'ietspad door Terhole veiliger n Gorsel elegenheidj i' SLAAGDEN LICITEERDÜ Geld voor nieuw dak school Vogelwaarde Geslaagt Kees geslaagi dat mag de krantll DE STEM i5siir'Eugène (EERSSCHOLEN DAG KLAPPER moeder Sai tarief van 20,- Werkzaamheden Rijkswaterstaat duren een kleine drie weken 'Een zooitje jonge honden, maar wel serieus' Zeeuwen ontvangen oorlogs-onderscheidingen DESTEM ZEELAND C2 ifV li Guttegut 376-236882 .-time c TRUCTEURS -BfljJ 078-143555 Raadtsingel 73a Don H.G. aardemonstratie l£°1150-96554. Kuitaartse Feesten na 35 terug in tent Zomer jaarmarkt in binnenstad Hulst Jarig ben je... Brandweer Hulst verdedigt titel 1995 DONDERDAG 15 JUNI 1995 t particulieren /ens, bedankje, jubileum, ie, huwelijk, verloving, ling, prestatie, examen, Abraham enz. per kolom 0,65 incl. BTW, grote regel verplicht, ato of afbeelding, x 40 mijl 26.- incl. BTW. tarieven op aanvraag, irden niet geretourneerd. 236882 of geef uw tekst óór plaatsing af bij één van oren. Schriftelijke opgaven luitend geaccepteerd, indien es bekend zijn, ook indien uw aling bijgevoegd is. in ons het recht voor teksten laf van redenen te weigeren, ever klachten bereiken over de ekst behoudt de uitgever zich voor om de naam van de tgever bekend te makert. rger gefeliciteerd 6-95 li lerd ister. lelijk citeerd n Geen diner of zakenlui. Dan 's-zondags bij' op de brunch. H.G. Collega's Brasserie Surae. Opa KAS gaat in de Vb Gaan we nu naar de Efteling? Nadine en Charlotte! Juni t/m 17 Juni kunt U 9eslaapf.] t behalen van hun diploma onder "GESLAAGD" tegen een aantreKK® van de advertentie is 4x4 cm r DAGBLAD DE STEM, 4800VB Breda iadvertenties u n n natuurlijk ook even bellen a lesmethodes. je aanspreken, als riHnsttr!jg. s, als je wilt werken aan je met leuke collega's. de oor een afspraak en vraag r>a Iszaken. drecN L onze verslaggever Lterzande - De katho- ...j basisschool in Vogel- Larde krijgt een nieuw dak. jtgemeester en Wethouders Hontenisse willen voor opknapbeurt van de jjool 206.000 gulden uit- faen. Het schoolbestuur tienduizend gulden (leigen zak. Het grootste deel van het dak van het schoolgebouw is al 25 jaar oud. Uit een onlangs opge steld onderhoudsplan blijkt dat vervanging bittere noodzaak is. Lekkages komen vaak voor en daardoor moeten ook de dakve zelplaten vernieuwd worden. Verder wordt het binnen afzien bare tijd verplicht daken te voorzien van isolatie. Het aan brengen van isolatie betekent te vens een besparing op de stook kosten. Na de herstelwerkzaamheden is het hele schoolgebouw, behalve de fietsen- en andere bergingen, voorzien van een nieuw dak. Daarnaast vinden enkele andere onderhoudswerken plaats, zoals reparatie van het stucwerk dat door optrekkend vocht is aange tast. De commissie algemene bestuur lijke aangelegenheden bespreekt het B en W-voorstel in haar ver gadering van maandag 19 juni. Aanvang 19.00 uur in het ge meentehuis van Kloosterzande. Later die avond, om 20.00 uur, buigt de commissie financiën zich over het collegevoorstel vijftigduizend gulden beschik baar te stellen voor onderhoud aan het woonwagencentrum in Kloosterzande. Het gaat onder meer om extra schilderwerk, zo wel aan de woonwagens als de bergingen, het nakijken van hang- en sluitwerk, het vervan gen van deuren en raamkozijnen en gedeeltelijke vervanging van de elektrische installatie. Patrick Hausen van opa en oma Aarsei L onze verslaggever itihole - Rijkswaterstaat Ideze week begonnen met [et verkeersveiliger maken i het fietspad door Ter- lit fietspad, dat tot nu toe in L gevaarlijke bocht