FFERING I IATIS oda JC wint met dubbele cijfers narkt in Vlaanderen ding van 5. LIPPO m 1 IDELIJK JDVERTENTIEI UIT TE ZIEN. Tim Poppe in blakende vorm in Terneuzen 'atrick Marteijn te ;ast in St .Jansteen Hoek gemakkelijk winnaar van groep B Pieters en Bierings in Vierdorpen-toernooi Luteijn pakt draad weer op in Zomerloop Breskens d IfSTEM timmert met zijn lie branche schrijven Irs kunnen bepaalde "at betekent dat er zijn vrouw Agnes. andel staat geschre- eter verkoopopper- 182-jarige Lannoye is sporen. Bij Lannoye ie klant kost niets en Jdat. Klanten zeggen Igoede zaak". Trkomen. „Ik heb zelf at mijn klanten direct geven als ze die nodig ant verdient uitleg te In verder werken ook |eek voor ons publiek klantenbestand van (gen. Maar we werken )en we nog een stapje jat meer dan van je klant altijd netjes en Idernemer open willen laak laten doorlichten, gedaan. Het resultaat j nominatie al erg fraai aye. ie ploeg iOBEFAB keynaldo leymer )eja iROST iestia 10nkwell kunstleer lilk Caps) Elke week >eciale aanbieding met gratis f!ipp° SPORT ZEELAND B2 elg Eddy Buysse aanwinst voor ploeg van Breskens |14e Smash-Bellamy-toernooi John Huis en AZW verslaat Vogelwaarde SPORTNIEUWS KORT Rottier met Amstelpark in play-offs Koen Leenhouts op tweede plaats bij NK MÜGUSTÜS 1995 I ■H V 020-6242316. DONDERDAG 10 AUGUSTUS 1995 I nnze tennismedewerker ■^leuzen - In het Rabo-Vlie- l Hollander-tennistoer- je Terneuzen bereikte l-'Poppe als eerste de halve >jesin de Cl. TENNIS j Drive-speler trakteerde Da- I' Keezigt uit Apeldoorn op een Kletterende nederlaag: 6-0, 6- I Lpe sloeg met name service llorehand keihard. Hij was een jte sterk voor Reezigt. Bl-schema won Ronald E Remodel van Smash in de eerste ronde van Michel Verberk- moes. De eerste set was duidelijk met 6-2 voor Van Remortel. Deze set ging heel snel, waarbij Ver- berkmoes geen return goed sloeg. In de tweede set kwam Verberk- moes beter in zijn spel. Hij nam zelfs een 5-3-voorsprong. Vier setpoints bleken evenwel niet be steed aan de Terneuzenaar. Van Remortel pakte de tweede set met 7-5. Het betrof een redelijk aan vallende partij. Met de straffe wind waren er weinig lange rally's. Bij de vrouwen-B was er sprake van een incident tussen Miriam Brakman uit Oostburg en de Hul- sterse Sophie van Dierendonck. Deze laatste won de eerste set met 6-4. De tweede set ging met 6-3 naar Brakman. In het begin van de beslissende set kregen de dames onenigheid over de stand. Voor Brakman het sein om de partij te laten voor wat ie was. Van Dierendonck ging dus over naar de halve finales. UITSLAGEN MANNEN ENKELSPEL Bl: eerste ronde: Ronald van Re- mortel-Michel Verberkmoes 6-2, 7- 5. Cl: eerste ronde: Erwin Karreman- Peter Kouwijzer 6-2, 4-6, 7-6 (7-4); tweede ronde: Daniël Reezigt-Ron- ny van Kessel walk over Reezigt; Ti mothy Poppe-Stanny Verstraeten 6- 1, 6-2; kwartfinale: Poppe-Reezigt 6-0, 6-0. Dl: tweede ronde: Harold Houg-Mi- quel Santana 6-4, 6-1. Dl 35+: eerste ronde: Harry van Quekelberghe-Rien Kriekaard 6-2, 6-2; kwartfinale: Thijs Geuze-Rinus Witte 6-4, 6-1. D2/E: eerste ronde: Ronald de Kind- Lau Oostvogels 7-6 (7-3), 3-6, 6-3; A. Bergsma-E. Ringoot 4-6, 6-0, 7-5; H. Tak-B. van Broekhoven 6-2, 6-2; tweede ronde/ T. Nelis-A. Bergsma 6-2, 6-3; H. Tak-Mark Kolijn 6-0, 6-0. DUBBELSPEL Bl: eerste ronde: Van