■V. UK RONELLA KAMPEN IAKELAAR LER TROOST Clinge beperkt schade tot 0-7 >AG LI i. GOOSSEN Forse achteruitgang jeugd-toernooi Drive CRC-trophy inzet tweedaagse zeilwedstrijd Terneuzen EN Doelman Siegfried van den Berg vertolkt hoofdrol tegen Beveren SPORT ZEELAND ande faauw ik 0sterzande Hulsterweg 36 Kloosterzande >akkerij /ind je bij installateur Slijterij IKEN ïtie - Pedicure :EDSE PERFECTIE iparatie en APK TENNIS Kim Langeraert zonder te spelen verder I Goes - In het Autoschade Baar- I ends-tennistoernooi van Tennis I Vereniging Goes bereikte de als I derde geplaatste Jeroen Ver stoeten de halve finale op het B-schema, Winst IJsebaert Aflossingsmarathon Kloosterzande SPORTNIEUWS KORT Coopertest bij RKHAV in Hulst Concours hippique Scheldestad Havenlopen in Terneuzen Trhnkoers Westdorpe afgelast Zeeuws record Rinus Polderman Sjaak Vervuurt snelste Zeeuws-Vlaming Burgerhoff en Bliek titelkandidaten TOYOTA DE VOORDELIGE STARLET. HEEL TOYOTA. Ml 095 DONDERDAG 29 JUNI 1995 Dosterstraat 105 87 CC Kloosterzande il.: 01148-2431 Cloosterstraat 41 4587 CB Kloosterzande Telefoon: 01148-2899 i148-1365 01148-1262 76 igen 1148-2344 73 bjes te halen! - bos - hakselaars enz. Tel. 01148-1327 Tel. 01142-256 148-2147 paraties |Door Henk van de Voorde lSas van Gent - Wedstrijdlei- f Gerrie van der Zalm van «het Zeeuws-Vlaams jeugd- I tennistoernooi van TC Drive Sas van Gent heeft wel iJS betere tijden gekend. De IJelname aan 'zijn toernooi' |lS jjt jaar drastisch terugge lopen. I Waren er vorig jaar nog 79 in- I schrijvingen, deze keer is slechts sprake van 48 inschrijvingen. Xort voor het sluiten van de inschrijvingstermijn zag het er helemaal rampzalig uit want |toen waren er nog maar zo'n 20 inschrijvingen binnen. Toch is in I feite heel je toernooi naar de knoppen doordat Animo net een week eerder zijn eerste jeugd- toernooi hield. Bovendien is het Sasse toernooi het derde jeugd- toernooi in successie. Twee we ken geleden hield immers De Boskreek (Breskens) zijn eerste jeugdtoernooi, al hebben we daar niet zo veel concurrentie van. Het is allemaal vooral te wijten aan het toernooi in Ter- neuzen waar heel veel inschrij vingen waren, terwijl wij in Sas toch een bepaalde traditie had den met ons toernooi. Sas van Gent is net als Terneuzen cen traal gelegen. Als je dan net na Terneuzen met je toernooi komt, ben je daarvan het slachtoffer. Ik heb ze nota bene nog gehol pen in Terneuzen met het opstel len van de begroting voor hun toernooi. Zo ben ik het slachtof fer van mijn eigen houding," aldus een teleurgestelde wed strijdleider Gerrie van der Zalm. Met enig gevoel voor cynisme voegt hij hier nog aan toe dat 'alles wei makkelijk rond te krij gen is'. Hij krijgt assistentie van een wedstrijdcommissie waarvan Raph Poppe, Anniek van Waes en John Dijkman deel uitmaken. Bondsgedelegeerde is Rianne van Wanrooy. De finales van het toernooi krijgen hun beslag op zondag 2 juli. Door het geringe aantal inschrijvingen wordt veelal in poule-vorm gewerkt. In de oudste klasse bij de jongens is sprake van