DE STEM manuals TER WELLE Belastingassistent J •%y> v. teamleidinggevende m/v In the BEVOEGDE DOCENTEN (M/V) VOOR: ERVAREN KALKULATOR m/v HLO MEDEWERKER LABORATORIUM (M/V) summertime (1970) uitzendbureau medewerker verkoop innendienst unique uitzendburo =11 Moret Ernst Young V V Aannemersbedrijf Gebrs.v.d.Ven Tilburg BV Bouwbedrijven Jongen BV WEST-BRABANT Secretaresse/ad m inistratief medewerker m/v tempo-team uitzendbureau Administratief medewerker m/v Magazij'nmeester Leerling keukenverkoper Onderhoudsmonteurs Produktiemedewerkers Bessestraat4,4462CM Go Tel. 01100-28370 MBO ,\\a DE STEM ZATERDAG 12 AUGUSTUS 1995 PERSON INSTEM Het verpleeghuis Aeneas is een gecombineerd verpleeghuis met 167 bedden, een dagbehandeling met 10 plaatsen en circa 250 personeelsleden. Vanaf januari 1992 is de organisatie ingedeeld naar vier sectoren: interne zorgzaken, behandelzaken, externe zorgzaken en de sector personeel, organisatie en opleidingen. Het managementteam van Aeneas wordt gevormd door de hoofden van de genoemde sectoren en de directeur. Het verpleeghuis Aeneas is sterk in ontwikkeling. Intern zijn deze ontwikkelingen gericht op het kwalitatief verbeteren van de zorgverlening waarin het multidisciplinair samenwerken een essentiële factor is. Extern richten de ontwikkelingen zich op samenwerking met ziekenhuizen, verzorgingshuizen en projecten in de ouderenzorg. Voor onze psycho-geriatrische unit, welke behoort tot de sector interne zorgzaken, vragen wij een volledig dienstverband, onbepaalde tijd Functie-informatie: De teamleidinggevende: - vormt samen met de arts het zorgteam en is binnen het zorgteam verantwoor delijk voor de coördinatie en uitvoering van de zorg; - draagt zorg voor de ontwikkeling van het team conform de doelstellingen van teamverpleging; - heeft een signalerende en uitvoerende taak t.a.v. de personeelszorg binnen de unit. Functie-eisen: Het is belangrijk dat geïnteresseerden beschikken over flexibiliteit en in staat zijn de visie op zorg van Aeneas gestalte te geven ten aanzien van (ontwikkelingen binnen) psycho-geriatrie. Daarnaast dienen kandidaten: - in het bezit te zijn van het diploma ziekenverzorgende, verpleegkundige A/B of HBO-V en een V.O. of kaderopleiding: - te beschikken over enige jaren werk ervaring in een verpleeghuis, ervaring in het leiding geven is hierbij vereist; - goed te kunnen samenwerken; - te beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Salariëring volgens FWG. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Nadere informatie: Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de heer C.W.M. Limbeek, sectorhoofd interne zorgzaken, telefoon 076-266611 Sollicitaties kunnen tot 26 augustus a.s. worden gericht aan de heer Th.C. de Bruin, P&O-adviseur Aeneas, Zaart 35, 4819 ED Breda. te Tilburg is onderdeel van de Bouwbedrijven Jongen Groep, een bouworganisatie met 10 aan nemersbedrijven in de provincies Limburg, Noord-Brabant en Gelderland en een eigen pro- jektwikkelingsorganisatie, aktief in de bouw- en projektontwikkeling. De Jongen Groep heeft zich ontwikkeld tot een solide organisatie met een jaaromzet van ruim 250 miljoen en ca. 600 personeelsleden. De Jongen Groep kan gekarakteriseerd worden als een organisatie die dynamiek koppelt aan de gelijkheid, veelzijdigheid, gespecialiseerd vak manschap, bouwtechnische know-how en grote organisatiekracht. De aktiviteiten liggen voor ca. 70% in de woning bouw en voor ca. 30% in de utiliteitsbouw. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden hebben wij momenteel plaats voor een een veelzijdige en zelfstandige allround funktie De werkzaamheden omvatten onder meer: - het uittrekken van hoeveelheden - het beoordelen van diverse offertes van onder aannemers - het zelfstandig opstellen van inschrijfbegrotin- gen - het opnemen van klantenwerk/maken van of fertes - afhandelen meer- en minderwerk De begrotingen worden opgesteld m.b.v. een PC (eigen software) Funktie-eisen: - een opleiding MTS/HTS Bouwkunde - 5 jaren ervaring als zelfstandig kalkulator bij een bouwbedrijf - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid - goed kunnen omgaan met PC/tekstverwerker - leeftijd omstreeks 30 jaar - woonachtig in Tilburg of direkte omgeving Voldoet