Riel/Verberk- moes-Van der Sloot/Smolders 6-4, 7-5; tweede ronde: Kris tal /W eingard-Hamelink/Hamelink 6-3, 7-6 (7-4). C2 35+: halve finale: Van der Sloot/Veraart-Hamelink/Van Kerk- voort 6-4, 6-3. Dl: eerste ronde: Hamelink/Hame link-Faas/Geuze 6-3, 6-3. D2/E: tweede ronde: Louweret/Ver- schelling-Roeland/Zwart 6-2, 6-1. VROUWEN ENKELSPEL Bl: tweede ronde: Sophie van Die- rendonck-Miriam Brakman 4-6, 6- 3, 1-1, walk over Van Dierendonck. DUBBELSPEL Cl: eerste ronde: Van de Plas- se/Sterrenberg-Adriaansens/Visser 6-3, 6-4. D2/E: tweede ronde: Broekho- ven/Wijland-Houmes/Lunter 6-0, 6-1. GEMENGDDUBBELSPEL B: eerste ronde: Fink/Hamelink- Brakman/Hendrikse 6-0, 0-6, 6-2. Dl: eerste ronde: Scheele/Epskamp- Koole/Lauret 6-2, 4-6, 6-1. D2/E: eerste ronde: Van Oor- schot/Harms-Verschelling/V er- schelling 6-1, 6-2. Lgnze sportmedewerker. .skens - Roda JC was gisteravond zoals verwacht een maat- Lgroot voor vierdeklasser Breskens. (iten 0-5-ruststand liepen de Limburgers vooral door een buktief laatste kwartier uit naar een 0-12-eindstand. ja JC verscheen met bijna met jsterkste opstelling aan de af- te Alleen Barry van Galen sate van Pfeiffer) en de pas «trokken Pool Piotr Kas- J, die gisteren in Polen in huwelijksbootje trad, waren Breskens trad aan met a niewelingen Hans Bakker Bgekomen van AZW) en Ed- Zeker deze laastge- ©de, die in Vlissingen ver- Ljftvoor zijn studie, toonde aan s versterking te kunnen bete ken voor Breskens. Op de posi- 2 achter het spitsenduo Os- suvski/Boeckhout toonde de !j geregeld goede balcontac- i Hij legde ook de nodige Klost aan de dag. i JC begon gretig aan de udstrijd. Met name in het eerste iiuur werden vele vlotte com- aties opgezet, met hoofdrollen fcor international Eric van der René Trost en Maurice fcikleine Graef zette na tien mi- n met een vloeiende combi- Is» Richard Roelofsen alleen purde keeper zette. De van 1 overgekomen spits, die in s op de linkerspitspositie 1 uitgeprobeerd, benutte dit isje en bracht 0-1 op het «bord. Vijf minuten later ïdhet al 0-2, dit keer gaf Mau- f op aangeven van Eric «der Leur Breskens-doelman Knol geen kans. Daarna Atehet spel even en zag trai- ïHuub Stevens zich herhaal- Ni genoodzaakt om zijn ploeg pgtesturen. s probeerde wat in aan kan! opzicht. Maar de voor hoede was niet opgewassen tegen de Limburgse verdediging, waar van het hart werd gevormd door Marco van Hoogdalem en Johan de Koek. Roda JC benutte de ruimte die geboden werd om uit te lopen naar een 0-5- ruststand via doel punten van Eric van der Luer, opnieuw Maurice Graef en Johan de Koek. De Koek benutte een penalty, die scheidsrechter Bos toekende,nadat Carlo de Smit de supersnelle Babangida tegen de grasmat had gewerkt. De tweede helft werd geken merkt door twee ploegen, die, mede door de vele wissels, geen hoogstaand voetbal meer lieten zien. De 600 aanwezige toeschou wers zagen nog wel dat Breskens conditioneel in de slotfase te kort kwam. Daardoor liep Roda JC nog uit naar 0-12. Laatste man John Alleman redde nog bijna de eer voor Breskens, toen hij van ruim dertig meter een vrije trap richting linkerbe nedenhoek zond, maar reserve doelman Anton Scheutjens van Roda JC wilde niet meewerken. BRESKENS-RODA JC 0-12 (0-5) - 10. Richard Roelofsen 0-1, 15. Maurice Graef 0-2, 27. Eric van de Luer 0-3, 31. Maurice