oosevelthotel wordt verpacht liendaagse van smaak en vermaak A Oostburg is weer klaar voor de '24 uur' POLITIE rapport DUIVEN sport PLAATSELIJK nieuws vertrek asielzoekers weer oorspronkelijke functie C3 Auto gestolen Tegen paal Luidsprekers weg Gewonde bij ruzie café Achtervolging terreinwagen Zakkenrollerij Fietsers botsen Controle op snelheid Opgepakt .xjJ $TEM ZEELAND lernationale Kunst- en Antiekbeurs in Knokke viert jubileum bouwbedrijven I f'art om 13.30 uur op bedrijf van de familie Tuinders op de bon EDRÜF A.S.V.O. B.V., j^VERS B.V., BUURON en L300 ran 2.000,- DONDERDAG 3 AUGUSTUS 1995 Axel - Gisternacht is vanaf een parkeerplaats in de Axelse wijk Zonnemare een personen auto gestolen. Het voertuig, een goudkleurige Opel Kadett, voorzien van het kenteken- nummer JH-FE-70, is eigen dom van een 30Tjarige man uit Axel die hiervan aangifte deed. Cadzand Bad - Gistermorgen omstreeks half zes raakte op de Boulevard De Wielingen een 19-jarige automobilist uit Rot terdam door onbekende oor zaak de macht over het stuur kwijt. Hij kwam tot stistand te gen een lantaarnpaal en een betonnen blok. Daarbij werd zijn personenauto zwaar be schadigd. Cadzand Bad - Een 19-jarige man uit Mönchengladbach (D) deed gisteren bij de politie in West-Zeeuws-Vlaanderen aan gifte van diefstal van twee luidsprekers. Die werden uit zijn personenauto ontvreemd toen het voertuig stond gepar keerd aan de Vlamingpolder te Cadzand Bad. Domburg - Bij een ruzie in een café in Domburg is gisternacht omstreeks één uur een 18-jari ge man uit Domburg gewond geraakt. Hij liep ernstige snij- wonden op aan het gezicht en de nek. De dader van de steek partij, een 18-jarige inwoner uit Zaandam, is aangehouden en ingesloten. Goes - De politie op Zuid-Be veland heeft dinsdagavond na een achtervolging de bestuur der van een die dag in Brou wershaven gestolen terreinauto van het merk Toyota, waarde circa 35.000 gulden, tot stop pen gedwongen. Dat gebeurde op de Deltaweg te Goes. De be stuurder en nog een inzittende slaagden erin via een boom gaard te ontsnappen. Het voer tuig is eigendom van een 43-ja- rige inwoner uit Altena (D). Oostburg - Een 35-jarige man uit het Duitse Kelmi deed bij de politie in Oostburg aangifte van zakkenrollerij. De man liep gisteren rond het middaguur over de Nieuwstraat te Oost burg en werd beroofd van zijn portemonnee die in zijn broek zak zat. Oostburg - Bij een botsing op het fietspad gelegen langs de Oude Haven raakten dinsdag avond twee fietsers gewond. Een 16-jarige jongen uit Oost burg hield niet voldoende rechts en kwam in botsing met een 26-jarige fietser uit Zuid- zande. De Oostburger liep hier bij een sleutelbeenbreuk op. De man uit Zuidzande werd ge wond aan het hoofd. Beiden werden ter plekke door een arts behandeld. Sas van Gent - De politie in Zeeuws-Vlaanderen hield dinsdagmiddag in samenwer king met Veilig Verkeer Neder land op de Zandstraat te Sas van Gent een snelheidscontro le. Van de 710 gecontroleerde voertuigen reden 93 bestuur ders harder dan de maximum toegestane snelheid van 50 ki lometer per uur, met als hoogstgemeten snelheid 94 ki lometer per uur. Terneuzen - De politie van Ter- neuzen heeft gisternacht een zestal inwoners uit Den Haag en Scheveningen aangehouden in