rakelings L de rijksweg N60 liep, fordt over een afstand van ruim Ijjtig meter in oostelijke rich- ijbwaterstaat verwacht dat de ïkzaamheden een kleine drie éen gaan duren. Tot die tijd in het doorgaande verkeer van chts één rijstrook gebruikma ak Tussen de weg en het fiets- fd komt een ongeveer vijf me- i breed plantsoen de liggen, jfctisde bedoeling dat de elips- strook grond wordt in plant met laagblijvende be- aeiing. «veiliger maken van het fiets pad is het resultaat van samen- tussen Rijkswaterstaat a de gemeente Hontenisse. In Eiste instantie vond de gemeen- |t het veiliger maken van het 1 een taak van Rijkswa- istaat. Maar vanwege het ike verkeer door het dorp Éole, de vele fietsende scho len van en naar Hulst en de rhaaldelijke verzoeken vanuit Je bevolking en de politiek om pat aan te doen, wilde ook de leente haar steentje bijdra- tor het zover was moest eerst kt bestemmingsplan gewijzigd «orden, Het fietspad wordt na- peiijk gedeeltelijk verlegd op a stuk grond dat de bestem- 'woondoeleinden, erf en in' had. Dat perceel Hulster- g 155 is vorig jaar september jekocht door de gemeente Hon- en vervolgens gesloopt, «uitlopend op de plannen om Kt fietspad verkeersveiliger te aken. plet het karwei wordt overigens •aar een beperkt gedeelte van it fietspad veiliger. Er blijven steeds grote stukken vlak tags de rijksweg lopen. „Het is schien gering, maar het is I op het gevaarlijkste punt in de bocht. Herhaaldelijk pik- daar vrachtwagens een stuk- f fietspad mee," aldus J. den hoofd technische zaken «Rijkswaterstaat. ps van Gent - Leden van de ■Zeeuwse scheepsmodelbouw- jwniging Zuid-Zuidwest uit Troieuzen geven het komend pekeinde tijdens het Sche- "ïfltrekkersfestival in Sas Gent een grote vaarde monstratie. ich, vooruitstrevend en toonaa - t zondag 18 juni om- ■r u uur in het zijka- JW bij de jachthaven te Sas. De TJ'tunr-sleepboten zijn de E de Smit België, de J, arding, de Smit Zweden, de Ita m en de Smit Hunter. L 1 sleePl ook de Smit De- •Oarken mee. EDITIE ZEELAND f dactie |wS?®n: Zuidlandstraat 32, ■^767 8924, fax 01150- Weuren: Peter Oggel (editie- ih. ufvan booten, Rein hnir Florence Imandt, Mf°m?n(sP°rt), Harold [lekstraat 1, tel. 01100- Max 01100-21928. Cees Maas (provin- IÖ99ever)' r^fe?nniSti?nat14'tel-01140" tól01140'19698- chef) rv !en: Frank De'i fP,v- ed- Riw°h Hoohstenbach. Tel» erkoop l6l0tïson1:,Zuidlandstraat 32. ■ld ni"™n: Auidli IClKn17920' -.urw='JC vAeL Póvé °1155- IJ1155-62354) ers (tel' pr'Vé 1 13751 Steenstraat 14, tel. 01140- |fennWa°0,di96rs; |>,457e" B.rande <tel- Pr'Vé (fel n - Marjan Verstrae- |ViÏÏe01J4°-16755)- 0165Q ^7icnarrie Muurmans, foto camile schelstraete De Ambitie tijdens de generale repetitie van 'Soria Moria', een fantasievolle toneelvoorstelling. Hulsterse jongeren brengen fantasievolle bewerking Ibsen's Peer Gynt Door Gerlach Hochstenbach Hulst - 't Is een hecht groepje! gewor den. Vinden de negen jonge acteurs en actrices uit Hulst en omstreken aan de vooravond van de toneelvoorstelling 'Soria Moria', een bewerking van Ib sen's Peer Gynt. Een vriendengroepje, dat na twee jaar voorbereiding ko mend weekeinde zijn eerste produktie op de planken brengt. Een voor een dwarrelen ze Den Dullaert binnen. Vrolijk, er klinkt gelach, een ont spannen sfeer. Jongeren van rond de ze ventien. „Een zooitje jonge honden. Maar er wordt serieus gewerkt," benadrukt re gisseuse Josien de Graaf. Smoesjes dat ze om wat voor reden dan ook een repetitie moeten missen, pikt ze niet. Want: „Daar voor kom ik niet helemaal uit Middel