Graef 0-4, 35. Johan de Koek (penalty) 0-5, 49. Erwin van de Broek 0-6, 68. Danny Hesp 0-7, 73. Richard Roe lofsen 0-8, 77. Marco van Hoogda lem 0-9, 81. HenriHeeren 0-10, 82. Richard Roelofsen 0-11, 90. Mores Rastislav 0-12. BRESKENS: Nico Knol (59' Rino de Windt), Johnny Jacobse, Tonnie van Vooren (58' Peter de Putter), John Alleman, Carlo de Smit, Pe ter de Putter (46' Serge Nothen), "Henk van de Voorde Walsteen - De 14e jaargang van het Smash-Bellamy tennis- te St.Jansteen zit evenals voorgaande edities helemaal Me sterke Bl-speler Patrick Marteijn is smaakmaker van ft evenement. TENNIS edstrij dleiders Ronald van "tel en Eddy Schelfhout 185 inschrijvingen geac- 1 Een 20-tal inschrijvin- ffl op de wachtlijst. „De van de inschrijvingsda- s 27 juli. Ruim een week "hadden we al onze limiet We hebben iets minder ijvingen aangenomen als jaar. We werken nu toe speeltijden van anderhalf ?fr partij in plaats van een ,®jen kwartier. Uitlopen daarmee zoveel moge- ren, Spelers die deson- s na twaalf uur 's nachts nog tllB1 wedstrijd bezig zijn consumptie door de unissie aangeboden," J® Remortel. In de wed- nissie 'zetelen' Janine bonato Nanna, Tonnie WReinDreesman. Bond- geerde is Piet Adriaan- rijvende krachten achter Ir® we P»„ J1,comm'ssie zijn Harold '^it ïï^orm draaiboek "Jigt het ongetwijfeld Publiek een attractieve voorgeschoteld tussen «o v at!?in Slijkplaat en „ij«mortel. Favoriet is u 'J s'ond in diverse B- an het achterliggende K aeuws-Vlaamse toer- 't-iari ®reskens slaagde -SeUa 1Peler van het Oost- L^oas Ri°6t ^merg° er zelfs in in de eindstrijd IM' ^-partijen zijn Went uur om de Sl«ashW£ndeteverh0gen' i» ..Bellamy toernooi start op zaterdag 12 au- egen uur 's morgens. ordt de inwendige mens bepaald niet veronacht zaamd middels een Franse kaas avond. Op woensdag 16 augustus is er een party-night en vrijdags wordt er een exclusief warm/koud buffet verzorgd door hoofdsponsor café-restaurant Bellamy. Bovendien zorgt die avond de Steense Rattenband voor de muzikale omlijsting. Op zondag 20 augustus verzorgen wethouder Ben Picavet en Diny van Goethem van Bellamy de prijsuitreiking. De 72 prijswin naars krijgen een diner-bon van Bellamy. Tevens is er voor de fi nalisten een trofee weggelegd. PLAATSINGEN MANNEN ENKELSPEL B: 1. Patrick Marteijn, 2. Ronald van Remortel. C2:1. Reggie Bun, 2. Bart Bouwens. Dl: 1. Roger de Block, 2. William Goethals, 3/4. Etiënne Nachtegael en Frans Vlassenrood. D2: 1. Ronald Vael, 2. Mark Patteer. E: 1. Adrie Gijsel, 2. Ronald Bauwens. DUBBELSPEL C: 1. Deltour/Verstraeten, 2. Van Cau-' teren/Crombeen, 3/4. Bun/De Smet en Van Goethem/Van de Voorde. D: 1. Van Puymbrouck/Vlassenrood, 2. Van Halteren/Hamelink, 3/4. Mat hijs/Van Mossevelde en Segh- ers/Thijs. D2/E: 1. Hollestelle/Verwer, 2. Ever- aert/Franse, 3/4. Lensen/Verwer en Bohijn/Goossens. VROUWEN ENKELSPEL Dl: 1. Jacqueline Baecke, 2. Margot Lauwereys. D2: 1. Jacqueline van de Voorde, 2. Susanne Ferket. E: 1. Claudia Bun, 2. Eliane Verstra eten. DUBBELSPEL D: 1. De Moor/Silverance, 2. Steel/Ti jssen. D2/E: 1. Lammens/Vlaeminck, 2. Franse/Mattens. GEMENGD DUBBELSPEL C: 1. Adriaansens/Saman, 2. Verstra- eten/Van Poucke, D: 1. Haverhals/De Block, 2. Broeekaert/Van Puymbrouck, 3/4. Steel/Bun en Roman/De Bock. D2/E: 1. Vlassenrood/Gijsel, 2. Fran- se/Neve, 3/4. Bun/Van