een schema van acht. Donovan Blackman van De Bos kreek is hier als eerste geplaatst, voor Joris de Bakker van Hulster Ambacht. Een aantal wedstrijden is inmid dels achter de rug. Plaatselijke favoriet Koen van de Berg maakte in zijn eerste optreden bij de oudste jongens geen fout. Hij won in twee sets van Ralf Simpelaar uit Terneuzen. Ver volgens moet hij aan de bak tegen favoriet Donovan Black man die geen fout maakte tegen Jeroen Engels. PLAATSIN GEN JONGENS Tot en met 16 jaar: 1. Donovan Blackman, 2. Joris de Bakker. Tot en met 14 jaar: 1. Ronny van Kessel, 2. Dylan Blackman. Tot en met 12 jaar: geen plaatsingen (vier gelijkwaardige spelers). Tot en met 10 jaar: poule-hoofden Bart van de Sande en Wesley van Noord. MEISJES ENKELSPEL Tot en met 16 jaar: 1. Evelien Kunst. Tot en met 14 jaar: 1. Beatrix Ver- haegen. Tot en met 12 jaar: 1. Sharon de Witte, 2. Jacqueline Verhaegen. Tot en met 10 jaar: Martine Morcus- Ilse Cuyle 6-1, 6-0; Maud Kuijpers- Kim Boes 7-5, 6-4. UITSLAGEN JONGENS ENKELSPEL Tot en met 16 jaar: eerste ronde: Koen van de Berg-Ralf Simpelaar 7-6, 6-2; Joris de Bakker-Dennis van Dam 6-3, 7-6; Donovan Black- man-Jeroen Engels 6-2, 6-1. Tot en met 14 jaar: eerste ronde: Willem-Jan van Doeselaar-Bart En gels 6-4, 6-0; Björn Obrie-Ivo Kuy- pers 6-0, 6-0; Gert-Jan Louweret- Maurits van Aalst 6-1, 6-1; tweede ronde: Gert-Jan Louweret-Ronny van Kessel walk over Louweret; Dylan Blackman-Björn Obrie 6-1, 6-1. Tot en met 12 jaar: Joël van Over- loop-Martijn Rijckaert 6-2, 6-3; Krijn de Vries-Martijn Rijckaert 6-1, 6-0; Krijn de Vries-Steven van der Peijl 6-0, 6-2. Tot en met 10 jaar: Wesley van Noord-Stijn van Doeselaar 6-4, 4-6, 6-1; Bart van de Sande-Dominique d'Haens 6-2, 6-1; Wesley van Noord-Wout Vereecken 6-1, 6-0. MEISJES ENKELSPEL Tot en met 16 jaar: Vera Crosiers- Geneviève Schelkens 6-2, 6-1. Tot en met 14 jaar: Beatrix Verhae- gen-Joëlle Mirrer 6-2, 6-1; Joëlle Mirrer-Sarah van Dijk 6-0, 6-1. Tot en met 12 jaar: eerste ronde: Sharon de Witte-Ilse Kuyle 6-0, 6-0; Wendy de Kesel-Fraukje van Maar- schalkerweerd walk over De Kesel; Deborah Morcus-Annick van de Walle 4-6, 6-4, 6-0. Tot en met 10 jaar: Maud Kuypers- Imre van Overloop 6-1, 6-2; Martine Morcus-Ilse Cuyle 6-1, 6-0; Maud Kuijpers-Kim Boes 7-5, 6-4; Rianne Verdonk-Ilse Cuyle 6-3, 6-0; Kim Boes-Imre van Overloop 6-2, 6-2. Door Peter Snelders Clinge - Het zal Beveren waarschijnlijk weinig inte resseren, maar voor Clinge was het leuk dat het de schade tegen de Belgische eersteklasser beperkt kon houden tot 0-7. Dat had de thuisploeg zeker niet in de laatste plaats te danken aan teruggekeerde doel man Siegfried van den Berg, die heel wat uit zijn doel ranselde. Beveren werkte niet scherp af, dat was voor het overgrote deel van de uit circa 600 personen bestaande toeschouwersschare duidelijk. Vooral Hervé van Overtvelt, Sascha Udovic en Pa trick Goots lieten nogal wat mo gelijkheden onverzilverd. Al bij al kreeg Beveren een twintigtal kansen, waarvan het er slechts zeven wist te benutte. Een aan- rt; Johny