DE STEM PER S O N E L CREATIEVE KOK area manager staff planning Kansen in tijdelijk werk IIPP/SJ. DESSINA f|t 1 ELETECHNIC0M all-round bijstandmaatschappelijk werker (m/v) full-time (35 uur per week) unique uitzendburo de stem Postkamermedewerkers m/v Echte aan pakkers m/v Eerste caissière m/v Chauffeur m/v groot rijbewijs Jonge medewerkers m/v Produktiemedewerkers m/v Inpakmedewerkers m/v Studenten m/v Ervaren monteur m/v LTS'ers m/v opgelet LTS'ers Metaal m/v MTS'ers Wtb m/v A-verpleegkundigen/HBOV'ers m/v Ziekenverzorgenden/ bejaardenverzorgenden m/v Kantinemedewerkers m/v Werken in ploegen ~ir randstad uitzendbureau 0P MBO EN HBO NIVEAU De kortste weg voor mensen die een baan zoeken op MBO en HBO niveau leidt langs Staff Planning. Zeker als u zoekt in de secretariële, administratieve, technische of commerciële sector. Dan vindt Staff Planning vast werk voor u! U start na een zorgvuldige selectie in een tijdelijke functie. Onze ervaring is echter, dat deze opvallend vaak een vast karakter krijgt. En dat is nu precies het grote ver schil tussen Staff Planning en een gewone uitzendorganisatie. De vacatures bij Staff Planning staan open voor zowel mannen als vrouwen. Voor meer informatie, ook over de vele andere vacatures in de regio, kunt u ons bellen: 076 - 221944. I WERKVOORBEREIDER ■■■■M ORDERAFWIKKELAAR MEDEWERK(ST)ER ASSURANTIËN KREDIETBEWAKER I VERKOOPPLANNER CAD-TEKENAAR WILLEMSTRAAT 6,4811 AK BREDA, TEL. 076 221944. WERKVOORBEREIDER TELECOMMUNICATIE COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST PROJECTCOÖRDINATOR TELETECHNICOM COMMUNICATIESYSTEMEN B.V. gemeente gilze en rijen ■v r DE STEM ZATERDAG 29 APRIL 1995 Voor de postkamer van een groot bedrijf in Breda zijn wij op zoek naar studenten, die op de dinsdagmiddag beschikbaar zijn van 13.00-17.00 uur. informatie bij Katy van Hout, tel. 076-87 00 09, Breda, Brusselstraat 12. Voor een groot bedrijf in de omgeving van Etten-Leur zijn wij op zoek naar stevige aanpakkers die 's nachts de handen uit de mouwen willen steken. Ben je niet bang voor vieze vingers en heb je geen hoogtevrees, ben je bovendien niet ouder dan 20 jaar en wil je een goedbetaalde baan, bel dan snel voor meer informatie. Informatie bij Vincent van der Poll, tel. 01608-3 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Voor een supermarkt in Baarle-Nassau zoeken wij een eerste caissière, die full-time aan de slag wil. Relevante werkervaring is vereist, eigen vervoer is noodzakelijk en de functie is voor lange tijd. Informatie bij Richard van Bragt, tel. 01612-2 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Voor een bedrijf in Rijen zijn wij op zoek naar een chauffeur met groot rijbewijs voor 20 uur per week. Het werk bestaat uit meewerken op de markt bij een groente- en fruitkraam en chauf feurswerkzaamheden. Informatie bij Harriet Boekholt, tel. 01612-2 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Voor diverse bedrijven zoeken wij jonge, gemotiveerde krachten. De werkzaamheden variëren van inpak- tot produktiewerk en van horeca- tot cateringwerk. Het is geen probleem als je maar 1 of 2 dagen per week beschikbaar bent, dus studenten zijn ook van harte welkom. Voor meer informatie kun je maandag na 14.00 uur bellen. Informatie bij Monique Speek, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een in- en ompakbedrijf zoeken wij enthousiaste medewerkers tot 21 jaar. Het is van belang datje goed Nederlands spreekt en schrijft, omdat je op termijn ook kwaliteitscontroles moet kunnen uitvoeren. Indien je geïnteresseerd bent in deze baan en aan de gestelde eisen voldoet, kom dan bij ons langs om je in te schrijven. Informatie bij Monique Speek, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een grote klant zijn wij op zoek naar