DE STEM tempo-team DE S3 ADIA CHEF DR uitzendbureau GROEPSL 9 DOC TEC ONDERWL STOKMAN POLYDESIGN U weet precies wat er bij uw klanten speelt ii CONTRACTS ENGINEER Cost Estimator Senior Piping Designers Allround 2-D en 3-D CAD Tekenaars Instrument Engineer Bouwkundig Medewerker Tekenaar/Constructeur meet- en regeltechniek Rabobank ADIA PERSONEELSDIENSTEN ZOEKT VAST PERSONEEL OP GOED GELUK FLUOR DANIEL ■na3 ERVAREN RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE (m/v) 40 uur Allround Secretaresse m/v tempo-team uitzendbureau ger STADSERF1 TE NORB STOKMAN BA Polydesign Nederland is gespecialiseerd in de flexibele inzet van hoger gekwalificeerd technisch kaderpersoneel voor de disciplines werktuigbouw, process, piping, elektro- en instrumentatietechniek en civil. Wij richten ons op de procesgerelateerde-, machine- en transport middelenindustrie. Onze kennis en ervaring garanderen de inzet van de juiste mensen op de juiste plaats. Daarnaast adviseren wij bedrijven over de optimale perso nele bezettingsgraad en de minimalisering van personeelskosten. Polydesign heeft meer dan 400 werknemers en 10 vestigingen, verspreid over Nederland. 4 Dank zij de groei van onze orderportefeuille zoeken wij kandidaten voor de volgende functies t.b.v. projecten in Nederland en België. Minimaal 5 jaar ervaring als Estimator voor projecten. Goede kennis van de Nederlandse en/of Engelse taal en kennis van Lotus en/of Excel. HTS Werktuigbouw met 4 jaar ervaring of MTS Werktuigbouwkunde met 6 jaar ervaring en applicatiecursussen. Ruime kennis van het ontwerpen en berekenen van gecompliceerde piping-technische projecten. Goede kennis van 3-D ontwerpsystemen zoals Intergraph, Plantview, PDMS en PDS. Tekenaars ten behoeve van tekenwerkzaamheden met behulp van AutoCAD 12 en Microstation 4.1. Instrument Engineer met ruime kennis en ervaring in Process Industrie. HTS Bouwkunde, met ervaring in het bestek gereedmaken van bouwkundige uitbreidingsplannen. MTS/HTS-E met applicatiecursus besturingen en/of regeltechniek. Met kennis van CADAM/lntergraph/AutoCAD-12/E-Plan. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer A.M. Brink, telefoon 01150 -17655. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV, kunt u richten aan: Polydesign bv. Postbus 1035,4530 GA Terneuzen. Polydesign bv maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beurs genoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de KS realiseerde de groep in 1994 een omzet van f 3,8 miljard. MAGAZIIN EN TRANSPORT KANTOOR Logistiek medewerker/planner m/v voor een jong dynamisch (expeditie-)bedrijf in Hazeldonk. U bent een commerciële planner met kennis van transport en vaktechnische ervaring. Voor deze baan werkt u in binnen- en buitenland en beheerst u het Engels, Duits en Frans. Kennis van het Spaans is een pre. Het werk is in een klein team tegen prima verdiensten. Deze baan biedt toekomst Informatie: 01606 - 97 85, Nicole Seelen Hazeldonk, Elsakker 6 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een bedrijf in Oosterhout U bent mede verantwoordelijk voor de financiële administratie, het inboeken en de controle van inkoopfacturen, crediteuren-boekhouding, betalingen en de facturering. Hiervoor hebt u een MBA-diploma en kennis van computer-boekhouden. Deze baan is voor lange tijd en de vooruitzichten zijn goed. Leeftijd: 20 tot 30 jaar. Informatie: 01620 - 3 65 20, Ellen van Zutphen Oosterhout, Leysenhoek 19 Export-medewerker m/v voor een relatie in Breda. U gaat o.a. distributie orders plannen en exportdocumenten verzorgen. Hiervoor hebt u een MBO-opleidlng en spreekt u Engels, Duits en bij voorkeur ook Spaans. Verder bent u minimaal 25 jaar voor deze full-time baan voor langere tijd. Informatie: 076 - 22 25 16, Mariëlle Cuijpers Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Typist m/v voor een bedrijf in Breda. Behalve een goede beheersing van WP 5.1 hebt u analytisch inzicht, bent u consequent en werkt u ordelijk. Deze baan op oproepbasis van minimaal 8 uur per week is voor langere tijd. Informatie: 076 - 22 25 16, Christel de Bie Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een relatie in de omgeving van Breda. U hebt een MBO-opleiding en bent bekend met o.a. debiteuren- en crediteuren-administratie. Bovendien hebt u ervaring in een