DE STEM PERSON E L BETER MEUBEL Weg met Wahl Oosterhout B.V. EEN NIEUWE UITDAGING BIJ EEN ENTHOUSIAST GROEIENDE ONDERNEMING! Werkmeester Metaal L Justitie ASSISTENT-RECEPTIONIST m/v DE ROOI PANNEN Medewerker v/m Onderhoud Wegen RESULTAATGERICHTE FILIAALHOUDER M/V TOEKOMSTIGE AFDELINGSHOOFDEN EN FILIAALHOUDERS IN OPLEIDING (TRAINEES) M/V ASSISTENT FILIAALHOUDER M/V VERKOOPTRAINER M/V C ZEEUWSE pB STEM Magazijn/Produktiemedewerker gemeente Tilburg Afdeling Wegen, Verkeer Vervoer van de dienst Publieke Werken OE LOMP ZIJJ DAN MA ZATERDAG 3 juni 1995 Plakabeton Coffratec c.v.a. is een verkoopmaatschappij van Plakabeton S.a. in Brussel en voert een groot aantal hoog waardige produkten t.b.v. de betonbouw. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: De functie betreft alle voorkomende werkzaamheden zoals la den en lossen van produkten, verzendklaar maken van orders, interne administratieve afhandeling, externe contacten met de transporteur. Ook vormen produktiewerkzaamheden een be perkt deel van de taakstelling. Van onze kandidaten wordt verwacht dat zij: - ervaring hebben in soortgelijke functie - zelfstandig kunnen werken - initiatief tonen - in bezit zijn van rijbewijs BE. Plakabeton biedt u een uitdaging binnen een jong en succes vol team. Bent u ca. 25 jaar dan nodigen wij u uit schriftelijk te reageren voor 16 juni 1995. PLAKABETON COFFRATEC c.v.a. Dhr. ET H.M. v.d. Heijden, Den Bulk20, 5126 PW Gilze Info: tel.nr.: 01615-3923 Ministerie van Justitie Penitentiaire Inrichtingen Breda. Tot de Penitentiaire Inrichtingen Breda behoren: - het Huis van Bewaring 'De Boschpoort', - de Penitentiaire Inrichting voor Vrouwen, - de inrichting voor dagdetentie. Binnen de muren van de inrichtingen is ook een toeleveringsbedrijf gevestigd, bestaande uit verschillende arbeidsbedrijven. Hierin zijn dagelijks 250 gedetineerden werkzaam. Het metaalbedrijf weet aan vele produktideeën gestalte te geven, van steekwagentjes tot massagetafels in grote en kleine series. v/m 38uur Taken U instrueert en begeleidt gedetineerden en let hierbij op vaardigheden, prestatie en inzetbaarheid; bepaalt in overleg met de afdelingschef de te hanteren werkmethode en de te gebruiken machines en gereedschappen; controleert de voortgang van de produkties en de kwaliteit van de eindprodukten; draagt zorg voor een goed gebruik van machines en gereedschappen en het onderhoud daarvan; onderhoudt kontakten, zowel binnen het dienstvak als daarbuiten. Functie-eisen Opleiding MTS-werktuigbouwkunde of daarmee vergelijkbaar; een aantal jaren [leidinggevende] werkervaring in een produktiebedrijf. Salaris Een aanvangssalaris van minimaal f 2572,- en maximaal f 3497,- bruto per maand, op grond van [eventueel elders opgedane] relevante werkervaring kan dit aanvangssalaris worden verhoogd; een doorgroeimogelijkheid in deze functie tot een maximum van f 3677,- bruto per maand; een uitloop op grond van diensttijd tot een maximum van f 3852,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag. Standplaats Breda. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Een medische keuring en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure, een psychologisch onderzoek en een vaktest kunnen hier deel van uitmaken. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. de Bakker, bedrijfsleider, te bereiken onder telefoonnummer [076] 24 89 65. Sollicit<itl6WljZ6 Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen onder vermelding van vacaturenummer 5 072, richten aan: Penitentiaire Inrichtingen Breda, ter attentie van de afdeling Personeelszaken, Postbus 90105, 4800 RA Breda. Justitie: het juiste gewicht in de schaal AUTOBEDRIJF ZOEKT Taken: - werk aannemen en uitdelen: - produktiviteit bewaken; - facturering; - werkplaats 'runnen' Profielschets: - opleiding MTS-niveau; - leeftijd 24 jaar; - klantgerichte instelling; - stress-bestendig; - woonachtig in Oosterhout of directe omgeving; - ervaring in magazijn- en baliewerk; - flexibel, pragmatisch en loyaal. Schriftelijke