aeert Mor Sport wint Zeeuws topduel ruw Jean-Paul de Bruijn naar Hennef Bekijk het zakelijk MERK Leon Westrate wint en pakt de trui HW'24 dicht bij stunt tegen Lierse SK bestem Zeer onaangenaam sfeertje tussen Ador Sport en 't Halve Maantje Bermuda 99 SSSSUL W*« to» i-w w T HAALT. Gijs Kramer niet van start SPORT ZEELAND B2 BILJARTEN Hulstenaar actief in wereldkampioenschap driekamp 55 cm. "Galaxis" TENNIS HOMO-KONTAKTEN] direkt apart Brabant/Zeeland^ Bel 06-9614 (Nuf Escort-Silvan3 Derde plaats Jos Schipper 'Thriller' Het Vento Atlantic-pakket voor f 895,-h.ki.btw/bpm) In derde rit Omloop Zeeuws Vlaanderen Voetbaltoernooien Clinge bekert verder SPORTNIEUWS KORT Tom Wilbrink naar nk turnen Eelco van Gemert pakt titel OZ redt Zeeuws-Vlaams Wielerweekend Wijkentoernooi W Axel XS3 WOENSDAG 17 MEI 1995 Van onze biljartmedewerker l>u]st - Het biljartseizoen !oopt voor Jean-Paul de Bruijn n°g even door' Van donderdag 18 tot en met zon dag 21 mei is hij te gast in het I Duitse Hennef waar het we reldkampioenschap driekamp ï00r landenteams wordt af- I Ondanks drukke beslommerin- i op zijn dagelijkse werk ziet De Bruijn toch nog een gaatje om aan dit wereldkampioen schap deel te nemen. Vorig jaar verliep die titelstrijd overigens niet zo naar wens voor hëm en zijn teamgenoten. Toen werd Nederland al in de poulewed strijden uitgeschakeld en moest men met een vijfde plaats genoe gen nemen. Jean-Paul de Bruijn speelde toen ook niet naar zijn mogelijkheden. De Hulstenaar is nu belust op revanche. Afgaande op de samenstelling van de poule moet het bereiken van de halve finale geen al te groot probleem vormen voor Nederland. Jean-Paul de Bruijn: „We heb ben een sterker team dan vorig seizoen. Het kader 71/2 wordt nu gespeeld door Henri Tilleman. Dat is een internationale topper in die spelsoort. Vorig jaar nam Michel Silfhout die spelsoort voor zijn rekening. Niets ten na dele van hem, maar hij miste de ervaring en toch ook de pure klasse die Tilleman wel heeft. Vooral met laatstgenoemde erbij verwacht ik heel wat van dit kampioenschap. De poulewed strijden mogen geen problemen opleveren. We zijn ingedeeld bij Italië en Zwitserland. In feite B-landen op de internationale ranglijst. Natuurlijk blijft het altijd oppassen geblazen, maar over de gehele lijn bezien moeten we door kunnen stoten naar de halve finale. Er zijn vier poules van drie en de winnaars daarvan gaan door naar de halve eind strijd." Zoals bekend neemt Jean-Paul de Bruijn het bandstoten, zijn favoriete spelsoort, voor zijn re kening. John Tijssens uit Tilburg speelt driebanden en Henri Til leman uit Dronten anker-kader 71/2. In Hennef nemen twaalf landen deel. Dat zijn: Duitsland A en B, België, Nederland, Oos tenrijk, Frankrijk, Egypte, De nemarken, Japan, Tsjechië, Italië en Zwitserland. zenderzoeksysteem 1 jaar garantie Boor Henk van de Voorde De Braakman - Het Zeeuwse topduel in de landelijke tenniscompetitie voor mannen tussen Ador Sport en 't Halve Maantje eindigde enigszins verrassend met 4-2 in liet voordeel van Ador. f twill naten 36 46 laten 48-56 ^lige jvladder lengte 3,7 meter porten it ca. 15 kg. t aan eisen andse wetgeving)1 mak Door dit resultaat vergaarde zo wel Ador Sport als 't Halve Maantje in totaal 13 punten, evenveel als Alta uit Amersfoort. Gedrieën nemen ze de voor laatste plaats in op de ranglijst, üiteindelijk dienen twee teams ie onvermijdelijke gang naar de tweede klasse te maken. Pas om een uur of zeven 's avonds eindigde de laatste par tij. Het betrof het tweede dubbel tassen de combinaties Guido lolhoek/Kim Langeraert en Harold Schipper/Dennis van 't Door het vijfde matchpoint