DE STEM p E 0 (0 a N I E E L Directeur (AA/RA) DE DPSTHWN murex. Algemeen manager (HTS-bouwkunde) Medewerker Buitendienst iE ieiixt BEL Mercurï Urval ■N KLEI Tapijttegelce 30% korti STAND AA ondernemende persoonlijkheid die mensen en processen kan managen étoectt/tmSfómce DIERENARTSBEZOEKER M/V Ut twU U MUREX DIAGNOSTICS BENELUX B.V. PRODUKT SPECIALIST m/v (voor de buitendienst) no-nonsense, pragmatisch en resultaatgericht Mercuri urval sce£ energieke relatiebouwer Mercuri Urval, Op vertoon 0V-jj Kringloopma Van der Meulen Daadkrachtige Coördinator Binnendienst Verkoop DP5IHHE SLEENHOFF MONTAGE EN METAALZETTERIJ BV i Te koop aangeboi VOETEN? LEP grote showtuin aanv Voorraad 125.000) Heuga-Esco-Desso-Tr Reeds vanaf/ 5,- p. 0°nincx Bestratings jeter per metei DE STEM ZATERDAG 19 AUGUSTUS 1995 lr ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS - JURISTEN ABAB is één van de grote accountancy-praktijken in Nederland. Vanuit 31 vestigingen bieden 800 mede werkers een breed scala aan adviesdiensten op het gebied van administratie, accountancy, juridische en fiscale zaken en automatisering. Hierbij richt ABAB zich vooral op het midden- en kleinbedrijf (MKB) en de agrarische sector. Voor de toekomst heeft ABAB een duidelijke groeistrategie geformuleerd die haar landelijke marktpositie verder zal versterken. Een efficiënte en flexibele organisatie; professionele, op maat gesneden dienstverlening en een klantgerichte inzet van alle mede werkers vormen hierbij de belangrijkste bouwstenen. Teneinde een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling en de implementatie van deze groeistrategie zoeken we voor de vestigingen Oudenbosch en Roosendaal een (m/v) üw functie: U wordt resultaatverantwoordelijk voor beide vestigingen. Conform de bedrijfs- strategie stuurt u de inspanningen van circa 50 medewerkers aan in termen van strategie, kwantiteit, kwaliteit en rentabiliteit. Samen met hen staat u voor een slag vaardig collectief dat een optimaal "partnership" met de cliënten van ABAB garandeert. Intern richt u zich op de verdere integratie en onderlinge afstemming van de diverse bedrijfsprocessen en -disciplines. Extern stuurt u de com merciële activiteiten; u behartigt persoonlijk bepaalde key accounts, u stelt marketing- en acquisitieplannen op en ondersteunt de commerciële/ adviserende activiteiten van uw men sen. Voor hen bent u leidraad en klank bord. Als lid van het directeurenoverleg wordt van u een actieve bijdrage verwacht aan de verdere ontwikkeling van de totale ABAB organisatie. Uw profiel: Na uw studie accountancy (AA/CA/RA) heeft u een aantal jaren als adviseur zelf standig een breed cliëntenplatform ont wikkeld en beheerd. U bent goed bekend met het MKB en u heeft affiniteit met de agrarische sector. Op basis van uw uitstekende resultaten en persoon lijke eigenschappen bent u vervolgens managementtaken gaan verrichten. Dat alles binnen een professionele, werkom geving die hoge eisen stelt aan klantge richte kwaliteit. Als manager staat u bekend om uw ondernemerschap, uw sterke sociale vaardigheden en uw vermogen om mensen te motiveren en processen te organiseren. U bent nu toe aan een directeursfunctie waarin uw kwaliteiten beter gestalte krijgen. U bent woonach tig in het werkgebied van de vestigingen (of bereid te verhuizen) en tussen de 35 en 45 jaar oud. Geboden: Een zelfstandige, verantwoordelijke functie binnen een