u aan deze funktie-eisen en bent u geïn teresseerd in deze funktie, dan kunt u uw schrif telijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan: Aannemersbedrijf Gebrs. v.d. Ven Tilburg B.V. t.a.v. de heer A.H.C. van Hout Maasstraat 1 5046 AR TILBURG Telefonische informatie tijdens kantooruren: 013-422063 na kantooruren: 04997-75290 De kwaliteitsbouwers van Zuid-Nederland Binnen de Technologische Hoofdafdeling is de afdeling Chemie met name belast met werkzaamheden inzake het onderzoek van de waterkwaliteit. Bij het laboratorium van deze afdeling bestaat wegens vertrek van de huidige medewerker een vacature voor een Het Hoogheemraadschap van West-Brabant (circa 350 medewer kers), gevestigd in Breda, Is belast met de zorg voor de kwaliteit van het oppervlaktewater, de zuivering van het afval water, waterkering en waterbeheersing In haar gebied (165.000 ha.). HOOGHEEMRAADSCHAP VAN Functie-inhoud: het uitvoeren van voorbewerkingen en analyses met behulp van de technieken gaschromatografie, vloeistofchromatografie en microcoulometrie; het interpreteren en rapporteren van meetgegevens; het dagelijks onderhoud van de apparatuur. Functie-eisen: het diploma HLO analytisch-chemische richting; aantoonbare ervaring met één of meerdere van bovengenoemde technieken; ervaring met automatische gegevensverwerking; in staat zijn zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Overige informatie: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 4.844,-- bruto per maand (peildatum 1 juli 1995). Op termijn zal de functie worden gewaardeerd. De standplaats is Breda. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van het laboratorium, de heer H. van der Leest (telefoon 076-631419), of de afdeling Personeel 8. Organisatie (telefoon 076-631275). Belangstellenden voor deze vacature wordt verzocht hun sollicitatie voor 28 augustus 1995 te richten aan het Dagelijks Bestuur van het Hoogheemraadschap va West-Brabant, Postbus 2212,4800 CE Breda, met vermelding van vacaturenummer 15/95 op zowel brief als enveloppe. voor een relatie in Breda. U bent direct beschikbaar om enkele maanden te werken in een klein team. Het profiel Voor een goede invulling zoeken wij een communicatief sterke kandidaat met: minimaal een opleiding MEAO-Secretarieel; beheersing van het Engels en Frans in woord en geschrift; een prima typevaardigheid en zowel kennis van Word for Windows als Excel; een accurate, zelfstandige en flexibele werkhouding; een leeftijd van 20 tot 27 jaar. Hebt u interesse? Neem dan snel contact met ons op. Informatie; 076 - 22 25 16, Lilian van Gink Nieuwe Ginnekenstraat 38, 4811 NS Bréda Secretaresse Service is een speciale afdeling voor het werven, selecteren en uitzenden van top-secretaresses. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen op maat met goede perspectieven. secretaresse service Wèrkf Voor relaties in Etten-Leur zoeken wij administratieve medewerkers op middelbaar niveau, kennis van vreemde talen en Word Perfect noodzakelijk. Ben je op zoek naar een administratieve baan neem dan snel contact met ons op, wellicht kunnen wij je helpen. Te lefoon 01608-18018. Voor een relatie in de omgeving van Etten-Leur zoeken wij een zeer gemotiveerde magazijnmeester die van aanpakken weet. Er varing met magazijnwerkzaamheden, admini stratieve werkzaamheden en leiding geven zijn vereist. Leeftijd 25 tot 45 jaar, in bezit van eigen vervoer. Functie voor lange tijd. In formatie bij Regine Royakkers, 01608-18018. Voor een relatie in Zundert zijn wij op zoek naar een jonge enthousiaste leerling- keukenverkoper met LTS of MTS bouwkun de. Je moet tekeningen kunnen lezen, klant vriendelijk en representatief zijn en in het be zit zijn van eigen vervoer. Wii je graag opge leid worden tot keukenverkoper, neem dan contact op met Regine Royakkers, 01608- 18018. Voor relaties in Etten-Leur zoeken wij ervaren onderhoudsmonteurs op minimaal LTS-niveau. Heb je ervaring, neem dan snel contact op met Steven van Batenburg, 01608- 18018. BB Wij hebben regelmatig produktiewerk voor korte en langere tijd, ben je op zoek bel dan even of kom langs om je in te laten schrij ven (bij voorkeur niet op maandag). Telefoon 01608-18018. Tgnce/ Markt 31b 4875 CB Etten-Leur. is een