Remoortere en Vereecken/Pollet. Verdediger Tonny van Voren van Breskens tracht Babangida (geheel rechts) af te stoppen. FOTO WIM KOOIJMAN Robin Buitendijk, Hans Bakker (46' Arno de Graaf), Cisko Os- manovski (58' Paul Walraven), Ed dy Buysse, Mark Boekckhout (58' Terence Zahn). RODA JC: Danny Hesp (46' Anton Scheutjens), Andre Ooyer, Marco van Hoogdalem, Johan de Koek, Mare Luypers (57' Danny Hesp), Arno Doomernik, Tijani Bangba- gida (57' Henri Heeren), Eric van ae Luer (46' Mores Rastislav), Maurice Graef (57' Cuiseppe Ca- nale), Rene Trost (46' Erwin van de Broek), Richard Roelofsen. Van onze sportmedewerker Terneuzen - AZW won in een vriendschappelijk voetbal- treffen verdiend met 2-3 van Vogelwaarde. Philippine kwam ondanks een veldover- wichjt niet verder dan 1-1 te gen Biervliet en STEEN won met 1-2 van de reserves van HW '24. VOETBAL VOGELWAARDE-AZVV 2-3 - Een verdiende zege voor een be ter voetballend AZW. Die ploeg kwam in de eerste helft op voor sprong door een treffer van An- gelo van Dorsselaer. Kort na de pauze liet Rudi Raas de gelijkma ker noteren, maar daarna liep AZW uit naar 1-3 door twee doelpunten van Jochem Gajews- ki. Een kwartier voor tijd kwam Vogelwaarde op 2-3 via Harold de Rijk. PHILIPPINE-BIERVLIET 1-1 - Philippine was de betere ploeg, maar kreeg in de eerste helft geen uitgespeelde kansen. Het gevaar moest hoofdzakelijk komen van afstandsschoten. Vijf minuten voor rust kwamen de bezoekers zelfs op voorsprong, toen Paul de Putter in eigen doel kopte. Na rust domineerde Philippine na drukkelijk. De thuisploeg had pech dat een schot van Ivo Moh- nen door de lat werd gekeerd. Ruim een kwartier voor tijd viel de gelijkmaker. Na een knappe aanval gaf Marcel Meijer de bal strak voor naar Harry Vermeire, die met een fraaie kopbal scoor de. HVV'24 2-STEEN 1-2 - Twee ge lijkwaardige ploegen, zowel in de eerste als tweede helft. Voor de pauze onstonden er wel enkele kansen, maar die werden niet be nut. Na rust nam HW '24 2 de leiding door een doelpunt van Dennis Baljeu. Uit een vrije trap zorgde Edwin Hofman voor 1-1. Ruim tien minuten voor tijd nam Gino Thuy het winnende doel- Twee rode kaarten bij tegenstander Veere Van onze verslaggever Nieuwdorp - Ook de tweede speeldag van het Borsele Cham pions League- toernooi, waarop de deelnemers in poule B in actie kwamen, heeft geen verrassingen opgeleverd. Hoek rolde in zijn eerste wedstrijd Vlissingen op met 7-0 en Veere had geen moeite met Patrijzen (5-0). VOETBAL Hoek en Veere moesten dus in het onderlinge duel uitmaken welk team groepswinnaar zou worden. Bijzonder spijtig was het voor de 400 toeschouwers dat dit duel reeds na enkele minuten van al zijn glans werd ontdaan, omdat twee spelers van Veere uit het veld werden gestuurd voor grove overtredingen (natrappen). Na 5 minuten moest Roy Kort inruk ken, kort daarop Evert Eiken hout. Scheidsrechter Wim Ver meulen nam hiermee terechte be slissingen. Veere moest dus met negen man tijdens het grootste gedeelte van de wedstrijd van 2x30 minuten optornen tegen een volledig Hoek, dat uiteraard geen moeite had te winnen (3-0). Een geduch te tegenvaller voor Veere, dat een degelijk team op de been kan brengen. Uitblinker in de forma tie was gisteren de van hoofd klasser Halsteren overgekomen Ad Giaddines. Hoek miste gisteravond