te verzilveren ging ie eindwinst zeer verrassend 6-3, 6-4 naar het Ador-duo Tolhoek/Langeraert. De vreug de-kreten van dit tweetal meteen na afloop waren dan ook logisch. In schril contrast hiermee ston de reacties van Schipper en 't Westeinde. Zij uitten op kinderlijke wijze hun ongenoe gen door enkele tennisballen a la vuurpijlen af te schieten zodat zij over de omheining in de bos- Isen van recreatiegebied De Braakman belandden. Waarschijnlijk had onderschat ting de twee Goesenaren parten I gespeeld. Van 't Westeinde had I namelijk uiterst simpel zijn en- I kelspel van Langeraert gewon- I nen. Deze laatste werd slechts ën game gegund en nog wel voornamelijk doordat Van 't I Westeinde in die ene game vier 1 dubbele fouten sloeg. Schipper (ende iets meer moeite met Tol hoek, maar de Goese tennisle- raar zegevierde toch betrekkelijk eenvoudig in twee sets. Onweer I Terwijl bij het team uit De Braakman vrolijkheid alom. heerste, stonden de gezichten bij de Goese formatie op onweer. Zij wisten ook niet hoe snel ze zich »it de voeten moesten maken nadat de laatste bal geslagen was. De sfeer tussen beide teams was dan ook de gehele dag ui tat grimmig geweest, to begon al voordat men nog noest beginnen. Het Goese team Wd de staat van de 'all-wea- "W-buitenbanen' in De Braak man van dien aard dat men Jtver naar de binnenbanen vet s' Hieraan wilde Ador beslist niet tegemoet ko- De aanvallend ingestelde gpm) SEX- ontakt! en tel- aij hen 0 LIJN en op en de naar 5cpm) DIREKT APART vrouw* doorverbonden naar huis 06-9710(75cpm). - -w.iYUiiClXU UlgCOlClUC Jongsma wilde vervolgens °P baan één uitkomen van- een 'slechte' plek halver- J de baan die hem zou hin tten bij het oplopen. Baseliner ^Carpentier, als A2-speler wss hij eerste man bij 't Halve ootje, 'offerde zich daarom (75cpm) Veldhoven op baan een. Dikke vrouwen (40+) w® kontakt met oudere h Rel nok! 06-9543 (75cg!g. TRIOSEX: 'n vrouw Luister naar gratis °Pr0| pen van vrouwen. Ma J keuze. De comp. schaK^ je door. 06-9665 Ier el- genie- 5cpm w/man ontakt! Nu he- opbel- ite, de naar 5cpm) iw/man ontakt! ren tel- bij hen m) SEXBELUSTE nymfon* |^4oloi(50=£^: 06-340.350J30J50CP 076-420536/06-52766J»; vraagt 016504 BURO-Hallo voor privéhuis^ v. fotoboek, C ROOSENDAAL Ria;44]i Femme fatale So J lang, streng. 01650 >n 020-6242316. Van onze sportmedewerker Poes Een ploeg A-ama- S van de ZRTC Theo "tddelkamp nam zondag eel aan de Grand Prix tv 7s Eez Lannoy in ankrijk. In deze wed- s nid over 193 kilometer asseerde Jos Schipper ?ch als beste Middel-, ff op de derde «kilnmT SchiPPer ging sLT?eter voor het einde e. baal met de Belgen Br?,v nende en Tonny Si Laatstgenoemde W medevluchters te arriveerde met 16 V-„„ ,en voorsprong op Schin aan de mmdstreep. stanri^,er kad een achter- van 30 seconden op de Jtanaar. ham Zijn clubgenoot een n,?IS ^anse reikte naar Wriedr stek op 402 en Theo Mj,j'-S'eveneens van «0 1 ne^ P' werd 39e rem,.. Er kwamen enn® aan het vertrek. 168 Het werd een bijzonder attrac-1 tief duel. De eerste set ging via 7-2 in de tie-break naar Van Veldhoven en de tweede met 8-6 in de verlenging naar Carpen- tier. Op 6-5 in deze tweede tie break had Van Veldhoven een matchpoint niet weten te benut ten. Toch zou de eindzege naar de full-time-tennisser uit Philip pine gaan. Naarmate de partij vorderde ging Van Veldhoven steeds aanvallender spelen. Te recht, want aan het net zijn de punten te verdienen voor hem en niet door de rally aan te gaan met Carpentier. De beslissende set ging met 6-4 naar Van Veld hoven. In het tweede enkelspel stonden Mike Simon en Arno Jongsma tegenover elkaar. Ook deze par tij werd een