Vbo-campagne werpt vruchten af Ik weet veelmaar ik zwijg als het 9 iegenheidl lerneuzens bedrijf mag van rechter werknemer ontslaan in Dijke DE STEM Grijsrijders vormen front DAG klapper Patricia Andy Toon de Geusj 50 jaar Privatisering dorpshuis nog niet rond ZEELAND C2 irticulieren Naamsbekendheid in Zeeland is de afgelopen drie jaar fors toegenomen ing en kussens s en bankstellen voor polyether in elke te. 'X hebben wij een stoffeerdersfournituren. Istoffen en kunstleer fecorations en /ierkantje editie Dorpsraad Waterlandkerkje wel positief Organisatie past program speelweek Hontenisse aan Innoveren als kunst X pESTEM DONDERDAG 13 JULI 1995 1 ■«onze verslaggeefster weuzen - Het Terneuzense bedrijf 1 emie mag werknemer Hans l/wicke per 1 augustus ontslaan als l^bem twintig mille meegeeft. Ig heeft de kantonrechter gisteren be st. De stukken moeten morgen nog of ficieel ondertekend worden, maar de griffier vertrouwde Gericke de uitspraak gisteren al toe. Gericke is tekenaar/constructeur en meldde zich eind 1994 na forse menings verschillen met zijn directe chef ziek. De ondernemingsraad van Broomchemie adviseerde de directie Gericke te ont slaan 'in het belang van de andere 150 werknemers'. De directie nam dat advies over en vroeg bij de kantonrechter ont binding van de arbeidsovereenkomst aan. De zitting vond enkele weken gele den plaats. Gericke is niet echt teleurge steld door de uitspraak zegt hij. „Die uit spraak bevestigt mijn visie dat je als werknemer altijd aan het kortste eindje trekt. Ik heb begrepen dat ik ook niet in beroep kan gaan tegen deze beslissing van de rechter. Dat is toch eigenlijk een aanfluiting voor ons rechtssysteem vind ik. Bovendien kom ik er economisch ook nogal slecht vanaf. Twintig mille, dat hebben ze bij Broom zo terugverdiend. Ze kunnen me weliswaar niks verwijten, ik heb nergens schuld aan staat in de motivering van de uitspraak. Maar ja, daar ben je vet mee." Broomchemie kan wat de kantonrechter betreft nog tot 26 juli in beroep gaan tegen de hoogte van het schadebedrag dat het aan Gericke moet betalen. s, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving, b, prestatie, examen, traham enz. r kolom 0,65 incl. BTW, Ite regel verplicht. T of afbeelding, 40 mm 26.- incl. BTW. trieven op aanvraag. |en niet geretourneerd. 6882 of geef uw tekst j plaatsing af bij één van n. Schriftelijke opgaven end geaccepteerd, indien bekend zijn, ook indien uw hg bijgevoegd is. ons het recht voor teksten van redenen te weigeren, er klachten bereiken over de st behoudt de uitgever zich >or om de naam van de ever bekend te maken. her gefeliciteerd luteren in Hulst, Frank Schellenbi [in Ulvenhout. 1.250.- p.250.- p.900.- >.500.- 1.750.- 9.950.- "1.000.- 17.950.- 17.500.- (4.950.- 16.950.- 16.950.- 11.750.- 14.950.- 17.500.- >0.000.- 4.500.- E7.500.- 9.950.- ~T. rJwSs SS?",*'"...,'.-'.'