part-time inpakmede werkers. Ben je beschikbaar op maandag t/m donderdag van 16.30-19.00 uur en soms op vrijdag en ben je tussen 18-22 jaar, dan is dit de perfecte baan voor jou. Dit geldt tevens voor studenten die iets willen bijverdienen. Indien je geïnteresseerd bent, kom dan snel langs. Informatie bij Monique Speek, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Heb je 1 of meer dagen vrij in je rooster? Dan kun je via Randstad wat bijverdienen. Regelmatig hebben wij werk voor 1 of enkele dagen, o.a. inpakwerk. Heb je interesse, neem dan contact op maandag na 14.00 uur. Informatie bij Sandra van Hoof, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een zonweringsbedrijf in Oosterhout zijn wij op zoek naar een zeer enthousiaste, handige, zelfstandige monteur met verantwoordelijkheidsgevoel. Bent u een echte aanpakker, zonder hoogtevrees en bereid in het hele land te werken, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Heb jij een LTS (Metaal)-diploma of doe je dit jaar examen? Kom je dan zo spoedig mogelijk bij ons inschrijven. Ook kandidaten die geen diploma, maar wel enige ervaring in de metaal hebben, zijn welkom. Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een revisiebedrijf buiten Breda zoeken wij mensen met een afgeronde LTS-opleiding op C-niveau. Het is noodzakelijk dat je over eigen vervoer beschikt. Ben je een handige sleutelaar en zoek je werk voor lange tijd? Neem dan contact met ons op, maandag na 14.00 uur. Informatie bij Jan Nieuwkoop, tel. 01621-1 76 00, Breda, Kloosterplein 7. Als je in bezit bent van een MTS-diploma, is er grote kans dat wij een leuke baan voor je hebben, ook voor lange perioden. Ook schoolverlaters kunnen reageren! Neem voor meer informatie contact op, maandag na 14.00 uur. Informatie bij Jan Nieuwkoop, tel. 01621-1 76 00, Breda, Kloosterplein 7. Bent u ook weieens nieuwsgierig naar hoe het er aan toe gaat bij andere instellingen dan die van u? Wij hebben regelmatig losse diensten voor gediplomeerde verpleegkundigen. Informatie bij Joke Bergsma, tel. 013-36 88 90, Rijen, Raadhuisplein 6. Wij hebben volop werk voor u. Voor diverse instellingen in Tilburg en omgeving zijn wij op zoek naar gediplomeerde ziekenverzor genden en bejaardenverzorgenden. Informeert u snel naar wat wij voor u kunnen doen. Informatie bij Joke Bergsma, tel. 013-36 88 90, Rijen, Raadhuisplein 6. Voor diverse projecten in Breda en omgeving zijn wij op zoek naar ervaren kantinemedewerkers, die op oproepbasis ingezet kunnen worden. De werktijden zijn met name tussen 09.30-15.00 uur. Bent u de gehele week of een aantal dagen hiervan beschikbaar? Neem dan z.s.m. contact met ons op. Informatie bij Katy van Hout, tel. 076-87 00 09, Breda, Brusselstraat 12. Wij zoeken gemotiveerde produktiemedewerkers die bereid zijn in 3 ploegen te werken. Het gaat hierbij vaak om korte opdrachten. Spreekt u goed Nederlands en bent u per direct beschikbaar? Rèageer dan snel. Informatie bij Dorothée de Vries, tel. 01608-3 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. SERVICEGROEP Appèl Servicegroep is een dienstverlener, gespecialiseerd in publieksbegeleiding in schouwburgen, het beheren van bedrijfsrestauraties en schoonmaakdienstverlening. Appèl Servicegroep zoekt voor het Chassé Theater in Breda een De keukenmanager is verantwoordelijk voor de uitgifte, presentatie en de samenstelling van de menukaart voor de Brasserie. De Brasserie is een theaterrestaurant met 70 zitplaatsen. De bereiding van de gerechten zal voornamelijk geschieden m.b.v. de sous vide techniek. Hij/zij dient enige affiniteit met schouwburgen te hebben. Gevraagd wordt: - Volledige SVH-opleiding - meerdere jaren ervaring in soortgeljjke bedrijven - leeftijd tussen 25 en 40 jaar - creativiteit