Hoek optimistisch naar Ajax Ik wil eens in beeld komen' Sterk bezet concours hippique Halve marathon in Graauw UITSLAGEN STANDEN chil. SPORT ZEELAND B3 AZW mikt op revanche tegen Dauwendaele itiny van Cadsand start vandaag in Parijs-Brussel Al geprofiteerd? Ruil uw oude^ goud in! Openingswedstrijd Hydro Agri Runners Afsluiting groene seizoen Ruitersportclub Axel Jï^rdesport .VlenVr Ruitersport- Davy van Delft verovert titel SPORTNIEUWS KORT ZH Pirates behoudt promotiekans To vaal debuteert met winst Mannen Schelde zijn superieur Cooptertest RKHAV in Hulst Halve marathon in Oranjepolder Meerkampwedstrijden RKHAV afgelast Belgisch marathon naar Zeeuws-Vlaanderen DONDERDAG 14 SEPTEMBER 1995 jjjportmedewerker De kop van de compe ar voor de regionale ,j het KNVB-zaterdag- Jjf, Alleen Zaamslag beginnen. Hoek «aials Terneuzense terwijl AZW afge- serd. Zaterdag zal in ^verschillen iets tidelijkheid komen als Ie ronde, met onder Hoek op de rol ^B-ZATERDAG VOETBAL jgsduel van Hoek was Jelling tot andere jaren I,noemen. Kozakken Boys verslaan is immers niet mis. „Toch hadden we het eerder af moeten maken. Met name in de eerste helft. Want als Kozak ken Boys de ene kans na de rust benut, had het wel eens heel anders kunnen lopen," zei Geert de Poorter, die van mening is dat Hoek ten opzichte van verleden jaar versterkt is. „Met Patrick Naudts erbij, heb ben we achterin meer rust gekre gen," weet De Poorter, die als architect in de middenlinie veel vuldig de aanval mag en kan zoeken. Temeer daar Naudts zich nadrukkelijk als leider in de opbouw van achteruit doet gel den. Na de winst afgelopen za terdag is men in Hoek redelijk optimistisch gestemd. Tegen het treffen op een bijveld van het Olympisch Stadion in Amster dam tegen Ajax ziet men niet op. Temeer omdat met weet dat de formatie van trainer Spits Kohn in het eerste heroptreden in deze eerste klasse met 3-1 verloor. Trainer Johan Ballegeer weet echter als geen ander dat de mouwen opgestroopt zullen moeten worden. Kloetinge opende evenals Hoek met een zege. De formatie van coach Paul Telussa verraste daar vriend en vijand mee. Deze winst geldt tevens als opsteker voor de confrontatie in Rotterdam waar in Zuid Zwart Wit'28 wacht. Een tegenstander die altijd lastig te bestrijden is. Daar een punt pak ken, zou mooi meegenomen zijn. AZW begon de competitie rond uit zwak. Met 5-0 de oren ge wassen worden bij Tholense Boys, is niet mis. Dauwendaele is de volgende tegenstander van de Axelse derdeklasser. „Zater dag moeten we revanche nemen en de laatste plaats overdoen," is een algemeen levende gedachte niet uitgesloten is. Zaamslag in Axel, waar toch enig pessi misme te bespeuren is. In de vierde klasse bleef trainer Jaap Goossen van Terneuzense Boys na de 3-0-zege op NOAD'67 met beide benen op de grond staan. „Het zegt nog niets over het verder verloop van de competitie," zei hij. Zaterdag verkast hij met de oranje-zwar ten naar Wemeldinge, dat nog niet speelde omdat Zaamslag tot verbazing van iedereen het duel afgelast zag. „Aanpakken en niet verliezen," is momenteel het credo in Terneuzen, zodat een verrassing in de vorm van winst komt uit bij Bevelanders. Vooraf bezien een loodzware ontmoe ting met de gastheren als favo riet voor de zege. Temeer daar Bevelanders vorige week met 1-4 bij SSV'65 won. PROGRAMMA Eerste klasse B: Ajax-Hoek, Kozak ken Boys-Spakenburg, Barend- recht-Heerjansdam, ASWH-Achilles Veen, Zwart Wit'28-Kloetinge, GVW-De