GEMEENTE HULST Ter Gelegenheid sJeukc Liefste Babyn paradif FAMILIE BERICHTEN VAN DER HOOFT L afwezig] t t t Voor particulieren II Lieve Papa Gefeliciteerd! ELLY Rolinda 30 jr 40 AFWEZIG 'eeuws-Yli eeuws-Vlaar Jeroen Roy-Judith-Susan meisjes dagen jongens uit DINY GEUTJES Jan Aarts JAN VAN LOON Dina Veltman GERARDUS FRIJTERS Johanna van den Broek BENEDICTUS FRANCISCUS MARIA WIJNEN Wilhelmina Adriana Nooren CORNELIS MARTINUS MARIA HOEBEN Johanna Maria Verhoef H.J. VAN DEN BRAND A. VAN DOOREN ZN. ISOLATIE B.V. Frank de Zwart Natasja van Dorsselaer Familieberichten uit andere bladen BEGRAFENISONDERNEMING 9 Weer Mijn laatste vrijgezellehap! Getrouwd Kevin wordt 1 jaar. Bertus Zijlmans Hinco Je wordt bedanki] GefeliciteerCI W.N.Th.M.B. Gielen Getrouwd )nderzoek naar kwaliteit informatie in veerdiensten DE STEM VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1995 Mam, je was dapper Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar ver dere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van in de leeftijd van 69 jaar. Oosterhout: Jan Aarts Rijen: Cor en Lyda Aarts-van Gorkom Keflin Frits en Diana Ray Oosterhout: Marianne en Gerard Veekens-Aarts Orne Amber Oosterhout: Everdien en Leo Kleuskens-Aarts Nikky Rob Myrna 4902 BR Oosterhout, 7 september 1995 Hr. Arnoudstraat 9. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats za terdag 9 september om 11.30 uur in de Naza- rethkerk, Slotlaan te Oosterhout, waarna de crematieplechtigheid volgt in het cremato rium te Breda, ingang Tuinzigtlaan. De avondwake wordt gehouden vrijdag om 19.00 uur in voornoemde kerk. Diny is opgebaard in uitvaartcentrum „Leij- senakkers", Veerseweg 40 te Oosterhout. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op vrij dag van 18.00 tot 19.00 uur. Samenkomst in de kerk, waar u voor aanvang van de dienst schriftelijk kunt condoleren. Indien u door omstandigheden geen persoon lijke kennisgeving heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een Vader sterft altijd te vroeg, al wordt hij nog zo oud. Je hoopt dat God hem sparen zal, omdat je van hem houdt. Maar als de jaren knellen gaan, hij ziek wordt, moe en oud. Bid je dat God hem halen zal, omdat je van hem houdt. In volle vrede is na een werkzaam en zorg zaam leven van ons heengegaan onze dierbare vader en opa weduwnaar van Chaam, 9 juni 1911 t Breda, 5 september 1995 Beynes (Fr): Geert en Riëtta Drunen: Tonny en Dorus Jan, Rob Corr.-adres: Kennedystraat 56, 5151 CN Drunen De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 9 september 1995 om 10.00 uur in de parochiekerk H. Antonius Abt, Dorpsstraat te Chaam, waarna de crematiedienst zal plaats vinden om 11.45 uur in het crematorium Zuy- len, Tuinzigtlaan te Breda. Op vrijdag 8 september zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in bovenge noemde kerk, waarna u afscheid kunt nemen tussen 20.00 en 21.00 uur in het mortuarium Zuylen, Muiderslotstraat 144 te Breda. Gelegenheid tot condoleren, schriftelijk in de kerk en persoonlijk in het crematorium. Samenkomst in de kerk. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvan gen, deze kennisgeving als zodanig beschouwen. „Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man". Diepbedroefd, doch dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziekte, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, toch nog onver wacht van ons is heengegaan, mijn dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa echtgenoot van in de leeftijd van 72 jaar. Breda: J. Frijters-van den Broek Breda: Rinus Riny Prinsenbeek: Martha en Rien Wim - Marian Gerry Breda: Joop en Dimphie t Bianca - Martijn 4811 RN Breda, 6 september 1995 Weerijsstraat 33. De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden op zaterdag 9 september om 9.45 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Graaf Hendrik III Plein te Breda, waarna de crematieplechtigheid zal plaats vinden om 11.00 uur in het crematorium te Breda, ingang Tuinzigtlaan. Samenkomst in de kerk, waar voor aanvang van de dienst gelegenheid is het condoléance register te tekenen. Vader is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Wilhelminasingel 3 te Breda, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen vrij dag 8 september van 18.00 tot 19.00 uur. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de ontvangka mer van het crematorium. Met droefheid, maar ook met grote dankbaar heid voor wat hij was en zolang voor ons heeft mogen betekenen, geven wij u kennis van het heengaan van onze zorgzame pa, lieve opa en overgrootvader weduwnaar van 3 september 1896 te Hoeven t 6 september 1995 te Prinsenbeek Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 4841 EB Prinsenbeek, Neelstraat 3. Voor ons pa zal er zondag 10 september tij dens de H. Mis van 10.00 uur speciaal voor hem worden gebeden in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Tenhemelopneming, Markt 32 te Prinsenbeek. Ons pa is thuis opgebaard, alwaar u afscheid kunt nemen op zondag 10 september van 16.00 tot 17.00 uur. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 11 september om 10.30 uur in de St. Martinuskerk, Haagsemarkt te Breda (Princenhage), gevolgd door de begrafenis op de parochiebegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren, schriftelijk voor de dienst achter in de kerk en persoonlijk na de begrafenis in restaurant „De Posthoorn", Haagweg 448 te Breda. Mochten wij door omstandigheden vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is thans opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Bedroefd, maar ook dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het heengaan van mijn broer weduwnaar van Breda, 25 september 1904. t Arnhem, 4 september 1995. Namens de familie: A.D.M. Sweep-Hoeben Corr.-adres: Hoefakker 84, 4901 GD Oosterhout. Het afscheid en de uitvaartdienst vinden in kleine kring op vrijdag 8 september respectie velijk plaats in het uitvaartcentrum Dela- Cuvon en in de aula van het crematorium Moscowa te Arnhem. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer In de periode dat hij mede leiding gaf aan onze onderneming heeft hij door zijn deskun digheid en integriteit groot respect afgedwon gen. Onze welgemeende gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn familie. Directie Meeüs Holding B.V. Breda, 3 september 1995 Van huis uit zijn Weru Ramen en Deuren voorzien van een stalen kern en inbraakvertragend beslag. Naar wens kunt u óók nog een extra veiligheidspakket samenstellen met o.a. extra inbraakbeveiligd glas, beslag en alarm-mel ders. Uw Weru-dealer informeert u graag! Ramen Showroom: Expeditieweg 10 4715 RM Rucphen Telefoon: 01654-3153 Fax:01654-3510 Geopend: ma./vrij.: 08.00-17.00 uur zat.: 10.00-15.00 uur en eventueel 's avonds op afspraak. gaan trouwen op vrijdag 15 september 1995 om 13.30 uur in het stadhuis van Hulst. U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00-21.30 uur in "Het Kastelenhof", Bormtestraat 108 te Stekene. Ons adres: Julianastraat 23, 4566 AC Heikant. Op 7 september 1995 is door A. de Wit, gerechts deurwaarder te Breda, een exploit uitgebracht ten verzoeke van Gülay Ök- tem wonende te Dongen, te dezer zake o.m. woon plaats kiezende te Tilburg aan het Lieve Vrouwe plein 9 ten kantore van de advocaat en procureur mr. J.C. Hissink, bij welk ex ploit aan Ayhan Erdem, zonder bekende woon plaats of werkelijk verblijf zowel in als buiten Neder land, een afschrift van het verzoekschrift is bete kend, waarmee requirante zich heeft gewend tot de arrondissementsrechtbank te Breda met het verzoek de echtscheiding tussen partijen uit te spreken. Een afschrift van voor noemde betekening kan door betrokkene worden verkregen bij de hiervoor genoemde J.C. Hissink. A. de Wit, gerechtsdeurwaarder ,Wilhelminapark nr. 9 4818 SL Breda eeeseossoteeo Wij danken u voor de belangstelling en sym- J pathie, die wij ter gelegenheid van ons HU 0 WELIJK van u mochten ondervinden. Pedro, Wendy Chloé Morres Hulst, september 1995. Uitnodiging Op woensdag 13 september a.s. wordt onze moeder Juliette Gijsel-de Kever 80 jaar Wij nodigen u van harte uit haar op deze dag hier mede te feliciteren in zaal Concordia, Graaf Jansdijk B50 te Westdorpe