Huiverig voor windmolenpark Raac Politie: 'Klachten over te hard rijden Hulsterloostraat onterecht' DE STEM Actiegroepen vragen hard optreden tegen bomenkap DAG KLAPPER a, - A,,° PLAATSELIJK NIEUWS UITSLAGEN Oostburj Hontenisse niet 'halsoverkop' akkoord met groots plan Delta Nuts bij Ossenisse Bruinooge bevecht Europese subsidie voor opknapbeurt haven Walsoorden grede steur Raad Oost morrend n GS; wedde van zes Eis poging doo DE STEM ZEELAND Vogelshow in Nieuw-Namen Diaporama's te zien in Axel Najaarsconcert Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst Nieuw-Namen Kloosterzande Schietingen Koersbal Canada-middag Wereldcontacl igSTEM VRIJDAG 20 OKTOBER 1995 Van onze verslaggever Nieuw-Namen - De klachten van be woners van de Hulsterloostraat in Nieuw-Namen over te hard rijden door hun straat zijn ongefundeerd. Het loopt volgens de politie helemaal niet zo'n vaart met het aantal snel heidsovertredingen daar. Die conclusie trekt de Zeeuws-Vlaamse politie na een extra snelheidscontrole in de straat, afgelopen woensdag tussen 11.30 en 13.20 uur. In dat tijdsbestek passeerden 122 auto's de radarpost. Daarvan reden er maar vier te hard. Bovendien bedroeg de hoog ste snelheid die gemeten werd 66 kilome ter per uur, in plaats van de vijftig kilo meter per uur die daar maximaal is toe gestaan. „Evenals uit vorige controles is gebleken dat het allemaal nogal meevalt," aldus de politie. Het percentage overtreders (3,3 procent bij de controle van woens dag) ligt zelfs ruim onder het gemiddelde overtredingspercentage in de gemeente Hulst. Dat ligt met elf procent ruim drie keer hoger. Volgens de woordvoerder van de Zeeuws-Vlaamse politie, J. de Koning, zijn de klachten van de bewo ners van de Hulsterloostraat voor het grootste gedeelte terug te voeren op de geluidsoverlast. „Hetzelfde verhaal als in de Gravenstraat te Clinge. 's Avonds is het rustig. Er rijden auto's langs en door de klinkerbestrating levert dat overlast op." De bewoners van de Hulster loostraat dienden enige tijd geleden een handtekeningenlijst, ondersteund door de dorpsraad, in bij de gemeente Hulst. Volgens zowel de bewoners als de dorps raad was de Hulsterloostraat een 'race baan'. Daarom drongen ze aan op verkeersrem- mende maatregelen. Van onze verslaggever Kloosterzande - De gemeente Hontenisse staat huiverig tegenover de plannen voor een groot windmolenpark na bij Ossenisse. Delta Nutsbedrijven heeft de ge meente daarvoor om medewer king gevraagd, maar in Honte nisse wil men alvorens een be slissing te nemen alles nog eens goed op een rijtje zetten. Van onze correspondent Nieuw-Namen - Op zaterdag 21 oktober is er van 13.00 uur tot 21.00 uur een vogeltentoonstel ling in het gemeenschapscentrum De Kauter. Deze tentoonstelling wordt inge richt door de vogelvereniging De Nachtegaal. Op zondag 22 okto ber is de tentoonstelling van 9.00 uur tot 18.00 uur. De zaal is op zondag van 9.00 uur tot 13.00 uur open voor de vogelbeurs. Men kan ongeveer 400 vogels bezichtigen waaronder diverse tropische pa pegaaien. De vogels zullen door zes keurmeesters worden gekeurd. Van onze verslaggever Axel - In het kader van het Zeeuws-Vlaams Fotofestival verzorgt de Belgische foto graaf Wim Reybroek morgen (21 oktober) een zogeheten diaporamashow in het Grego- riuscentrum in Axel. De show bestaat uit de vertoning van klankdiareeksen van diverse landen en streken. Het is een fo tografische impressie van de na tuur en de samenleving in diverse landen. Reybroek maakte de fo to's in Schotland, Peru, IJsland, Marokko, Portugal, de Verenigde Staten en Nepal. Van zijn audio visuele series zijn de meeste al di verse keren bekroond