soortgelijke functie. Informatie: 076 - 22 25 16, Mandy Turner Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Medewerkers zilveruien m/v voor het zilveruien-bedrijf G.H. Polderman. U bent gemotiveerd om het komende seizoen te helpen bij de verwerking van zilveruien. Dit kunt u full-tlme doen in juli, augustus en september. Eigen vervoer is een pre. Informatie: 01640 - 5 94 00, Monique den Toonder Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Jonge inpakker m/v voor een bedrijf nabij Etten-Leur. LI wordt op diverse afdelingen ingezet, beschikt over een rijbewijs en eigen vervoer. Indien van toepassing hebt u de dienstplicht vervuld. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Verhuizer m/v voor een verhuis-bedrijf in Breda. Uw taken zijn sjouwen, inpakken, laden en lossen. U bent een echte teamworker met doorzettingsvermogen en ziet er netjes uit. Het gaat om werk in binnen- en buitenland, zodat een flexibele werkinstelling belangrijk is. Bij goed functioneren biedt deze baan prima vooruitzichten. Informatie: 076 - 22 27 37, Millyjordans Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Loods-medewerkers m/v voor een koeriers-bedrijf in Breda. U bent gemotiveerd om in de vakantie-periode een aantal weken laad-, los- en sorteerwerk te doen. Daarnaast bent u bereid om bijvoorbeeld naast uw studie regelmatig te werken, ook 's avonds. U bent flexibel en ouder dan 18 jaar. Informatie: 076 - 22 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Magazijn-medewerker m/v voor een distributie-centrum voor auto-onderdelen. Het werk bestaat uit orderverzamelen op diverse afdelingen. Magazijn-ervaring is een pre en een goede motivatie belangrijk. U hebt in elk geval tot eind augustus geen vakantieplannen. Deze baan met toekomst biedt goede verdiensten. Leeftijd: 22 tot 35 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 Chauffèur/lader/losser m/v voor een relatie nabij Etten-Leur. Belangrijk is dat u goed kunt manoeuvreren met een oplegger, zodat u kunt gaan laden en lossen. Deze baan is voor de maand juli maar het kan uidopen. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Chauffeur m/v voor een bedrijf in de regio Etten-Leur. Naast het klaar maken en bezorgen van bestellingen, gaat u meehelpen in het magazijn. Hiervoor hebt u een chauffeurs-diploma en groot rijbewijs. Deze baan is in eerste instantie op oproepbasis, maar kan snel een full-time baan worden. Informatie: 01608 - I 85 00, Anne-Marie van Mechelen Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a TECHNIEK Machine-operators m/v voor een bedrijf in de levensmiddelen-industrie. U doet alle voorkomende produktie-werkzaamheden, houdt toezicht op het produktie-proces en verhelpt storingen. Vereist zijn een diploma op LBO-niveau, technische affiniteit en een goede beheersing van het Nederlands. Daarnaast kunt u zelfstandig werken en bent u zowel flexibel als kwaliteitsbewust. De baan is 2- of 3-ploegen- dienst is voor zeer lange tijd. Leeftijd: t/m 30 jaar. Informatie: 076 - 22 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Werkvoorbereider m/v voor een staal-constructiebedrijf in de buurt van Moer dijk. U bestudeert bestekken, maakt en corrigeert teke ningen, meet het werk in en onderhoudt contact met opdrachtgevers. Relevante werkervaring en een MTS- diploma zijn vereist Uiteraard bent u gemotiveerd en zelfstandig. Deze interessante baan is voor langere tijd. Informatie: 01680 - 8 13 21, Fram;oise Vermunt Moerdijk, Zuidelijke Randweg 2 Ervaren metaalbewerker m/v voor een garage/constructie-bedrijf buiten Etten-Leur. U gaat voornamelijk roestvrij staal verwerken. Hiervoor bent u ervaren en 25 jaar. Informatie: 01608 - I 90 II, Babs Asselbergs Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a f- verzekeringsadviseur m/v Onvoorziene gebeurtenissen zijn in de agrarische sector niet ongewoon. En ook in de HID-sector kan van alles gebeuren: exportproblemen, een staking, het weer dat tegenzit. Als verzekeringsadviseur realiseert u zich dat als geen ander. Want beide sectoren spelen in ons werk gebied een belangrijke rol. Dus komt u regelmatig bij uw (potentiële) klanten over de vloer. Om samen met hen de risico's te bespreken. En ook in moeilijke gevallen met een verrassende oplossing te komen. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Wat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. En daad werkelijk met ze samenwerkt. U bent voortdurend alert en neemt het initiatief. Waardoor u op iedere vraag een antwoord kunt geven, vaak al voor die vraag gesteld is. U staat uw klanten bij met raad en daad, met produkten en diensten. Per 1 september zal Rabobank Dinteloord fuseren met Rabobank de Markstreek waardoor er een werkgebied ontstaat met bijna 17.000 inwoners. Ook binnen de bank bent u ondernemend als vak- deskundige. U beschikt over een HBO denk- en werkniveau en bezit minimaal Assurantie-B. Ervaring in de buitendienst verdient de voorkeur. U hebt een sterke affiniteit met het werkgebied. U bent commercieel, goed in het onderhouden van con tacten en wilt ook buiten kantoor uren actief zijn. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en uw denktalent kwijt kunnen, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Dinteloord Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M.C.J. Mathijssen, directeur, telefoon (01672) 26 57, privé na 18.00 uur (01640) 53436. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Dinteloord, Postbus 14, 4670 AA Dinteloord. PLANNER/ WERKVOORBEREIDER Voor een van onze opdrachtgevers, SIMFA Emballage bv in Oosterhout. Deze relatie is gespecialiseerd in de inkoop, produktie, reparatie en verkoop van houten pallets en kisten. U bent verantwoordelijk voor een optimale planning en werkvoorbereiding van de produktie<jfdeling en de planning van de expeditie-afdeling. Wij zoeken voor deze interessante en verantwoordelijke functie een kandidaat op MBO-denk-/werkniveau, (bijv. MTS Wtb of bedrijfskundige opleiding) en enkele jaren werkervaring binnen een bedrijfsbureau. U hebt bovendien ervaring met geautomatiseerde produktie- besturingssystemen en u bent gewend te werken met hoge kwaliteitsnormen (ISO-9002). Belangrijk is tevens dat u woonachtig bent in de regio Oosterhout en uw leeftijd tussen de 25 en 35 jaar ligt. Interesse? Richt dan uw reactie, binnen 7 dagen na ver schijnen van de advertentie, aan Adia Personeelsdiensten, ter attentie van mevrouw M. Wellerd, Leysenhoek 3, 4901 ER Oosterhout. Voor meer informatie kunt u ook met haar bellen: 01620 - 33250. Uiteraard kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. PERSONEELSDIENSTEN Nieuw distributie- en reclamebedrijf zoekt nog een aan tal medewerkers voor diverse functies zoals: verkoop, promotie, management, marketing en ad ministratie Ervaring niet noodzakelijk, persoonlijkheid des te meer. Bel voor een afspraak: 076-424817 Vraag naar Danielle de Winter Fluor Daniel Consultants B.V. in Bergen op Zoom maakt deel uit van de Fluor Corporation, een internationaal opererend ingenieursbureau met ruim 17.000 medewerkers en het hoofdkantoor in de Verenigde Staten. Met een 50-tal kantoren verspreid over de hele wereld voert Fluor Daniel projecten uit voor diverse opdrachtgevers. In de regio Zuid-Nederland en België voeren wij voor onze klanten opdrachten uit in industrieën als de petrochemie, chemie, farmacie, voedings- en genotmiddelen, etc. Door intensief samen te werken met het kantoor in Haarlem of een van de inter nationale Fluor Daniel-kantoren, hebben we alle specifieke kennis en ervaring in huis om deze opdrachten geheel zelfstandig uit te voeren. De taken die wij voor onze klanten verrichten zijn o.a. haalbaarheids studies, projectmanagement, ontwerp, inkoop, bouw, bouwtoezicht alsmede onderhoudsbeheer. \PUTTING TECHNOLOGY IN ITS PLACE I This Analytical B.V. is een internationaal georiënteerde leverancier van proces analyse apparatuur en milieu- meetinstrumentatie. ThIS Analytical is een dochteron derneming van Thermo Instrument Systems en maakt deel uit van Thermo Electron Corp. met wereldwijd een omzet van meer dan 1 miljard USD en 8.000 medewer kers. Voor onze vestiging in Breda willen wij graag in contact komen met een Solliciteer als je denkt dat jij je zegje wel weet te doen (ook in het Engels, want dat is een must), je accuraat en snel om kunt gaan met telefoon en fax, ervaring hebt in WP 5.1 en je tevens een extra ruggesteun kunt bie den aan de service-administratie, orderverwerking en facturering. Kortom, hou je van het werken in een team, zelfstandig initiatieven ontplooien en ben je direct beschikbaar, dan verwachten