395 Ierstrui maillot [Kans op schade in Dorpsstraat 1ST NA DE STEM Culturele samenwerking tussen Hulst en Hontenisse DAG klapper ie stem c2 Belastingstijging Axel blijft binnen de perken Wethouder Van de Voorde houdt hart vast naarmate werkzaamheden vorderen Meer geld nodig voor wegenonderhoud Axel Jazzcursus Toonbeeld binnenkort van start 'Angst voor trucks door Liefkenshoek voorbarig' Afvalpark Axel voorziet in duidelijke behoefte I I: ZEELAND I Juist: Steenstraat 14, tel. 01140- I "51, fax 01140-19698. I /"deuren: Frank Deij (plv. ed. Gerlach Hochstenbach. I EZr9enw°ordigers: I tS°onnummers en openings- Pa9inaA2°V0ri9e afdelin9en °P Dierendag op boerderij van de Sterre Tentoonstelling foto's Amnesty Cursus in Hulst over rampenzorg Wandelparkje aan Crijnssenstraat BER 1995 DINSDAG 26 SEPTEMBER 1995 ,,onze verslaggever Lj - De stijging van de ge- fcitelijke belastingtarieven I Axel blijft volgend jaar re lais binnen de perken. Hon- i ^belasting en onroerende- akbelasting (ozb) blijven op (bestaande niveau. bes, marktgelden en huurta- 'en van gemeentelijke accom- jaties nemen toe met twee Jjent De begraafrechten stij- BVCJES 995 495 Vismarkt Burchtstraat Garenmarkt W.C. Serlippens Noordstraat 1(4*) gen wel met circa zeventien pro cent en de afvalstoffenheffing wordt wellicht twee tientjes tot vijfentwintig gulden duurder. Een en ander staat in de aanbie dingsbrief van het college van B en W bij de gemeentebegroting voor 1996. Op 'aankopen' als een paspoort, de marktgelden en de tarieven van sportaccommodaties willen B en W uitsluitend een inflatie correctie toepassen. Voor het eerst wil het dagelijks bestuur dat komend jaar ook doen met de woonforensenbelasting. Het ta rief van de ozb blijft ongewijzigd tot duidelijk is hoe de herverde ling door het rijk van deze uitke ring uit het gemeentefonds voor Axel uitpakt. Inwoners van Axel moeten wel rekenen op een fikse verhoging van de reinigingsrechten. 'Vol gens de laatste informatie kan de stijging van de afvalstoffenhef fing beperkt blijven tot circa vijf entwintig gulden.' Definitieve tarieven kan het col lege nog niet noemen. Dat is pas mogelijk zodra de nieuwe begro ting van de Afvalstoffenverwij- dering Zeeuws-Vlaanderen is goedgekeurd. Dan is namelijk be kend hoe hoog de stortkosten van het afval zijn. De tariefstijging van de begraafrechten, tot slot, is nodig om deze volledig kosten dekkend te maken. De nieuwe gemeentebegroting van Axel is sluitend gemaakt door 266.000 gulden uit de alge mene reserve te halen. Die wordt per 1 januari volgend jaar ge raamd op zo'n zes miljoen gul den, waarvan 2,3 miljoen gulden vrij aanwendbaar is. De post voor onvoorziene uitgaven is 100.000 gulden in 1996. Dat komt omge rekend neer op 8,23 gulden per inwoner. De gemeenteraad stelt de begro ting 1996 vast in de vergadering die donderdag 26 oktober vanaf 14.00 uur plaatsvindt in de raad zaal van het stadhuis. 395 jjonze verslaggever iauw - De kans is groot it verschillende woningen de Graauwse Dorps- pat beschadigingen op- als gevolg van werk- jamheden die er nu aan de zijn. Wethouder G. inde Voorde zegt dit nu er middels in één geval tlieurvorming in de muren ivastgesteld. jiwel de gemeente als de aanne- :er zijn voor dergelijke schade ■izekerd, maar Van de Voorde een 'uitermate vervelen- szaak' te vinden. De scheurvor- is ontstaan door het weg- m van het grondwater. De lappe ondergrond ter plaatse is aardoor sneller ingeklonken ta verwacht, waardoor er enige is opgetreden. Het is slechte ondergrond die jaren lang oorzaak is van b slechte toestand van het weg- kkinde Dorpsstraat, kbewuste woning staat aan het *{in van de straat, waar de [trkzaamheden zijn begonnen. Is wethouder