Sport Dave Gijsel geselt Halsteren Krappe zege voor Philippine Bolssens klasse apart in Hengstdijk hart Hoek schittert in zijn tweede duel om Amstelcup Rob Simon wint zoals verwacht van broer Mike DE STEM WIELRENNEN ZEELAND Bennie van Bunder weer op tweede plaats bij toerders BEKERVOETBAL Bekerwinst Kruiningen Hoek aan leiding Axel blijft baas over Corn Boys SPORTNIEUWS kort Dinteloord wint van BLC Sparta D1 wint toernooi Yerseke Overwinning voor Van Loo Bestuursvacatures Theo Middelkamp Zaalvoethalcompetitie Terneuzen Zaalvoetbal Sas van Gent Trimkoers in Hansweert Fietsrit Zeeuwse Sportraad TENNIS yier aanklachten tegen politie Eltingh foutloos naar tweede ront Politie rolt oplichters bende op Werkgevers blij met paars kabine Slag illegale dierenhandel Virus gevonden in Windows 95 Van onze sportmedewerker Hengstdijk - Robbie Meijer en Patrick Bolssens waren zater dagmiddag de grote anima tors tijdens de Grote Prijs van Hengstdijk. Zowel in de kop peltijdrit als het criterium waren ze de besten. In het cri terium klopte Bolssens zijn vluchtgezellen Meijer en Beenhakker. Bij de toerders ging de overwinning in de tijdrit naar het koppel De Coster/Rijckaert. Laatstge noemde toerder won bij het criterium. De opkomst van de koppels was niet bijster groot. In totaal gaven MAANDAG 28 AUGUSTUS 1995 b7 leuk zich 16 koppels op en daar had de organisatie meer van verwacht. Voor volgend jaar valt dit onder deel waarschijnlijk af. Dat ligt ook aan de toewijzing al dan niet van het nationaal kampioen schap voor trimmers van alle Ne derlandse trimbonden. In okto ber valt definitief de beslissing. De koppelkoers was een kolfje naar de hand van Bolssens en Meijer. Zij deden over de 6600 meter 8.58,16 en dat is erg snel. Rinse van Etten en Koen Lank- haar - in de winter twee schaat sers - deden het prima en kwa men op 9.17,37, hetgeen de twee de plaats betekende. Rombouts en Verhagen reden naar de derde tijd. Bij det toerders waren Norbert de Coster en Eric Rijckaert te sterk voor de anderen. Zij totaliseer den 10.09,51. Van Hecke eri De Reu deden het niet slecht en pak ten de tweede plaats met 10.16,75. Evert en Norbert Dau- dee en Jonas en Jaap Buyze uit Oostburg - twee koppels van de wielervereniging Zeeuws-Vlaan- deren - streden een felle strijd, die in het voordeel van de Dau- dees werd beslecht. Evert Daudee reed met zijn vader een tijd van 10.59,41. Bennie van Bunder pakte de derde tijd in deze race tegen de klok. Het criterium voor de toerders was spannend. Evert Daudee vloog er in de eerste ronden in en dat moest hij later bekopen. Rijckaert soleeerde hier naar de zege met opnieuw Van Bunder op de tweede plaats. Van Hecke werd derde em Norbert de Coster en Harm van Hoeven pakten de overige ereplaatsen. Bolssens en Meijer staken met kop en schouders boven de rest uit in het criterium al liet Zijl mans uit Made eveneens een uit stekende indruk achter. Die leek de leidersprijs op zak te steken, maar Bolssens stak er een stokje voor. Bolssens, Westrate, Lank- haar en Van Etten probeerden het peloton tevergeefs te ontlopen. Toen was weer de beurt aan Bols sens. Hij