Gelegenheid ïotaalpromotieplan voor Hulst E HUUR I DE STEM ntenisse gaat brandweerkazerne Kloosterzande beter beveiligen BINNEN- AZALEA VA p.55K",a,MO,,4°- Kïffisaasr pïrïïsaïïsts, Bewoners Blauwe Hoeve op de scooter naar de stad irgen op Zoom) "",IE2EELAND fesSKH GioeSRij< i mm DAG KLAPPER ♦r particulieren emeente wil stad actief gaan presenteren in Nederland en België boetiek.}} ZEELAND C2- Kara Sara Theo Vermast Jenny de Smel 40 jaar getrouwj 6." Tuincentum ^^dverteren staat u goed I ISBk ef I Concertreis Cantorij der Basiliek Warschau (1) Warschau (2) Kermisvertier DONDERDAG 14 SEPTEMBER 1995 ■Jelukwens, bedankje, jubileum 'eceptie, huwelijk, verloving ■erwinning, prestatie, examen Abraham enz. er mm per kolom 0,65 incl. BTW één grote regel verplicht. h Foto of afbeelding, laat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW Jverige tarieven op aanvraag. 1 •o's worden niet geretourneerd, jl 076-236882 of geef uw tekst gen vóór plaatsing af bij één van 3 kantoren. Schriftelijke opgaven :n uitsluitend geaccepteerd, indien I Fn adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. houden ons het recht voor teksten f r opgaaf van redenen te weigeren e uitgever klachten bereiken over de even tekst behoudt de uitgever zich recht voor om de naam van de Jdrachtgever bekend te maken. verslaggever ;ande - De gemeente Hon- Je brandweerkazerne in Jzande beter beveiligen. Wet- tg, Pauwels zegde dat gister- l'jjdens de raadsvergadering j,t van zaterdag 26 op 27 augus- M het brandweerkorps uit naar j,brand in een boerenschuur aan «enendijk. Bij terugkomst in de besloten kazerne bleken onverla- Sflg en andere materialen met I üJiussers te hebben ondergespo ten. De ravage was groot. Raadslid A. Roctus (Algemeen Belang) stelde gisteravond voor automatisch opengaande en sluitende deuren aan te schaffen. Wethouder B. Pauwels: „Er ligt inmiddels een voorstel bij het college van B en W. We gaan serieus bekijken of de kazerne beter beveiligd kan worden. Of dat met automatische deuren gaat, dat weet ik nog niet." Hoewel de Hontenisser gemeenteraad gisteravond akkoord ging met het B en W-voorstel geld uit te trekken voor de vestiging van een wijksteunpunt in Vo gelwaarde, plaatsten enkele fracties daar toch hun vraagtekens bij. De stuurgroep van het Regionaal Ont wikkelingsplan (ROP) Zeeuws-Vlaande- ren heeft Hontenisse en Sas van Gent aangewezen als proefgemeenten voor het wijksteunpunt. Zo'n steunpunt moet ouderen in de di recte omgeving extra zorg kunnen geven. Daardoor kunnen zij langer zelfstandig blijven wonen. Hontenisse krijgt hier voor een ROP-bijdrage van 75.000 gul den. Die subsidie was aanleiding voor raads lid A. Sponselee het voorstel 'merkwaar dig' te noemen, hoewel er niet tegen was. „Zou aan het oprichten van een wijk steunpunt ook gedacht zijn als niet ie mand subsidie had gegeven," vroeg hij zich af. Burgemeester T. Steenkamp zei dat het niet alleen om de subsidie ging, maar hij gaf toe dat dat wel een 'lokkertje' was. „Maar daar hoeven we ons niet voor te schamen." Sponselee vroeg zich af of het steunpunt wel in een behoefte zal voorzien, terwijl mevrouw J. de Koek (lijst P. Mangnus) wilde weten of er een betaalde kracht werd ingezet. Steenkamp: „Er ligt geen panklaar plan en het ligt niet in de be doeling een betaalde kracht aan te stel len. Het steunpunt werkt met vrijwilli gers." Mevrouw M. Ie Roy (Progressief Honte nisse) juichde de plannen toe. „Over een tijd zal Hontenisse trots zijn op het steunpunt en dan zal blijken dat die 75 mille nuttig besteed is." Het steunpunt komt in de woning aan de Wilgenstraat 31. Inclusief koop van de Regionale