zegt dan ook zijn lat vast te houden naarmate de rtrkzaamheden steeds verder mrderen. Hij sluit de kans niet il dat nog meer woningen theurvorming gaan vertonen. .Bet ligt vooral ook aan de f un- taenten, waarop zo'n huis is aldus Van de Voorde. .Bij de na-oorlogse woningen ajn de fundamenten veel breder. Dan is er dus een groter draag lijk, waardoor je niet zo snel «[zakkingen krijgt. Het risico apen we vooral bij de voor-oor- jgse woningen." Die staan er in Ie straat nog verschillende. claims te voorkomen die niets iet het werk te maken hebben, ft de gemeente alle woningen i de Dorpsstraat vastgelegd in foto-reportage en nauwgezet «schreven. Dan kan precies worden gezien of Mtaele schadeclaims terecht njn. „De laatste tijd doen we dat altijd bij dergelijke werken," zegt tan de Voorde. „Zoals bij de re- constructie van de Beestenmarkt. hebben we alle huizen ip foto gezet om herrie achteraf Inoorkomen. De mensen zijn te- een stuk mondiger jfworden dan vroeger. Dat is he niet erg, maar als er dachten komen, moeten die wel hecht zijn. Er zijn er bijvoor- «ld die al beweren schade te aebben als we met een trilplaat wegdek mooi gelijk maken, jk, dat kan natuurlijk niet." (ADVERTENTIE) 07.00-21.00 08.00-21.00 Zo. 09.00-21.00 Servicestation WALTHER DE BLOCK OUDE ZOUTDIJK 2-4, 4561 HP HULST etefoon01140-12058, telefax 01140-10856 EDITIE ZEELAND Mactie '''neuzen: Zuidlandstraat 32, l'el.01150-18924, fax 01150- 121767. leuren: Peter Oggel (editie- IFrank van Cooten, '"van der Helm, Florence I landt, Ton Koomen (sport), Ha- I old de Puysseleijr, 1.9óne Verstraeten. Klokstraat 1, tel. 01100- HO, fax 01100-21928. acteur: Cees Maas (provincie- I verslaggever). Advertentieverkoop jneuzen: Zuidlandstraat 32, «101150-17920, fax 01150-96554 otegenwoordigers: «artin Boeije privé 01155-63976, J ns Dimmers privé 01155-62354 Steenstraat 14, 140-13751. OiiLvan den Brande privé nri, V457°, Marjan Verstraeten 5',1140-16755. verkoopleider: JJ[je Muurmans, tel.01650- (privé 01608-20894). Door Jeanette Vergouwen Hulst - De Baudeloo-Ka- mermuziekcyclus in Hulst was het afgelopen seizoen succesvol. De belangstelling was voldoende groot voor een voortzetting van dit ini tiatief. Bovendien hebben de werkgroep 'Uit in Hulst' en de culturele commissie Hon tenisse de handen ineen ge slagen en presenteren geza menlijk een serie van zes concerten. Twee uitvoeringen zijn in de ne- derlands hervormde kerk in Kloosterzande en vier in de bau- deloozaal in Hulst. Voorop staat de hoge kwaliteit van de concer ten. Er staan grote namen op het affiche en daarnaast krijgt jong talent en kans. „Door deze samenwerking kun nen we gebruik maken van twee ruimtes die ieder een speciale akoestiek hebben. De Baudeloo- zaal is geschikt voor kleine en sembles maar de akoestiek is aan de droge kant. Voor duo's en trio's geen bezwaar, maar vanaf kwartetten wordt het iets moeilijker. Daarom zijn het blokfluitkwartet Brisk en het Orfeus strijkkwartet gepro grammeerd in Kloosterzande," aldus Guido de Croock. De beide commissies hebben ook gekozen voor variatie in het programma. Er is aandacht voor blazers, strijkers, dwarsfluit, gi taar en piano. Bovendien is aan de uitvoerenden gevraagd om bij de samenstelling van het programma zoveel mogelijk af wisseling in stijlperioden na te streven en zowel bekende- als onbekende composities te spe len. De sfeer van de concerten moet ongedwongen zijn en daarom verstrekken de musici ook wat tekst en uitleg tijdens hun op tredens. Het affiche bevat enke le 'ronkende' namen: Theo Olof en Eliane Rodriguez. Ook krijgt een muzikaal talent uit de streek een kans, de dwarsfluitis- te Liesbeth Niesten uit Hulst verzorgt een recital in