Valleivogels, Strijen-DO- VO. Tweede klasse A: 's-Heer-Arends- kerke-Groote Lindt, Wilhelmina'26- Dinteloord, Bruse Boys-MW'58, WGZ-Veere, BLC-Altena, Roda Boys-SHO. Derde klasse A: Arnemuiden-Kapel- "le, WHS-Yerseke, Serooskerke-Tho- lense Boys, AZW-Dauwendaele, WC'68-Colijnsplaatse Boys, Rillan- dia-Oostkapelle. Vierde klasse A: Bevelanders-Zaam- slag, Wemeldinge-Terneuzense Boys, NOAD'67-Meeuwen, SKNWK-Krabbendijke, SV WIK'57-Kruiningen, Middelburg- SSV'56. Nieuw China Bij aankoop n gouden he- dameshorlo- i met gouden land ot een jouden arm band extra lengte voor de zwaardere pols. Topmooie, extra lange Frans gourmet 1160, NU 575,. DINERCHEQUE (9) Zeer fraaie, brede armband, extra lang, solide goud, See&r NU 1045,- DINERCHEf Extra brede armband, extra Ij 366örNU 1330,- DINERCHEQUE 1ES- EN HERENRiNGEN. Reeds v.a. 39,- lorloges. Topmode horloges ook Jnaf 59,-. Ook vele andere aanbieding» kopjes, kruisjes, plaatjes etc. - 50%. ■banden 2 t/m 8 mm. HALVE PRIJS! 1WALITEIT! For Evers - 2 modellen, alle gewichten e iscolliers en armbanden. Reeds v.a. 250,-. 5TYLE armbanden en colliers. ids v.a. 39,50. ntie. Kinderhorloges 37,50 27,50 't 59,- garantie. SDINGEN NOG 15%! fc an nieuw!! 75% VOORDELIGER!!! jjyde Schrijver ilde-Het eerste prof jaar van Johny van Cadsand bijna op, maar er wachten nog enkele zware i, Een daarvan is Parijs-Brussel, de wielerklassie- vandaag, donderdag 21 september, wordt verre- moet lang geleden zijn dat een Zeeuws-Vla- aan die wedstrijd heeft meegedaan. Van Cadsand jaar niet aan de staart te moeten bengelen. rijs-Camanbert bijvoorbeeld, een semi-klassieker. Die werd ge wonnen door Tsmill. Ik werd toch zestiende en verzamelde daar mijn eerste FICP-punten. Een leuke ervaring voor mij en een bewijs dat ik de kilometers aankan. In het eerste jaar mag je niet al teveel verwachten, maar alles verloopt boven verwach ting." WIELRENNEN («omenteel goed en hoop Kl in deze klassieker enke- |a in beeld te komen. Een n moet kunnen, al is siirentie groot. Mijn vorm oed en veel renners Riddels al aan het afbou- laldus Johny van Cadsand, |nd voor de ploeg Asfra Team waartoe ook Ray- "Meijs en Geert van Bont Zij rijden het wereld- ischap mee in Colora- Maandag gesloten! 'R LAME DIN ING? tag hebben we zeker niet epresteerd. Misschien dat enkele renners uit onze an de selectie van België et wereldkampioenschap toegevoegd. Éklund bij- '1. Die rijdt als stagaire won meteen deze week Ie koers. Hij is overigens r. Het is een teken dat z'n allen toch serieus igenomen." Mes en Michel Zanoli ook deel uit van deze maar zij wilden persé programma afwerken werd hen niet in dank men Erger nog. Ze wer- slagen. „Renners op dat kunnen natuurlijk niet taken waar ze willen J meent Van Cadsand. ïde plaats in Zwevegem ind was het bewijs S] in vorm is. Hij was zelfs «n op de solotoer, maar liilometer voor het einde [Njbijgebeend. „Voor mij is i plaats mooi. Het is |*n heel verschil hoor. t of prof. Bij de profs fiït 62 kilometer in het uur en bij de amateurs 1* kloof is groot, maar ik Ingoed aangepast. Je moet We molen kunnen trappen, rijden ze je finaal uit de de Ronde van de Midde- Zee stond de naam van ',van Cadsand ook in een klassementen. In het sement werd de renner •"jk tweede, net achter 1 Bugno. „Ik reed daar Heb trouwens meerdere n vooraan gefietst. In Pa- Jammer Ook in de onlangs verreden Gro te Prijs Willem Teil werd de naam van Van Cadsand diverse keren door de boordradio geroe pen. „Ook daar zat ik op