Otte-Maurice van de Hemel v t i j: micverc ma a on het 6-2, 6-2; Joost Grevink-Michel Gorsse 131 van Qle. ""Ssers mag Op net 6-1, 6-0; Jaap Moerland-Michel de Vlieger 6-1, 6-0. I Cl: eerste ronde; Marcel Verwei-Erwin de Keijzer 6-1, 6-2; Jacky Kaijser-Choi Chi-Kin 6-3, 6-1. C2: tweede ronde: Michel Kokelaar- Joost van de Guchte 5-7, 6-0, 6-1; Ivo Walraven-René Fondse 7-6, 6-3; Mar tin Wissekerke-Peter Wattel 7-6, 6-2; Ivo Spinnewijn-Walter de Kok 7-6, 4-6, 6-3; Ilco van Belzen-Choi Chi-Kin 6-4, 6-4; kwartfinale: Van Belzen- Spinnewijn 2-6, 7-5, 6-1. Dl: eerste ronde: Joost van de Guchte- Piet Verwijs 6-3, 7-6; tweede ronde: Piet Kamstra-Leen Jobse walk over Kamstra; Eli Birnbaum-Simon op 't Hof 6-3, 6-4; Remco Koster-R. Aarts 1-6, 6-3, 6-2; Ivo Walraven-Richard van Steenbergen 6-1, 6-2; derde ronde: Hans van Dijk-I Hulstenaar won in straight I sets van Johnny Otte van het Vlissingse De Schelde: 6-4, 6-2, Otte werd enige tijd geleden in Middelburg Zeeuws B2-kam- pioen. Kim Langeraert, de ande re Zeeuws-Vlaming op het B- schema, werd zonder te spelen kwartfinalist. Camiel Folmer uit Zierikzee moest namelijk over- wachts om studieredenen naar Parijs, 1 UITSLAGEN MANNEN ENKELSPEL eerste ronde: Kim Langeraert- I Harold Schipper walk over Langerae- conto geschreven worden van Van den Berg, die bij menige actie op de juiste wijze in de weg Van Maelen scoort na een fraaie actie het derde doelpunt voor Beveren. foto camile schelstraete an Dijk-Bas van Belzen 6-1, 6-2; M. de Ridder-Kamstra 6-4, 6-3; Birnbaum-Jan Schraa 6-1, 6-1. D2: eerste ronde: Danny Pantekoek-J. Sanders 6-1, 6-1; tweede ronde: Hans Otto-Mari Steven se 6-2, 6-3; Jan van de Weele-Ad Valkier 7-5, 6-3; Nosrat Fatehmizadeh 7-5, 6-1; Paul de Man- R. den Broeder walk over De Man; Danny Pantekoek-Sander van Buren 6-1, 3-6, 6-3. DUBBELSPEL C2: eerste ronde: Dorsers/Nieuwenhui- ze - Kamstra/Schraa 6-3, 6-4; Bogers/ Van der Hart - Kodde/Van Steenber gen 6-0, 6-3; Nutzman/Wissekerke - De Kock/Korstanje 6-4, 6-4. Dl; eerste ronde: Sastroredjo/Van de Vrie - Van de Berge/Leendertse 7-5, 6-1; Driesen/Verschuren - Arratoon/ Van Sonsbeek 6-3, 6-1; Baart/Kalau - Arrebout/Nooy 6-3, 6-4; Verhage/ Wondergem - Van Liere/Raas walk over Verhage/Wondergem. D2: eerste ronde: Van Egmond/Van de Laan - Schiettekatte/Valkier 6-1, 6-4; De Bondt/Voois - De Bruijn/Van de Sande 6-3, 6-0; Van Belzen/Van Ee- nennaam - Muskens/Verwei 6-4, 1-6, 6-1; Van IJserloo/Karelse - Fatehmiza- deh/Van Oosterhout 7-5, 6-1. VROUWEN ENKELSPEL Cl: eerste ronde: Jeantien van den Dries - Cynthia Westerweel 6-1, 6-7, 6-4; Lenneke Clement - Monique van Sabben 6-3, 6-0; tweede ronde: Jessica Bakker - Van den Dries 6-4, 6-4. Axel - Beny IJsebaert van TC Animo, als eerste geplaatst op het Dl-schema, maakte in zijn eerste optreden geen fout. In een Terneuzens onderonsje versloeg IJsebaert met regelma tige cijfers Jan Mol: 6-2,6-3. Op het dubbel-C2-schema boek ten Eric Neve en Hans van de Sande van TV Hoek een duidelij ke overwinning op Frank Huy- gens/Wilfried de Roeck van TC