in het bui tenland. De show begint om 20.00 uur. Het festival, dat samenvalt met het dertigjarig bestaan van Foto club Axel, trekt veel belangstel lenden. Sinds de opening, afgelo pen vrijdag, kwamen er enkele honderden bezoekers naar de verschillende tentoonstellingen. Opvallend daarbij was het grote aantal bezoekers van buiten Zee land en uit België. Dat laatste valt deels te verklaren uit het feit dat de Oost-Vlaamse Unie van Fotoclubs haar jaarlijkse ten toonstelling in De Halle in Axel heeft. In totaal zijn er dertien lo caties waar fototentoonstellingen kunnen worden bezichtigd. EDITIE ZEELAND Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32, tel. 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Peter Oggel (editie chef), Frank van Cooten, Rein van der Helm, Harold de Puysseleijr, Eugène Verstraeten. Goes: Klokstraat 1, tel. 0113- 273700, fax 0113-273701. Redacteur: Cees Maas (provincie verslaggever). Hulst: Steenstraat 14, tel. 0114- 372770, fax 0114-372771. Redacteuren: Frank Deij (plv. ed. chef), Gerlach Hochstenbach. Sportredactie Zeeland: Ton Koomen tel. ma t/m vrij. 0115 - 645751 tel. zondag 0115 - 645753 Advertentie-exploitatie De Stem en ZVK Terneuzen: Zuidlandstraat 32, tel 0115-645740, fax 0115-645741 Vertegenwoordigers: Martin Boeije, privé 0115-563976, Silvia Broekhoven, privé 0115- 452732, Hans Dimmers, privé 0115-562354 Hulst: Steenstraat 14, tel. 0114-372770. Vertegenwoordigers: Eddy van den Brande, privé 0114- 314570, Marjan Verstraeten privé 0114-316755. Verkoopleider: Harrie Muur mans, privé 076-5020894 Openingstijden: ma. t/m vr. 8.30 - 17.00 uur De plannen omvatten de bouw van 40 windmolens met een hoogte van 60 meter. Het zou meteen het grootste windmolen park van Zeeland worden. Delta Nuts heeft wel wat principe overeenkomsten met eigenaren over de verkoop van de benodig de grond, maar burgemeester Th. Steenkamp twijfelt aan de 'hard heid' van die afspraken. „Ik heb toch al signalen gehoord dat sommige eigenaren het niet zien zitten," aldus Steenkamp. „En ook van landbouwers in de on middellijke omgeving hoor ik dat ze nogal gemengde gevoelens hebben." Volgens Steenkamp wordt er ook binnen politiek Hontenisse ver schillend gedacht over de plan nen. „Het is natuurlijk nogal wat, 40 windturbines. We moeten eerst maar eens kijken of dat allemaal haalbaar is. We spreken toch over een forse aantasting van het landschap." Burgemeester en wethouders willen liever de ontwikkelingen even afwachten. „We zitten met een nieuw bestemmingsplan bui tengebied, de problematiek van de varkens en nu weer berichten over ontpolderingen. We hebben daar ook een paar campings lig gen, die belangrijk zijn voor de recreatie in onze gemeente. Daar moeten we toch voorzichtig mee omspringen. Ik denk niet dat we nu meteen ook die windmolens maar weer op onze nek moeten halen. Niet dat we tegen wind- 'Niet dat we tegen windenergie zijn, integendeel. We hebben meegewerkt aan acht windmolens bij Perkpolder,' zegt burgemeester Steenkamp van Hontenisse, die wel huiverig is voor een groots park bij Ossenisse. Op deze foto uit 1993 wordt het windmolenpark van Perkpolder opgebouwd. foto wim kooyman energie zijn, integendeel. We hebben meegewerkt aan acht windmolens bij Perkpolder. En aan plannen voor twee turbines in het Cambron, waarbij het maar een haar scheelde of het college was gevallen. Dus wij zijn wat dat betreft heus niet kinderachtig geweest. We willen nu toch even pas op de plaats maken. Rustig aan en ons niet halsoverkop in een nieuw avon tuur storten." Steenkamp heeft niet de indruk dat de gemeenteraad staat te springen om het windmolenpark. „Als we nu