■Bouwen in jdorp moet blijven' Ondernemers sluiten cursus criminaliteit af 0.39 (en Bouwwoede in nieuw plan Westhof begint DE STEM egenneia Watertemperatuur zwembad verhogen is geen kleinigheid' WEERMAN DAG KLAPPER INSTEM zoon 'n moeder! m Gafke |uwd 30 juni 1995 Getrouwd uwd Getrouwd Davy en Linda) Zomer blijft KLEURENFOTO'S ZEELAND C2 irticulieren I j)St viel te beluisteren uit het betoog van wethouder 1[Picavet tijdens de raadsvergadering. Daar kaart pleidooi voor platteland I Burgemeester Th. Steenkamp I on Hontenisse zei dat gisteren I jijde officiële start van de bouw- I activiteiten in het uitbreidings plan Westhof te Kloosterzande. ®j nam daarmee alvast een I voorschotje op het toekomstige miwe streekplan van de provin- cie Zeeland. In Middelburg I wordt nu gedacht over de uit- I pgspunten van dat plan. Vol lens Steenkamp kan daarbij wei eens uit de bus komen dat de na- I ijruk van de woningbouw voor- I laan wordt gelegd in de grotere tsen, de zogenaamde groei- I iemen. Jongens bekennen pot aantal auto-inbraken editie zeeland 11 Joseph Kips nam afscheid Dethon-jubilaris Gunstig Staartje IN ELKE KLASSE VOOR ELKE PRIJS 1-UUR FOTOSERVICE STANDAARDPRINT: 0.991 ZATERDAG 1 JULI 1995 1 t 1 fc, bedankje, jubileum, puwelijk, verloving, prestatie, examen, traham enz. - kolom 0,65 incl"BTW, Ie regel verplicht, [of afbeelding, 10 mm 26.- incl. BTW. ■irieven op aanvraag, len niet geretourneerd. o882 of geef uw tekst plaatsing af bij één van n. Schriftelijke opgaven end geaccepteerd, indien bekend zijn, ook indien uw hg bijgevoegd is. pns het recht voor teksten [van redenen te weigeren. Ir klachten bereiken over de It behoudt de uitgever zich lor om de naam van de pver bekend te maken. per gefeliciteerd rhout, Froukje de Boer-Eisinga in Potappel in St. Maartensdijk. jndag 2 juli If in Rijsbergen, Nico Dros in amsdonksveer. jfeliciteerd met je 60e verjaardag. i wordt Riet 50 jaar leds behendig met de schaar lijk gefeliciteerd! [Eddy en Lise-Lotte aar. adfi p jaar, Jfeest in ■traat. Pelt |jaar nantha, fimara. (alvast) gefeliciteerd Veel liefs, San Proficiat ingenieur Paul uit de Hanekam met het behalen van je diploma informatica. Pa, ma, oma, Leo, Tiny. Getrouwd nus Monique Veldman, Breda, ken Jacqueline Franken, Breda. [sink Angelique van der Kaay, Breda. Jnmelar &Tonny Jonckbloedt, Rijen. Jmeren Jenny Snijders, Wagenberg, len Marjan Daniëlse, Terheyden. 1 Monique in 't Groen, Roosendaal, bon Patricia van den Broek, Breda. Is Wendy Meurs, Oosterhout. nakers Jeanne Verstraeten, Terheyden. Sandra van Verseveid, Teteringen. Lips Bianca Stultjens, Breda, lein Monique van Bavel, Breda. :en Marga van Zuidam, Etten-Leur. irt Rachel van Schaik, Oosterhout. /look Christianne Niec, Oosterhout. Tiel Colette Smolders, Dongen, i Vlek Inge de Mes, Breda.