. Koelbox Aansluitmogelijkheid 12 Volt (sigaretten aansteker) en 220 Volt. i; Ideaal voor onderweg, f t strand, camping, li' picknick, enz. Inhoud 18 liter. ÏKTr 179,- Zoom jr: tel. 01672-3145 je zou het niet zeggen, je kunt het niet zien maar Adje Boot wordt vandaag 5x10 Fam. Dekkers. het spijt me echt, maar ik hou echt van jou. 9 Magda Vermeulen-van Leuven in haar winkeltje aan de Notendijk in Terhole. FOTO WIM KOOIJMAN DoorJeanette Vergouwen ftrhole - Ze zou er een boek over kunnen schrijven, als de muren konden praten in het ouderwetse winkeltje van >da Vermeulen-van Leu ven aan de Notendijk in Ter- hole vertelden ze verhalen zoals duizend en een nacht. Het huiskamerwinkeltje maakt momenteel een wat lege indruk, maar de nieuwtjes, schandaal tjes en wetenswaardigheden van het dorp zijn hier wel opgeslorpt hoor de houten schappen en de stenen vloer. ,,Ja ik weet veel, je speelt vaak maatschappelijk werkster, maar het is een kwestie van vertrou wen hé, ik zwijg als het graf, vertelt de winkelierster die in 1981 het 'gedoete' overnam. De pui is geschilderd in wit en Mauw en twee ijsvlaggetjes ge ven aan dat er hier zomers lek te te krijgen is. Langs de mu ren staan er heel wat vakken leeg. „Artikelen die ik niet ver hoop, schaf ik niet meer aan, dan moet je ze zelf opeten als ze te oud worden, daar voel ik niets 'oor. Nee hier kun je alles krij sen wat men direct in het huis houden nodig heeft, van een reep chocola tot en met doosjes luci fers, alles verpakt en wel, want los snoep is zeker met het warme weer uit den boze." Contant Magda kruist haar armen onder haar boezem en blikt tevreden naar de ouderwetse bascule waarop keurig een ijkbonnetje is geplakt. Het kartonnetje met 'Contant betalen aub' spreekt boekdelen. „Geen geld, geen waar, anders ga je meteen fail liet. De tijden van voor de oorlog toen de boeren na de zondagsmis hun weekrekening kwamen be talen en meteen een bak koffie bleven drinken is voorbij. Ik heb als meisje jaren geholpen in de kruidenierszaak van mijn ou ders in Vogelwaarde. Mijn vader vertelde weieens dat er boeren waren die de rekening van het brood een jaar lang open lieten staan. Toen was het echt sappe len. De leveranciers wenste bo ter bij de vis en mijn vader moest investeren." Een winkel openhouden vindt ze fijn. Niet voor de opbrengst, want als je de omzet plaats te genover het aantal uren, wordt ze wel erg slecht betaald. „Ik doe het gewoon graag, de mensen komen hier hun verhaal doen en De Stem brengt een serie verhalen over oude winkeltjes, die eruit zien zoals we ze nog van vroeger kennen. nemen ook wat boodschappen mee. Geen overdaad hoor, want dat halen ze wel in de super markten, nee eerder de vergeten boodschap, een ijsje en een pak je shag." Een knul in de basisschoolleef tijd laat de bel rinkelen en legt gepast geld op de toonbank voor een supergrote ijsco. Magda opent de diepvrieskist, samen met de koelkast een bewijs van dat er toch iets van de moderne tijd in de winkel staat, en haalt de gevraagde ijsknots eruit. De houten schuiven in de toon bank ogen akelig leeg, ook de glazen vitrine. „Dat was voor los snoep en bonbons, maar die slijt je hier niet. In de houten schap pen staan huishoudelijke artike len, van waspoeder tot en met goudappeltje. In kratten blinken plastic frisdrankflessen en gla zen bierflesjes. In de koelkast liggen de zuivelwaren en op de toonbank wacht glimmend ge poetst de guillotine om de kaas te snijden. Sociale functie Magda geeft toe dat er geen dik ke boterham te verdienen is met de verkoop. „Mijn man heeft een volle baan en ik vervul hier ge woon een sociale