DE STEM PER O l\l E E verkopers/ adviseurs vertegenwoordig! ANAESTHESIE ASSISTENT v/M s Brugman IfI MONUTA GROEPSHOOFD M/V APOTHEKERSASSISTENT M/V Voedingsassistenten m/v 5 uitvaart- enlevensverzekeringen m/v BADKAMERADVISEURS M/V Ziekenhuis JLievensberq z IDESTEM Personeelsfunctionaris DE BLAUWE KAMER de i/jjF eiken" Qdd PRODUKTIEMEDEWERKER/STER APOTHEEK ZUNDERT/VAN GOGH GEMEENTE HONTENISSE CIVIEL-TECHNISCHE MEDEWERKER M/V van leeuwen test systems b.v. PRODUKTIEMANAGER WTB op HBO-niveau in full-time of 80% dienstverband tfttR dan Z0// De vrouwenemancipj de meest fundamente lingen van de twintig laatste mannenbolwe vrouw deze eeuw, zi; scheiden, ook profess drong, is de Rooms-I Kerk geweest. Pas in de katholieke theolo dingen voor vrouwer en in 1974 deden de i le werksters hun intr twintig jaar later is eens uitgebreid onde de vrouwelijke beroe de katholieke kerk v vergaat (zie kader). Mertens, voorheen p. ster in Oosterhout er weer in het Zeeuws kant, vertelt haar eif Z DE STEM ZATERDAG 10 juni 1995 Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit loka- tie De Honte in Terneuzen (280 bedden), lokatie Antonius in Oostburg (100 bedden) en polikliniek Liduina in Hulst. Binnen de dienst Personeel en Organisatie heb ben wij momenteel voor de sector klinische zorg (ruim 400 medewerkers) een vacature voor een ZIEKENHUISGROEP ZEEUWSCH-VLAANDEREN mmm fnv op full-time basis De taken van de aan te trekken personeelsfunc tionaris zijn: - adviseren en ondersteunen van het manage ment bij uitvoering van het personeelsbeleid binnen een sector; - bijdragen leveren aan de verdere ontwikkeling van het personeelsbeleid; - bijdragen leveren aan de begeleiding van ver anderingsprocessen. Functie-eisen - HBO personeelsmanagement; - meerdere jaren ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; - affiniteit met en bij voorkeur ervaring in de gezondheidszorg. Arbeidsvoorwaarden - het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd; - de functie is momenteel ingedeeld in FWG- functiegroep 50 met een salaris van maximaal 5.052,-- bruto per maand(doorgroei naar FWG 55 is mogelijk); - de CAO Ziekenhuiswezen is van toepassing; - mogelijkheid voor kinderopvang aanwezig; - de werkzaamheden worden verricht vanuit lo katie De Honte in Terneuzen. Procedure In de selectieprocedure zijn onder andere ge sprekken met toekomstige collega's voorzien. Inlichtingen Inlichtingen worden verstrekt door de heer N.J.M. Gijsel (hoofd personeel en organisatie), telefoon 01150 88131 (kantoor) of 01140 19838 (privé). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 23 juni 1995 zenden aan:Ziekenhuis Zeeuws-Vlaande- ren, t.a.v. dhr. N.J.M. Gijsel, hoofd personeel en organisatie, Wielingenlaan 2, 4535 PA Terneuzen Monuta Verzekeringsgroep NV is een dochteronderneming van Monuta Holding NV. Zij richt zich met natura uitvaartverzekeringen en levensverzekeringen, succesvol, op de Nederlandse gezinsmarkt. De professioneel opererende buitendienst wordt vanuit het hoofdkantoor in Apeldoorn ondersteund door de afdeling Verkoop Informatie Binnendienst. Voor onze buitendienst zoeken wij, voor indiensttreding per 1 september 1995, fulltime in de rayons Bergen op Zoom, Breda en Eindhoven De functie: Als verkoper/adviseur werkt u zelfstandig in het rayon. U bent actief bezig met het opbouwen van een nieuwe relatiekring van verzekerden en onderhoudt contacten met bestaande relaties. De werkzaamheden vinden voornamelijk in middag- en avonduren plaats. Wij vragen: U heeft een middelbare beroepsopleiding, aan gevuld met bij voorkeur het diploma assurantie-B. Uw persoonlijke eigenschappen zijn: resultaat gericht, dynamisch, representatief en stress-bestendig. Daarnaast heeft u verkoopervaring in een buiten dienstfunctie, goede communicatieve vaardigheden, doorzettingsvermogen, commercieel inzicht en een pioniersgeest. Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen de 25 en 35 jaar. Verder woont u in genoemde plaats of directe omgeving en bezit u een eigen auto en telefoon. Wij bieden: Uw regio-manager geeft een opleiding op het gebied van verzekeringen en begeleidt u in uw werk. Uw werk ondersteunen wij door middel van diverse commerciële activiteiten. De juiste man of vrouw bieden wij een vast basis-inkomen, aangevuld met een goede provisie regeling, gebaseerd op omzet. Maandelijks ontvangt u een onkostenvergoeding. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitste kend te noemen, zoals een premievrij pensioen, een eindejaarsuitkering, een studiekostenregeling en per- soneelskortingen op verzekeringen en hypotheek. Informatie: Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G.M. Meeuwissen (regio-manager). Telefoon 04959-2638 (op werkdagen na 19.00 uur). De sollicitatie: Als u meent te voldoen aan het beschreven pro fiel, stuurt u dan uw schriftelijke sollicitatie binnen een week, onder vermelding van het rayon, inclusief curriculum vitae, naar Monuta Verzekeringsgroep NV, t.a.v. de heer T. Koenders van de Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 20, 7300 AA Apeldoorn. De Blauwe Kamer is een van de vier instellingen in Nederland die een speci fieke opvang, behandeling en begeleiding bieden aan meervoudig (visueel- verstandelijk) gehandicap ten. Het aantal bewoners is 125. De dienstverlening is tevens gericht op thuis wonenden en voorzienin gen voor verstandelijk gehandicapten. De Blauwe Kamer heeft ongeveer 260 medewerkers. De Blauwe Kamer ontwikkelt zich van een woonvoorziening tot een instelling waar ook de behandelfunctie een belangrijke plaats inneemt. Ten gevolge van deze ontwikkeling wordt de ctuur ngepast ■scheid t in de sectoren tijdelijk en permanent verblijf. Op korte termijn ontstaat op een woongroep in de sector voor permanent verblijf een vacature voor de functie van DE WOONGROEP De woongroep wordt gevormd door 5 vrouwen en 7 mannen die functioneren op wisselend niveau. De groep bewoners kenmerkt zich door een lage zelfredzaamheid op zowel lichamelijk, psychisch als sociaal gebied. Drie bewoners hebben een degeneratief ziektebeeld (o.a. BSV) en functioneren op een hoger niveau. De zorg is vooral gericht op het in stand houden en waar mogelijk ontwikkelen van de capaciteiten van de individuele bewoner. Het team tracht een klimaat te creëren waar iedere bewoner zich veilig voelt, waar respect en acceptatie is. DE FUNCTIE Als groepshoofd ben je verantwoordelijk vpof de kwaliteit van de zorgverlening binnen de woongroep. De planning, organisatie en uitvoering van de zorg Bjn je belangrijkste aandachtsgebieden. Je coacht en ondersteunt de 13 teamleden en neemt ook zelf actief deel in de zorgverlening. GEBODEN Wij bieden je de uitdaging om je organisatorische en leidinggevende capaciteiten verder te ontwikkelen. Je kunt rekenen op ondersteuning van het sectorhoofd. Door deelname aan het sectoroverleg lever je een bijdrage aan de beleidsontwikkeling van de sector. Op het salaris (functiegroep 45) en de overige arbeids voorwaarden is de CAO-Ziekenhuiswezen van toepassing. De Blauwe Kamer heeft intern mogelijkheden voor kinderopvang. GEVRAAGD Voor deze full-time functie zoeken wij Z-verpleegkundigen of HBO-V'ers met een afgeronde management opleiding. Wil je, voordat je solliciteert, meer informatie, dan kun je contact opnemen met dhr. H. van de Griendt, sectorhoofd, tel, 076-607500. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 24 juni a.s. richten aan dhr. A. Leenders, hoofd Personeelszaken er? Opleiding, op onderstaand adres. De Blauwe Kamer, Galderseweg 65, Postbus 46214803 EP Breda, Telefoon 076-607500. OJc Parketfabriek „De Vijf Eiken" b.v., een in Nederland toonaange vende fabrikant van parketvloeren zoekt op korte termijn een: Leeftijd 17-25 jaar Opleiding b.v.k. L.T.S. U komt te werken in een enthousiast klein team, waarin uw taken o.a. zullen bestaan uit: selecteren en inpakken van parket. Voor verdere informatie: Parketfabriek „De Vijf Eiken" b.v. Postbus 254 4900 AG OOSTERHOUT Tel. 01620-50750 s vraagt een gediplomeerd Het betreft een full-time functie met bereikbaarheidsdiensten. Gezien de samenstelling van ons team gaat de voorkeur uit naar een ervaren persoon. Reacties binnen 14 dagen naar: Apotheek Zundert Molenstraat 132 4881 GE Zundert tel: 01696-76160 Bij de Sector Grondgebiedzaken van de gemeente Hontenisse is in verband met het vertrek van de huidige medewerker een vacature vacant voor een Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal worden belast met de volgende (hoofd)taken: - algemene advisering/afhandeling klachten; - werkzaamheden ten behoeve van aanleg, beheer en onderhoud wegennet; - zorgdragen voor beheer en onderhoud gemeentelijk rioolstelsel, drukriolering en gemalen; - zorgdragen voor aanleg, beheer en onderhoud groenvoorzieningen en begraaf plaats; - inrichten, beheer en onderhoud speelplaatsen en speeltoestellen; - behandeling vergunningsaanvragen nutsbedrijven; - verrichten van landmeetkundige werkzaamheden; - opstellen jaarlijkse begroting en meerjarenplannen voor het betreffende taakgebied; - voorzieningen treffen voor jaarlijkse kermissen, wielerkoersen, evenementen e.d.; - leiding geven aan buitendienstmedewerkers; - alle voorkomende werkzaamheden op de sector grondgebiedzaken. Functie-eisen: - opleiding op MTS-niveau, richting Weg- Waterbouw/Bouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; - kennis van automatisering gewenst; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - enige jaren ervaring in de genoemde werkzaamheden is een vereiste; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3.139.- en maxi maal 4.257.- (niveau 7) bruto per maand (excl. 8% vakantietoeslag). Sollicitatie Belangstellenden kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad een sollici tatiebrief richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Hontenisse, postbus 20, 4587 ZG Kloosterzande. De gemeente wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van etnische minderheden. Zij worden dan ook nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Voor nadere informatie omtrent bovenvermelde functie kunt u contact opnemen met de heer W.K. Broekhoven, hoofd sector grondgebiedzaken en bij personeelszaken, de heer P. van Kerckhoven, tel. 01148-1851 automobile safety testing equipment - test lanes Hoekseweg 9, Postbus 308, 4870 AH Etten-Leur Van Leeuwen Test Systems B.V. is een dynamisch high tech bedrijf met ruim 25 medewerkers in Nei Zij ontwikkelt en produceert automobielveiligheids-equipment en heeft een uitstekende naam tot vero-,j landsgrenzen. 85% van het werkterrein is buiten Nederland. 