vooraanstaande onderneming met een duidelijke groei strategie. Een onderneming bovendien die optimale "cliëntsatisfaction" als primaire doelstelling hanteert. Markten ontwikkelen zich. Dit feit heeft dan ook effect op de bedrijfscultuur; ABAB stelt hoge eisen en biedt alle ruimte aan de zelfontplooiing van alle medewer kers op welk nivo dan ook. Dit geeft een zich voortdurend ontwikkelende en versterkende onderneming. Vanzelfsprekend worden uw kwaliteiten beloond met een uitstekend arbeidsvoor waardenpakket. Uw sollicitatiebrief met c.v. o.v.v. ref.nr. ES 57314 kunt u sturen naar Mercuri Urval B.V., Boschdijk 60, 5612 AN Eindhoven. U kunt telefonische informatie inwinnen bij de heer F.P.W. Eliëns op 21 of 24 augustus tussen 13.00 en 15.00 uur (tel. 040-456575). Ciba Animal Health Benelux is een divisie van Ciba-Geigy Agro B.V. te Roosendaal, Noord-Brabant, een 100% dochteronderneming van het Zwitserse Ciba-Geigy-concern. Ciba-Geigy Agro B.V. Stepvelden 10 Tel. 01650 97200 Postadres: Postbus 1048 4700 BA Roosendaal Ciba Animal Health is verantwoordelijk voor de verkoop en distributie van de CIBA-GEIGY veterinaire produkten in de Benelux. Met het oog op het verder ontwikkelen hiervan zoeken wij momenteel een Een zelfstandige, afwisselende funktie binnen een dynamische divisie. Funktie-inhoud: het brengen van verkoopbezoeken aan afnemers en mogelijk toekomstige afnemers kontakten uitbouwen binnen de sektor het geven van technische en kommerciële adviezen aan relaties en verbruikers het analyseren van het omzetverloop per afnemer en per produkt, teneinde de persoonlijke resultaten te verbeteren, waarbij aktieve steun verleend wordt door de divisie nauw samenwerken met alle kollega's en met de verantwoordelijke van de Animal Health Divisie aan wie u ook rapporteert. Werkgebied: Rayon Zuidoost Nederland, dat bestaat uit de provincie Limburg en een gedeelte van de provincies Noord-Brabant, Gelderland en Utrecht. Profiel: goede kommunikatiekapaciteiten die het toelaten een reëel partnership uitte bouwen zin voor service en organisatie opleiding op HBO-niveau affiniteit met de veterinaire wereld goede beheersing van de Nederlandse taal, kennis van de Engelse taal leeftijd tot ca. 30 jaar woonplaats centraal in het rayon of de bereidheid daarnaar toe te verhuizen. Geboden wordt: goede opleiding met betrekking tot de produkten en de marktsituatie voordeel van een gestruktureerde, flexibele organisatie afwisselende funktie met veelvuldige en ver rijkende kontakten expansieve divisie binnen een gerenommeerde internationale groep. Sollicitatieprocedure: Indien bovengenoemde funktie u aanspreekt en u voldoet aan de gestelde eisen, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan nevenstaand adres, t.a.v. de Afdeling Personeelszaken. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. ISOLERENDE BOU WELEMEb ISOLERENDE BOUWELEMENTEN Opstalan is een onderneming met ca. 250 medewerkers, en toonaangevend op het gebied van isolerende bouwelementen, vervaardigd van verschillende types isolatiemateriaal. Binnen de afdeling Verkoop Binnendienst bestaat de behoefte op korte termijn het enthousiaste team te versterken met een spil tussen verkoop, planning en produktie De functie-inhoud: Zodra U vertrouwd bent met de huidige gang van zaken in binnen- en buitendienst hebt u tot taak de leiding van de binnendienst verkoop, bestaande uit ca. tien personen, op