-• Steen en Angelique van Bergeyk juni 1995 HoogeZwaluwe sse en ensen 'erneuzen. Richard Beek en Betty Wijtvliet j zijn getrouwd op do. 27 jurl te Zevenbergen. Ln onze verslaggever I juist - De watertemperatuur van het Hulster L-erdekt zwembad verhogen is geen kwestie 1 zomaar even de thermostaat wat hoger n. Daar kleven, nog los van de kosten, een I technische en organisatorische haken aan. te J. Steijaert (CDA) de ophanden zijnde renovatie van het zwembad in De Sterre te Clinge aan. Van wege de werkzaamheden kan er daar tijdelijk niet gezwommen worden. Steijaert vroeg zich af of de gemeente wellicht wat kan doen om de bewoners van De Sterre zolang in het Hulster bad te laten zwemmen. „Misschien door wat extra voorzienin gen te treffen," opperde Steijaert. „De temperatuur een paar graden omhoog hoeft toch niet zo moeilijk te zijn." Dat had hij mis, stelde Picavet. De temperatuur in het Hulster bad schommelt tussen de 27 en 28 gra den. Voor de zwaar gehandicapte bewoners van De Sterre, en voor de reumavereniging die in De Sterre komt zwemmen, is al snel een temperatuur nodig van rond de 32 graden. „Maar een hogere tempera tuur betekent meer kans op ziektekiemen," aldus Picavet. „En dus moet er dan weermeer chloor in het water. Bovendien, de temperatuur opvoeren is één ding, maar hoe kunnen we die dan weer snel la ten zakken voor de gebruikelijke activiteiten in het bad. Alles bij elkaar dus, nog los van de financiële kant, een vrij moeilijke opgave." Volgens Picavet komen overigens die bewoners van De Sterre die dat kunnen ook nu al in het Hulster bad zwemmen. „Ik denk dat de overige bewoners dan toch niet kunnen komen." De wethouder be loofde in ieder geval te onderzoeken of er mogelijk heden zijn om De Sterre tijdelijk uit de nood te hel pen. Van onze verslaggever lilooslerzande - Ook in de kleinere kernen in Zeeland moeten ïide toekomst volop bouwmogelijkheden blijven. Dat betekent I jat niet enkel de grotere plaatsen straks uitbreidingsmogelijk heden mogen krijgen. Gefeliciteerd. Pa, Ma, zussen en broer. I .Zeker in een plattelandsprovin- cie als Zeeland moeten ook de I kleinere dorpen naar behoefte de I tans krijgen zich te ontwikke- I ta„ aldus Steenkamp. „Toch ze ker waar het woningbouw in de I particuliere sector betreft. De nensen moeten zelf kunnen be- I palen hoe en waar ze wonen. Er I moet dus een liberaal beleid ge- I voerd worden," stelde Steen- ip, met een knipoog naar LïïD-gedeputeerde Van Zwieten. Van onze correspondent Vlissingen - De politie op Wal cheren heeft twee jongens, 15 en 17 jaar, uit Oost-Souburg aange boden verdacht van een aantal inbraken in auto' waarbij voor duizenden guldens schade is aan- gericht. Be Vlissingse politie kreeg gis ternacht omstreeks half twee een melding dat werd ingebroken in (fflauto in de Kenau Hasselaar- staat in Vlissingen. De te voet surveillerende politie kreeg de daders in het oog, maar die wis ten op een snorfiets te ontkomen. Be agenten besloten te posten in le buurt van een parkeergarage san het Scheldeplein. Niet lang Jaarna zagen zij een van de kna pen uit de garage komen en hiel- tai hem aan. Zijn maat werd even later opgepakt. Hij had zich de garage in een opengebroken auto verstopt. Tijdens een verhoor bekende het tweetal in de nacht daarvoor nog jes auto's te hebben opgenbro- «n. De daarbij buitgemaakte goederen hadden ze al van de land gedaan. Redactie 'erneuzen: Zuidlandstraat 32, «f 01150-18924, fax 01150- 21767. 