Fa. BAERT $^v- Huls GEMEENTE HULST ERVAREN KRAANMACHINISTEN Ter Gelegenheid Stichting CURSUS STIJLDANSEN DE STEM FAMILIE BERICHTEN VAN DER HOOFT Uw Lancia Dealer t CHAUFFEUR Zeeuwse Muziekschool AUTOBEDRIJF DE KEIJZER 8 Voorontwerp plan jeugdhulpverlening 1996-1999 "Samenwerken voor jongeren in de knel" Wet milieubeheer en Algemene wet bestuursrecht (0)ma Leijten 50 Jaar?! Deel meero] Lieve Peter 40 uu MARIA COLETA EVERAARD Petrus de Smit OMA Familieberichten uit andere bladen BEGRAFENISONDERNEMING Gevraagd Hemelaar van Campenhout B.V. Muziekschoollesscn zijn weer begonnen Provincie Noord-Brabant Provincie Noord-Brabant Voor particulieren Bezorger Gefeliciteerd pE STEM Lida en Kwong worden vandaag een paar 70 jaar Proficiat!!! Jos en Rian Visser voor beginners en gevorderden Dé school voor stijldansen DANSINSTITUUT ADRIK HAMELINK medewerker buitendienst (specialist civiel II) m/v GEMEENTE WOUW De betere Belgische keuken B-9990 Maldegem Aalterbaan 183 Infobon: Naam: Adres: Postcode: Plaats: editie zeeland DE STEM VRIJDAG 25 AUGUSTUS 1995 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Moeder is brood en haar lach is de zon geen einde is slecht van wat moeder begon. Haar kus geneest wonden, haar woord geneest smart aan elke daad herinner ik mij haar grote hart. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in „De Blaauwe Hoeve", van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma weduwe van in de leeftijd van 88 jaar. Goes: Ria en Ko de Jonge-de Smit Mireille en Roger Esmiralda en Patrick Hulst: Juul en Piet de Smet-de Smit Esther en Alex Hulst, 23 augustus 1995. Corr.-adres: Sportlaan 9, 4561 KW Hulst. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zater dag 26 augustus om 10.30 uur in de kapel van „De Blaauwe Hoeve" te Hulst, waarna de be grafenis volgt op de begraafplaats aan de Glacisweg aldaar. Vrijdag om 19.00 uur avondwake in genoemde kapel, waarna u afscheid van haar kunt ne men. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegen heid tot condoleren bij de uitgang van de ka pel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve je vriendjes Mireille, Esmiralda, Esther OVERLEDEN: Marinus Anthony van Eikeren 64 jaar te Goes, Koninginneweg 4. Begrafenis te Goes, 26 augustus. Johanna Pieternella Dommisse Weduwe van Abraham Hoogesteger 83 jaar te Kapelle, De Warretjes 10. Begrafenis te Kapelle, 26 augustus. Franciscus Johannes Leiidekkers Weduwnaar van Josephina Elisabeth Berkhout 84 jaar te Oost-Souburg. Begrafenis te Oost-Souburg, 25 augustus. Francina Susanna Boone Echtgenote van Lambrecht Sturm 84 jaar te Middelburg, Nwe. Vlissingseweg 216. Begrafenis te Aagtekerke, 28 augustus. Pieternella Polderman Weduwe van Pieter Hielkes Cornelisse 97 jaar te Vlissingen. Begrafenis te Vlissingen, 28 augustus. J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 01103-1517 b.g.g. 1327 Voor alle dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar. voor onze distributie in Duitsland. - in bezit van chauffeursdiploma - beheersing van de Duitse taal strekt tot aanbeveling, echter niet vereist Pralines Leonidas Hogeweg 8 - 4561 RA Hulst tel. 01140-13784, privé 01140-19433/14868. WET MILIEUBEHEER - ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Burgemeester en wethouders van Hulst; maken gelet op artikel 3:44, tweede lid, van de Alge mene Wet Bestuursrecht bekend dat op 22 au gustus 1995 onder voorschriften ter bescher ming van het milieu, vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer is verleend naar aanleiding van een aanvraag van: W. van Laere, Roskamstraat 9 te St. Jansteen