een door de gemeente op grond van de Algemene Politie Verordening gesloten pand aan de Grenulaan. Proces verbaal is opgemaakt en een van hen, een 25-jarige man uit Den Haag, is ingesloten omdat de Vreemdelingendienst belang stelling voor hem heeft. Terneuzen - De afdeling Zee land van de zondagvliegers hield met 3927 jonge duiven een wedvlucht vanuit St.Witz, hoogste snelheid 1342,00 meter per minuut. ST.WITZ - 1 en 3. Gebrs. Pijcke, Breskens, 2 en 9. K. Wielemaker en zoon, Oost-Souburg, 4. P. de Poorter, Axel, 5 en 6. C. Riemens, Cadzand, 7. J. van Peenen, Oost- Souburg, 8. J. Kools, Cadzand, 10. Comb. Coppens/Baert, Sluis. Kring West-Zeeuws-Vlaande- ren/Walcheren, 2068 duiven, 1342mpm: 1 en 4. Gebrs. Pijcke, Breskens, 2 en 10. K. Wielemaker en zoon, 3. A. du Puy, IJzendijke, 5 en 6. C. Riemens, Cadzand, 7.J. van Peenen, Oost-Souburg, 8. J. van Oostenbrugge, Breskens, 9. J. Kools, Cadzand. ETAMPES - Kring Midden- Zeeuws-Vlaanderen, 411 oude duiven, 1076,16mpm: 1 en 4. E. en L. Breepoel, Hoek, 2. J. en J. P. Nolet, Axel, 3. A. Remorie, Axel, 5 en 7. J. de Mul en zoon, Philippine, 6. Comb. Haak/Delzaine/De Groote, Terneuzen, 8. D. Dobbel aar, Boschkapelle, 9. L. Kerckhae- rt, Hengstdijk, 10. P. Baecke, Westdorpe. Samenspel Hulst/St.-Jansteen, 35 oude duiven, 1059,43mpm: 1. Ed. van Goethem, 2 en 4. J. Verheyden, 3 en 5. Lex. Thijs, allen St.-Jan- steen. Concours Combinatie Biervliet, 98 oude duiven, 1089,36mpm: 1, 2, 4 en 6. J. Lecluijze, 3. A. Neve, 5. B. Neve, 7. H. Neve, 8. C. de Regt en zoon, 9. J. von Hout, 10. Joh. Lip pens. Concoursbond Zuidbeveland, 279 oude duiven, 1117,52mpm: 1 en 8. H. Lacor, 2 en 3. H. Beulens, bei den Kwadendamme, 4. A. Moison, 's-Heerenhoek, 5. P. Willeboer, Kruiningen, 6. J. Steenhard, Goes, 7. P. van Bremen, 's-Heer Arends- kerke, 9. K. Tjarks, Yerseke, 10.A. en D. van Leeuwen, s-Heer Hen drikskinderen. De Snelle Duif Clinge, 25 oude duiven, 1044,70mpm: 1, 3 en 5. Cpmb. De Smet/Van Kerkhoven, 2. P. Bolsens, 4. Comb. Danckae- rt/Van Riel. De Reisduif Philippine,73 oude duiven, 1063,42mpm: 1, 2, 3, 8 en 10. J. de Mul en zoon, 4, 6 en 7. Comb. Rammeloo/Wiskerke, 5. J. Haak, 9. L. Moerman. VZV Hoofdplaat, 74 oude duiven, 1091,81mpm: 1. E. Cornelis, 2, 3, 4, 5 en 8. H. Calon, 6 en 10. A. Ger- naert, 7. B. Thomaes, 9. Mevrouw Martens. Sluiskilse Reisduif, 35 oude dui ven, 1049,69mpm: 1 en 2. B. de Koeijer, 3 en 5. A. Bouchaut en zoon, 4. J. du Puy. Steeds Sneller IJzendijke, 121 ou de duiven, 1078,48mpm: 1. P. de Smet, 2. A. du Puij, 3. Joh. Claeijs, 4. S. Martens, 5 en 8. C. de Putter en zoon, 6. A. P. du Puy, 7. H. Bau- te, 9. M. Rodts, 10. A. Noteboom. Eerste de Beste Schoondijke, 74 oude duiven, 1089,03mpm: 1, 6 en 9. J. de Poorter, 2 en 4. A. Steurrijs en zoon, 3 en 8. P. Cornelis, 5, 7 en 10. E. de Wever. Nog Sneller Breskens, 66 oude duiven, 1126,22mpm: 1, 4, 5 en 10. L. van de Wege, 2, 3, 6, 7 en 8. H. Mookhoek en zoon, 9. C. van Drie en zoon. Strijd in Vrede Groede, 44 oude duiven, 1030,42mpm; 1. A. Beun, 2. Comb. De Zutter, 3 en 5. G. Dusarduijn Gzoon, 4. H. Simpel aar. De Getrouwe Duif Cadzand, 46 oude duiven, 1105,76mpm: 1 en 2. C. Riemens, 3 en 5. D. van Kerkho ven, 4. A. Duininck. Samenspel Aardenburg/Eede, 35 oude duiven, 1078,66mpm: 1, 2 en 