sollicitaties aan: T.a.v. dhr. D. Wahl Wisselaar 3 Audi Oosterhout CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS Scholengemeenschap De Rooi Pannen, Centrum voor Ondernemersonderwijs te Tilburg, met vestigingen in Tilburg, Breda en Eindhoven, biedt met ingang van het schooljaar 1995/1996 de volgende vacatures aan: Vestiging Tilburg VBO: MBO: Afdeling Handel: Handel 10 lesuren (ter vervanging) Afdeling Handel: Engels 14 lesuren Nederlands 4 lesuren Afdeling Horeca: Engels 22 lesuren (waarvan 10 lesuren ter vervanging) Koken 36 lesuren Serveren 17 lesuren Handel 10 lesuren Afdeling Toerisme: Gastvrijheidskunde 20 lesuren Afdeling cursussen en trainingen zoekt ter uitbreiding van haar docententeam naar part-time docenten/trainers voor diverse vakgebieden o.a. bedrijfsadministratie, marketing/sales, verkoop, management, internationale handel, ARBO en voorlichting/PR. Tevens wordt ten behoeve van deze afdeling gevraagd: Acquisiteur/trainer communicatie voor 20 klokuren per week Administratief medewerk(st)er Cursisten Service Bureau voor 38 klokuren per week (minimaal MBO-niveau) Conciërge voor 19 klokuren per week Vestiging Eindhoven MBO: Afdeling Horeca: Koken 42 lesuren Relevante praktijkervaring strekt tot aanbeveling. Voor alle vacatures is zowel de TWAO-regeling als het RPBO van toepassing. Combinatie van vacatures is mogelijk. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer C.P.M. van den Borne, directeur P&O, 013-685905. Handgeschreven sollicitaties dienen vóór 15 juni 1995 te worden gestuurd aan de voorzitter van de Centrale Directie, de heer G.P. Selten, Postbus 1458, 5004 BL Tilburg. Tilburg Moderne Industriestad is trekker van de Middenbrabantse economie. Met 165.000 inwoners vervult de zevende stad van Nederland een vitale centrumfunctie. Tilburg Moderne Industriestad werkt doelgericht op alle fronten, van bedrijfsleven tot cultuur, onderwijs, sport en recreatie aan de kansrijke positie van stad en regio. Onze manier van werken is bekend als het Tilburgse Model. Wat 1.700 medewerkers doen is door politiek en bestuur vastgelegd in zo'n 250 produkten. Hoe we die aan onze burgers leveren is de taak van zes grote vakdiensten en een kleine concernstaf. -tflf De dienst Publieke Werken kent vier sectoren: Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting, Grond- en Bouwzaken, Openbare Werken en Middelen. De afdeling Wegen, Verkeer Vervoer van de sector Openbare Werken heeft tot taak het opstellen van verkeers- en vervoersplannen, het voorbereiden van reconstructies en onderhoud van openbare verhardingen, het voorbereiden en uitvoeren van verkeersmaatregelen, precario en retributies, het beheren van het betaald-parkerenarsenaal in het centrum alsmede het plaatsen en beheren van verkeersregel- installaties. Het bureau Verkeerstechniek en Onderhoud (V en O) kent de taakgroepen Verkeerstechniek, Verkeersregeltechniek en Onderhoud Wegen. Het bureau telt 12 medewerkers. Door het vertrek van de huidige functionaris hebben we hier momenteel, voor 38 uur per week, ruimte voor een Medewerker Onderhoud Wegen. Taken De medewerker Onderhoud Wegen draagt zorg voor het (laten) inspecteren van verhardingen en doet dat onder meer met de Crow-methode. U verwerkt de inspectiegegevens in het Raweb-beheerssysteem en rapporteert naar aanleiding van de verrichte inspecties. Tot uw taak behoort tevens het opstellen van meerjarenplannen en jaarplannen voor onderhoud van ver hardingen met behulp van Raweb. U houdt het administratieve deel van Raweb up to date en samen met een extern bureau zet u de grafische module van dit systeem op. Met andere afdelingen binnen de dienst voert u intensief overleg om wegbeheerplannen af te stemmen met andere activiteiten in het openbaar gebied. Het laten inspecteren van kunstwerken behoort eveneens tot uw werkzaamheden en ook het laten verwerken van de gegevens daarover in een geautomatiseerd beheerssysteem dat nog aan geschaft dient te worden. Daarnaast bereidt u opdrachten voor ten behoeve van