januari 1996. De cyclus wordt geopend op 8 oktober in Kloosterzande. Het blokfluitkwartet Brisk neemt het publiek mee naar de renais sance en de barok en speelt wer ken van Byrd, Sweelinck, Pur- cell en Bach. De leden van Brisk studeerden allen aan het Swee- linckconservatorium en nemen alle vooroordelen tegen de blok fluit weg met hun concerten. Theo Olof, de beroemde violist die jaren in het Concertgebouw- Liesbeth Niesten uit Hulst speelt Mozart en Poulenc, hier samen met pianist Hans Eysackers. FOTO'S ARCHIEF DE STEM orkest speelde, vertelt over zijn carrière in het programma 'Op reis als solist'. Hij geeft een im pressie van het werken met diri genten, de reacties van het pu bliek in verschillende landen, de stereotiepe vragen die elke so list krijgt en het drukke leven van de 'sterren'. Hij introdu ceert zijn begaafde leerling Martijn Simons die werden van Suk, Kodaly en Van Beethoven zal spelen. Eliane Rodriguez verblufte het publiek tijdens een openhaard concert in Terneuzen met Cho pin en Van Beethoven. Voor Hulst heeft ze iets speciaals in petto: Impromptu's en een sona te van Schubert en na de pauze haar eigen compositie '15 Mo mentos Musicais'. Pianostukken waarin zij haar liefde voor haar geboorteland Brazilië en haar passie voor muziek uit. Deze pianiste won vele prijzen en treedt veelvuldig op in Europa. Zij realiseerde ook een aantal cd-opnames. De dwarsfluitiste Liesbeth Niesten studeerde aan het con servatorium in Den Haag en be haalde daar haar diploma's uit voerend musicus en kamermu ziek. Zij specialiseerde zich daarna aan de Mozartacademie in Praag. Zij verzorgt een recital samen met haar vaste pianist Hans Eysackers. Het program ma meldt Mozart, Poulenc, Boe- hm en Reinecke. De liefhebbers van strijkkwar tetten kunnen in maart naar Kloosterzande. Het Orfeus- kwartet speelt dan kwartetten van Haydn, Van Beethoven en Schubert, een programma dat een goed overzicht biedt van de ze specifieke kamermuziekstijl. Het slotconcert zet weer de schijnwerper op de dwarsfluit, maar deze keer Paula van Del den die zich laat begeleiden door een gitariste Lourdes Pa- via. Het programma bevat wer ken uit de barok tot en met he dendaagse composities. Van Dowland tot Ravel en van Bach tot Ibert. De data van de uitvoeringen zijn: 8 oktober, 19 november, 10 de cember, 21 januari, 24 maart en 28 april. Belangstellenden kun nen zich inschrijven voor zes of vier concerten. Na de inschrijvin- Het blokfluitensemble Brisk opent de Kamermuziekcyclus. gen begint pas de losse kaartver koop. Abonneren kan tot 1 okto ber. Scholieren krijgen flinke korting. Alle concerten beginnen om 15.00 uur. Voor meer inlich tingen kan gebeld worden naar den Dullaert in Hulst: .01140- 14351. Van onze verslaggever Clinge - In en rond de boerderij van De Sterre in Clinge wordt zondag 1 oktober werelddieren dag gevierd. Het feest begint zondagmiddag om 13.30 uur en loopt door tot 17.30 uur. Het gevarieerde programma ver meldt onder meer een demonstra tie gehoorzaamheid en behendig heid door hondenvereniging Sloeber uit De Klinge, een ten toonstelling van sier- en water vogels door de sierwatervogel- vereniging Aviornis en een ten toonstelling door kleindierenver- eniging Ter Verbetering met dui ven, kippen en reuzekonijnen. Dierenpension Van Geffen showt alles op het gebied van dierenbe nodigdheden en -voeding en houdt een demonstratie honden- trimmen en toiletteren. Verder kunnen de kleinste bezoekers al les te weten komen over de boer derij, staat De Steltkluut er met een stand en verkoopt de groen- ploeg van de Sterre er planten. Op het programma staan ook rondritten per huifkar, een pof- fertjekraam, schminken, een melkbussenrace, een