pakte dertig seconden en Meijer en Beenhakker vonden het tijd de sprong te wagen. Het tweetal liep elke ronde in op de leider. Uit het peloton reed Zijl mans - net te laat - ook nog weg. Bolssens pakte zijn negende overwinning van het seizoen vóór Meijer, die uit de nachtdienst kwam. UITSLAGEN Koppeltijdrit A/B/C-trimmers: 1. Robbie Meijer/Patrick Bolssens 8.58,16, 2. Van Etten/Lankhaar 9.17,37, 3. Rombouts/Verhagen 9.17,90, 4. Blok/Aarts 9.23,70, 5. Westrate/Beenhakker 9.25,99, 6. De Jonge/Boogaard 9.27,09, 7. Gij- sel/Smits 9.29,69, 8. Verhagen/Boe ren 9.34,56, 9. Wielhouwer/Van Vlimmeren 9.42,56, 10. Veerhoek/Je- remiasse 9.47,16. Toerders: 1. De Coster/Rijckaert 10.09,51, 2. Van Hecke/De Reu 10.16,75, 3. B. van Bunder 10.56,36, 4. Daudee/Daudee 10.59,41, 5. Buy- ze/Buyze 11.51,26. Criterium trimmers: 1. P. Bolssens (Kieldrecht) 55 kilometer in 1.25.02, 2. R. Meijer (Putte), 3. K. Beenhak ker ('s-Heer Arendskerke), 4. R. Zijl mans (Made), 5. M. Verhagen (Scha- ijk), 6. F. Aarts (Kruiningen), 7. R. van Etten (Hulst), 8. W. Wielhouwer (Sommelsdijk), 9. R. Smits (Clinge), 10. J. Westrate (Goes), ll.K. Loenk- haar (Babiloniënbroek), 12. F. Mar tens (Koewacht), 13. P. Boogaard (Kruiningen), 14. E. van Oosten (Goes), 15. R. de Jonge (Middelburg). Door Ton Koomen Hoek - Dave Gijsel. Een geval apart. Als ie slaapt is ie on gevaarlijk, maar pas op als ie wakker wordt. Dan is het een killer. Daar weet zondaghoofdklasser Halsteren in middels alles van. Drie kwartier 'sliep' Gijsel. De gehele eerste helft. Werd na een half uur alleen even wakker om een penalty te benutten, maar sukkelde daarna weer in slaap. Pas na 23 minuten in de tweede periode werd Gij sel echt wakker. Toen het Hoek-publiek al aan wissel be gon te denken, vertoonde de Belgische spits ineens zijn tovenaarskunsten. Binnen vijf minuten scoorde hij een puntgave hattrick en bracht daarmee de Zeeuws-Vlaam- se aanhang in vervoering. Gijsel dus duidelijk de man van de wedstrijd die met maar liefst 5-1 door Hoek gewonnen werd. Trainer Nico van de Kerckhove - hij is duidelijk d.e 'eerst' verant woordelijke man en niet .'assis tent' Johan Ballegeer, zoals die aanvankelijk verwacht had - kon zijn lol niet op na afloop. „Dat is nu typisch Gijsel. Een man van momejiten. Ik ben blij dat de ploeg heeft laten zien dat er ge scoord kan worden. De sfeer is prima in de selectie. Ik heb een selectie van 21 man, waarvan er maar vijftien voor het standaard team geschikt zijn. Die sfeer moeten we goed proberen te hou den. Het team waarmee we ne ge speeld hebben gaan we mee de competitie in. Mario Harte ver dient zijn plaats onder de lat op dit moment. Dat heeft hij bewe zen tegen RBC en Halsteren. Ver pootte hebben we achter de hand nu Pijnenburg lange tijd uitge schakeld is. Concurrentie is ge zond." Dit Hoek hoeft niet bang te zijn voor de komende competitie. Woensdagavond treedt het in Waalwijk aan tegen eredivisio- nist RKC en als het daar nog eens zou stunten via een gelijk spel, dan zou het waarachtig verder gaan in de strijd om de Amstel cup. Uitschakeling betekent ech ter geen schande, want Hoek heeft al meer