U te nemen. U werkt overigens zelf mee. De binnendienst onderhoudt en beheert alle voorkomende interne verkoopaktiviteiten, verzorgt de orderverwerking en staat in continu contact met rayonmedewerkers en klanten. Deze taken dienen gecoördineerd te worden op een zakelijke en commerciële wijze. Het is de bedoeling de afdeling in administratief en organisatorisch opzicht en qua werkwijze te vernieuwen. Er wordt gedacht aan de aanschaf van nieuwe relatiebeheersoftware. Uw taak is dit proces t.z.t. tot stand te brengen. De functie-eisen: Daadkrachtige persoonlijkheid, die communicatieve vaardigheden koppelt aan analytisch vermogen en zelfstandigheid. Een commerciële opleiding op HBO-niveau. Bij voorkeur ca. 3 jaar ervaring opgedaan in de binnendienst verkoop en buitendienst. Een aantoonbare ervaring op bouwtechnisch gebied. Bekendheid met PC-programmatuur. Leeftijd tot 35 jaar. Woon/werkverkeer maximaal 30 km. Opstalan biedt u: Een werkkring binnen een gezond produktiebedrijf, dat in Nederland marktleider is. Een absolute spilfunctie met een grote mate van zelfstandigheid. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de verantwoordelijkheid van de functie. Kandidaten die menen voor deze functie in aanmerking te komen, kunnen handgeschreven sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Opstalan BV., Postbus 3, 5060 AA Oisterwijk, t.a.v. M.R.B. van de Lande, Directeur Marketing en Verkoop, 04242 - 19110. iso 9001 Sleenhoff Montage en Metaalzetterij B.V. te Sprang-Capelle (NBr.) is een succesvolle onderneming die gespecialiseerd is in de verkoop, leve ring en montage van geprofileerde stalen en aluminium dak- en wandbe- platingssystemen, sandwich-panelen en dakbedekkingen ten behoeve van de uti liteitsbouw en renovatie. Middels een eigen tekenkamer, metaalzetterij/lasserij en gespecialiseerde monteurs is Sleenhoff in staat om maatwerk af te leveren, waardoor een totaal pakket kan worden aangeboden. In totaal telt het bedrijf 50 medewerkers. Wegens veranderingen in de activiteiten van de directeur zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van is een internationale firma, die hoogwaardige diagnostica ontwikkelt, vervaardigt en distribueert. Wij zoeken voor de verkoop van onze microbiologische produkten (o.a. voor de bacteriologie en virologie) bij afnemers in ziekenhuis- en streeklaboratoria in de regio Zuid-Nederland een: De funktie: Het bevorderen van de verkoop van onze microbiologische produkten door het zelfstandig initiëren en onderhouden van kontakten met o.a. microbiologen en hoofden van laboratoria. Het demonstreren en geven van training aan gebruikers. Planning en management van het eigen rayon. De funktie-eisen: De gevraagde vooropleiding is HBO-A/B medische microbiologie of een universitaire opleiding. Kandidaten die ervaring hebben met instrumentatie en automatisering genieten de voorkeur. Voor deze funktie zijn overtuigingskracht, organisatorische kwaliteiten en commerciële belangstelling essentieel. Men dient uiteraard in het bezit te zijn van het rijbewijs B/E. Wij bieden u een uitdagende, zelfstandige funktie die veel ruimte geeft voor eigen ideeën. Goede arbeidsvoorwaarden en promotiekansen. Kandidaten woonachtig in het midden/zuiden van Nederland (of die bereid zijn zich daar te vestigen) kunnen hun sollicitatie richten aan: Murex Diagnostics Benelux B.V. T.a.v. de heer A.J. Drewes, General Manager