HOOFD PRODUKTIE RDIN' gttPl SS- p UJ R S O I I E E I L Beheerder Milieustraat (m/v) MEDEWERKER KASSA RESPREEKBUREAU SHELL Station Timmerlieden SECRETARESSE/ TYPISTE CHAUFFEUR/VERHUIZER m/v een enthousiaste en aktieve kassabediende m/v een winkelbediende (vr.) een partime- kassabediende CREDIT MANAGER CALL ROOM SUPERVISOR DIRECTIESECRETARESSE/ OFFICE MANAGER RECEPTIONISTE/TELEFONISTE STE/RECEPTIONISTE ENT SERVICE BUREAU s m/v m/v duren uwers m/v met ervaring in de kunststoffenindustrie ASSELBERGS KLINKHAMER ADVOCATEN <3nsu\v?y ALLIANCE CONSULTING BV ZATERDAG 20 MEI 1995 X 68 i Hogeschool West-Brabant ning heeft de laatste jaren enten van deze vitale en it ongeveer 600, eiding op het gebied van wij een management- teitenplan van de lerwijsactiviteiten en logistieke procedures. nnen nemen erichte opleidingen/ organiseren, planning, nede een goede type- representatief en ïgsvaardigheid blemen rns. leeftijd, ervaring en huidig imaal 3,863,- bruto per rtaak. Üi het kader van het n de definitieve functie- erstrekt door mevrouw agogische Hulpverlening, lagen en met vermelding ahool West-Brabant, ersoneel Organisatie, en eigen kinderopvang, wij op zoek naar: lilfunktie vervullen. Voor deze iveau of vergelijkbaar niveau en Engelse taal en boekhoud- olverlaters zijn van harte welkom. op zoek naar een jonge ter completering van het team. uidelijke inbreng en de igen voor groei van dit kantoor. jn de bovenstaande vakatures t cv en pasfoto sturen naar: nagement Service Bureau r. C.RM.A.N. van der Heijde 462, 4813 XG Breda 208600 Management Uitzendbureau extra redenen om via en studie of een eigen express-organisatie en Ide periode op ndingen bij klanten. De jr. Je bent meerdere dagen en mbo-diploma, ben je meer dan een jaar je leze baan verwerk je de i in de PC en verzorg je de aandag tot en met vrijdag nelheid en accuratesse is ing op korte termijn werk met Fokker-toestellen l van een diploma chik je tevens over act op met 6-202505 jardin Netherlands BV te Rijen, onderdeel van Keter Plastic lid., is toonaangevend op het gebied van tuinmeubilair. Een breed aanbod in soort, stijl, materiaal en kwaliteit is ie kracht van Jardin, dat exporteert naar tal van Europese landen. Jardin heeft de lijnen voor de toekomst uitgezet en zal haar positie in de komende tijd verder uitbouwen. Vernieuwingen in de distributie en de marketing hebben bun waarde inmiddels bewezen. Om de beoogde groei verder door te zetten, zijn wij op zoek naar een hoofd produktie. V geeft gestalte aan en bent verantwoordelijk voor de gehele gang van zaken binnen het produktieproces. Optimalisatie en efficiency zijn hierbij kernwoorden. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur en geeft direct leiding aan vijf ploegchefs, alsmede aan het hoofd bedrijfs bureau en het hoofd technische dienst. In totaal stuurt u 75 medewerkers aan. Voor deze zware en veelzijdige functie gaan onze gedachten uit naar een enthousiaste en resultaat gerichte kandidaat, die zijn sporen als leidinggevende in de produktie verdiend heeft, bij voorkeur in de kunststoffen- industrie. Naast het vereiste natuurlijk overwicht en de noodzakelijke communicatieve en coördinerende vaardig heden, beschikt u over een opleiding op HTS-niveau, bij voorkeur werktuigbouwkunde. Uw leeftijd ligt rond de 35 40 jaar. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan de heer drs. H.M. van IJzendoorn van GITP, Wilhelmina- park 25, 5041 EB Tilburg, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (013-424040). Een individueel assessment programma kan deel uitmaken van de selectie procedure. GITP, adviseurs voor werving en selectie, personeelbeleid, opleiding en training, management en organisatie. Amsterdam, Breda, Doorn, Groningen, 's-Hertogenbosch, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg en Antwerpen. HetChassé Theater Breda opent in juni 1995 zijn deuren. Het nieuwe theater aan de Claudius Prinsenlaan biedt een gevarieerd programma in drie theaterzalen en twee filmtheaters. tijde afdeling KASSA BESPREEKBUREAU bestaat per I juli 199S de vacature: full-time Functie-informatie Het kassa bespreekbureau heeft een dienstverlenend karakter. Als medewerker houdt u zich voornamelijk bezig met publieksinformatie, kaartverkoop, abonnementenadministratie en geldverkeer. U werkt in onregelmatige diensten, waaronder avond- en weekenddiensten. Functie-eisen U heeft een middelbare opleiding en/of ervaring op een gelijkwaardig niveau. U bent representatief, u beschikt over een publieksgerichte instel ling en u heeft goede contactuele eigenschappen. U kunt aantonen zelf standig en accuraat te kunnen werken in een geautomatiseerde werkom geving. Affiniteit met theater is gewenst. Gelet op de leeftijdsopbouw van de huidige bezetting nodigen wij met name jonge mensen uit te solliciteren. Salaris Het start-salaris is vastgesteld op 2.480.- bruto per maand exclusief 8% onregelmatigheidstoeslag en 8% vakantietoeslag. De aanstelling zal tij delijk plaatsvinden via Start/Randstad. Bij de selectieprocedure zullen zowel Start als Randstand betrokken wor den. Informatie Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij mevr. D. den Ridder, assistent-personeelsfunctionaris, tel. 076-22 35 22. Wij nodigen kandidaten die aan het bovenstaande profiel voldoen uit om wn schriftelijke sollicitatie, voorzien van motivatie en c.v., voor 30 mei 1595 te richten aan het Chassé Theater, afd. Personeelszaken, t.a.v. mevr. D den Ridder, Postbus 1135, 4801 BC BREDA. KREATIEF IN: L0KATIES, PARTY- EN CATERINGSERVICE Qfl THEATERPRODUKTIES, ENTERTAINMENT CU"L- EVENEMENTEN- EN ARTIESTENBURO jftran Dijk Groep B. V. heeft zich sinds de start in 1975 ontwikkeld tot een Wenommeerde en succesvolle organisatie, die jaarlijks honderden eve- enten organiseert. Het gaat hierbij om een totaalpakket van organisatie, entertainment en catering. Het bedrijf zelf heeft de beschikking over n lokaties en onderscheidt zich in de markt door zijn opmerkelijke artis- mvulling en uitzonderlijke culinaire prestaties. 'izijn op zoek naar een enthousiaste voor het Produktiecentrum Dombosch in Flaamsdonksveer. "e'kzaamheden: jen voor het transport van goederen naar en van onze vaste lokaties en catering-lokaties; '3 dragen voor een juiste beladingswijze van het transportmiddel; en en lossen van goederen; Slsteren bij de op- en afbouw van evenementen; div'Steren k'i magazijnwerkzaamheden; erse schoonmaakwerkzaamheden. "Jk'ie-eisen: net bezit zijn van een chauffeursdiploma en een rijbewijs B-C-E; e arin9 het laden en lossen van transportmiddelen; n9oede lichamelijke conditie i.v.m. het laden en lossen; ':«"'t tussen de 20 en 30 jaar. ijJ,'eden u een dienstverband voor 38 uren per week en gunstige arbeids kaarden (CAO-Horeca). U bent voor ons een interessante kandidaat wan- a flexibel bent, een positieve instelling en een groot verantwoordelijk- »eekend°e' he8ft' bent bereid op wisselende tijden te werken (ook in het u interesse? Dan kunt u bellen naar afdeling Personeelszaken (01621- vanaf maandag 22 mei 1995. Of binnen 10 dagen schrijven naar: W VAM D|JK GR0EP B.V. I üs 99,4930 AB Geertruidenberg, '^.Personeelszaken. Hazeldonk-Oost