Dave Gijsel en Geert-Jan de Smet (bei den geblesseerd) en speelde met Danny Magito als voorstopper. Na het vermelde incident nam Hoek na 12 minuten de leiding door Ron Brusket: 1-0. Het bleef daarna het heft in handen hou den. Een treffer van Mark Min- naert werd afgekeurd, maar de zelfde speler bracht even later de stand toch op 2-0. Ondanks de twee man minder kon Veere zo af en toe wat terug doen. Een goed schot van Mike But werd door Jaap Pijnenburg bekwaam ge stopt. Kort voor het verstrijken van de eerste helft liet Magito een unie ke kans liggen om de marge voor Hoek te vergroten. Bij de Zeeuws-Vlamingen stond ook na de hervatting het vizier niet op scherp. Ron Brusket liet tot drie keer toe een goede moge lijkheid onbenut. Peter Nieskens trof echter wel de roos: 3-0, waarmee het einde werd bereikt. In de eerste wedstrijd van Hoek kon zondag vierdeklasser Vlis singen geen tegenstand van bete kenis bieden. Nadat Geert de Poorter de lat had getroffen en wat later zijn strafschop zag ge stopt door Marcel Baljeu, nam Hoek de leiding door Frankie Standaert: 1-0. Benedict van der Walle zorgde voor een 2-0-voor- sprong bij de rust. In de tweede periode voerden Mark Minnaert en Geert de Poor ter de marge op tot 4-0. Uit een hoekschop van Brusket kopte Frankie Standaert nummer vijf binnen en Peter Nieskens zorgde voor 6-0. Omdat Chris Maas in eigen doel schoot, werd het nog 7-0. Veere kwam in zijn eerste wed strijd tegen Patrijzen op 1-0 door Giaddines. Na de hervatting scoorde Giaddines weer: 2-0. Door Marcel Lourens, Ad Giad dines en Mike But won Veere ten slotte met 5-0. Het duel tussen de verliezers Vlissingen en Patrijzen eindigde in 3-1. Blijlevens, Post en Saban- dar zorgden voor een 3-0-voor- sprong. Kort voor tijd scoorde Stefan Hoondert tegen: 3-1. Programma vandaag in poule C: Kloetinge-Arendskerke en HW '24 - Oostkapelie. Amsterdam - Amstelpark heeft zich geplaatst voor de play-offs van de eredivisie tennis op zaterdag 19 en zondag 20 augustus bij buurman Popeye GS. De Amsterdammers versloegen woensdag Heerhugowaard met maximale cijfers. Tijdens dit kruisingsweekeinde kan Amstelpark beschikken over Stephanie Rottier. Het is daardoor favoriet voor de titel. „Rottier bereidt zich op hard-court banen in Nederland voor op de US Open," verklaarde coach Dick Suyk na afloop van de wed strijd tegen de hekkesluiter. „Ze vertrekt pas na de play-offs naar de Verenigde Staten, waar ze vanaf dinsdag een demonstratie- toernooi speelt. In overleg met haar managementsbureau Advan tage hebben we zelfs een late start aangevraagd. Ik vind ons nog niet de grote favoriet voor de landstitel, maar we beginnen in ie der geval wel lekker." Rottier ontbrak woensdag in de thuiswedstrijd tegen Heerhugo waard. Maar ook zonder de top-100 speelster had Amstelpark nauwelijks weerstand. De organisator van de play-offs, regerend landskampioen Popeye GS, stelde deelname aan het kruisingsweekeinde vrijwel veilig door in Apeldoorn met 4-2 te winnen van De Manege. Het Haagse Thor RW, De Mets uit Scheveningen en het Apeldoornse De Manege zullen komend weekeinde moeten uit maken welke twee ploegen zich in het kruisingsweekeinde van de eredivisie tennis mogen meten met Amstelpark en Popeye GS. De op de derde plek staande Hagenaars hebben op papier de aller beste uitgangspositie, maar stuiten in het dubbelprogramma van zaterdag en zondag uitgerekend op de twee concurrenten voor de twee resterende plaatsen in de play-offs. De Mets en De Manege kunnen daarnaast de opgelopen achterstand op de Hagenaars goed maken door ruime zeges op het vrijwel gedegradeerde Heer hugowaard. Uitslagen: Halfweg-De Mets 2-4, Thor RW-Zandvoort 5-1, Amstelpark- Heerhugow. 