DE STEM PERSON tempo-team iV VERMEEREN OPLEIDINGEN DIRECTEUR m/v uitzendbureau Idestem EN NU NAAR VERMEEREN OPLEIDINGEN Beveiligingsadviseur m/v nI// COMMERCIEEL - TECHNISCH BUITENDIENSTMEDEWERKER Uitdagingen voor Interim Technici ir randstad interim techniek DAGOPLEIDINGEN 1-JARIG H DEELTIJDOPLEIDINGEN 22 TRAINEE FUNCTIES BIJ ERICSSON Technisch specialist m/v Stichting Katholiek Onderwijs Alphen Invalkracht groepsleid(st)er m/v Allround secretaresse m/v tempo-team uitzendbureau DE STEM ZATERDAG 3'juni 1995 ALGEMEEN Zwem-onderwijzers m/v voor sportcentra in Bergen op Zoom en omgeving. Behalve een gericht diploma hebt u relevante werkervaring. Deze baan in een jong team biedt flexibele werktijden en goede vooruitzichten. Informatie: 01640 - 5 94 00, Monique den Toonder Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Magazijn-medewerker m/v voor een bedrijf in Oosterhout. Op diverse afdelingen gaat u o.a. orders verzamelen. Magazijn- ervaring is dan ook een pre. Verder bent u goed gemotiveerd en hebt u tot eind augustus geen vakantieplannen. Deze baan met toekomst biedt goede verdiensten. Leeftijd: 22 4 35 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 KANTOOR Regio-manager m/v voor een aanhangwagen-verhuur bedrijf in Breda. Gedurende 20 uur per week bezoekt u dealers, de overige uren gaat u weekrapporten ophalen, aanhang wagens controleren en zonodig repareren. U hebt een diploma HAVO, MTS of MEAO en een rijbewijs-BE. Bovendien hebt u affiniteit met computers, een commer ciële instelling en bent u resultaat-gericht. Informatie: 076 - 22 25 16, Mandy Turner Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Administratief medewerker m/v voor een relatie in Breda. U assisteert bij alle voorkomende zaken zoals debiteuren-/crediteuren- administratie en personeelzaken. Een boekhoudkundige LEAO-/MEAO-opleiding is belangrijk evenals affiniteit met computers. Leeftijd: tot 25 jaar. Informatie: 076 -22 25 16, Mariëlle Cuijpers Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Bank-employés m/v voor banken in de regio Breda. Er is werk voor vakantie krachten die bank-ervaring hebben opgedaan, door stage of werk. Ook affiniteit met computers is belangrijk. Informatie: 076 - 22 25 16, Mariëlle Cuijpers Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Verkoper Europa m/v voor een relatie in Tilburg. U staat direct onder de verkoopleider en bent verantwoordelijk voor de omzet- verhoging door de afzet in Europa te vergroten. Het gaat dan met name om het onderhouden en uitbreiden van contacten met bestaande relaties en het opbouwen van contacten met potentiële afnemers. Verder signaleert u markt-ontwlkkelingen en speelt hier op in. Hiervoor hebt u een HBO- of MBO-opleiding aangevuld met relevante werkervaring. Natuurlijk hebt u goede beheersing van zowel het Nederlands, Engels als Duits. Informatie: 076 - 22 25 16, Mandy Turner Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 DETAILHANDEL Kapper/kapster voor een kapsalon in de buurt van Breda. U hebt relevante werkervaring en bent snel beschikbaar voor de hele vakantieperiode. Informatie: 076 - 22 70 05, Mireille Peemen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 HORECA/CATERING Catering-medewerkers m/v voor dagjeswerk bij grote catering-bedrijven In Breda. Naast horeca-ervaring hebt u zwart-wit kleding en bent u zowel flexibel als gemotiveerd. Informatie: 076 - 20 12 20, Maryse Rasenberg Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Voorman magazijn m/v voor een groeiend bedrijf op industrieterrein Moerdijk. U hebt voldoende ervaring, o.a. met het leidinggeven aan magazijn-medewerkers. Verder bent u zowel flexibel, accuraat als stressbestendig en 25 tot 40 