Zeeuw- sch-Vlaamse Woningbouwvereniging en de aanpassingen aan de woning is er een bedrag van 81.000 gulden nodig, waar van na aftrek van de ROP-bijdrage, 6000 gulden yoor rekening van de gemeente komt. Dat haalt Hontenisse uit de pot Sociale Vernieuwing. gefeliciteerd. ,'jd samen, foit alleen, mon amour iltijd, F.S. in Annie en de 'it Wagenberg. Ons Els wil het nog ri weten, dat ze vandaf zal heten. Hartelijk gefelicitei van Addy en Piet uit 2^ Van harte gefelicite De kinderen. At verslaggever II-De gemeente Hulst totaalpromotie- i opstellen. Met dat waarin Hulst als ves- ad, koopstad en itad wordt gepresen- wil de gemeente ac- e boer op. Het plan in januari het licht uil het promotiebeleid veel aan gaan pakken [róorheen, zo laat R. de Mey- bureau juridische za- ii kabinet, weten. „Want wordt het promoten jestad zonder duidelijke lijn nerd. Het is een ad-hocbe- Dat geldt overigens voor gemeentes." Je hand van het omvangrij- Lnotieplan wil Hulst zich rest van Nederland en Bel- jprofileren. verkeert in een begin- de definitieve uitwer- gebeurt de komende maan- Het bureau juridische zaken liabinet stelt het plan samen het bureau welzijn op. Voor uitwerking van het plan is de ingeroepen van een -sta- communicatieweten- bpenvandeheao. het pr-plan wordt een aantal lunten geformuleerd. Een is de gemeente Hulst on- aandacht brengen van mers van bedrijven in het toevergebied in België. In lied, op een steenworp van zijn tientallen grote be- ;en gevestigd die aan duizen- fflensen werk verschaffen, zijn er maar weinigen die er denken in Hulst te komen ^landsgrens is blijkbaar een te om overheen te Guido Gezellestraat 27 Terneuzen Tel. 01150-17911 (imerappartementen met berging aan de Kastorstraat, ig: woonkamer met open keuken, laapkamer, badkamer en toilet. Srijzen vanaf fl. 676,24 per maand [usief fl. 35,00 voorschot service kosten per maand. A-BOG Beheer bv nrnilS t50,481, TJBreda, UOWjW ,-Mactie CS®- Zuidlandstraat 32, K 50"18924'fax 01150- Abma Inlichtingen: De Stem. 076-236911 peter Oggel (editie- lüeiiwaü vanc°oten, Pander Helm, Florence ,^pT;y^en(sport)'Ha' feStrae{en' lltorwok„straat1,tel.01100- ÏÏt 01100-21928. |^CvedeSMaaS(pr0vincie" Khentieverkoop |tel01isnenn-!lldlandstraat 32' NenwInS;fax 01150"96554 PïrtmR?-°rd'9ers: |kans Dimm'i6 pri^é °H 55-63975, |HSerSpr,vé °1155-62354 |!d(l,v9j"^°0rdl9ers: |l,4(FU57nn.B;ande privé IPrivé 01140_t 6755ar> Verstraeten |Herl!.ot>Pleider: wil meer profiteren van al bedrijvighied net over de ,De wijze waarop we dat doen, daar zijn we nog niet uit," aldus De Meyer. manier is alle bedrijven op lüikeroever aanschrijven met om namen van nieuwe «mers telkens door te spe- aan de gemeente Hulst. Die ra dan benaderd worden ■'ten informatiepakketje, 'gemeester A. Kessen heeft dergelijks al eens voor elkaar '(gen toen hij nog aan het in de gemeente Honte- s. N vond hij Dow Chemical in ■fflfflzen bereid om bij de eigen hjfsinfo voor nieuwe werk te ook wat informatie over wtenisse te stoppen. De Meyer: bar nu gaat het om zo'n gi- 'whe mailing dat we moeten ojten of de kosten opwegen 8® de baten." Op de booster bij De Blaauwe Hoeve. Van links naar rechts mevrouw A. Grandsaerd, mijnheer A. van Helsland en mevrouw E. Schelfhout-de Kort. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Hulst - Ze zijn er dolgelukkig mee, de negen bewoners van het Hulster ver zorgingshuis De Blaauwe Hoeve die over het rijvaardigheidsbewijs be schikken. Met dat papiertje kunnen ze gebruik maken van de booster, een elektrische scooter waarvan De Blaau we Hoeve sinds gisteren over drie exemplaren beschikt. Het booster-project is erop gericht de be woners mobieler te maken. Met de scooter kunnen ze er zelfstandig op uit trekken om familie te bezoeken, bood schappen te doen of naar de kapper en het postkantoor te gaan. Negen bewoners hebben inmiddels het rij bewijs, twee zijn momenteel aan het les sen. Bewoonster E. Schelfhout-de Kort (84) stapt regelmatig op de booster om naar haar dochter te gaan of een ritje door de natuur te maken. Samen met een vriendin, die ook het rijbewijs heeft, gaat ze dan de polder in. Voor mevrouw Schelfhout is het het eerste rijbewijs in haar leven. Trots als een pauw: „Ik heb nooit een auto gehad. Maar ik vind het heerlijk om er nu met de booster op uit te trekken. Ik kan het ieder een bij ons aanraden. Veel mensen komen nauwelijks buiten en dan is dit toch een uitkomst." De Blaauwe Hoeve beschikt sinds begin dit jaar over de eerste booster, geschonken door de Vrienden van De Blaauwe Hoeve. De twee nieuwe exemplaren, kosten tien duizend gulden per stuk, heeft de gemeen te Hulst ter beschikking gesteld in het ka der van de Wet Voorzieningen Gehandi capten (WVG). Met de booster kan veertig kilometer worden gereden voordat de ac cu weer moet worden opgeladen. De maximum-snelheid is vijftien kilometer per uur. Om zelfstandig met een booster te mogen rijden, moeten de bewoners in het bezit te zijn van een rijvaardigheidsbewijs. „Dat is officieel niet nodig, maar wij vonden dat toch belangrijk. Het gaat per slot van rekening om de veiligheid," legt ergothe rapeute G. Tourlamain uit. Samen met collega K. Cant begeleidt zij het booster project. Na een medische keuring door de arts, kunnen de bewoners rijlessen volgen bij de ergotherapie-afdeling. Niet alleen de technische bediening van de booster, maar ook de deelname aan het verkeer komt aan de orde. „Ze gaan op voor het klein of groot rijbewijs. Het klei ne is voor in en om de Blaauwe Hoeve en dan komt er geen verkeerstraining aan te pas, met het grote kan de booster-gebrui ker ook de straat op," aldus Tourlamain. Mijnheer A. van Helsland (88) was de eer ste die het rijvaardigheidsbewijs haalde. Vroeger fietste hij altijd naar zijn zoon in Hulster binnenstad om daar zijn duiven te verzorgen. Door een hartaanval een jaar geleden werd het fieten hem echter te zwaar. Vandaar dat hij in april zijn boos ter-rijbewijs heeft gehaald. Nu kan hij weer op eigen kracht naar zijn zoon, „want die heeft toch minder verstand van duiven dan ik," voegt hij er aan toe. Me vrouw A. Grandsaerd, volgende week wordt ze 80, heeft het rijbewijs sinds 24 augustus. Ook zij is opgetogen over de nieuwe mogelijkheden die de booster haar biedt. De afgelopen jaren kon ze nauwelijks zelfstandig er op uit trekken. „Nu kan ik lekker ritjes maken, terwijl mijn man op de fiets naast me rijdt. Of ik ga naar mijn kleinzoon en naar de kapper." Behalve de twee boosters krijgt De Blaau we Hoeve uit de WVG-pot ook twee klei nere elektrische rolstoelen die puur voor gebruik in en rond het gebouw bestemd zijn. Wan onze correspondente Hulst - De koorstichting Can torij der Basiliek uit Hulst treedt in het weekend van 16 en 17 september op in de ka thedraal Notre Dame in Luxemburg en de Dom in Trier. Luxemburg is de culturele hoofd stad van Europa 1995 en de Can torij is te gast bij het kathedrale koor, dat de Hulster zangers een ontvangst aanbiedt na afloop van het optreden op zaterdag. Zondag 17 september verzorgt de Cantorij een hoogmis in de Dom van Trier. Het programma bevat louter a capella werken met een hoge technische kwaliteitsgrens. Er worden onder leiding van An ton de Kort polyfone werken van Caldara en Gabrieli gezongen in combinatie met muziek uit de ro