kleindieren- markt voor particulieren en een dierendagcollagewedstrijd door de verschillende groepen van de Sterre. Organist/pinaist Werner Meert zorgt voor de muzikale omlijsting. Van onze verslaggever Axel - Het college van B en W van de gemeente Axel wil vol gend jaar meer geld spenderen aan het wegenonderhoud. In de aanbiedingsbrief bij de gemeentebegroting 1996 kon digt het college aan het budget voor wegenonderhoud op te ho gen tot 355.000 gulden. Daartoe is in de meerjarenraming een ton extra geraamd. B en W lopen daarmee al voor uit op de uitkomst van de nieu we inventarisatie naar de on- derhoudstoestand van de ge meentelijke wegen. De gemeen teraad krijgt in november de evaluatie van dat onderzoek onder ogen, met daarbij tevens een nadere onderhoudsplan- ning voor de komende jaren. Met de voorgenomen ophoging van het onderhoudsbudget voor de wegen geeft het Axelse colle ge echter al aan dat er de eerst komende jaren extra inspan ningen nodig zijn om de toe stand van het wegennet in de gemeente op peil te houden. Van onze verslaggever Axel - Het college van B en W van de gemeente Axel wil vol gend jaar meer geld spenderen aan het wegenonderhoud. In de aanbiedingsbrief bij de ge meentebegroting 1996 kondigt het college aan het budget voor wegenonderhoud op te hogen tot 355.000 gulden. Daartoe is in de meerjarenraming een ton extra geraamd. B en W lopen daarmee al vooruit op de uitkomst van de nieuwe in ventarisatie naar de onderhouds- toestand van de gemeentelijke wegen. De gemeenteraad krijgt in no vember de evaluatie van dat on derzoek onder ogen, met daarbij tevens een nadere onderhouds- planning voor de komende jaren. Met de voorgenomen ophoging van het onderhoudsbudget voor de wegen geeft het Axelse college echter al aan dat er de eerstko mende jaren extra inspanningen nodig zijn om de toestand van het wegennet in de gemeente op peil te houden. Van onze verslaggever Antwerpen/Bergen op Zoom - De angst dat op korte termijn het vrachtverkeer uit België via de Liefkenshoektunnel naar Nederland gedirigeerd wordt, is voorbarig. Dat zegt een woordvoerder van het Mi nisterie van de Vlaamse Ge meenschap, in een reactie op het overleg van het Liberaal Platform, afgelopen zaterdag in Oudenbosch. De Westbrabantse WD-be- stuurders, verenigd in het Libe raal Platform, spraken hun be zorgdheid uit over het mogelijk afsluiten van de Kennedytunnel f voor vrachtverkeer. Dat zou dan via de Liefkenshoektunnel om geleid worden. De liberalen voorzien problemen op het ge bied van de infrastructuur, wan neer de A4 (de toekomstige snel weg tussen Bergen op Zoom en Dinteloord) gefaseerd aangelegd wordt. De VVD wil dat de A4 zo snel mogelijk wordt aangelegd, om zo een verkeers-chaos te voorkomen. Volgens een woordvoerder van het Vlaamse ministerie, is de angst van de liberalen voorbarig. „Het verhaal over het afsluiten van de Kennedytunnel voor vrachtverkeer en een omleiding via de Liefkenshoek is niets meer dan opgewarmde kost. Het circu leert al geruime tijd, maar er is absoluut nog geen sprake van." Gebrek aan degelijke infrastruc tuur, ook aan Belgische zijde maakt het volgens de woordvoer der vrijwel onmogelijk om het vrachtverkeer om te leiden. „Da gelijks rijden er 30.000 vrachtau to's door de Kennedytunnel. Waar kun je die naar toe sturen?" De Vlaamse regering heeft er in middels voor gekozen om het be staande wegennet (ten noorden van Antwerpen en aan de linker oever) verder te verbeteren, om zo de doorstroom naar de Lief kenshoek te bevorderen. Maar de uitvoering van de plannen ver keert nog in een pril stadium en geniet, volgens de woordvoerder, niet directe prioriteit. Die is voorbehouden aan de ring rond Antwerpen. „Dat