3. O. van Quekelberghe, 4, A. De- zutter, 5. A. Robesin. CC West-Zuid-Beveland, 58 oude duiven, 1057,44mpm: 1, 3 en 5. A. Moison, 's-Heerenhoek, 2. P. van Brenen, 's-Heer Arendskerke, 4,6, 9 en 10. C. Hermes, Lewedorp.7. Th. Hoondert, 8. A. Geluk, beiden Heinkenszand. De Eendracht Terneuzen, 216 jon ge duiven,1083,50mpm: 1, 2 en 4. Comb. Van Eijk/Den Exter, 3. J. Peeman, 5. Comb. Haak/Delzai ne/De Groote, 6. W. van de Weege, 7 en 8. Jac. Wisse, 9. Comb. Bos/Westeinde, 10. J. Verplanke. Samenspel Aardenburg/Eede, 84 jonge duiven, 1066,77m-m: 1. P. Dierikx, 2. O. van Quekelberghe, 3. E. Rijkaert, 4, 7 en 8. N. Dhondt, 5. O. de Vriend, 6 en 10. C. de Cock, 9. J. van Ommen. Concoursbond Zuid-Beveland, 1714 jonge duiven, 1126,93mpm: 1 en 9. L. de Putter, Goes, 2. J. Steenhard, Goes, 3 en 7. Sj. van Eykeren, 's-Heerenhoek, 4. P. Pie- ters, Lewedorp, 5 en 6. D. Hille- brand, Goes, 8. H. van de Linde, Zierikzee, 10.A. en D. van Leeu wen, Goes. CC West-Zuid-Beveland, 460 jon ge duiven, llll,87mpm: 1, 3 en 10. Sj. van Eykeren, 'S-Heerenhoek, 2. P. Pieters, Lewdorp, 4. J. Bay- ens, 's-Heer Arendskerke, 5. P. de Waart, 's-Heerenhoek, 6. Me vrouw De Jonge, 's-Heer Arends kerke, 7. D. Rijk, 8. J. van 't Weste inde, 9. J. van Maldegem, allen Heinkenszand. De Postduif Heikant,220 jonge duiven, 1034,17mpm: 1, 2 en 7. Mevrouw De Feijter, 3. A. de Vliegher en zoon, 4 en 5. Cl. Tjui, 6. Ch. de Beule, 8, 9 en 10. Em. de Beule. De Snelle Duif Clinge, 161 jonge duiven, 1030,57mpm: 1, 4, 5 en 8. Is. Merckx, 2 en 3. P. Sturm, 6 en 7. Comb. Danckaert/Van Riel, 9. G. de Letter, 10. J. van Goethem. De Reisduif Philippine, 173 jonge duiven, 1086,90mpm: 1, 2 en 8. O. Haers, 3. T. en W. de Bruijn, 4, 5, 6, 7 en 10. Comb. Rammeloo/Wisker ke, 9. J. Cornelis. VZV Hoofdplaat, 234 jonge dui ven, 1099,42mpm: 1, 2, 5, 6 en 7. H. Calon, 3. E. Cornelis, 4. J. Tem merman, 8. C. Krocké, 9. Th. de Ruysscher, 10. B. de Poorter. Steeds Sneller IJzendijke, 185 jon ge duiven, 1090,60mpm: 1. M. Kuijl, 2 en 4. F. Dieleman, 3. G. de Boevere, 5 en 9. P. de Smet, 6 en 10. S. Martens, 7. A. Plasschaert, 8. Comb. Dellaert. De Getrouwe Duif Cadzand, 157 jonge duiven, 1125,76mpm: 1. D. van Kerkhoven, 2. C. Riemens, 3. Patrick Vasseur, 4. G. Schrier, 5 en 8. M. de Lijser, 6. J. de Mey, 7. A. Duininck, 9. Aart Vasseur, 10. J. Kools. Recht voor Allen Sluis, 43 jonge duiven, 1057,47mpm: 1. H. ten Hoor, 2. V. van de Broecke, 3 en 4. G. Tanghe, 5. Comb. Cop pens/Baert. Terneuzen - De afdeling Zee land van de zondagvliegers hield met een deelname van 1061 oude duiven een wed vlucht vanuit St.-Witz, hoogste snelheid 1372,94 meter per mi nuut. ST.WITZ - 1, 3, 4 en 6. J. Kools, Cadzand, 2. J. van Peetten, Oost- Souburg, 5. M. Buijsse, Oostburg, 7. J. de Smet, Oostburg, 8. K. Wie lemaker en zoon, Oost-Souburg, 9. J. de Mey, Cadzand, 10. D. van Kerkhoven, Retranchement. QUIEVRAIN - De Snelle Duif Clinge, 112 jonge duiven, 1223,42mpm: 1. C. van Landeg- hem, 2. J. van Goethem, 3. R. van Gaever, 4 en 10. A. van de Brande, 5 en 6. P. Goosens, 7 en 8. D. van de Bergen, 9. E. Pauwels. STUS 1995 vanaf 36.645,-. Op de vangt u een prijsvoordeel hatchback 1.8 GLi een latchback GLSi een prijs- j Galant sedan GLSi vanaf verslaggever elizen - Het Rooseveltcentrum