functie. Vooral de oudere mensen komen hier graag bijkletsen. Ze kunnen ook hun kleren hier afgeven voor de stomerij, dat doe ik erbij als een soort service. Weet je, in die vijf tien jaar dat ik hier woon, is er veel veranderd. De oude mensen komen nog veel bij mij halen, maar die generatie sterft uit en de jongelui zie je hier niet meer. De man, die frisdrank komt ha len, doet ongevraagd zijn be klag. Hij sputtert op alles en ie dereen en vooral op de losse kei tjes in de weg. „Ik moet nou lo pen hé, mijn fietsband is geklapt en ik weet niet hoe ik hem ma ken moet. Vooruit ik ga maar weer, want ik wil naar de Tour de France kijken." De volgende klant besteedt meer dan tien gulden en mag zelfs met Belgische franken betalen. „Die maak ik weieens op als ik naar de Vogeltjesmarkt ga," verklapt Magda Vermeulen. Museum Zij is niet van plan het interieur te moderniseren. „Geen sprake van, het zal mijn tijd wel duren, trouwens als ik hier stop dan is het gedaan. Wie neemt dit nu nog over, jammer want zo gaat toch weer een stukje van het ty pische dorpskarakter verloren." In het winkeltje ontdek ik geen ouderwetse stopflessen of blik ken bussen, wel de sfeer van 'hier heeft iedereen nog tijd'. De klok van de kerk tegenover het winkeltje klept.... tever geefs....ook hier is de klandizie sterk teruggelopen. Als ik de deur achter me dicht trek zie ik de overschilderde me talen plaat met het opschrift 'Tabaksvergunning'. Na de vraag wat ze met de waardevolle oude spullen gaat doen, komt een snel antwoord. „Zelf houden of misschien wel naar het mu- Nactie 'fneuzen: Zuidlandstraat 32, *01150-18924, fax 01150- !k?«cteuren: Peter Oggel (editie- H Frank van Cooten, >n van der Helm, Florence mij'Ton Koomen (sport), Ha- «Wde Puysseleijr, "SMe Verstraeten. Sn 1, tel. 01100- M fax 01100-21928. acteur: Cees Maas (provincie- I la99ever). Steenstraat 14, tel. 01140- j'5Uax 01140-19698. .fleuren; Frank Deij (plv. ed. Gelach Hochstenbach. ^Vïrtentieverkoop tel nvfi2en: Zu|dlandstraat 32, W 1792°' fax 01150-96554 «tsgenwoordigers: Hinïrv 'ie Privé 01155-63976, ««1st £Wers Privé 01155-62354 «,,ieenstraat 14, Vtrto 751. E<Ca°°rdi9ers: 'IlIn-cL Brande privé fc nl' Marjan Verstraeten 140-16755. Har! iP 'der: S?l5n r Urmans- tel. 01650- Wé 01608-20894). %?Jmnummers en openings- Pa9'naA2°Ver'9e afdelin9en °P Van onze correspondent Waterlandkerkje - De privati sering van het dorpshuis in Waterlandkerkje is nog niet rond. Een nog nieuw op te richten be heersstichting wordt straks ver antwoordelijk voor het beheer en klein onderhoud. Voor deze nieu we stichting moet de dorpsraad voor 15 augustus nog twee vrij willigers hebben. Lukt dit niet dan is het beheer van het dorps huis niet te realiseren en dreigt sluiting, beperkt gebruik of af stoten van het dorpshuis. De ge meente wil uit bezuinigingsover wegingen het dorpshuis privati seren in de vorm van een nieuwe beheersovereenkomst. De ge meente blijft eigenaar en zal dus ook zorgdragen voor het groot onderhoud. Onlangs werd een druk bezochte informatie-bijeen komst gehouden voor gebruikers en huurders van het dorpshuis. De ontwerp-beheersovereen- komst is wel opgesteld maar nog niet ondertekend. 