moet in zijn geheel een snelweg worden. Aan de zuid kant is het al zo ver, maar aan de noordkant niet. Wanneer dat project klaar is kunnen we het verkeer gaan sturen," aldus de woordvoerder. Hij doelt op de mogelijkheid om het verkeer het zij via het noorden hetzij het zui den van de stad om te leiden in geval van opstoppingen. Wan neer de vernieuwde Antwerpse ring klaar moet zijn, is nog niet duidelijk. Eerst moet het zoge naamde driejarenprogramma goedgekeurd worden. MARKTEN KLOOSTERZANDE Bamisfeesten - animatie, attrac ties - Marijkeplein (vr t/m di) THEATER GOES Fred Delfgaauw - met Vorst aan de Grond - Zeeland uit de Kast i.k.v. Zeeland Nazomer Festivals - 't Beest Beestenmarkt 3 - 20.00-21.45 uur 15) SINT NIKLAAS Puzzels - door Theater Ivonne Lex - Theater de Klavers Belsele - 20.00 uur KLASSIEK TERNEUZEN Capella Savaria (Hongaarse mu ziek) - uit 18e en 19e eeuw o.l.v. Pal Nemeth - I.k.v. Festival van Zeeuw- sch-Vlaanderen - Grote Kerk - 20.00 uur (ƒ27,50) DIVERSEN KLOOSTERZANDE Vleeskaarting - Café De Reizende Man -19.30 uur Huishoudbeurs - Bamistent -14.00 uur NIEUW-NAMEN Vleeskaarting - café St. Cecilia - 20.00 uur ST.-JANSTEEN Kaarting - café Zondagsvermaak - 14.00 uur DE KLINGE Kermisschieting - 'T Sleepbootje - 15.00 uur CLINGE Kaarting - café De Gouden Kroon - 14.00 uur Volksdansen, zang en biljar ten - KB O - Malpertuus -13.30 uur SAS VAN GENT Koersbal - St.-Albert -13.30 uur WESTDORPE Koersbal - Concordia -13.30 uur AXEL Koersbal - De Halle -14.00 uur Jokeren - Gregoriuscentrum - 14.00 uur TERNEUZEN Tentoonstelling - mevrouw De Wit-Rammeloo - fysiotherapie Oos telijk Bolwerk (t/m 18 okt) HULST Schieting - De Blaauwe Hoeve - 14.00 uur Jokeren - De Lieve - KBO - 13.30 uur Dansen - De Lieve - KBO - 20.00 uur MIDDELBURG Monumentenwandeling - o.l.v. VW-gids - WV-Kantoor Markt - 13.30 uur - 6,50 (do t/m wo - niet op zo) FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Just Dredd HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Braveheart 20.00 uur Under Siege 2 20.00 uur Batman Forever 20.00 uur Judge Dredd 20.00 uur While you were slee ping MIDDELBURG Stichting Cinema 20.00 uur Who's afraid of Virginia Woolf VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 20.00 uur Under Siege 2 20.00 uur Braveheart 20.00 uur While you were sleeping 20.00 uur Just Dredd BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur Congo 20.00 uur The Bridges of Madison County 20.00 uur French Kiss GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur French Kiss 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur The bridges of Madison County 17.00 en 22.30 uur Hideaway 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Congo 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur' Crimson Tide 20.00 en 22.30 uur Silent Fall 14.30 en 20.00 uur Judge Dredd 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur First Knight 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur While You were sleeping 14.30 uur Sleeping Beauty 17.00, 20.00 en 22.30 uur Usual sus pects 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Die hard 3 14.30 en 17.00 uur Free Willy 2 14.30 en 17.00 uur Casper 20.00 en 22.30 uur Don Juan 20.00 en 22.30 uur Bad Boys 14.30 en 17.00 uur Dumb Dum ber KNOKKE Beverly Screens 20.00 uur Bridges of Madison Coun ty 20.00 uur Congo 20.00 uur Crimson Tide 20.00 uur French Kiss Van onze verslaggever Axel - Het afvalpark van de gemeente Axel voorziet in een dui delijke behoefte. Het park bij de gemeentelijke werkplaats aan de Nieuwendijk voert dagelijks gemiddeld twee containers met aangebracht vuil af. Het college van B en W maakt dat bekend in de aanbiedingsbrief bij de