Hulster Ambacht: 6-3, 6-1. In het gemengd-dubbel-C zege vierde het als eerste geplaatste koppel Franceska Adriaansens/ Rudi Mariens tamelijk eenvou dig over Loes Asselman/Ben Kint. Het echtpaar Mol en de combinatie Bergen Henegouwen/ Houg Vogelaar plaatsten zich via twee-setters voor de halve finales op het mixed-Dl-schema. UITSLAGEN MANNEN n, ENKELSPEL ui: tweede ronde: Beny IJsebaert-Jan M°1 6-2, 6-3. DUBBELSPEL ca: tweede ronde: Neve/Van de Sande 1huygens/De Roeck 6-3, 6-1. tweede ronde: Roelandt/Sinke - Oe Kort/Van Esbroek 6-3, 6-1. VROUWEN n DUBBELSPEL ut: eerste ronde: Koliin/Dieleman - «attens/Bonte 6-1, 6-2 GEMENGD DUBBELSPEL tweede ronde: Adriaansens/Martens - Asselman/Kint 6-2, 6-3. ui: tweede ronde: Mol/Mol - Van nerkhoven/Cevaal 6-2, 6-3; Bergen "wegouwen/Houg-Vogelaar - Kints/ Agterhuis 6-3, 6-2 02: tweede ronde: Scheele/Van Aalst - vtaennnck/Van Hoye 6-4, 6-2; Scheele/ 6-0 an Betera»ns/Beterams 6-1, Dat Beveren scherpte miste is niet zo heel vreemd. De ploeg is nog maar enkele dagen in training met het oog op het na derende Intertoto-uitduel tegen het Roemeense FC Ceahlaul Pa- tria Neams. De ploeg oogde ie- wat vermoeid door de fikse ar beid die voorafgaande aan het duel met Clinge verricht werd. Positieve uitblinker op het con ditionele vlak was echter de jeugdige Litouwer Thomas Livi- dius. De nog maar 16-jarige voetbal ler meldde zich enkele maanden terug zeif aan bij Beveren. Hij liet naast een tomeloze inzet ook blijk van een goed spelinzicht en een knappe individuele actie. Een speler, mits gedoseerd ge bracht, waar de blauw-gele for matie nog veel plezier aan kan beleven. Het leek er overigens op dat Beveren de dubbele cijfers van vorig jaar opnieuw zou halen. Al na drie minuten liet Sascha Udovic op aangeven van Thomas Lividius 0-1 noteren. Kort daar na had Andy Janssens, zoon van de bekende en vermaarde Jean Janssens, pech dat een fraaie volley op de kruising uiteen spatte. Het duurde tot de 17e minuut voordat het 0-2 werd. Uit een pass van de goede spelende Do minique van Maelen scoorde Van Overtvelt. Diezelfde Van Maelen liet na een half uur en na een fraaie individuele actie 0-3 aan tekenen. Op slag van rust nam Udovic, na voorbereidend werk van Van Overtvelt, 0-4 voor zijn rekening. Zes minuten na rust liet Udovic zijn derde treffer noteren. Op nieuw was het Lividius die aan de basis van dat doelpunt stond. Invallers David van Hoeywegen liet met een knal in de boven hoek Siegfried van den Berg kansloos en maakte daarmee het halve dozijn vol. Enkele minuten voor tijd tikte Van Overvelt een voorzet van Goots fraai binnen en bepaalde de eindstand op 0-7. Van onze sportmedewerker Terneuzen - Het aanstaande weekeinde kunnen de zei lers hun hart ophalen tij dens een tweedaagse zeil wedstrijd op de Wester- schelde. Inzet van deze ont moeting tijdens de Terneu- zense havenfeesten is de CRC-trophy. „Het is voor de derde maal dat we deze wedstrijd gezamenlijk houden. Ik hoop tevens op een goede deelname. Aan het weer zal het deze maal niet liggen. De vooruitzichten