jaar. Informatie: 01680 - 8 13 21, Fran;oise Vermunt Moerdijk, Zuidelijke Randweg 2 Chauffeur m/v voor transport-bedrijven in en rond Breda. Er Is regel matig werk voor ervaren kandidaten (groot rijbewijs) met een chauffeurs-diploma en ADR-certificaat. Wilt u zowel korte als lange tijd aan de slag? Reageer dan snel. Informatie: 076 - 22 70 05, Mireille Peemen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Vrachtwagen-chauffeurs m/v voor bedrijven op industrieterrein Moerdijk. U bent een krachtige, ervaren kandidaat van 25 tot 40 jaar. Deze banen bieden goede vooruitzichten. Informatie: 01680 - 8 13 21, Franfoise Vermunt Moerdijk, Zuidelijke Randweg 2 Dekbekleder/zeilmaker m/v voor een succesvol bedrijf op industrieterrein Hazeldonk in Rijsbergen. Dit bedrijf maakt en repareert dekkleden van vrachtwagens. U bent een aanpakker met de juiste mentaliteit en wilt het vak graag leren. Handigheid en flexibiliteit zijn uw sleutelwoorden. Het werk is afwis-selend en gebeurt in een klein team met een goede sfeer. U rijdt in een bestelbusje, zodat een rijbewijs-B dan ook vereist is en een groot rijbewijs een pre. Deze baan met toekomst is In dagdienst Leeftijd: 30 jaar. Informatie: 01606 - 97 85, Nicole Seelen Hazeldonk, Elsakker 6 Sorteer-medewerkers m/v voor een bedrijf op Tholen. In juli, augustus en september kunt u In dagdienst aan de slag. Overwerk komt vaak voor, zodat eigen vervoer noodzakelijk is. Wilt u in korte tijd veel verdienen? Reageer dan snel. Informatie: 01640 - 5 94 00, Monique den Toonder Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Produktie-krachten m/v voor een groot bedrijf in de verf-industrie te Breda. Er Is regelmatig werk In 2-ploegendienst voor goede kandidaten. U bent maximaal 35 jaar, spreekt Nederlands en kunt korte of lange tijd aan de slag. Informatie: 076 - 22 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Montage-medewerkers m/v voor een technisch bedrijf in de auto-industrie. Ben je handig en niet ouder dan 21 jaar? Dan zijn er regelmatig mogelijkheden, eventueel voor langere tijd. Informatie: 076 - 22 70 05, Sandra de Kort Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 SCHOONMAAK Schoonmaak-krachten m/v voor projecten nabij Etten-Leur. U bent gemotiveerd om In juni, juli en augustus te werken. Het gaat om full- en part-time mogelijkheden, voor korte of langere tijd. Informatie: 01608 - I 25 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Schoonmakers m/v voor werk In de ochtend- en avonduren. U kunt dagjes- werk doen of langere tijd aan de slag. Bent u flexibel, gemotiveerd en spreekt u Nederlands? Reageer dan snel. Informatie: 076 - 20 12 20, Maryse Rasenberg Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 TECHNIEK Medewerker Tekenkamer m/v voor een confectie-bedrijf in de buurt van Waalwijk. Het werk bestaat o.a. uit het vergroten/verkleinen van patronen met een CAD-/CAM-programma. Hierbij moet u de stof zo efficiënt mogelijk indelen. U hebt een opleiding MDGO-Mode en Kleding met bij voorkeur enige werkervaring. Deze baan start I augustus en biedt bij gebleken geschiktheid goede perspectieven. Leeftijd: 18 tot 30 jaar. Informatie: 04160 - 3 61 00, Marie-José Neerscholten Waalwijk, Hertog Janstraat Ie Monteur m/v voor een bedrijf in de buurt van Etten-Leur. Als school verlater LTS-Metaal op c-niveau kunt u aan de slag als ramen- en deurenmonteur. U bent enthousiast om dit vak te leren en wilt na de Inwerkperiode graag een gerichte opleiding volgen. Informatie: 01608 - I 25 00, Anne-Marie van Mechelen Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a TUINBOUW Kwekerij-medewerkers m/v voor kwekerijen van groenten en planten. U hebt ervaring In de glastuinbouw en bent langere tijd