DE STEM Hockeyvrouwen op weg terug 'Patrick is oké' 6 Ik hoor thuis bij de p9 Q FIT Mini en Maxi.-13^ Oranje pakt in Amstelveen Europese titel ten koste van Spanje Rolf Muntz opnieuw winnaar Nationaal Open AUDIO -WITGOE 3UDELIJKE APPARAk ACTlj Regenbuitje verrast broers Van den Goorbergh in TT Assen Profs boos op KNWU 076-2814 81 Een prettig gesprei EXPERT IN: technische dienst >it voorrijkosten jongens van Acm' De eerste keer PSV: vijf miljoen voor Pool Iwan Paard verongelukt in Teteringen Kind omgekomen bij ongeluk rally van leper Amateur Nelissen beste in door Knaven gewonnen NK senioren-A QUALITY 'n Questle van Specialisme Van elk automerk en type monteren wij i de betreffende dei elk jaar meer uitlaten dan de betreffende dealer. Wie Is dus de ultlaatspectallst voor uw auto? AANDAG 26 JUNI 1995 4G ch fei t je .en de e- -n» ers Verhuur van toer- en ry\ chopper- |r modellen. Sport In de laatste aflevering va„ talkshow op RTL5 om" Theo van Gogh vanavond! stand up-comedian Raoui uFl tje. (RTL5, 23.00 uur) lige NCRV-serie Mini en Maxi gaan voor NCRV een 13-deligetv-sen ken. Dat is het gevolg van ,n meerjarig contract dat het kom? sche duo met de christelijke roep heeft gesloten. De 0Vere komst voorziet ook in een tv: ■H gistratie van de theatervöoreM PMrlvar Penris rr>l a\ ling Scherzo, waarmee Karei A imstelveen - De Neder- Rnntr on 130+0»» /4n T89 i |andse hockeysters zijn aan jen nieuwe periode begon- De Europese titel die gisteren veroverd werd, de eerste stap op mor artiesten hun show. Mini Maxi zijn in hun nopjes met nieuwe contract, temeer daar d volop de tijd krijgen iets leukst produceren. Over de inhoud J de tv-serie valt dan ook nog nif veel te zeggen, aldus de NCRV de Rooy en Peter de Jong al tv™ jaar volle zalen trekken. In de tv-registratie, die medio '9| wordt opgenomen, krijgen dej gen muzikanten met wie Mini Maxi werken een hoogst actii rol. ^„Muzikale én visuele hi|«eg terug naar de wereld- ei-een e 66 Hai®(op. Maar zoals vroeger, toen Nederland prijs na prijs pakte, zo wordt het nooit meer. The Million Dollar Rip. Amerikaanse speelfilm uit 19' Regie: Alexander Sim Hoofdrollen: Freddie Prinze,, len Garfield en Linda Scrui Bogart. Komedie. Zodra de Muff Kovak uit de gevange komt, begint hij met de voort reidingen voor een grote ov val. Hij gaat samenwerken n Kitty, die er nog drie jor vrouwen bijhaalt. Muff ziet niet zo zitten omdat geen van dames enige criminele ervari heeft. Maar uiteindelijk gaat toch met hen in zee. Alles li gesmeerd te lopen. (Duitsland 1, 00.50-02.0( midden van de VS. Dan ondi schept Jimmy een zending il gaal gestookte drank die afko: stig is van zijn oudere broer, (BBC 1,01.20-02.50) The Lost Capone Amerikaan tv-film uit 1990. Regie: Jo Gray. Hoofdrollen: Adrian Pa dar, Eric Roberts en Ally Sh( dy. Al Capone's jongere brc Jimmy heeft zich van Al tantieerd en is politiechef j worden in een rustige stad in kwalificatie moeten afdwingen. \ïe doen weer mee," conclu deerde bondscoach Tom van 't Eek tevreden na de gewonnen fi nale tegen Spanje. Jacqueline loxopeus was gisteren de held van de dag door twee Spaanse strafballen uit de kruising te slaan, nadat de wedstrijd in een 1-2 gelijkspel was geëndigd. „Die sirafballenserie blijft een loterij, naar ik ben wel blij dat wij er toevallig best goed in zijn", aldus Van 't Hek. Op Europees niveau is Nederland ès weer een hockeyland om re- g mee te houden. Op mon- niveau valt dat nog te be- aen. Landen als Australië, Ar gentinië, Amerika en Zuid-Korea rijn het spelletje ook interessant vinden en timmeren na drukkelijk aan de weg. Op het laatste WK stond immers al geen Europees land meer op het erepo dium. Nederland beleefde vorig jaar op dat wereldkampioenschap in Du- een