'De dorpsraad heeft steeds als voorwaarde ge steld dat eerst het achterstallig onderhoud geregeld moet zijn voordat tot ondertekening wordt overgegaan,' zo staat in het dorpsblad. „Er zijn al wel enkele werkzaamheden uitgevoerd, Hulst - De naamsbekendheid van het voorbereidend be roepsonderwijs (vbo) in de provincie Zeeland is in de af gelopen drie jaar fors toege nomen. Dat geldt voor zowel leerlingen van de basisscho len en hun ouders als voor be drijven en instellingen in de provincie. Dit is te danken aan de zoge naamde vbo-campagne die der tien Zeeuwse scholen voor voor bereidend beroepsonderwijs (waaronder vier Zeeuws-Vlaam- se) de afgelopen jaren gezamen lijk hebben gevoerd. Bij de uit werking van de campagne kregen de scholen steun van de Hoge school Zeeland, de Brabants- Zeeuwse Werkgeversorganisatie en het Skoa. Deze laatste organi satie houdt zich bezig met keuze begeleiding van onderwijs en ar beid. Drie jaar geleden werd tot de campagne besloten om een hoge re maatschappelijke waardering te realiseren voor het vbo. In de praktijk bleken ouders hun kin deren eerder naar een 'theoreti sche' opleiding als bijvoorbeeld mavo te sturen. Daarnaast stond ook het bedrijfsleven niet te jui chen bij de opleiding. Met de campagne werd het vbo tevens gepresenteerd als een volwaardi ge opleiding, met mogelijkheden voor doorstroming naar het mid delbaar beroepsonderwijs. Voor dit doel werden leerlingen van de hoogste groepen van het basisonderwijs en hun ouders be naderd, alsmede de directies van zo'n driehonderd basisscholen. Belangstellenden kregen de gele genheid om naar keuze bedrijfs bezoeken af te leggen. De mede werking van het bedrijfsleven was goed: in de provincie werk ten 175 bedrijven en instellingen mee. De campagne heeft succes gehad, zo concludeert Skoa in een recent verschenen verslag. Inhoud en mogelijkheden van het vbo heb ben inmiddels bij de verscheide ne partijen meer bekendheid ge kregen. De vbo-eampagne is nu beëindigd. Vogelwaarde - In verband met het warme weer hebben de or ganisatoren van de speelweek in de gemeente Hontenisse het programma enigzins aange past. In Vogelwaarde deden gisteren, de tweede dag van de speelweek, 79 kinderen mee. In het wandel bos aan de Bossestraat werd een levend kwartetspel gespeeld. Vandaag is de speelweek in Osse- nisse en staan er Galische ker- misspelen op het programma. Na de middag verplaatsen de vrij willigers zich naar Kloosterzande om het tentenkamp te gaan op bouwen. maar over het groot onderhoud worden nog besprekingen ge voerd," aldus G. Zonneheld, dis trictsopzichter van de gemeente Oostburg, gisteravond. „We zijn niet te beroerd om zelf wat te klussen, maar we kunnen moei lijk het halve dorp inschakelen om het dorpshuis op te knappen," zegt Jan Meesen van de dorps raad. „Naast de twee vrijwilli gers moeten we ook nog een be heerder hebben." Door Eugene Verstraeten Vlissingen - De bezitters van auto's met een zogenaamd grijs kenteken slaan de handen ineen. Ze vinden dat ze door de invoering van de wet Belas ting Personenauto's en Motorvoertui gen (BPM) onrechtvaardig worden be handeld. Volgens die wet moeten voertuigen om een grijs kenteken te krijgen aan strengere ei sen voldoen. Met terugwerkende kracht nog wel. En dat schiet de huidige autobe zitters in