KLM zoekt heil in buitenland Itoxtcl Philips-concern verdubbelt winst Politie Kreta twijfelt aan overval op Hoogerheidenaren Zenica, een stad van vluchtelingen r special Mazowiecki weg als YN-rapporteur Kroatische aanvallen om belegerd Bihac te helpen Onderzoekers VS melden ontdekking blankheids pik extra bol GRATIS dagelijks VERS bereid ijs •ogramma et Groene Kleed Bezorgdheid over (jekenhuis-zorg iLont in kruitvat Rotterdam brandt' EHANG - GLAS HAP ZONWERING Commandant meent dat tweetal 'tragisch ongeval' met de scooter heeft gehad President Bouw wil tweede aanvlieghaven vanwege groeibeperking Schiphol 'arijs: toch acht kernproeven avorieten bij NK ;olf laten het afweten Extra marechaussees Kop Schiphol panier bezorgd om nabestaandenwet Meer ergernis over tv-reclame 'Hilversum' zwijgt jjoor stroomstoring Gevaar Voorliefde voor vlees Zomer-Gid Pool protesteert tegen 'falend beleid in Bosnië' Over eerste zes maanden in 1995 Boris Jeltsin geeft directeur van ziekenhuis ontslag 3AG 27 JULI 1995 D4 aankoop van een Straciatella ijsje Tegen inlevering van --"ilöLsT deze advertentie al- w leen op vrijdag 28 jul, PETRUsAtf PAULUS 8 "710311 000218' VRIJDAG 28 JULI 199E haar al die landgenoten op RTL5 afstemmen. L5, 22.25 uur, Nederland- zesdelige Vara-serie Het I oene Kleed doorkruist de ko- nde weken Nederland. De mburgse heuvels, de Bra- ntse zandgronden, het rivie- igebied, de venen in Utrecht Overijssel, de zware Zeeuw- klei en tot slot de duinen, ie springen we met onze na- I om en hoe hangt über- upt de vlag ervoor? Op zulke igen geeft Ivo de Wijs ant- ord. Het Groene Kleed geeft :icht in de beleidsplannen n de overheid en laat zien hoe itanties als Natuurmonumen- de Provinciale Landschap- n en Staatsbosbeheer met de tuurgebieden omgaan, eerste aflevering, die Hoog- unt der lage landen heet, :ait om Limburg en de das. ederland 3, 17.35 uur, Ne- I rland 1) lJ5e JAARGANG tólburg/Terneuzen - Er is grote jgorgdheid over de kwaliteit de zogeheten 24-uurszorg het Antoniusziekenhuis in itburg. Het Oostburgse raads- A, Heijboer (Dorpsbelangen Toerisme) trekt hierover aan bel bij het college van B en W. hem zouden patiënten jtstreeks naar ziekenhuis De |onte in Terneuzen worden ver- jd. ZIE ZEELAND - C1 jilterdam - „Rotterdam is een iiitvat en ik ben bang dat het [otje al brandt," meent een poli- uit die stad. De drug- Jsrlast lijkt door de plaatselijke liloriteiten nauwelijks nog ge- Ijtroleerd te kunnen worden. Jtwoners van de wijk Spangen rricaderen vanavond twee toe- ugswegen naar de buurt. De rsperringen moeten drugtoe- i weren uit de wijk. IZIE BINNENLAND - A4 r LOS EXEMPLAAR: SPANJE (COSTA BRAVA) - MAANDAG T/M VRIJDAG: 350 PTAS. - ZATERDAG: 400 PTAS, BELGIË (BELGISCHE KUST) - MAANDAG T/M VRIJDAG: 37 BFR. - ZATERDAG: 46 BFR. NEDERLAND - MAANDAG T/M VRIJDAG: 1,95 - ZATERDAG: 2,50 de schuldenlast die erop kt. Samen met de blinde tganger Mr. Will en de zwarte toensarbeider Moze besluit na de strijd aan te binden met :risis en de nietsontziende na- rkrachten. lgië Nederlands 2, 22.00- 0) Guardian Amerikaanse lfilm uit 1984. Regie: David ene. Hoofdrollen: Martin en, Tandy Cronyn en Simon nolds. Charlie Hyatt maakt zorgen om zijn gezin omdat appartementencomplex con- t door allerlei tuig wordt be- d. derland 2, 23.20-00.55) tti, sporchi e cattivi Italiaan- peelfilm uit 1974. Regie: Etto- Scola. Hoofdrollen: Nino nfredi, Francesco Anniballi Maria Bosco. Giacinto heerst een jachtgeweer en een :ht humeur over zijn gezin, in een sloppenwijk in Rome zijn twintigen bij elkaar mt. ltsland 1,00.50-02.45) dy 21.15 Peter und Paul, serie 15 Notaufnahme, ziekenhuisserie 15 Nachtshow 24.00 -journal 00.30 ers, comedy 01.00 Married