mantiek van Liszt en Bruckner. Vooral het optreden in Trier is bijzonder omdat daar doorgaans bijna geen gastoptredens plaats vinden. Er wordt een grote pu blieke belangstelling verwacht. De Cantorij maakt de koorreis met vrijwel een voltallige bezet ting van 34 koorleden. ZOALS BEKEND werd tijdens het rumoerige laatste 'bedrijf' van de commissievergadering fi nanciën van Hontenisse op 4 september mevrouw Le Roy van Progressief Hontenisse aange vallen wegens haar weigering in te stemmen met de reis van bur gemeester Steenkamp naar Warschau. De manier echter waarop dit ge beurde, kan helaas niet anders worden gekwalificeerd dan ais minderwaardig, misplaatst en getuigend van vooringenomen heid. Vooral de fractie L. Mang nus zag zich kennelijk geroepen hierin voor te gaan. Tijdens de vergadering kwam dus naar voren dat mevrouw Le Roy op grond van het feit dat vorig jaar de heer Steenkamp, op haar verzoek om ook in onze gemeente de bevrijding op zin volle wijze te herdenken en vie ren, negatief reageerde, hem niet de aangewezen persoon achtte om nu onze gemeente in Warschau te vertegenwoordi gen. Hoe men verder dan ook denkt en oordeelt over deze visie en haar besluit het betreffende voorstel af te stemmen, om dit besluit, gezien dus vooral tegen de achtergrond waar het tot stand kwam, te interpreteren als een uiting van onverschilligheid 2'ï"dan10m0woordea"9er 1 re korten en te I bewerken. Geen brieven I PuNicatie^ekentn' /20maWscddatde andPunt eens is. tegenover de Poolse bevrijders, dat slaat hier natuurlijk wel he lemaal als de bekende tang op het varken. Niettemin moesten, dankzij de manier waarop de show werd opgevoerd, de in wezen holle oraties die de afgevaardigde van Progressief Hontenisse over zich heen kreeg, op buitenstaanders wel overkomen als wijze vader lijke - bij deze gelegenheid ook moederlijke - vermaningen aan het weerspannige dochtertje. Voor liefhebbers van theater dus allemaal best aardig en zelfs aandoenlijk, maar intussen werd zodoende zowel mevrouw Le Roy als haar achterban toch weer eens op een geniepige, men zou haast zeggen 'Jago-achtige' manier, volkomen ten onrechte in een kwaad daglicht gezet. Eigenlijk diep treurig zulke din gen voor een gemeente die haar zelfstandigheid - waar overi gens in menig opzicht voor te pleiten valt - wil behouden. Dat men dan echter eerst eens wat beter leert op onbevooroordeel de wijze te debatteren en bestu ren! C.A, Marcus, Bossestraat 31, Vogelwaarde. EIGENLIJK IS het sop de kool niet waard, zou je zeggen. Ware het niet dat onze burgervader nog maar een goed jaar geleden had laten blijken niet zo geïnte resseerd te zijn in herdenkingen van onze bevrijding door de Po len: „Wij sluiten ons wel aan bij de landelijke festiviteiten in 1995," waren zijn woorden op een vraag van mevrouw Le Roy. Dat die herdenking er uiteinde lijk dan toch komt, door de overredingskracht van een plaatselijke horeca-onderne- mer, is alleen maar een goede zaak. Het gaat per slot van reke ning toch om dat onze bevrij ders, waarvan velen hun leven voor onze bevrijding gegeven hebben, herdacht wordt. Waar ik echter moeite mee heb, is dat hij nu ineens, na een gift van 1250 gulden voor het monu ment in Warschau, nog eens voor 2500 gulden gaat opsoupe ren om bij de onthulling van dit monument aanwezig te zijn, op kosten van de bevolking van Hontenisse. Geef dan 3750 gulden en blijf thuis. Waar ik nu eindelijk wel een antwoord op heb gekregen, is de vraag die ik mijzelf een tijd stel de: „Waarom zegt onze wethou der L. Mangnus zo weinig (of soms zelfs niets) in een commis sie- of raadsvergadering." Het antwoord is duidelijk. Ais