zijn uitste kend," aldus Piet van Driel, voorzitter van de WV Neusen. Een vereniging die het evene ment in samenwerking met WV De Honte en het Gentse RBSC (Royal Belgian Sailing Club) op poten zette. Samen met zijn mede-bestuurder Adrie Ver schelling tekent Van Driel voor de jurering, terwijl de wed strijdleiding van het geheel in handen is van Egbert van Waes en Ruud van der Lelie, respec tievelijk voorzitter en penning meester van WV De Honte. Twee clubs, die hun boten in de oude veerhaven weten en onder hun leden deelnemers met winstkansen hebben. Hierbij schippers als routinier Arie Roelandt met Ufo Jama, de bedreven André Dees met Horizon, de rappe Dirk Faas met Feever, Adrie Verschelling met Ufo van Neusen, de jonge Robert van Waes met Pape schor en de altijd sterk acte rende Harold van de Hemel met Du Ciel. Regionaal gezien behoort de Bressiaander Frans Maas met Capella eveneens tot de kanshebbers. „Ik mik op zeker een twintigtal boten. Minder zou jammer zijn. Piet van Driel: „„Ik mik op zeker een twintigtal boten. Minder zou jammer zijn.foto wim kooyman .Temeer daar we eerder al een wedsrijd af hebben moeten las sen," aldus Piet van Driel, die de interesse in zeilen ziet min deren. Dat is tevens een van de redenen waarom de Terneuze- naren kozen voor het varen onder de Cruisers Rating Class gemeten boten. Dit gebeurt in drie groepen. De CRC-A-, B- en C-categorie. Begeleidings schip is Fishhawk met schipper Wim Loof aan het roer. Het startsein valt zowel zaterdag als zondag om 10.30 uur en het startpunt is pal voor de feeste lijk opgesierde Terneuzense haven. In deze thuisbasis wor den zondagavond in de feest tent de winnaars van de onder linge races en de winnaar van het algemeen klassement tij dens het ontvangen van de CRC-trophy en onder begelei ding van muzikale klanken in het zonnetje gezet. Kloosterzande - De Bleijko Run ners uit Kloosterzande houden zaterdag 1 juli hun derde 'Aflos singsmarathon'. Dat houdt in dat men met een ploeg bestaan de uit maximaal acht personen de 42 kilometer en 195 meter moet lopen. Men kan echter ook met een minder aantal personen deelnemen. Paul Vaal, een van de stimule rende krachten achter dit evene ment, had aan het begin van de week vijftien ploegen binnen. „De verwachting is dat er nog wel een aantal formaties binnen komen. Vorig jaar hadden we negentien ploegen en die zullen we wellicht weer wel halen. Ze kunnen nog inschrijven in de kantine van de plaatselijke voet balvereniging tot een half uur voor de start," aldus Vaal. Die start wordt om 13.00 uur op het Marijkeplein gegeven. Het parcours heeft een lengte van van 5,3 kilometer en gaat richting Walsoorden en Duivels- hoek. Vorig jaar won het eerste team van Engelhard met een tijd van 2 uur 25 minuten en 29 seconden voor de New Spikes, terwijl Hans van de Griendt van de winnende formatie indivi dueel het snelste was met een rondetijd van 15 minuten en 38 seconden. Dit onder tropische omstandigheden, want het kwik steeg toen tot dik boven' de der tig graden. Vaal: „Hopelijk heb