with dren, comedy 01.30 Emergen^, ie 02.20 Murder, She Wrote, mis- i dserie 03.10 llona Christen 04.00 ns Meiser 04.55 Explosiv - Das Ma- in 05.15 EXCLUSIV - Das Star-Ma- TV5 5 06.30 Télématin, ontbijtprogram- i 08.00 Nieuwsflits 08.03 Nieuws .30 Nieuwsflits 08.35 Bibi et ses lis 09.15 Reflets images d'ailleurs, rikaans magazine 10.15 Fa si la anter, muzikaal spelletje 10.40 auwsflits 10.45 Fort Boyard, spelletje .15 Tabou, magazine 12.40 Météo cinq continents 12.45 Nieuws 13.05 'is lumières 13.30 Sous la couvert- literair magazine 14.25 Plat de ré- tance 14.40 Viva, magazine 15.30 maison Deschênes, serie 16.00 ïuws 16.10 Gourmandises 16.25 Bi et ses amis 17.05 La chance au* msons 17.45 Questions pour un ampion, spelletje 18.15 Visions fmérique, magazine 18.30 Nieuws 55 Revue de presse. Persoverzicht .00 Paris lumières, magazine over rijs 19.25 Météo des cinq continents 30 Nieuws 20.00 Jean Delannoy-cy- is: La princesse de Clèves, Franse eelfilm van Jean Delannoy met Jean arais, Marina Vlady en Jean-Frangois ron 21.50 Court metrage beige: La me dans Ie tram, korte film 21.55 itéo des cinq continents 22.00 ïuws 22.30 La marche du siècle, dis- ;sie 24.00 Tell quel, magazine 00.30 euws 01.00 Visions d'Amérique .25 Connaissance de la science .25 Plat de résistance 02.40 Viva 25 Télétexte 04.00 Fort Boyard 30 Tabou JTIE) lan 2 Tel. 076-651377 Tel. 076-148966 1REDA Tel. 076-224375 Door Romain van Damme Neapoli - Politiecommandant Stavros Milakis uit Neapoli gelooft dat de Hoogerheidenaren Marie-Anne de Dooij en haar zoon Michael op Kreta het slachtoffer zijn geworden van een verkeersongeval. Gezeten achter zijn bureau, laat hij merken het relaas over een brute overval niet serieus te ne men. Ruim tien dagen geleden werd het tweetal zwaargewond langs de bergweg naar het vredige Milatos gevonden. Marie-Anne de Dooij verklaarde later dat ze aangevallen en met stenen toegetakeld waren door twee mannen. Van hun bezittingen en de gehuurde scooter waarop het duo het ei land verkende, is tot nu toe nog niets te ruggevonden. „Toch wijst alles in de rich ting van een tragisch ongeval," zegt Sta vros Milakis, die er meteen aan toevoegt niets uit te sluiten. De politiecommandant in het stadje Neapoli heeft het onderzoek voorlopig afgerond en zegt te wachten op de officiële doktersverklaringen. Dat kan nog een paar weken op zich laten wachten. „Daarna bundelen we alle gegevens en fei ten en leggen die voor aan de rechtbank. Die moet dan maar beslissen wat er verder gaat gebeuren. En daarmee wil ik zeggen dat ik nu mijn vermoedens vertel, niks meer. Ik ben op de plek geweest waar het gebeurde. We hebben daar veel gezien en op grond van enkele getuigenissen van een aantal mensen dat het tweetal heeft ge vonden, zeg ik dat we twijfelen aan het verhaal van de vrouw." Dat doet Sabine Vanova niet. „Of beter gezegd, ik neig ernaar om het verhaal van de vrouw te geloven," zegt ze in haar huis in Milatos aan de Kretenzer kust. „Ik ben er inderdaad bij geweest, heb met de vrouw gesproken en heb inderdaad een verklaring bij de politie afgelegd. En eer lijk, ik denk echt dat de politie haar uiter ste best doet om de waarheid boven water te krijgen." Na haar eerste bezoek aan de politie in Neapoli ging Sabine, een Duitse vrouw die met haar gezin al geruime tijd op Kreta woont, terug naar de plek des on- heils. „Toen ontdekte ik wel een aantal za ken die toch vreemd zijn. Dat heb ik de po litie ook verteld en gezegd dat ze eens moeten gaan kijken. Maar sommige din gen worden helaas minder serieus geno- men." „Toen we de ambulance belden, werd er gezegd dat ze al wisten wat er aan de hand was," geeft Sabine als voorbeeld, „dat vind ik