voorlopig dieptepunt «et een zesde plaats. Deelname de Champions Trophy werd verspeeld en ook Atlanta is na Dublin onzeker geworden. Aan het einde van dit jaar zal Neder- in Kaapstad Olympische Nicole Kooien juicht het uit nadat ze haar ploeg op 2-1 heeft gezet tegen Spanje. I The e on Pulse atest om >m 1 fight 0.00 with rid 1 wsat Look Head MTV kwak Hol- ken- (tot ianish jr: de Coal USS jazine 20.30 Water ver edeld ie Na- 23.00 >Gal- in Au- Golf- iktuell iktuell iktuell imedy 09.30 Cheers, comedy 10.00 The and the Beautiful, soap 10,30 D: our Lives, soap 11.00 Der Preis istCl spelletje 11.30 Familien Duell, speT 12.00 Punkt 12, middagmagazine 1 The Guiding Light, soap 13.00 let, Wimbledon '95 18.45 aktuell 19.1» plosiv - Das Magazin 19.40 Gute Zef schlechte Zeiten, soap 20.15 J tschüssl, comedy 21.15 Sonntag T ner, serie 22.15 EXTRA - Das -M< 23.00 10 vor 11, cultureel ma| 23.30 Nachtshow 24.00 -Nachtje 00.30 Cheers, comedy 01.00 Mi with Children, comedy 01.25 Em cy, serie 02.15 Murder, She Wrote! daadserie 03.05 llona Christeij 4, Hans Meiser 04.55 Explosiv-Dastf. zin 05.15 EXCLUSIV- Das Star-Mae TV 5 TV5 06.30 Téfématin 08.00 Niei (ook om 08.30 en 10.40) 08.03 Nil 08.35 Bibi et ses amis, compilatie Sept sur sept 10.15 Fa si la chant' zikaal spelprogramma 10.45 L'i magazine 11.45 L'heure de vérité, tieke discussie 12.40 Météo des continents 12.45 Nieuws 13.05 Pat mières 13.30 La symphonie du Q' muziek 15.00 Bon week-end 15» maison Deschênes, serie 16.00 N' 16.10 La cuisine des mousquetaires nair magazine 16.25 Bibi et ses 17.05 La chance aux chansons j Questions pour un champion sions d'Amérique, magazine Grand Jeu TV5, spelletje 18.30 18.55 Revue de presse 19.00 Pan mières 19.25 Météo des cinq®""! 19.30 Nieuws 20.00 Thalassa, mar magazine 21.00 Enjeux Ie po'nt' zine 21.55 Météo des cinq com 22.00 Nieuws met Grand jeu TV5 Les enfants de la télé, magazine Sequence Strip Tease 00.30 NW Grand Jeu TV 01.00 Visions d'M» 01.10 La symphonie du Queber», Bon week-end (tot 03.15) Hoogtepunt De zwaar bekritiseerde coach BertWentink, die verantwoorde lijk werd gesteld voor al die mal heur, bedankte toen wijselijk voor de eer. Tom van 't Hek werd tijn veel geprezen opvolger. Er bloeide iets moois tussen de oud international en zijn meiden, met als voorlopig hoogtepunt de Europese titel. In een jaar tijd maakten van 't Hek en zijn bege leiders van een stel uitgebluste individuen weer een hecht team. „Een coach heeft veel invloed en macht," weet ook captain Wiets- ke de Ruiter. „Wentink heeft die verkeerd gebruikt. We hebben tussen 1992 en '94 absoluut niets opgebouwd. Het waren verloren jaren. Nu staan er weer zestien meiden die hetzelfde doen en denken. Dat hebben we aan Van 't Hek te danken, maar nog meer aan het feit dat de begeleidings groep uit allemaal oud-topspor ters bestaat. Zij weten allemaal hoe wij ons voelen." Oranje voelde zich de afgelopen anderhalve week goed. In de groepswedstrijden werd onder meer Olympisch kampioen Span je met 2-0 verslagen, in de halve eindstrijd werd Duitsland met 2- 1 geslachtofferd. In de finale was gisteren opnieuw Spanje de te genstander. Met veel speelsters in de basis die voor het eerst een internationaal titeltoernooi afwerkten, stond Oranje aanvankelijk stijf van de FOTO ANP zenuwen. Een strafbal van De Ruiter en een veldgoal van Nicole Kooien brachten Nederland wel iswaar twee keer op voorsprong, maar Spanje kwam nog voor rust even vaak langszij. „We hebben die voorsprong twee keer kinderlijk eenvoudig wegge geven," vond Van 't Hek. „Dat is ook typisch Nederlands, we wil len maar blijven aanvallen. In de LDVERTENTIE) 4,4811 WR BREDA, TEL 07ó-22^' Van onze verslaggever Assen - Voor de eerste keer in zijn leven