hij zijn mond open doet, heeft hij zichzelf niet meer in de hand, zijn ogen schieten vuur en het geen hij zegt, is niet relevant en ronduit 'onbeschoft'. Ook dat heeft Progressief Hon tenisse en met name mevrouw Le Roy en mijzelf ten hoogste verbaasd. Van een bestuurder kan en hoef je dat niet te ver wachten en zeker niet te accep teren. Fons Rensen, Voorzitter Progressief Honte nisse. De middelburg- se kermis is voor mij een soort zonne- wendefeest. In een verwar mende baaierd van licht en la waai gaat de zomer ten onder en maken wij ons gereed voor de duistere koude van de win ter. Dat de kermis nog bestaat is een kléin wonder. Nog merkwaardiger is dat er, als je goed kijkt, niet zo gek veel aan haar wezenlijke' karakter ver anderd is. O ja, de moderne kermis kent attracties waarvan je een halve eeuw geleden niet kon dro men. Het elektrisch aansluit- vermogen van een moderne kermis komt overeen met dat van een flinke machinefabriek. Daardoor is een stuk pastorale lieflijkheid verloren gegaan. De spokenbaan van weleer was bijvoorbeeld een gewild verblijf voor jonge stelletjes, die daarbinnen een milde en vroege vorm van sm-erotiek praktizeerden. De opvolger van het aloude spokenhuis is een gruwelgrot van twee verdiepingen, met brullende monsters als blik vangers voor de deur en dave rende hardcore muziek, ge mengd met doodskreten en bloedstollend gekrijs. De beste klanten zijn nu kleuters, die gehard door hun homevideo met een misprijzende glimlach op het gelaat door de klapdeu ren naar buiten rollen. Maar wat bleef - de hemel zij dank - zijn de voluptueuze da mes met gebreide vestjes in de kassa's. Drie vingers tot een klauwtjes krommend, grissen ze het aantal bestelde pennin gen van de stapeltjes en schui ven die u zwijgend toe. Het ge krijs en gegier uit de attractie die zij helpen bevolken doet hen niets. De stroboscoop-flit sen, die een ander epileptisch zouden maken, merken ze niet eens op. Als Dracula zich in eigen per soon met een bebloed meisje bij de kassa van de spoken baan zou vervoegen, zouden de dames ook hem zonder commentaar de verlangde muntjes toeschuiven. En zo hóórt dat. Een caissière op de kermis raakt niet uit de plooi. Gebleven zijn ook de jonge mannen met hun microfoons met spuugdoekjes er omheen. Ze spreken op oorverdovende geluidssterkte en hebben een merkwaardig geaffecteerd toontje. „Ja, komt u maerrrr! D'r sijn hierrr nog drrrie piaet- se vrrrij!" roepen ze u toe. De Engelse ziekte heeft helaas ook bij deze runners toegesla gen. „Take yourrr seats, plea se! Here we go!" hoor je ze nu schreeuwen. Dat is culturele ontaarding. Jammer! Zalig om te zien vind ik ook die vlugge jongetjes, die met een onverschillige blik op het gezicht en resistent voor de herrie op de karretjes, bakjes en wagentjes van de wilde at tracties springen om uw pen ning in ontvangst te nemen. Vroeger wisselden ze zelfs je gulden op deze kamikaze-ach- tige manier. Nu heeft de kasaa die taak overgenomen. Deze jongelui worden vaak ter plaatse ingehuurd, is mij ver teld. Zij zijn blijven hangen op de middag van het gratis proefdaaien. Er was er één te zien op de lopende band van een attractie die vroeger 'Holy holy' heette. Regelmatig daal de hij af van een hooggelegen platform, greep aarzelende kermisgangers bij de arm en sleurde ze in twee seconden naar boven. Zelf legde hij het traject achterwaarts af. Het is gewoonte dat zulke vrijwilli gers doen alsof zij bij de attrac tie horen. Ze drukken zich daarom ietwat onbeholpen uit in een combinatie van gebro ken Duits en overvalst Zeeuws. Dat geeft status. Gebleven zijn ook die felver lichte, of juist