het verkeerde keelgat. Ze willen dat er een uitzondering wordt gemaakt voor die voertuigen waarvoor tussen 1988 en 1993 al een grijs kenteken is verleend. De inmiddels opgerichte Stichting Belan gen Grijskentekeneigenaren vecht de zaak binnenkort tijdens een proefproces uit voor de belastingrechter. De stichting heeft al 1.500 leden, maar opmerkelijk ge noeg blijft het vanuit Zeeuws-Vlaanderen bijzonder stil. Bestuurslid Ad Landman uit Vlissingen, meteen een van de voortrekkers van de stichting, heeft er geen verklaring voor. „Misschien dat het bestaan van onze stich ting vrij onbekend is. Ik kan me in ieder geval toch niet voorstellen dat Zeeuws- Vlaamse eigenaren van een auto met grijs kenteken er geen problemen mee hebben dat ze plots heel veel meer belasting moe ten betalen." Op dit moment telt de stich ting nog maar drie donateurs uit Zeeuws- Vlaanderen. Grijze kentekens zijn in principe bedoeld voor bedrijfsauto's, meestal bestelwagens met twee zitplaatsen. Hiervoor moet fors minder wegenbelasting worden betaald dan voor 'gewone' auto's. Geen wonder dus dat veel particulieren daar ook wel oren naar hebben. Met wat simpele ingre pen kon in het verleden een personenauto zo worden omgebouwd dat er een grijs kenteken bij mocht. Eigenaars namen de wat mindere luxe op de koop toe. Volgens Landman staan er in Nederland zo'n 350.000 voertuigen op een grijs kenteken geregistreerd. Aan het voordelig autorijden is echter een eind gekomen met de invoering van de nieuwe wet BPM. Die bepaalt dat auto's aan strengere eisen moeten voldoen om een grijs kenteken te krijgen. Die eisen gelden ook voor auto's die sinds 1988 al een grijs kenteken hebben. Dat vinden de autobezitters niet eerlijk. „Wie niet aan de nieuwe eisen voldoet wordt geconfronteerd met een forse stij ging van de wegenbelasting," zegt Land man. „Dieselrijders gaan zelfs vier tot vijf keer zoveel betalen. Een auto verbouwen kost minstens 10.000 gulden. Onbegonnen werk natuurlijk. Je auto verkopen? Wie moet die hebben? Niemand natuurlijk. Als ik van te voren had geweten wat me boven het hoofd zou hangen, dan had ik nooit zo'n auto gekocht. In mijn geval ga ik van 192 naar 768 gulden wegenbelasting. En dat om de drie maanden. Nou, je kunt je voorstellen, dat komt hard aan. Ik kan best begrijpen dat de regering het aantal particuliere auto's met een grijs kenteken wil terugdringen. Maar niet met terugwer kend kracht. Trouwens, er klopt helemaal niets van. Bedrijven zoals de ANWB en de PTT die meer dan 100 auto's hebben rond rijden worden wel vrijgesteld van de nieu we eisen. Dat is pure rechtsongelijkheid." In de strijd tegen de nieuwe wetgeving hebben de stichting en de ondernemersor ganisatie MKB de krachten gebundeld. Er is ook een overeenkomst gesloten met het Centraal Bureau Motorrijtuigenbelasting (CBM). Een eventuele positieve uitspraak van de rechter geldt meteen ook voor alle dona teurs van de stichting. Die krijgen dan meteen hun teveel betaalde belasting te rug. Het donateurschap kost 35 gulden, be doeld als bijdrage in de juridische kosten die de stichting moet maken. Binnen zes tot acht weken komt de zaak voor bij de belastingrechter in Arnhem. „We roepen dan alle leden op om erbij te zijn," zegt Landman. „Dat kan daar nog een leuke happening worden. Meer dan duizend belangstellen den voor een zaaltje met amper veertig zit plaatsen." In een Middelburgse bui tenwijk vind je, na enig zoeken, de denktank van Zeeland. Hij is gevestigd op de hoogste verdieping van een massief kantoorgebouw. 