een bepaald moment in een kop groep van zes. Probeerde in mijn eentje weg te gaan en bijna lukte het. Net voor de rode driehoek werd ik ingelopen. Dat is jam mer. In een zware bergetappe kwam ik op een col van de eerste categorie als vijfde boven. Het sneeuwde en het was ontzettend koud. Dat heb ik geweten, want even later kreeg ik een enorme klap van de man met de hamer. Het kaarsje was ineens uit," zegt Van Cadsand. Eerst dus donderdag de vlucht- wedstrijd Parijs-Brussel. „Ik heb daar vertrouwen in. Ik rijd goed en probeer mijn gezicht eens te laten zien. Ik ben benieuwd." Na Parijs-Brussel volgen nog en kele kermiskoersen zoals in Ber- laere en Stekene. Putte-Kapellen op 15 oktober wordt de laatste krachtmeeting en dan gaat Van Cadsand twee weken op rust. „Daarna pak ik de draad weer op met veldrijden. In Zeeuws- Vlaanderen zal ik natuurlijk ook wel eens meedoen. Louter om mijn conditie op niveau te hou den. En mocht het uitstekend gaan dan kan ik nog aan enkele sterk bezette veldritten mee doen. Deelnemen aan het Neder lands kampioenschap staat nog niet op het programma. Mocht ik goed rijden dan doe ik dat na tuurlijk. En als alles normaal verloopt blijf ik bij Asfra, ook al zijn er vage contacten met een andere profploeg. Maar ik heb het hier uitstekend naar mijn zin. Ik ben blij dat ik die over stap heb gemaakt," besluit Van Cadsand. Johnny van Cadsand komt vandaag aan de start in de wielerklassieker Parijs-Brussel en wil daarin graag een goede prestatie' neerzetten. foto camile schelstraete. Van onze atletiekmedewerker Graauw - Het Zeeuws- Vlaamse peloton trimlopers heeft er dit seizoen weer een nieuw fenomeen bij. Dit met een Halve Marathon Circuit dat op zaterdag 16 sep tember in Graauw van start gaat met de Hydro Agri Runners ach ter de regietafel en uiteraard met de volledige steun van SV Aloy. ATLETIEK „Iets nieuws brengen," is steeds het credo van de familie Magnus, al jarenlang de drijvende kracht achter het trimloopgebeuren. In het verleden kwam men met het Runnerscriterium, maar gezien een aantal deelnemende organi saties dit niet meer zag zitten verdween dit voor aanvang van het vorige seizoen. In plaats daarvan kwam het Zeeuws- Vlaams trimloopkampioenschap, maar ook dat sloeg nooit echt aan. Dat betekende dat er een alternatief gevonden moest wor den. Dat alternatief kwam er in de vorm van een Halve Mara thon Circuit, waarbij een achttal organisatoren zich aansloten. Van die acht tellen de zes beste resultaten mee voor het eind klassement. Er wordt strijd geleverd in di verse leeftijdscategorieën terwijl de leider in iedere categorie vrij wel dircet na afloop gehuldigd zal worden en het gele leiderstri cot om de lendenen zal krijgen. Een tricot waarin hij de daarop volgende wedstrijd van start zal gaan. Het klassement wordt op gemaakt aan de hand van een puntensysteem. De eerst binnen komende loper of loopster krijgt 1000 punten. Daarna gaat het om de tijd. Voor iedere tien se conden achterstand wordt een punt in mindering gebracht. Dat betekent dus dat niet alleen de plaats van belang is, maar zeker ook de tijd een belangrijke rol zal gaan spelen. Aan het einde ligt er een prij zentafel te wach ten van maar liefst tienduizend gulden. In het Circuit is een aantal be staande lopen opgenomen. Zo zullen Axel-Terneuzen-Axel (4 november), Axel-Graauw (24 fe bruari) en Graauw-Kieldrecht- Graauw (30 maart) qua afstand worden aangepast en deel uit maken van het circuit. Verder