zwoel-schemeri- ge snoepkramen, met ongeïn teresseerd kijkende, hoogge plaatste madammen. Je moet je bestelling van twee zuurbal len en een zakje nougat naar hun walhalla schreeuwen, waarna zo'n dame je in voor naam zwijgen toestaat het ge vraagde zelf te pakken. Of er een wapenembargo wordt op geheven! Wat ook nooit zal veranderen, dat is de gelaatsuitdrukking van pubers in de botsautoo tjes. Gek genoeg zitten en kij ken ze precies zo als mannen met pas verworven rijbewijzen in tweedehands auto's. Dat nonchalante van mensen die weten dat hun rechtervoet on gekende krachten vermag te ontketenen! „Dat had je niet achter mij gezocht, hé?" zeg gen ze in lichaamstaal. Ja. het beste van de kermis is er nog, welbeschouwd. Alles, behalve de prijzen van de at tracties. Vier piek voor een rit je is heel gewoon. Je zou er bij na airmiles voor kunnen spa ren THEATER GOES Wit is altijd schoon - door Tlne Ruysschaert - Meer dan Woorden i.k.v. Zeeland Nazomer Festivals - 't Beest Beestenmarkt 3 - 20.30 uur 15) KLASSIEK ZEELAND Festival van Zeeuwsch-Vlaande- ren 1995 - thema: 'Tussen Donau en Karpaten' (t/m 29 sept) KOEWACHT Anima Eterna - o.l.v. Jos van Im- merseel - J. Haydn, L. von Beetho ven, W.A. Mozart - i.k.v. Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen - Rooms Ka- tholieke Kerk - 20.00 uur (f 25-f 351 DIVERSEN AXEL Sportinstuif - vanaf 16 jr - 't Spor- tuus- 13.30-15.00 uur (ƒ3) Kaarting - Gregoriuscentrum - 14.00 uur Kaartcompetitie bieden - Grego riuscentrum -13.00 uur CLINGE Biljarten - Malpertuus (KBO) - 13.30 uur Gymnastiek - Malpertuus (KBO) - 15.00 uur KLOOSTERZANDE Kaarting - café De Kastanje -19.30 uur HENGSTDIJK Vleeskaarting - café 't Jagershuis - 14.00 uur TERNEUZEN Tentoonstelling - mevrouw De Wit-Rammeloo - fysiotherapie Oos telijk Bolwerk (t/m 18 okt) OSSENISSE Koersbal - Hof ter Nesse -14.00 uur HEIKANT Schieting - KBO - 't Heike - 13.30 uur GRAAUW Kaarting - Gemeenschapshuis - 13.45 uur NIEUW-NAMEN Bingo - café St.-Cecilia - 20.00 uur GOES Motetten van Bach - lezing door musicoloog Alber Clement - Meer dan Woorden i.k.v. Zeeland Nazo mer Festivals - 't Beest Beestenmarkt 3 -„20.30 uur 5) MIDDELBURG Monumentenwandeling - o.l.v. WV-gids - WV-Kantoor Markt - 13.30 uur - 6,50 (do t/m wo - niet op zo) FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Congo HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Braveheart 20.00 uur Under Siege 2 20.00 uur Congo 20.00 uur French Kiss 20.00 uur While you were Sleeping MIDDELBURG Stichting Cinema 20.00 uur Legends of the Fall VLISSINGEN Alhambra 1-2-34 20.00 uur Under Siege 2 20.00 uur Braveheart 20.00 uur While you were sleeping 20.00 uur French Kiss BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur Congo 20.00 uur Die hard with a Vengean ce 20.00 uur The Usual Suspects 20.00 uur It could happen to you GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Congo 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Crimson Tide 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Si lent Fall 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Jud ge Dredd 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur First Knight 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur While You were sleeping 14.30 uur Sleeping Beauty 17.00, 20.00 en 22.30 uur Usual sus pects 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Die hard 3 14.30 en 17.00 uur Free Willy 2 14.30,17.00 en 20.00 uur Casper 20.00 en 22.30 uur Don Juan 20.00 en 22.30 uur Bad Boys 22.30 uur The quick and the dead 14.30 en 17.00 uur Batman 3 14.30, 17.00 en 20.00 uur Dumb Dumber 22.30 uur Malice

de Stem | 1995 | | pagina 19