onderhoudswerkzaamheden aan verhardingen. Een adviserende taak heeft u als het gaat om de toepassing van bepaalde verhardingstypen. U bewaakt de beschikbare budgetten, behandelt klachten en suggesties betreffende de onderhouds- toestand van de verhardingen en u voert overleg met diverse externe instanties. Functie-eisen U heeft een afgeronde opleiding MBO Weg- en Waterbouw, of een gelijkwaardige opleiding, aangevuld met praktijkgerichte cursussen op het vakgebied. In soortgelijke werkzaamheden heeft u minimaal 5 jaar ervaring. Het strekt lol aanbeveling als u ervaring heeft met het werken met Raweb; daarnaast bent u bekend met geautomatiseerde informatiesystemen en tekensystemen. U bent in staat om systematisch en op nauwgezette wijze te werken. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en u bent in het bezit van het rijbewijs B-E. Arbeidsvoorwaarden Voor deze functie geldt een salarisnjveai dat afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 4822,- (schaal 8} per maand. Wij bieden» tevens 8% vakantietoelage en opname in de pensioenregeling van het ABP en de IZA-ziektekostenregeling. De gemeente voert een actief benoemingsbeleid ten aanzien van vrouwen, leden van etnische minderheden en mensen met een handicap. Bij gelijke geschiktheid wordt de vacature door een van hen vervuld. Informatie Voor nadere informatie omtrent de functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer ing. E. Horman, hoofd van bureau V en O, telefoon: (013) 428595 Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u voor 12 juni sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de dienst Publieke Werken, t.a.v. Annemarie Korn, Postbus 717, 5000 AS in Tilburg. Vermeldt u linksboven op de envelop het vacaturenummer PW95-E-203. Beter Meubel, de zuinigste Belg voor heel Nederland, heeft groots opgezette vestigingen in Peer (België) en in Baarle-Nassau. Wij voeren een zeer ruim assortiment kwaliteitsmeubelen voor zowel woonkamers als slaapka mers. Vanwege het succes van onze formule, voorzien wij nu doorgroeimogelijkheden van enkele huidige mede werkers. Daarom zijn wij op zoek naar mensen voor de volgende functies: U, als Beter Meubel-filiaalhouder, heeft één doel voor ogen: het behalen van een maximaal omzetresultaat tegen zo laag mogelijke kosten. Dit doet u voornamelijk door op enthousiaste wijze uw team te leiden en te motiveren tot maximale omzetresultaten. Het is uw taak, iedereen maximaal te laten presteren in een prettige sfeer. U geeft dan ook het goede voorbeeld door zelf actief mee te verkopen. U beheerst de juiste verkooptechnieken zo grondig, dat u haarfijn weet aan te geven waar het aan schort bij elke individuele verkoper. U heeft tevens de kwaliteiten om elke individuele verkoper bij te stu ren op dat onderdeel van de verkooptechniek waar verbetering nodig is. Dus naast het leiden en motiveren van uw team, traint u ze ook, al verkopend op de winkelvloer. Wal verwachten wij van u? - HBO werk- en denkniveau - Minimaal 4 jaar verkoopervaring bewezen goede verkoopkwa liteiten - Minimaal 4 jaar leidinggevende ervaring bewezen goede leidinggevende kwaliteiten - Leeftijd 28 - 40 jaar - Gedegen kennis van meubels en de meubelbranche - Bij voorkeur afgeronde commerciële opleiding(en) - U bent bereid om-en-om zondagen en zaterdagen te werken Wij zoeken zeer resultaatgerichte commerciële mensen die na een tweejarig, praktisch trainingsprogramma, in staat zijn een filiaal of een afdeling in een filiaal te leiden. Dit kunnen mensen zijn, die juist een opleiding hebben afgerond. Maar ook ervaren mensen die in de toekomst graag meer willen en kunnen dan wat /ij nu doen, zullen hier een grote uitdaging in vinden. Eén ding staal wel vast: u moet van het verkoopvak en van meubels houden en een meer verant woordelijke baan in deze branche ambiëren. Tijdens dit trainings programma zult u binnen verschillende bedrijfsonderdelen op ver schillende plaatsen worden tewerkgesteld. Wat voor mensen zoeken wij? - Enorm resultaat- en doelgericht - Zowel MBO- als HBO-niveau (commerciële opleiding) - Leeftijd 23 - 28 jaar - Affiniteit met het verkoopvak en de meubelbranche - Eventueel relevante werkervaring Het opleidingsniveau en werkervaring zullen mede bepalen, hoe snel en naar welke functie u kunt groeien. De assistent is de rechterhand van de filiaalhouder en ondersteunt hem in al zijn werkzaamheden zoals hierboven omschreven. Hij is tevens in staat hem bij zijn afwezigheid te vervangen. Daarom stellen wij aan de assistent dezelfde eisen als hierboven genoemd. 