krijgt .et vertrek van de driehonderd asiel- *S!s weer de functie van hotel. Chur- Beheer BV, de huidige eigenaar van .uw aan de Peter van Anrooylaan Sienteel in onderhandeling met een Ljigde die het hotel wil pachten. seheersgroep had twee jaar geleden het Ljjlhotel al verpacht. Volgens C. Tieleman |de groep zit verkoop van het Roosevelthotel niet in het vat. „Er is momenteel geen enkele bank die geld wil steken in horeca. De markt is momen teel slecht. Vandaar dat verpachten de enige moge lijkheid is." Het is de bedoeling dat het Roosevelthotel in okto ber weer als hotel gaat draaien. In het hotel komen ook dertig verhuurappartementen. Er moet nog het een en ander gebeuren om het gebouw weer als ho tel te laten draaien. „Het ministerie van WVC betaalt het grootste ge deelte van de renovatie. Dat is ook in het contract vastgelegd," aldus Tieleman. De afbouw van het asieizoekerscentrum in het Roosevelthotel is momenteel in volle gang. De laat ste asielzoeker verlaat het centrum op 31 augustus. De directie van het centrum streeft emaar tien asielzoekers per dag in andere asielzoekerscentra, in andere gemeenten in Nederland te plaatsen. De 35 medewerkers moeten op zoek naar een andere baan. De hele maand september wordt besteed aan het verwijderen van de inventaris. Tevens wordt het ge bouw weer geschikt gemaakt voor de hotelfunctie. Het Rooselvelthotel heeft gedurende twintig maan den als opvang voor asielzoekers gedraaid. Oor spronkelijk was afgesproken dat de opvang van asielzoekers maar voor drie maanden zou zijn. Maar de Terneuzen se gemeenteraad stemde twee keer in met een verlenging van de termijn. De laatste keer stelde de raad daarbij echter als dwingende voor waarde dat het contract na september van dit jaar niet meer verlengd zou worden. Om die reden heeft het Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA) af gezien van het opnieuw indienen van een verlen- gingsverzoek. Het dagelijks gemeentebestuur maakte de minister al eerder duidelijk dat de accommodatie niet ge schikt was voor een nog langer durend verblijf van asielzoekers. lalant hatchback GLi vanaf 45.695,-. En van al deze Sculptuur van Kefas Muunga uit Zimbabwe. eeuws Chinees cabinet. Ook mo derne schilderijen en beelden maken deel uit van de expo. Een van de speciale onderdelen is de tentoonstelling Zimbabwe Stone Sculpture. In Afrika be staat een eeuwenoude traditie van beeldhouwen, die heel nauw verbonden is met religie, levens patroon en cultuur. Veel van die inheemse cultuur ging verloren door de kolonisatie. Tegelijker tijd had het christendom zijn in vloed op de vormgeving. Jonge kunstenaars, met name in Zim babwe, zijn echter weer aan het werk gegaan met de oude vor men. Ontdaan van-alle westerse invloeden zoeken ze de ziel van de steen die ze kappen en komen zo tot de 'Shona-kunst': geboren uit gevoel, gevormd in steen, soms figuratief, dan weer ab stract. De Imperial Garden, een oosterse tuin met veel water, is een ander nieuw element. Het water is een belangrijk onderdeel, als sym bool van alle leven. In het water zwemmen Kois (een Japanse kar persoort). Ze belichamen onster felijkheid, mannelijkheid en de liefde. De honderden kleurva- riëteiten waarin de vis voorkomt sluiten aan bij de rode