beleefde kroonprins Willem Alexander zaterdag een motorrace van dichtbij. Hij bezocht met 119.999 andere mensen de TT in Assen. „Tot nog toe heb ik het mo torracen alleen op de televi sie gezien," zei Willem Alexander. Hij had het voor deel dat hij niet zoals al de gewone stervelingen in de fi le moest staan. De troonop volger reisde per helicopter. Als top-VIP mocht de prins plaatsen bezoeken die voor anderen taboe zijn. Hij wan delde tussen de warm- draaiende motoren over het startterrein, bekeek de 500ec-race vanaf een be schermd plekje tussen de vangrails, bezichtigde jury huis en persruimte, reikte samen met staatssecretaris Erica Terpstra de prijzen uit. Voorzitter Ernst Lutgert van de TT-organisatie vond alles goed. Hij vond het maar wat mooi in het spoor van de prins mee te lopen. De kroonprins was een dag later alweer actief in de sportwereld. Samen met staatssecretaris Erica Terps- tra en Amsterdams loco- ourgemeester Frank de Gra ve doopte hij bij de Bosbaan Amsterdam drie olympi sche roeiboten. Door Bert Willemsen Assen - Jurgen van den Goorbergh stak zaterdagmiddag zijn hoofd uit de deuropening van de mobiele kliniek langs het TT- circuit in Assen. „Patrick is oké," meldde hij monter. Broer Patrick lag zich intussen te verbijten op een brancard in de ruimte waar Grand Prix-arts Claudio Costa de scepter zwaait. Helemaal ongeschonden had hij de massa-carambolage aan het slot van de 250cc-race niet door staan. Bij elke beweging voelde hij de stramheid in het beurse lijf en pijnscheuten trokken door de zwaar gekneusde linkerduim. Maar bovenal vocht de oudste van de racende broers uit Breda tegen een gigantische teleurstel ling. „Ik reed de wedstrijd van mijn leven, maar door domme pech was het allemaal voor niets. Dat is toch verschrikkelijk," zuchtte Patrick, terwijl hij uit het medi sche motorhome strompelde. Lachen Een onnozel regenbuitje voor kwam een passende bekroning van een schitterende TT-race, die het Van den Goorbergh-duo reed. Samen zeilden ze in de Geert Timmer-bocht, de laatste kron kel voor de finish, van de baan. Voor Jurgen (25) viel de schade nog mee. Glijdend door het gras hield hij de motor aan de praat. Snel overeind gekrabbeld stelde hij de zesde plaats veilig. „Dit is het beste resultaat uit mijn Grand Prix-carrière, dus ik kan toch lachen," stelde hij tevreden vast. Patrick (29) kreeg een bitterder pil te slikken. Zijn motor wilde na de crash niet meer aanslaan, zodat hij de laatste honderd me ter naar de eindstreep duwend moest overbruggen. De ene na de andere concurrent flitste hem voorbij. Meer dan een veertiende plaats zat er niet in. De Timmer-bocht geniet in de TT de reputatie van scherprechter. De geniepige kronkel rechts- links vereist bij het sturen uiter ste zorgvuldigheid. Met de fi- nishvlag voor ogen laat een cou reur zich gemakkelijk verblinden door de eerzucht. Heel wat ere plaatsen zijn daardoor in rook opgegaan. Maar in het geval van de broers Van den Goorbergh en nog zes andere pechvogels, die hetzelfde overkwam als de Bra banders, speelden de weersom standigheden een cruciale rol. Terwijl hij op imponerende wijze van de twaalfde naar de vijfde plaats oprukte, zag Patrick van den Goorbergh af en toe een paar regendruppeltjes op het vizier van zijn helm verschijnen. Het dwong hem tot waakzaamheid, maar geen moment voelde hij het asfalt gevaarlijk glad worden. De bui leek niet door te zetten en dus draaide Patrick het gas wagen wijd open. Nadat hij Jurgen gepasseerd was, speelden de broers een slim spel letje. In een 'treintje' rijdend na men ze afstand van de lastige Fransman Ruggia. Jurgen: „Zo'n Patrick van den Goorbergh krabbelt overeind na zijn schuiver op het circuit van Assen. kunstje hebben we al