vreemd. Dat zou toch betekenen dat er iemand gebeld heeft en vervolgens weg is gegaan. Verder heb ik een olijftak met een zeer scherpe punt op die plek ge vonden. Het zou kunnen zijn, ik zeg het heel voorzichtig, dat ze door die stok een gat in haar achterhoofd heeft opgelopen." VERVOLG OP BINNENLAND - A3 Rustig zomerweer Na een broeierige dag met onweersbuien keert de rust weer terug. Wolkenvelden worden afgewisseld met zon. Later op de dag kan nog een buitje vallen. Parijs - De Franse premier Juppé leeft gisteren gezegd dat Frank- lijk vasthoudt aan het uitvoeren tan acht kernproeven bij het atol llururoa. Eerder meldden Japan- it media dat Parijs bereid zou lijn het aantal voorgenomen tests acht tefug te brengen tot drie of vier. IZIE BUITENLAND - A5 Hilversum - Op Montgomerie na lieten alle favorieten in het [Dutch Open golf het in de eerste afweten. De Amerikaan iHock en de Ier Walton voeren de jst aan na de eerste dag. De Nederlanders Bos, Muntz en Steenkamer hebben nog goede iPerspectieven de cut te halen. ZIE SPORT - B1 [Schiphol - De douane op Schip- moet op korte termijn fiks ■uitgebreid worden. Door de ■scheiding van de reizigers in laensen uit 'Schengenlanden' en luit 'niet-Schengenlanden' is laeer controle nodig. llZIE BINNENLAND - A3 |Den Haag - Een meerderheid in jde Tweede Kamer vreest dat Iversobering van de algemene we- I luwen- en wezenwet grotere fi nanciële gevolgen heeft dan aan hankelijk voorzien. Indien een [weduwe door omstandigheden [poet terugvallen op de bijstand, [leeft zij niets meer aan een aan vullend nabestaandenpensioen. Die wordt immers verrekend met bijstand. IZIE BINNENLAND - A4 [Amsterdam - Nederland ergert ach steeds meer aan televisiere- j'* drie op de vier Nederlan- I ®rs boven de achttien. In 1988 y°nd slechts eenderde van de kij kers de reclames irritant. •ZIE ECONOMIE - A7 Hilversum - Een stroomstoring I 'n Hilversum had gisteren voor J *el Nederland gevolgen. Door lat de elektriciteit gistermiddag "1' minuutjes uitviel, van tien 'oor drie tot vijf voor drie, was er J diezelfde tijdspanne geen ra- 'o en televisie in Nederland. Kapitaalvlucht Door Willem Reijn Seattle De KLM moet haar heil in het buitenland zoeken nu Schiphol van de Neder landse overheid niet verder mag uitgroeien dan tot 44 mil joen passagiers per jaar. De KLM zal in de komende jaren elders in Europa een tweede cen trale aanvlieghaven, een zogehe ten hub, moeten gaan gebruiken om haar positie als luchtvaart maatschappij veilig te stellen. Een luchthaven als Stansted bij Londen kan daar de mogelijk heid toe bieden. KLM-president drs. P. .Bouw zei gisteren tijdens een persbijeen komst in de Amerikaanse stad Seattle geen dreigementen naar de Nederlandse overheid te wil len uiten, maar slechts nuchter te constateren wat de consequenties van de groeibeperkingen voor Schiphol zijn. De KLM Groep moet volgens Bouw doorgroeien naar een marktaandeel van tien procent in Europa tegen zeven procent nu, om als bedrijf te kunnen overle ven in een sterk concurrerende markt. Tegelijkertijd groeit de lucht vaartmarkt met vijf procent per jaar. De rem op Schiphol brengt zo de toekomst van de KLM in gevaar. De concurrentie vliegt vanaf luchthavens als Frankfurt, He athrow (Londen) en Charles de Gaulle (Parijs) die mogen groeien naar aantallen van zestig tot tachtig miljoen passagiers. „Met 44 miljoen passagiers ben je geen mainport,zei Bouw. Hij toonde zich bezorgd dat de status van Schiphol zal verschrompelen tot die van een regionale luchthaven. De bouw van een nieuwe natio nale luchthaven om de positie van de Nederlandse luchtvaart industrie veilig te stellen acht de KLM-topman politiek nauwe lijks haalbaar. Daarom, consta