een voorbereidings- besluit zouden willen forceren denk ik niet dat dit het in de ge meenteraad zal halen," is zijn stellige overtuiging. Volgende week hebben de gemeente en Delta Nuts overleg over de wind molenplannen bij Ossenisse. Hulst - De Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst verzorgt morgen (21 oktober) voor donateurs, vrienden en belang stellenden een gevarieerd, populair concert. Het programma is zo opgesteld dat het publiek de harmonie in vol le glorie te horen krijgt en daarnaast diverse ensembles die zijn sa mengesteld uit de verschillende instrumentengroepen binnen de harmonie. Voor de pauze treedt de percussiegroep onder leiding van Dolf Lampo op. Het koperensemble speelt onder leiding van Edwin de Neijs een paar arrangementen uit musicals en het clari- netchoir, een groep van twaalf klarinettisten in de diverse stem men (van sopraan tot en met bas) besluit het eerste deel met een vier nummers onder leiding van Ingeborg Geerts. Het gedeelte na de pauze wordt ingevuld door het Grootharmonie orkest onder lei ding van de eigen dirigent Johan de Witte. De harmonie speelt en kele nieuw ingestudeerde nummers zoals 'Italienische Lustspie- louverture'. Tijdens het laatste gedeelte komen ook enkele solisten van de harmonie aan bod. Het concert vindt plaats in het cultureel centrum Den Dullaert en begint om 20.00 uur. De toegang is gra tis. Van onze verslaggever Walsoorden - De gemeente Hontenisse heeft er goede hoop op dat er Europese sub sidie vrijkomt voor een grote opknapbeurt van de haven in Walsoorden. Gedeputeerde D. Bruinooge heeft de gemeente beloofd zich daarvoor sterk te zullen maken. „Ik heb een goed gesprek gehad met de gedeputeerde en hij heeft toegezegd dat hij zijn uiterste best zal doen om die gelden bin nen te halen," zegt burgemeester Th. Steenkamp. „Daar heb ik dan ook alle vertrouwen in." De haven van Walsoorden is al vele jaren een zorgenkindje voor de gemeente. In de bureauladen ligt nog steeds een miljoenen gul dens kostend onderhoudsplan op uitvoering te wachten. De ge meente heeft daar echter geen geld voor. De laatste jaren is het echter toch gelukt om uit de schaarse midde len toch telkens weer wat geld opzij te leggen voor onderhouds werk. „Als gemeente hebben we de af gelopen jaren toch al een half miljoen gulden in de haven ge stopt," zegt Steenkamp. „Dat is niet niks en we gaan de komende jaren door om het achterstallige onderhoud gefaseerd uit te voe ren". Voor 1988 is dan ook ge pland om een stalen damwand te plaatsen aan de korte kant van de tijhaven. Tevens wil de gemeente aan de diepe haven de nodige on derhoudswerken verrichten. Volgens Steenkamp moet de ge meente niet voor alle kosten op draaien, omdat de haven van Walsoorden van regionaal belang is. Dat wordt nog eens onder streept in het pas gepresenteerde Strategisch Plan Zeeuws-Vlaan deren, waar de havens van Wals oorden en Breskens in één adem worden genoemd. „Er staat dat de overheid en het bedrijfsleven zich moeten inspannen om die twee havens te versterken," zegt Steenkamp. „Dat is een passage waar ik wel blij mee ben." Van onze verslaggever Kloosterzande - De gemeente Hontenisse moet harder op treden tegen vervroegd kap pen of rooien van bomen zon der dat daarvoor nieuwe aan plant in de plaats komt. Met de boswet, het bestemmings plan en de gemeentelijke kapver- ordening in de hand heeft de ge meente de wettelijke basis om kappen te verbieden en herplant af te dwingen. De Actiegroep Bo- menbehoud Hontenisse en de Bo- menwerkgroep van de Steltkluut zeggen dat in een gezamenlijke brief, waarin ze burgemeester en wethouders oproepen tot een strenger