wij je brief incl. pasfoto binnen 10 dagen op het volgende adres: ThIS Analytical B.V., Heerbaan 220, 4817 NL Breda, t.a.v. mw. A. Oomen. ThIS Analytical B.V. Het profiel Voor een goede invulling zoeken wij een zelfstandige kandidaat met: een afgeronde secretariële opleiding; enige jaren ervaring, bij voorkeur bij een produktiebedrijf; een prima beheersing van het Engels in woord en geschrift; ervaring met WP 5.1 en notuleren; Hebt u interesse? Neem dan snel contact op over deze baan die half juli ingaa en 7 weken duurt. Informatie: 076 - 22 25 16, Lilian van Gink Nieuwe Ginnekenstraat 38, 4811 NS Breda Secretaresse Service is een speciale afdeling voor het werven, selecteren en uitzenden van top-secretaresses. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen op maat met goede perspectieven. secretaresse service Wegens het vertrek van een van et 1995 bij het openbaar onderwijs te f De plaats van tewerkstelling zal het BOOS je gedachten gaan uit naar een jo breed inzetbaar is met een voorki de opleiding „volledig bevoegd Ie venbouw" creatief is aangelegd voorstander is van effectief onder de durf heeft eigen initiatieven te kennis bezit van de beginselen v; daarvan bereid is les te geven ovi (an de sollicitant wordt gevraagd d staande punten. Informatie omtrent de functie: ]g nieuwe leerkracht zal het schoolj; De Tijdelijke Wet Arbeidsbemiddelinr jassing, daarom worden uitdrukkeli mder schoolbestuur, met een minim de zogenaamde doorschuifconstruc (oor nadere inlichtingen kan men zie IA, Meeuwissen, telefoon 01650-34 Geïnteresseerden dienen voor 30 jur adjunct-directeur van de Sector Wel Ate Roosendaal. Door toename van het aantal opdrachten zien wij een snelle groei van ons kantoor in Bergen op Zoom. Om de belangrijke contractuele kanten van deze opdrachten goed te managen, zijn wij op zoek naar een U bent verantwoordelijk voor de commerciële'afhandeling von onze onderaannemingscontracten. U maakt uitbesfedingsplannen en evalueert de aanbiedingen van onze onderaannemers. U ziet erop toe dat de door ons uitbestede werkzaamheden plaatsvinden volgens het door u opgestelde contract. Bij veranderingen of afwijkingen voert u zelfstandig de onder handelingen met onze onderaannemers en adviseert u onze project- en constructiemanager omtrent de consequenties voor nel project. Profiel: Na afronding van uw TU- of HTS-opleiding heeft ui circa vijf jaar ervaring opgedaan op het gebied van Procurement Contracts in een industriële omgeving. Uiteraard bent u iemand die gemakkelijk en goed communiceert, ook in de Engelse taal, en vindt u het een uitdaging in teamverband ieder project succesvol af te ronden. In al uw beslissingen neemt het klantgericht denken een belangrijke plaats in. Interesse? Indien het bovenstaande u aanspreekt en u, in een jonge .organisatie, een uitdagende loopbaan in een interessante markt ambieert, dan nodigen wij u graag uit naar deze functie te solliciteren. Voor meer informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer B. Holmes, telefoon 01640 - 1 21 12, U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan Fluor Daniel Consultants B.V., t.a.v. de heer L.J. Mourits, Human Resources, Postbus 168, 4600 AD Bergen op Zoom. Het NORBERTUSCOLLEG voor GYMNASIUM, ATHENEUM, vraagt m.i.v. 21 augustus a. voor de volgende vakken: Nederlands Engels Geschiedenis Economie Het betreft alle S-10 functie Tevens wordt gevraagd een voor de assistentie bij de Ie houd van leermiddelen. Op laboratoriumtechniek of Ml elektro (met natuur- en schc j week (TWAO-vacature). Inlichtingen over bovenstaai de rector, dhr. dr. P.W.J. 01650-37366). Schriftelijke! Norbertuscollege t-a.v. dr. P.W.J. Jansen Postbus 1127 4700 BC Roosendaal machinefabriek en constf Ons bedrijf produceert uiteenl Machinebouw, tevens ontwerf Bovendien zijn wij producent un toepassing vinden in over Massagoedbedrijven met cap< Montage van de door onsz uitvoeren van vulcanisatieweri e'9en beheer uitgevoerd. 'n verband met interne promo 0NpZe m®taalc|raaierij, waar draai- en -freeswerk wo W'i vragen: een opleiding op MTS-nivea oorsussen; ["'me ervaring in een vergeli 9°ede contactuele eigensch motiverende instelling. Uw scHriftelijke sollicitatie me fWkruid 18"2°. Industrieter t a?JS 81 4940 AB RAAK Cf de directie

de Stem | 1995 | | pagina 26