vaker in Assen uitgehaald." Broederstrijd De 120.000 toeschouwers langs het TT-circuit gingen er eens goed voor zitten, want in de slot fase ontbrandde de broederstrijd. Jurgen wachtte tot de allerlaatste bocht voordat hij zijn Honda langs de snellere Aprilia van Pa trick stuurde. Juist op die plek had een wel zeer plaatselijk re genbuitje het wegdek spekglad gemaakt. VERVOLG OP SPORT-B4 I Van onze verslaggever Eindhoven - PSV heeft zich, na 6 overval' van Feyenoord, ook eer op de markt begeven voor ePool Tomeck Iwan, die bij Ro- a C nog een doorlopend con- act heeft van een jaar. Manager enk Arnesen, zo bevestigde Ro- s bestuurslid technische zaken toil ™n4riks, heeft vanuit zijn nantie-adres in Spanje laten hp eij Eindhovense club eid is de gevraagde transfer- L? van v'jf miljoen te betalen, o tekenrip donderdag een contract dat ft0°g vindt. voor vier jaar. Bij Fey- de tranferprijs te Arnhem (anp) - Hij ruilde Parijs voor Arnhem. Ten eerste omdat hij te moe zou zijn om zich met de golfelite te meten. Ten laatste om iedereen die golf speelt in Nederland de baas te blijven. Rolf Muntz won op de Rosendaelsche golfclub het NedCar Nationaal Open voor de tweede opeenvolgende keer. Na een playoff tegen Joost Steenkamer. Zijn derde overwinning dit seizoen, na de Muermans Cup in Herkenbosch en de Char- geurs Challenge in Liile, gaf de 25-jarige Bra bander weer moed voor de komende confron taties op de Europese Tour. Zijn top moet lig gen in het Heineken Open, de laatste week van juli op de bosbaan van de Hilversumsche. „Ik heb goede beslissingen genomen", oor deelde Muntz zaterdagavond tevreden. In het Frans Open was hij wellicht, als in de twee voorafgaande toernooien Jersey Open en Deutsche Bank Open, bij de halvering naar huis gestuurd. Een illusie armer en geen franc verdiend. „Ik had even geen trek in het weke lijkse gevecht tegen de kwalificatie." In Arn hem, tussen supporters, vrienden en familie, groeide Muntz in het toernooi: vorm terug en 10.000 gulden rijker. In alle opzichten toonde Muntz nog eens aan Nederlands beste golfer van dit moment te zijn. Behalve de amateurs troefde hij alle pro fessionals af, of ze van puur Nederlandse dan wel van Britse of Amerikaanse nationaliteit zijn. Ze deden allemaal mee en ze kregen alle maal klop van Muntz. NedCar Open, professionals en amateurs, 60.000 gulden. Eindstand: 1. Muntz 285 slagen (71 74 68 72) wint na play-off van Steenkamer 285 (70 71 72 72), 3. Saddington 288, 4. Van der Velde 293, 5. Swart, Wechgelaer 295, 7. Helsby, Woof, Giles 296, 10. Saxton 298. Amateurs: 1. Derksen 300 (13e totaal), 2. Boysen 303 (16e), 3. Van den Berg 304 (18e). MAANDAG 26 JUNI 1995 DEEL B tweede helft ging het wat dat be treft veel beter. Spanje kwam nauwelijks meer op onze helft." Nederland slaagde er echter ook niet meer in te scoren, waardoor strafballen de beslissing moesten brengen. „We hebben het hele toernooi niet gelijkgespeeld, maar ik wilde hier per se niet verliezen. Vandaar dat we wat behoudend speelden," verklaar de Van 't Hek. „Ik opteer zelf ook liever voor een verlenging, via strafballen winnen geeft altijd zo'n onbevredigend gevoel. Maar deze titel is het begin van een nieuwe, mooie periode. Bankzitten Het wordt een periode met zes tien speelsters die vertrouwen hebben in hun coach. Zelfs tot bankzitten gedoemde hockey sters zitten onder Van 't Hek niet te mokken. „Tom weet wat het beste is, dus dan heb je daar vre de mee," roepen de reservisten in koor. Toch had Suzanne van der Wie len, goed voor 57 interlands, er behoorlijk de pest over in dat ze gisteren tijdens de finale moest toekijken. „Laat me dan maar een strafbal nemen", zei ze tegen haar coach. Dat mocht. Nadat De Ruiter, Lewin en Vossen raak hadden geschoten en Toxopeus twee Spaanse inzetten had gepa reerd, mocht Van der Wielen de finale beslissen. Dat deed ze met verve. Oranje kon eindelijk weer eens feestvieren. UITSLAGEN EK vrouwen. Finale: Nederland - Spanje 2-2 (2-2). 