internationale organisatie die momenteel tot één van Ned Ter ondersteuning van ons verkoopteam zijn wij op zoek noor geschikte kandidaten voor de functie von: en produceert kwalitci hoogwaardige moderne! meubelen. Montis Postbus 153 5100 AD Dongen Eeij representatieve r Wal Een goede werksfeer in een jong en dynamisch bedrijf. Een goètle salariëring. Heeft u interesse in bovenstaande functie, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie voorzien van pasfoto naar Montis, t.a.v. de heer A. van Chr. scholengemeenschap voor beroeps De Chr. Sg. "Ter Welle" is een verticale scholengemeenschap voor VBO en MBO (sector DGO) Het bestuur van de Stichting Chr. Sg. "Ter Welle" vraagt met ingang van het school 1995/1996 Afdeling Maatschappelijke Dienstverlening (MDV), bestaande uit de opleidingen:SPÉ AB, SJD. Urn Mungo Jerry is nu bijna ver- ll maar In the Summertime klinkt regelmatig bij bierreclame op de (Lqroepje begon alsstraatbandje Londen onder de hippie-naam ;»d Earth. Het kwartet bracht heel ielijk een ambachtelijk soort wmuziek in de primitieve, «r vrolijke sfeer van de oude Ame- Lse wasbord en jug-bandjes. Di- Ljjmondgeluiden gaven het rrtme y, een drummer was overbodig. plaat (n the Summertime begon veen beetje bekend te raken toen Lo Jerry eind juni 1970 als een je middag-acts optrad op het Eland Fop Festival in het Kralingse Bln Rotterdam. Het simpele deun- ,met het zuchten en blazen in de icrofoon deed het prima bij de )0O0 alles-minnende bezoekers, die irw gekomen voor de Byrds, Dr the Nighttripper, Jefferson Air- 'ane, Fink Floyd en andere topgroe- H Kralingen was het begin van het Vees van Mungo Jerry in Nederland j ook de start van organisatiebureau oio. \1 Dorset met volie pluizenbol en doorwoekerende bakkebaarden, Is de zanger en schrijver van Mungo 'py, Hij kwam met nog meer skiffle- jitig deuntjes, Maggie, Mighty Man lady Rose. Daarna veranderde de retting en werd er moderne power jevoegd, zoals in Alright, alright, |ht de Engelse versie van de Fran- 1. Omgangskunde Vereisten: 2. Theorie en methoden Vereisten: 8.40 klokuur - onderwijsbevoegdheid - aanvullende bevoegdheid omgangskunde 9.52 klokuur - onderwijsbevoegdheid - aanvullend: theorie en methoden AW of HBOIW op opleiding] AB of AW met werkervaring Op grond van de verplichtingen aangaande de TWAO zijn de vacatures gemeld bij hel] RBA. Voor vacature 2 is ontheffing verleend. Bij voorkeur worden beide vacatuur door één persoon ingevuld. Van kandidaten wordt verwacht, dat ze: - adequaat zijn opgeleid en bij voorkeur beschikken over werkveldervaring; - naast een collegiale inbreng in het team een actieve bijdrage leveren aanbel! onderwijsproces; - mee willen werken aan het vormgeven van het christelijk karakter van de school. I In uw reactie op deze advertentie vragen wij in uw brief aan bovengenoemde funelf eisen aandacht te besteden. Voor informatie kunt u overdag contact opnemen met dhr. M. van Loo, afdelings directeur MDV, telefoonnummer 01100-21144. Sollicitatie richten binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie aan de voorzitter van de centrale directie, dhr. J.J. Ruster. Scholengemeenschap voor: L.B.O. (L.H.N.O. - L.E.A.O. - I.H.N.O.) - MH.N.O.-Af DoOT loia van ERVAREN ASSISTENT DECLARANT Voor een bedrijf op Eindhoven Airport. Functie-eisen: HAV0/MB0-niveau, goede beheersing in woord van het Engels, flexibel en geen 9-5 mentaliteit Het betreft een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband. Informatie; Caroline de Jong. Eindhoven, Keizersgracht 9abc, tel. 040-455044. PARTTIME REISBUREAU MEDEWERKER Met spoed zoeken wij een representatieve kandidaat voor 2 dagen per week (dagen in overleg). U gaat algehele baliewerkzaamheden verrichten, zoals het verkopen en boeken van pakketreizen en lichte administratieve handelingen. Heeft u minimaal 1 jaar recente ervaring en zoekt u een leuke parttime baan in het toerisme, reageer dansnel. Informatie; Nicole Gaillard. Eindhoven, Keizersgracht 9abc, tel. 040-455044. PARTTIME BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER Voor een van onze relaties zoeken wij een kandidaat op SPD-niveau voor 2 dagen per week. Kennis van software pakketten (WP, Symphony) is een pró. Heeft u enige ervaring en spreekt de