'In novatiecentrum Zeeland' lees je, in machtige letters onder de dakrand. Innoveren betekent zoveel als 'uitvinden - vernieuwen' en dat doen ze daar op die boven ste verdieping, vooral als het zomers erg heet is daarboven. Zodoende heeft u kunnen ver nemen dat de denktank de kweek van Zeeuwse zeesla in het Veersemeer heeft bedacht. Zeesla is een soort zeewier. Gehaat bij duikers en diep- zwemmers, maar geliefd bij lekkerbekken. Onderwater lamsoren - denk daar maar aan. Het is, zoals u weet, mis ge gaan met de Zeeuwse zeesla. De bodem van het Veerse- meeris zo vervuld dat alleen uitgehonderde koeien de sla nog willen vreten. Wat de con sument in de groentewinkel vindt is zeesla uit Frankrijk. Gekweekt aan de kust van Bretagne, maar onder Zeeuw se naam verkocht. En zo heb ben we er weer een schandaal tje bij. Je denkt Zeeuws en je eet Frans. De opschudding doet wat on werkelijk aan. Wat geeft het dat het enige Zeeuwse aan de zeesla zijn nama is? Of dacht u soms dat Zeeuws katenspek' van Zeeuwse varkens komt? Of dat de margarine van het merk 'Zeeuws meisje' iets méér met Zeeland te maken heeft dan het prentje op de verpakking? In al deze en nog tal van andere gevallen geldt, dat het Zeeuwse element ge woon een bedenksel van slim me reclamejongens; zeg maar: innovators is. Geen kritiek dus, mensen! Nee, de Middelburgse denk tank verdient juist onze warme waardering. Hij immers geeft handen en voeten aan het evangelie van commissaris van de koning Van Gelder, die al maandenlang hartstochtelijk pleit voor de promotie van een Zeeuws keurmerk. „Goedge keurd door de Zeeuwse Ka mer van Koophandel." Zoiets. En daar hebben de innovators nu op ingespeeld met hun Franse zeebodemgewassen onder een Zeeuws etiket! Een welkome vondst, want het aantal specifiek Zeeuwse pro- dukten, geschikt om het keur merk te dragen, is bedroevend klein. Als vlag om anderrmans lading te dekken kan het keur merk goud voor ons verdie nen. Ga maar na: als de kopers van zeeslag wisten dat hun zilte lekkernij uit het Bretonse kustgebied komt waarop een batterij kerncentrales zijn koelwater staat te lozen, zou den ze wel wijzer wezen. Maar het Zeeuwse sfeertje van frisse wind en wijde wateren dat nu om het produkt hangt, ont neemt eenieder de argwaan. Dat de stinkende blaadjes ech ter Zeeuwse zeesla van de in novators hun keurwerk bij de rioolzuivering moeten zien te verdienen acht ik niet wezen lijk van belang. De echte inno vator graaft namelijk dieper dan de bodem van het Veerse meer. En dat hebben ze op die hoogste verdieping gedaan! Wat met katenspek, margari ne, roggebrood, witbier en oesters lukt. zo hebben ze ge redeneerd. dat kan in principe ook met zeesla lukken. Trek dit precedent nu eens door naar andere sectoren van de levensmiddelenmarkt. Waarom zou het niet mogelijk zijn om Barneveldse eieren een Zeeuws scharrel-etiket te geven? Waarom zou er geen plaats zijn op de markt voor 'Zeeuwse stroopwafels' (made in