Liga tegen onteigenen door Israël Knoflox Slim! Soaps! Sternal 185' Britse Labourpartij schrapt nationalisatie, uit statuten Chirac lijkt minder zeker van zijn zaak li •er Lang Uit [eten In Een Whirlpool. M mJSÊ 'Geen plek in Ruanda waar niet is gemoord' bevrijding 'eerste filiaal ran vernietiging' herdacht 'Geen VS-plan voor aparte landen Hutu's en Tutsi's' X 51 DE STEM BUITENLAND A4 I: 04163-75806. EUKENGILDE HOMO-KONTAKTEN I direkt apart Brabant/Zeeland cs van de fabriek :en bankstellen [kussens QQc [kussens in leder HEK 995,- I Bijna tweederde van de afgevaardigden I steunde leider Tony Blair die de hervor- I rning na een intensieve campagne wist I door te drukken, ondanks oppositie van I twee grote vakbonden. I In de herschreven 'Clausule 4' streeft I Labour naar een moderner imago. Dog- [matische en versleten terminologie als /ALITE1T EN PRIJS DRIK per krat 29.55 er 3.451 lAUMES EJENEVER 22.45] lude korenwijn Bourbon whiskey 26.951 finest Scotch whiskey 28.951 39.95 bredaI I EN m BUITENLAND KORT Diefstal uit gebouwen Vaticaan Politie opent vuur op betogers Flores Rabat sluit wateren voor Europese vissers Vondst 763 kilo radioactief materiaal Nazarbajev blijft president Kazachstan TNT-voorraad maffia ontdekt Walesa begint verkiezingscampagne Delen bom en bestelbusje gevonden y# Toa cruis Showtime! ™"rSn Aar centimeter Iedere maand - Nu te koop - 3,95 MAANDAG 1 MEI 1995 maar één van de 1401) Luister naar gratis oprot| pen van vrouwen. Maakji keuze. De comp. schakel je door. 06-9665 (100cpffl|.l Bel 06-9614 (Nu 50cpm).| ROOSENDAAL Nancy 2$| sexy Sonya 44j. strenj jarretelle. 01650-56410. WENDY ontvangt de gehel week, ook escoi Tel. 076-206416. Nieuw SANDRA sl. bl. 22j Angela sl. bl. 26) Ma-vr 10-22U 01 682-2 1 67.1 i stof vanaf ODOj" vanaf j komen |s met <- van 9.00-17.00 uur Door Bob van Huët konden - De Britse Labourpartij jjeeft afstand gedaan van haar ruim zeventig jaar oude belofte produk- [tiemiddelen en bedrijven te natio- I naliseren. Op een buitengewoon I partijcongres in Londen werd zater dag de historische en omstreden i'Causule 4' geschrapt uit de statu iten. 'vruchten van de arbeid verzekeren door publiek eigendom' en 'controle houden op elke industrie en dienst' is vervangen door een neutraler constate ring dat 'macht, rijkdom en kansen er moeten zijn voor velen en niet voor weinigen'. Voor het eerst onderkennen de Britse socialisten in hun statuten nu ook zaken als 'het initiatief van de markt' en 'de hardheid van concurren tie'. Volgens Tony Blair zit Labour zonder de revolutionaire ballast nu meer op de lijn van het Britse volk dan ooit te voren. Negen maanden geleden was zijn eerste voorstel tot hervorming nog weg gestemd op het partijcongres in Black pool. Blair kreeg nu wel voor elkaar wat al door diverse voorgangers was geprobeerd, maar steeds tegengehouden door de luidruchtige linkervleugel van de partij. De oud-Labourpremier Harold Wilson gaf ooit aan hoe gevoelig de kwestie voor de Britse socialisten lag: „Dit is net zo moeilijk als het boek Genesis uit de Bijbel te halen." De glunderende Blair, die wordt ge doodverfd als de volgende Britse pre mier, maakte er geen geheim van dat de strategie helemaal is gericht op de sleu tel van 10 Downing Street. Hij beloofde plechtig dat het nieuwe Labour niets minder in de zin had dan 'de hergeboor te van Groot-Brittannië'. Het schrappen van de beladen 'Clausule 4' - tot dan een welkom afschrikmiddel van vooral Conservatieve ministers die de Britten er mee waarschuwden voor het 'socialistische gevaar' - leidde tot een verrassend felle reactie van premier Major. In twee krante-artikelen waarschuwde hij voor 'de ergste poging om lichtgelo vigen in de maling te nemen sinds de wolf zich verkleedde als Roodkapjes grootmoeder'. Volgens Major was Blair een 'holle-frasenpoliticus' die