om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een reparatiebedrijf voor pompen, pneumatiek, mechanisch onderhoud en het mo dificeren van machines op het perceel Gentse vaart 6a te Kapellebrug. Het besluit wijkt niet af van het ontwerp-besluit; P.A.E. Dhollander, Oud Ferdinandusdijk 20 te Heikant om een revisie-vergunning wegens het uitbreiden/wijzigen van een pluimvee- en land bouwbedrijf met een pluimveestal en een uit breiding naar 12.750 grootouderdieren op het perceel Oud Ferdinandusdijk 20 te Heikant. Het besluit wijkt niet af van het ontwerp-besluit; Bebr. Dobbelaer B.V., Brouwerijstraat 65 te St. Jansteen om een revisie-vergunning wegens het Uitbreiden/wijzigen van een aardappelhandel en aardappelsorteerbedrijf met een machine berging en het wijzigen van de bestaande in richting op het perceel Brouwerijstraat 65 te St. Jansteèh. Het besluit wijkt niet af van het ontwerp-besluit. e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende bescheiden nader is aangegeven. Da aanvragen, het ontwerp van de besluiten, de besluiten en andere ter zake zijnde stukken lig gen met ingang van heden gedurende zes we ken ter inzage op het Bureau Milieu van het Stadskantoor, Grote Markt 21 te Hulst, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur. Desgewenst kan aldaar een mon delinge toelichting worden verkregen. Bovenbedoelde bescheiden liggen bovendien op 26 augustus, 2, 9, 16, 23 en 30 september 1995 van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage op het Groepsbureau van de Rijkspolitie, Van der Mael- stedeweg 52 te Hulst. Ingevolge artikel 20.6, tweede lid, van de Wet Milieubeheer staat gedurende zes weken na he den beroep open voor: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzi gingen die bij het nemen van het besluit ten op zichte van het ontwerp daaraan zijn aange bracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Een beroepschrift moet worden gericht en ge zonden aan de Raad van State, Afdeling Be stuursrechtspraak, Binnenhof 1, 2513 AA 's- Gravenhage. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn af loopt. Indien gedurende de beroepstermijn bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan, wordt het besluit niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. WET GELUIDHINDER Burgemeester en wethouders van Hulst; maken bekend dat een aanvraag is ingediend voor het bouwen van 9 appartementen op een perceel gelegen op de hoek van de Van der Maelstedeweg/Zoetevaart te Hulst. Het geluidsniveau veroorzaakt door het verkeer rijdend over de Van der Maelstedeweg en de Zoetevaart zal ter plaatse van de gevels van de appartementen meer dan 50 dB(A) bedragen. Overeenkomstig het bepaalde in artikel 83, lid 1 van de „Wet Geluidhinder", juncto het „Besluit grenswaarden binnen zones langs wegen" zijn wij voornemens om aan Gedeputeerde Staten van Zeeland te verzoeken goed te vinden dat de geluidsbelasting ter plaatse van de woning meer bedraagt dan de wettelijk toegestane 50 dB(A). Het ontwerp van het verzoek en de daarop van toepassing zijnde bescheiden liggen met ingang van heden gedurende twee weken voor een ie der tar inzage op het Stadskantoor, Grote Markt 21 te Hulst. Opmerkingen over het ontwerp- verzoek kunt u gedurende bovengenoemde ter mijn schriftelijk bij het gemeentebestuur ken baar maken. Voorts bestaat de gelegenheid om op 11 sep tember 1995 tijdens een hoorzitting in het Stadskantoor over het ontwerp van het verzoek mondelinge opmerkingen kenbaar te maken. De hoorzitting zal plaatsvinden in het Stadskan toor te Hulst, kamer 214 om 14.00 uur. VERKEERSBESLUITEN Burgemeester en wethouders van Hulst brengen ter openbare