de Stem PERS ONEEL tempo-team uitzendbureau Machine Operators m/v r L 1 J IBDO Borsu Syst commercië ema zoekt Ie mankracht"1'" Borsu Systema, onderdeel van de Koninklijke Borsumij "A MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU ADMINISTRATEUR Vier Tei Drukke Manager m/v Marine n Borsu Systema dverteren laat het geld rollen, bankier. 99 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE TérneuzeN Profielschets Taakinhoud Wat biedt de stichting DONGEMOND e.o. ERVAREN COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v HEAO-BE DE STEM lienjang ji DE STEM ZATERDAG 29 APRIL 1995 X 83 Wehry N.V. - met 7.100 medewerkers en een jaaromzet van omstreeks 2,5 miljard gulden - is één van de toonaangevende bedrijven in Informatie Technolo gie. Ter uitbreiding van het team van de afdeling 'geldverwerking' zoeken wij een Sales Representa tive en een commerciële Product Manager. Sales Representative U legt en onderhoudt contacten met financiële instellingen binnen uw rayon. U acteert als adviseur, biedt ondersteuning en u verzorgt proefsopstellingen en demonstraties. Product Manager U geeft directe ondersteuning aan het verkoop team en u bent verantwoordelijk voor de posi tionering van bestaande en introductie van nieuwe produkten. Als Product Manager bent u gewend resultaatgericht te werken en te streven naar omzet-maximalisatie. Uw ambitie ligt bij een positieverbetering binnen de afdeling. Sales Representative - U bent minimaal in bezit van een MBO- opleiding, aangevuld met relevante cursussen. - U heeft een sterke persoonlijkheid. - Uw leeftijd is circa 25 - 30 jaar. - U bent in bezit van een rijbewijs. - U woont in het zuiden van Nederland. Product Manager - U heeft u een HBO denk-Averkniveau. - Uw marketingkennis is op NIMA-B niveau. - U bent een geboren leider. - De Engelse en Duitse taal beheerst u in woord en geschrift. - Uw leeftijd is circa 30 jaar. Voor beide functies geldt een sterke affiniteit met de financiële wereld. Kandidaten met aantoonbare kwaliteiten en branche-ervaring nodigen wij speciaal uit te reageren. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een prettige werksfeer, een salaris overeenkomstig ervaring en opleiding, een premievrij pensioen, spaarregeling, etc. Uw sollicitatie-brief voorzien van c.v. ontvangen wij graag binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie: Borsu Systema B.V. Afd. personeelszaken (HS4) Postbus 178 i 8200 AD Lelystad Behorend lot de Koninklijke Boreumij Wchry-groep ALGEMEEN Tempo-Team nu in Raamsdonksveer Tempo-Team Uitzendbureau opent op maandag I mei a.s. een vestiging in Raamsdonksveer. Vol enthousiasme gaan wij daar aan de slag. Zoekt u dus werk in Raamsdonksveer? Neem dan nu contact op. Informatie: 01621 - I 78 87, Christianne Lepoeter Raamsdonksveer, Oeverkruid 15 KANTOOR Medewerkers telemarketing m/v voor relaties in Breda. Hebt u ervaring met telefonische verkoop of ziet u dit vak als een uitdaging? Reageer dan maandag direct. U kunt full- of part-time aan de slag. Informatie.' 076 - 22 25 16, Mariëlle Cuijpers Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Telefonist/receptionist m/v voor een relatie in Breda. U hebt ervaring met WP 5.1 onder Windows en beheerst de Engelse taal. Deze baan is voor circa 10 uur per week, maar u moet wel full-time beschikbaar zijn om in te vallen bij ziekte en/of vakantie. Informatie: 076 - 22 25 16, Mariëlle Cuijpers Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Inpakkers m/v die flexibel zijn wat betreft de werktijden en eigen vervoer hebben. U kunt direct part- of full-time