte de doua ne verscheidene ladingen geroof de stukken, zegt dr. R. Bedaux van het Rijksmuseum voor Vol kenkunde. Hij vindt dat Nederland zo snel mogelijk het zogenoemde Unid- roit-verdrag moet ondertekenen. Met die internationale wetgeving zou de import van illegaal ge roofde goederen aan banden kun nen worden gelegd. De kunsthan del heeft zich al tegen het verdrag uitgesproken. De Volkenkundige musea pleiten voor snelle onder tekening. Aangifte De twee beeldjes van de Angkor Vat, reliëfs van hemelnimfen, zijn respectievelijk zestig en negentig centimeter hoog. Het gevonden Boeddha-beeld uit de late der tiende eeuw is ruim twintig cen timeter en is waarschijnlijk af komstig uit Cambodja of Thai land. Datzelfde geldt voor een beschadigde dertiende-eeuwse kop van een heilige, die ook ruim twintig centimeter hoog is. De Rotterdamse douane kan geen- actie ondernemen zolang Thai land en Cambodja geen aan, hebben gedaan van diefstal, woordvoerster van de Thaise am bassade in Den Haag zei dat dat niet was gedaan. „We doen ons best de spullen terug te krijgen ei voeren gesprekken met de doua ne en het ministerie van buiten landse zaken." Ook Cambodja heeft volgens Be daux gevraagd om teruggave van de goederen. Dit land deed even eens geen aangifte van diefstal. Hyannis (afp) - De zangeres Maxene Andrews, een van de drie Andrews Sisters, is be zweken aan een hartaanval. De 79-jarige Amerikaanse stierf zaterdag in een zieken huis bij Boston. Samen met haar zussen Patty en Laverne zong Maxene in Tweede Wereldoorlog voor Amerikaanse troepen. Zij ra ten wereldberoemd met hits Boogie Woogie Bugle Boy en Don't Sit Under The Apple Tree. Sinds de oprichting van het trio in de jaren dertig verkochten de Andrews Sisters bijna honderd miljoen platen. Na het uiteenvallen van de groep e in 1967 „EDERLAND1 nieuws voor doven en slecht horenden (ook 13.00 en 15.51) journaal pe week van, gesprekken waarin het leven van een gast centraal staat ,j fjn Heim für Tiere, serie IL the Cosby Show, comedy I u Wild Wild World of Animals, natuurserie ,.j (zw) Charlie Chaplin, slapstick 30 Boggle, spelletje Abdijen en kloosters in Oost- Europa en hun bewoners, re portage-serie «28 Tegen wil en dank, comedy journaal «24 Weeroverzicht [30 Kunst te kijk, waarin kunst en kunstenaars uit de regio Eindho ven worden gepresenteerd Televizier, actualiteitenrubriek Rondom Tien. Thema: Bruut geweld op video: inspiratiebron voor jeugdcriminaliteit? „43 Niet volmaakt maar mate- loos mooi. Portretten van ver standelijk gehandicapten in het dag- en wooncentrum De Werf in Amsterdam-Noord (deel 2) 2322 PP: Uitzending AOV 2325 Ander Afrika, reportages: Ethi opië (tot 00.01) 13,59 Het vragenuurtje in de Twee de Kamer (tot 15.00) 15,00 Little Women, tekenfilmserie 1633 Skippy, jeugdserie 12,00 Danger Bay, jeugdserie i;,29 2Vandaag, actualiteiten met om 17.30 en 18.00 Journaal; 18.43 Sportjournaal en 18.51 Hoofdpunten uit het nieuws ge volgd door het weer 19,00 De rooie draad, serie 19.35 Mag ik een week van je le ven?, serie reportages 20.23 Aaron's Way, serie 21,13 Overal en nergens: Frits Phi lips, portret oudste industrieel van ons land 21.48 Peter, korte sketch 21.57 Nederland zingt, koor- en sa menzang 22.22 Wereld van verschil: Ontmoe tingen 22.54 PP: Uizending GPV 22.57 Beter presenteren 23.30 Journaal 23.38 Middernacht klassiek: Wer ken van Handel, uitgevoerd door het Lodz Chamber Or chestra (tot 00.10) 07.00 Journaal 07.07 Klokhuis 07.22 Tekenfilmfestival 07.29 Ontbijt-tv (met om 07.30, 08.00,08.30 en 09.00 Journaal) 09.05 PP: Uitzending WD Kook tv Vrouw-ïijn 10.00 Ontdek de geologie