6-0, De Manege-Popeye GS 2-4. Stand: Amstelpark 5-10 (26-4), Popeye GS 5-8 (22-8), Thor RW 5-7 (19- 11), De Manege 5-6 (17-13), De Mets 5-2 (10-20), Zandvoort 5-2 (7-23), Heerhugowaard 5-0 (4-26). Hengelo - Koen Leenhouts, de jeugdschaker van SVWZV uit Oostburg, blijft uitstekend presteren tijdens het open nationaal kampioenschap voor de jeugd in Hengelo. In de D-groep (tot en met 12 jaar) staat hij na 7 ronden op een fraaie gedeelde tweede plaats met een score van 5V2 punten. Alleen aan de leiding in die groep gaat Frank Erwich met een score van 6 punten. De overige Zeeuwen, Peter Kalisvaart (Landau Axel), Christiaan Cevaal,. Henrik Westerweele (beiden Koudekerke), Olga Gom- mers (Terneuzen) en Veerle Leenhouts (SVWZV), moeten tot nu toe met een bescheiden klassering genoegen nemen in de B-groep (tot en met 16 jaar). Door Henk van de Voorde Philippine - Vrijdag 11 augustus om 18.00 uur gaat het 13e Vierdorpen-tennistoernooi van start. Het evenement staat niet alleen bekend om zijn boeiende partijen, maar tevens om zijn ambiance. TENNIS De regionale tennistopper Boas Bierings van TV Hoek is zowel in het dubbelspel (met P. Freijser), als in de mixed (met Elly van Ta- tenhove aan zijn zijde) vertegen woordigd. In de mixed is Bierings als eerste geplaatst. In het dub belspel 'slechts' als tweede. Een andere sterke Bl-speler, Dethlef Pieters uit Vogelwaarde (met T. Lammertijn) is namelijk voorzien van plaatsingsnummer één. De deelnemende clubs in het Vierdorpen-toernooi zijn Philten (Philippine), TV Hoek, Vogel vlucht (Vogelwaarde) en TV Zaamslag. De tennisclubs nemen bij toerbeurt de organisatie op zich. Met dien verstande dat er telkens een hoofdorganisator is en een assisterende club. Deze laatste ligt dan geografisch het dichtst bij de hoofdorganisator. Deze jaargang krijgt Philten tra ditiegetrouw assistentie van TV Hoek. Het aantal deelnemers bedraagt 355 en er worden 416 partijen ge speeld. Het spektakel van de vier Zeeuws-Vlaamse tennisclubs groeit daarmee nog steeds. Op werkdagen wordt er gespeeld van 18.00 uur tot 22.30 uur en in de weekends gedurende de hele dag. Geestelijke vader cq. oprichter van het Vierdorpen-toernooi is Hans van den Akker. Als lid van Philten is het dan ook niet ver wonderlijk dat hij dit jaar de wedstrijdleider is. „De opzet is de mensen zoveel mogelijk te laten spelen met een vriendschappelijk doel. De enkelpartijen worden op de gebruikelijke tennis-schema's, zoals Cl en Dl, gespeeld terwijl de dubbels op A- en B-schema's worden gespeeld. Alles inclusief verliezersronde. Het toernooi is ontstaan uit de onderlinge vriendschappelijke ontmoetingen die op den duur een te zware be lasting voor de agenda vormde. Dit jaar hebben we elke avond een landenthema met toepasselij ke etenswaren en een attractie. Zaterdag 19 augustus is er een feestavond bij Philten voor alle deelnemers met live muziek en speenvarken aan het spit," aldus Van den