laklagen van de authentieke Chinese meu bels die door een Luxemburgse antiquair in de tuin zijn ge plaatst. In combinatie met de tuin is werk te zien van de Italiaanse kunste nares Gisèle Vacca, naast de vita le bronzen en marmeren beelden van de Nederlandse kunstenaar Jits Bakker. Van de laatste is ook werk te zien op de Beeldenwan deling, in gezelschap van monu mentaal werk van gerenommeer de kunstenaars als Alberic Col lin, Raymond de Meester en Hen ry Lannoye. De beurs is dagelijks open van 15.00 tot 21.00 uur. De entree bedraagt 250 Belgische francs. s van Gent I0ELEN - In zaal St.-Albert werd een sjoelwedstrijd gehouden Ittaantien personen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Belviso, iavrow Elegeert, 3. mevrouw Van Hoeke. SlxAiyuNs 'Hl; - - Hogeschool Rotterdam en omstreken, studierichting £*sche bedrijfskunde. Ingenieur Industrial Sales: O. van Hae- lorpe. ^ursie naar :#'°gische K verslaggever >biirg - Zeeland Stu- Mrum in Aardenburg donderdag 17 augustus vcursie naar drie Zeeuw- logische landbouwbe- De excursie is be- Jvoor landbouwers die SSe in deze produktie- oben. I® bet studiecentrum is er K,Voor telers om biologisch produceren omdat steeds ®ns® vragen naar biolo- .jWodukten. Daarnaast is bekend dat biologi- |M w Soe(d mogelijk is pijv^ "''geruste Zeeuwse leuiOostkapelle. Ml W®t'en twee bedrijven 1,1 West-Zeeuws-Vlaan- q„. ;-:let bedrijf van de fa- fit u, IJzendijke en het n de familie Haverbe- eigen bijdrage H excursie bedraagt dertig Van onze verslaggever Steenbergen - Vijf tuinders uit de regio Steenbergen hebben een proces verbaal gekregen, omdat ze in strijd met de Bestrijdingsmidde lenwet hebben gehandeld. Dat meldt de politie in het rapport 'Evaluatie project bestrijdingsmiddelen'. Het project behelsde onder meer een controle op nale ving van de wet. Die werd uitgevoerd tussen 6 februari en 31 maart van dit jaar. De politie maakte de resultaten gisteren bekend. Politie en AID gingen bij 93 bedrijven uit deze regio langs. De controle richtte zich op bezit van verboden bestrij dingsmiddelen, zoals DDT, en de opslag van landbouw gif- Voordat de controle werd uitgevoerd, waren de 583 landbouwbedrijven in de re gio door middel van een brief op de hoogte gesteld van het project. Door Ronald Verstraten Knokke (B) - Gebeeldhouwde paarden lopen over het om slag van de beurscatalogus, in de richting van de rug. Dat maakt nieuwsgierig. En jawel, hoor. Op de achterkant lopen ze gewoon door. De sculptuur, van Ronald de Winter, is te zien op de Beeldenwandeling. Een vast, maar dit jaar verder uitgebreid onderdeel van de Kunst- en Antiekbeurs in Knokke. De beurs wordt van 5 tot 15 au gustus gehouden in cultureel cen trum Scharpoord, op een boog scheut afstand van de Zeedijk Al- berstrand in Knokke. Het is de twintigste editie en dat wordt ge vierd met enkele speciale onder delen. Ongebruikelijk is bijvoorbeeld al de opening, want voor het eerst is er muziek. De Amerikaanse cla- vecinist Don Angel verzorgt van avond om 19.00 uur het opening sconcert. Oorspronkelijk gestart als klas sieke antiekbeurs, is de tiendaag se 'combinatie van smaak en ver maak' uitgegroeid tot een evene ment voor zowel kijk- als koop lustige kunstliefhebbers. Anti quairs, galeries en kunsthande