DE STEM PER O IM E E OPERATIONAL MANAGER u verkoop-assistent(e) Directeur (AA/RA) Mercuri Urval Medewerker reiniging m/v ervaren verkoper I GOEDE VERKOPEK] DISCOUNT COUMiCklf BH am I MET DE VISIE VAN EEN ONDERNEMER ondernemende persoonlijkheid die mensen en processen kan managen IjN ROOZEN VAN HOOF Ir advies, werving en selectie PRODUKTIECHEF jjemeente gilze en rijen Adviseur/Ta. Medewerker DE STEM ZATERDAG 16 SEPTEMBER 1995 X a c Advanced Automated Equipment B.V. (A.A.E. B.V.) is al 20 jaar een machine fabrikant met een uitstekende reputatie. Als geavanceerde speciaalmachine- fabrikant is A.A.E. werkzaam voor o.a. de automotive-, electro- en kunststof industrie. Naast het ontwikkelen en uitvoeren van complete turn-key projekten, ontwerpt en produceert A.A.E. speciaalmachines, gereedschappen, bewerkings-, controle mallen en fijnmechanische onderdelen. Ook diensten als advies en consultancy behoren tot hun kernactiviteit. Mede door de overname van een Duitse firma, gespecialiseerd in precisie bedruk kingssystemen, is de groei in de interna tionale speciaalmachinebouw sterk toe genomen. A.A.E. is gevestigd in Helmond en heeft ongeveer 100 medewerkers in dienst. Ter ondersteuning van de directie zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van In deze functie bent u verantwoordelijk voor en belast met: - de dagelijkse gang van zaken binnen een internationaal opererende produk- tie-organisatie, waarbij niet alleen de kwaliteit naar de klant toe, maar ook de kwaliteit binnen de organisatie voorop staat: - het onderhouden van contacten met potentiële en bestaande klanten, zowel nationaal als internationaal; - verslaglegging en rapportage aan de directie. Als operational manager beschikt u over: - academisch werk- en denkniveau (HTS/TU-opleiding werktuig bouwkunde/aanvullend bedrijfskunde): - ervaring in de machinebouw {een must), eventuele ervaring met betrekking tot bedrukkingstechnieken Ceen pré): - ruime ervaring, opgedaan in een export- omgeving; - uitstekende contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden en een enthousiaste, kostenbewuste en resultaatgerichte instelling; - visie en daadkracht om deze Op ener gieke wijze om te zetten in praktisch denken en handelen; - kennis van de talen Engels en Duits (Frans is een pré). Leeftijdsindicatie: 35 -40 jaar. U bent woonachtig in of bereid te ver huizen naar Helmond of nabije omgeving. Advanced Automated Equipment B.V. (A.A.E.) biedt u: - een uitdagende, sterk afwisselende werkkring met een grote mate van zelfstandigheid; - arbeidsvoorwaarden die in overeen stemming zijn met de zwaarte van de functie. Bent u van het kaliber dat wij zoeken, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae uiterlijk binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan MODICS B.V,, onder vermelding van referentienummer: 3000-43T. MODICS Werving en Selectie is gespe cialiseerd in een integrale aanpak van personeelsvraagstukken: van Arbeidsmarktcommuni- MODICS catie, Selectie- en geschikt- o* SeJLuXU heidsonderzoek tot en met Loopbaan begeleiding. Met een modulair opgebouwd dienstenpakket bedienen wij opdrachtge vers in de profit sector. Kloosterdreef 6, Eindhoven Postbus 6334, 5600 HH Eindhoven TeI.:040-464330 Fax:040-463770. ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS - JURISTEN ABAB is één van de grote accountancy-praktijken in Nederland. Vanuit 31 vestigingen bieden 800 mede werkers een breed scala aan adviesdiensten op het gebied van administratie, accountancy, juridische en fiscale zaken en automatisering. Hierbij richt ABAB zich vooral op het midden- en kleinbedrijf (MKB) en de agrarische sector. Voor de toekomst heeft ABAB een duidelijke groeistrategie geformuleerd die haar landelijke marktpositie verder zal versterken. Een efficiënte en flexibele organisatie; professionele, op maat gesneden dienstverlening en een klantgerichte inzet van alle mede werkers vormen hierbij de belangrijkste bouwstenen. Teneinde een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling en de implementatie van deze groeistrategie