gemeentebegroting voor vol gend jaar. De pogingen om het afvalaanbod door middel van een compostva- tenactie verder terug te dringen zijn in Axel vooralsnog mislukt. Van onze correspondente Hulst - Amnesty International houdt in de Openbare Biblio theek van Hulst in het gemeen schapscentrum den Dullaert tot 2 oktober een foto-expositie. Die tentoonstelling geeft een duide lijk beeld van het werk van Am nesty, dat zich overal ter wereld inzet voor de rechten van de mens. Ook de bijzondere acties krijgen volop aandacht. De foto-tentoonstelling omvat vooral foto's van de actie 'Vrou wenrechten zijn mensenrechten'. De bibliotheek vult de beelden aan met materiaal en boeken over de vrouwenconferentie en andere literatuur geschreven door vrou wen of over vrouwen. De exposi tie is te bezichtigen tijdens de normale openingsuren van de bi bliotheek. Van onze correspondente Hulst - Het Oranje Kruis be gint binnenkort met een cur sus Gewondenzorg Onder Rampomstandigheden (gor) in Hulst. De cursus zal gegeven worden in 't Kruispunt (Tabakstraat) in Hulst. Volgens Jos Valckx is een opleiding voor dergelijke hulp bij calamiteiten een noodzaak. „De hulpverlening is aan modernise ring toe. Tot nu toe moest men lid zijn van een of andere vereniging om deel te kunnen nemen aan het proces van de hulpverlening. Elke ehbo-er kon ingezet worden bij rampen. Het is echter duidelijk dat de specifieke problemen niet zo maar opgelost kunnen worden en dat er goed opgeleide mensen nodig zijn. Daarom zijn we heel blij met de gor-opleiding." Gediplomeerde ehbo-ers die inte resse hebben voor deze opleiding kunnen meer inlichtingen inwin nen via telefoon 01140-12189. De actie heeft in de gemeente ge leid tot een afname van slechts 76 vaten. „Dat aantal is bepaald laag te noemen," aldus het college. Daarom spelen B en W met de ge dachte de compostvatenactie voorjaar '96 nog eens te herhalen. Het dagelijks gemeentebestuur meldt in de aanbiedingsbrief dat 'ook het komende begrotingsjaar de nodige inspanningen worden geleverd om tot een verdere re ductie en scheiding van huishou delijk afval te komen.' Een van de manieren om dat voor elkaar te krijgen, is het door de gemeente al eerder ingerichte af valpark. Inmiddels is dat geschikt gemaakt om oud papier, snoei- hout, zuiver puin, schroot, dakbe dekking, gemengd afval, koelkas ten en diepvriezers en glas ge scheiden aan te bieden. Verder vindt op dit moment nader onderzoek plaats of de frequentie waarmee de gemeente grof vuil inzamelt voldoet. De openingstij den van het afvalpark en de voor- en nadelen van een eventuele ta riefstelling voor het aanbieden van grof huishoudelijk afval bij het park maken er eveneens on derdeel van uit. „Wij hopen u zo mogelijk dit jaar nog de resultaten van dit onder zoek en de binnen dit kader te ne men maatregelen voor te kunnen leggen," delen burgemeester en wethouders mee aan de leden van de gemeenteraad. Van onze verslaggever Axel - De gemeente Axel is van plan volgend jaar een wandel parkje aan te leggen op de plaats van de voormalige lts aan de Crijnssenstraat. Burgemeester en wethouders reserveren voor dat doel althans vijfenzeventigdui zend gulden in de meerjarenra ming. 'Een inrichtingsplan is mo menteel in voorbereiding', schrij ven B en W in de aanbiedings brief bij de begroting 1996. De gemeente kocht het terrein dit voorjaar voor 160.000 gulden van de Dienst der Domeinen, nadat het leegstaande schoolgebouw ja renlang stond te verpauperen. Daarna is het terrein in afwach ting van de uitkomst van bodem onderzoeken voorlopig inge zaaid. Dat was maar een tijdelij ke oplossing om het terrein te kunnen maaien en onkruidvrij te houden. m-

de Stem | 1995 | | pagina 15