kennis dat zij besloten hebben om i.v.m. de jaarlijks te houden „Reynaertfeesten": ep de laatste vrijdag van augustus te Hulst te houden „Reynaertloop" van omstreeks 18.30 uur tot 20.30 uur of zoveel langer als noodzake lijk is of korter als mogelijk zal blijken de Min derbroedersstraat, Houtenkwartier, het ge deelte Frans van Waesberghestraat (gelegen tussen Houtenkwartier en Gentsestraat), het ge deelte Gentsestraat (gelegen tussen Frans van Waesberghestraat en Stationsweg), Stations weg, het gedeelte Stationsplein (gelegen tussen Stationsweg en Havenfort), het gedeelte Haven fort (gelegen tussen Stationsplein en de pad ge legen tussen parkeerterrein „Havenfort" «n Hulsternieuwlandweg), Hulstemieuwlandweg en het gedeelte Dubbele Poort (gelegen tussen Hulsternieuwlandweg en Minderbroedersstraat (parcours), alsmede op het parcours uitkomende wegen; ep de laatste vrijdag van augustus te Hulst te houden „steppenrace" van omstreeks 18.30 uur tot 21.30 uur of zoveel langer als noodzakelijk is of korter als mogelijk zal blijken het Cornelis de Vosplein, het gedeelte van de noordelijke rij baan van de Grote Markt (gelegen tussen Cor nelis de Vosplein en Steenstraat), het gedeelte Steenstraat (gelegen tussen de noordelijke rij baan van de Grote Markt en de Korte Nieuw- straat). Korte Nieuwstraat, het gedeelte Lange Nieuwstraat (gelegen tussen Korte Nieuwstraat en Cornelis de Vosplein); ep de laatste zaterdag en zondag van augustus te houden „rommelmarkt" van omstreeks 04.00 uur tot 18.00 uur of zoveel langer als noodzake lijk is of korter als mogelijk zal blijken het zuid oostelijk deel van het 's-Gravenhofplein; gedurende het laatste weekend van augustus (vanaf zaterdag 12.00 uur tot en met zondag 18.00 uur) of zoveel langer als noodzakelijk is of korter als mogelijk zal blijken de Gentsestraat, Beestenmarkt, Grote Zwanenstraat, Grote Markt, Cornelis de Vosplein, Steenstraat, Korte Nieuwstraat, het gedeelte Lange Nieuwstraat (gelegen tussen Zomerstraat en Grote Bagij- nestraat), het gedeelte Vismarkt (gelegen tus sen Steenstraat en Overdamstraat) en het ge deelte Stationsplein (gelegen voor de panden 2 tot en met 12); vanaf donderdag 17.00 uur tot en met zondag 20.00 uur of zoveel langer als noodzakelijk is of korter als mogelijk zal blijken de Overdamstraat (gelegen tussen Vismarkt en Dubbele Poort) door het plaatsen van de borden C-1 tot en met C-4 van bijlage 1 van het „Reglement Verkeers regels en Verkeerstekens 1990" gesloten te ver klaren voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren of vee, mits de evenementen doorgang zullen blijven vinden en mits dezelfde straten worden aangehouden. Deze besluiten liggen voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage op het stadskantoor, afd. S.D.O., Grote Markt 21 te Hulst. Binnen 6 weken kan door belanghebbenden bij ons een bezwaarschrift worden ingediend. De termijn van 6 weken vangt aan na de datum van publi- katie van deze besluiten. Het bezwaarschrift moet zijn ondertekend en dient tenminste te bevatten: de naam en het adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift moet binnen de hiervoor gestelde termijn door ons zijn ontvangen. Tevens kan door belanghebbende bij de presi dent van de rechtbank te Middelburg een voor lopige voorziening worden gevraagd, indien on verwijlde spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist. Voor een dergelijk verzoek gel den dezelfde vereisten als ten aanzien van een bezwaarschrift. Bovendien dient een afschrift van het bezwaarschrift te worden overlegd. Ook is er griffierecht verschuldigd. Hulst, 25 augustus 1995. Burgemeester