gepresteerd dan waarop'zijn aanhang rekende. Sprankelend De -500 toeschouwers - de thuis blijvers hebben veel gemist - za gen een sprankelend spelend Hoek, dat van zondaghoofdklas ser Halsteren een pure figurant maakte. Hoek gaf vanaf de aftrap de toon aan. Toch duurde het nog tot de zestiende minuut voor rust voordat de thuisclub verdiend de leiding nam. Een vrije trap van Geert de Poorter werd door Fran- ky Standaert doorgekopt naar de vrijstaande Geert Jan de Smet, die met een fraaie omhaal'scoor- de. Hoek kwam op 2-0 door de 'slapende' Gijsel, die een penalty benutte nadat Van Hees de bal met de hand beroerde in het Hal- sterse strafschopgebied. Hoek had al in de eerste helft ver der uit kunnen lopen, maar het sprong in die periode nog te slor dig om met de kansen. Zo knalde Standaert in de beginfase hui zenhoog over in vrije schietposi tie. Verrassend was dat Halsteren er in die eerste 45 minuten totaal niet aan te pas kwam. Dat leek na rust ineens anders. De ploeg van trainer Frans Vermeulen, al aan Kruiningen - Na het resterende gedeelte van de dinsdag afgebro ken bekerwedstrijd Kruiningen- Yerseke eindigde dat duel in 1-1. Toen de wedstrijd dinsdag 43 mi- nu ten was afgebroken stond het 0-1 voor de bezoekers. In het resterende gedeelte scoor de Edwin Arens de gelijkmaker voor de thuisclub. Via de beslis sende serie strafschoppen kwali ficeerde Kruiningen zich voor de tweede ronde van de strijd om de KNVB-districtsbeker. zijn achtste seizoen bezig bij de Brabantse hoofdklasser, kwam in de zesde minuut op 2-1 door Pie- ter Burremanse, die zijn directe bewaker Tonny Coppens aftroef de en Harte kansloos passeerde. Toen nog in dezelfde minuut de 'gemaskerde' invaller Walter Be velander (hij brak zijn neus in het oefenduel tegen Kozakken Boys en liep er in Hoek in 'vermom ming' bij) bijna raak knalde leek Hoek het zelfs nog benauwd te gaan krijgen. Schijn Dat was slechts schijn. Immers, op dat moment ontwaakte Dave Gijsel en begon hij aan zijn solo toer. Eerste rondde hij een gave combinatie tussen De Smet en Standaert doeltreffend af, vervol gens scoorde hij na een fraaie pass van de sterk spelende De Poorter en Minnaert leverde het voorbereidende werk voor de vierde Gijsel-treffer op rij. Binnen vijf minuten geselde hij Halsteren naar een fiks pak slaag. Een pak slaag dat hard aan kwam. „Stomme persoonlijke fouten in de verdediging. Maar een pak slaag is het. Ik heb wel plezieriger dagen gehad in mijn leven," merkte een gedesillusio neerde Halsteren-trainer Frans Vermeulen op. Voor Hoek was de overwinning des te prettiger, om dat het vorig seizoen in de finale van de strijd om de districtsbeker door datzelfde Halsteren via strafschoppen werd verslagen. De revanche was klip en klaar. De zege smaakte heerlijk in Hoek. HOEK-HALSTEREN 5-1 (2-0) - 29. Geert Jan de Smet 1-0, 36. Dave Gij sel 2-0 (strafschop), 51. Pieter Burre manse 2-1, 68. Dave Gijsel 3-1, 69. Dave Gijsel 4-1, 72. Dave Gijsel 5-1. Scheidsrechter: Henk Smeets. Toe schouwers: 500. Gele kaarten: Pieter Burremanse en Jos van Hees (Halste ren), Geert Jan de Smet, Franky Standaert en Patrick Naudts (Hoek). HOEK: Mario Harte, Erwin Dek, Tonny Coppens, Jos Kayser, Danny Magito, Mare Minnaert, Patrick Naudts (58. Leo Kayser), Geert de Poorter, Franky Standaert (70. Ben edict van de Walle), Dave Gijsel (72. Ron Brusket), Geert Jan de Smet. HALSTEREN: John de Frel, Arie de Jong, Jos van Hees, Vic Karreman, Carlo Tempelaars (80. Kick van Loon), John Goossens (46. Walter Be velander), Peter Willemse, Rob Swaans (83. Hassan El Eliali), Mario van Tiggelen, Ronald van Sliedrecht, Pieter Burremanse. Hoek - Met nog één wedstrijd te gaan heeft Hoek verrassend de leiding genomen in poule 9 van de strijd om de Amstelcup. Hoek speelt woensdagavond 30 augus tus (aanvang 19.30 uur) in Waal wijk zijn laatste wedstrijd tegen eredivisionist RKC. Woensdagavond speelt het Roosendaalse RBC tegen het reeds uitgeschakelde Halsteren. Er zijn twee plaatsen te verdelen voor de volgende ronde. Te ver wachten is dat RBC gemakkelijk baas zal blijven over Halsteren, waardoor de Roosendaalse ploeg zich met vijf punten voor de vol gende ronde plaatst. Als Hoek er in slaagt RKC op een gelijk spel te houden - zou zonder meer een stunt van de eerste orde zijn - dan plaatst Hoek zich eveneens via een beter doelsaldo dan de Waal- wijkers J STAND 1. Hoek 2-4 (5-1), 2. RKC 2-4 (3-1), 3. RBC 2-2 (1-1), 4. Halsteren 2-0 (1-7). Aanvaller Geert Jan de Smet van Hoek (tweede van rechts) rukt op naar het strafschopgebied van Halsteren. foto camile schelstraete. Van onze sportmedewerker Terneuzen - In een vriend schappelijk treffen versloeg Philippine met 2-1 zaterdag vierdeklasser Terneuzense Boys. Breskens speelde met 2- 2 gelijk tegen Arnemuiden en Axel won vrij gemakkelijk (3- 0) van Corn Boys. PHILIPPINE-TERNEUZEN - SE BOYS 2-1 - In de eerste helft was er nauwelijks spra ke van krachtsverschil. De be zoekers namen de leiding via een afstandsschot van Peter Landa. De juist ingevallen Harry Vermeire nam in de 35e minuut met eveneens een af standsschot de gelijkmaker voor zijn rekening. In de twee de helft was Philippine meer aan de bal en ook iets gevaar lijker. Het winnende doelpunt viel een kwartier voor tijd en kwam op naam van Marnix Schieman. ARNEMUIDEN-BRESKENS 2-2 - De beginfase was voor Arnemuiden, maar daarna nam Breskens het initiatief. Dat resulteerde in een 0-2- voorsprong bij de pauze door treffers van Mare Boeckhout. Na rust was Arnemuiden veel feller en sterker. Paulus Poortvliet en Ramon de Nooy- er brachten de 2-2-eindstand op het bord. AXEL-CORN BOYS 3-0 - Als Axel wat zorgvuldiger met de kansen was omgesprongen dan zou de score veel hoger zijn uitgevallen. Bij rust was het 1-0 door Job Zwegers. Ook na de pauze was er spra ke van éénrichtingsverkeer. In die fase scoorden Kevin Thompsen en Peter van Lan- gevelde. HVV'24 2-GRAAUW 3-1 - De eerste helft ging gelijk op. Da vy Voet opende voor de thuis club de score, maar nog voor de pauze liet Ronald Vael 1-1 noteren. Na rust was HW'24 2 sterker en gevaarlijker. Dat resulteerde in 3-1 door doel punten van Lucas van de Voorde en Alexander Dhaans. TERHOLE-CADZAND 4-1 - Een ietwat rommelig duel met veel commentaar. Terhole was de betere