de Stem O N E E L h DEST PER ervaren betontechnoloog voor betonmortelcentrale Jac Caron B.V. international export trader Wm Technisch Inkoper (m/v) VAN OPSTAL b. projectleider/bedrijfsleider Vanaf vandaag gratis bankieren bij de Rabobank. Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. M.A. van Tilburg ASSISTENT-ACCOUNTANT entrepreneur die van de knikkers én het spel houdt ROOZEN VAN HOOF wyadvies, werving en selectie Betoncentrale Caron vraagt: in bezit van het diploma CB 1 Telefonische sollicitaties kunt u richten aan: Postbus 408 4900 AK Oosterhout Tel.: 01620-33966 Een kwaliteitsbewuste technisch inkoper is voor AMP veel waard DE STEM ZATERDAG 1 juli 1995 AANNEMERSBEDRIJF NIEUWBOUW - VERBOUW V. ONDERHOUD REGISTERACCOUNTANT Maalbergenstraat.11, 4884 MT Wernhout, Telef. 01696-73478, Fax 01696-73510 Aannemersbedrijf Van Opstal bestaat in augustus aanstaande 121/2 jaar. Het be drijf heeft zich een gedegen kwaliteitsreputatie opgebouwd in de regio, resulte rend in een goede orderportefeuille en gestage groei van het bedrijf. Van Opstal heeft klantgerichtheid hoog in het vaandel staan. Recent klantenonderzoek bevestigt deze bedrijfskracht. Een jong bedrijf, met ruim 30 medewerkers, dat zich onderscheidt in goede persoonlijke contacten met opdrachtgevers, een breed scala van bouwspecialismen in eigen huis, en een op vernieuwing gericht beleid. Van Opstal is actief in de utiliteitsbouw, woningbouw en de realisatie van agrarische gebouwen. Een eigen projectontwikkeling is opge zet, sinds kort wordt ook op de Belgische markt gewerkt. Van Opstal wil, op beheerste wijze, doorgroeien, en heeft behoefte aan een die de organisatie versterkt en de verdere groei mogelijk maakt. Het bedrijf wil daarbij geen enkele consessie doen aan haar streven naar kwaliteit. De nieuwe man dient de directie te ontlasten van de aansturing en organisatie van de werkplaats en uitvoering. Dit in hecht samenspel met de uitvoerders en mede werkers. Het profiel van de nieuwe man kenmerkt zich verder door: opleiding op MTS/HTS-niveau, Bedrijfskunde/Bouwkunde organisatievermogen relevante werkervaring en toe aan een echte uitdaging zelfstandig en contactvaardig 'in dé regio West-Brabant woonachtig leeftijdsindicatie circa 35 jaar naast organisatorische en leidinggevende kwaliteiten een sterk gevoel voor klantgerichtheid initiatiefrijk, stimulator op alle niveaus gewend en actief om volgens duidelijke procedures te werken (ISO-9001 -kwaliteitssysteem is in opbouw). Geboden wordt een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, alsmede de uitda ging in een gezond en groeiend bedrijf te werken. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de directie, dhr. C. van Opstal, tel. 01696-73478. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan: Aannemersbedrijf Van Opstal B.V., t.a.v. de directie, Maalberqenstraat 11t 4884 MT Wernhout. s Wij verrichten werkzaamheden voor cliënten in het midden- en kleinbedrijf, en streven ernaar de zake lijke belangen van onze cliënten optimaal te beharti gen. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Tot zijn taak behoort onder andere: - uitvoeren van accountantscontroles en samenstel len van jaarstukken; - verzorgen van fiscale aangiften en administratieve diensten Wij stellen aan onze kandidaat de volgende eisen: - circa 3 jaar ervaring in een vergelijkbare funktie; - zelfstandig en accuraat kunnen werken; ervaring met kantoorautomatisering; - opleiding VWO - aangevuld met gerichte oplei dingen op administratief/economisch gebied Indien u hieraan voldoet, zien wij uw sollicitatie gaarna schriftelijk tegemoet t.a.v.: M.A. van Tilburg RA, Postbus 4272,4900 CG Oosterhout. (Op ons kantoor wordt niet gerookt). Leijsenhoek 4 - Postbus 4272 - 4900 CG Oosterhout - Tel. (01620)32910 - Fax 36666 Onze relatie Bamberger Polymers (Europe) B.V. heeft als zelfstandige dochter van Bamberger Polymers Inc. in New York, een wereldwijde reputatie op het gebied van in- en verkoop van granulaten bestemd voor de kunststofverwerkende industrie. Vanuit deze jarenlange ervaring heeft het bedrijf, door een kwalitatieve en dynamische aanpak, zich een uitstekende positie verworven op deze mondiaal opererende markt. Alertheid en snelheid van handelen kenmerken dan ook de organisatie. Om neg beter in te kunnen spelen op de internationale ontwikkelingen is Bamberger Polymers (Europe) B.V. op zoek naar een bamberger polymers (europe) bj De funktie Werkzaam in een omvangrijk gebied voornamelijk buiten Europa, koopt en ver koopt u kunststof granulaten (polyethyleen/polypropyleen etc). Op korte termijn richt de aandacht zich op Afrika en het Midden en Verre Oosten. Later kunnen dat ook andere gebieden zijn. Vanzelfsprekend zult u veel moeten reizen naar de landen waar de handel zich afspeelt. Als trader bent u verantwoordelijk voor het op gang zetten van de internationale goederen-stroom. U richt zich dan op gebieden waar "business opportunities" zich voordoen. Vanuit deze alerte en betrokken houding bent u in staat een netwerk op te bouwen en commerciële mogelijkheden maximaal te benutten. Verder bewaakt u gemaakte afspraken, communiceert u aktief over koop en verkoop en werkt u mee aan de (admini stratieve) afwikkeling van de transacties. Bamberger Polymers (Europe) B.V. biedt u een: - meer dan uitstékende salaris- en bonusregeling; - een grote mate van zelfstandigheid en initiatiefin een sterk internationale omgeving; - een representatieve zakelijke auto; - de kans "to create your own business". Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Een zich jong voelende, krachtige, slagvaardige en uiterst energieke persoon lijkheid, die de commerciële processen (herjkent. Communicatief zijn uw kwaliteiten sterk ontwikkeld. U werkt in een internationale omgeving, gewoonlijk buiten de vaste uren. Overtuigingskracht, inventiviteit, stressbesten digheid en flexibiliteit zijn hier de kernwoorden. U spreekt de moderne talen en mogelijk heeft u kennis van het Italiaans of Spaans. Scoren en het sluiten van de "deal" is uw primaire doel waarbij u niet snel opgeeft. U heeft enige jaren commerciële ervaring, bij voorkeur in de internationale handel waarin u kunt aantonen succesvol te zijn geweest. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae in het Engels naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: 013-686669. -i Onmisbare schakel in hoogwaardige technieken AMP Holland B.V. maakt deel uit van het international AMP concern. Een succesvol high-tech bedrijf met 180 vestigingen in 40 landen. AMP profileert zich wereldwijd als een "total system supplier" en legt zich toe op de ontwikkeling, productie en verkoop van electrotechnische, elec- tronische en optische verbindingssystemen. AMP Holland is ge-vestigd in 's-Hertogenbosch en telt momenteel ruim 900 medewerkers. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden binnen de afdeling Product Engineering zoeken wij op korte termijn geschikte kandidaten voor de functie van: Uw functie; - U bent verantwoordelijk voor een specifiek inkooppakket. Hiervoor onderhandelt u met zowel nederlandse als buitenlandse leveranciers over aspecten die betrekking hebben op'orijs, kwaliteit en leveringstijd. De hierbij gemaakte afspraken worden door u vastgelegd. - Indien noodzakelijk verzorgt u ook de gewenste voorcalculaties. - Op grond van de door AMP gehanteerde kwaliteitsnormen selecteert u leveranciers. En u herhaalt dit telkens wanneer deze normen wor den aangescherpt. - U volgt de ontwikkelingen binnen uw vakgebied en bent bereid inspanningen te verrichten om hierin bij te blijven. Vereisten: - U bezit een HTS-diploma Werktuigbouwkunde of gelijkwaardige opleiding; - U heeft ruime ervaring op het gebied van technisch inkopen en kennis van verschillende metaalbewerkingen en kunststoffen; - Kennis van de engelse en duitse taal in woord en geschrift is noodzakelijk; - U combineert een commerciële instelling met goede communicatieve eigenschappen; - U bent in staat uw arbeid te verrichten onder een hoge werkdruk en bezit een probleemoplossend vermogen waarmee u veel zaken tege- - lijkertijd kunt 'beheersen'; - Leeftijd tot 35 jaar. Wij bieden: - Een boeiende en zelfstandige functie in een financieel sterke en resultaatgerichte onderneming; - Uitstekende arbeidsvoorwaarden, waarbij het belang van de functie in de salariëring tot uitdrukking wordt gebracht; - Mogelijkheid tot het vergroten van uw technische kennis door o.a. veel vuldige contacten met mensen uit verschillende technische disciplines. Sollicitatie: Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met C.V. voor 17 juli richten aan de heer H.W. Schuring, Personnel Officer, AMP Holland B.V., Rietveldenweg 32, Postbus 288, 5201 AG 's-Hertogenbosch. Kandidaten zonder relevante werkervaring worden uitdrukkelijk verzocht niet te reageren op deze vacature. Goed nieuws, nu een feit! Vandaag, 1 juli, is het zover. De betaalrekening voor particuliere klanten is voortaan gratis. Terwijl u wel rente krijgt over alles wat er op uw rekening staat. Bovendien kunt u, als u dat wilt, vanaf dit najaar weer wekelijks een rekeningoverzicht krijgen. Vanzelfsprekend ook gratis. Daarmee is de betaalrekening van de Rabobank vanaf vandaag de aantrekkelijkste in Nederland. En dankzij de rente heeft u er als klant ook nog eens het meest profijt van. Bent u nog geen klant? Een betere reden om eens langs te komen is er haast niet te bedenken. Want én gratis bankieren én rente krijgen. Nee, dat vindt u ner gens anders. Rabobank De Singt D een nog n: datum. Tie landse en I naren dan ving. Want meer dan nestreek. Al eeuwen lang li grenzen in het Na Baarle-Nassau ei Baarle-Hertog te officiële verheffir De beide souvere hebben besloten i eens van moet ko hun ministers vai en Buitenlandse I twee Koninklijk» te stellen die met z'jn belast. Door Peter Schouten De grens i schap. „H grens is ee: tussen coö ware in de coordinate bracht is c de millime Directeur Kadaster zegt het t Dat mag oi lart heeft grond van Hare Maje saris van c bakening i de rijksgr Baarle-Na meente B; claves van tog'.

de Stem | 1995 | | pagina 30