Kobaltweg 61 3542 CE UTRECHT De functie: - Na een grondige inwerkperiode bent u eindverantwoordelijk voor omzet en resultaten van Sleenhoff Montage en Metaalzetterij B.V. - Daartoe richt u zich op strategie, inzet (motivatie), kwaliteit en renta biliteit. U houdt zich bezig met personeel organisatie, financieel- administratieve zaken, juridische zaken, marketing en inkoop. - Naast het beheer van de dagelijkse aangelegenheden heeft u tevens contact met opdrachtgevers binnen de bouwbranche. U onderhandelt over en beoordeelt aangeboden samenwerkingscontracten. - U heeft oog voor het veiligheids beleid (ARBO) en geeft sturing aan de kwaliteitsbewaking. - Tevens volgt u marktontwikkelin gen en vertaalt deze naar Sleenhoff Montage en Metaalzetterij B.V. - U legt rechtstreeks verant woording af aan de aandeel houders. Vereist: - HTS bouwkunde met aanvullende opleidingen op het gebied van bedrijfseconomie en marketing. - Minimaal 5 jaren succesvolle erva ring in een eindverantwoordelijke algemene management-functie binnen de bouwsector. - Uw commerciële feeling maakt u sterk in onderhandelingen. - U bent in staat om op diverse niveaus contacten te leggen en te onderhou den. Zowel intern als extern. - In verband met de internationale groei is Duitse taalvaardigheid een voordeel. - Leeftijd 35 - 50 jaar. - Geen manager in driedelig grijs met een 9-5 mentaliteit. Een aan- pakker die staat voor het bedrijf en zijn mensen. Geboden: - Een zeer gezonde organisatie met een toonaangevende positie op de markt. - Een functie met brede verantwoor delijkheid binnen een no-nonsense cultuur met grote vrijheid van handelen en beslissen. - Een omgeving waar uw manage mentkwaliteiten, creativiteit en actiegerichtheid optimaal worden aangesproken. - Zonder meer een goed salaris mei dito arbeidsvoorwaarden. - Een passende auto met telefoon wordt ter beschikking gesteld. Uw interesse voor deze functie maakt u bekend door uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 130.954187 te sturen naar Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. \wv INA Naaldlager Mij. B.V., gevestigd in Bameveld, is een handelsmaatschappij met ca. 100 medewerkers. INA is specialist, niet alleen in naaldlagers maar ook in vrijwel alle andere typen lagers als kogel- en cylinderlagers en een groot assortiment lineairgeleidingen. Produkten worden betrokken vanuit het moederbedrijf in Duitsland en van derden. INA heeft ook een eigen produktiefaciliteit in Bameveld voor de lineair-lagersystemen. INA heeft zich sinds 1954 ontwikkeld tot een modem, goed geoutilleerd en succesvol bedrijf dat ook in de huidige markt bewijst dat kwaliteit en klantgerichtheid borg staan voor een goed resultaat. De produkten die INA levert zijn voor een brede markt ontwikkeld en vinden dan ook toepassing in vrijwel alle takken van industrie. INA is nu op zoek naar een gemotiveerde kandidaat voor het rayon West Brabant/Zeeland in de functie van (m/v) De functie: Na een gedegen en op maat gesneden inwerkperiode wordt u verantwoor delijk voor de commerciële doelstel lingen in uw regio. U onderhoudt en ontwikkelt de bestaande relaties met klanten en bent op zoek naar nieuwe afeetmogelijkheden. Tevens signaleert u nieuwe marktontwikkelingen en vertaalt deze in acties. U maakt zelf standig afspraken met relaties en prospekts en stelt in samenwerking met de commerciële binnendienst offertes samen. INA