ploeg en leidde bij rust met 2-1. Voor de thuis ploeg scoorden Patrick Freij- zer, Marti Dobbelaar, Ivo Wouters (strafschop) en Huub Mangnus. Voor Cadzand scoorde Kadir Akmeze tegen. STEEN 2-HULSTERLOO 4-2 - Vooral voor rust was STEEN 2 veel slagvaardiger en stond reeds bij de pauze met 3-0 voor door goals van Peter Vaal (2x) en Michel Pateer. Kort na de pauze werd het zelfs 4-0 door Hans van Waes. Daarna kwam Hulsterloo terug tot 4-2 via treffers van Lode van der Heijden en Marc van Hecke. GRENSWACHTERS-AAR DENBURG 1-4 - Aardenburg speelde een goede wedstrijd en op deze zege viel dan ook niets af te dingen. De doel punten voor de Zeeuws- Vlaamse formatie werden ge scoord door Mare Buzeijn (2x), Frans van Dongen en Ni co Mattheeuws. AZVV-HONTENISSE 2-0 - Een matige wedstrijd in een laag tempo. AZW was de be tere ploeg. Bij de pauze stond het 1-0 door een treffer van Jaap den Doelder. In de twee de helft legde Jacco Koekkoek de 2-0-eindstand vast. LUCTOR'88-'S-HEER ARENDSKERKE 3-5 - Een leuke wedstrijd met twee aan vallende ploegen. Bij rust was het 1-3. Voor 's-Heer Arends kerke scoorden Frank Goede- gebure, Leo Goedegebure (2x), Richard de Jager en Mar co Goedegebure. Voor Luc- tor'88 schoten Serge Beulens, Antoine Uitterhoeve en John Beulens raak. RILLANDIA-MOC17 1-4 - Rust 1-2, Fred Swaanen 0-1, Dave Roels 0-2, Corné van Dordt 1-2, Fred Swaanen 1-3, Pierre Withagen 1-4. PATRIJZEN-ZOTTEGEM 0-9 - Deze derdeklasser uit het Belgische betaalde voetbal, met onder meer ex-interna- tional Danny Veyt in de gele deren, was duidelijk te sterk voor de thuisploeg. Bij rust was het reeds 0-5. Dinteloord - In een vooruit gespeeld duel in de tweede klasse A van het landelijk amateurvoetbal op zaterdag won Dinteloord met 4-2 van BLC. DINTELOORD-BLC 4-2 - Rust 1-2, Patrick Tempels, Sjaal Dierikx 1-1, Patrick Tempels 1-2, Arjan de Pachter 2-2, Peu Korte 3-2, Arjan de Pachter 4-2. Yerseke - De D-pupillen van Sparta hebben het jaarlijkse sterf bezette Barbé Mossel-toernooi gewonnen. In de finale zag de ganiserende jeugdafdeling van de voetbalvereniging Yerseke j jeugd van Sparta met 2-0 van NAC winnen. De D1 -pupillen van Terneuzen presteerden knap met een vierde plaats. EINDSTAND 1. Sparta Dl, 2, NAC Dl, 3. Feyenoord Dl, 4. Terneuzen Dl, 5, Germi nal Ekeren Dl, 6. PSV Dl, 7. RBC Dl, 8. Yerseke Dl. Goes - In de zomeravondcompetitie wielrennen in tGoes l Van Loo de sterkste bij de amateurs. UITSLAGEN A-amateurs: 1. E. van Loo, 2. W. Schmidt, 3. G. van Gessel, 4. M. Rom. mers, 5. T. Vermeulen, 6. J. Luteijn 7. D. Brehm, 8. E. Joosten, 9.j\ Goense. B-amateurs: 1. G. Villerius. Junioren: 1. A. Klaasse. Nieuwelingen: 1. R. Slabbekoom. Vrouwen: 1. D. Tichem. Trimmers: 1. J. Weststrate, 2. H. Slabbekoom, 3. M. de Kok, 4. P.Boo. gaard, 5. C. Beenhakker,, 6. J. Jeremiasse, 7. F. Kole, 8. C. Hoogerland 9. S. Aarts, 10. J. Hammink. Jeugd 12-14 jaar: 1. D. Langenberg, 2. F. Vermeulen, 3. L. Luteijn,4, Dronkers, 5. A. Kruijs Voorbergh, 6. J. Hoogerland, 7. E. van Cadsand| 8. J. van Evergroen, 9. J. Vermeulen. 