teerde Bouw, zal KLM de groei ook buiten Schiphol moeten zoe ken. VERVOLG OP BINNENLAND - A3 Zonder schaamte zette Ferdi nand Erfmann zijn diepste verlangen in vele vormen op het doek. Hij schilderde krachtige vrouwen met zware armen en dikke dijen. Soms gebruikte hij zijn eigen lichaam als model. Zijn werk is te zien in Dordrecht. zie deel d Vluchtelingen uit Zepa, voornamelijk vrouwen en kinderen, zijn ondergebracht in een tentenkamp nabij Zenica. Door Harald Doornbos Zenica - Tussen de heuvels, de rivier de Bosna en een oude spoorlijn ligt een pri mitief vluchtelingenkamp waar de ruim 1000 moslim-vluchtelingen uit de Oost- Bosnische enclave Zepa tijdelijk worden ondergebracht. Het zijn voornamelijk vrouwen en kinderen die in de plastic tenten bescherming zoeken tegen de brandende zon. De vluchtelingen uit Zepa vormen de nieuw komers in Zenica, een stad die op een steeds duidelijker manier wordt geconfronteerd met de gevolgen van etnische zuiveringen. Want aan het oorspronkelijke vooroorlogse inwo nertal van 120.000 zijn inmiddels al 42.000 vluchtelingen toegevoegd. Het vluchtelingenkamp is omgeven door rol len prikkeldraad, aangezien de Bosnische au toriteiten niet willen dat journalisten de uit geputte vluchtelingen lastig vallen met hun vragen. Toch is er van een dichtbij gelegen zandheuvel duidelijk te zien hoe de vrouwen en kinderen voedsel krijgen uitgereikt en hun schamele bezittingen voor de tenten hebben uitgestald. De enkele mannen die er in de kampen rond- INHOUD 2 KATERNEN De Birinenkrant A2 Binnenland A3/A4 Buitenland A5 Beurs A6 Economie A7 Sport deel B Zeeland deel C Zomer-Gids deel D RTV-programma's D3 Genève (ap/rtr/afp) - De na He verovering van dit veilige voren al vast met de idee d Genève (ap/rtr/afp) - De VN-rapporteur voor de men senrechten in voormalig Joegoslavië, Tadeusz Mazo wiecki, legt zijn functie neer. De Pool neemt zijn ontslag uit protest tegen het feit dat de internationale gemeen schap er niet in is geslaagd de gruwelijkheden in Bosnië een halt toe te roepen. Hij zei niet langer achter het fa lende beleid van de Verenigde Naties te kunnen staan. Vorige week beschuldigde hij de Serviërs van barbaarse wreed heden tegen de bevolking van de moslim-enclave Srebrenica na de verovering van dit veilige gebied. Mazowiecki zei dat hij 'niet langer wil deelnemen aan een fictieve verdediging van de mensenrechten'. Hij beschuldigt de leiders van de internationale gemeenschap van onduidelijkheid en lafheid. Volgens hem staat in Bosnië de hele Westerse beschaving op het spel. In zijn ontslagbrief aan VN-se- cretaris-generaal Boutros-Gha- li zegt Mazowiecki tot zijn be sluit te zijn gekomen na de con ferentie in Londen. Daar legde de internationale gemeenschap zich neer bij de val van Srebre nica en verzoende zich van te voren al vast met de idee dat ook Zepa in handen van de Bos nische Serviërs zou vallen. „Dat was voor mij onaanvaard baar," aldus Mazowiecki. Hij heeft onafgebroken gepleit voor een daadkrachtiger inter nationaal optreden. Als VN- rapporteur botste hij regelmatig met Europees bemiddelaar Da vid Owen over diens plan om Bosnië op te splitsen in drie et nische gebieden. Herhaaldelijk overwoog hij op te stappen. Mazowiecki is premier van Po len geweest en was een voor aanstaand dissident onder het communistische regime in dat land. Vandaag publiceert het gerenom meerde blad Science hun verba zingwekkende ervaringen met een menselijk hormoon dat, da gelijks geïnjecteerd, vetzuchtige muizen in luttele tijd slank maakte. De ontdekking is hier met groot enthousiasme begroet. Weten schappers zijn ervan overtuigd dat minimaal de grondslag is ge legd voor belangrijke nieuwe