'kdacteuren: Peter Oggel (editie- Jffl, Frank van Cooten, Rein van der Helm, Florence imandt. Ton Koomen (sport),-Ha ndde Puysseleijr, "FJène Verstraeten. Klokstraat 1, tel. 01100- <«030, fax 01100-21928. Redacteur: Cees Maas (provincie- Wslaggever). ™«t: Steenstraat 14, tel. 01140- "51, fax 01140-19698. 'toteuren: Frank Deij (plv. ed. tr®f), Gerlach Hochstenbach. Advertentieverkoop ,„r?euzen: Zuidlandstraat 32, ui! 50"17920' fax 01150-96554 «tegenwoordigers: ■WnBoeije privé 01155-63976, raD.mmers privé 01155-62354 hi k Steenstraat 14, tel. 01140-13751 rSfküePwoordigers: van den Brande privé AO-14570, Marjan Verstraeten ve 01140-16755. erkoopleider: >5'®,Muurmans, tel. 01650- (Privé 01608-20894). .^oonnummers en openings- pag^aV^2 over'9e afdelingen op Volgens Steenkamp kan en mag het niet zo zijn dat er straks een streekplan ligt dat de groei op het platteland verbiedt. Een rem zet ten op de bouwmogelijkheden zou een achteruitgang betekenen van de leefbaarheid in de dorpen. „Ik heb er niets op tegen dat de wat grotere plaatsen zich mogen ontwikkelen, maar mensen moe ten de vrijheid hebben zich ook in kleinere kernen te vestigen. Dus moeten ook daar royale mo gelijkheden blijven. In een plat telandsprovincie mag je juist dat platteland niet vergeten." Van onze correspondente Graauw - Zo zie je ze niet veel meer, een bankdirecteur die dag en nacht voor zijn klanten klaar stond. Joseph Kips is een man van de oude stempel. Hij sloot 33 jaar lang verzekeringen af en re gelde bankzaken. Gisteren nam hij afscheid met een daverend feest en een open receptie. „Hij stond altijd voor de mensen klaar, zelfs op zaterdagmorgen en als het moeilijk was om naar de bank te komen, bracht hij de centen thuis. Met hem was er een directe band tussen directeur en klant," vertelt een van zijn ken nissen. J. Kips is een zoon uit een agra risch geslacht. Hij leerde het vak van meester R. Lafarre die zowel de bankzaken als de schoolban ken in de gaten hield. Van onze verslaggever Hulst - Het sociaal werkvoorzie ningschap Dethon in Hulst heeft gisteren personeelslid Jan Koop man uit Vogelwaarde in de bloe metjes gezet. Dit vanwege het feit dat hij er veertig jaar wsw-dienstverband op heeft zitten. De jubilaris werd gisteren door een groep jagers, want jagen is zijn favoriete hob by, opgehaald en naar Hulst ge bracht. Daar kreeg Jan Koopman de gebruikelijke envelop met in houd. Burgemeester Steenkamp toast met mevrouw Neeteson-Scheerders als eerste bouwer in Westhof. Van onze verslaggever Kloosterzande - Gisteren is de spade de grond in gegaan voor de bouw van de eerste woning in het nieuwe plan Westhof te Kloosterzande. Reden voor een feestje, vond de gemeente, en dus trok een ge meentelijke delegatie onder aan voering van burgemeester Th. Steenkamp gisteren naar het nog kale stuk grond van de familie Neeteson-Scheerders aan de Montgommerysingel. Mevrouw Neeteson, haar man kon er vanwege zijn werk niet bij zijn, kreeg van