Roerend aanbod van Knorr. Werkf Tence Gratis Roer-om-Menu. GeplaagcW W inkelbediende m/v uitzendbureau m ©ecUdaAuib gaat verhuizen naar een groter pand in Oostburg Daarom ruimen we op voor snelle beslissers! WEG WEG 495.- 795.- 995.- 1.295.- 1.495.- 1.695.- v.a. I HAAS- OF RIB- 5 75 KARBONADE f Ji SELDERIJ I 35 SALADE A 11 SCHOUDER HAM 99 I 99 OSSEWORST li Graf trekt zich terug uit dubbel met Navratilova Viswinkel Mangnus GEMEENTE HONTENISSE mus Boekhoudkundig medewerker Groepsbegeleider Arts m/v Heftruckchauffeur Schoonmaak- medewerksters(er) Vakantiemedewerkers m/v mm 9 Midi Mijzier Twee records in één partij Zuidlandstraat 26 0 Terneuzen - Tel. 01150-12059 Winkelcentrum Zuidpolder 20 Terneuzen - Tel. 01150-95702 jd DONDERDAG 29 juni 1995 o.a. satijn met kant en glitters kort en lang - met en zonder sleep. Div. schitterende zijden japonnen van —-995T^ voor van 1A95^ voor van 1,695^ voor van 4-r795^ voor van 1*995^ voor van 2A95^ voor 1 maal recent gedragen japonnen vanaf 400.- Open van maandag t/m zaterdag van 10 tot 17 uur. Bij voorkeur op afspraak, 's Avonds vanaf 19.00 uur, alleen op afspraak. Brouwerijstraat 5) Oostburg (Ned) tel. 01170-54861 Breda J Autobedrijf Kia Mot Slingerweg 9107 4^Ö^^Autokennedj Vondelalan 13, 01 Zundert (anp) - Wiebri Yeenstra verschijnt zaterdi in St. Brieuc niet aan de sta van de Ronde van Frankrijl pe Friese sprinter is afgeva! jen in de strijd om de laatst plaats in de Motorola-ploea pe overgebleven kandidate zijn de Canadees Steve Baud en de Amerikaan George Hii capie. De ploegleiding wijst dondei dag de negende Tour-rennr aan. Yeenstra hoopt nu op een starfl 500 gram 1 100 gram 100 gram 100 gram i :k.t Door Cas Overzier Londen - Brenda Schultz e| niet weg te slaan van Wirrf lands tenniskampioene blij ren zonder pardon Larissa gras. Kamstra, de huidige te zich voor de derde rond de Amerikaanse ballenmaj Schultz en Kamstra hebben no meer dingen gemeen. Beiden goj den een aantal jaren geleden al tennistalent. Schultz, de huidid nummer zestien van de vrouwerj ranglijst, loste die belofte aardu in. Kamstra, de nummer 210 va de wereld, probeert haar grij^ verleden te vergeten en zich ali nog over de drempel te zetten. Vier jaar terug stond Kamstr nog in de derde ronde van cl Open Australische titelstrijd. E kenners voorspelden haar ee| schitterende tennistoekoms Kamstra is inmiddels 21 en bt Van een verslaggever Londen - Steffi Graf heeft zich teruggetrokken uit het dubbelspel op Wimbledon. De Duitse nummer een van de wereld zou met Martina Navratilova een gelegen heidskoppel vormen en wa ren als derde geplaatst. Graf wordt geplaagd door een lichte polsblessure en pijn in haar rug. „Steffi wil geen enkel risico nemen. Ze wil koste wat kost de titel in het enkelspel pak ken", verklaarde haar coach Heintz Günthardt, die overi gens meldde dat de lichame lijke ongemakken van zijn pupil 'niet van ernstige aard' zijn. De 38-jarige Navratilova, niet meer aktief als enkel speelster, had nog maar wat graag een keer op haar favo riete toernooi (ze won Wim bledon liefst negen keer) willen uitkomen. Daarom was ze behoorlijk teleurge steld. „Als ik in haar schoenen had gestaan had ik het zeker ge probeerd. Maar ik ken haar lichaam niet. Ik weet niet hoe erg het is. Gisteren in haar enkelspelpartij zag ze er toch behoorlijk fit uit", aldus Navratilova. vraagt Gentsevaart 8 s 4565 EV Kapellebrug Tel. 01140-12144 I VERKEERSMAATREGEL WALSOORDEN Burgemeester en wethouders van Hontenisse maken bekend dat zij hebben besloten, in het belang van de verkeersveiligheid, een voorrangsregeling in te stellen voor het kruispunt Walsoordensestraat - Havenstraat te Walsoorden. Bestuurders van voertuigen in de Havenstraat dienen voortaan voorrang te verlenen aan het kruisende ver keer in de Walsoordensestraat. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit schriftelijk bezwaar aantekenen binnen zes weken na heden bij burgemeester en wethouders, postbus 20, 4587 ZG Kloosterzande. Kloosterzande, 29 juni 1995 Burgemeester en wethouders van Kloosterzande, Th.A.M. Steenkamp, burgemeester F.M.M. van Kuppeveld, secretaris DE STEM ■B Bent u een ervaren boekhoudkundige medewerker tussen de 20 en 30 jaar, met kennis van belastingwetgeving? Dan kunnen wij u een baan bieden met perspectief waarbij een grote mate van zelfstandigheid wordt geboden en initiatief van groot belang is. Opleiding minimaal M.B.O. niveau Interesse? Neem z.s.m. contact op met Viola Bakker Wij zijn op zoek naar iemand op HBO-niveau die voor een beperkt aantal uren per dag (middag/avond) een sociale functie ambieert. Goede kennis van de Duitse taal is een vereiste. Wij denken aan personen ouder dan 30 jaar met de nodige werkervaring. Deze kan prima gecombineerd worden met andere werkzaamheden. Voor meer informatie kunt u vrijblijvend contact opnemen met Viola Bakker Wij zoeken met spoed een arts voor 8 uur per week Het betreft een baan voor onbepaalde tijd, vast dienstverband is mogelijk. Heb je aan artsenopleiding en ben je in het bezit van een auto? Bel snel voor meer informatie met Diana de Koning. Als ervaren heftruckchauffeur kun je bij ons direct aan de slag! EVO of vergelijkbaar certificaat is een must. Werktijden tevens in het weekend. Wij zijn op zoek naar jongens en meisjes voor schoonmaakwerkzaamheden. Ben je woonachtig in Breskens of omgeving? Dan kun je voor 7 weken aan de slag. MB Wil jij straks op vakantie? Dan hebben wij nu werk voor jou. Kom langs en schrijf je in bij Tence! Uitzendbureau dan ben je morgen aan de slag. Axelsestraat 14537 AA Terneuzen Telefoon 01150-95538 Nog een paar nachtjes en dan is het zover dan opent Midi Muziek haar deur voor 't publiek. De grootste midimuziek speciaalzaak van zuid-nederland, waar alles voor de "midi"-muzikant te vinden is, o.a.; muzieksojhvare, geluidsmodules, drumcomputers, masterkeyboards, bladmuziek, midifiles, keyboards, kabels, gitaren, midi-interfaces, guitar-to-midi convertors, muziek video 's, samplers, sound-editors, gitaar-sythesizers, effect- modules, mixers, computer training, etc... Mu i Muziek heeft nog meer te bieden, want de hele maand juli houden wij een openingsaktie!, knip deze advertentie uit, want hij is goed voor maar liefst 10% extra korting! Tot ziens bij de muziekzaak van de toekomst. Gortstraat 32-34, 4331 LC Middelburg, Tel./Fax 01180-37860 .4*4- Kennismaken met vernieuwde Roer om-Menu van Knorr? Dat kan tijdelijk helemaal gratis. Hoe meer Roer-om-Menu maaltijdsausen u probeert, hoe meer u profiteert, lees het foldertje op de verpakking. Bovendien zit Knorr Roer-om-Menu voortaan in een extra grote pot, dus nu méér saus voor een blijvend lage prijs. Alle reden om ze eens te proberen, die heerlijke kant-en-klare maaltijdsausen voor vlees of kip. Zorgvuldig samengesteld uit de beste ingrediënten en de smakelijkste kruiden. In een handomdraai staat uw maalt! op tafel: Roer-om-Menu aan de gebald stukjes vlees toevoegen, omroeren, even b' doorwarmen, rijst erbij en smullen maat' Knorr Roer-om-Menu is er in vli verrukkelijke variëteiten: Kip Curry, Pangang, Mexicaanse Gehaktschotel en geheel nieuwe Kip Teri Yaki, een origi1" Japanse lekkernij. Zo wordt lekker kokenl eenvoudig èn lekker voordelig. Daar2 u het vast roerend mee eens zijn. Met Knorr krijg je de smaak te pakken. Londen - In het vrouwen tennis op Wimbledon zijn woensdag in één wedstrijd twee records gebroken. Dat gebeurde in de partij tussen de Amerikaanse Chanda Ru bin en de Canadese Patricia Hy-Boulais, die in de tweede ronde tegen elkaar uit kwa men. Ze speelden de meeste games en de langste set. Hun partij op baan zestien duurde drie uur en 45 minu ten en eindigde in een over winning voor Rubin: 7-6 6-7 17-15. De 58 games waren een verbetering van het re cord uit 1948, toen de dames Weiwers uit Frankrijk en Anderson uit de Verenigde Staten elkaar 54 games be zighielden. Met 32 games in de laatste set verpulverden Rubin en Hy-Boulais het hoogste aan tal van 26, dat tussen 1919 1993 zes keer was ge haald. Rubin vond het leuk dat sommige toeschouwers de hele wedstrijd uitzaten. ..Ik was verbaasd dat ze er steeds bijbleven. Zelf zou ik in hun geval zijn weggelo pen." Molendijk 1 4542 BJ HOEK Telefoon 01154-1378 Verkoop, reparatie en onderhoud van t

de Stem | 1995 | | pagina 10