zoeken we voor de vestigingen Oudenbosch en Roosendaal een (m/v) Uw functie: U wordt resultaatverantwoordelijk voor beide vestigingen. Conform de bedrijfs- strategie stuurt u de inspanningen van circa 50 medewerkers aan in termen van strategie, kwantiteit, kwaliteit en rentabiliteit. Samen met hen staat u voor een slag vaardig collectief dat een optimaal "partnership" met de cüënten van ABAB garandeert. Intern richt u zich op de verdere integratie en onderlinge afstemming van de diverse bedrijfsprocessen en -disciplines. Extern stuurt u de com merciële activiteiten; u behartigt persoonlijk bepaalde key accounts, u stelt marketing- en acquisitieplannen op en ondersteunt de commerciële/ adviserende activiteiten van uw men sen. Voor hen bent u leidraad en klank bord. Als lid van het directeurenoverleg wordt van u een actieve bijdrage verwacht aan de verdere ontwikkeling van de totale ABAB organisatie. Uw profiel: Na uw studie accountancy (AA/CA/RA) heeft u een aantal jaren als adviseur zelf standig een breed cliëntenplatform ont wikkeld en beheerd. U bent goed bekend met het MKB en u heeft affiniteit met de agrarische sector. Op basis van uw uitstekende resultaten en persoon lijke eigenschappen bent u vervolgens managementtaken gaan verrichten. Dat alles binnen een professionele, werkom geving die hoge eisen stelt aan klantge richte kwaliteit. Als manager staat u bekend om uw ondernemerschap, uw sterke sociale vaardigheden en uw vermogen om mensen te motiveren en processen te organiseren. U bent nu toe aan een directeursfunctie waarin uw kwaliteiten beter gestalte krijgen. U bent woonach tig in het werkgebied van de vestigingen (of bereid te verhuizen) en tussen de 35 en 45 jaar oud. vxKecutiweSt&wMe Geboden: Een zelfstandige, verantwoordelijke functie binnen een vooraanstaande onderneming met een duidelijke groei strategie. Een onderneming bovendien die optimale "cliëntsatisfaction" als primaire doelstelling hanteert. Markten ontwikkelen zich. Dit feit heeft dan ook effect op de bedrijfscultuur; ABAB stelt hoge eisen en biedt alle ruimte aan de zelfontplooiing van alle medewer kers op welk nivo dan ook. Dit geeft een zich voortdurend ontwikkelende en versterkende onderneming. Vanzelfsprekend worden uw kwaliteiten beloond met een uitstekend arbeidsvoor waardenpakket. Uw sollicitatiebrief met c.v. o.v.v. ref.nr. ES 57314 kunt u sturen naar Mercuri Urval B.V., Boschdijk 60, 5612 AN Eindhoven. U kunt telefonische informatie inwinnen bij de heer F.P.W. Eliëns op 21 of 24 augustus tussen 13.00 en 15.00 uur (tel. 040-456575). Onze relatie is een internationale gtoep die, verspreid over Europa, meerdere verkoopvestigingen heeft. Zij levert, business to business, hoogwaardige technische produkten. Dankzij het streven naar perfectie en continuïteit in diverse marktsegmenten heeft zij een goede marktpositie verworven en wil door het handhaven van een zeer hoog service-niveau haar klanten steeds beter bedienen. Voor de ondersteuning van de buitendienst in Nederland (kantoor gevestigd in de regio Breda) zijn wij op zoek naar een De functie Na een intensief inwerktraject in het bedrijf in Frankrijk, waarin u de werkwijze van het bedrijf, de produkten, klanten en markt leert ken nen bent u verantwoordelijk voor een perfecte interne gang van zaken. U heeft nauw contact met klanten en met een verkoper met wie u een tandem vormt. Daarnaast bent u tussenpersoon voor het hoofdkantoor in Frankrijk. U zorgt voor een correcte orderafwerking en communiceert regelmatig telefonisch en schriftelijk met de klant over mogelijkheden, levertijden, betalingscondities, offertes en uiteen lopende praktische vragen. Onze relatie biedt u: - een zeer gevarieerd takenpakket met duidelijke ontplooiingsmoge lijkheden; - de ruimte om initiatieven te ontwikkelen; - passende arbeidsvoorwaarden. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Als praktisch ingesteld mbo/hbo-er, bent u toe aan een zelfstandige functie. U heeft ervaring opgedaan in een vergelijkbare functie. U bent een markt- en klantgericht persoon voor wie groei en ont wikkeling vanzelfsprekende begrippen zijn. Enerzijds bent u een organisator en schuwt anderzijds het praktische, uitvoerende en admi nistratieve deel niet. U werkt graag in een hecht teamverband en bent in staat zich in de Franse taal uit te drukken. Uw leeftijd ligt bij voor keur tussen de 25 en 30 jaar. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae in het Engels naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: 013-4686669. BUREAU VOOR PERSONEELSBELEID B.V. RAAMSDONKSVEER NVP-NIP Verg. nr. CBA/A- 91.0034 werving en selectie psychologisch onderzoek lncompany personeelswerk PZ-Teleconsult training Fuon •Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen reageren. Onze opdrachtgever maakt deel uit van een internationaal concern en is gevestigd in de randstad. Zij heeft op haar werkterrein reeds jaren, zowel nationaal als internationaal, een goede reputatie. Onze opdrachtgever richt zich op de ontwikkeling en produktie van polymeerprodukten, welke worden afgezet in o.a. de scheepsbouw, weg- en waterbouw, de chemische industrie en de apparatenbouw. Wij willen in contact komen met een De functie: Het betreft een leidinggevende, coördinerende en organiserende functie te midden van het produktieproces, waarbij u rap porteert aan de bedrijfsleider. U geeft leiding aan 20 medewer kers. U verdeelt de werkzaamhe den, controleert de voortgang en het gebruik van de machines en zorgt voor de inzetbaarheid van de medewerkers. U handhaaft de kwaliteitsnormen en neemt deel aan overleggroepen, gericht op produktontwikkeling. U volgt de produktietijden en produktiemet- hoden en doet voorstellen tot verbetering. Gevraagd wordt: Grote zelfstandigheid, inzet, verantwoordelijkheidsbesef en een goede werkmentaliteit. Meerjarige leidinggevende ervaring in een produktiebedrijf, bij voorkeur in de tank- of apparatenbouw. Een motiverende instelling naar medewerkers, met aandacht, overwicht en besluitvaardigheid. Een opleiding MTS-wtb en affiniteit met produktie- technieken. Een sterk ontwikkeld kwaliteits bewustzijn. Leeftijd 30 - 40 jaar. Geboden wordt: Een functie die u de mogelijkheid biedt zelfstandig uitvoering te geven aan het werk. Een bedrijf waar men het op prijs stelt dat u meedenkt. Een bedrijf waar inzet en inbreng worden gewaardeerd. Een ordergewijze produktie met hoge kwaliteitseisen. De kans uw leidinggevende en organisatorische kwaliteiten toe te passen. Een bedrijf dat investeert in de toekomst. Een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen zenden aan; ReAd Bureau voor Personeelsbeleid B.V., Postbus 92, 4940 AB Raamsdonksveer, met vermelding van ref.nr. 951717. Voor meer informatie kunt u bellen: tel. 01621-14862 'ft' Proud Men Fashion is een zeer succesvolle herenmodezaak, die uitsluitend comtrterciële topmerken verkoopt. Wegens uitbreiding van ons verkoopteam zijn wij met spoed op zoek naar een (Part'time) Voor o.a. vrijdagavond en de zaterdag. Richt e sollicitatiebrief met pasfoto aan: Proud Men Fashion T.a.v. Dhr. L. Kröger Kerkstraat 3 4901 JE OOSTERHOUT. MEN FASHION De gemeente Gilze en Rijen telt ruim 23.000 inwoners en is gelegen in het groene hart van Brabant. De gemeentelijke organisatie kent sectoren en staf afdelingen, waarbinnen 200 medewerkers werkzaam zijn. Met ingang van zo spoedig mogelijk kan bij de afdeling millieu van de sector Grondgebiedzaken worden geplaatst een: Functie-informatie: - het zorgen voor het huis-aan-huis inzamelen van afval volgens het systeem van gescheiden inzameling van aangewezen afvalsoorten, o.a. groente-fruit- en tuinafval, koelkasten en overig huishoudelijk afval; - het beoordelen van het aangeboden afval; - het aanspreken van personen, die het afval eventueel onjuist hebben aangeboden en het beantwoorden van vragen uit het publiek omtrent de gescheiden inzameling; - het innemen en afvoeren van het aangeboden afval naar de voorgeschreven losplaats; - het bedienen van het gebruikte materiaal en mede zorgen voor een goed onderhoud daarvan; - andere voorkomende werkzaamheden, o.a. op de depots te Gilze en Rijen. Functie-eisen: - leeftijd tot maximaal 25 jaar; - minimaal basisonderwijs; - bezit van rijbewijs C strekt tot aanbeveling, c.q. de bereidheid om dit rijbewijs te halen; - bereidheid om in voorkomend geval de chauffeur van de reinigingswagen te vervangen bij diens afwezigheid; - bereidheid om mede te werken aan (interne) oplei dingen op het gebied van de inname van afvalstoffen en het omgaan met het publiek. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal salarisschaal 3 (max. 3.045,- bruto per maand). Nadere informatie: - De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechts positieregelingen zijn van toepassing. - Vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. - Bij gelijke geschiktheid genieten zij dan ook de voor keur. - Nadere informatie over de functie kan worden verkre gen bij de coördinator afvalstoffen, de heer W.P.J. van Rijsbergen, telefoon 01612-90259 (doorkiesnummer). - Sollicitaties uitsluitend door middel van een sollicitatie formulier, telefonisch op te vragen: tel.nr. 01612-90236 of verkrijgbaar op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Rijen, kantoorgebouw Rembrandtlaan 54 te Rijen, of tijdens openstellingstijden hulpsecretarie Gilze, (op werkdagen van 13.30 tot 14.30 uur) Biss. de Vet- plein 1 te Gilze. Het sollicitatieformulier dient vervolgens binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te worden geretourneerd. Discount Collect is een j uniek eigentijds loyalty- systeem, waarbij voor de consument aller hande verkregen kor tingen worden opge spaard. Deze spaar- kortingen worden ondermeer gegeven! door een grote groep I detaillisten door heel Nederland. Voor het uitvoerend bedrijf, DC Nederland BV, zoeken wij op korte termijn een Voor het rayon West Brabant Zeeland De enthousiaste man of vrouw die wij zoeken heeft al goed scorende verkoopervaring en verdient bij ons een leuk basissalaris, krijgt een goede onkostenvergoeding en heeft de mogelijkheid, met goede verkoopresultaten, door een prima provisie-systeem, een vorstelijk inkomen te realiseren. Sollicitaties schriftelijk aan: MCCC, postbus 22265, 3003 DG Rotterdam. t.a.v. Rob van Valkenburg j|^ Job Support Uitzendburo is een jong en dynamisch bedrijf in de uitzendbranche dat voor een op termijn te openen vestiging op zoek is naar een Aankomend Vestigingsmanager v/m Ben Jij - werkzaam in de branche ervaren in de commercie - een persoon die risico's durft te nemen op zoek naar de uitdaging kreatief tussen de 24 en 28 jaar en op HBO-nivo ^■1 k Dan bieden wij - die uitdaging met - uitstekende ontplooiings mogelijkheden en een grote mate van zelfstandigheid - goede arbeidsvoorwaarden Uitsluitend geïnteresseerde kandidaten die zich vereenzelvigen met ons bedrijf en de baan, kunnen binnen 7 dagen schriftelijk reageren. Stuur een korte brief met curriculum vitae en pasfoto naar Job Support Uitzendburo t.a.v. de heer E.Schaap, Postbus 1521, 4700 BM Roosendaal tfoordbrabani Christel Bo De Noordbrabantse Chr (tfCB) is een belangenoi m tuinders met26.000. ^oord-Brabant, Zeelam Leden van de NCB en begeleiding bij t de overheid of voor voor schade en aans uitvoering van werk zaken behartigt, roe Binnen het gehele 1 zake van verkoop v: van waarden en sch omtrent af te sluitei activiteiten vormt h produktiequota een Voorwaarde is dat i (HBCS (Larenstein of beschikt over eet (grondverwerving F Deze functie begeef waaronder met nan landschapbeleidspl: NCB-afdelingsbest een projectmatige i zich dat u hiertoe c diensten en instelli U bent in het bezit opleiding en kunt z delijke kennis van c beschikt u over spet vergunningenbeleic Voor beide functie: woord en geschrift, vereist zijn. Op bas ling plaatsvinden. nadere informatie drs. C. van Heesbe (tel. 013-836222). Belangstellenden wi solliciteren. U richt heer J. Bertens, hoOj Zorg voor justitie. Daaro fustii voorkomen. Ver le. Ook de ontwikke zorg voor de re dat er in o Het vreemde Bij de behai alleen om de Tot de Peniti - hi hier verbl - de Pe zowel in hierbri Binnen t bestaa Hierin zijn

de Stem | 1995 | | pagina 42