'S ZONDAGS OPEN Een Beter Meubel-verkooptrainer is continu bezig met het verhogen van de kwaliteit en motivatie van het verkoopteam. Hij beheerst de Beter Meubel-verkooptechnick tot in detail en is in staat deze tech niek over te brengen op elke individuele verkoper. Dit doet hij of rij door 80% van de tijd op de winkelvloer verkopers te observeren, bij te sturen, te motiveren en zelf het goede voorbeeld te geven. Verkopen dus. En daarnaast vezorgt hij regelmatig trainingen. De verkooptrainer zal ook intensief de individuele ontwikkelingen van de verkopers moeten volgen en iedereen individueel verbeteren op dat punt waar juist hij of zij dat nodig heeft. Wat verwachten wij van u? - U beheerst de verkooptechniek tot in detail - U weet met grote overtuigingskracht deze techniek over te brengen op anderen, zodat men deze techniek met overtuiging loepast - U kunt al werkende op de winkelvloer een groep mensen motiveren en op details bijsturen tot optimaal resultaat - U beschikt over trainerskwaliteiten en het juiste overwicht - U weet een groep mensen op een prettige, natuurlijke manier te leiden en er een hecht team van te maken Interesse? Heeft u interesse in één van deze uitdagingen? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met C.V en pasfoto naar: Beter Meubel t.a.v. Mevr. L. Desar. Postbus 13,5469 ZG Erp (Nederland) Zeeland Rond verschijnt elke zat» dagblad De Stem. Bijdragen des Rein van der Helm, Cees Maas en <T stelt reacties op prijs. Geen anonie Voor tips, wetenswaardigheden, 01150 - 18924. U kunt ook schrij| Terneuzen. Van wethouder Hamelinck mogeij dereen actie voeren behalve bij w^ Directie ziekenhuisgroep na uitsp er een op. Hij is wel de school meester. Niet' neuzen. Dat bedrijf maakt er eer I En pas ook op voor de georganisee En volgend jaar heerst er op de i haalverbod. Volgens WOV-gedeputeerde Hen dat het tijdschema van de tunnel i Naar verluidt wordt Hontenisse vcj de jonge Steenkamp wordt dan bu rijs-Dakar. Naar verluidt luidt een naar geluitj Staaklampen. Heb je eindelijk een stukje innova ze zo'n nieuw bedrijfje weer stil. BAH, afgelopen week was er weer een internationale dag. Die komen nogal in de mode. Het was dit keer niet de 'Eet-ba- naandag', ook niet de 'Zorg- wat-extra-voor-de-zwakkeren- dag', en gelukkig ook niet de in ternationale 'Wees-vrolijkdag'. Nee, het was de 'Wereld-niet-ro- kendag'. En toen ik de aankon diging ervan las, stierf ik direct van de zin in een sigaret. Hoewel: sterven is wel wat te zwaar aangezet, die tijd, dat ge voel, ligt allang achter me. Een lichte zin, zo is het beter om schreven. Voor nu. De eerste dag niet roken, toen stièrf ik van de zin, en de tweede, en de derde en de vijftigste... Maar nu een dagje niet roken, wat de actie ook propageert, gaat me makkelijk af. Want ik rook al zeventien maanden niet meer. Ik was een echte junk. To taal verslaafd aan nicotine, rookte ik twee pakjes Marlboro per dag, plus voor de echt harde kick er tussendoor, zware shag van De Weduwe. Twee hoofdlet ters, want zo lekker is die shag. Was die shag, want ik ben dus gestopt en verbaasd dat me dit ,,Euh nee oor Free, ieder zijn eigut II slaop op t'opperste en ik ier neffei t Is ook nie voorgoed dattij ier inget kin aon! He's mao voor 'n tijdsjen, attij gene eigen uisken gaon. Weet te, ij zijn been op zeven ple makkeluk allicht, al jaoren mijne vriend, dus dattij zolank bij mij kom iveunen. Di doen kan En ik zien 'm ook echt eel qjèrn, wa ven man.

de Stem | 1995 | | pagina 24