aan de slag. Reageer dus zo snel mogelijk. Informatie: 01608 - I 90 11, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Produktie-medewerkers m/v voor bedrijven in Raamsdonksveer voor dag- en ploegendienst Bent u gemotiveerd en enthousiast en houdt u van aanpakken? Kom dan langs. Dit kan elke ochtend van 8.30 tot 12.30 uur. Informatie: 01621 - I 78 87, Christianne Lepoeter Raamsdonksveer, Oeverkruid 15 Dagjes-krachten m/v die een dag of dagdeel vrij zijn van school. Kom snel langs en geef door op welke dag je beschikbaar bent Informatie: 01608 - I 85 00, Anne-Marie van Mechelen Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Chauffeur m/v voor een startend bedrijf. Op oproepbasis gaat u produkten afleveren. Hiervoor hebt u een rijbewijs-BE en ervaring met een aanhangwagen. Verder bent u een nette kandidaat die goed met klanten om kan gaan. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a TECHNIEK Drukker m/v voor een bedrijf in Made. U drukt vinyl-stalen met een flexodruk-machine. Hiervoor hebt u een grafische opleiding en bent u bekend met flexodruk. Verder kunt u zelfstandig werken en beschikt u over leidinggevende capaciteiten, een rijbewijs-B en eigen vervoer. Dit is een baan met toekomst Leeftijd: 22 tot 30 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 AutoCAD-tekenaar m/v met auto-lisp ervaring. De baan is per direct full-time en voor zeer lange tijd. Informatie: 01680 - 8 13 21, Fran?oise Vermunt Moerdijk, Zuidelijke Randweg 2 Lasser/plaatwerker m/v voor een goede baan op Moerdijk industrieterrein. U hebt een diploma CFK en/of Carrier. Informatie: 01680 - 8 13 31, Fran;oise Vermunt Moerdijk, Zuidelijke Randweg 2 Timmerman m/v voor in een produktiebedrijf. Ben je net van school en wil je verder opgeleid worden tot timmerman? Dan is dit een kans voor jou! Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Onderhoudsmonteur m/v voor een groot bedrijf. U bent een wat oudere kracht die iedere ochtend of middag heftrucks wil onder houden. Deze baan kan voor langere tijd zijn. Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a De naam 3M zal u niet onbekend in de oren klinken. U komt 3M immers elke dag tegen. Denkt u bijvoorbeeld aan zelfklevende tapes of schuurmaterialen. Of aan de diverse produkten onder de merknaam Scotch, een van de vele gespecialiseerde merknamen van 3M. Een andere specialisatie van 3M is de produktie van filter materialen: Filtrete B.V. Een jong en groeiend bedrijf, gevestigd in Breda, dat zich bezighoudt met de ontwikkeling en produktie van hoogwaardigen filtermaterialen. Het afzetgebied van deze sterke onderneming bestrijkt de hele wereld. Het bedrijf telt op dit moment ±100 medewerkers maar we groeien door. In verband met de overgang van 3- naar 5-ploegendienst (op termijn) zoeken wij voor onze webbing afdeling Taken/verantwoordelijkheden: - waarborgen van de kwaliteit van uw produkt; - het instellen en klein onderhoud van machines; - konstateren, rapporteren en oplossen van problemen; - dokumenteren en rapporteren van machinekondities, kwaliteitsparameters, produktieverslagen, etc.; -veiligheid; - assisteren en trainen van andere operators. Profiel: - bereid tot het werken in ploegendienst; - effektief kunnen kommuniceren; - kunnen/willen werken in teamverband; - in staat verantwoordelijkheid te dragen; - oog voor veiligheid, orde en netheid; kwaliteitsbewust; - bij voorkeur enige jaren ervaring als machine operator. Wij zoeken met nadruk mensen die op korte termijn kunnen doorgroeien tot teamleader. Wij bieden: Naast een goed pakket arbeidsvoorwaar