de gemeente een notenboom in een fraaie kuip, die later een plaatsje zal krijgen in de tuin. Aannemer Sponselee, die het plan Westhof bouwrijp maakte, gaf de familie een vier kante meter bouwgrond cadeau. Een en ander werd beklonken met een glas champagne. Het uitbreidingsplan Westhof is FOTO CAMILE SCHELSTRAETE ontwikkeld om de voldoen aan de grote vraag naar bouwgrond in Kloosterzande. De voorloper, het plan Oosthof, was veel sneller vol dan de gemeente Hontenisse had verwacht. De nieuwe woonwijk omvat 85 percelen bouwgrond. Inmiddels is er al voor dertig wo ningen grond verkocht. Een forse uitloper dringt dan verder Europa in, dat kan betekenen dat de wind weer oostelijk wordt, U proeft het al, weer wat hogere temperaturen. TIJDENS dit weekeinde lopen de temperaturen langzaam terug en wordt het iets minder warm, het gevolg van het zich iets terugtrek kende hogedrukgebied. Dit gebied met een kerndruk van 1025 Hec- topascal ligt dan met het centrum boven IJsland. Een forse uitloper daarvan reikt tot aan de Noordzee. Daardoor blijven we redelijk goed zomerweer houden, de zon blijft van de partij maar de temperaturen dalen naar 22 tot 26 graden. Onweer is gereserveerd voor het oostelijk deel van ons land. De wind, die nu nog uit het noord-oosten waait, draait onder invloed van de plaats wijziging langzaam naar het noorden en daarna noord-noordwes ten. Deze windt voert (gelukkig voor velen) wat koelere zeelucht aan. Dat betekent ook, vooral in de kuststreek, meer wolkenvelden, maar de zon blijft winnen. Verder dan woensdag kunnen we dit keer niet gaan, er zijn voorte kenen die wijzen op een nieuwe uitbreiding van het hogedrukge bied bij IJsland. Dat zou z'n greep op ons weer gaan verstevigen. De tweede helft van het jaar begint gunstig. In detail kunnen we dan ook voorspellen: vandaag noord-noord-oosten wind 3 tot 5 Beaufort, de maximum-temperatuur wordt 26 graden, aan zee slechts 18 tot 19 graden. Komende nacht 14 graden. Morgen nog steeds die noord-noord-oostelijke wind maar minder sterk 2 tot 3 Beaufort, maximum 25 graden, 's nachts 13 graden. Morgen kunnen er ook vooral in de kuststreek kleine wolkenvelden binnendrijven, wat wel naar kan zijn is dat morgenochtend aan de kust wat mist aanwezig is, die kan eventueel overgaan in laaghangende bewol king, vandaar die frissere temperatuur van 17 graden, samenhan gend met de komst van een zwak koufront. Maandag is de wind naar het noord-westen gedraaid, dan moeten we rekening houden met een maximumtemperatuur van 23 graden, 's nachts 13 Maandag is er een piepkleine kans dat we toch een staartje krijgen van een groot onweersgebied bij Bordeaux dat on ze kant op komt, voorlopig nog geen gevaar. Dinsdag en woensdag hetzelfde weer als maandag en na woensdag weer iets warmer. Hoe was het weer vorig jaar op 1 juli Het werd maximaal 23.7 gra den, 's nachts 11.2, het regende niet en de zon scheen 12 uur en 55 minuten. De extreme temperaturen op 1 juli sinds 1900. In 1964 werd het in de nacht van 30 juni op 1 juli 5.7 graden en in 1976 33 graden rond De weerspreuk: 