zijn partij nu liet verpakken als een nieuw merk waspoeder. Labour was volgens Major net zo rood als vroeger en nog steeds ongeschikt voor regeringsverantwoor ding. De Conservatieve minister van Werkge legenheid, de 'Thatcherist' Michael Por- tillo, zag echter wel een 'ommezwaai' van Labour die hij veroordeelde als 'cynisch'. „Ze hebben vier achtereen volgende verkiezingen verloren. Ze zijn tot alles bereid om aan de macht te komen." Blair deed de heftigheid van met Majors kritiek gisteren hooghartig af als 'zeer raar'. De tegengestelde reacties van ver schillende Tories bewezen volgens di verse Labourwoordvoerders alleen maar hoe 'wanhopig' de regering was over de hervormingen bij de concurren tie. Tot grote schrik van de oude garde in Labour kondigde de in Oxford ge schoolde Blair aan dat zijn hervor- mingsdrang nog niet ten einde was met 'Clausule 4'; „Het nieuwe Labour is geboren. Verandering en modernisering stoppen hier niet, maar gaan door in de ontwikkeling van partij en beleid." Prioriteit van Blair blijft het verder terugdringen van de invloed van de vakbonden. |Cairo/Jeruzalem (ap/rtr) - De Arabische Liga heeft gisteren haar veroordeling uitgesproken over de Israëlische plannen om land in Arabisch Oost-Jeruzalem in beslag te nemen om er [huizen voor joden te bouwen. ang voorradig) geldig t/m 31 mei I Ik, per tray 23.45! in per krat Jsertwijn 37,5 cl 14-451 AUW 91 OR I Ischenker c\ .ba blaasjes 28.95] 1ARETT0 Originate pdieuze sjaal cadeau 2255 llefoon 076-222920. Geopend: maandag 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. De ministers van Buitenlandse Jaken van de 22 leden van de irabische Liga zullen zaterdag Cairo een spoedvergadering [houden om de kwestie te bespre ken, meldde de Egyptische mi- I van Buitenlandse Zaken Moussa. Volgens de Liga it het vredesproces teniet [gedaan door de onteigening. De vergadering is uitgeroepen op [aandringen van PLO-leider Yas- ADVERTENTIE if'fUXf n p jw/kr "otitfe ser Arafat, aldus Moussa. Israël maakte vorige week be kend dat het 32 hectare land in de buurt van het Arabische dorp Beit Hanina wilde confisqueren en nog eens 24 hectare bij Beit Safafa, wat volgens de Pales- tijnen in strijd is met het vredes akkoord tussen de PLO en Israël. De grond wordt gebruikt voor de bouw van joodse woonwijken en de bouw van een politiebureau. De Palestijnen zeggen dat ze de verzekering hebben gekregen dat er geen demografische of geo grafische wijzigingen in Jeruza lem worden aangebracht tot er. een besluit is genomen over de toekomst van de stad bij onder handelingen die volgend jaar be ginnen. Jeruzalem vormt het grootste struikelblok in het vredesproces. Israël claimt de hele stad en de Palestijnen willen dat het ooste lijke deel van de stad de hoofd stad wordt van hun toekomstige staat. De fundamentalistische Hamas- beweging dreigde in antwoord op het Israëlische voornemen de aanslagen op Israëlische doelen op te voeren. Dachau (afp/rtr/anp) - Voormalige gevangenen en Ameri kaanse oorlogsveteranen die het kamp op 29 april 1945 levrijdden, hebben gisteren in het Zuidduitse Dachau de vijftigste verjaardag van bevrijding gevierd van het gelijkna mige concentratiekamp. De herdenking was een dag uitge teld voor de joodse gemeenschap, voor wie zaterdag de ustdag sabbat is. t kamp was het eerste dat de lationaal-socialistische bewe- Jing na de machtsovername in 1933 inrichtte voor tegenstan ders van de Nieuwe Orde. Velen, jooral SS'ers, die leiding zouden Tijgen over de grootschalige in hering, marteling en vernieti- van vijanden van de nazi's (regen in Dachau hun eerste [choling en training. Onder hen ADVERTENTIE, de commandant van het kamp bij het Poolse Auschwitz, Rudolf Höss. Dachau werd opgericht bij rege ringsdecreet, nog geen twee maanden nadat de regering-Hit- Ier op 30 januari