8-11 jaar: 1. S. Keimei, 2. R de Jonge, 3. J. Verboom, 4. A. Hensen. Goes - Tijdens de komende najaarsvergadering van de ZRTC Theo Middelkamp moet een drietal bestuursvacatures worden ingevuld. Behalve Geert Bonestroo, die al eerder te k te zullen afhaken, stelt ook Ger Villerius (pr-man) zijn functie ter beschikking, terwijl voorzitter Ton Stroosnijder noodj dwongen zal aftreden. Hij heeft namelijk een baan in het buitenland geaccepteerd om die redenen acht hij het niet meer mogelijk om aan het roer te blijven staan bij de wielerclub. Leo Luteijn uit Kapelle staat op de nominatie o.m tot nieuwe voorzitter te worden benoemd Voor de andere vacatures is men op zoek naar geschikte kandi daten. De ZRTC Theo Middelkamp moet ook op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. Kole Milieu houdt het na vier jaar voor Contacten met andere bedrijven zullen worden gelegd om op dit punt spijkers met koppen te slaan. Terneuzen - De zaalvoetbalcompetitie van het rayon Terneuzen start zoals gebruikelijk met de bekerstrijd. Vanaf maandag 28 augustus vormt sporthal 't Zwaantje het decor van deze competitie. Woensdag 30 augustus staan er eveneens bekerwed strijden op het programma. De reguliere competitie begint maandag 4 september met wed strijden in de vierde klasse. Woensdag 6 september komen voor het eerst de derdeklassers in actie in competitieverband. EERSTE BEKERRONDE Maandag 28 augustus: Qutility-Ridder Assurantiën/Video Kiss (18,30 uur), Maas Afbouw 2-W Dow 2 (19.25 uur), Plantenmarkt-W Crunch- time (20.20 uur), Smit Sportprijzen-Gemeente 1 (21.15 uur), W Dow4- Melk Bier (22.10 uur). Woensdag 30 augustus: Café B-Atoom Boys (19.00 uur), winnaar wed strijd 1-Elektro van Haperen (19.55 uur), Kees Mechielsen-Gemeente2 (20.50 uur), OZ Zorgverzekeringen-De Groote Slock (21.45 uur). Sas van Gent - De zaalvoetbalcompetitie van het rayon Gent start maandag 11 en dinsdag 12 september met de eerste bekerronde. De reguliere competitie gaat maandag 18 september van start in de Gemeentelijke Sporthal te Sas van Gent. EERSTE BEKERRONDE Maandag 11 september: Outokumpu-Com Boys (19.00 uur), Philippine 2-Dow (19.45 uur), Benny Sport 1-Ranschaert (20.30 uur), De Gravin- Vriendenkring (21.15 uur), Zelzate United-De Spetters (22.00 uur). Dinsdag 12 september: Benny Sport Vetëranen-Marinet (20.00 uur), IZV-SVG (20.45 uur), Cerestar-ADEG (21.30 uur), Philippine 2-win- naar wedstrijd 5 (22.15 uur). Hansweert - Tijdens de wielerronde voor trimmers in Hansweat zaterdag 2 september heeft het organiserend comité een prijs'ingesteld. De renner die bij een doorkomst het eerst bovet komt op'de zeedijk, scoort punten. Het programma wordt om 13.00 uur geopend door de C-remtt die 40 kilometer moeten afleggen. Vanaf 14.45 uur komen deB- renners in actie die 50 kilometer voor de wielen krijgen. Dt hoofdmoot van de wielermiddag is het duel tussen .de A-renM die 60 kilometer moeten afleggen. Onder hen diverse kansheb bers op de bloemen zoals Johnny van der Klooster, Jaap en Leoi Weststrate, Christ Boden en Edwin van Oosten. Middelburg - In samenwerking met het KNWU-district ZeelaiJ houdt de Zeeuwse Sportraad een fietsrit op zaterdag 16 septem ber. Het vertrek is om 