'Vliegt de zwaluw hoog, het blijft warm en droog'. Van onze verslaggever Hulst - Na vier intensieve trainingen heeft de eerste groep ondernemers uit Hulst de cursus criminaliteitspre ventie afgesloten. Tijdens een laatste bijeenkomst in het Reynaertshof kregen alle deelnemers een certificaat. De cursus, waarvoor inmiddels grote belangstelling bestaat bij ondernemers en hun medewer kers, zal nog enkele malen wor den gegeven in Hulst. Na de va kantie staat de volgende groep al te popelen om aan de slag te gaan. „Dat komt voor een groot deel door het enthousiasme dat de deelnemers uitstralen over de cursus," zeg Roy Bosch. Hij is na mens Hulst Reynaertstad de lei der van het project criminali- teits-preventie in winkelgebie den. Daarnaast komt de cursus volgens hem ook op een goed mo ment". „Gelukkig is er weinig criminali teit in de winkelgebieden van Hulst," aldus Bosch. „Dat heeft een onderzoek onder de leden van Hulst Reynaertstad begint dit jaar uitgewezen. Als je dat dan nog vergelijkt met landelijke cijfers mogen we al helemaal niet mopperen. Toch schuilt daar ook een groot gevaar in. De kans be staat dat ondernemers bij die constatering achterover gaan leunen." Certificaat voor geslaagde ondernemers. Bosch vindt dat ondernemers de ogen niet mogen sluiten voor ont wikkelingen die ze waarnemen. „Doordat in de grote steden veel aandacht wordt gegeven aan het terugdringen van criminaliteit, met soortgelijke projecten, zie je een duidelijke verplaatsing naar gebieden waar nauwelijks aan dacht wordt geschonken aan het probleem. Hulst Reynaertstad heeft dat onderkend en middels het project willen we de crimina liteit ook zo laag mogelijk zien te houden. Voorkomen is beter dan genezen, nietwaar Voorkomen, dat is precies waar de cursus zich op richt „Dat heeft FOTO CAMILE SCHELSTRAETE alles te maken met een stukje psychologie," zegt John van Dijk. „Hij is de preventiedeskundige en cursusleider uit Zevenaar, die door Hulst Reynaertstad in de arm is genomen voor het geven van de trainingen. „Het begint al bij het betreden van de winkel. Een mogelijke winkeldief houdt van anonimiteit. Maak daarom oogcontact met mensen en zeg ze goedendag. De klant zal dat waarderen, terwijl een mogelijk winkeldief er zich ongemakkelijk bij voelt. Hij weet dat hij duide lijk gezien is. De anonimiteit is weg." Vaak wachten winkeliers ook met het pakken van een dief tot dat hij de winkel wil verlaten. De winkeldiefstal is dan ategepleegd en de kans om in een conflictsi tuatie te geraken is groter. John van Dijk leert de ondernemers om signalen van ongewenst koopgedrag tijdig te signaleren en daarop te reageren. De cursus gaat overigens niet alleen over winkeldiefstal. Ook inbraak- en overval-preventie krijgen de aandacht. Voor de horeca-ondernemers komt er een speciale cursus, afge stemd op de problematiek van die doelgroep. Voor het project criminalkiteitspreventie werkt Hulst Reynaertstad samen met de gemeente, politie, justitie en stadswachten. „Het is juist die samenwerking waar de kneep zit," stelt Roy Bosch. „Alleen kun je