L IBSTEM PERSONEE L i si h M proj ectcalculator ervaren uitvoerder k IT :r P? Penitentiaire Inrichtingen Breda zoekt: Medewerker Werkvoorbereiding/Acquisitie Werkmeester Metaal Werkmeester Textiel lOEDE VERKOPER k i] unique uitzendburo Justitie kan managen qsmaftager v/itf na )rdbrabantse Christelijke Boerenbond I D/Soordbrabantse Christelijke Boerenbond IMCB) b een belangenorganisatie voor boeren I ei tuinders met26.000 leden in de provincies \0d-Brabant, Zeeland en Zuid-Gelderland Adviseur/Taxateur onroerende zaken (mh) Medewerker Dienst Grondgebruik (m/v) HEERKENS VAN BAVEL bedreven mts/hts-er verwant met utiliteitsbouw, projectverantwoordelijk ROOZEN VAN HOOF T advies, werving en selectie EERSTE MONTEUR ELEKTROTECHNIEK GfK is een marktonderzoek bureau dat zich bezighoudt met het verzamelen van marktgege vens zowel bij de consument als bij het bedrijfsleven. PRODUKTIEBEGELEIDER (m/v) ASSISTENT-PANELBEHEERDER (m/v) lEPTEMBER 1995 ZATERDAG 16 SEPTEMBER 1995 X 70 den 800 mede- Ische en fiscale 2aken .rische sector. Voor de rder zal versterken. Een chte inzet van alle mede ontwikkeling en de sndaal een (m/v) ge, verantwoordelijke a een vooraanstaande met een duidelijke groei- i onderneming bovendien 'cliëntsatisfaction" als stelling hanteert, ikkelen zich. Dit feit heeft t op de bedrijfscultuur; ge eisen en biedt alle ruimte plooiing van alle medewer- üvo dan ook. Dit geeft een end ontwikkelende en onderneming, end worden uw kwaliteiten een uitstekend arbeidsvoor- let. ibrief met c.v. o.v.v. ref.nr. it u sturen naar 1 B.V., Boschdijk 60, tische informatie inwinnen P.W. Eliëns op 21 of 24 en 13.00 en 15.00 uur 75). Discount Collect is een uniek eigentijds loyalty- systeem, waarbij voor de consument aller hande verkregen kor tingen worden opge spaard. Deze spaar- kortingen worden ondermeer gegeven door een grote groep detaillisten door heel Nederland. tederland BV, >r hef rayon West Brabant Zeeland die wij zoeken heeft al goed scorende j ons een leuk basissalaris, krijgt een peeft de mogelijkheid, met goede na provisie-systeem, een vorstelijk Rotterdam. Support Uitzendburo i dynamisch uitzendbranche op termijn te Sing op zoek is •n de branche pe commercie i die risico's durft te nemen de uitdaging !4 en 28 jaar -riivo bieden wij ig met ontplooiings fen en late van zelfstandigheid idsvoorwaarden uitend geïnteresseerde ie zich vereenzelvigen ijf en de baan, ■n 7 dagen schriftelijk rte brief met curriculum vitae aar Job Support Uitzendburo E.Schaap, Postbus 1521 osendaal Leden van de NCB doen regelmatig een beroep op deskundige hulp en begeleiding bij taxatie en overdracht van onroerende zaken aan de overheid of voor niet agrarische doeleinden. Hetzelfde geldt voor schade en aanspraken als gevolg van overheidsbeslissingen en uitvoering van werken. Voor de Dienst Grondgebruik, die deze zaken behartigt, roept de NCB sollicitanten op voor de functies van Binnen het gehele NCB-gebied adviseert en begeleidt u leden ter zake van verkoop van onroerende zaken. Tevens verricht u taxaties van waarden en schades, voert u onderhandelingen en adviseert u omtrent af te sluiten overeenkomsten en contracten. Naast deze activiteiten vormt het adviseren en bemiddelen bij de overdracht van produktiequota een snel groeiende activiteit binnen de dienst. Voorwaarde is dat u een vakgerichte HBO-opleiding heeft afgerond (HBCS (Larenstein), AHS, HEAO-EJ) en bovendien bezig bent met of beschikt over een voltooide relevante aanvullende vakopleiding (grondverwerving PBNA, rentmeesteropleiding NVR, Makelaardij). Deze functie begeeft zich op het terrein van de ruimtelijke ordening, waaronder met name bestemmingsplannen buitengebied en landschapbeleidsplannen. Op dit vlak ondersteunt u inhoudelijk de NCB-afdelingsbesturen, adviseert u de NCB-leden en begeleidt u een projectmatige aanpak van NCB-initiatieven. Het spreekt voor zich dat u hiertoe contacten legt en onderhoudt met organisaties, diensten en instellingen die werkzaam zijn op dit gebied. U bent in het bezit van een voor deze functie universitaire of HBO- opleiding en kunt zelfstandig en flexibel functioneren. Naast inhou delijke kennis van de ruimtelijke ordening, planmatig en procedureel, beschikt u over specifieke kennis van de ruimtelijke ordening en het vergunningenbeleid, relevant voor land- en tuinbouw. Voor beide functies geldt dat een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift, bekendheid en affiniteit met de agrarische sector vereist zijn. Op basis van opleiding, ervaring en leeftijd zal inscha ling plaatsvinden. Standplaats is het hoofdkantoor te Tilburg. Voor nadere informatie over deze functies kunt u zich wenden tot de heer drs. C. van Heesbeen (tel. 013-836334) of de heer ir. L. Vollebregt (tel. 013-836222). Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren. U richt uw brief, voorzien van een c.v., aan NCB, t.a.v. de heer J. Bertens, hoofd Interne Zaken, Postbus 91, 5000 MA Tilburg. Onze relatie, B.V. Aannemingsmaatschappij Heerkens van Bavel gevestigd in Tilburg, is al meer dan 90 jaar aktief in de bouwwereld. Dit voornamelijk in de utiliteitsmarkt, waarbinnen de specialismen bedrijfshuisvesting, gezond heidszorg en betonbouw worden onderscheiden. Heerkens van Bavel behoort met rond de 150 medewerkers tot de middelgrote bedrijven in haar bedrijfstak. Met een directeur als project-leider en project-teams die verantwoordelijk zijn van aanbesteding tot oplevering bezit de onderneming daadkracht, slagvaar digheid, betrokkenheid en saamhorigheid. Door gestage groei en verdergaande professionalisering ontstaan de vacatures van B.V. AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ SECRETARESSE Voor een relatie in Breda. Beheerst u de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift, kunt u goed overweg met WP 6.0, bent u bereid veel typewerk te verrich ten en bent u maximaal 25 jaar? Neem dan snel contact met ons op. Zeker de moeite waard als u 1 2 jaar ervaring heeft in de zakelijke dienstverlening. Informatie: Margot de Wolff. Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 10a, tel. 076-223611. MAGAZIJN/MONTAGE MEDEWERKER Voor een relatie in Breda zoeken wij met spoed een representatieve medewerker die zich gaat bezighouden met de controle bij het laden en lossen van goederen en het verzendklaar maken van de materialen. Tevens bent u bereid om op lokatie installatie- en montagewerkzaamheden te verrichten. Heeft u een technische oplei ding. bel ons dan snel. Informatie: Margot de Wolff. Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 10a, tel. 076-223611. HULPLOODGIETER Vooreen bedrijf in Tilburg. U gaat meehelpen met loodgieterswerk bij particulieren, zoals leidingen aanleggen en/of aansluiten. Heeft u een LTS-diploma installatie techniek, dan hebben wij een vaste baan voor u! Het is geen probleem als u nog op de streekschool zit en vier dagen per week kunt werken, leeftijd 18-20 jaar. I nformatie: Margriet de Leeuw. Tilburg, J. van Stolbergstraat 16, tel. 013-367950. VERKOPER Vooreen relatie in Son zoeken wij een verkoper voor exclusieve meubelen, die klan ten gaat adviseren, begeleiden en leiden. U heeft relevante ervaring, bent creatief met kleuren, enthousiast, representatief, collegiaal, flexibel en uw leeftijd is tussen de 30-55 jaar. Ziet u verkopen als een uitdaging en heeft u een natuurlijk oveiwicht op klanten, reageer dan snel. Informatie: Martine Hermens. Eindhoven, Keizersgracht 9abc, tel. 040-455044. PRODUKTIEMEDEWERKERS Vooreen gaJvaniseerbedrijf in Den Bosch. U wordt verantwoordelijk voor het galva niseren (veiven)van allerlei metalen produkten. Leeftijd max. 27 jaar. Salaris: mini mum-»-10%. De werktijden zijn van 7.30-16.30 uur. Informatie: Marian van der Poel. Den Bosch, Stationsweg 5, tel. 073-128888. METAALBEWERKER Voor een metaalverwerkend bedrijf in Waalwijk zoeken wij een kandidaat die in het bezit is van het LTS-diploma richting metaal. Relevante werkervaring is gewenst. De werkzaamheden zullen bestaan uit het tappen van boren en de daarbij behoren de taken. Interesse? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie: Saskia Arts. Waalwijk, Grotestraat211tel. 04160-51530. Unique mensen maken het verschil De functie U bent aan meerdere projecten, die steeds uniek zijn, van inschrijfbegro- ting tot afrekening verbonden en blijft tijdens het proces de aanspreek bare partij. U brengt diepgang aan in de calculaties, voert wijzigingen door, waaronder meer- en minderwerk. U communiceert aktief met de uitvoerder(s) en woont waar nodig bouwvergaderingen bij. De kandidaat U heeft een goed mts/hts-niveau en beschikt over ruime ervaring in het calculatievak, bij voorkeur opgedaan in projecten/utiliteitsbouw. In uw nieuwe functie zoekt en benut u bredere verantwoordelijkheid, meer ruimte voor creativiteit en korte communicatielijnen. Daarmee bent u in staat uw functie niet te beperken tot louter calculeren. De functie U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op het project, de kwaliteit van het geleverde werk en voor het bewaken van gebudgetteerde uren en materialen. Hierbij wordt u ondersteund door de directeur-projectleider. Als uitvoerder bent u de manager die zorgt dat mensen en middelen optimaal worden ingezet. B.V. Aannemingsmaatschappij Heerkens van Bavel biedt u een: - sfeer van saamhorigheid en enorme betrokkenheid; - informeel werkklimaat met korte communicatielijnen; - zeer brede verantwoordelijkheid; - passend salaris met groeiperspectief. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U beschikt over ruime ervaring als uitvoerder en heeft via opleidingen en cursussen uw theoretisch kader op een goed peil gebracht. U bent toe aan een baan waarin u zelf verantwoordelijk bent voor de uitvoering van een project en waarin u niet gehinderd wordt door lange beslissingstrajecten. Aandacht voor derails weer u goed re combineren met het houden van overzicht. Sollicitatieprocedure Stuurt u een bondige brief met levensloop naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stuiemeijerweg 19. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: 013-4686669. elektrotechniek beveiligingen Elektrotechnisch installatiebedrijf Chr. van Wanrooij B.V. is een installatiebedrijf met ruim 35 jaar ervaring in de woningbouw, utiliteit, industrie, telecommunicatie en beveiliging, met ruim 45 mensen in vaste dienst. In verband met de verdere groei van ons bedrijf en uitbreiding van ons marktgebied zoeken wij op korte termijn een energieke en slagvaardige Functie-eisen: het zelfstandig verhelpen van storingen in de industrie- en utiliteitsbranche opleidingsnivo MTS Energietechniek of door praktijkervaring verkregen vergelijkbaar nivo Wij verwachten: een praktische instelling, klantgerichtheid, kwaliteitsbewustzijn, representativiteit, zelfstandigheid en inzicht zelfstandig, maar ook in teamverband kunnen werken het samen met collega's deelnemen aan een 24-uurs storingsdienst Wij bieden: een grote mate van zelfstandig handelen een goede werksfeer in een dynamisch werkend bedrijf goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wij verzoeken u uw sollicitatie te voorzien van een curriculum vitae en deze te richten aan E.T.B. CHR. VAN WANROOIJ B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken, postbus 276, 5100 AG Dongen. elektrotechnisch installatiebedrijf CHR. VAN WANROOIJ BV Mgr. Schaepmanlaan 55 5103 BB Dongen Door groei van ons bedrijf hebben wij op korte termijn behoefte aan uitbreiding van onze staf met een Na een inwerkperiode zal de nieuwe functionaris belast worden met de coördinatie van de werkzaamheden, die uitgevoerd worden door een groep produktiemedewerk(st)ers. Deze werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van enquêtegegevens. Ons bedrijf maakt o.a. gebruik van onderzoekgegevens die verzameld worden bij vaste groepen uit de bevolking (panels). Deze panels zijn een getrouwe afspiegeling van de Nederlandse bevolking. Om deze afspiegeling getrouw te houden dient weke lijks de samenstelling van de panels gecontroleerd en aangepast te worden (beheer). De nieuwe medewerk(st)er zal worden belast met dit beheer. Voor beide functies gelden de volgende vereisten: Opleiding HAVO voltooid met wiskunde Leeftijd 20-25 jaar Overig - PC-ervaring strekt tot aanbeveling Gezien het serviceverlenende karakter van beide functies die nen kandidaten over goede omgangsvormen en goede contac tuele vaardigheden te beschikken - woonachtg binnen een straal van ca. 20 km van Dongen. Schriftelijke sollicitaties met eventuele functievoorkeur kunnen worden gericht aan de heer H.J. de Witt (directeur operations). Informatie over de functies kan telefonisch worden ingewonnen (01623-84000) bij de heer A. Diepstraten (t.b.v. produktiebegeleider) en de heer W. v.d. Linden (t.b.v. assistent-panelbeheerder). Ministerie van Justitie Zorg voor de rechtsorde is de centrale