ware 'thriller'. Bei den hadden met 6-4 een set gewonnen, zodat een derde set uitkomst moest brengen. Jongs ma leek hierin de beste papieren te hebben toen hij met 5-3 en 15-0 op eigen service voor kwam te staan. Een lob van Simon werd vervolgens uitgegeven door Jongsma. Aanleiding over en weer voor het nodige verbale geweld langs de kant waarbij Serge Carpentier zich niet onbe tuigd liet. Volgens omstanders zou hij ge roepen hebben: 'Het wordt tijd dat Mike Simon eens wordt af gerost'. Opmerkelijk detail: pas op het allerlaatste moment had Carpentier er vanaf gezien om onder de vlag van Ador Sport in competitieverband uit te komen. Na protest van Simon en het nodige gediscussieer werd te recht besloten tot een 'let'. Feit was dat de game uiteindelijk naar Mike Simon ging. De on derbreking had het ritme bij Jongsma duidelijk verstoord. Hij reikte nog wel tot de tie-break maar hierin was de 'oude vos' Mike Simon met 7-0 heer en meester. Doordat het eerste dubbel via twee keer 6-4 naar Simon/Van Veldhoven was gegaan, ten koste van Carpentier/Jongsma, kon een 4-2-eindoverwinning wor den opgetekend. De druiven wa ren zuur voor de Goese captain Arno Jongsma: „Ik ben gewoon genaaid. Ik had meteen een 'let' moeten spelen en de discussie niet aan moeten gaan. Nu werd ik uit mijn spel gehaald." Mike Simon: „De partijen werden op het scherpst van de snede uitge voerd. Het is een perfecte dag voor ons geworden. Jammer dat de sfeer slecht was, maar dat lag niet aan ons." In de tweede klasse maakte lijst aanvoerder Animo opnieuw geen fout. In Terneuzen werd het Thoolse Eegedima met 6-0 te ruggewezen. Boas Bierings ver loor weliswaar de tweede set tegen Mare Zuidweg, maar her pakte zich goed in de derde set via meer oplopen op de back hand van Zuidweg. Komende week zal Animo naar alle waar schijnlijkheid, in Goirle, het kampioenschap al kunnen vie ren. In de tweede klasse mixed ver loor het Vlissingse De Schelde in Harderwijk met 5-3 van De Strokei. In de derde klasse mixed won Souburg in Hoek van Holland van het gelijknamige team met 5-3 en verloor MLTC in Middelburg met 6-2 van Loon op Zand. UITSLAGEN EERSTE KLASSE ADOR SPORT-'T HALVE MAAN TJE 4-2 - Tim van Veldhoven-Ser ge Carpentier 7-6, 6-7, 6-4; Mike Simon-Arno Jongsma 4-6, 6-4, 7-6; Guido Tolhoek-Harold Schipper 5-7, 3-6; Kim Langeraert-Dennis van 't Westeinde 0-6, 1-6; Van Veldhoven/Simon-Carpen- tier/Jongsma 6-4, 6-4; Tolhoek/ Langeraert-Schipper/Van 't Wes teinde 6-3, 6-4. TWEEDE KLASSE ANIMO-EEGEDIMA 6-0 - Jeroen Verstraeten-Michel Gorsse 6-3, 6-3; Boas Bierings-Marc Zuidweg 6-2, 0-6, 6-3; Dethlef Pieters-Jaap Moerland 6-3, 6-0; Filip Versluys- Robin Schoonen 6-0, 6-1; Pie- ters/V erstraeten-Gorsse/Zuidweg 6-4, 3-6, 6-2; Versluys/Bierings-M- oerland/Schoonen 6-1, 6-1. Harold Schipper in actie tegen Guido Tolhoek. Schipper zou uiteindelijk in twee sets winnen. foto camile schelstraete. (ADVERTENTIE) Tijdelijk bij iedere nieuwe Volkswagen: Philips mobiele telefoon voor maar f 29,95* (t.w.v. f l.OOO,-) Geef geen krimp als de dealer u vertelt uit welke 9 luxe extra's het Vento Atlantic-pakket (t.w.v. f 3.000,-) bestaat. Trek een stalen gezicht en zeg dat u voor zo'n Atlantic-pakket, inclusief lichtmetalen velgen, geen cent meer wilt betalen dan 895 gulden. •Bij deze telefoon heeft u al een abonnement op Het Mobiele Netwerk® van PTT Telecom vanaf f 29,95 (excl. BTW) per maand. Vraag de Volkswagendealer naar de voorwaarden. Wijzigingen voorbehouden. Van onze sportmedewerker Lams waarde - Leon Westrate deed gisteren in Lamswaarde tijdens de derde rit van de vierdaagse Omloop van Zeeuws Vlaanderen uitste kende