burg." Twee jaar hebben de 'jonge honden' hun opleiding gehad aan jongerentheaterschool De Ambitie. Met de voorstelling Soria Moria ronden ze hun opleiding af. Het eerste jaar was vooral een leerjaar. Met cursussen improvisatie, bewegings- en teksttoneel. „Ze waren gretig om te spe len," zegt Josien. „Ik had nog geen op dracht klaar, of er stonden er al zes op het podium. Of ze kregen de opdracht een dag uit het leven van hun personage te be schrijven. Dan hadden ze dat ook allemaal op papier staan." Toeters Nu staan ze voor hun grootste uitdaging, waar sinds oktober aan gewerkt is; drie maal uitvoering van de voorstelling Soria Moria in de grote zaal van Den Dullaert. Het is een bewerking van Ibsen's Peer Gynt, speciaal voor jongeren geschreven door Ted Keyser. „Hij heeft het origineel ontdaan van alle toeters en bellen en alle bréëdJgerigMëid, Wat over: bleef is direct van taal, een stuk 5'at bij jongeren past." Peer Gynt is een jongen die het zijn moeder Aase niet altijd even gemakkelijk maakt. Hij leidt een zorgeloos bestaan. Als de rijke boerendochter Ingrid gaat trou wen, is Aase teleurgesteld dat de bruide gom niet Peer is. Op het feest ontmoet Peer het meisje Solveig op wie hij verliefd wordt. Die wijst hem echter af en uit wraak rooft Peer de bruid. De hele bevol king zit dan op zijn hielen, hij komt terecht in het trollenrijk. De onrust in Peer is echter groot. Nog een keer keert hij terug terug om afscheid te nemen van zijn moeder die in zijn armen sterft. Peer verlaat Noorwegen en zwerft over de hele wereld. Hij wordt een succesvol 'za kenman, maar door zijn eigen grootheids waanzin eindigt hij tussen de gekken. Peer weet dat dat hij terug moet keren naar Noorwegen, Op zijn reis komt hij oog in oog te staan met De Dood. Die wil hem graag de golven in sleuren, maar Peer sluit een weddenschap. Vindt hij in Noorwegen nog iemand, die hem zonder dat hij zijn naam noemt herkent, dan mag hij blijven. Zo niet, dan is hij voor De Dood. Fantasie „Hoe die jongen erop los leeft, de bruid rooft, de hele wereld omzwerft. Dat ver haal spreekt jongeren aan," vindt Josien. De fantasie loopt door de hele opbouw van het stuk. „Zo komt er een boottocht in voor, uitgebeeld in een schimmenspel met een lange witte lap die de golven van de zee moet voorstellen. Ook is er een scène waarin twee moeders ruzie maken. Dat gebeurt op keukentrapjes want wanneer scoor je bij ruzie: als je hoger dan de ander staat. Dus beide moeders klimmen trede voor trede het trapje." Die keukentrapjes. Er staan er twintig op het toneel. Een sober decor. „Ik heb iets met trapjes," verklaart Josien. „Het ene moment worden ze geformeerd tot een trollenrijk, het volgende moment vormen ze de Noorse bergen." De voorstelling zit vol fantasie want: „Op het toneel kan alles, als je er maar in gelooft." Ook in de kostumering klinkt de fantasie door. „Hoe kun je trollenkostuums maken, zonder in een boek te kijken? Gemma van der Hoogte is er bijzonder goed in geslaagd uit haar fantasie aan te geven hoe trollen er uit zien." De muziekarrangementen zijn van Hans Notebaart. Hij heeft zich laten inspireren door de Peer Gynt Suite van Grieg. Het bekende Solveig's lied is in zijn oorspron kelijke gedaante te horen. „Enkele liedjes zijn in Notebaart's studio opgenomen en gezongen door de negen spelers." Kluchten Soria Moria is de vierde door Josien de Graaf geregisseerde produktie van jonge rentheaterschool De Ambitie. Volgend jaar gaat ze met De Ambitie aan de slag in Zierikzee. In Hulst krijgt het geen gevolg. Jammer