beleid. De briefschrijvers constateren dat er, vier jaar na vaststelling van het gemeentelijk landschaps beleidsplan, van de herplant van bomen op dijken bar weinig te recht is gekomen. En dat was juist één van de hoofddoelstellingen uit het plan. De begeleidingscom missie van het landschapsbeleids plan heeft de kwestie al herhaal delijk aangekaart, maar zonder resultaat. „Tegelijk worden nog steeds dijken en verschillende waardevolle wegbeplantingen ge rooid, zonder herplant," schrijven de actiegroep en de bomenwerk- groep. „Veel burgers zien deze steeds grootschaliger kaalslag met lede ogen aan en vragen ons om actie te ondernemen." Volgens de briefschrijvers blijkt uit de minimale herplant van de afgelopen jaren dat herplant op vrijwillige basis met subsidies 'Nog steeds worden dijken en verschillende waardevolle wegbeplantingen gerooid, zonder herplant,schrijven de actiegroep en de bomenwerkgroep. foto wim kooyman nauwelijks enig resultaat ople vert. Daarom moet de gemeente herplant afdwingen. De brief schrijvers stellen ook dat in de ge meente Hontenisse de bepalingen in het bestemmingsplan met han den en voeten worden getreden, als het gaat om behoud van de na tuur en landschapswaarden op dijken. „Enkele dijkvakken zijn zelfs gescheurd, afgeploegd en omgezet in bouwland. Tevens wordt de boswet op verschillende plaatsen ontdoken." Voor het rooien van bomen op dij ken is volgens de briefschrijvers een zogenaamde aanlegvergun- ning nodig met een verklaring van geen bezwaar van Gedepu teerde Staten. Via zo'n aanplant- vergunning zou ook de herplant geregeld moeten worden. De ac tiegroep en bomengroep sommen een kleine twintig locaties op die MARKTEN GOES Wonen Wensen - Zeelandhallen Nobelweg 6 - (info: Bureau De- looze, 01803-15588)(19 t/m 22 okt) THEATER GOES 'La Belle Hélène' (operette) - De Goese Operette Vereniging - De Prins van Oranje - 20.00 uur 22,50) MIDDELBURG Introdans - balletjuwelen met ri tuelen en dynamiek, met choreo grafieën van Jean-Christophe Mail lot, Ton Wiggers en Conny Janssen - Stadsschouwburg Molenwater 99 - 20.00 uur 25) VLISSINGEN Poppe Vermeareke (cabaret) - 'Het wereldberoemde duo op weg naar bekendheid) - Vestzaktheater -20.00 uur (ƒ17,50) KLASSIEK MIDDELBURG Zigeunerorkest Tata Mirando - concert 'Play Gipsy Play' - Concert en Gehoorzaal Singelstraat 13 - 20.00 uur 30) M. Tsuji en K. Hashimoto - con cert met viool en piano - Festival Nieuwe Muziek - Kloveniersdoelen -20.30 uur (ƒ15) POP EN JAZZ TERNEUZEN Creolse folks songs - Margaret Ann Richards zingt spirituals en West Indian songs - Zuidlandthea- ter - 20.00 uur TOCH TEN MIDDELBURG Monumentenwandeling - met 'WV-gids - duur 1 uur en 15 minu ten - start VW-Kantoor Markt - 13.30 uur 6,50) (t/m 25 okt) DOMBURG Culturele wandeling - 'In het licht van Toorop en Mondriaan' - met gids langs schilderachtige plaatsen in en om Domburg - VW Domburg Schuitvlotstraat 32 - 13.30 uur 6) DIVERSEN GOES Herfst-doe-week - Ambachtscen trum Hollandse Hoeve -13.00-17.00 uur GRIJPKERKE Walcherse Oogstweek - voor kin deren als volwassenen - thema tar- wevlechtwerk met o.a. een 'levens boom' en een Franse 'porte-bon- heur' (geluksbrenger) - Imkerij Pop- pendamme Poppendamseweg 3 - 10,00-17.00 uur (t/m 21 okt) HEIKANT Kermiskaarting - café Du Com merce - 20.00 uur ST.-JANSTEEN Kaarting - café De Kroon - uur KLOOSTERZANDE Kaarting - start competitie - rati De Reizende Man-19.30 uur STOPPELDIJK Bingo - KBO - 't Gelaag -13 30 CLINGE Uüur Kaarting - café De Landbouw - 20.00 uur HULST Kaarting - café De Kroon -14 on uur EEDE Kaarting-Hof van Eede-19 30 Lllr KIELDRECHT ur Kaarting - café Thilleman -1930 uur SLUIS Expositie - kerk van St.