gecombineerd met kwaliteit en efficiency - kostenbewustzijn en goede calculatiecapaciteiten - vermogen om goed te kunnen organiseren en coördineren - grote mate van zelfstandigheid - brede kennis en goede contactuele eigenschappen - leidinggevende capaciteiten. Geboden wordt: - Een uitdagende en zelfstandige baan in een dynamische schouwburg - salariëring in overeenstemming met de functie - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Indien u belangstelling heeft, stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae binnen 10 dagen naar het volgende adres: Appèl Servicegroep T.a.v. Petra van Leijsen Postbus 2250 5202 CG 's-Hertogenbosch Producent van gordijn- en meubelstoffen die haar produkten wereldwijd afzet, zoekt op korte termijn ter versterking van de verkoop een In deze functie rapporteert u aan de salesmanager. U bent met een ruime mate van zelfstandigheid verantwoor delijk voor de formulering en, na goedkeuring, ae realisatie van de commerciële plannen voor uw area. Uw werkzaamheden bestaan onder andere uit: - het leggen van nieuwe en het onderhoud van bestaande contacten in uw area; - het reizen in binnen- en buitenland en het terugkoppelen van informatie over de marktontwikkelingen en trends; - de opstelling van de commerciële plannen, inclusief de bijbehorende doelstellingen en budgetten per land en account. De ideale areamanager beschikt over zowel internationale verkoopervaring als over een goede beheersing van de moderne talen op een zakelijk niveau. Een achtergrond in modegevoelige (textiel)produkten is een prae. Opleiding op minimaal MBO-niveau. Leeftijd ca. 25-35 jaar. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Dessina Breda B.V., t.a.v. dhr. R.F.F.M. Finders, Hermelijnweg 8, 4877 AE ETTEN-LEUR. staff planning Een bekend bedrijf op het gebied van apparatenbouw in de omgeving van Breda. Men is op zoek naar een praktisch ingestelde jonge MTS'er-werktuigbouwkun- de. Naast de technische taken zoals calculatie, planning en inkoop vormen contacten met toeleveranciers en afnemers een belangrijk deel van deze functie. Gezien de groei van de organisatie heeft men behoefte aan een innovatief ingestelde persoon. Leeftijd: 20-35 jaar. Producent van halffabrikaten ten westen van Breda. Door het mondiale karakter van de organisatie kan men spreken van een zeer intensieve goederenstroom. Ter versterking van de afdeling expeditie zoeken wij een teamworker met organisatietalent. U ziet toe op een zo efficiënt mogelijke planning van in- en uitgaande vrachten. U verzorgt de daarbij benodigde documen- tenstroom inclusief het begeleiden van accreditieven. Kortom een spin in het web die accuraat en inventief is. Gevraagd: MBO-Logistiek, goede kennis van Frans, Duits en Engels, bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking. Leeftijd 27-35 jaar. Een kantoor in Brabant, actief op het gebied van de make laardij en assurantiën. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die stevig in zijn/haar schoenen staat, daar u lei ding gaat geven aan twee medewerkers. Omdat acquisitie, correspondentie en het geven van advies m.b.t. assurantiën tot uw taken behoren, dient u in bezit te zijn van het assu- rantie-B diploma. Verder gaat u zicht ook bezighouden met een gedeelte financiële administratie en bent u ook de aangewezen persoon als het gaat om het afhandelen van eventuele klachten en/of problemen. Gevraagd: MBO- opleiding met aanvullende cursussen. Leeftijd: ±25 jaar. Voor een Bredase importeur van banden zijn wij op zoek naar een kandidaat die op financieel gebied hard kan en wil werken. Kort samengevat gaat u zich in deze chef functie bezighouden met de gehele financiële afwikkeling van exportorders. Om dit werk goed te kunnen uitvoeren gaat u contacten