vinden'de negen toneelspelers en -speelsters. „Want hier in Hulst zijn verder helemaal geen mogelijkheden op het ge bied van toneel," zegt er een. „Alleen maar kluchten en dat is niet iets wat we nastre ven." Een ander: „Voor het serieuzere werk moet je toch naar de grotere steden." Voorstelling 'Soria Moria' door Jonge rentheaterschool De Ambitie. Vrijdag 16 juni, 20.00 uur, zaterdag 17 juni, 20.00 uur, zondag 18 juni, 14.30 uur in Den Dullaert in Hulst. Spelers: Geertje van den Berg, Jürgen Lernout, Hilde Albregts, Simone van der Mee, Dort Daanels, Anneke Smól- ders, Annelies de Ridder, Jan de Ridder, Merel van Velzen. Regie: Josien de Graaf. Kuitaart - Na 35 jaar afwezig heid zijn de Kuitaartse Feesten weer terug. In de feesttent aan de Molen vinden 23, 24 en 25 juni tal van festiviteiten plaats. Het gehucht, bestaande uit circa honderd huizen, stond in vroeger tijden bekend om zijn Kuitaartse kermis in de 'Tent van Vliegher'. „Die feesten werden gehouden vanaf net na de oorlog tot aan 1960," zegt A. d'Hont van de dorpsraad Rond de Kleine Vogel (de Kleine Vogel is de naam van het water dat door Kuitaart heen stroomt). „Sindsdien vergrijsde de bevolking en gingen de fees ten verloren. De laatste jaren is er wat meer jeugd in Kuitaart en zij hebben gezamenlijk de draad opgepakt en zetten na 35 jaar de tent weer op." De Kuitaartse feesten beginnen vrijdag 23 juni rond 19.00 uur met een rondgang door fanfare Vrijheid Eendracht. Om 20.00 uur is er een trucktrek, gevolgd door een optreden van John Tu- ra om 22.30 uur. Zaterdag 24 juni begint om 10.00 uur een kinderochtend met medewerking van een clown, 's Middags vanaf 13.30 uur is het de beurt aan de ouderen die een optreden kun nen verwachten van de Zingende Timmerman. Een dans- en feest avond met een optreden van het Jumbo Trio, om 20.30 uur, sluit de zaterdag af. Zondag is er om 13.00 een optreden van Sjores Ambres, kunnen kinderen vanaf 13.30 uur ponyrijden, begint om 14.00 uur een koopjesmarkt en start om 20.30 uur de Vlaamse Avond met karaoke en een spet terend optreden van Eddy the voice of Europe Wally. Hulst - Hulst staat zondag 25 juni in het teken van de tweede zomerjaarmarkt. Zo'n tweehon derd marktkramen zullen vrij wel alle straten in de de binnen stad bezetten. De markt duurt van 10.30 uur tot 18.00 uur. De organisatie is in handen van ondernemersvereniging Hulst Reynaertstad die na het succes van de eerste zomerjaarmarkt vorig jaar, besloot daar een ver volg aan te geven. Uit het hele land komen ambu lante handelaren naar Hulst om hun waren aan te bieden. Standwerkers ontbreken niet op de zomerjaarmarkt. De Koning van de Vogelmarkt als kampioen van België en Nederlands kam pioen Bertus de Regt met de groenteschaaf, zijn enkelen die voor de nodige opwinding en ambiance zullen zorgen. De gezamenlijke Hulsterse gara gebedrijven nemen de Grote Markt in beslag. Daar leggen ze een verkeerstuin voor mini-auto- tjes aan. Belangstellenden kun nen daar een 'rijbewijs' halen. Grote Markt, C. de Vosplein, Steenstraat, Overdamstraat, Bierkaaistraat, Van Wae- sberghestraat en Gentsestraat zijn voor het doorgaand verkeer afgesloten. Burgemeester A. Kessen opent de zomerjaarmarkt om 11.00 Het valt bijna niet op tussen de ad vertenties voor te lefonische hulp bij geestelijke en erotische hulp bij uiteenlo pende ongemakken, maar hij bestaat wel degelijk: de Op- voedtelefoon. Heb je proble men met opgroeiende kinde ren dan is tussen maandag en vrijdag de Opvoedtelefoon paraat. Ook Zeeland is sinds enige tijd op