therapieën tegen vetzucht. Ook denken ze dat de ontdekking de beeldvorming rond vetzucht zal veranderen; van een straf die staat op onmatigheid in een stof wisselingsstoornis die net als sui kerziekte te behandelen valt. De gevonden stof wordt daarom zo indrukwekkend genoemd om dat ze niet alleen succesvol kon worden toegepast op muizen die wegens een genetisch defect vet- zuchtig waren. Ook genetisch normale muizen - sommige ervan alleen maar dik door te veel eten - bleken na een behandeling van twee weken zo'n twaalf procent lichaamsvet kwijt te zijn. De experimenten hebben in to taal maar een maand geduurd, zodat nog niet duidelijk is of het Van onze verslaggever Eindhoven - Philips blijft meer winst maken, ook al begint het de druk van de ongunstige wisselkoersen zwaarder te voelen. Het netto-resultaat over de eerste zes maanden van dit jaar is ten opzichte van 1994 verdubbeld tot 1.327 mil joen. Dit maakte het elektronica concern gisteren bekend. Met een winst van 583 miljoen in het tweede kwartaal van 1995 scoort Philips beter dan de 402 miljoen in dezelfde pe riode vorig jaar. Hoewel het resultaat overeen komt met de gemiddelde prog nose van analisten, konden de cijfers de hoogopgeschroefde verwachtingen op de effecten beurs niet waarmaken. Het aandeel Philips, in de afge lopen weken fors gestegen tot boven de 80 gulden, kreeg een flinke tik van beleggers die hun winst namen. Uiteindelijk bleef het verlies beperkt tot 1,90 of een slot- koers van 78,40. Philips' financiële topman Dudley Eustace waarschuwde gisteren opnieuw tegen al te optimistische groeiverwach tingen ten aanzien van omzet en resultaat voor het gehele jaar. Hij liet een voorspelling achterwege, gegeven de onze kerheid op de valutamarkten. De lage koers van vooral de Dudley Eustace foto anp 'Amerikaanse dollar ten op zichte van de gulden vernietig de in het afgelopen halfjaar een belangrijk deel van de om zetgroei van Philips. Over die periode namen de verkopen toe met 5 procent tot ƒ29,3 mil jard tegen een stijging op ver gelijkbare basis met 12 pro cent. VERVOLG OP ECONOMIE - A7 Washington (rtr/afp/dpa) - In het zuidwesten van Bosnië zijr duizenden Serviërs op de vlucht geslagen voor een Kroatisch offensief in het gebied rond de stad Grahovo in het zuidwester van Bosnië. lopen zijn ouder dan 65 jaar, aangezien de Servische overwinnaar in Zepa slechts toe stemming gaf aan vrouwen en kinderen om de gevallen enclave te verlaten. De moslim-man nen in de weerbare leeftijd zijn dan ook mas saal de heuvels rondom Zepa ingevlucht, uit angst dat zij hetzelfde lot zullen ondergaan als de 5000 moslim-mannen die in Srebrenica door de Serviërs werden afgevoerd en van wie sindsdien nooit meer iets is vernomen. Toch oogt de vluchtelingenstroom uit Zepa minder chaotisch en minder massaal dan die van eerder deze maand uit Srebrenica. VERVOLG OP BUITENLAND - A5 Van onze correspondent Washington - De mythische 'vermageringpil' komt eraan. Daarop kan volgens onderzoekers van drie onafhankelijk van elkaar werkende centra in de VS tenminste goede hoop be staan. De Bosnische Kroaten zijn het offensief gestart om Bihac te ont lasten. Deze enclave ligt onder vuur van de Bosnische en Kroati sche Serviërs. Grahovo ligt op enkele tientallen kilometers van Bihac en dicht bij Krajina, de Servische enclave in Kroatië. Zagreb en Sarajevo slo ten op 22 juli een militair ak koord om te voorkomen dat Bi hac in handen valt van de Ser viërs. De VN stuurden extra waarne mers naar de Bosnisch-Kroati- sche grens en zones die het Kro atische leger en de opstandelin gen in Krajina van elkaar schei den. Daarmee hopen de blauw helmen een hervatting van de vij andelijkheden in