weinig beginnen, maar met zijn allen kun je (bijna) alles. Dat hebben we inmiddels in andere activiteiten van Hulst Reynaert stad al vaak ervaren. Het zou fijn zijn als andere gemeenten in de regio zich aansluiten bij ons ini tiatief. Preventie is een zaak die ons allemaal aangaat." ZATERDAG MARKTEN EN BEURZEM KLOOSTERZANDE Molenstraatfeesten - met kermis, braderie en vele aktiviteiten - Cloosterstraat -1 en 2/7 KLASSIEK MIDDELBURG Strijkorkest Leiden - Achter de Houttuinen 30 - 21.00 uur Zomera vondconcert - Karei Bogerd- bari ton, Noortje van Middelkoop, pan fluit, Martin Mans, orgel - Nieuwe Kerk - 20.00 uur 10 kinderen 5) VEERE Het Zeeuws Orkest - Dirigent: La wrence Renes, solist: Jacob Slagter - o.a. Waldhoornconcert Tsjaikowsky; - Grote Kerk - 20.00 uur 22,50 kinderen t/m 16 jrf 10,0 POP EN JAZZ MIDDELBURG Festival Nieuwe Muziek - gecom poneerde en geïmproviseerde he dendaagse muziek en jazz - Kloven iersdoelen! do t/m wo) RENESSE/SCHARENDIJKE Beachpop - jaarlijks Popfestival - o.a. De Dijk, Sjako, Pilgrims, Rag gende Manne, 2 Brothers, T.O.F. - Noordzeestrand - dam-aanzet Brou- wersdam - 9.30-22.30 uur ƒ22,50 kinderen (4 t/m 12 jr 10) WESTDORPE Rockfestijn - Firebrick- Gravin bij kermis-21.30 uur SPORT SLUIS Internationale Zwemwedstrijd - over diverse afstanden in het kanaal Sluis- Brugge -11.30 uur THOLEN Beachvolleybaltoernooi - Dagre- creatieterein Speelmansplaten Oes- terdam ZIERIKZEE Deltaweek - Zeilwedstrijden - di verse lokaties (vrij t/m ma) TOCHTEN HEIKANT Wandelen Grensgebed Heikant - excursie kleinschalig landschap - grens, voormalig douanekantoor El- lestraat - 9.30 uur (gratis) TERNEUZEN Neuzentocht - Landelijke wandelt ochten - 7,14, 20, 35 en 60 km door de Zeeuwsch-Vlaamse polders - Ro de Kruisgebouw Mr. F.J. Haarman- weg 13-7.00-15.00 uur 1,75) VLISSINGEN Duin- en strandwandeltocht - 5, 10, 15, 20, of 30 km - kanovijver Burg. Van Woelderenlaan - 9.00 uur 4) WOLPHAARTSDIJK Zomertocht Kasporgo - wandel tocht over 5,10,15 km - café Royal - 14.00 uu DIVERSEN EMMAHAVEN Kaarting - café Verdronken Land - 20.00 uur AXEL Culinaire week - Kerkstraat en Noordstraat OSSENISSE Schieting/rommelmarkt - cam ping De Zeemeeuw -15.00 uur Schieting - camping 't Mussennist - 20.00 uur HENGSTDIJK Gaaibollen - camping De Vogel - 14.00 uur WESTDORPE Optreden Firebrick - De Gravin - 21.30 uur Karaoke - Jeansbar - 21.00 uur Dansavond - 't Oude Raedthuys - 21.00 uur SCHOONDIJKE Open tuin dagen - Liefhebberstuin ca 2600 m2 - verkoop zaai- en plant goed eigen kweek - Oost 21 -10.00- 17.00 uur VEERE Open tuin Weekend - Liefhebbers- tuin 20.000 m2 - bos - vijver - rozen- borders en borders op kleur - Gol- steinseweg 24 - 10.00-17.00 uur 6) WEMELDINGE Openstelling tuin - Earn J Zwaan - Kerkweg 14- 10.00-17.00 uur(/ 5) KLOOSTERZANDE Straatanimatie - optredens van Mister Bean - diverse terrassen hore ca Motortoertocht - Café de Reizen de Man-vanaf 12.00 uur Kermisschieting - Rockcafé 't Laantje -14.30 uur Biefstukkaarting - Café-zaal Mo lenhof-14.00 uur DE KLINGE Schieting - 't Sleepbootje - 15.00 uur ZUIDDORPE