het systeem aan gesloten. Wie de Opvoedtelefoon belt wordt doorverbonden met pe dagogen en andere deskundi gen. Afhankelijk van de ernst van het probleem dat je als beller aankaart, wordt je doorverwezen naar specialis ten, zo lees ik in de krant. Meteen moest ik denken aan Karin, gezegend met ouders die het goed kunnen doen en pas elf jaar geworden. Haar elfde verjaardag staat trou wens voor altijd in het geheu gen van alle aanwezige gas ten, jong en oud. gegrift. Karins moeder was op het idee gekomen om de verjaar dag van haar oogappel eens een wat andere setting (zo noemde ze dat zelf!) te geven. Immers, zo redeneerde ze, de kinderen van nu krijgen op elk verjaarspartijtje een enor me hoeveelheid cadeautjes. Het zijn er zoveel, dat ze geen van alle tot hun recht komen. Meestal scheurt de jarige ruw het vrolijke pakpapier van de geschenken af, werpt er een vluchtige blik op en gaat zon der pauze over op het volgen de cadeau. Rats-rats! Papier op een prop in de hoek. ca deau besnuffelen, 'leuk!' of 'gaaf!' zeggen en dat is het dan. Karins moeder had daar ech ter iets op gevonden. Alle zeventien kleine verjaardags- gangertjes moesten iiun pak jes op de tv-tafel deponeren. Bij elk pakje werd een kaartje geplaatst waarop Karins moe der de namen van de gevers had geschreven. Toen ieder een binnen was en alle ca- deau's op de tv-tafel stonden moesten de kinderen in een kring op de vloer gaan zitten. De jarige zelf werd in het midden op een met bloemen versierde stoel neergezet. Karins moeder had haar tevo ren een satijnen tulband op het hoofd geplaatst en haar een soort toverstaf in de hand gegeven. Dat was zogezegd de 'setting'. Nu begon het echte feest. Karin, in haar rol van ooster se prinses, wees één van de kinderen met haar staf aan en commandeerde op een on hebbelijk toontje: „Slaafje: Pak het cadeau van Hansje en breng het hier!" De aangeroe- pene, ene Jochem, deed het braaf, waarna hem werd op gedragen het pakje te openen zodat prinses Karin de inhoud kon zien. „Is dit cadeautje mooier dan jouw eigen ca deautje?," informeerde ze daarna scherp. Jochem, vre zend dat hij Hansje zou bele digen zei verlegen: „Ja," waarop Karin hem verbeter de: „Ja, prinses!" Jochem was blij dat ie weer mocht gaan zitten. Zo ging het zeventien maal. Elke keer wees Karin met haar staf een slaafje aan dat het cadeautje van een ander kind moest presenteren, waarna ze de ongelukkige in kwestie dwong tot een verge lijking met zijn of haar eigen cadeautje. De confrontaties hadden een chaotisch ver loop, want sommige kinderen wisten niet eens wat in hun pakje zat, aangezien hun moe der de spullen had gekocht. Gelukkig duurde de marteling niet al te lang. De kinder schaar werd vervolgens in au to's van de aanwezige ouders naar een zwemparadijs en vervolgens naar MacDonalds afgevoerd. Maar wij, de ouderen, bleven zitten met de vraag bij welk telefoonteam je dit staaltje van moderne opvoedkunde zou moeten aankaarten. Bij de Opvoedtelefoon? „Wel nee!," zei een aanwezige oma bitter: „Ik denk dat je bij de reclassering moet aanklop penEerst met Karins moeder, die het bedacht heeft, en over een paar jaar met Karin zelf als ze zich voldoende heeft ontwik keld...." In de marinekazerne in Vlissingen zijn gistermiddag aan tien Zeeuwen en één West-Brabander oorlogs-onderscheidingen uit gereikt. Het gaat om het mobilisatie-oorlogskruis, het draagin- signe gewonden en om het Nieuw-Guinea herinneringskruis. Onder de gedecoreerden twee inwoners van Zeeuwsch-Vlaande- ren. P. Dankaart uit Zaamslag en