Rijksweg E-19 Rijsbergen tel. 01606-1996 Vraagt: vanaf 18 jaar Tevens Vanaf 18 jaar Voor 2 dagen per week Tevens vanaf 18 jaar Mondelinge sollicitatie na telefonische af spraak met dhr. C.J. Visser. SiRtEKGtWK1 Het streekgewest Westelijk Noord- Brabant is een intergemeentelijk samenwerkingsverband van 18 gemeenten. beid, regionale brandweer en milieu. Daarnaast zijn er koördinerende taken Op korte termijn willen wij het team van de afdeling Afvalverwerking van de Regionale Milieu Dienst van het Streekgewest Westelijk Noord-Brabant, versterken met een full-time De milieustraat is gelegen in Ossendrecht op het bedrijventerrein Driehoeven. Funktie-informatie: - geeft aanwijzingen en voorlichting, aan aanbieders van afvalstoffen, omtrent het gescheiden storten van diverse afvalstromen; -treedt indien nodig corrigerend op; - houdt toezicht op het gebruik van het terrein en houdt het terrein veegschoon; - neemt klein gevaarlijk afval (KGA) aan, sorteert dit en verpakt het op de juiste wijze; - houdt de administratie van het ingezameld KGA bij; - geeft aanwijzingen aan de transporteur en coördineert het ledigen van de containers en het verwijderen van de KGA ter plaatse; - is verantwoordelijk voor het beheer van de milieustraat; - geeft leiding aan de toezichthouder op de milieustraat; - rapporteert wekelijks aan de directe chef en geeft zonodig advies; -openen en sluiten van de milieustraat. Funktie-eisen: -een relevante opleiding op MAVO-niveau; - in bezit van het diploma depothouder klein gevaarlijk afval of bereid zijn deze opleiding te volgen; -enige bekendheid met het verwijderen van afval; -goede communicatieve vaardigheden; - leidinggevende capaciteiten; -de werktijden zijn: dinsdag t/m vrijdag: 07.45-12.00 uur en 12.30-17.00 uur; zaterdag: 07.45-12.45 uur; bereidheid om (indien nodig) op maandagen dienst te doen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden tegen een salaris van maximaal 3.234,- bruto per maand, zijnde het maximum van funktieschaal 4. Op het personeel van de Regionale Milieu Dienst zijn de rechtspositieregelingen van het Streekgewest Westelijk Noord-Brabant van toepassing. Inlichtingen; Nadere informatie omtrent de funktie kan worden ingewonnen bij de heer J.B.M. Lauwerijssen, hoofd afdeling Afvalverwerking (tel. 01640 - 38400). Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan: Het dagelijks bestuur van het Streekgewest Westelijk Noord-Brabant, t.a.v. de heer J.B.M. Lauwerijssen, Postbus 16, 4700 AA ROOSENDAAL. Top Groep Nederland zoekt, voor een aantal komende projecten, ploegen van 2 allround timmerlieden die zelf standig kunnen werken. U kunt rekenen op afwisselend werk in een goed georganiseerd bedrijf; goede honorering en wekelijkse afdracht vakantierechten. Voor informatie kunt u Top Groep Nederland bellen (01899) 28143 en vragen naar de heer de Glas. De mensen voor goed timmerwerk te Etten-Leur li f) fe M ïi V. zoekt voor spoedige indiensttreding een Vereisten: Havo-diploma secretaresse-opleiding ervaring met W.P. 5.1 leeftijd max. 25 jaar Schriftelijke sollicitaties binnen 10 da gen t.a.v. Mr. D.J.A. Smit, Postbus 301, 4870 AH Etten-Leur. Alleen zij die voldoen aan de gestelde vereisten zullen schriftelijk geïnformeerd worden. Alliance Consulting BV Is een professionele partner In personeelsselectle en personeelsbeleid. Teamsamenstelling en bedrijfscultuur vormen de uitgangspunten bij het plaatsen van de best passende kandidaat. Onze opdrachtgever is een jong en dynamisch bedrijf dat in de loop van dit jaar een aantal nieuwe diensten op