14. De Ruiter 1-0 (sb), 27. Telleria 1- 1 (sb), 30. Kooien 2-1, 35. Dorado 2-2 (sc). Scheidsrechters: Löwenstein (Dui) en Yasueda (Jap). Toeschou wers: 7400. Nederland wint na straf ballen (4-1). Nederland: Toxopeus; Van den Boo gaard, Holsboer, Vossen en Plesman; Lewin, Steenberghe en Kooien; Tee- uwen, Kuipers en De Ruiter. Vlie gende wissel: Van der Wielen. Om de derde plaats: Duitsland - En geland 1-0 (0-0). 66. Cremer 1-0. Eindstand: 1. Nederland, 2. Spanje, 3. Duitsland, 4. Engeland, 5. Rus land, 6. Schotland, 7. Frankrijk, 8. Ierland, 9. Italië, 10. Tsjechië, 11. België, 12. Zweden. Sérvais Knaven wordt verfrist na zijn overwinning. FOTO ANP Door Jacques Eestermans Meerssen - Zaterdag verlengde Servais Knaven zijn verbintenis met de ploeg van Cees Priem tot eind 1997. Of het zijn deeltijd studie bedrijfseconomie aan de KUB in Tilburg ten goede komt, mag in twijfel worden getrokken. Van onze paardesportmedewerker Teteringen - Op het concours- hippique in Teteringen heeft de zevenjarige schimmelmer rie Goldfee (V.Zeno) zich zo danig verwond, dat men het paard ter plaatse heeft moe ten laten inslapen. Springruiter Dave Jansen uit Til burg was zijn paard op het voort errein aan het longeren. De mer rie schrok, wist zich los te rukken en rende richting stallingsplaats. Onderweg werd een met schrik- lint beveiligde prikkeldraad meegenomen. Het paard raakte daarin dusda nig verwikkeld, dat het zich ern stig verwondde. Het incident drukte de stemming danig op het Teteringse con- cours-hippique. De gevolgen hadden overigens veel ernstiger kunnen zijn. Het prikkeldraad, dat het paard achter zich aan sleepte, betekende een groot ge vaar voor het publiek. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. leper (anp) - Een ongeluk bij de 24-uurs rally van het Belgische leper heeft vrijdagavond het le ven gekost aan een jongen van tien jaar. Vier andere kinderen, variërend in leeftijd van zes tot tien jaar, raakten ernstig ge wond. Nog eens vijf toeschou wers liepen lichte verwondingen op; zo luidde de balans die zon dag door de politie van leper was opgemaakt. Het ongeval gebeurde in de deel gemeente Boezinge, toen een van de rally-auto's tijdens een snel heidsproef van het parcours raakte en tussen het publiek te rechtkwam. Het ging om een nieuw gedeelte in het parcours dat officieel voor de toeschou wers verboden was. De zwaar ge wonde kinderen, allen familie van elkaar, werden na het onge luk overgebracht, naar een zie kenhuis, waar één van hen aan zijn verwondingen bezweek. Na het ongeluk werd de snelheidsrit afgelast. De andere onderdelen van de wedstrijd gingen gewoon door. Een dag voor het eerste Neder landse wegkampioenschap wiel rennen der senioren-A, gisteren in Meerssen betwist door 41 be roepsrenners en liefst 107 ama teurs, kreeg de 24-jarige coureur uit Zevenaar, die vorig seizoen zijn debuut maakte bij TVM, er in elk geval wel een morele op kikker van. Knaven won in Zuid- Limburg prompt zijn eerste koers als prof en rijdt daarom tot vol gende zomer in een trui met de nationale driekleur. Het voorlopige hoogtepunt in de carrière van Knaven, die als be kwaam tijdrijder nu al reikhal zend uitkijkt naar de Tourpro loog in Den Bosch volgend jaar, werd in Meerssen echter niet om geven met de bijval, die de win naar verdient en normaal gespro ken ook ten deel valt. Verant woordelijk daarvoor was Danny Nelissen, ex-collega van Knaven, maar uitgekotst door de TVM- leiding. die zich gisteren presen teerde als de luis