door de dood van La' pakte Maxene in 1979 de op met een solo-carrière. In l™1 kreeg zij een onderscheiding van het Amerikaanse ministerie van defensie voor bewezen diensten. Afgelopen zomer trad Andrews nog op voor duizenden veteranen die de vijftigste verjaardag va" het einde van de oorlog vierden. Van onze rtv-redactie Michel begon op jonge leeftijd met inbreken; ook de eigen huisraad was niet veilig. Bart en Kelly werden veroordeeld voor steekpartijen, diefstal en overvallen. De ouders van deze jongeren komen vanavond aan het woord in Rondom Tien. Een moeder vraagt zich af of ze haar kinderen niet strenger had moeten straffen. „Ik durfde ze ook niet te slaan, want voor je he weet word je beschuldigd van kindermishandeling." Violet Falkenburg gaat met de ouders na waar 'het' is misgegaan of ze zich schuldig voelen en hoe zich ze staande houden terWJ hun kind verder wegzakt in de criminaliteit. Is het tij nog te keren? Helpen straffen en heeft het zin een ont spoord kind op te sluiten in een gesloten instelling? Kinderrechte Quyk-Schuyt heeft de hoop nog niet opgegeven. Nederland 1, 22.02 uur HHM mm. WÊÊ 10.3 11.1 11.: 12.C 12.C 13.C 13.( 13.3 14.C 14.3 16.C 16.C 16.3 17.C 18.C 18.1 18.3 187 19.C 19.2 20.C 22.0 22.1 22.3 23.2 23.- 00. 07.1 07.' 07.1 07.3 08.4 08.3 16,25 Maguy, serie 17.00 La bande a Carlos, magazine 17.30 Life goes on, se rie 18.30 Régions soir 18.50 Cartes sur table 19.10 Le quotidien des sports 19.30 Nieuws 20.10 Double 7, spelletje 21.35 Pulsations, medisch magazine 22.45 Fran^oise et les siens, cultureel magazine 23.20 Laatste nieuws 12.30 Aquatica, watersportmagazine 18.00 lei Bla-bla, kindermagazine 19.00 Maguy, serie 19.30 Nieuws 20.04 Mé moires d'exploits, documentaire-serie 21.36 Champion's 95, autosportmagazi ne 22.09 Nieuws 22.33 Cheval passion, paardesportmagazine (tot 23.04) 65.30 Morgenmagazin, ontbijttelevisie 68.00 Heute 09.03 The Flying Doctors, serie 09.45 JOYrobic - fit durch den Winter 10.00 Heute 10.03 Auslands- journal 10.45 Info Gesundheit, gezond- «smagazine 11.00 Heute 11.04 To- jy-Marshall-Show 12.35 Umschau 12.55 Presseschau 13.00 Sport Extra/Tennis: ATP-toernooi Essen 17.00 hgesschau 17.10 Brisant, boulevardma- 9azine 17.55 Verbotene Liebe, serie 18.25 Marienhof, serie 18.54 Die Kom- tearin, serie 20.00 Tagesschau 20.15 «ff und Zaichkeit, serie 21.05 Pleiten, ech und Pannen, videobloopers 21.35 lusminus, economisch magazine 22.05 Oieter Hendrike, sketches 22.30 Ta- üesthemen 23.00 Boulevard Bio, talk show 24.00 Ellen, comedy 00.25 Nacht- magazin 00.45 Primo Baby!, speelfilm uz-35 Nachtmagzin !a'« Zi.e 13-45 Da"' Da"t spelletje 5 Michel aus Lönneberga, jeugdse rie Tac Kar ne rie: Ga 08. tie 12 13 ne 14 tio ke: m; Fer 16 17 ch| 18 zir tu 19 ha mi lei Lil re M (2 Ar Er N? N: 7 DO*?10 RIJNM°ND Hrnr--«anne met vee' nieuw en actualiteiten. »an viGeeve met Nederlands produkt. 10.00 H 14 nn d ,8n Menno Tamming. 12.00 Emile Sche oe'e en Boswinkel. 17.00 Post van vand. '8.00-19.1 00 Post aan de telefoon ^OMROEP BRABANT 7.05 Art 2'r "ac'io 1' 9evolgd door regionaal niei krant ua te'ten. sport en verkeersinformatie. 7.21 '32 a'ü 7-23 Weerman Johan Verschuu man ,„?uallteiten en verkeersinformatie. 7.55 V krant in D ^.erschuuren (regio's Z.O, M. en N.O) 7.5 8,in n-a-ra. 're9'° ®"®)- 8 Verkeersinform, keertintlauwscentrale. 8.33 Actualiteiten en 9.07 rut, °.r"1fT'e- 8-55 Weerman Johan Verschuu hank in'ln 9,30 De scheurkalender. 10.07 Dr fond 11 an r» sekeurkalender. 11.07 Van harte, rice nne,sc'leur'<a'ent'er- '2 05 Actualiteiten, genda. 12.55 Bericht voor boer en tuir

de Stem | 1995 | | pagina 18