laars uit België, Nederland en Frankrijk laten kunstschatten zien in een dertigtal stands. Kwa liteit staat daarbij voorop, daags voor de beurs streng gecontro leerd door een onafhankelijke commissie van conservators en kunstwetenschappers. Ze laten hun ogen glijden over et nische kunst uit Burkina Faso, Nigeria of Peru, schilderijen van Hollandse meesters, Russische en Perzische wandtapijten en aller hande juwelen en glaswerk. Meu bels zijn er uiteraard ook, met een Vlaamse koffer en een Hol landse kast uit de Renaissance als pronkstukken, naast een commo de uit de tijd van Lodewijk de Vijftiende en een negentiende 'De Olympiade danseres' van Jits Bakker is te zien op de Beeldenwandeling. FOTO'S CAMILE SCHELSTRAETE 1995. Bonusbedragen zijn incl. BTW. jssenheim, 02522-66111. 58. Van onze correspondent Oostburg - Oostburg is weer gereed voor de 24 uur, het fietstrimgebeuren dat morgen vanaf 20.00 uur tot en met za terdag 5 augustus 20.00 uur op stapel staat. Geboren uit de koker van Frans Quadekker tijdens het 'pakken van een pint' is men nu aan de 22e edi tie toe. De formule die men destijds in elkaar draaide bleek een gouden greep, want er is eigenlijk op het sportieve vlak nog niet zo heel veel veranderd. De trimrondes, afvalkoersen, individuele en ploegentijdrit zitten nog steeds in het programma. Vorig jaar kwam daar de sprint bij en die bleef ge handhaafd. Weggevallen is de Australische achtervolging, die werd vervangen door een tweede ploegentijdrit. Nieuw is ook dat de ploegleiders dit jaar een keer een joker in kunnen zetten. Hebben ze op een onderdeel optimale kansen dan kunnen ze die benutten. Op die manier hopen de organisatoren de spanning nog wat op te voeren zodat pas tijdens de laatste klas sementsproef over winst en ver lies wordt beslist. In totaal hebben zich zestien mannen- en twee vrouwenploe- gen aangemeld. Ploegen die elk uit vijf deelnemers bestaan. Adri Jansen, voorzitter van de 'Stich ting 24 uur', die voorts bestaat uit Hans de Graaf, Ellen Buysse, Benny Cauwels, John de Back, Eric Fijnaut en Johan Renique: „Er hadden inderdaad wel wat meer ploegen kunnen zijn. In de topjaren waren dat er ruim der tig. Waar het aan ligt, ik zou het niet weten. Het is een algehele tendens in het wedstrijdfietsen, kijk maar naar de KNWU en trimkoersen. Jammer, want de wielersport is als kijksport toch nog altijd een van de mooiste. stilaan al aan onze 25e editie. Dan is de rondweg gereed en kunnen we wellicht wat parcours betreft een andere weg inslaan. Over dat jubileum wordt in ons comité al nagedacht want de 24 uur is ondanks dat de belangstel ling van de renners wat terugvalt springlevend." De miss die gedurende de 24 uur de renners voor hun prestaties zal huldigen is de 25-jarige Samina de Wever uit Breskens die haar debuut maakt. Dat doet onge twijfeld burgemeester J. Kruize, die het startschot vrijdag zal los sen, niet. Het gaat daarna om de vele premies en de Wim Hen- driks-en Frans Quadekkerboka- len. PKOGRAMMMA VRIJDAG 4 AUGUSTUS 19.45 uur: opening. 20.00 uur: voor stellen ploegen en officiële start. 20.30 uur: eerste trimronde. 21.00 uur: wedstrijd oud-renners met on der meer Cees Bal, Willy de Bos- scher, Rudy Matthijs, Wim du Bois en Frank Hoste. 