aantrad. De eerste gevangenen (sociaal-de mocraten, communisten en vak bondsmensen) werden al op 22 maart 1933 Dachau binnenge bracht. Anderen, zoals zigeu ners, homoseksuelen, joden of geestelijken, volgden in de zomer van dat jaar. Dachau werd een prototype voor de vernietigingskampen die in het Derde Rijk en in bezette gebieden verrezen. De eerste ex perimenten met vergassing von den in een kasteeltje van Hart- heim plaats, vlakbij het kamp. Op 29 april troffen Amerikaanse troepen er 30.000 uitgeputte ge vangenen aan. Volgens de admi nistratie van het kamp overleden in de twaalf jaar dat het kamp bestond 'slechts' 32.000 van de 200.000 geregistreerde geïnter neerden. Overlevenden verzeke ren dat talloze gevangenen niet werden geregistreerd. Hutu's die zich een paar dagen hebben verscholen om te ontkomen aan het bloedbad in het kamp Kibeho, gaan op weg naar hun dorp in Ruanda. Vorige week zijn veertien teruggekeerde Hutu-vluchtelingen gestenigd. foto anp Onderzoek Almelose officier van justitie naar massaslachtingen van vorig jaar v^ngenissep engerechtsgebou wen zijn vernield, er is geen tafel, geen stoei, geen formulier om een arrestatiebevel uit te schrijven. Vóór de slachting van vorig jaar waren er nog zo'n 750 gerechtsfunctionarissen, de meesten zonder juridische oplei ding, sommigen zelfs zonder middelbare-schooldiploma. Van hen zijn er nog slechts enkele tientallen over." En dat terwijl de berechting van de daders volgens Wesselius de hoogste prioriteit heeft. „Voor dat er sprake kan zijn van ver zoening, moet er recht worden gesproken. De gevangenissen zitten overvol met verdachten. Begin deze maand waren het er nog 34.000, maar wekelijks ko men er zo'n 1.500 bij. We moeten proberen hen zo snel mogelijk uit de cel en voor de rechter te halen." Het onderzoek van Wesselius staat los van het werk van het Ruanda-tribunaal, dat een eigen lijst van 400 verdachten in Rua nda en daarbuiten heeft opge steld. Die moeten uiteindelijk in de Tanzaniaanse stad Arusha door de VN berecht worden. Wesselius heeft bedenkingen bij de samenwerking met het Ruan da-tribunaal. „Dat had ik me grondiger voorgesteld. Lange tijd was er helemaal geen coör dinatie met het tribunaal. Ze hebben ons niet gevraagd speci fieke kwesties te onderzoeken, al zullen ze wel gebruik kunnen maken van ons materiaal." De werkzaamheden van het Ne derlandse team dragen vooral bij aan het voor rechter brengen van verdachten in Ruanda zelf. „Daar is nog veel werk te doen. Wellicht ligt het nog wat gevoe lig na de gebeurtenissen in Kibe ho, maar we moeten overwegen hulp en expertise te bieden zodat Schiphol (anp) - 'Een, diep trieste ervaring' was het voor E. Wesselius. Als officier van justitie in Almelo heeft hij wel vaker lijken onder ogen gehad. Maar de enorme aan tallen doden die hij in Ruan da aantrof, vond hij 'verba zingwekkend'. Zaterdag keerde hij naar Nederland te rug na een onderzoek van veertien weken naar mensen rechtenschendingen in het Middenafrikaanse land. De massaslachtingen van vorig jaar, waarbij een half tot een miljoen leden van de Tutsi-min- derheid en gematigde Hutu's werden afgeslacht, stonden cen traal in zijn onderzoek. Aan de genocide in Ruanda is ook niet te ontkomen; de gevolgen zijn overal in het land nog merkbaar. Ook al waren de beelden bekend van kranten en televisie, de wer kelijkheid was nog erger dan Wesselius verwachtte. „Er is geen enkele plek in het land waar niet is gemoord. Elke dag werden we wel met onze neus op de feiten gedrukt. In de hoofd stad Kigali begint het leven een beetje op gang te komen, maar overal daarbuiten heerst nog steeds de angst. Dorpen zijn ge heel ontwricht doordat veel mensen zijn gevlucht of ver moord en anderen hun plaats hebben ingenomen." Samen met een forensisch expert en drie rechercheurs verzamelde