in de pels van het door de beroepsrenners ge controleerde kampioenschap. Zijn formidabele optreden in de titelstrijd leverde de Limburgse amateur in alle opzichten het maximale rendement op. Een zil veren plak, uitstekende sollicita tie-papieren, maar bovenal ge noegdoening. Achttien maanden geleden stond de wereld plots op z'n kop voor Nelissen. Onderzoek in Veldho ven bracht een hartafwijking aan het licht. Het advies om de fiets op te ber gen, was voor de wielerbond aan leiding om zijn licentie in te trek ken en voor de renner om enkele cardiologen in Maastricht te raadplegen. Zij concludeerden dat er geen en kel beletsel bestond om topsport te blijven bedrijven. De Limbur ger kreeg zijn licentie terug en Priem nam hem tegen zijn zin, maar noodgedwongen, weer op in zijn formatie, waarbij hij dit sei zoen echter niet meer welkom was. Een flirt met het Belgische Collstrop begin dit jaar leverde Nelissen ook geen nieuw prof contract op. Voor de jongste be roepsrenner ooit in ons land be gon het wielerleven daarom op nieuw bij de amateurs van Dex- tro. Nelissen putte uit zijn frustatie de kracht voor een regelrecht schrikbewind, dat hem de winst in de belangrijkste nationale rit tenkoers, Olympia's Ronde bracht, maar waarmee hij vooral respect afdwong. Ook bij de profs, die vreesden voor gezicht verlies. Die angst bleek gisterer alleszins gegrond, want de Lim burger was de beste man van de gecombineerde titelstrijd. Tot tweemaal toe riep de geterg de amateur zijn vroegere colle ga's in z'n eentje en op indruk wekkende wijze tot de orde voordat hij zich neerlegde bij dt overmacht in getal van de con currentie. Danny Nelissen treur de daar achteraf echter helemaa niet om. „Meer dan een tweede plaats zal er voor mij vandaag niet in. De uitkomst is voor mij daarom toet honderd procent. Maar het maakt me veel gelukkiger, dat if heb laten zien dat ik gewoor thuishoor bij de profs." Of hij daar wijzer van wordt ir de nabije toekomst, is nog maai de vraag. Meer dan vage belang stelling voor Nelissen is er op di moment niet bij de profteams. VERVOLG OP SPORT-B3 Van onze verslaggever Meerssen - De wielerbond heeft het verbruid bij de Nederland se beroepsrenners. Zij klaagden gisteren in Meerssen voor d' start van het eerste gecombineerde wegkampioenschap steei en been over de toelating van niet vijftig, maar honderdzevei amateurs in de titelstrijd bij de senioren-A. Erik Breukink reageerde het felst bij het aanschouwen van het massa le deelnemersveld. „Het is een grof schandaal," foeterde de ONCE eenling. „We rijden hier mee met de amateurs. Ik kan dat niet ander uitleggen dan dat we als profs gewoon te kijk worden gezet. De boni is bedankt, maar zoekt het verder maar uit. Ik werk in Spanje en mijl hoofd is al bij de Tour." Jelle Nijdam en Steven Rooks wezen vooral op de mogelijke gevarei van zo'n groot veld op het Limburgse parcours. „Veel te gevaarlijk, oordeelde de Westbrabander, die zijn zinnen heeft gezet op de Tour proloog. „Bovendien zie ik hier amateurs, die bij wijze van sprekei nog nooit een criterium uit hebben gereden." De angst voor valpartijen bleek echter ongegrond. Buiten een on schuldige tuimeling van Marcel van der Vliet in de eerste ronde, wa er niets aan de hand. Als kijkspel was het NK leuker dan in vele voor gaande jaren. De immer saaie aanloop was levendig, daarna maakte: de profs gewoon als vanouds de dienst uit. Slechts Danny Nelisse: bleek bij machte het spel met zijn vroegere vakbroeders mee te speler (ADVERTENTIE) In verband met verhuizing, hjdeljk alleen BREDATILBURGSEWEG 139. TEL 877510 OOSTERHOUT ABDIS V. THORNSTK 70. TEL 57590 UITLATEN - BANDEN - REMMEN - SCHOKDEMPERS ACCU'S OLIE VERVERSEN APK\ I -1

de Stem | 1995 | | pagina 11