onderhouden met banken en dient het begeleiden van accreditieven voor u reeds gesneden koek te zijn. De Engelse taal is een absolute must; kennis van Frans heeft de voorkeur. Gevraagd: MBO-niveau met relevante ervaring. Leeftijd: 30 jaar. Een gerenommeerd producent in de foodsector zoekt een planner die over contactuele vaardigheden beschikt, analytisch denkvermogen heeft en accuraat is. Uw taken bestaan uit het verzamelen van verkoopgegevens, korte termijnplanningen maken, rapportages opstellen, het plannen en organiseren van de afroep van eindproduc ten, het onderhouden van contacten met diverse afdelin gen en deelnemen aan diverse overlegstructuren. Gevraagd wordt: HBO-werk en denkniveau, beheersing van Duits en Engels in woord en geschrift, kennis van de Franse taal en kunnen werken met WP en Excel. Voor verschillende bedrijven in Breda zijn wij op zoek naar ervaren CAD-tekenaars. Geïnteresseerden met een bouwkun- dige-/weg- en waterbouwkundige of een werktuigbouwkun dige achtergrond nodigen wij graag uit te reageren. Gezien de zwaarte van de functies is een MBO-niveau gewenst. UITZENDORGANISATIE CJÊË COMMUNICATIESYSTEMEN B.V. TELETECHNICOM COMMUNICATIESYSTEMEN B.V. te Raamsdonksveer is al 18 jaar specialist in het ontwerpen, produceren en installeren van interne communicatiesystemen (o.a. draadloze oproepsystemen, persoonsbeveiligings- en verpleegoproepsystemen en geluidsdistributiesystemen). Teletechnicom heeft met name binnen de gezondheidszorg in Nederland een toonaangevende positie bereikt. Gerichte advisering, levering van maatwerk en een optimaal werkende servicedienst zijn aspecten die wij hoog in het vaandel hebben staan. Onze klantgerichte, innovatieve produkten zorgen voor een sterke groei in zowel binnen- als buitenland, waarnaar wij produkten en systemen exporteren. Om mee te werken aan deze groei en o.a. het participeren in kwaliteitsverbeteringsprocessen, zijn wij op zoek naar een enthousiaste, betrokken collega's voor de volgende functies: Als werkvoorbereider telecommunicatie geeft u directe ondersteuning aan de projectcoördi nator. De ondersteuning richt zich op het maken van materiaal-specificaties, het opstellen van werkvolgorde, werkmethode en de planning ten behoeve van de bouw en montage van complexe communicatiesystemen. Tevens behoort de implementatie van mechanisch en elektronisch maatwerk binnen de systemen tot de werkzaamheden. Om deze uitermate zelfstandige functie met succes te kunnen vervullen verwachten wij van u minimaal een MTS-opleiding, bij voorkeur richting Elektronica. In deze functie wordt op dagelijkse basis ondersteuning gegeven aan een team van twee project-adviseurs. Uw werkzaamheden zullen zich hoofdzakelijk richten op het uitwerken van offertes, het aannemen en verwerken van inkomende telefoongesprekken, het verwer ken van opdrachtcalculaties en het verzorgen van correspondentie en documentatie- aanvragen. De juiste kandidaat voor deze functie heeft een MTS-opleiding (of MTS-niveau door ervaring verkregen), kennis van automatisering (WP 5.1PlanP, Triton), een goede beheersing van de Nederlandse taal zowel mondeling als schriftelijk en kan zowel zelfstandig als in teamver band werken. Daarnaast heeft u verantwoordelijkheidsgevoel voor gemaakte afspraken (zo wel in- als extern) en een dienstverlenende instelling naar relaties en collega's. Als projectcoördinator bent u verantwoordelijk voor de interne en externe realisatie van pro- jecten, waarbij u directe ondersteuning krijgt van een werkvoorbereider. U vormt een team met de planner en het hoofd uitvoering. Het onderhouden van contacten met installateurs en adviesbureaus behoort tot uw taken. U heeft dagelijks contact met de monteurs in de bui tendienst, waarbij u in staat bent hen