10.30 uur vanaf de accommodatie van de Zeeuwse Sportraad in Middelburg. Voor deze fietsrit, die vergeleken kan worden met een toertocht zijn uitgenodigd bestuursleden en medewerkers van zowel over heidsinstanties als van de sport in Zeeland. Het doel van dit eve nement is om de contacten in een gemoedelijke en sportieve sfeer te verstevigen. De deelnemers aan deze tocht behoeven niet over een racefietste beschikken, maar een lichtlopende sportieve fiets strekt tot a» beveling. Halfverwege wordt de tocht onderbroken voor lunch. De kosten voor deelname bedragen tien gulden perpf- soon. 6-2; Koos van HJ 6-4, 7-6; ftaw'- Donovan Blackman. foto camile schelstraete Door Henk van de Voorde Hoek/De Braakman - Rob Si mon maakte zijn favorietenrol waar tijdens de Open Ador- tenniskampioenschappen in De Braakman. Hij versloeg zijn twee jaar oudere broer Mike in de B-finale met twee keer 6-4. Het betrof een veelzijdige partij voorzien van alle tennisingre- diënten. Aantrekkelijk derhalve voor het publiek. Er was sprake van heel veel spreiding. Iedere vierkante centimeter van de baan werd gebruikt. Bij tijd en wijle waren twee lachende broers aan het werk te zien. Als ze tegen el kaar spelen gaat het er altijd ont spannen aan toe. Er werden bal len gehaald die normaal gespro ken niet terugkomen. Als Rob bijvoorbeeld een keiharde 'win ner' sloeg waarvan hij dus dacht dat hij het punt al gemaakt had, wist Mike toch nog te retourne ren. Vervolgens kon de op het verkeerde been staande Rob nog net aanzetten en was de rally nog niet afgelopen. De B2-categorie werd een prooi voor de Israëliër Liran Wijngard. In de finale moest Huisman van de Lawn Tennis Club de Vale Ou we uit Putten er met 6-1, 6-0 aan geloven. Menno Leeuwenburg werd Cl- toemooiwinnaar. Hij stond te beuken alsof het een lieve lust was. Zijn spel komt op de harde banen in De Braakman uitste kend tot zijn recht. Met zijn har de slagen zette hij in de eindstrijd Peter van der Sloot constant on der druk: 6-3, 6-2. Een sterk spelende Harry Rie- mens was de meerdere van de 15- jarige Donovan Blackman 6-7 (5-7), 6-1, 6-2.) in de C2-finale. Riemens speelde degelijk zijn ei gen spel, gebaseerd op vastheid. Blackman liet een vermoeide in druk achter. Zijn volleys waren meer verdedigend dan aanval lend. MANNEN ENKELSPEL BI: halve finale: Rob Simon-Lior Kris tal 6-2, 6-4; Mike Simon-Guido Tol- hoek 6-4, 6-0; finale: Rob Simon-Mike Simon 6-4, 6-4. B2: halve finale: Liran Wijngard-Onno van Quekelberghe 6-2, 6-4; M. Huis- man-Lior Kristal walk over Huisman; finale: Wijngard-Huisman 6-1, 6-0. Cl: halve finale: Peter van der Sloot- Timothy Poppe walk over Van der Sloot; Menno Leeuwenburg-Duncan Blackman 3-6, 6-1, 6-4; finale: Leeu wenburg-Van der Sloot 6-3, 6-2. C2: halve finale: Donovan Blackman- Eddo Lokken 6-4, 7-6 (7-5); Hany Rie- mens-Ralf Vervaet 2-6, 6-0, 6-1; finale: Riemens-Blackman 6-7 (5-7), 6-1, 6-2. Dl: halve finale: Dylan Blackman-Har- ry van Quekelberghe 6-2, 6-4; Tom de Rijk-J. Odé 6-4, 7-5; finale: De Rijk- Blackman 7-6 (7-5), 6-1. D2: halve finale: Adrie Verschelling-I. Hetebrij 6-1, 3-i Evert-Jan Tommei