ook bestaande lopen als West- dorpe (20 januari) en de Jogging- dag in Graauw op 20 april als finale. Nieuw zijn de Broodloop in Terneuzen (7 oktober) en een loop van de Politie Sport- en Ontspanningsvereniging in Zaamslag op 16 december. Naast de halve marathon zullen er ook steeds minimaal twee andere af standen gelopen worden van rond de vijf en tien kilometer. De start is steeds om 14.30 uur. Ook zaterdag dus tijdens de ope ningswedstrijd wanneer er naast de halve marathon nog lopen over 5600 en 10.500 meter op het programma staan. Er kan vanaf 13.00 uur worden ingeschreven in het clubgebouw van SV Aloy aan de Graauwse Dorpsstraat. r bijtende ijv. duiste- inkomsten Reklame i over na. [Hie ^""medewerker De Ruitersportclub ,.*6arin verenigd de Jm rijvereniging De Jttuiters en de pony- je ®eppertjes houdt 8 16 september een °Pgezet concours hip- lufHgen en dressuur lbs j e "litersportter- Fa®de B0slaan in Axel. r zijn alle combina- 'tr'nS Zeeuws- le S® van de Konink- ijeieratie van landelij- ugingen en pony- Pfttënitr ,voor ons de af zeilt n- P0™ Rinus Murre, sei- vice- k man bij wie de datums van deze toon aangevende vereniging in prima handen is. We hebben er dan een zeer druk seizoen opzitten. We zijn in mei al begonnen met een Hemelvaartcross, een uit nodigingswedstrijd waarvoor niet alleen alle Zeeuwse clubs, maar ook Belgen aan de start verschenen. Dat was min of meer een opwarmertje voor ons internationale concours hippi que op tweede pinksterdag, dat weer een grandioos succes werd. Op 29 juli werden op onze fraaie accommodatie de Zeeuwse kampioenschappen gehouden, georganiseerd door de kring Zeeuws-Vlaanderen. Hier waren nogal wat organisa torische schoonheidsfoutjes te zien. We willen in het vervolg beslist onze medewerking ver lenen aan een dergelijk kam pioenschap, maar stellen dan wel als voorwaarde dat we zelf de zaak organisatorisch in han den hebben. We hebben al het materiaal en capabele mensen beschikbaar en weten dan ten minste waar de verantwoorde lijkheid ligt. Eij dan nu op 16 september als afsluiting van het outdoorseizoen een kringwed strijd met in totaal zo'n 200 starts in de dressuurwedstrij- den en 100 springstarts. Dat wil toch zeggen dat onze concour sen in trek zijn." Het gaat momenteel duidelijk goed met de Ruitersportvereni ging Axel. Activiteiten zijn er volop en ook in het komende winterseizoen ligt de zaak be paald niet sitl. Rinus Murre: „Zo staat er voor vrijdag 22 september de traditionele mos selavond in ons clublokaal op het programma. Altijd een ge zellig hoogtepunt. Op zaterdag 7 oktober houden we een inter ne cross voor onze leden en de bekende strandrit volgt op za terdag 14 oktober. Vanaf mane ge Riemens in Nieuwvliet ver trekken we naar het strand en na afloop volgt er een maaltijd in manege Riemens. Soos Twee keer in de maand houdt de Ruitersportclub Axel in het clublokaal een soos en dan wordt de instructie in het win terseizoen indoor voortgezet in manege Magrette onder leiding van onze professionele instruc- trice Annemiek Picavet. Die is tot onze volle tevredenheid be reid gevonden zich in ieder ge val nog een jaar aan onze club te verbinden. Daar zijn we zeer trots op. Beroepsinstructrice Annemiek Picavet wordt bijgestaan door hoofdinstructeur Cees van Beek en Lieveke Goossens (paarden), Sonja Wijnacker, Chris den Ha mer, Nel Scheele en Lendy Boer (pony's). Van de zijde van ma nege Magrette heeft men ons verzekerd dat er verschillende