Wesselius materiaal en bewijzen van de slachtingen voor het Mensenrechtencentrum van de Verenigde Naties. Ze gingen naar de plaatsen waar de moor den zijn gepleegd, spraken met getuigen, bekeken massagraven waar duizenden lijken lagen. Van de muren van gebouwen en kerken waar het geronnen bloed nog aan kleeft, namen ze bloed monsters, die zullen worden on derzocht in het gerechtelijk la boratorium in Rijswijk. Soms waren getuigen bang hun verhaal te doen, omdat de moor denaars van hun naasten nog steeds in het dorp zouden rond lopen. Anderen waren echter zeer bereidwillig. „In een plaats waren we nog maar amper met de voorbereidingen voor ons on derzoek begonnen, toen een vrouw en haar dochter naar ons toekwamen met een schop. Ze wilden meteen het graf openleg gen waar hun familie lag." Het materiaal dat de Nederland se onderzoekers hebben verza meld, gaat naar het Mensenrech tencentrum in Genève en het komt ook bij het VN-Tribunaal voor Ruanda in Den Haag te recht. „We hopen zo een bijdra ge te leveren aan de berechting van de daders," aldus Wesselius. Het team viel onder de VN- veldoperaties in Ruanda. De Ru- andese autoriteiten waren zeer behulpzaam bij de onderzoeken naar de genocide door de radica le Hutu's vorig jaar. Waar het mogelijke schendingen van de mensenrechten door de huidige,, door Tutsi's beheerste regering betrof 'was wat meer overre dingskracht nodig', zegt Wesse lius diplomatiek. „Maar uitein delijk zijn we erin geslaagd, met engelengeduld en soms met moeite, alle kwesties die we op ons programma hadden staan te bestuderen." De slachting in het vluchtelin genkamp Kibeho, waar vorige week duizenden Hutu's omkwa men door toedoen van het rege ringsleger, was voor Wesselius slechts een van de vele geruch ten, waar of niet, die in Ruanda de ronde doen. „Ik hoorde ervan maar heb me er niet mee bezig gehouden, vanuit Kigali is het haast onmogelijk na te gaan wat er elders in het land gebeurt. Er is geen geschreven pers, geen televisie, en de radio functio neert amper." De laatste twee weken van zijn verblijf onderzocht Wesselius wat er gedaan moet worden om het Ruandese juridische systeem weer enigzins op poten te zetten. „Er is helemaal niets, het is verschrikkelijk om te zien. Ge- Washington (afp) - Washington heeft ontkend dat de VS een plan bestuderen voor aparte landen voor de Hutu's en Tutsi's die nu nog door elkaar wonen in Ruanda en Burundi. Die twee landen zouden dan verdwijnen. Volgens de pers had VS-onderminister van Afrikaanse zaken Moose in Nairobi verklaard dat Washington net zoals 'talloze andere landen' nadenkt over zo'n concept dat een eind moet maken aan de bloedbaden tussen beide groepen. Maar een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken zei dat Moose 'die uitspraak nooit heeft gedaan'. Hij heeft wel gezegd 'dat Ruanda en Burundi overbevolkt zijn'. „Maar elke afleiding uit die woorden is ongefundeerd," aldus de woordvoer der. de processen in Ruanda kunnen 'doorgaan." RHIO Whirlpools. Leverbaar i verschillende kleuren en diverse modellen. RIHO Whirlpools Holland', voor kwaliteit. OOR» JEDRIJF por Wilko Voordouw prijs - De enorme feesttent de Pelouse de Bagatelle, in 1st Bois de Boulogne bij Pa ps, zindert. „Chirac-Prési- pt," gillen de uit heel frankrijk naar Parijs toege- ]roomde 'Chirakkianen'. politieke bijeenkomst, afge- jen zaterdag bij Parijs moet Jlgens Chiracs medewerkers hoogtepunt worden van' de npagne. zitten allemaal klaar, de 1000 in de zaal en de voormali- j aanhangers van de verslagen fjlippe de Villiers en Edouard frlladur. Ze mengen zich tussen conservatieven, die vanaf het (gin Chirac hebben gesteund. - muziek begint en 'Le grand Jacques' wandelt het podium op. Chirac heft zijn lange armen boven het hoofd. Vouwt ze samen. Maakt een V-teken. Zwaait. De camera van het interne