tussen 14.30 en 17.00 uur. De kinderen Lindenlaan 34 4554 BK Westdorpe OVERLEDEN: Cornelis Egbert Oomen echtgenoot van M. Oomen-Voogd 69 jaar, 's-H. Abtskerke, Ploegstraat 6 Crematie te Middelburg, 11 september Jan Cornelis de Dreu echtgenoot van Jannetje Wilhelmina Zoeter 95 jaar, Middelburg, Noordweg 149 Begrafenis te Middelburg, 9 september J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 01103-1517 b.g.g. 1327 Voor alle dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar. WIJZIGING ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst brengen, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet, ter openbare kennis, dat het op 31 au gustus 1995 door de gemeenteraad genomen besluit tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Verorde ning op 8 september 1995 in het Gemeenteblad van Hulst is geplaatst en vervolgens in werking is getreden. Ingevolge het bepaalde in artikel 140 van de Gemeen tewet ligt het genoemde besluit vanaf 8 september 1995 op het Bureau Juridische Zaken en Kabinet der gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. WIJZIGING TARIEVENTABEL BIJ VEROR DENING WOONWAGENRECHTEN 1992 Het college van burgemeester en wethouders van Hulst maakt, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet, bekend dat het besluit van de raad der gemeente Hulst van 29 juni 1995, no. 77a, tot wij ziging van de tarieventabel bij de Verordening Woon wagenrechten 1992, zoals dit goedgekeurd is bij be sluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 26 juli 1995, no. 953608, op 8 september 1995 in het Gemeen teblad van Hulst is geplaats. Ingevolge de artikelen 140 en 141 van de Gemeente wet ligt dit besluit met de gewijzigde tarieventabel voor een ieder ter inzage op het bureau Belastingen van de gemeentesecretarie aan de Grote Markt 21 te Hulst (kamer 115) en is het in afschrift verkrijgbaar te gen betaling van een bedrag ad 1,- aan leges. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Hulst maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat met ingang van 8 septem ber 1995 ter gemeentesecretarie, Grote Markt 21 te Hulst, voor een ieder ter inzage liggen, de besluiten van de gemeenteraad van 31 augustus 1995, waarbij deze heeft besloten te verklaren dat herzieningen worden voorbereid van de bestemmingsplannen: - Landelijke Bebouwingsconcentraties, voor een ge bied aan de Gentsevaart te Kapellebrug en - Buitengebied, voor een gebied nabij de Water straat en de Clingeweg te Hulst. Deze besluiten treden respectievelijk in werking met ingang van 8 en 1 september 1995. CULTURELE PRIJS 1995 Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst maken bekend dat vanaf heden tot 2 oktober 1995 personen en instellingen kunnen worden aangemeld voor de toekenning van de Culturele Prijs 1995. De aanmelding staat zonder voorbehoud voor ieder een open. Aangemeld kunnen worden: 1. ingezetenen of voormalig ingezetenen van de ge meente Hulst; 2. andere natuurlijke personen en rechtspersonen, verenigingen of instellingen. Beide categorieën dienen zich op het culturele vlak op bijzondere wijze te hebben onderscheiden, dan wel zich op cultureel gebied ten behoeve van de gemeente Hulst op bijzondere wijze verdienstelijk te hebben ge maakt. DE CULTURELE PRIJS 1995 WORDT ALS WAARDERINGSPRIJS TOEGEKEND Kandidaten kunnen schriftelijk worden aangemeld in een gesloten enveloppe, geadresseerd aan het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. de secretaris van de Commissie Culturele Zaken, Postbus 49, 4560 AA Hulst. ARTIKEL 18a WET R.O. De burgemeester van Hulst brengt ter openbare ken nis dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is in afwijking van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan, met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, toestem ming te verlenen voor het uitvoeren van onderstaand bouwplan. - het plaatsen van een veranda op het perceel Kijk uitstraat 3 te Clinge. Met ingang van 11 september 1995 ligt het bouwplan gedurende twee weken op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling van de gemeentesecretarie, kamer 