taak van Justitie. Daarom doet de samenleving een beroep op Justitie om criminaliteit op te sporen en te voorkomen. Vervolging, berechtingen het ten uitvoer leggen van straffen sluiten hierbij aan. Ook de ontwikkeling van rechtsnormen behoort tot de zorg voor de rechtsorde. Justitie zorgt er verder voor dat er in ons land recht kan worden gesproken. Het vreemdelingenbeleid en de organisatie van de jeugdbescherming zijn eveneens kerntaken van Justitie. Bij de behartiging van al deze taken gaat het niet alleen om de kwaliteit van het beleid maar ook om zorgvuldigheid en doeltreffendheid in de uitvoering. Tot de Penitentiaire Inrichtingen Breda behoren: - het Huis van Bewaring De Boschpoort, hier verblijven 253 mannelijke gedetineerden, merendeels in preventieve hechtenis - de Penitentiaire Inrichting voor Vrouwen, deze inrichting biedt plaats aan 110 vrouwelijke gedetineerden, zowel in preventieve hechtenis als afgestraft; - de Inrichting voor Dagdetentie, hier brengen 10 langgestrafte mannelijke en vrouwelijke gedetineerden de laatste zes weken van hun detentie door. Binnen de muren van de inrichtingen is ook een toeleveringsbedrijf gevestigd, bestaande uit verschillende arbeidsbedrijven. Hierin zijn dagelijks 250 gedetineerden werkzaam. v/m 38 uur Taken U bent verantwoordelijk voor de technisch-administratieve ordervoorbereiding van de produktie; bent belast met de inkoop van grondstoffen en gereedschappen; controleert en stuurt de formulierenstroom ten behoeve van de produktieafdelingen, magazijn en bedrijfsadministratie; stelt diverse periodieke overzichten op zoais onder andere plannings-, voortgangs- en bezettingsoverzichten; onderhoudt in- en externe contacten en stelt zich sterk dienstverlenden op in de richting van de medewerkers. Functie-eisen Een opleiding op MBO-niveau [bedrijfskunde of werktuigbouw]; bij voorkeur kennis van technisch administratieve processen; ervaring in produktbegeleidende taken. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer H. van Zeeland. Bureau Produktiebegeleiding, te bereiken onder telefoonnummer [076] 248964. v/m 38 uur Taken U instrueert en begeleidt gedetineerden en let hierbij op vaardigheden, prestatie en inzetbaarheid; bepaalt in overleg met de afdelingschef de te hanteren werkmethode en de te gebruiken machines en gereedschappen; controleert de voortgang van de produkties en de kwaliteit van de eindprodukten; draagt zorg voor een goed gebruik van machines en gereedschappen en het onderhoud daarvan; onderhoudt kontakten, zowel binnen het dienstvak als daarbuiten. FllllCtlC*" C1SCI1 Opleiding MTS-werktuigbouwkunde of een daarmee vergelijkbare opleiding; ervaring met lassen en plaatwerk; een aantal jaren [leidinggevende] werkervaring in een produktiebedrijf. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Kamp, Chef Werkplaats Metaal, te bereiken onder telefoonnummer [076)2489 56 v/m 38 uur Takenu introduceert en begeleidt gedetineerden; instrueert gedetineerden en let hierbij op de vaardigheden, prestaties en inzetbaarheid; voert werkopdrachten uit; controleert de voortgang van de produkties en de kwaliteit van de eindprodukten; onderhoudt contacten, zowel binnen het dienstvak als daarbuiten. FllllCtlC-01SC11 MBO-MK of vergelijkbare opleiding; ruime ervaring in een soortgelijk produktiebedrijf; leidinggevende capaciteiten. Bijzonderheden De werkplaats Textiel maakt deel uit van de Penitentiaire Inrichting voor Vrouwen. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. de Bakker, Bedrijfsleider, te bereiken onder telefoonnummer [076] 2489 65. Voor bovengenoemde functies geldt: Salaris Een salaris van minimaal f 2572,- en maximaal f 3852,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag. Standplaats Breda. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Een medische keuring en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure, een psychologisch onderzoek en. voor de functies van werkmeester, een vaktest kunnen hier deel van uitmaken. Sollicitatiewijze Sollicitatieformulieren kunnen telefonisch worden aangevraagd bij de afdeling Personeelsbeheer, te bereiken onder telefoonnummer [076] 248655. Sollicitaties uitsluitend via aangevraagd sollicitatieformulier. Justitie: het juiste gewicht in de schaal

de Stem | 1995 | | pagina 43