vide ocircuit zoomt in op het gezicht van de 62-jarige presidentskan didaat: Chirac is duidelijk ner veus. Zijn normaal gesproken zo ontspannen glimlach 'zit vast'. Zou hij, zo dicht bij de finish in zijn defde race naar het Franse presidentschap bang zijn voor die ene fatale fout? Of is hij gewoon moe, na zes maanden van onafgebroken campagne voeren? Chirac kreeg vorige week zon dag, na de eerste ronde van de verkiezingen een klap in het ge zicht bij het zien van de score. Hij, die door de opiniepeilers al bijna twee maanden aan kop was geplaatst, werd gepasseerd door outsider Jospin, de socialis tische kandidaat. 'Rassembler', de neuzen weer de zelfde kant op laten wijzen, 'Al len tegen het socialisme' was dan ook het motto voor de campagne van de tweede ronde. Het ver deelde conservatieve kamp moest zich als één man achter Chirac plaatsen. Die krachttoer lukte maar nipt. De verslagen Balladur was naar zijn vakantiehuis in Chamonix vertrokken om het weekeinde door te brengen. Slechts na lang touwtrekken bleek de premier bereid om naar Parijs te komen, om zo de 'herstelde eenheid' ook voor de camera's te kunnen be krachtigen. Ondanks het publiekssucces kan de bijeenkomst in Bagatelle dan ook moeilijk een knaller worden genoemd. De handdruk Balla- dur-Chirac was er een die de geschiedenisboeken in kan ais 'de minst beleefde en de kortste aller tijden'. Het betoog van Chi rac was minder geolied dan tot nu toe in zijn campagne. De zaal vindt het allemaal niet erg. Zodra Chirac maar even zijn stem verheft en zo voor het ge hoor een alinea afsluit, is er gejuich en applaus. Maar de symbiose is er niet. Het is net of de machine-Chirac, de man die zijn gehoor op weet te zwepen en die zelf door de reacties naar een hoogtepunt wordt opgezweept, hapert. „Hij is moe," zegt een man. Anderen houden het er op dat Chirac zich minder in zijn nieu we rol thuisvoelt. „Tot voor de eerste ronde had hij zijn eigen programma. Dat kon hij rustig verdedigen. Nu moet hij ook ele menten van de verslagen Balla dur en De Villiers overnemen. Tegelijkertijd kan hij geen con cessies doen aan het Front Na tional, om later niet voor dema goog te worden uitgemaakt. Chi rac zit klem," aldus een Franse journalist. De komende dagen zal blijken of de spanning van Chirac gerecht vaardigd is. Vandaag maakt Jean-Marie le Pen zijn stemad vies bekend. Le Pen haat Chirac bijna net zo erg als het socialis me. Dinsdagavond is er live op de buis het verkiezingsdebat tus sen Chirac en Jospin. Chirac heeft volgens de laatste peilingen nog altijd een voor sprong, maar die slinkt. Zater dag was het voordeel voor Chi rac 54 tegen 46 voor Jospin. Ruim 20 procent van de Fransen zei nog geen besluit te hebben genomen. Het gaat er de komen de dagen om hen te overtuigen. Rome - Inbrekers hebben uit de gebouwen van twee Vaticaanse congregaties in Rome zes 16e eeuwse beelden gestolen. Volgens het Italiaanse dagblad La Repubblica ontvreemdden zij ook geld en geheime documenten. Een woordvoerder van het Vaticaan heeft dat ontkend. Volgens de krant zouden uit het bureau van de Congregatie voor de Bisschoppen vertrouwelijke stukken zijn verdwenen. Aarts bisschop Jorge Maria Mejia heeft dat bevestigd. De congregatie is de instantie voor benoemingen, promoties en overplaatsingen van bisschoppen. Jakarta - De Indonesische politie heeft vrijdag zeker een persoon gedood en twee verwond toen zij op het eiland Flores het vuur opende op een groep van ruim duizend betogers. Die protesteerden voor het politiebureau in de plaats Maumere tegen de eis van 3,5 jaar celstraf door de officier van justitie tegen iemand die in december in een kerk met geweld tekeer was gegaan tegen gelovigen. Dit is vernomen van een regionale regeringsfunctionaris in die plaats. De politie bevestigde dat er een demonstratie was