zaken. Hij zag niet alleen zijn lange en moedige solovlucht met de dagzege bekroondworden maar reed zich ook in het geel. Westrate begon in Lamswaarde, waar 65 kilometer weggetrapt moest worden, al in de derde van de negen af te leggen ronden aan wat later zou blijken zijn beslis sende vlucht. „Het stond niet in Terneuzen/Kloetinge - De voet balvereniging Terneuzense Boys houdt zaterdag 20 mei het toer nooi voor vrouwen en op don derdag 25 mei (Hemelvaarstdag) het toernooi voor B- en C-junio- ren. Beiden evenementen begin nen om 10.30 uur. De voetbalvereniging Kloetinge houdt zaterdag 20 mei het toer nooi voor tweede elftallen en zaterdag 3 juni het veteranen- toernooi. Beide toernooien be ginnen om 10.00 uur. het draaiboek maar het waren gewoon de omstandigheden. Ik kreeg een gaatje en ben gewoon doorgegaan. Even verder kreeg ik steun van Eric Claeys maar dat was als C renner geen be dreiging", aldus de Goesenaar. Claeys moest er drie ronden voor het eind af. Waaide terug naar het peloton en ondervond ook daar de naweeen van zijn ge durfde inspanningen want hij moest ook daar de rol lossen. Ondanks dat een op drift ge raakt peloton slotronde nog even terugwkam tot een twintigtal se conden hield Westrate stand. Toen dat peloton besefte dat het gebeurd was sprokkelde hij nog wat seconden bij elkaar en pakte bovendien de vijftien bonifica tieseconden. Genoeg om met vijf seconden voorsprong op broer Jaap en zeven op de uit de gele trui gereden Patrick Bolssens het geel te omgordden. Het belooft vanavond in Philippine dus nog een aantrekkelijke finale te wor den al is het Capello blok sterk. In de B categorie verstevigde geletruidrager Kees Beenhakker zijn positie. Rekenend als geen ander kon hij gisteren de zaken uitstekend naar zijn hand zetten. Hij moest Van onze sportmedewerker Breskens - Clinge plaats te zich voor de halve fi nale van de strijd om de afdelingsbeker door na een 2-2-eindstand Bres kens 2 via strafschoppen uit te schakelen. Kort na rust zag het er niet naar uit dat Clinge zich zou kwalificeren. Toen leidde Breskens 2 ver diend met 2-0 door goals van Robin Koster. Diezelfde speler had in een eerder stadium een penalty gemist en zag een doelpunt van zijn ploeg op advies van de Clin- ge-grensrechter afgekeurd worden. In de 55e minuut kreeg Clinge aansluiting door een doelpunt van Ivan van de Vijvere. Daarna kregen de bezoekers meer greep op de wedstrijd. Hands van Breskens-speler Alexander Elferink resul teerde in een strafschop en een rode kaart voor ge noemde speler. Jan de Vis ser verzilverde de toegeken de penalty en liet 2-2 note ren. In de beslissende straf- schoppenserie toonde Clin ge zich net iets doeltreffen der. Sas van Gent - Tom Wilbrink van de turn- en gymnastiekvere- nigign THOR uit Sas van Gent heeft zich geplaatst voor het kampioenschap van Nederland in de categorie jongens 4C. Tijdens play-off-wedstrijden in Almere verzekerde hij zich van kwalificatie. Na vier toestellen leek er voor hem geen vuiltje aan de lucht. Hij stond zelfs op de eerste plaats, maar de vrije oefening was van een zeer matig gehalte en dat werd hem bijna fataal. Uiteinde lijk finishte hij op de vierde plaats en dat was voldoende om zaterdag 27 mei deel te nemen aan de nationale eindstrijd in Stedebroeck. Daarin komen de beste twaalf turners van Neder land uit. Samen met zijn trainer Ben Vermandei zal hij de komende weken nog eens kritisch de te turnen oefeningen doornemen. Vlissingen - De Vlissinger Eelco van Gemert (Stormvogel) heeft op de Nederlandse zwemkampioenschappen voor militiaren de titel op de 100 meter rugslag behaald. Hij zwom de tijd van 1.02,0 en