en wethouders van Hulst De burgemeester, mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen De secretaris, mr. HJ. van Geesbergen Voor werkzaamheden bij voornamelijk aannemers en wegen bouwbedrijven zijn wij met spoed op zoek naar voor wielkranen Atlas 1304, bouwjaren '92, '93 en '94. Vast werk en goede secundaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor de L.E.O. In bezit van rijbewijs B-E is noodzakelijk. Uw sollicitatie kunt u zowel telefonisch als schriftelijk richten aan: 't Zand 12, tel. 01146-1420 Klapstraat 30, tel. 01146-1363 4576 CA Koewacht. Lessen Algemene Muzikale Vorming De Zeeuwse Muziekschool verzorgt, verspreid over de gehele provin cie (m.u.v. de gemeente Terneuzen), lessen Algemene Muzikale Vor ming. Deze lessen staan open voor basisschoolleerlingen uit groep 4 en hoger. Nog beperkt ruimte In een aantal lesgroepen is nog beperkt ruimte voor beginnende leerlingen. De kosten bedragen 140.- voor een heel schooljaar. Aanmelden Wilt u uw kind de kans geven op deskundig muziekonderricht, neem 0 dan zo spoedig mogelijk contact op met de muziekschoolvestiging in uw omgeving of bel naar telefoonnummer 01180-330W. 1 Mr. F.J. Haarmanweg 51A Terneuzen, tel. 01150-94564 1 Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant maken het volgende bekend. Met ingang van 28 augustus 1995 ligt gedurende dertig dagen in de bibliotheek van het Provinciehuis, Brabantlaan 1 te 's-Hertogenbosch ter inzage het Voorontwerp-plan Jongerenhulpverlening 1996-1999 provincie Noord-Brabant "Samenwerken voor jongeren in de knel". Tot 29 september 1995 kunnen belangstellenden reageren op dit voorontwerp. Reacties dienen schriftelijk kenbaar te worden gemaakt bij Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, Brabantlaan 1 5216 TV 's-Hertogenbosch. 's-Hertogenbosch, augustus 1995 De griffier van de arrondis sementsrechtbank te Mid delburg deelt mede dat in de onteigeningswetproce dure: de gemeente Oost- burg, zetelend te Oostburg, procureur mr. U.T. Hoek stra tegen J.P. Brugge, wo nende te Damme (B.), pro cureur mr. E.H.A. Schute, op 16 augustus 1995 ter griffie van de rechtbank het deskundigenrapport is ge deponeerd. De griffier, J.D. Koole CURATELE Bij beschikking d.d. 18 augustus 1995 van de Ar rondissementsrechtbank te Breda werd Jiska van den Heuvel, geb. te Gorin- chem op 1 maart 1978, wonende te Almkerk aan de Burg. H. Blokstraat 58 wegens een geestelijke stoornis onder curatele ge steld met benoeming van L. van den Heuvel, Burg. H. Blokstraat 58, 4286 CD te Almkerk tot curator en W. van den Heuvel, Uilen stede 12 56, 1183 AH te Amstelveen tot toeziend curator. Mr. T.J. Kreeftenherg, procureur. Bij Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant is op 10 mei 1995 door De Hoorn Beton BV te Oudenbosch vergunning gevraagd voor een inrichting bestemd tot het vervaardigen van betonmortel, metselspecie en betonwaren aan de Oudlandsedijk 12 te Oudenbosch. Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant zijn voornemens de aangevraagde vergunning krachtens bovengenoemde wetten te verlenen. Aan de te verlenen vergunning zullen voorschriften worden verbonden. Aanvraag, ontwerp van de beschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 28 augustus 1995 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis, St. Annaplein 1 te Oudenbosch op werkdagen van 9 tot 12 uur, op middagen van 13 tot 17 uur na telefonische afspreek en bovendien op maandagen van 18.30 tot 21.30 uur, Na deze maand blijven de stukken ter inzage liggen tijdens kantooruren tot een maand na het bekendmaken van de beschikking op de aanvraag. Tegen de