technische ondersteuning te geven. U beheerst de Ne derlandse taal uitstekend, waardoor corresponderen, administreren en rapporteren voor u geen enkel probleem vormen. Voor de juiste invulling van deze functie beschikt u over een technische opleiding op HTS- Elektronica-niveau, alsmede over meerdere jaren relevante werkervaring gericht op uitvoe ring van projecten, bij voorkeur opgedaan in een installatiebedrijf of Telematica-omgeving. Kennis van automatisering is een must. Wanneer u geïnteresseerd bent in één van de bovengenoemde functies dan kunt u uw schriftelijke reacties binnen 14 dagen zenden aan: T.a.v. de directie Postbus 104 4940 AC RAAMSDONKSVEER De gemeente Gilze en Rijen telt ruim 23.000 inwoners en is gelegen in het groene hart van Brabant. De gemeentelijke organisatie kent sectoren en stafafdelingen, waarbinnen 200 medewerkers werkzaam zijn. In verband met de benoeming van de huidige functionaris elders in de organisatie kan met ingang van zo spoedig mo gelijk bij het bureau sociale dienstverlening van de sector welzijn en burgerzaken worden geplaatst een: Algemene informatie Momenteel wordt een reorganisatie voorbereid van de sector welzijn en burgerzaken. Naar verwachting zal dit per 1 september a.s. gestalte krijgen. De afdeling waar het huidige bureau sociale dienstverlening zal worden ondergebracht, maatschappelijke dienstverlening, zal bestaan uit drie groepen: arbeid en scholing, zorgvoorzienin gen en maatschappelijke participatie. Het is thans nog niet duidelijk binnen welke groep de nieuwe medewerk(st)er zal worden tewerkgesteld. Functie-informatie De bijstandsmaatschappelijk werk(st)er zal in teamverband worden belast met het verrichten van werkzaamheden in het kader van onderzoek, rapportage en advisering met betrekking tot aan vragen op het gebied van sociale zaken. Functie-eisen - HBO-werk/denkniveau op het vakgebied (o.a. maatschappelijk werk, sociaal-juridische dienstverlening); - goede communicatieve vaardigheden; - kennis van de sociale verzekeringswetten; - een flexibele instelling; - relevante ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van leeftijd en het voldoen aan de functie-eisen wordt een salaris geboden tot maximaal 4.822,- bruto per maand (functionele salarisschaal 8; salarispeil 1 januari 1995). Nadere informatie - de bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing; - vrouwen, leden van etnische minderheids groepen en mensen die voldoen aan de eisen van de Wet Arbeid Gehandicapten Werknemers (WAGW) worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij dan ook de voorkeur; - de gemeente hanteert een positief beleid ten aanzien van deeltijdarbeid, heeft variabele werktijden en beperkte mogelijkheden tot kinderopvang; - informatie over de functie kan worden ver kregen bij het hoofd van het bureau sociale dienstverlening. Hans van den Berg (toestel nummer 284). Kandidaten voor genoemde functie worden uit genodigd binnen 14 dagen na verschijning van dit blad een schriftelijke sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Gilze en Rijen, postbus 73, 5120 AB Rijen. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Voor een bedrijf in Den Bosch. Taken, offertes en orderbevestigingen mal® met WP 5.1, debiteuren en crediteuren nabellen, bestellingen verzorgen postbehandeling en telefoon beantwoorden. Eisen: MBO niveau metwï ervaring, leeftijd 18-21 jaar. Deze baan biedt uitzicht op een vast diens» band. Informatie: Lonneke van Veen. Den Bosch, Stationsweg 5. tel. 073-128888 PRODUKTIE/MAGAZIJNMEDEWERKERS Wij hebben met grote regelmaat bij diverse relaties produktre/maga»P werk, in dag- en ploegendienst en voor langere tijd. Bent u enthousiast» gemotiveerd, kom dan snel langs. Informatie: Saskia Arts. Waalwi|k, Grotestraat 21104160-51530. SECRETARESSE Voor een relatie te Breda zoeken wij een secretaresse voor de peri odevar' t/m 12 juni 1995. Uw beheersing van de Engelse taal is perfect, zowel' woord als geschrift U bent in staat zelfstandig de correspondentie te bel®' tigen en u kunt met Apple-spteadsheet en tekstverweiking overweg. Informatie: Margotde Wolff. Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 10a, tel. 076-223611. ERVAREN KNIPPER Voor een relatie in Eindhoven. Werkzaamheden: het knippen van plaatma teriaal van 4/10 mm tot 4 mm dikte volgens op werklijsten aangesp* maten en het bijhouden van de voorraad plaatmateriaal volgens ISO norm Kennis van ISO 9000 norm. het kunnen bedienen van een quiM» schaar en tekeningen kunnen lezen is een must Opleiding LTS(tP" niveau. Leeftijd tot 35 jaar. Informatie: Caroline de Jong. Eindhoven. Keizersgracht 9abc, tel. 040-455044. MONTACEMEDEWERKERS Vooreen bedrijf in Tilburg zoeken wij handige kandidaten in bezit vaneer LTS-diploma. De werkzaamheden beslaan o.a. uit het in elkaar zette»* buizen aan de hand van tekeningen. Informatie: Marion van der Heijdea Tilburg, J. van Stolbergstraat 16. tel. 013-367950 TELEMARKETEERS Wij hebben regelmatig mogelijkheden bij diverse relaties in Tilbutg omgeving. Het betreft business to business calls. Ervaring hierin is vereist Informatie: Marion van der Heijden. Tilburg. J. van Stolbergstraat 16, tel. 013-367950. Unique mensen maken het verscb'1 Phil De komst van Philips Terneuzen, evenals di van de Amerikaanse multinational Dow Cl mical, was een zegen voor Zeeuws-Vlaande ren. Van oudsher zat t wat industrie in de Kt naalzone en voor de rt was het gebied voorna melijk aangewezen op landbouw. De landbouw zat midr in de periode van de g te uitstoot van arbeid: krachten door de steet toenemende mechanis tie. Actieve Zeeuws-V mingen zochten hun werk elders en het get leverde onder meer pe delaars naar de Philip fabrieken in Roosenda Zoveel dat besloten w een nieuwe vestiging i Terneuzen te stichten, jaar later staat het voc bestaan hiervan op de tocht. Door Rein van der Helm EEN intensieve pendelc ging in de beginjaren zestij start. Het ging daarbij voort mensen uit Oost-Zeeuws-V deren die hun emplooi in 1 Brabant zochten. Maar al dig krabde men zich in Eir ven achter de oren. Die pe dienst kostte nogal wat. De 'gloeilampenfabriek in zuiden des lands' was al ei begonnen produktie-eenh van de Hoofdafdeling Licht het hele land te spreiden. I aan zaten voor het bedrijf voordelen. Zoals de toenm grote baas Frits Philips ze dens de opening van de ni vestiging in Terneuzen in tember 1963: „Men brengi werk naar de mensen en b( dien bewerkstelligt men et den die nog te overzien zijl er ontstaat een beter co tussen werknemer en bedriji Juweeltje De Terneuzense vestiging w zijn tijd een juweeltje. „Een gespecialiseerde fabriek mt modernste snufjes op techi en organisatorisch gebied vi in het hele produktieproces flits- en miniatuurlan plaatsvindt," meldde hoo: recteur dr. D. Noordhof, bij zelfde gelegenheid. Het ging in die eerste jare Terneuzen crescendo. Zo we 1969 niet minder dan IE vierkante meter grond aai Mr. Haarmanweg erbij gek om nieuwe fabrieksgebouw stichten. Een nieuwe voor de Zeeuws-Vlaamse gelegenheid want Philips wachtte 250-300 extra scheppen. Het totaal daarmee op rond 900 het bedrijf de derde van Zeeuws-Vlaanderen En de vestiging bleef Nieuwe mensen dienden worven en daarvoor rich.. bedrijf zijn oog op België aanwerving, nu nauwelijks te stellen, lukte niet. En besloot men actief te steden als Rotterdam Haag. Er moesten minstens derd nieuwe werknemers die bleken in Zeeuws m w -bant k waa: werkf wer gro aa richtte dat werve en b: ■Vlaa /je,n 9root moment vooi ste sPide voor de Philip

de Stem | 1995 | | pagina 24