plaatste zich daarmee voor de wereldkampioenchap- pen, die in juli in Italië worden gehouden. Terneuzen - Het Zeeuws-Vlaams Wielerweekend is gered. Op het laatste moment slaagden de organisatoren er in een hoofd sponsor te strikken, zodat er op zaterdag 10 en zondag 11 juni de beste Nederlandse amateurs present zullen zijn in de enige Zeeuwse wedstrijd die meetelt voor de nationale Topcompetitie. „We zijn bijzonder gelukkig OZ, de zorgverzekeraar, bereid te hebben gevonden ons evenement te sponsoren. Op 27 april kregen we het verlossende telefoontje van Eggo Boer, algemeen directeur van OZ," zegt Ronald Apers, de Aardenburgse vice- voorzitter van de Stichting Zeeuws-Vlaams Wielerweekend. Eggo Boer: „We willen ons wat meer op het gebied van de sponsoring gaan bewegen. Wielrennen leek ons wel wat. Al beginnen we terughoudend. Als het dit jaar voor ons een succes wordt, gaan we er mee door." OZ heeft zo'n 70.000 verzekerden in Zeeuws-Vlaanderen. Maandagmiddag werd het contract tussen OZ en de organisatie van het Zeeuws-Vlaams Wieler weekend getekend. Axel - De voetbalvereniging Axel houdt ter afsluiting van het seizoen zaterdag 20 mei op het hoofdveld het 'Tweede Axelse Voetbal-wijkentoernooi'. Vanaf 13.00 uur komen vijf ploegen in actie. Gelijktijdig is er een Vlaamse kermis en voor de aller kleinsten is een springkussen aanwezig. De organisatie rekent op een flinke publieke belangstelling. Door Peter Snelders Hulst - Op basis van een sterk gespeelde eerste helft leek Lierse SK op een monsterscore af te stevenen in het vriend schappelijke duel met HW'24. Bij rust 'sierden' 0-4-cijfers het scorebord. In het begin van de tweede helft leek Lierse SK, ondanks enkele wissels, die lijn door te trekken. Snel werd het 0-5. Daarna stokte de Belgische machine en kon een bewonderenswaardig goed voet ballend HW'24 nog terugkomen tot 4-5. In de slotseconden gaf de Belgische runner-up nog een fletse glans aan de zege door 4-6 te scoren. Lierse trad grotendeels in de Lamswaarde - Ondanks dat hij het rennersplunje al had aangetrokken ging de bijna 75 jarige (op 8 augustus aanstaan de) Gijs Kramer uit Hoek gisteren niet van start in Lamswaarde bij de toerders in de derde rit van de Omloop van Zeeuws Vlaanderen. „Ik voel met niet fit genoeg en bovendien komt er denkelijk nog wat uit de lucht vallen. Laat ik maar een dag overslaan,, aldus de man die al zo'n slordige 600.000 kilometer op de fiets zat. „Ik ben begonnen op mijn dertiende jaar in de 'Belse Kling'. Veel op de piste gereden in Kappelleburg, Oostburg en voornamelijk in Gent met Omer de Bruyckere een gedegen pisterenner. Fiets nog iedere dag. Per week zo'n 200 tot 300 kilometer. Als het goed weer is buiten anders binnen op de hometrainer". Kramer mist in deze vierdaagse wel zijn maat Jan Jansen die andere verplichtingen heeft en niet van de partij kan zijn. Kramer, de oudste van het bontgekleurde gezelschap, bleef wel naar de vierde rit kijken. Met meer dan speciale aandacht naar zijn nazaten want de kleinzonen Max en Bas Kramer en zijn achterkleinzoon Gijs Sieben gingen bij de Toerders van start. „Dat is toch schitterend. Jammer dat mijn zoon Denis er niet bij is anders reden we hier met vier geslachten rond,,. immers alleen zijn grote belager Ronald Smits in de link houden terwijl zijn Capello maat Leon Westrate voorop reed. In de spurt van het peloton die gewon nen werd door Luc Vanhaecke, de leider in de C categorie kwam Beenhakker als tweede over de streep. Genoeg voor de dagprijs en de daaraan verbonden bonifi catie. Bij de Toerders klopte Reginald van Hecke zijn drie vluchtgezel- len in de sport. In die kopgroep