verbeteringen aan de accommo datie zullen worden aange bracht, zodat we op het laatste moment hebben besloten niet uit te wijken naar een andere manege." Grootste wens van Rinus Murre en zijn medebestuursleden Sjaak Wijnacker (voorzitter), Ingrid Picavet-Beens (secreta resse), Patrick de Fred (wed strijdsecretaris), Cor Goossen (penningmeester), Jan Hame link en Jo Vinke is de verwe zenlijking van een overdekte oefenbak naast het clublokaal. „Daar gaan we," zegt Rinus Murre, „hard aan werken in de toekomst. Dat realiseren blijft ons ideaal." Het kringconcours in Axel be gint zaterdag 16 september om 09.00 uur met de dressuurwed- strijden, gevolgd door het springen om 10.00 uur. In de middaguren komen de dres- suurcombinaties in de ring voor hun tweede proef en is er het springen voor paarden in alle klassen. Aan de start verschij nen alle Zeeuws-Vlaamse top pers. Als omlijsting is er een optreden van het Zeeuwse dres- suurviertal dat met succes deel nam aan de Levade in Apeldoorn, onder leiding van commandante Annemiek Pica vet. Van onze biljartmedewerker Terneuzen - Davy van Delft van de biljartvereniging WBC uit Walsoorden verzekerde zich van de titel in de derde klasse driebanden van het district Zeeuws-Vlaanderen. Tijdens de slotpartij in café 't Keldertje te Terneuzen was hij te sterk voor zijn naaste concurrent Sjaak Verhoef. Na het afsluiten van de vierde ronde moest Van Delft nog ge noegen nemen met de derde plaats bij de organiserende vere niging Concordia. Daarna lever de hij geen wedstrijdpunt meer in. In de vijfde ronde rekende hij af met de nummer twee in de klassering Jack Kayser (20-13 in 39 beurten) en ook de zesde ronde kwam hij zonder kleer scheuren door. Sjaak Verhoef, die na vier ron den nog op een maximale score kon bogen, hield die ongeslagen status tot de laatste ronde vast. In de zesde ronde moest hij ech ter een remise toestaan aan Jack Kaijser. Verhoef stond nog wel met een matchpunt voor, maar op moyenne met een straatlengte achter. Het klasseverschil was daarmee onmiskenbaar aange toond. De slotpartij was daar een duidelijke afspiegeling van. Van Delft kwam wel matig uit de startblokken en na 20 beurten stond Verhoef aan de positieve kant van de score toen het score bord 8-5 in zijn voordeel aan wees. Eenmaal zijn nervositeit overwonnen sloeg Van Delft vanaf de 28e beurt toe. Juist in een fase dat de produktie bij Verhoef stokte besliste Van Delft de partij in zijn voordeel. Vooral zijn slotserie van 5 caramboles was bijzonder knap. In 37 beur ten sloot hij dat treffen met 11-20-cijfers af en verzekerde zich van de titel. De kortste partij in dit kam pioenschap onder leiding van Louis van der Hooft was voor Jack Kaijser. In slechts 26 beur ten maakte hij de 20 caramboles in de vierde ronde vol tegen Ronny Ottjes. Een ronde eerder had hij de hoogste serie van 7 caramboles laten noteren. Eindstand: 1. D. van Delft (WBC Wals oorden) 12 matchpunten, algemeen ge middelde 0,479 en hoogste serie 5 ca ramboles, 2. J. Verhoef (De Steense Carambole St.-Jansteen) 11-0,382-4, 3. F. van Hemert (OBV Oostburg) 8-0,399-3, 4. J. Kaijser (Den Ouden Arend St.