het gebied van draadloze telecommunicatie in Nederland zal introduceren. Deze nationale services worden aangeboden via eigen satelliet verbindingen en sluiten aan op een Europees netwerk. De financiële basis voor het opbouwen van dit netwerk wordt gelegd door gerenom meerde binnen- en buitenlandse investeerders. Het bedrijf bevindt zich momenteel in een opstartfase en zoekt onder andere voor de volgende sleutelposities professioneel ingestelde en initiatiefrijke kandidaten: De functie: Verantwoordelijk voor het gehele debiteurenbestand en het geautomatiseer de debiteurensysteem, draag je zorg voor effectieve en efficiënte facturering aan abonnees en distributeurs. Je beheert de inning- en incassoprocedures en je onderhoudt contacten met klanten, distributeurs, banken en credit-check instellingen. Het profiel: Je bent gewend om te gaan met databases en MIS; je bent stressbestendig en onderhandelingstechnieken zijn je eigen. Naast een opleiding op minimaal HBO- niveau, heb je ruime commercieël-administratieve ervaring in een klant- en servicege- oriënteerde omgeving. Je Engels is vloeiend en je Duits is goed te noemen. De functie: Leidinggevend aan de medewerkers in de call room ben je verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van die call room. Je bent kordaat in je optreden en je bent in staat processen te sturen/keren; je stimuleert je medewerkers en maakt er een hecht team van. Je rapporteert accuraat en helder. Het profiel: Je hebt een extraverte persoonlijkheid en je vindt het leuk om met mensen om te gaan en de groepsverantwoordelijkheid te dragen. Je bent stressbestendig, servicegevoelig en je hebt ervaring in het initiëren en coördineren. De functie: Deze 'better half of management' moet als een spin in het web zitten; je bent verantwoordelijk voor alle taken die samenhangen me» het op een goede manier runnen van het directie-secretariaat. Je organiseert en notuleert de (deels) Engelse, Nederlandse en Duitse management- en boardmeetings, maakt verslagen zorgt voor de correspondentie van de general manager en financial controller, beheert agenda's, neemt de telefoon op, geeft facilitaire ondersteuning, vertaalt documenten, spreekt en schrijft vloeiend Engels en Duits en, zo mogelijk, ook Frans. Het profiel: Natuurlijk heb je een behoorlijke achtergrond in opleiding en ervaring op dit gebied. Daarnaast heb je er lol in om in een jong team de spirit hoog te houden en steun en toeverlaat te zijn. Je bent stressbestendig, je kunt prioriteiten stellen en de kreet 'regelneef' is je op het lijf geschreven. De functie: Het 'gezicht van het bedrijf' wordt voor een groot deel bepaald door de eer ste indruk. Het is dus van het grootste belang dat je op een plezierige manier bezoekers kunt ontvangen en de telefoon met een vrolijke stem aanneemt. Vlekkeloos Nederlands, maar ook goed Engels en Duits zijn dan ook voorwaarden. Daarnaast ben je verantwoor delijk voor de vergaderboekingen, het faxverkeer, handel je de post af en zorg je voor de archivering. Deze functie zal in parttime dienstverband met een collega worden ingevuld. Het profiel: Opleiding en ervaring zijn in overeenstemming met de gestelde eisen. Organisatietalent en stressbestendigheid zijn musts; een dienstverlenende instelling een vanzelfsprekendheid. Interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief en stuur die samen met een cv, voorzien van je telefoonnummer en een pasfoto naar Alliance Consulting BV, Postbus 2714140 AG Leerdam. Wij bellen je dan voor het maken van een afspraak.

de Stem | 1995 | | pagina 35