ontwerp-beschikking kunnen binnen vier weken na 28 augustus 1995 schriftelijk gemotiveerde bedenkingen worden ingediend bij Gedeputeerde Staten, Brabantlaan 1 5216 TV 's-Hertogenbosch. Men kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Men kan verzoeken om een gedachtenwisseling over het ontwerp van de beschikking. Een verzoek daartoe dient uiterlijk voor 8 september 1995 bij Gedeputeerder Staten te worden ingediend. Tijdens deze gedachtenwisseling kunnen ook mondeling bedenkingen worden ingediend. Degenen die tijdig bedenkingen tegen het ontwerp van de beschikking hebben ingebracht zijn later tot het instellen van beroep tegen de uiteindelijke beschikking gerechtigd. Daarnaast bestaat de gelegenheid om tegen de uiteindelij ke beschikking beroep in te stellen voor belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest tegen het ontwerp van de beschikking bedenkingen in te dienen en voor degenen die tegen de wijzigingen ten opzichte van de ontwerp-beschikking beroep willen instellen. 's-Hertogenbosch, augustus 1995 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. - Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overjge tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-236882 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maken. Jiwan Bhairosingh uit Breda, Yves Poiesz uit Pascal Roovers uit Gilze. Op 22 augustus 1995 is door tgv. knd. deurwaar der A.C.C.M. Uitdehaag uitgebracht een exploit ten verzoeke van de beslo ten vernootschap met be perkte aansprakelijkheid Houdstermaatschappij Roovers B.V., gevestigd en kantoorhoudende te Oos terhout, te dezer zake woonplaats kiezende te Roosendaal, gemeente Roosendaal en Nispen aan de Brugstraat 73 ten kan tore van de advocaat en procureur mr. P. Obbeek, bij welk exploit aan C.J.W. Walter, zonder be kende woon- of verblijf plaats zowel in als buiten Nederland is betekend 1) een op 16 augustus 1995 door de president van de arrondissementsrechtbank te Breda gegeven beschik king en 2) een uit krachte van die beschikking op 16 augustus 1995 opgemaakt proces-verbaal van con servatoir derdenbeslag. Een afschrift van dit ex ploit kan worden verkre gen bij de in hoofde dezes genoemde advocaat. Gerechtsdeurwaarders kantoor Pieters en Voeten Nieuwe Boschstraat 24 4811 CX Breda Kv'/*: Hiep, hiep, hoera! Hartelijk gefeliciteerd. Namens Pa en Ma Volkers, Arie, Maria en Marc, Natasja en Werner, Louis Wie ziet dat nu aan haar? ProficiatlT.M.W.A. Van onze verslaggever gulst - Stichting Den Dullal toch een deel van de buff etc sten van de zuidhal gebruike' tekorten op de squashhal aai jen. Hel college van B en W vi wilde daar in eerste instar aan omdat daardoor het expj saldo van de rest van het j schapscentrum negatief zou beïnvloed. jen en ander heeft tot gevolg d; Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hul^ start een proefproject on de overlast van honden poep te bestrijden. Een dee van de meeropbrengst va de hondenbelasting za hiervoor gebruikt worden Dat kondigde burgemeester i Kessen gisteravond aan tijdens c vergadering van de raadscommisl sie financiën. Hoe het project ei' uit komt te zien, is nog niet duide lijk. Wellicht dat er op een aant; weitjes in Hulst bakken komen tj staan waar hondenbezitters huj huisdieren hun gang kunnen 1; ten gaan, zo vertelde Kesse: D66-raadslid Th. Blommaert g; het gemeentebestuur de suggest) mee een verplichting voor ha meedragen van een poepschep i de Algemene Plaatselijke Verorl dening op te nemen. „Die sugge: tie zullen we zeker meenemen, beloofde Kessen, „maar alle! staat en valt met de controleer baarheid." 