208 (buro bouwen en wonen), voor een ieder ter inza ge. Een ieder die bedenkingen heeft tegen het bouw plan, kan die gedurende voornoemde termijn schrifte lijk indienen bij burgemeester en wethouders. HULDIGING SPORTLIEDEN De jaarlijkse huldiging van sportlieden in onze ge meente vindt dit jaar plaats op vrijdag 10 november 1995 om 19.30 uur in de centrale ontvanghal van het Stadskantoor. De periode waarover wordt gehuldigd is: 1 september 1994- 1 september 1995. De volgende criteria zullen worden gehanteerd: A. Individuele sporters: 1. Junioren: (leeftijd 6 t/m 17 jaar) Bij deze categorie worden de individuele sporters gehuldigd na het behalen van een eerste, tweede of derde plaats tijdens een nationaal kampioen schap of na het behalen van een eerste plaats tij dens een provinciaal of gewestelijk kampioenschap. 2. Senioren: (leeftijd 18 jaar en ouder) Bij deze categorie worden de individuele sporters gehuldigd na het behalen van een eerste, tweede of derde plaats tijdens een nationaal kampioen schap of na het behalen van een eerste plaats tij dens een provinciaal of gewestelijk kampioenschap. B. Teams: Het eerste team van een vereniging komt voor hul diging in aanmerking na het behalen van een kam pioenschap in de afdeling, waarin het door de des betreffende Sportbond is ingedeeld. C. Uitzonderlijke prestaties: Individuele sporters of teams kunnen op grond van een uitzonderlijke sportprestatie eveneens in aan merking komen voor huldiging. Men dient dit ge motiveerd aan te geven. D. Prestaties met dieren: Sportlieden die prestaties hebben geleverd en daar bij de hulp van een dier nodig hadden, komen eveneens voor huldiging in aanmerking. Zij moeten dan wel voldoen aan datgene wat in de voor gaande rubrieken staat vermeld. Opmerkingen: - Om gehuldigd te worden, moeten individuele spor ters woonachtig zijn in de gemeente Hulst en lid zijn van een sportvereniging al dan niet in de ge meente Hulst gevestigd; - Om in teamverband gehuldigd te kunnen worden, dient de vereniging gevestigd te zijn in de ge meente Hulst. Aanmelding: Kandidaten voor de huldiging kunnen vanaf heden tot 2 oktober 1995 schriftelijk worden aangemeld bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Bij de aanmelding dient te worden vermeld: 1de naam van hem of haar of van het team en de le den daarvan die men voordraagt, alsmede het adres en de geboortedatum; 2. een duidelijke vermelding van het kampioenschap of de geleverde prestatie en de datum waarop dit plaatsvond, alsmede de categorie of klasse. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Hulst brengen ter openbare kennis dat zij besloten hebben om op dins dag, tijdens de jaarlijkse in de periode van de tweede zondag in september tot en met dinsdag daaropvol gend te Nieuw-Namen te houden kermis, te organise ren wielerwedstrijd van omstreeks 14.00 uur tot 18.00 uur of zoveel langer als noodzakelijk is of korter als mogelijk zal blijken de Hulsterloostraat, gedeelte Veerstraat (gelegen tussen Hulsterloostraat en Tybae- rtstraat) gedeelte Tybaertstraat (gelegen tussen Veer straat en Cantedeerplein), Cantedeerplein, Willem straat en Kauterstraat (parkoers), alsmede op het par koers uitkomende straten door het plaatsen van bor den C-1 tot en met C-4 van bijlage 1 van het „Regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens-1990" geslo ten te verklaren voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren of vee, mits de wielerwedstrijden doorgang zullen blijven vinden en mits dezelfde route wordt aangehouden. Dit besluit ligt voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage op het stadskantoor, afd. S.D.O., Grote Markt 21 te Hulst. Binnen 6 weken kan door belanghebben den bij ons een bezwaarschrift worden ingediend. De termijn van 6 weken vangt aan na de datum van publi- katie van dit besluit. Het bezwaarschrift moet zijn on dertekend en dient tenminste te bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een om schrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaar schrift moet binnen de hiervoor gestelde termijn door ons zijn ontvangen. Tevens