ben we zaterdag wat beter weer om te lopen, want vorig jaar was het toch te warm. Wij zijn er in ieder geval gereed voor. Er staat een leuke prijzentafel te wachten die via loting voorde deelnemers of deelneemsters bestemd is. Daarnaast ontvangt iedereen een waardevolle herinnering. We maken klassementen op voor teams en de individuele presta ties. De eerste drie ploegen mo gen tevens een trofee mee naar huis nemen." Hulst - De Hulsterse atletiekverniging RKHAV houdt vandaag, 29 juni, een Coopertest op de sintelbaan in het Gemeentelijk sportpark. De eerste serie van deze twaalf minuten durende conditietest gaat om 19.00 uur van start. Er kan vanaf 18.30 uur worden ingeschreven in de kantine van RKHAV aan de Ta bakstraat. Nieuw en St.-Joosland - De ruitersportvereniging De Schelde stad uit Vlissingen sluit vandaag en morgen een vierdaags dressuur- en springconcours af op de terreinen van Stal De Kroo in Nieuw en St.-Joosland. Vanavond komen vanaf 18.00 uur de springruiters bij de paarden in actie. Zo'n 56 combinaties hebben zich daarvoor aangemeld. Morgen wordt het totale gebeuren afgesloten met springwedstrijden voor pony's. Dan beginnen de wedstrijden om 18.30 uur. Terneuzen - In Terneuzen staan vrijdag 30 juni de Havenlopen met AV Scheldesport als organisator op het programma. De afstanden zijn 2Vi, 5 en 10 kilometer. Al deze afstanden gaan om 19.00 uur van start bij de jachthaven waar men vanaf 18.00 uur in de tent kan inschrijven. De parcoursen lopen over de Zeedijk. Westdorpe - De traditionele kermistrimkoers van Westdorpe gaat dit jaar niet door. Deze zou maandag worden verreden. De koers stond wel al maanden op de kalender van de trimbond, maar pas nu is bekend dat Westdorpe om onder meer budgetaire redenen afhaakt. Ook het gering aantal vertrekkers vorig jaar - toen speelde het Nederlands voetbalelftal tegen Engeland - wordt als reden opgegeven om de wedstrijd dit jaar af te blazen. Of volgend seizoen er wel een koers met trimmers start, daar zal het bestuur zich nog over beraden. Vught - Rinus Polderman van het Goese AV'56 verbeterde tijdens de nationale veteranenkampioenschappen op de accom modatie van Prins Hendrik in Vught het Zeeuws record hoogspringen bij de veteranen. Dat gebeurde met een sprong van 1.56 meter, die goed was voor de vijfde plaats. Op de 400 meter horden pakte hij de zilveren plak met een tijd van 1.21,83. Op de 100 meter noteerde hij een tijd van 14,17, goed voor een dertiende plaats. Hij sloot zijn overvol program ma af met een zevende plaats op het verspringen (4.16 meter). Er was twee keer goud voor de Zeeuwse afvaardiging. Jannie Schot van Delta Sport won het kogelstoten met een afstand van 10.59 meter en Corrie Meijer van Scheldesport was goed voor goud op het verspringen met 4.55 meter. Op de 100 meter was er brons voor de Terneuzense met een tijd van 14,49. Brons was er eveneens voor Greetje Smit van Delta Sport op de 800 meter. Die liep ze in 2.47,33. Eddy Smit (Delta Sport) pakte zilver op de 1500 meter in 4.31,52 en eindigde als vierde