geweest, maar gaf gen bijzonderheden. Rabat - Marokko heeft afgelopen weekiende tot nader order zijn wateren gesloten voor Europese treilers. Het verbod geldt zolang geen akkoord met de Europese Unie is ondertekend om overbe- vissing tegen te gaan, zei minister van Visserij Sahel volgens de Marokkaanse radio op een persconferentie. Op 12 mei houdt de EU een vierde gespreksronde met Rabat over de kwestie. Bakoe - De politie van Azerbeidzjan heeft een onderzoek ingesteld na de vondst van 763 kilo radioactief materiaal in een container, is zaterdag in Bakoe bekendgemaakt. De container stond al sinds december 1993 op het vliegveld van Bakoe en was door niemand opgeëist. Onlangs besloot de douane de laadbak alsnog te openen. Die trof er 763 kilo cesium 137, americium 241 en berrylium aan. De container was officieel vanuit Amsterdam door het Franse bedrijf Schlumberger verstuurd en bestemd voor de nationale oliemaatschappij Gosknefticoncern. Openbaar aanklager Ab- doel Dagirov gaat er echter vanuit dat dit slechts een dekmantel is. Alma-Ata - De inwoners van de voormalige Sovjetrepubliek Kazachstan hebben zich zaterdag in een referendum uitgespro ken voor verlenging van het mandaat van president Noersoeltan Nazarbajev tot december 2000. Nazarbajev zelf kondigde de uitslag van de volksraadpleging aan: maar liefst 95,4 procent van de 8,9 miljoen kiesgerechtigden was voor het aanblijven van de president. Internationale organisaties en diplomaten in Alma-Ata weiger den als waarnemer op te treden, omdat zij sterk twijfelden aan het democratisch gehalte van het regime. Reggio Calabria - De politie van de Zuiditaliaanse stad Reggio Calabria heeft in de romp van een gezonken oorlogsschip 700 ton van het zeer explosieve TNT gevonden. Vermoed wordt dat de 'ndrangheta, de Calabrese mafia, de explosieven voor haar aanslagen gebruikte. Het schip, de Laura C, moest de lading trinitrotoleen (beter bekend onder de naam TNT) tijdens de Tweede Wereldoorlog naar de Italiaanse troepen in Noord-Afri- ka vervoeren. In 1941 werd het echter voor de kust bij Reggio Calabria door een Britse onderzeeër gekelderd. Sindsdien lag de Laura C en haar lading op de zeebodem. Volgens de onderzoekers wist de maffia van de voorraad TNT in het schip en maakte ze er regelmatig gebruik van. Mogelijk heeft de 'ndrangheta ervan geleverd aan de Siciliaanse Cosa Nostra, die daarmee in 1992 de anti-maffiarechters Giovanni Falcone en Paolo Borsellino op blies. Warschau - De Poolse presi dent Lech Walesa (zie foto) is zondag aan zijn verkiezings campagne begonnen zonder zich formeel kandidaat te stel len voor het presidentschap. Hij is bereid zich verkiesbaar te stellen voor een tweede ter mijn mits hij genoeg steun krijgt, liet hij weten. „Verwachten jullie soms dat ik de wederopbouw van Polen kan leiden met enkel de 5 procent steun van het Non- Partij Blok voor Hervormin gen (BBWR, Walesa's politieke partij)?", vroeg Walesa tijdens zijn 'verkiezingstournee'. De BBWR kwam bij de verkiezin gen van (993 amper boven de kiesdrempel van 5 procent uit. Oklahoma City - Tien dagen na de vernietigende bomaanslag in Oklahoma City hebben bergingsploegen in de puinhopen van het overheidsgebouw delen van de bom en van het bestelbusje gevonden, waarin de 1.800 kilo zware springlading was verbor gen. Na de aanslag van 19 april waren tot en met zaterdag 120 slachtoffers geborgen. Men vreest dat nog meer dan 70 mensen onder het puin liggen. Ondertussen is het zoeken naar de tweede verdachte opgevoerd. Meer dan duizend federale ambtenaren trekken in de hele Verenigde Staten sporen en tips na. ADVERTENTIE HET MYSTERIE GERARD JOLING V ,-'A -"V," Veüingmeaterteimocl CIIT-ifer in vtriüUlng Showtime! R0MYSCH1MR K 5" Maar suicti, haar verdriet, haar ■raat 4 (west) Oosterhout 01620-543361

de Stem | 1995 | | pagina 5