functie u aan, reageer dan snel. Informatie; Marianne Jansen. Waalwijk, Grotestraat 211, tel. 04160-51530. ZIEKENVERZORGERS Voor een verpleeghuis in Ammerzoden. Wij zoeken HBO-ers V, MDGO-ers VP, verpleegkundigen A of gediplomeerde 'ZV-ers, die regelmatig op oproepbasis willen werken. Informatie: lonneke van Veen. Den Bosch, Stationsweg 5, tel. 073-128888 ADMINISTRATIEF MEDEWERKER TRANSPORT Voor een leuk bedrijf in Tilburg. U gaat telefonisch contact onderhouden met expediteurs en de transportplanning coördineren. Ervaring in wegtransport is vereist. Beheerst u de Engelse taal in woord en geschrift, bent u accuraat en geïnteresseerd in een afwisselende, vaste, fulltime baan, reageer dan direct Informatie'. Claartje van Tilburg. Tilburg, J. van Stolbergenstraat 16, tel. 013-367950. CHAUFFEUR EN MEDEWERKER VOOR EEN BOUWMARKT Voor een bouwmarkt in Breda zoeken wij 2 parttime medewerkers met affiniteit met de DHZ-branche. Als chauffeur werkt u ca. 3 ochtenden per week. U heeft minimaal 2 jaar rij-ervaring en goede stratenkennis. Als medewerker werkt u ca. 12 uur per week. Goede sociale en contactuele eigenschappen zijn vereist. Informatie; Natas ja van de Sanden. Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 10a, tel. 076-223611. Unique mensen maken het verschil Moret Ernst Young Belastingadviseurs vraagt een: De maatschap Moret Ernst Young Belastingadviseurs heeft op haar kantoor in Terneuzen plaats voor een belastingassistent. Kandidaten zijn in het bezit van een d MEAO-BA/BE óf zijn reeds werkzaam in de belastingaangiftepraktijk. Bovendien dienen zij bereid te zijn om voor het praktijkdiploma belastingrecht te gaan studeren. De werkzaamheden van de belastingassistent zijn o.a. het voorbereiden en uitvoeren van verschillende belastingaangiften, zoals inkomstenbelasting, vermogensbelastingen vennootschapsbelasting. Naast uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, biedt Moret Ernst Young Belastingadviseurs u een veelbelovende éarnère metpn®3 perspectieven. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer mr. G.L. Meij, telefoon 01150 - 97151. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Moret Ernst Young Belastingadviseurs, t.a.v. mevrouw AM.N.F. ter Horst, Hoofd Personeelszaken, Marten Meesweg 51,3068 AV Rotterdam. Moret Ernst Young Belastingadviseurs maakt zowel nationaal als internationaal deel uit een samenwerkingsverband met accountants en organisatie adviseurs. Deze samenwerking vormt reeds meer dan 100 jaar een hechte basis voor een geïntegreerde en op continuïteit Se financieel economische dienstverlening. De grootte van de organisatie biedt nationaal en internationaal een breed draagvlak voor opleiding en ontplooiing. In Nederland telt de 42 kantoren en 4.100 medewerkers. Belastingadviseurs hit Et moi, et moi, et mol van film- Jacques Dutronc. En vervolgens ikten Ray Dorset en Mungo Jerry «goed uit zicht het uiteenvallen van de Beatles tegen Creedence Clearwater Revival Shocking Blue de kans de ene hit de andere te scoren. In dancings en de bruine kroegen van de va- itie-oorden klonken in 1970 vooral de Kinks, dat tien jaar later ir een hit werd, All Bight now van Free, Are you ready van Pacific Gas (a Electric en Back Home van Golden wing. Ad Visser begon met Toppop, dat bij sommige hits een dansje liet lien van Penney de Jager en haar nisjes, omdat de video-dip nog niet s uitgevonden. jfc zomer van 1970 leek het of Neder- fend verdeeld was in twee kampen. *>nge vrijbuiters met siaapzakjes, die de regels van de samenleving tartten w aande andere kant burgers die bus, haard en baan wilden verdedi gt In Amsterdam kwam het tot con- tontaties. Berichten dat vies en lui longvolk rondhing op het nationale monument op de Dam zetten een pep van 80 mariniers aan tot een ™l6 actie die het behoudende deel m Nederland tot vreugde stemde, j Joe9en de Damslapers in elkaar ,hrt opstandelingen in een van onze koloniën betrof, aar de orde was niet hersteld. In de ™»erdams gemeenteraad namen Asters plaats die als doel on tmijning van het gezag hadden. In j 'Msmertime van 1970 bereikten L/'"J®5 hun hoogtepunt. Daarna tul i 'an9zame integratie van de hL. ur en konden destencilma- van de seventies gaan

de Stem | 1995 | | pagina 28