vraagt: U heeft een goed ontwik keld technisch inzicht, door aantoonbare ervaring. U heeft enkele jaren buitendienst ervaring, bent probleemoplossend en creatief. Zelfstandigheid, disci pline, klantgerichtheid en commer ciële vaardigheden zijn belangrijk. Leeftijd ca. 30 jaar, in bezit van rijbewijs en woonachtig in het rayon. Goede kennis van het Duits is gewenst. INA biedt: Een verantwoordelijke, zelfstandige functie waarin veel ruimte is voor eigen initiatief. Veel externe contacten die een beroep doen op uw creativiteit. Een gezond en groeiend bedrijf met een uitstekende naam in de markt. Een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Bent u deze zelfstandige vertegen woordiger? Stuur dan uw sollicitatiebrief met C. en de periode waarin u op vakantie bent, onder vermelding van ref.nr- 77.951221 naar Mercuri Urval B.V. Hardwareweg 6 3821 BM Amersfoort. ZATERDAG 19 AUGUSTUS „■076-236405, afd. Rubrieksadvei Postadres: De Stem, Antwoordnumr WO VB Breda, afd. Rubrieksadvert jeen postzegel nodig). Urieken b Vermist/gevonden 46Waterspl |Tekoop aangeboden 47 Sport MPersoneel-aanbod 48Vakantie[ KPersoneel-vraag 49 Caravan (Onroerend goed-huur 51 (Huis)di^ 0 Onroerend goed-koop 53 In en on 1 Autoverhuur/leasing 54 Opleidin 20nr.goed-buitenland 56 Huwelijk! 30proep/reünie 57 Relatiebl jBminkuren/sauna 58 Mode to 16 Bedrijfsruimte 59 Baby &t 8Woningruil 62 Wonen f OKamers 64 Radio-/a 3 Bouwmaterialen 65 (Home)c !4 Onderhoud/reparatie 66"TV/vide< (Speelgoed 67 Huish. al (Hobby/doe-het-zelf 69 Muziek '8 Geldzaken 70 Foto/filn S Zaken en transacties 72 Verzamë jë Landbouw/veeteelt 73 Boeken/, I2Auto's 74 Kunst &l (Sloopauto's 76 Braderie/ «Auto ABC 77 Bingo/kit 15 Bedrijfswagens 79 Te koop 18 Motoren/scooters 80 Diversen B(Brom)fietsen 81 Verenigil KTe huur aangeboden 82 Prive/Clu BTe huur gevraagd 84 Escortsef «Wintersport Mokleintje li Kleintje met foto/logo en/of afbee ran foto/logo en/of afbeelding 20 of 4| I of 2 kolommen. Kleurkleintje ën kleintje met kleur in de Kleintjeskrl «derde rubrieken: Te koop aangebo| oerend goed/Caravans/Kamperen Irieven onder nummer Hls u wilt reageren op een advertentiel nimmer, vermeldt dan het briefnummj.' en stuur deze naar: De Stem. Postbus a t.a.v.'afd. Brieven onder nummj jMsluittijden n voor plaatsing 17.00 uur. De I i: donderdag 16.30 uur. (Tarieven Voor particuliere rubrieksadvertenties:! [bon elders in deze Kleintjeskrant. Voort teksadvertenties: tariefkaart op aan\/ vertenties onder nummer is de toeslag ET.W. De rubrieken 18 Woningruil, 2fl uur gevraagd, 82 Privé/Ciubs/06 en i innen alléén tegen contante betaling (natie worden geplaatst. Na plaatsing kening, contante betaling is mogelijk c bheque, girobetaalkaart of een éénma| (zie opgavebon). jBij 3 ongewijzigde plaatsingen binnen (van deze drie plaatsingen (niet de zate tos. creatieve bestrat zeer ruime sortering sierbei gratis thuisbezorgd: creatief ontwerp vakkundige aanleg Viveslaan 108, Breda tel. 076 Speciaalzaak in tapijttegels 1e Keus org. Heuga v.a. 4.9! Novilon, Marmoleum, Lamellen J!*- Nelissenstr. 37, Breda. Tel. Banken, boeken, bedden e Kroonstr. 12, Etten Leur. 016 ESPend^a. iq_I5 u_ dL do 14 ^schuren en repareren van uv Massief eiken al v.a. 55.- kE Allerheiligenweg 81, Br Bel vrijblijvend 076-657 rx een Dus kom terras kan altijd nog maar langs als je iet! wilt Nwe. Bredasebaan 8 Tert tel. 076-878658

de Stem | 1995 | | pagina 36