Akker. PLAATSINGEN MANNEN ENKELSPEL C/B: vier poules van drie. Vervolgens afvalschema. Favorieten Roctus, Van de Starre, en Magito. Dl: 1. Jan No uwen, 2. Meivin van Amersfoort, 3. Huib Haarmans, 4. Huib van den Akker. D2: 1. Guust de Schepper, 2. M. de Zeeuw, 3. Walter Kaars, 4. C. Cupi do. DUBBELSPEL 1. Pieters/Lammertijn, 2. Bie- rings/Freijser, 3. Hamelink/Van Kerkvoort, 4. Van Dam/Vink. VROUWEN ENKELSPEL C/Dl: twee poules van vier. Favorie ten Esther de Bat en Marijke Ver- vaet. D2: 1. L. Tissink, 2. G. Bonte. DUBBELSPEL A: 1. Clement/Geuze, 2. De Kort/De Schepper. B: 1. Steenbergen/Naerebout, 2. Al- bicher/Van de Winckel. GEMENGDDUBELSPEL Schema A: 1. Van Tatenhove/Bie- rings, 2. Van Dam/Vink, 3. De Vries/Guilliet, 4. De Jong/Van Kerk voort. Schema B: 1. Dekker/De Kort, 2. Vervaet/Guilliet, 3. De Raaff/Vereg- gen, 4. De Nijs/De Nijs. Sjaak Luteijn, die de sterkste was op en rond camping De Napoleonhoeve. FOTO WIM KOOIJMAN Van onze atletiekmedewerker Breskens - Aan de reeks over winningen die Sjaak Luteijn deze zomer boekte kwam vo rige week in Zuidzande even een einde. Het bleek slechts een pitstop, want op en rond camping de Napoleonhoeve was hij opnieuw de sterkste. ATLETIEK In de beginfase was het Frank Verschorre die Luteijn probeerde te verrassen met een snelle ope ning. De inwoner van Breskens kreeg slechts een honderdtal me ter van Sjaak Luteijn die een drachtig samenwerkend met Pe ter Jansen dan ook na ruim 5 van de af te leggen 9.4 kilometer de vroege vluchter bij de kladden pakten. Verschorre klampte nog wel even aan, maar had zich duidelijk ver keken op het gevarieerde par koers met zijn vele klimmetjes en rul zand. Met nog drie kilometer te gaan was het dan ook duidelijk dat de strijd om de zege zou gaan tussen het duo Jansen/Luteijn. Luteijn nam duidelijk het initia tief maar iedere week sterker lo pende Terneuzenaar gaf zich niet snel gewonnen. Met nog een kleine twee kilome ter te gaan versnelde de Oostbur ger tijdens een afdaling voor de zoveelste maal en moest Jansen toch overgaan tot capitulatie. Sjaak Luteijn won daardoor zijn vierde zomerloop in een tijd van 33 minuten en 9 seconden. Jansen legde op 15 seconden beslag op een verdienstelijke tweede plaats. UITSLAGEN Vrouwen, 9.4 km: 1 Ingrid Cauwels (Belgie) 36.30, 2. Waltraud Glasmscher (Duitsland) 45.45. Mannen, 9.4 km: 1. Sjaak Luteijn (Oost burg) 33.09, 2. Peter Jansen (Terneuzen) 33.24, 3. Frank Verschorre (Breskens) 34.16, 4. Fons Warrens (Kloosterzande) 34.55, 5. Cor Koekkoek (Axel) 35.18, 6. George de Block (Terneuzen) 35.40, 7. Ron Goossen (Cadzand) 35.46, 8. Erwin Camphens (Belgie) 36.06, 9. Eric van Nevele (Belgie) 36.21, 10. Jan de Jonge (Terneuzen) 36.25. Meisjes, 1600 mtr.: 1. Kayleigh de Block (Oostburg) 6.50. Jongens, 1600 mtr:: 1. Martin Lensen (Oost-Souburg) 5.56, 2. Dennis Blom (Breda) 6.09, 3. Gert-Jan Lauret (Oost burg) 6.15, 4. Marino Rodrigo (Hulst) 6.22, 5. Jeroen van Belzen (Vlissingen) 6.25. Vrouwen, 4.7 km.: 1. Ingrid Verheije (Breskens) 21.32, 2, Marian de Wachter (Belgie) 22.30, 3. Evelien Hubregtse (Nieuwvliet) 23.47. Mannen, 4.7 km.: 1 Ton Luiken (Den Bosch) 16.15, 2. Heinz-Peter Lauret (Oostburg) 17.17, 3. Arno Herrewegh (Hulst) 17.18,4. Jan van de Linde 17.38, .5. Ronald van Hijfte (beiden Oostburg) 18.20,

de Stem | 1995 | | pagina 11