kan door belanghebbende bij de president van de rechtbank te Middelburg een voorlopige voorziening worden gevraagd, indien on- verwijde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor een dergelijk verzoek gelden dezelfde vereisten als ten aanzien van een bezwaarschrift. Bo vendien dient een afschrift van het bezwaarschrift te worden overlegd. Ook is er griffierecht verschuldigd. Hulst, 8 september 1995. Burgemeester en wethouders van Hulst: de burgemeester, mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen de secretartis, mr. H.J. van Geesbergen §4JfJk§€. I I die bijzondere en ■ndat e' z" anöjedingen In in De Slem. 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. - Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-236882 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren, Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maken. Pa, ma, Jolanda, André, Toon, Mary-Jane. Sïj" Jelmer Heyda en Ellen van der Klugt, 8 sept. 1995Bi je was 26 je wordt 27 Gefeliciteerd! Evelien, Robert, Harm en Henk. Hoera Opa en Oma Bracke absoluut, zeker weten Een van de BeAnJo's wordt Proficiat. Die andere Twee. de vrijgezel van Raams- donksveer is jarig vandaag. Hij wordt graag door dames gebeld. 01621-14378. U bent nu zo lang bija Zo puur en tevreden,ij waar Tinus&Tonnievoor'tl Dat geluk is u g Gefeliciteerd mei» Robijnen I Huwelijksfeest) Kinderen en kleinkind Je collega's. Albert Remmerswsjj Nicole Blaakman m8i« Huwelijk vandaal huisarts te Hulst van 11 sept. t/m 29 sept. De praktijk wordt waargenomen door: B.C. den Ouden en C. v.d. Mee J.P. Neeteson, HiP van 13 t/m 15 sept1 Waarneming van 13 sePt: cinMi H.G. van Haelsf» tel.01157-1955 M. Jongsma/PLi Hoek, tel. 01154*21 Spreekuur te PMl 11.30-12.00 uur. Apotheek geopend» heen. Va onze verslaggever ilst/Terneiizen - Zeeuws- anderen jS uitgekozen als nefgebied voor het geschei- inzamelen van plastic, dit najaar worden in de eiiws-Vlaamse gemeenten leciale verzamelcontainers ■jplaatst. I i c t r Regi Vandaag wordt je 40 GEFELICTEERD je kleine pq| Opa en Oma feliciteren deze drie met hun verpa^ Kees Swart en Els Boiten, 7 sept. 1995, Breda. Wim Roeien en Brigitte de Wild, 7 sept. '95 DintetaJl Remco van Herk en Lilian van den Bergh, 8 sept. 1 Bergen op Zoom. Rob Willems en Nicole Vossenaar, 7 sept. '95, Bre Johan Maas en Kitty'van Haperen, 7 sept. '95 Brei Antoine van den Bleek en Linda van de Wiel, 7 sept. 1 Gilze. Ed van den Bliek en Ingrid Huyskens, 8 sept. '95 B onze verslaggever Kel - De Regionale Zeeuws-' ging (RZVW)in Axel onderz nabi]e toekomst ook koop .at om huizen in de goedko luden kunnen opvullen die is ;n van de premie-woningen. [let is onze bedoeling dat we in menwerking met gemeenten en fuwondernemers een koopwo- kunnen presenteren die iëdkoper is dan de huizen die orgaans op de markt worden ngeboden," zegt voorzitter P. Leraert. „Nu er geen premiewo- tagen meer gebouwd worden jnken wij dat ons plan voorziet (een behoefte." |ntwerpen vraag is of de woningbouw- jreniging kans ziet woningen {jen een aantrekkelijke prijs >er te zetten. Voorzitter Everae- heeft daarbij wel een bedrag in dachten, maar wil dat nog niet rijt. „De zaak is op dit moment j)g volop in onderzoek. We heb- an onze verslaggever iddelburg - Naar aanleiding in een aantal klachten komt een onderzoek naar de raliteit van de informatie- rstrekking van de veer- fenst. fordt de veergebruiker goed fomeerd door de veerdienst 3D en buitenal is die informatie pel en correct wanneer er strem- ngen zijn. Dat zijn de centrale agen in het onderzoek. Vorig ar kwamen er klachten binnen en een aantal malen kort na el- |ar er vaarten uitvielen en er fchttijden ontstonden, jït onderzoek begint de laatste eek van september en zal drie eken duren. Medewerkers van welzijnsstichting VMC zullen die periode veergebruikers lan ondervragen, an de hand van de uitkomsten m het onderzoek zal worden be- pen of verbeteringen van de in- ^atieverstrekking wenselijk (ADVERTENTIES) Zie onze advertentie elders in dit blad. Danscentrum Verberkmoes 01150- 12199 S*AAN 17A, 4812 X,

de Stem | 1995 | | pagina 8