-jan de Do per - kunstvoorwerpen van de Filip pijnen FILMS GOES Grand Theater 19.00 uur Batman Forever 21.30 uur Braveheart HULST De Koning van Engeland 14.00 uur And ré 14.00 uur De Tasjesdief 14.00, 19.30 en 22.00 uur Nine Months 19.30 en 22.00 uur Waterworld 22.00 uur While you were sleeping 14.00 en 19.30 uur Mortal Kombat 18.45 en 22.00 uur Apollo 13 19.30 uur Batman Forever 21.45 uur Braveheart MIDDELBURG Cinema - 20.00 uur A Bronx Tale 22.30 uur Window to Paris VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 14.00 uur Doornroosje 14.00 uur André 19.00 en 21.30 uur Apollo 13 19.00 en 21.30 uur Waterworld 14.00, 19.00 en 21.30 uur Nine Months 14.00 en 19.00 uur Mortal Kombat 21.30 uur First Knight BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur Braveheart 20.00 en 22.30 uur The madness of King George 20.00 uur The Bridges of Madison County 20.00 en 22.30 uur Brylcream Boule vard 22.45 uur French Kiss KNOKKE Beverly Sereens 23.00 uur Waterworld 20.00 uur Les Anges Gardiens 20.00 en 22.30 uur The Net 20.00 en 22.30 uur Species 20.00 uur Braveheart 22.30 uur Brylcream Boulevard KLEURWEDSTRIJD - Zater dag 21 oktober is er een kleur- wedstrijd voor de jeugd van Nieuw-Namen. Deze wedstrijd, wordt gehouden aan het ge meenschapscentrum De Kau ter. De prijsuitreiking is om 16.00 uur. OUD PAPIER - Voetbalvereni ging Hontenisse haalt zaterdag weer oud papier op, aanvang 09.00 uur. Clinge DANSAVOND - Dansverem- ging Flamingo houdt zati 21 oktober een dansavond ii gemeenschapscentrum Malper- tuus. De avond begint om ne gen en de muziek wordt ver zorgd door het orkest Multi- sound. 's-HeerenhoeR - Zaal De Koren beurs, 22 schutters. Eerste hoge vogel: H. de Jonge, Soranus; twee de hoge vogel: A. Dekker, Doel naar Hoger; eerste zijvogel: A. Pikkaart, Zorgvlied; tweede zijvo gel: F. van Steenbergen, Willem Teil; derde zijvogel: A. Ponsaert, Diana; vierde zijvogel: J. de Baar, Willem Teil. De volgende schieting is dinsdag 31 oktober. Clinge - Gemeenschapscentrum Malpertuus. ANBO-62 deelne- Mat 1: 1. mevr. Ras-Clinge en Blommaert-Hulst; 2. mevr.Hoey- land-De Klinge en E. Jonkers- Clinge. Mat 2: 1. mevr. Blommaert «u Warrens beiden Hulst; 2. Ecï Heye-de Block-Clinge. Mat 3: 1. mevr. Kegels-Heikant-C Baeyens-De Klinge; 2. mevr. Witte en O. Rombaut beiden Clin ge. Mat 4: 1. mevr. Koole-HuJsty de Witte-CIinge; 2. mevr. maert-Hulst en E. Jonkers-Clin? Mat 5: 1. mevr. Emeleer-Hulst et W. de Windt-Kapellebrug: 2. nr vr. Van Vlierberghe-De Kling0» Spitters-Hulst. volgens het bestemmingsplan herplant moeten worden. Verder moet de gemeente optreden tegen het scheuren van dijken op een vijftal plaatsen. De betreffende dijkvakken moeten, aldus de briefschrijvers, weer worden om gezet in grasland. Van onze verslaggever Middelburg - De vereniging Wereldcontact houdt op dond dag 2 november een middag over Canada in de Zeeuwse Bï otheek in Middelburg. Tijdens de middag verzorgt L. Marinussen uit Kloetinge een diaj zing. Aan de hand van dia's die zij op recente reizen maakte, verte1 over haar persoonlijke reiservaringen in het Oosten van Canada verhaal kan met name van nut zijn voor mensen die plannen he om Canada te bezoeken. Aan de orde komt oo, hoe men familie^ kan koppelen aan vakantie. Wereldcontact is een organisatie die vijfendertig jaar geleden» opgericht. „De vereniging is voortgekomen uit de emigratie," f echtgenoot P. Marinussen. „Na de tweede Wereldoorlog ging® mers veel mensen weg, vaak, naar het zich liet aanzien, voor hun^ leven. Voor de achterblijvers was dat een hele opgave. Óm diere"'! Wereldcontact in het leven geroepen, met als doel mensen te