A. Verstraete uit Axel ontvingen het mobilisatie-oorlogskruis, de laatste tevens het draaginsigne gewonden. Onderscheidingen waren er verder voor A. Kooger te Vlissingen, P. van Meer Roosendaal, R. Bracke te Hansweert, R. Dekker te Vlissingen, J. Eestermans, Goes, C. de Meij te Middelburg. T. van Dijk te Goederee, Af. Klippel te Tholen en J. Storm te Sint Philipsland. foto jaap wolterbeek MARKTEN MIDDELBURG Braderie - Centrum (gratis) Antiek- en Curiosamarkt - Vis markt - 9.00-16.00 uur (gratis) THEATER LAMSWAARDE Joeka - Theatergroep met dans en muziek voor de jeugd - Trektocht door Zuid-Amerika - CHVgebouw - 10.30 en 13.30 uur KLASSIEK GOES Manhuistuinconcert - Barbershop- koren The Goose City Singers en The Gaggling Ganders Gang - Manhuis- tuin -19.30 uur (gratis) POP EN JAZZ ZIERIKZEE Anywave - muziekfestival met ruim 15 Zeeuwse acts - Podium voor Mu ziek en Theater Brogum Julia- nastraat 46 (do t/m za) 24/6 SPORT KABBELAARSBANK O'Neill j/22 Worlds 1995 - WK zeilen in de j/22 klasse - Marina Port Zelande (do t/m vr) VLISSINGEN Zomeravondbridge - Grandhotel Arion Boul. Bankert 266 - 18.30 uur (ƒ6-12) DIVERSEN AARDENBURG Smokkelroute - puzzelrit voor au to's en fietsen - routebeschrijvingen bij Gasthof de Jonge Leeuw en Dro gisterij U.B.Goiff - info: tel. 01177-2611 (t/m 9 juli) LAMSWAARDE Café de Lamsoren - schieting voor bejaarden -13.30 uur STOPPELDIJK Kaarting - 't Gelaag -14.00 uur NIEUW-NAMEN Bingo - café St.-Cecilia - 20.00 uur OSSENISSE Gaaibollen - Hof ter Nesse - 15.00 uur Koersbal - Hof ter Nesse -14.00 uur GRAAUW Kaarting bieden - Gemeenschaps huis-13.45 uur KLOOSTERZANDE Kaarting - De Kastanje -19.30 uur CLINGE Biljarten en ouderengymnastiek KBO - Malpertuus -13.30 uur Hobbymiddag ANBO - Malpertuus -13.30 uur FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Outbreak HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Don Juan 20.00 uur Rob Roy 20.00 uur Bad Boys 20.00 uur Outbreak 20.00 uur Boys on the side VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 20.00 uur Bad Boys 20.00 uur Rob Roy 20.00 uur Don Juan 20.00 uur Highlander 3 BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur In the mouth of madness 20.00 uur Boys on the side 20.00 uur Farinelli 20.00 uur Priest GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Carrington 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Brady Bunch Movie 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Kiss of Death 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Malice 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Rob Roy 20.00 uur Jefferson in Paris 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Heavenly creatures 22.30 uur Demon Knight 14.30 uur Baby's day out 14.30, 17.00 en 22.30 uur Little wo men 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The hunted 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Outbreak 17.00, 20.00 uur Legends of the fall 14.30 en 17.00 uur 101 Dalmatiërs 14.30 en 17.00 uur Richie Rich 20.00 en 22.30 uur The Shawshank Redemption Hulst - Het brandweerkorps van Hulst verdedigt zaterdag 17 juni zijn vorig jaar gewonnen landstitel in de klasse internationaal van de vrijwillige brandweerkorpsen. Hulst zal het in het Noordhollandse Oosthuizen moeten opnemen tegen de korpsen uit Zeevang, Heerhu- gowaard, Maasland, Westvoorne, Doetinchem, Graft/De Rijp, Hete- ren, Roosendaal en Noord-Oostpolder. De prestaties tellen mee voor een eventuele uitzending naar de Brandweer-Olympiade in 1997 in Denemarken.

de Stem | 1995 | | pagina 19