21.30 uur: eerste af- valrit. 22.00 uur: koers vrouwen en mannen (niet meetellend voor klas sement). 22.30 uur: tweede trimron de. 23.00 uur: neutralisatie. ZATERDAG 5 AUGUSTUS 09.00 uur: tweede afvalrit. 09.30 uur: derde trimronde 10.00 uur: indivi duele tijdrit. 11.00 uur: derde afval rit. 11.30 uur: vierde trimronde. 13.00 uur: sprint. 14.30 uur: vierde afvalrit. 15.00 uur: ploegentijdrit. 15.30 uur: neutralisatie. 16.30 uur: koers vrouwen (niet meetellend voor klassement). 17.00 uur: koers man nen (niet meetellend, voor klasse ment). 17.30 uur: vijfde afvalrit. 18.00 uur: vijfde trimronde. 18.30 uur: ploegentijdrit. 19.00 uur: zesde trimronde. 19.30 uur: sluitingskoer- sen (niet meetellend voor klasse ment). Aangemelde ploegen: Polderhuis (België), team Oppelaar (Amster dam), Santens Sport (België), Den Dekker Grenen (Oostburg), De Schelde (Cadzand), Creatief (Oost burg), TC Salboemel (Zaltbommel), Voss Chemie (België), Internationaal (Nieuwvliet), De Smet (Oostburg), Polderhuis Vastgoed (Oostburg), De Vijf Weeghen (Nieuwvliet), Jopie (Sluis), Witte/Boussen/De Bruin (Terneuzen), Markt 15 (Oostburg) en DSV (Draaibrug). ns kenteken versies. rsonenauto's valt momenteel .halen. Ook is er het nodige u kiest voor een nieuwe mheid van de 50.000ste(!) Nederland, nu de Mitsubishi met 2.000,- aan gratis Of de helft con- ij de Mitsubishi eigen karakter. ian gi»»" mitsubishi motors Sugar Lee Hooper. Zij treedt r Laat ons echter niet klagen want de afgelopen jaren gaven op spor tief vlak toch duidelijk weer een opgaande lijn te zien. Eveneens qua publieke belangstelling mochten we niet klagen." Is de formule aan weinig veran dering onderhevig geweest, fi nancieel is er wel wat gewijzigd. Draaide men in de beginjaren met een begroting van een drie mille, nu ligt er een begroting die daar het tienvoudige van is. Naast het sportieve, waarin de ploegen weer de volledige 24 uur moeten volmaken (de afgelopen jaren lag het 's nachts plat, maar dan is het volgens Jansen geen 24 uur meer) is er weer een keurig omlijstingsprogramma in elkaar gedraaid want men zoekt er is er nog steeds in geslaagd om een to taalprogramma aan te bieden waarbij uiteraard het accent op ngenavond op. het fietsen blijft liggen. Grote blikvangster in het totaal pakket is zangeres Sugar Lee Hooper. Zij begint haar optreden in de speciaal op het Ledelplein geplaatste tent op vrijdag om 23.30 uur. Vanaf 21.00 uur treedt dan de Torpedo Show Band In de tent op, terwijl zaterdag de fan fare De rustende moeders uit Bel gië voor het muzikale gebeuren zorgdraagt. Dit tussen 17.00 en 20.00 uur. „De kleinste fanfare met het grootste volume," zo geeft Jansen wat mysterieus te kennen. Weg gevallen als omlijstingnummer is de Premieloop op de zaterdag middag. „Dat zagen we als co mité niet meer zitten," geeft hij te kennen. Tevens zal er in Oost burg buiten de competentie van de Stichting een braderie worden gehouden. Jansen: „We denken agon. Nu met een prijsvoor- ilen van 1.500,- en op de 2.250,-. Hierdoor wordt adellen nu vanaf 49.995,-. (.000,- bonus-cheque af. Het deque af! (itsubishi Space Runner. met een prijsvoordeel an 1.900,-, waardoor de vanaf 43.995,- en van 14.745,- wordt. En van al jnus-cheque af. Dit aanbod

de Stem | 1995 | | pagina 19