help"| het reizen." Landelijk telt de vereniging 55.000 leden. „Dat aantal is n groeiende. Ook in Zeeland, waar we rond de duizend leden hWB aldus Marinussen. Wereldcontact fungeert ook als reisbureau, al; op niet-commerciële basis. Jaarlijks reizen er 20- tot 25.000 t0t met Wereldcontact. De Canadamiddag begint om 14.00 uur. De toegang is gratis v den van Wereldcontact. Niet-leden zijn ook welkom, tegen bek van 2,50 entree. Gelet op het beperkte aantal plaatsen is resef» vooraf noodzakelijk. Dat kan telefonisch bij L. Marinussen in tinge (0113-215231) of bij het hoofdkantoor van Wereldcon'31,1 Driebergen (0343-530500). Van onze correspondent Middelburg - De rechtban. delburg heeft de 24-jarige Oostburg wegens brand 'conform de eis, veroordeel gevangenisstraf van een jt van 270 dagen voorwaarde Als bijzondere maatregel m Van onze correspondent Oostburg - Burgemeesti delen de zorg v-an de Pv de aanleg van de Sche Breskens-Vlissingen. Burgemeester J. Kruize belo< ie gemeenteraad gisteravonc zaak te zullen aankaarten bij college van Gedeputeerde ten. Het was voor de burgemi ter ook zonneklaar dat doo: ontkoppeling van de WOV en veer Breskens-Vlissingen, nieuwe situatie was ontstaan. „Het heeft een andere actu teitwaarde gekregen, aange; ze voor de vaste oeververbini een andere financier hebben: Rijk," aldus Kruize. „We mi er vanuit gaan, dat indien veer niks meer vervoert, de vinciale plannen zo zullen dat er een voetveer zal komei| Het bevreemdde de burgerv: dat, nu een andere geldbro gevonden, het college niks nl uit Middelburg had gehoord." opperde dat misschien de ver: woordelijkheden veranderd ren. „Als het Rijk het veer heeft overgenomen, lijkt het terecht om daar GS op te at deren. Er is ooit gezegd, dat v neer de oeververbinding ve: dan Hoofdplaat zou komer] liggen, er een voetveer onderlj den zou worden." Door ontkoppeling van b projecten, vreest de PvdA Van onze correspondent Oostburg - B en W van del bij de uitspraak van Gede vergoeding voor Oostburgr 1994-1998 niet te verhogei In een mededeling aan de gisteravond vertelt het col dat een beroep bij de reehtJ geen zin heeft. Letterlijk scl ven B en W: „Wij menen d& beroep gaan tegen dit be weinig zinvol is, nu is gebli bat de bestuurlijke wil bij college van GS van ontbreek D&T-raadslid L. Baarends s zelfs over onwil van GS. Hij dat de bestuurders uit Mii burg de zaak behoorlijk o waardeerden. J. Provoost betreurde ook deze nega houding. „Wij dachten toef noeg argumenten gevonde: hebben. Dit komt wel erg b telend over." Ook H. Lippens (CDA) was Van onze correspondent Middelburg - Officier van tegen de 50-jarige S. van vangenisstraf van zes mj voorwaardelijk, geëist w« vriend van zijn inmiddels Daarnaast eiste de officier van der M. gedurende zijn pJ tijd niet in Middelburg kon bat hem wordt verboden nog act te zoeken met zijn ex-ec a.ote. De zes maanden cel an der M. inruilen voor 24 dienstverlening. Gedurende de twaalf jaar da M. was gehuwd liep vrouw wel meer weg, maar vast kwam zij na enige tijd erug. In augustus van het aar leek het definitief te aen zijn vrouw met haar v B. naar haar ouders in Mi urg vertrok. Kort voorde Teggmg, vertelde zij haar at zij door haar familielede fTf)atig seksueel werd iivuj Vanaf het moment d m Middelburg was, belde zij an regelmatig op en van d indruk dat zij nieti "Wig met B. in Middelburg i 'V'j op de bewuste daJ gecodeerd telefoontje van eg waaruit hij opmaakti krJ! naar Middelburg ik, en vertrok hij spoorsla; ida X°ment dat hiJ in de Ze. ^°iGiStad z'in vrouw en sup een café zag k >°rt henvhem de stoppen lit de beermet z*in auto °P v>ndde via de mot

de Stem | 1995 | | pagina 10