Kroatië te voor komen. Het besluit van de Amerikaanse Senaat om de deelname aan het door de Verenigde Naties inge stelde wapenembargo tegen Bos nië te beëindigen, heeft gisteren verdeelde reacties opgeleverd. De leden van de internationale con tactgroep voor Bosnië èn Navo- secretaris-generaal Claes veroor deelden het besluit in felle be woordingen. Daarentegen be groetten het Navo-lid Turkije, verscheidene moslim-landen en de Bosnische premier Silajdzic het besluit. In Nederland stelden partijen Pvda, CDA en D66 dat de 'soep waarschijnlijk niet zo heet wordt gegeten als ze wordt opgediend'. De resolutie is met nogal wat voorwaarden omkleed. De Amerikaanse president Clin ton zal waarschijnlijk zijn veto over de tekst uitspreken. Rusland blijft voorstander van een 'diplo matieke oplossing' in Bosnië Rusland heeft in een brief aan dt vier andere leden van de contact groep een nieuw vredesplan ge lanceerd. Centrale elementer daarin zijn dat Sarajevo en Bel grado elkaar wederzijds erken nen èn opheffing van de interna tionale sancties tegen Servië. Moskou - De Russische pre sident Boris Jeltsin heeft de directeur ontslagen van het ziekenhuis waar hij bijna twee weken is verpleegd we gens hartproblemen. Anatatoly Martynov, die ja ren directeur was van het medisch centrum, wordt al sinds lange tijd bekritiseerd omdat hij zijn vak niet goed zou verstaan, aldus de krant Moskovsky Komsomolets gi steren. De Russische president werd op 11 juli opgenomen met hartklachten en maandag ontslagen uit het ziekenhuis om verder aan te sterken in een sanatorium in de buurt van Moskou. In een televisie interview vanuit het zieken huis had Jeltsin nog niets dan lof voor zijn artsen en toonde hij zich verbaasd dat andere Russen zich in het buitenland lieten behande len. verlies van lichaamsgewicht mis schien slechts tijdelijk is. In alle gevallen ging het om verlies van lichaamsvet. Enige schadelijke bijwerking van de stof is niet ge constateerd. Specialisten op het gebied waar schuwen, ondanks hun opgeto genheid, tegen te hooggespannen verwachtingen. Ze wijzen erop dat de stof nog niet op mensen is beproefd. En zelfs als de ontdek king leidt tot een effectieve the rapie tegen vetzucht, dan zal de ontwikkeling daarvan waar schijnlijk nog jaren vergen. Euforie over de ontdekking is er niet in de laatste plaats in de far maceutische industrie. Alleen al in de VS vormen vijftig miljoen mensen met overgewicht een aantrekkelijke markt voor de po tentiële slankheidspil. Niet toevallig staan twee van de drie auteurs die in Science ver slag doen, op de loonlijst van far maceutische ondernemingen. Een daarvan, Amgen in Califor- nië, maakt een goede kans het patent te verwerven. Het bedrijf, zag de koers van zijn aandelen gisteren, na het uitlekken van het nieuws met 5,5 procent stijgen. ZENICA Dit woord is vandaag in het nieuws. Een van de vele. Een krant vol. Nu de daad bij het woord: een echte Parker Roller-pen voor u, met uw woord(en) naar keuze erin gegraveerd, als u een nieuwe abonnee opgeeft. U de pen, de nieuwe abonnee om te beginnen twee weken de krant gratis. Noteer als nieuwe abonnee: Naam: Adres: Postcode:Plaats: Telefoon (voor controle bezorging): De nieuwe abonnee betaalt per: maand autom. incasso29,80 kwartaal autom. incasso86,90 bank/gironrkwartaal acceptgiroƒ89,40 De Parkerpen zenden aan: Naam: Adres: Postcode:Plaats: In de pen moet komen te staan: (max. 15 letters) De pen wordt opgestuurd zodra wij het eerste abonnementsgeld ontvan- 8 gen hebben. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar Dagblad De Stem, Antwoordnummer 112,4800 VB Breda. DE STEM. DA6BIAD VOOR ZUIDWEST- N ED ER L AN

de Stem | 1995 | | pagina 1