op de 5000 meter in 16.42,88. Jannie Schot 'viel' met de discus (26.86 meter) met een vierde plaats net naast het podium. Irene Pos (Atletica) pakte twee keer een vijfde plaats. Dit op de 400 meter (1.06,69) en de 800 meter (2.42,54). Jan van Wingerden (AV'56) werd vierde op de 800 meter in 2.08,52. Roosendaal - Sjaak Vervuurt was met een tijd van 38 minuten en 30 seconden de snelste Scheldesporter in de tien kilometer lange stratenloop van Roosendaal die door de plaatselijke club THOR werd gehouden. Tonny Lauret en Angelo van Goethem liepen naar een tijd van 39,45, Georges Valckx 42,04, Romain van Hoecke 48,02 en Manfred van Goethem 50,07. Kruiningen - Het 'Open Rapidschaakkampioenschap van De Zwarte Dame' is in het beslissende stadium beland. Belangrijk ste kanshebbers voor de titel, voordat de slotavond op maandag 3 juli begint, zijn Rinus Burgerhoff en Wouter Bliek. Naast die kandiaten zijn er nog twee kapers op de kust die eventueel aanspraak kunnen maken op de titel. Dat zijn Eric Ciarisse en Willy Meulblok. De rest van het deelnemersveld staat op kansloze achterstand. UITSLAGEN Tiende ronde: Clarisse-Sanders 1-0, Burgerhoff-Heijboer 1-0, Meul- blok-Bliek 0-1, Bok-Quakkelaar 0-1, Wolters-Hoek van Dijke 1-0, Sinke-Poley V2-V2, Tjoelker-Van 't Land 1-0, Zweedijk-Karelse 1-0. Elfde ronde: Bok-Karelse V2-V2, Bliek-Clarisse V2-V2, Quakkelaar-San- ders 1-0, Burgerhoff-Meulblok 1-0, Schols-Van 't Land 0-1, Poley- Wolters 0-1, Heijboer-Tjoelker 0-1, Hoek van Dijke-Van der Borgt 0-1, Zweedijk-Sinke 1-0. Twaalfde ronde: Burgerhoff-Bliek 1-0, Poley-Heijboer 0-1, Meulblok- Sanders 1-0, Clarisse-Quakkelaar 1-0, Bok-Hoek van Dijke 0-1, Zweedijk-Schols 1-0, Wolters-Tjoelker V2-V2, Sinke-Karelse 0-1. Stand aan kop: Rinus Burgerhoff en Wouter Bliek 46 punten, Eric Ciarisse 44, Willy Meulblok 43, Anton Quakkelaar en Simon Sanders 38, Cor Heijboer 37, Hepke Tjoelker en Joop Wolters 36 punten. (ADVERTENTIE) Vanaf 22.990, De door de TÜV, een Duits keuringsinstituut als betrouw baarste auto in zijn klasse uitgeroepen Starlet is nu ook de voordeligste. Want u kunt al voor 195,- per maand Starlet rijden. En dan te bedenken dat de XLi en de GTSi gratis stuurbekrachtiging hebben en u op alle modellen 3 jaar Totaalgarantie heeft. Bel nu voor de dichtstbijzijnde dealer die u alles over de voorwaarden van dit fantastische aanbod kan vertellen 06-0369 (gratis). Voorbeeld Consumentenprijs Aanbetaling/inruil Kredietsom Looptijd Kredietvergoeding Effectieve rente op jaarbasis Termijnbedrag per maand Slottermijn Prijs bij verkoop op afbetaling** 1 22.990,- 9.200,- 13.790,- 48 maanden 4.760.88 10,7% 194,81 9.200,- 18.550,88 2 22 990, 9.200,- 13.790,- 36 maanden 3.564.- 10,7% 226,50 9.200,- 17.354,- "Exclusief de aanbetaling/inruil. Financiering wordt verstrekt op huurkoopbasis (niet doorlopend krediet) volgens de gebruikelijke voorwaarden van Toyota Financial Services (T.FS.). Alle kredietaanvragei worden door T.FS. getoetst bij het Bureau Krediet Registratie (B.K.R.) te Tiel.

de Stem | 1995 | | pagina 13