den bieden wij een job met perspektief in een groeiend bedrijf. Geïnteresseerd? Dan kunt u op werkdagen tussen 08.30 en 17.00 uur telefonisch een sollicitatie formulier aanvragen, tel. 076 - 301100. U kunt ook schrijven naar de afdeling Personeelszaken van 3M Filtrete B.V., Postbus 2004, 4800 CA Breda. STICHTING RESIDENTIE TERNEUZEN ft. mk maal(t deel üit van de Stichting Serviceflats iiuijftiMMiÉ.lMllW Zeeland, die op non-profit basis serviceflats exploiteert. Daarvan staan er twee in Goes en een derde is gelegen aan de Scheldeboulevard in Terneuzen. Een serviceflat betekent zelfstandig en stijlvol wonen voor ouderen in een beschermde omgeving met daarnaast uitgebreide dienstverlening. De Residentie Terneuzen biedt werkgelegenheid aan circa 25 medewerkers, voor het merendeel part-timers. c,\D E Ar .■v Door verandering van werkkring ontstaat per 1 juli a.s. een vacature voor de funktie van voor 32 uur per week HBO-opleiding, bij voorkeur Hogere Hotelschool of huishoudwetenschappen leeftijd tussen circa 28-35 jaar de kandidaat dient een flexibe le en dienstvaardige instelling te hebben, alsmede gevoel voor stijl en verhoudingen bij voorkeur enige ervaring in een leidinggevende funktie in hotellerie of instellingen zelfstandig en klantgericht kunnen werken dagelijkse leiding over de alge hele organisatie (o.a. receptie/ alarmbewaking, keuken, huis houdelijke dienst en winkel) verantwoordelijk voor een goed leef- en werkklimaat in het huis fungeert als kontaktpersoon en klankbord tussen enerzijds bewoners, personeel en leveranciers en anderzijds de direktie in Goes een zelfstandige en verant woordelijke funktie, die zeer gevarieerd is een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, opname in PGGM-pensioenfonds Eventuele inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Horstman, direkteur (telefoon 01100-20930, privé 01102-42290). Sollicitatiebrieven met recente pasfoto binnen 10 dagen te richten aan de direktie van Stichting Residentie Terneuzen p/a Serviceflat De Horst De Horst 48 4461 WZGoes Op de envelop vermelden "vertrouwelijk". De Stichting heeft zowel een verpleeghuis als twee verzorgingshuizen onder haar beheer, verdeeld over drie lokaties, namelijk Streekverpleeghuis St. Agnes en de verzorgingshuizen Huize Prins Maurits en St. Jozefhuis. Bij de Stichting zijn 400 personen werkzaam. Streekverpleeghuis St. Agnes is een gekombineerd verpleeghuis dat plaats biedt aan 105 somatische en 60 psycho-geriatrische patiënten. Daarnaast heeft het een dagbehandelingscentrum met 10 psycho-geriatrische en 10 somatische plaatsen. Verzorgingshuis Huize Prins Maurits heeft de beschikking over 56 verzorgingsplaatsen. Verzorgingshuis St. Jozefhuis heeft de beschikking over 52 verzorgingsplaatsen. Stichting Verpleeg-, Behandel- en Zorgcentrum Geertruidenberg Mede naar aanleiding van de recente fusie, is onlangs besloten een Bedrijfsbureau ten behoeve van de Facilitaire Dienst (FD) in te stellen. Derhalve zijn wij op korte termijn op zoek naar een TEN BEHOEVE VAN DE FACILITAIRE DIENST (80%-100%) M/V Funktie-inhoud: Administratieve werkzaamheden (80%); behandelen van vragen en opdrachten van afdelingen aan de hand van reparatiebonnen voor de TD; administratieve verwerking van onderhoudsgegevens van o.a. ge bouwen, installaties en apparatuur; voorbereiden en ontvangen van bestellingen f.b.v. het Magazijn; administratieve gegevensverwer king t.b.v. de Centrale Keuken. Sekretariële werkzaamheden (20%): ondersteuning van het hoofd Facilitaire Dienst (korrespondentie, agendabeheer, rapporten) en