schelling-Van Hese 6-2, cruysse. D2: finale: Kleintjes" in De Stem. dat or zoveel bijzondere er «rflssante aanbiedingen in 1 staan Elke dag weer Koud en nat - <vy Al te grote veranderingen hebben we vandaag van het weer niet te verwachten. Een dag met veel bewolking, opklaringen, ook buien en eei matige frisse noordwesten wi. terneuzen - Vier slachtoffers het harde polltie-optreden af lopen weekeinde in het centl van Terneuzen dienen een kl tegen de politie. Die zegf ar beurt dat het harde op o noodzakelijk was, omdc) door een grote groep mensej het nauw werd gedreven. Mad «ordt een nader onderzoek i steld. |ZIE ZEELAND-C1 New York - Jacco Eltingh bei te gisteravond laat de tw' ronde van de US Open. De derlander bewaart zijn beste kennelijk voor de grandsl Gisteren versloeg hij in de ed rónde met een bijna foutloze| [-2 6-4 de Afrikaan W; Black. ZIE SPORT-B1 Haarlem - De politie heeft mensen aangehouden, die e worden verdacht dat ze hon den bank- en girorekeningen jarticjilieren hebben geplun net behulp van gestolen drachtformulieren. De gedup den zijn per geval tussen de 2 en 10.000 gidden kwijtgen De Postbank heeft getrc iliënten terugbetaald en ma; jelen genomen die herh; noeten voorkomen. De me 'edupeerden wonen in de 01 ving van Haarlem. Den Haag - De Nederla werkgevers zijn blij met de nier waarop het kabinet las verlichting toepast. De 3,25 1 gulden die het kabinet deelt in de vorm van een kl< verschil tussen bruto- en m loon en een verbetering va: fiscale infrastructuur hebbe instemming van de meeste or nemers, blijkt uit een ondei van de werkgeversorgani VNO/NCW. ZIE ECONOMIE-A7 Utrecht - De Belgische p< heeft in een loods in het gi plaatsje Dessel duizenden k vers van beschermde dieren getroffen. De loods was eiger van de Hagenaar, die twee w gelden in Groot-Brittannië i gepakt, nadat in zijn boede1 Wales ook al duizenden opge zeldzame dieren waren den. ZIE BINNENLAND - A4 Madrid - Een Spaanse comp deskundige zegt een virus te den ontdekt in Windows 95 eomputerbesturingsprogram dat software-gigant Mier vorige week in een groot a 'anden met veel publiciteit f>ejntroduceerd. Het 'win-v B- Simnn/™i?n^k^mon/LanI^? We' ^êt 'virUS Vrijdag de 7-5,6-2.1. Rob simon/Tolhoek, 2 lende' gedoopt, wordt var Simon/Langeraert. september actief. Dat is de d C: 1. Duncan Blackman/Van Quö berghe, 2. Koch/Vercruysse. Dl: 1. Dylan Blackman/Odé, ser/Vrolijk. ,a D2: finale: De Kraker/De Kraker-' mel/Tommel 4-6, 6-1, 6-2. VROUWEN ENKELSPEL B: 1. Fhir Noij, 2. Tali Fink. Cl: 1. Tali Fink, 2. Liora Maori Dl: 1. Marga Vercruysse, 2. Els"' ma'n. D2: halve finale: Paula Buysse-A A Milliano 6-1, 6-0; E. BerkerS'^ Ulijn 7-5, 6-1; finale: Buysse-B 6-1,6-1. DUBBELSPEL C: 1. Van Doom/Vriends, 2. Fin» Dl: 1. Adam/Carels, 2. Dielema11' Gijsen/'t Gilde-Ee#' 6-4 GEMENGD DUBBEI.SPÏ1, g C: 1. Odé/Bauw, 2. Mulder/Vererf *5 Dl: 1. Carels/Carels, 2. Gijsen/GR D2: finale: Gijsen/De Kraker BC kers/De Kraker 6-2, 6-0. LU i§ Waarop het programma in S] n de winkels ligt. Volger computerdeskundige komt lrus alleen in Spanje voor rosoft bestrijdt dat een der^ bestaat.

de Stem | 1995 | | pagina 18