12 1/2 jaar een paar Gefeliciteerd. Even/oneva hartelijk gefeliciteerd met) verjaardag, nog 3 ja; gaan en dan.. Jolanda Wij gaan dit doen in ons nieuwe leslokaal met parketdansvloer van 120 m2 en SPIEGELWAND in de Gruttozaal van het Winston Churchillhotel te Terneuzen. De cursus start medio september en wordt gegeven op de woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag. Bel voor meer info 01150-96120. Gediplomeerd F.N.D. dansleraar. ^GEMEENTE WOUW postbus 1 4724 ZG wouw markt 14 4724 BK wouw telefoon (01658)1951 Eén van onze medewerkers van de buitendienst heeft voor een nieuwe functie in een andere gemeente gekozen. Daardoor is bij de buitendienst van onze gemeente de vacature ontstaan van Functie-informatie Het takenpakket bestaat voornamelijk uit onderhoud wegverhardingen (incl. gladheidsbestrijding), bermen, sloten, groenvoorzieningen, riolerin gen, wegmeubilair en transportondersteuning. De werkzaamheden moe ten veelal met een vrachtwagen, tractor en speciale maaimachines wor den verricht. Functie-eisen Van de kandidaten wordt gevraagd: - in het bezit te zijn van een L.B.O.-diploma in een technische richting; - zelfstandig te kunnen werken en zich thuis te voelen in een team; - in het bezit te zijn van rijbewijs C (vrachtwagen) en CCV-B-diploma (chauffeursdiploma) Arbeidsvoorwaarden Wij bieden: - de voor gemeente-ambtenaren gebruikelijke rechtspositieregelingen; - een salaris dat - afhankelijk van leeftijd en ervaring - maximaal 3.234.- bedraagt (max. schaal 4). Inlichtingen Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer J. Steur, coördinator groenvoorziening (tel. 01658-5253/5215) of de heer J. Cats, hoofd van de sector Wonen Werken (tel. 01658-5216). Sollicitaties Belangstellenden voor deze functie kunnen binnen 10 dagen na het ver- schijnen van deze advertentie schriftelijk solliciteren bij burgemeester en wethouders van Wouw, Postbus 14724 ZG Wouw. Showroom 1.000 m2. Alles op maat gemaakt in eigen fabriek (sinds 1964). Sterk in eiken en design, vakkundige plaatsing. Ook een volledig kastenprogramma voor hal, slaap- en badkamers en kantoren Inbouwapparaten o.a. Atag, Küppersbusch, Pelgrim, Scholtes. Vrijblijvend ontwerp en offerte. Tel. 00-32.50.71.16.09 - Fax 00.32.50.71.81.41 Open van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 19.00 uur. Op zaterdag tot 18.00 u11 Gesloten op zaterdagvoormiddag en zondag Fabriek: Industrielaan 1 - B-9990 MALDEGEM Uiterlijk zegt vaak niet veel over adders. Rimpels, pitten of verklt tot gevolg. Om over uitlopers i Nu zijn er aardappelen van supi smaak dankzij de gulle Zeeuwse buitengewone aandacht bij oogs de mooiste aardappelen ook de Vanaf I september verkrijgbaar U herkent ze aan het Zeeuws K produkt Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32, tel. 01150-18924, fax 01150- 21767. "Rdaeteuren: Peter Oggel (editie thef), Frank van Cooten, Rein van der Helm, Florence "landt, Ton Koomen (sport), Ha4 fold de Puysseleijr, Eugene Verstraeten. «oes: Klokstraat 1, tel. 01100 «030, fax 01100-21928. acteur: Cees Maas (provincie- yerslaggever). iwe Steenstraat 14, tel. 01140- '3'51, fax 01140-19698. i-l'"octeuren: Frank Deij (plv. ed. ef), Gerlach Hochstenbach. Advertentieverkoop tou?,euzen: Zuidlandstraat 32, v '°ll5°-17920, fax 01150- m d®9enwo°rdigers: lu B°eije privé 01155-1 Hu?» mmers Privé 01155 tol 7,; Steenstraat 14, teU01140-13751. Erta 9enwoordigers: 0nLV^n den Brande Pfivé Drivó n14570. Marjan Verstraeter Pf've 01140-16755. Verko0p|eider: 37l6n/Muurmans'tel- 01650 u (Privé 01608-20894). )-9655' i-63976, -62354 tik1o!?0nnurnmers en openinc Pagina^ °Ver'9e afdelin9en~ op

de Stem | 1995 | | pagina 12