beschikbaar. Deze baan in dagdienst kan zowel voor korte als langere tijd zijn. Informatie: 01640 - 5 94 00, Monique den Toonder Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Medewerker groenvoorziening m/v voor hoveniersbedrijven In de fijne en grove groen- voor-ziening. Het werk bestaat uit maaien, hooien, wieden en schoffelen. U kunt korte of langere tijd aan de slag Informatie: 01640 - 5 94 00, Monique den Toonder Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Info-avonden 6 12 juni 19.00-21.00 uur. Eén- en tweejarig, op hoog niveau praktijkgericht, kleinschalig met persoonlijke aandacht, studiefinanciering OV-Jaarkaart (dagopleiding) Receptioneel/secretarieel Receptioniste Secretaresse (directie-/internationaa!) Toerisme Hospitality Toeristisch medewerk(st)er: - Inkomend toerisme - Uitgaand toerisme - Inkomend, uitgaand en binnenlands toerisme Toeristisch management Internationaal toeristisch management Hotel management ■k Star Host/ess Commercieel Managementassistent, met o.a. - Public Relations (PR-A) - Marketing (Nima-A) - Logistiek (VLM) Commercieel Management A B Dagopleidingen 2-jarig Communicatie met o.a. PR-A/B NIMA A/B Bedrijfskunde MKB met o.a. Logistiek Nima A/B Makelaardij Onroerend Goed (O.G.) (met o.a. Nima A/B) Makelaardij Assurantiën (met o.a. Assur. A Nima A/B I BON voor toezending gratis studiegids Ik heb belangstelling voor de dag-/avondopleiding: Dhr./mw: Adres: ->4l I Postcode: I Woonploots:Tel.nr.: S.v.p. doorhalen walniet van toepassing is. j Zenden naar: Vermeeren Opleidingen, Molstraat 36,4826 KA, Breda Boekhouden en Onderneming Middenstand (AOV) Basiskennis Boekhouden (BKB) Praktijkdiploma Boekhouden (PDB) Moderne Bedrijfsadministratie (MBA) Marketing PR Praktipcdiploma Marketing (PDM) Nima A en B PR en Voorlichting (PR-A) Management Logistiek: Basiskennis Management (BKM) Praktijkdiploma Midden Management (PMM) •k Prakti|kdiploma Integraal Hoger Management Toerisme: SEPR-l: Vakbekwaamheid SEPR-2: Handelskennis Secretarieel/receptioneel Administratief medewerkster Secretaresse Nederlands Assistent secretaresse Nederlands Medisch secretariële kennis (applicatiecursus) Receptioniste/telefoniste Modules: Notuleren; Elektronisch blindtypen; Stenografie; Tekstverwerken |WP 5.1 en 6.0) Talen: Bedrijfscorrespondentie Nederlands, Frans, Duits en Engels Spreekvaardigheid Frans, Duits, Engels ■k Basisconversatie Frans, Spaans Informatica: WordPerfect5.1 en 6.0 k DBase-4 k Lotus 1.2.3 MS-Dos Molstraat 36, 4826 KA Breda. Tel. 076-712760. Fax 076-716560. Erkend door de Minister van Onderwijs Wetenschappen, op grond van de Wet op de erkende onderwijsinstellingen. Van Dijnsen Beveiligingen bv te Breda is een snelgroeiende onderneming met als specialisme het adviseren en installeren van complete beveiligingsinstallaties. Uitsluitend maatwerk op basis van hoogwaardige componenten. Dankzij haar bijzondere kennis van de specifieke beveiligings problematiek heeft Van Dijnsen een uitstekende reputatie verworven in heel Nederland, zowel bij particulieren als bij het bedrijfsleven. Daartoe staan dag en nacht alert zijn en een pijlsnelle serviceverlening garant. Ons verkoopteam is enthousiast en succesvol. Ter versterking zoeken wij op korte termijn een: Voor de regio Midden- en Oost-Brabant die na een inwerkperiode zelfstandig beveiligings installaties verkoopt aan bedrijven en particulieren. Daarnaast onderhoudt hij/zij de contacten met bestaande relaties, waaronder verzekeringsmaat schappijen en politie-instanties. Wij vragen: - Opleiding op ten minste MEAO-niveau - Een commerciële instelling - Bij voorkeur enige buitendienstervaring - Ervaring met beveiliging is een pré Wij bieden: - Een zelfstandige en uitdagende