afdelingshoofden van de FD; voorbereiden en verslaglegging van vergaderingen binnen de FD; afhandelen van inkomende en uitgaande telefoongesprekken. Funktie-eisen: u beschikt over ervaring en vak kennis op MBO-niveau (MEAO, Middelbare Hotelschool); u heeft ervaring met WP 5.1 en geautomatiseerde gegevens verwerking; u heeft inzicht in logistieke en technische processen; u bent servicegericht, initiatief rijk, representatief, zelfstandig, nauwkeurig en in staat om prioriteiten te stellen. Arbeidsvoorwaarden: De salariëring en overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld in funktiegroep 30 (maximaal 3.668,- bruto per maand op full-time basis). De standplaats is lokatie St. Agnes. Informatie Voor nadere informatie omtrent deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer J. van Leenders, hoofd Facilitaire Dienst (01621 - 13555). Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie (met curri culum vitae) kunt u vóór 8 mei a.s. richten aan VBZ Dongemond e.o., t.a.v. mevrouw A. Roumans, personeelsfunktionaris, Venestraat 28, 4931 BP Geertruidenberg. TtfK1 II INSTALLATIETECHNIEK APPARATENBOUW Lasunie Made b.v. Postbus 17 4920 AA Made- Holland LASUNIE MADE b.v. is een middelgrote onderneming, gespecialiseerd in het ontwerpen, installeren en monteren van RVS- en kunststofleidingen t.b.v. de voedings- en genotmiddelenindustrie. Ter ondersteuning van onze afdeling montage beschikt Lasunie Made over een goed geoutilleerde werkplaats die tevens een afdeling apparatenbouw omvat. Lasunie Made b.v. heeft momenteel een vacature voor een Deze gaat zich binnen onze organisatie bezighouden met het verwerven van nieuwe relaties alsmede het onderhouden van contacten met reeds bestaande relaties. De werkzaamheden worden uitgevoerd in nauwe samenwerking met andere afdelingen als engineering, calculatie en projectbegeleiding. Wij denken aan iemand op HBO- of gelijkwaardig niveau met een flinke dosis enthousiasme, collegialiteit en overredingskracht. Branche-ervaring is uiteraard een must. In de toekomst van Lasunie moet u een dragende rol spelen, hetgeen tevens de mogelijkheid aangeeft voor verdere ontplooiing binnen Lasunie Made. Wij bieden, na gebleken geschiktheid, een vaste baan, een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie, uitsluitend schriftelijk en voorzien van pasfoto, kunt u zenden aan: Lasunie Made b.v., t.a.v. directie, postbus 17, 4920 AA Made. Sollicitaties worden vanzelfsprekend vertrouwelijk behandeld. Omnilabo International OMNILABOJ INTERNATIONAL BV BV, gevestigd te Breda, levert reeds 25 jaar een breed en kwalitatief hoogwaardig pakket aan laboratoriumprodukten. Tot de afnemers behoren onder meer industriële laboratoria, universiteiten, zieken huizen en andere medische instellingen. Kenmerkend voor het bedrijf is de sterk geautomatiseerde bedrijfsvoering, het gestroomlijnde logistieke proces en de professionaliteit van de ca. 35 medewerkers. Omnilabo International BV speelt dan ook snel en adequaat in op de wensen van afnemers. Voor deze groeiende onderneming zoeken wij een kandidaat m/v voor de functie van all-round administrateur. In deze nieuwe functie wordt u, samen met een administratief medewerkster, verantwoordelijk voor de totale finan ciële administratie, alsmede: - de periodieke managementinformatie en de jaarrekening; - het systeembeheer, de debiteuren- en budgetbewaking; - het verder stroomlijnen van de administratieve organisatie. Daarbij wordt van u als staflid een duidelijke toegevoegde waarde verwacht bij de financiële onderbouwing en controle van de diverse ondernemingsac tiviteiten. U rapporteert aan de directeur financiële zaken. Voor deze veelzijdige functie dient u te beschikken over een opleiding op HBO- niveau (HEAO-BE). Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie is vereist, bij voorkeur opgedaan binnen een groothandelsfirma. Daarnaast heeft u gebruikers ervaring met automatisering en beheerst u de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. U beschikt over goede analytische vaardigheden en u bent te typeren als: zelfstandig, tactvol, flexibel en positief kritisch. Uw leeftijd is ca. 28-32 jaar. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een curriculum vitae sturen aan onderstaand bureau, t.a.v. de heer M.P.G.M. van den Enden, Postbus 3191, 5203 DD 's-Hertogenbosch. Voor nadere telefonische informatie: 073-405705. BDO CampsObers Management Consultants I i' Door Rob Ruggenberg Knokke - „Of ik bang was pie gifgasgranaten verl nieuwstaat. Ze zijn prima i onder al dat zand. Er man steeds niks aan," zei de marineduiker G. Couwenb teren aan boord van het s gica na afloop van de dui bij Knokke. Op veertien plaatsen voor van de befaamde Belgische nam de Belgische marine F. Willemsen-De Ridd ...zilver... foto camile schelstrai Van onze verslaggever Terneuzen/Axel - Burg meester R. Barbé mocht n mens de koningin gisteren t het jaarlijkse lintjesrond door zijn gemeente vier mei sen tot Ridder in de Orde ve Oranje-Nassau benoeme Verder speldde hij koninkli; .zilver en goud op bij tw< andere inwoners van de g( meente, wat het totaal voi Terneuzen op zes ondersche dingen bracht. Het vrijwilligerswerk in Zaamslagse gemeenschap v mevrouw F. Willemsen-De Ri der (51) werd beloond met eremedaille in zilver. Ze is e kwart eeuw actief binnen Contactorgaan dat bij de g meente opkomt voor de belang van de' bewonërs: Verder stopt veel tijd in het bejaardenwerk is ze ook nog bestuurslid van i Oranjevereniging. J. Meesen (58) uit Terneuzi nam vorig jaar juli na iets me dan veertig jaar in overheid dienst afscheid als secretaris v< waterschap De Drie Ambachte Verder bekleedde hij diver kerkelijke functies binnen de g reformeerde kerk Vrijgemaak Hij zette zich onder meer in b de restauratie van het kerkg bouw in Hoek. Voor al die ve diensten werd hij benoemd t Ridder in de Orde van Oranj Nassau. Ruim veertig jaar vervulde Te neuzenaar G. Veerman (6 Hulst - De gemeente Hulst sedert gisteren drie konin lijk gedecoreerden rijker. De koningin benoemde gisten één inwoner van de Reynaei stad tot Ridder in de Orde v; Oranje-Nassau. Twee inwone kregen een eremedaille verbo den aan de Orde van Oranj Nassau. Burgemeester A. Ke sen speldde de versierselen op. Ridder in de Orde van Oranj Nassau werd K. Brand i Hulst. Hij is publicist en vic voorzitter van de districtsra. Zuid van de stichtii 1940-1945. Sinds zijn pension ring maakt hij zich verdienst lijk op maatschappelijk terrei Hij is bestuurslid van de stic ting Matthaus Passion Hul: van de werkgroep historie «cheologie van het Koninkli Zeeuws Genootschap der W tenschappen, van de stichtii Zeeuws Tijdschrift, lid van h algemeen bestuur van het Ki ninklijk Zeeuws Genootschc der Wetenschappen, medewe tTl» Van onze correspondent Sas van Gent - Maandaj wordt in Sas van Gent d< jubileum 1 mei-markt ge houden. Tien jaar geledei werd dit evenement op sta pel gezet om het Belgischi kooptoerisme wat meer in houd te geven. In België i: de Dag van de Arbeid im ®ers sinds jaar en dag eei feestdag. Hijna 150 ambulante handela ren hebben zich inmiddels in geschreven voor deelname aai

de Stem | 1995 | | pagina 22