-Jansteen) 7-0,417-7, 5. G. van Puyvelde (WBC) 6-0,357-5, 6. J. de Bot (De Steense Carambole) 6-0,350-6, 7. W. Ollebek (NASA Axel) 4-0,283-3, 8. R. Ottjes (HBC/De Troubadour Clin- ge) 2-0,294-4. Huy - ZH Pirates heeft door een dubbele zege op Huy, de kans op promotie naar de eerste klasse van de Belgische honkbalcom petitie levend gehouden. De formatie van coach Hensley Jandroep versloeg zaterdag het bezoekende Huy met 15-2 in een wedstrijd waarin vrij gemakkelijk een 15-0-voorsprong werd genomen döor vele goede honkslagen. Zondag ging het in de replay in Huy iets moeizamer. Toch werd het een ruime zege, omdat in de zevende inning de 0-2-score opgetrokken werd naar 0-7. Dit mede door het slaan van een home run door Juni Hooi. ZH Pirates won met 2-9. De softbalploeg ZH Pirates rekende af met Beveren. In de stromende regen werd deze equipe met 9-4 verslagen. Het team van coach Sidney ie Backs, die over een 'normale zege' sprak, bleef door dit resultaat tweede achter koploper Chiacaboos. Goes - Tovaal heeft een prima start gemaakt in de tweede klasse van de rugbycompetitie. De Goese rugbyploeg won op eigen veld met 10-5 van Ducks uit Boxtel. De winst van de Goesenaren hing lange tijd aan een zijden draadje ondanks een enorm veldoverwicht. Die suprematie werd slechts omgezet in een benutte penaltykick van Jan-Joost Wiebrens, waarna Ducks 3-5 scoorde via een try. Sjoerd Wartena drukte kort voor tijd de bal achter de achterlijn van Ducks en dat betekende alsnog 8-5, waarna Jan-Joost Wiebrens uit de conversie raak schoot en de eindstand op 10-5 bepaalde. Terneuzen - Het mannenpoloteam van Schelde is in de beker competitie van het district voortvarend uit de startblokken geschoten. Met maar liefst 1-17 werd in Eindhoven van ESWV/ Nayade gewonnen. Dit ondanks dat de Terneuzenaren met slechts zeven spelers waren afgereisd. De winst kwam er na periodestanden van: 1-4,1-7 en 1-12. Cees van Houwelingen was met zeven treffers hoofdproducent bij Schelde. Maarten de Footer (3x), Eddy Lambert (2x), Patrick Overgaauw (2x) en Freddy Simpelaar tekenden voor de overige treffers. Komende zaterdag ontvangt Schelde in het eigen zwembad 'De Honte' TRB/RES, aanvang 17.15 uur. De week daarop is Aegir de tegenstander. Ook dat duel werkt Schelde thuis af. De eerste twee teams uit deze voorronde plaatsen zich voor de tweede ronde. Hulst - De Hulster atletiekvereniging RKHAV houdt donderdag 21 september een najaarscoopertest. Dit op de accommodatie van het gemeentelijk sportpark aan de Zandstraat. De halve coopertest (zes minuten) voor de jeugd gaat om 18.45 uur van start. De volledige (twaalf minuten) start om 19.00 uur. Er kan vanaf 18.30 uur worden ingeschreven in de kantine van RKHAV aan de Tabakstraat. Middelburg - De atletiekvereniging Dynamo houdt op zaterdag 16 september een halve marathon in de Oranjepolder gelegen ten noorden van Arnemuiden. Het evenement staat open voor zowel wedstrijdatleten als trimlopers. Beide categorieën gaan gezemelijk om 14.00 uur van start bij de watersportcamping 'De Witte Raaf'. Het parcours bestaat uit drie ronden van zeven kilometer over verharde wegen. Voor de trimlopers bestaat er daarom ook een mogelijkheid om een zeven en veertien kilometer te lopen. Er kan worden ingeschreven tussen 12.30 en 13.30 uur in de kantine van 'De Witte Raaf'. Hulst - De meerkampwedstrijden voor C- en D-junioren en pupillen die op zaterdag 16 september in Hulst op de kalender stonden zijn afgelast. Dit omdat er te weinig belangstelling was. Een euvel dat mede veroorzaakt wordt doordat op dezelfde dag de landelijke finale voor de C- en D-competitie, waaraan door Zeeuwse ploegen wordt deelgenomen, in Enschede op het programma staat. Graauw/Gent - Het Belgisch marathonkampioenschap eindigt volgend jaar in Zeeuws-Vlaanderen. De