commerciële baan - Goede doorgroeimogelijkheden - Een goed salaris en moderne voorzieningen - Een bedrijfsauto Bent u geïnteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen uw sollicitatie aan Van Dijnsen Beveiligingen, t.a.v. de heer P. van der Smagt, takkebijsters 58, 4817 bl breda, tel.: 076-710087 V" E5B5Ï Randstad Interim Techniek is een zelfstandige onderneming binnen de Randstad Groep, gespecialiseerd in uitzending en projectdetache ring van technici op middelbaar, hoger en universitair niveau. Voor onze relatie Ericsson zijn wij op korte termijn op zoek naar 22 jonge mensen die intern opgeleid willen worden tot technisch specialist. Organisatie: Ericsson is een internationaal georiënteerd bedrijf met 75.000 werknemers in ruim 100 landen. In Rijen (tussen Tilburg en Breda) is het telecommunicatiebedrijf gevestigd met ruim 950 medewerkers. In de divisie Operations houdt men zich onder andere bezig met de levering, implementatie en service van diverse produkten en diensten (telefooncentrales, 06-functies, mobiele netwerken e.d.) aan verschillende klanten. Functie: U doorloopt een programma van twee jaar van trainingen on the job en opleidingen. Door de afwisselende werkomgevingen wordt u opgeleid tot een medewerker die verder kijkt dan zijn eigen specialisme. Daarna zal blijken voor welke functies u het meest geschikt bent en zult u verder doorgroeien in een van de techni sche specialismen zoals network engineering, hw- en sw-engineering, networksupport en -management. Tevens zullen uw sociale en communicatieve vaardigheden van een dusdanig niveau moeten zijn dat u morgen naar de klant kunt stappen. Vereisten: HTSFTU Elektrotechniek, Informatica, Technische Computerkunde of aanverwant. Duur: Jaarcontract, daarna vaste dienst bij gebleken geschiktheid. Voor meer informatie of uw schriftelijke sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer ir. J.D.F. Burgers of mevrouw A.M.A. van Lieverloo, 's-Hertogenbosch. Amsterdam, Orlyplein 147, 1043 DV Amsterdam, telefoon 020 - 6 82 72 70. Assen. Minervalaan 67, 9401 EA Assen, telefoon 05920 - 1 48 17. Arnhem, Willemsplein 5, 6811 KA Arnhem, telefoon 085 - 51 80 03. Den Haag, Noordeinde 35, 2514 GC Den Haag, telefoon 070 - 3 56 97 11. Eindhoven, Hooghuisstraat 39, 5611 GS Eindhoven, telefoon 040 - 46 48 58. Hengelo, Markt 204, 7551 C J Hengelo, telefoon 074 - 50 21 60. 's-Hertogenbosch, Visstraat 55, 5211 DM 's-Hertogenbosch, telefoon 073 - 13 16 61. Rotterdam, Lichtenauerlaan 184, 3062 ME Rotterdam, telefoon 010 - 2 12 29 99. Utrecht, Australiëlaan 11a, 3526 AB Utrecht, telefoon 030 - 89 84 84. zoekt met ingang van 1 september 1995 voor haar basisschool St. Willi- brordus te Alphen N.Br. (14 groepen) een full-time Van de te benoemen directeur wordt verwacht dat hij/zij: - Bereid en in staat is deze katholieke school te ontwikkelen volgens de beginselen van het katholiek onderwijs - aantoonbaar beschikt over schoolleiderschaps- en managementskwali teiten en, bij voorkeur, gefunctioneerd heeft als directielid - het vermogen heeft beleidsontwikkelingen en veranderingsprocessen te stimuleren en met overtuiging te begeleiden - op de hoogte is van recente ontwikkelingen in het onderwijs - een leeftijd heeft van bij voorkeur tussen 35 en 45 jaar - woonachtig in de regio, of bereid te verhuizen naar de regio. De TWAO-regeling is gelijktijdig van toepassing. Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de adjunct-directeur, de heer A. van Hoek, tel. 04258-1377 (school). Een volledige profielschets kan desgewenst worden toegestuurd. Uw sollicitatie, voorzien van c.v., graag binnen tien dagen na het verschij nen van deze advertentie, richten aan: de secretaris van de Stichting Katho- liek Onderwijs Alphen, Postbus 62,5130 AB Alphen N.B. m LOADLINE NV, gevestigd in Antwerpen, is een kleine succesvolle distributeur van komponenten voor weegtoestellen en weegsystemen P&O CONSULT BUITEMAN CS. Bureau voor werving en selectie, executive search en outplacement. (CBA/A 92.0181) Wij roepen kandidaten op voor de vacature: (man of vrouw) F unktieomschrijving Door zeer actieve marktbenadering en goed relatiebeheer zorgt U voor het behalen van de afgesproken verkoopdoelstellingen. Klanten hebben meestal een OEM-karakter. Funktie-eisen voltooide technisch-commerciële opleiding verkoopervaring grote mate van zelfstandigheid en accuratesse zeer resultaatgerichte instelling kennis van de moderne talen is een voordeel Geboden wordt Zelfstandige, omzetverantwoordelijke funktie met een basissalaris en een resultaat-afhankelijke bonusregeling. Na bewezen geschiktheid zijn er uitstekende doorgroei-mogelijkheden. Het contract wordt aangegaan voor de duur van een jaar met doorloopmogelijkheid naar een contract voor onbepaalde tijd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Schriftlijke sollicitaties met cv binnen 10 dagen sturen naar: P&O Consult Buiteman cs. Bieselaar 57, 5109 BC 's Gravenmoer tel. 01623-18449 Voor de sector kinderopvang zoeken wij voor kin derdagverblijf „Prikkebeek" in Prinsenbeek een: voor minimaal 0 en maximaal 10 uur pdrweek, met de mogelijkheid om eventueel meerdere uren te werken. De functie houdt in: k het verzorgen en begeleiden van kinderen in de groep; het waarnemen en rapporteren; het bijwonen van werkbesprekingen en team bijeenkomsten; k het leggen en onderhouden van contacten met ouders en collega's; het uitvoeren van adviezen en opdrachten van het hoofd kdv. Voor de functie wordt gevraagd: relevante MBO-opleiding (bv. MB0-AW, MBO- IW); k ervaring in het groepsgericht werken met jonge kinderen; zelfstandig kunnen werken; flexibele instelling. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Welzijn. Het salaris is afhankelijk van ervaring en zal liggen tussen de 2.544,18 en 3.201,19 bruto per maand op full-time basis. Stichting de Markenlanden is werk zaam in de gemeenten Dinteloord en Prinsenland, Etten-Leur, Fijnaart en Heijningen, Hoeven, Hooge en Lage Zwaluwe, Klundert, Ouden bosch, Prinsenbeek, Rijsbergen, Standdaarbuiten, Terheijden, Wil lemstad, Zevenbergen, Zundert. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mw. A. Timmers, hoofd kinderdagverblijf, tel. nr. 076-426831. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 12 juni 1995 richten aan Stichting de Markenlanden, Postbus 18,4760 AA Zevenbergen, t.a.v. mevr. G. Portier, hoofd Personeel Organisatie. De functie Voor de vakantieperiode zoeken wij een pittige kandidaat die beschikbaar is van half juli tot half september. Het profiel Voor een goede invulling zoeken wij een kandidaat die: de Engelse taal uitstekend in woord en geschrift beheerst; prima overweg kan met WP 5.1 ervaring heeft met notuleren en het uitwerken van vergaderingen; zelfstandig kan werken; een prettige telefoonstem heeft; een drukke, hectische baan een uitdaging vindt; bij voorkeur in Breda of zeer directe omgeving woont. Hebt u interesse? Neem dan snel contact op. Informatie: 076 - 22 25 16, Lilian van Gink Nieuwe Ginnekenstraat 38, 4811 NS Breda Secretaresse Service is een speciale afdeling voor het werven, selecteren en uitzenden van top-secretaresses. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen op maat met goede perspectieven. secretaresse service NEDERLAND 1 Li 00 Tekst tv ILoij pausbezoek aan België: Eu- Tharistieviering en zaligverklaring van later Damiaan te Brussel |j2 00 islam en moderniteit, docu- j^entaire-serie I 2 jo Hindoeïsme en aids, discussie 1,300 Anargisten yn Appelskea, re in 3Q9 Nieuws voor doven en slecht- I horenden 1,337 Tekst tv 1,421 Intolerance, twee korte moder- Ine opera's, 'Weisse Rose' van Udo Zim merman en 'Litany of our Time' van Ton I de Leeuw 1)534 Kerkepad, wandelroutes langs 1 kerken en kathedralen: Gelderland |)600 (TT) Pinksterviering vanuit Ijethlehemkerk in Hilversum 1,558 wilde Ganzen 1,7 03 Project X, speelfilm Kookgek 1,903 Alle dieren special over het Noorder Dierenpark in Emmen ,948 Voor het leven beschadigd, lilmpje Vereniging tegen Kindermishan- deling (TT) Journaal (TT) Zondagskinderen Brandpunt actualiteiten (TT) Linda, Linda, comedy Kruispunt Prime Suspect I, politieserie Nachtgedachten/Kunstwer- ken rond de kruisweg, overdenking g.04 Journaal NEDERLAND 2 50 Sunday Music presents: Die Zauberflöte, opera van Mozart 11.30 Sportblessures buitenspel ,2.00 Journaal 12.05 (TT) Tennis: Roland Garro (met om 16.00 Journaal) ,7.40 (TT) Knoop in je zakdoek 18.00 (TT) Journaal ,8.10 De specialist III Family Album ,9.10 Ontdek de technologie 20.05 Tweede lijn, documentaireJ Portret van de Engelse eeneiige twee ling June en Jennifer die uiteindelijk inf de vrouwengevangenis Broadmoor I landde 21.00 Langs het tuinpad van mijn vader, zes beroemde Nederlanders over ïun relatie met de natuur: Huub Stapel 21.35 (TT) Postcodejackpot, spelletje 22.15 (TT) Studio Sport met Itali aanse en Spaanse voetbalcompeti tie 23.05 (TT) Feminisme en weten schap. Afl. 1 23.35 In de ban van de roos, infor| natie 23.40 Journaal 23.45 Nieuws voor doven en slechtl torenden PR1JSPUZZEL IORIZONTAAL: 1. kledingstuk; i. vaatwerk; 12. voertuig; 13. loit; 14. voorzetsel; 16. jon- lensnaam; 18. Engels graaf- ichap; 19. buitendienst (afk.); !0. tam; 22. onbepaald vnw.; 23. 'reemde munt; 24. stel; 25. he- ium (scheik.); 26. titel; 27. rij; 28. bijl; 29. verfrissing; 32. via; 13. deel v.d. bijbei; 34. klap; 35. nsekt; 37. soort verlichting; 38. or; 39. jong kind (Eng.); 41. ichaal; 43. geestdrift; 45. edel- |as; 47. schaamte; 49. tel woord; 50. bijbelse reus; 51. iwab; 53. godin v.d. dageraad; 14. voorheen (Lat.); 55. schaal- lier; 57. ziekte; 58. rusttoe- itand; 59. bijbelse reus; 62. Irietal; 64. lofdicht; 66. manne- iesbij; 67. paard; 68. hoofddek- •el;70. ontkenning; 72. aardap- lelgerecht; 74. Afrikaans land; 5- beroep; 77. zoen; 78. ope- ijng; 79. muzieknoot; 81. ener- |ie; 83. stomp; 84. reeds; 85. lergweide; 87. ode; 90. als laar zijn (afk.); 91einde; 92. fa- jiilielid; 93. bijwoord; 94. Ne- lerlandse omroep; 95. ogen- j'ik; 96. lang verhaal; 98. voor- ®t; 99. hij; 100. knobbel; 101. ipsmuk; 103. soortelijk gewicht afk.); 104. plag; 105. deel v.d. ■hand; 107. bespottelijk; 108. ■smaldeel. VERTICAAL: 1. aap; 2. berg- uimte; 3. diploma; 4. voedsel; Pikhouweel; 7. reis naar een 'laats; 8. zwemvogel; 9. loot; naschrift; 11. verlet; 15. 17. familielid; 18. bijb. aa/n; 19- verhindering; 21. ser- ,e' 23t|eel v.h. gelaat; 29. deel- Qenoot; 30. schattig; 31. kle- '"gstuk; 34. vat; 36. vis; 38. 'oorzetsel; 39. schiereiland in zwarte zee; 40. steekwa- 'en; 42- honingdrank; 44. over ging; 45 sprookjesfiguur; in ?evan9enis; 48. voornaam; nii fundament; 54. fa- dier ri' u6' verle9en; 60- zo°9" »i co hand9reep; 62. boord- M. gard; 64. verlichting; 65. •"«schors; 68. dandy; 69. pas- °or- U oneffenheid; 73. uit deling; 74. dof; 76. koud; 78. Ppervwzei1; 80. laan; 82. ge- o3. reeds; 84. woonplaats; vat on'6 88- eerlijk; 89. "at'90. gegroet; 96. slot (Dts.); aardig; ,00 berghok; m ""siesnaam; 104. aldus; 106. "et dank (afk.). 0e 'etters uit de vakjes: 8] 1 -25-54-64-73-101-34-93-13- 52-26n46348750"102"104"4'61"96" :e|Wo0rdemVOrmentWee S'8U"

de Stem | 1995 | | pagina 32