Schieting - Café 't Gemeentehuis - 14.00 uur FILMS WEEKEND GOES Grand Theater 14.00 uur 101 Dalmatiërs 19.00 en 21.30 uur Flodder 3 HULST De Koning van Engeland za/14.00 uur; zo/13.45 en 16.15 uur De Zwanenprinses za/14.00 en 19.30 uur; zo/13.45 en 16.15 uur Frank en Frey za/14.00, 19.30 en 22.00 uur; zo/13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur Flodder 3 zat 19.30 en 22.00 uur; zo/13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur Die hard with a Vengeance za/19.30 uur; zo/19.00 uur Don Juan za/22.00 uur; zo/19.00 en 21.30 uur Rob Roy za/19.30 en 22.00 uur; zo/13.45, 16.15,19.00 en 21.30 uur Bad Boys za/22.00 uur; zo/21.30 uur Outbreak OOSTBURG Ledeltheater 14.30 uur 101 Dalmatiërs 20.00 uur Legends of the fall VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 za/19.00, 21.30 en 24.00 uur; zo/19.00 en 21.30 uur Die hard with a Vengeance 14.00 uur Frank en Frey za/19.00, 21.30 en 24.00 uur; zo/19.00 en 21.30 uur Bad Boys za/14.00, 19.00, 21.30 en 24.00 uur; zo/14.00,19.00 en 21.30 uur Flodder 3 za/14.00, 19.00, 21.30 en 24.00 uur; zo/14.00, 19.00 en 21.30 uur The Jungle Book 14.00 uur De Zwanenprinses ZONDAG MARKTEN EN BEURZEN KLOOSTERZANDE Molenstraatfeesten - met kermis, braderie en vele aktiviteiten - Cloosterstraat -1 en 2/7 KLASSIEK GOES Manhuistuinconcert - Fanfare 'Ons Genoegen' Kapelle - Manhuis- tuin - 12.00-13.00 uur (gratis) SLUIS Beiaardconcert - door de Clerck - toren van het Stadhuis -15.30-16.30 uur POP EN JAZZ MIDDELBURG Festival Nieuwe Muziek - gecom poneerde en geïmproviseerde he dendaagse muziek en jazz - Kloven iersdoelen! do t/m wo) TEMSE Film en amusementsmuziek - Concertband Nieuwpoort - feest zaal gemeentehuis -11.00 uur WESTDORPE Rockfestijn - The Phrase - Gravin bij kermis-21.30 uur SPORT SLUIS Zwemmarathon - over 8,16,25 km in het kanaal - kanaal Sluis-Brugge - 10.30 uur VEERE Serie B - surfwedstrijd - Veerse Meer ZIERIKZEE Deltaweek - Zeilwedstrijden - di verse lokaties (vrij t/m ma) DIVERSEN AXEL Culinaire week - Kerkstraat en Noordstraat HENGSTDIJK Kaarting - camping -De Vogel - 10.00 uur WESTDORPE Optreden The Prhrase - De Gravin -21.30 uur Gaaibolling - 't Oude Raedthuys - 14.00 uur Motortoerrit Den Dijk - vertrek aan De Gravin Drive-in show Flash - 't Oude Rae- dhuys - 20.00 uur Twilight Road Show - Jeansbar - 21.00 uur BIERVLIET Kaarting - café Lippens -14.00 uur SCHOONDIJKE Open tuin dagen - Liefhebberstuin ca 2600 m2 - verkoop zaai- en plant goed eigen kweek - Oost 21 -10.00- 17.00 uur VEERE Open tuin Weekend - Liefhebbers tuin 20.000 m2 - bos - vijver - rozen- borders en borders op kleur - Gol- steinseweg24-10.00-17.00 uur (ƒ6) WEMELDINGE Openstelling tuin - Fam J Zwaan - Kerkweg 14- 10.00-17.00 uur (ƒ5) DE KLINGE Schieting - Café de Gouden Pluim - 15.00 uur KLOOSTERZANDE Biefstukkaarting - Café-zaal Mo lenhof- 14.00 uur LAMSWAARDE Schieting - Café de Vier Jaargetij den - De Vrede 50 gratis) -14.30 (ADVERTENTIE) Kleurenfoto's al vanaf: FOTO ■VERSCHOORE HUlSF'sGaenhopeM 0114016162 TERNEUZEN:Noorfstealé 01150 21575

de Stem | 1995 | | pagina 19