Koninklijke Belgische Atletiek Bond heeft onlangs het licht op groen gezet voor een initiatief van Racing Gent en SV Aloy om met Gent als start- en Terneuzen als finishplaats deze titelstrijd af te werken. Frank Frankevijle, woordvoerder namens Racing Gent: „We hebben lang in spanning gezeten of de bond onze aanvraag zou honoreren. De afgelopen jaren werd het Belgisch marathonkam pioenschap ook al buiten België gehouden en wel binnen de marathon van Rotterdam. Nu komt het dus wat dichter bij huis. Toen ik de contacten met Remy Magnus legde was die meteen enthousiast. Een geweldige organisator, dus op dat gebied een enorme steun. We gaan starten in de binnenstad van Gent. Het verkeer wordt volledig lam gelegd op het traject van ons parcours en daarna gaat het langs het kanaal richting Terneu zen. Het moet een geweldige happening worden. Dat kan niet anders." Ook Magnus is uiteraard blij met de toewijzing. Hij is er nog niet uit waar de finishstreep getrokken zal gaan worden. „In Nederland is dat allemaal niet zo eenvoudig als in België waar de sport toch nog anders beleefd wordt. Daar kan alles er voor opzij gezet worden. We komen er wel uit, want het moet voor iedere plaats toch een stuk promotie zijn om een nationaal marathonkampioenschap binnen de poorten te krijgen. De grote steden zoals New York, Berlijn, Rotterdam en Amsterdam knokken er om. Dat moet in Terneuzen toch ook kunnen." De datum is inmiddels vrijgegeven en dat wordt 4 mei 1996. VOETBAL A-JUNIOREN Derde divisie C: EDS Al-Inter nos Al 6-2, Taxandria Al-Hal steren Al 1-1, SW Al-Zwart Wit'28 Al 4-0, Papendrecht Al-Oranje Wit Al 2-2, Terneu zen Al-RCS Al 0-5, Neptunus Al-SC Feijenoord A2 4-1. Topklasse 1: Middelburg A2- Kapelle Al 3-7, Zierikzee Al- Kloetinge Al 2-7. Topklasse 2: Breskens Al-Vlis- singen Al 2-4, Walcheren Al- Meeuwen Al 13-0. Topklasse 3: Corn Boys Al-Ter- neuzen A2 3-4, Vogelwaarde Al-STEEN Al 1-2. Groep A4: DFS Al-ZSC Al 9-3. Groep A5: Wissenkerke Al- Kruiningen Al 3-2, Goes Al- Wolphaartsdijk Al 16-4. Groep A6: Nieuwland Al-Pa- trijzen Al 1-1. Groep A7: Domburg Al-Zee- landia Al 0-9. Groep A8: Aardenburg Al-GPC Al 4-9, IJzendijke Al-Dauwen- daele Al 7-1. Groep A9: Hoek Al-Clinge Al 1-1. B-JUNIOREN Derde divisie D: DOSKO BI- DESK BI 0-7, Middelburg Bl- Longa BI 1-1, RCS Bl-Terneu- zen BI 0-3, TSC Bl-Wilhelmina BI 1-4, Zierikzee Bl-Zigo BI 0-2, VOAB Bl-Baronie BI 6-1. Topklasse 1: Goes Bl-Krabben- dijke BI 5-2, Kapelle Bl-RCS B2 5-2. Topklasse 2: Dauwendaele Bl- Middelburg B2 5-0. Topklasse 3: Hontenisse Bl- Breskens BI 3-1, Oostburg Bl- HW'24 BI 3-0. Groep B4: Zierikzee B2-Beve- landers BI 3-1, Bruse Bous Bl- DFS BI 5-2. Groep B5: Nieuwdorp Bl-Hein- kenszand BI 4-3, Hoedekens- kerke B2-Kapelle B2 1-4, Apol lo Bl-Yerseke B2 19-0. Groep B6: Yerseke Bl-Hoede- kenskerke BI 9-1, SSV'65 Bl- Wemeldinge BI 9-1, Rillandia Bl-Kloetinge B2 8-0. Groep B7: GPC Bl-Zeeland Sport BI 7-5, Oostkapelle Bl- Jong Ambon BI 3-0. Groep B8: Dauwendaele B2- Arnemuiden B2 4-2, Walcheren B2-RCS B3 6-6. Groep B9: Sluis Bl-Cadzand BI 0-2, IJzendijke Bl-Aarden- burg BI 2-5. Groep B10: Hoek Bl-Axel BI 7-5, Philippine Bl-Zaamslag BI 6-0. Groep Bil: Terneuzen B3-Hul- sterloo BI 2-3. Groep B12: SDO Bl-Koewacht BI 3-5, Vogelwaarde Bl-AZW BI 0-11. C-JUNIOREN Topklasse I: Goes Cl-Kapelle Cl 6-1, Zierikzee Cl-Dauwen- daele Cl 1-0. Topklasse 2: RCS Cl-Walche- ren Cl 3-2. Topklasse 3: Axel Cl-Terneu- zen Cl 1-5.

de Stem | 1995 | | pagina 13