Gouda), 'Zeeuwse klom pen' (uit Schoonhoven) en Zeeuwse kaas' (herkomst: Leerdam)? Of voor 'Zeeuwse garnalen' (uit Noorwegen) en 'Zeeuwse escargots (uit de Provence)? (Jit het Zeeuwse imago vallen slaatjes te slaan (sic!), want het dekt velerlei lading, zo is ge bleken. Het enige wat nog rest is: geld te vragen voor het ge bruik door derden van het eti ket 'Zeeuws'. Maar dit deel van het verhaal delegeren de innoators natuurlijk aan de be leidsmakers in Middelburg, die hebben getoond daar goed in te zijn. Van mij mag de pro vincie haar innovators een on derscheiding geven. Iets uit de carnavalssortering bijvoor beeld. MARKTEN GOES Braderie - centrum - 9.00-17.00 uur (gratis) MIDDELBURG Antiek- en Curiosamarkt - stand houders - objecten - Vismarkt - 9.00- 16.00 uur (gratis) THEATER STAVENISSE Magie circus-19.00 uur KLASSIEK DREISCHOR Orgelconcert - door Dirk Jansz. Zwart - Hervormde Kerk - 20.00- 21.00 uur POP EN JAZZ DISHOEK Smartlappenfestival - Camping Dishoek Dishoek 2 - 20.00 uur (gra tis) SINT NIKLAAS Nacht van de Radio's - vier Radio DJ's - Dinky Toys - Sint Niklase Fees ten - Sint Nicolaasplein - 20.00 uuR SCHIETINGEN LAMSWAARDE Bejaardenschieting - Café-restau rant De 4 jaargetijden -13.30 uur SPORT DISHOEK Beachkorfbal KNKV-toernooi - afd. Zuidwest - Strand Westduin 3 - 19.00 uur Jeu de Boules - wedstrijd op het strand - Strandpaviljoen Zilver meeuw - aanmelden 18.30 uur - aanvang 19.00 uur MIDDELBURG Ringrijden - folkloristische dag - te paard en sjezen - grote wedstrijd - Molenwater - 9.30-17.30 uur (gra tis) VLISSINGEN Zomeravondbridge - Grandhotel Arion Boul. Bankert 266 - 18.30 uur Voor meer informatie: 01184 62501(/ 6,00-/ 12,00) DIVERSEN BRUINISSE Visserijdagen - mosselseizoen - kermis, braderie en op zaterdag een vlootshow van mosselschepen - centrum -10.00 uur (gratis) ZUIDZANDE Puzzelrit - auto's -fietsen - HCR de Zwaan - dagelijks vanaf 9.00 uur - t/m4/9 DISHOEK Body paint wedstrijd - op het strand - Strandpaviljoen Kon Tiki - 11.00 uur HENGSTDIJK Plantenexcursie Vogelkreek - vanaf Hengstdijk - dijk Noordzijde kreek volgen (Oostdijk) tot deze scherp afbuigt - Vogelkreek -19.00 uur (gratis) KAMPERLAND Forten bouwen - familie- of vrien denteams - max. 5 personen - Strandpaviljoen De Banjaard -12.00 uur ST MAARTENSDIJK Disco - Haestinge - 20.30 uur 5) FILMS GOES Grand Theater - 20.00 uur Flodder 3 HULST De Koning van Engeland -14.00 uur De Zwanenprinses 14.00 uur Frank en Frey 14.00 19.0021.30 uur Flodder 3 19.00 uur Jungle Book 19.00 21.30 uur Die Hard with a vengeance 21.30 uur Bad Boys 14.00 19.00 21.30 uur Casper 19.00 21.30 uur Kiss of dead VLISSINGEN Alhambra 1 - 19.00 21.30 uur Flod der 3 Alhambra 2 - 19.00 21.30 uur Die Hard Alhambra 3 - 19.00 21.30 uur Cas per Alhambra 4 - 19.00 21.30 uur Bad Boys KNOKKE Beverly Screens - 15.00 17.30 20.00 22.30 uur Flodder 3 15.00 17.30 20.00 22.30 uur Bad Boys 20.00 uur Carrington 15.00 17.30 uur Batman Forever 20.00 22.30 uur Quick and the de ath 15.0017.30 22.30 uur Dumb Dum ber. DIVERSEN KLOOSTERZANDE Kaarting - café De Kastanje -19.30 uur OSSENISSE Gaaibolling - camping Mussennist - 20.00 uur Koersbal - Hof ter Nesse - 14.00 uur STOPPELDIJK Kaarting - KBO - 't Gelaag -14.00 uur

de Stem | 1995 | | pagina 17