1 Wij zijn op zoek naar een: Herhaalde oproep Hij is een geboren manager. Heeft de verantwoording over het gehele produktieproces, zowel produktie als assemblage, elektrotechnisch er? elektronica, magazijnen en logistiek, coacht ook hef aftersales-gebeuren internationaal, denkt mee bij nieuwe ontwikkelingen, heeft contact met de projecten ger, software-ontwikkeling, tekenkamer (AUT0-CAD) enz. enz. Hij zal bij gebleken geschiktheid een spilfunctie vervullen binnen ons bedrijf dat een snelle ontwikkelinq doormaakt. Hij is de leider, pakt zelf aan indien nodig, staat met beide benen op de grond, is kwaliteit- minded, kan onder druk werken. Leeftijd ongeveer 32 tot 40 jaar Woonachtig in een straal van 40 km. Voor deze functie geldt een proefperiode van 6 maanden waarna, bij gebleken geschiktheid, een vastean. stelling volgt. Ook belangrijk is dat u snel beschikbaar bent (Normaal vragen wij kandidaten m/v, echter het betreft hier een baan die mede gezien de branche, tietfes door een man kan worden ingevuld, met alle respect voor de dames Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een kort c.v., kunt u binnen 8 dagen richten aan de directie vanvi Leeuwen Systems B.V. (Hoekseweg 9), postbus 308,4870 AH Etten-Leur. Zusterbedrijven zijn er in Raamsdonksveer (NL.), Buckingham (UK), Kaarst/Neus (D.) en Singapore. Brugman Badkamers B.V. is een succesvol en dynamisch bedrijf daf uitgegroeid is tot een toonaangevende keten van 15 badkamerspeciaalzak« in Nederland. Met een doordacht verkoopconcept uitstekende service ene* unieke badkamerpresentatie, onderscheidt Brugman zich in de markt. Om dit succes en deze groei voort te kunnen zetten, zoekt Brugman Badkamers voor haar nieuw te openen filiaal in Breda Wij vragen: Kandidaten met aantoonbare verkoopervaring. Enthousiaste verkopers die qua ontwerp en advies onze klanten optimaal kunnen begeleiden. Opleiding op MBO-niveau. Bij voorkeur wonend in de betref fende regio. leeftijd: vanaf 23 jaar. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Wij bieden: Een interne verkoopopleiding. Salaris prima provisieregeling met een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Carrièremogelijkheden aanwezig. BADKAMERS Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van pasfoto en curriculum vitae kunt u o.v.v. ré rentienummer 6806 binnen een week sturen naar: Brugman Badkamers B.V., Afdek Personeelszaken, t.a.v. de heer BJ\. Booij, Hoofdweg 46, 2908 LC Capelle o/d Uttel BORGH B.V. is een internationaal sterk groeiende handelsonder neming op het gebied van bevestigingsmaterialen voor bouw- en installatie-bednjven. In verband met uitbreiding van ons ver koopteam buitendienst zoeken wij, per 21 augustus a.s., een DE PUNCTIE Na een uitgebreide opleiding, zowel produkttechnisch als commercieel, bentura antwoordelijk voor de verkoop aan ons klantenbestand en toekomstige uw regio. GEVRAAGD WORDT Een zelfstandige, enthousiaste medewerker met een dynamische instelling esp» niersmentaliteit. Een toekomstige topverkoper met een middelbare tedmio opleiding en/of ervaring. Leeftijd 26 tot 35 jaar. GEBODEN WORDT Een interessante uitdaging met goede doorgroeimogelijkheden. Uiteraard past s deze functie een uitstekend inkomen, opgebouwd uit een vast salaris en proM Eventueel staat een representatieve auto van de zaak tot uw beschikking. GEÏNTERESSEERD? U werkt bijvoorbeeld bij een bouw- of installatiebedrijf en wilt een goede dienstbaan in de verkoop? Schrijf dan een korte, duidelijke sollicitatiebrief =-■ BORGH B.V., De Steiger 73, Postbu9 50160,1305 AD Almere, o.v.v. PZ no. 191 Binnen het operatiekomplex van ons ziekenhuis per 1 augustus a.s. een vakature voor een Fraiktie-informatie: Het werkgebied omvat de inleidingsruimte, de operatiekamers en de verkoeverkamer. Hiertussen wordt gerouleerd. Daarnaast worden de medewerkers ingezet bij pijnbestrijding. Door het anaesthesie-personeel worden weekend- en avondbereikbaarheidsdiensten gedraaid. Funktie-eisem - het NZR-dipïoma Operatie-assistent, differentiatie Anaesthésie; - in teamverband kunnen werken; - beschikken over een goode motivatie en een flexibele instelling. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring vindt plaats in funktiegroep 50, minimaal 3.103,- en maximaal 5.052,- bruto per maand, de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer C. Snepvangers, afdelingsmanager Operatiekamers, telefoon 01640-78429 of via telefoniste 01640-78000, piepernummer 811.181 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, richten aan de heer P.C. van Meel, dienst Personeel en Organisatie, Boerhaaveplein 1,4624 VT Bergen op Zoom. Lievensberg is een olgemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philipsland, met ongeveer 50 medisch specialisten en ruim 850 medewerkers. Per jaar bezoeken co. 145.000 mensen de polikliniek, in de kliniek worden ruim 10.000 patiënten opgenomen, lievensberg heeft 367 bedden, inclusief 24 PAAZ bedden. Een speciale funktie is revalidatie. Ziekenhuis de Baronie is sinds 1 november 1993 gehuisvest in een nieuw en sfeen/ol gebouw aan de Langendijk in Breda. Het beschikt over alle moderne faciliteiten voor diagnostiek en behandeling. Er zijn 474 bedden en 12 dagbehandelingsplaatsen. De medische staf telt ruim 80 specialisten, die vrijwel alle disciplines vertegenwoordigen. Jaarlijks bezoeken meer dan 180.000 patiënten de poliklinieken. Het ziekenhuis veM# zowel een stedelijke als regionale functie en is werkgever voor 1.500 medewerkers. Ten behoeve van de restauratieve dienst zoeken wij 1 voor 50% en 2 op afroep Dienstverband en werktijden: Het betreft één vacature (50% dienst verband) voor een periode van 6 maan den i.v.m. proefproject, werktijden: van maandag t/m vrijdag van 9.30 -14.00 uur en incidenteel in het weekend. Voorts zijn er twee vacatures op basis van afroep voor een dienstverband voor onbepaalde tijd met werktijden van maandag t/m vrijdag van 7.00 -15.30 uur en incidenteel in het weekend. Werkzaamheden: De voedingsassistent(e) - zorgt voor de voeding en dranken op de afdeling; - onderhoudt de afdelingskeuken; - ziet mede toe op de naleving van diëten; - helpt, indien nodig, bij het eten en drinken; - neemt deel aan teamoverleg. Functie-eisen: - opleiding MDGO-CCD of OVDB- voedingsassistent; - hoge eisen worden gesteld aan zelfstandigheid, tact, oplettendheid, hygiëne, flexibiliteit en uithoudings vermogen; - leeftijd maximaal 25 jaar. Salaris: FWG functiegroep 25, volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie: Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de teamleidsters van de restauratieve diens tel.nr. 076 - 277 105, van maandag t/m vrijdag van 13.30 -15.30 uur. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunnen toten 19 juni 1995 worden gericht aan mevro H. de Kort, personeelsfunctionaris, afdeling Personeelszaken, Langendijk 4819 EV Breda, onder vermelding van codenummer 40121 -St. %iSKENHir,s ome Ik hoef geei wil het zelf lijk loop je ster liturgi traties op. liturgie afg tussen zoiets va bepaalde dingen ze vooral ook vanzelf spaak i eens spaak loper „Ik vind gemee langrijken" Door Jan Bouwmans Uitspraken vai tens, die me o Breda weer voo Oostzeeuws-VI: zonnige dag gr Westerschelde I vredig bij. Gemma Merte maar kort met (134) in Hulst, werk kreeg. O weer als pasto slag. Ze wordt c pastor voor de Haar eerste sch le werkveld ze waar ze in 199( St. Jan de Dopi basiliek. Ze is afkomstij eindexamen at een theologie s heeft voor de h tijd genomen: 1 levisiewerk bij periode voor d sten. Wat bew leeftijd om voo „Ik kan me n derde jaar van cc "i-£oK HÈ,

de Stem | 1995 | | pagina 40