zaten ook de vrouwen Annick Geraerts en Tanja Ghyselinck. Geraerts was zelfs de snelste van allemaal want ze hield van Hecke een half wiel achter zich. UITSLAGEN Toerders: 1. Reginald van Hecke (Sas van Gent), 2. Ko Goeree (Graauw), 3. Gerrit Bijvanck (Sas van Gent), 4. Willy Poppe (Hulst), 5. Cor Maas (Terneuzen). C categorie: 1. Luc Vanhaecke, 2. Dirk Konings (beiden Belgie), 3. Marco Wagenaar (Borssele). B categorie: 1. Kees Beenhakker ('s Heer Arendskerke), 2. Sjaak Beun (Biervliet), 3. Ronald Smits (Clinge), 4. Etienne van de Velde (Belgie). A categorie: 1. Leon Westrate, 2. Edwin van Oosten, 3. Jaap Westrate (allen Goes), 4. Rinse van Etten (Hulst), 5. Wim van Hecke (Belgie), 6. Marco van der Meulen (Oostburg), 7. Steven Mortier, 8. Patrick Bols sens (beiden Belgie). Vrouwen (wedstrijd niet meetellend voor het klassement): 1. Anick Ge raerts, 2. Tanja Ghyselinck, 3. Veer- le Suy (allen Belgie). Gijs Kramer hield het gisteren voor gezien'Ik voel me niet fit genoeg...'. foto camile schelstraete vaak beproefde opstelling aan. Slechts enkele licht geblesseerde spelers bleven aan de kant, maar de as van het elftal was groten deels present. Op zich niet zo vreemd. Lierse wilde er toch ze ker in de eerste helft een heus duel van maken. De ploeg is met Germinal Ekeren in strijd gewis seld voor eventueel Europees voetbal en dan is het zaak om in een oefenpotje scherp te blijven. In de eerste helft onstond geen moment de schijn dat Lierse het te gemakkelijk opnam. Met re gelmaat sneed die ploeg onder impuls van uitblinker Reckdall door de HW'24-gelederen en na 22 minuten was het al 0-3 door treffers van Kayek Reckdall (2x) en Dirk Huismans. Tot dat mo ment had een vrij open spelend HW'24 daar weinig tegenover kunnen stellen. Na die stand kwamen zowaar Werner Blackaert en Patrick Taelman in kansrijke positie, maar zagen hun doelpoging ver naast het Lierse-bolwerk ver dwijnen. Op slag van rust werd het 0-4 door een treffer van David Brokken, die zich overi gens bij de actie blesseerde en na de pauze niet meer terug keerde. Ook in de beginfase opende de ploeg van trainer Eric Gerets fel. Geheel in de lijn van dat ver toonde scoorde, wie anders, de optimaal gemotiveerd ogende Noorse international Reckdall 0-5. Het viertal bij Lierse inge brachte wissels leek op dat mo ment geen afbreuk te doen aan het soepel combinatie- en aan- valsspel. Alleen de afwerking hield daar mee geen gelijke tred. Daardoor groeide bij HW'24 enig vertrou wen in een acceptabel resultaat. Een vloeiende aanval via nieuw komer Stefano de Vos, Dennis Rietjens en Angelo Verbraeken werd door laatstgenoemde feil loos afgerond: 1-5. Even later was het Verbraeken die Dennis Rietjens op maat bediende. De naar Terneuzen vertrekkende spelbepaler speelde knap zijn man uit en scoorde net zo fraai 2-5. De HW'24-supporters gingen er eens goed voor zitten, want in de competitie was men nog niet zo verwend geweest. De ene na de ander vloeiende combinatie toverde HW'24 op de mat en een steeds ongeorganiseerder spelend Lierse verloor de greep op de wedstrijd. Uit een voorzet van Dennis Rietjens scoorde Carlo Blommaert met een fraaie lob 3-5 en even later werd voor bereidend werk van Rietjens en Verbraeken door diezelfde Blommaert in 4-5 omgezet. Het ruim 300-koppige publiek geloofde de eigen ogen niet: „was dit het HW'24 dat uit de tweede klasse degradeerde?" De hoop onstond zelfs dat de thuis ploeg de stand gelijk zou trek ken. Dat was ijdele hoop, want in de slotseconden scoorde Dirk Huismans op aangeven van Reckdall fraai 4-6 en behoede zijn ploeg voor een complete afgang.

de Stem | 1995 | | pagina 11